Одяг для годуючих мам - без % (одноразово)

СП одягу та взуття для жінок

Одяг для годуючих мам - без % (одноразово)

Повідомлення VOA » Вчора, 22:28

Хочу придбати собі декілька речей даного виробника (якість відмінна, маю в гардеробі гольф і футболку цієї ТМ - користуюсь більше 6-ти років, вигляд і стан речей відмінний, не зважаючи на те, що речі ношу не тільки в період годування грудьми, але і по закінченню годування), пропоную приєднатись до викупу!

На сайті ціни роздрібні, при замовленні більше 5-ти речей діє знижка -30% від ціни сайту!

Сайт: :arrow: http://www.milkyfairy.com/ua/rozdil/catalog/#products1
Мінімальне замовленя - 5 одиниць
Ставка СП - 0% ( остаточна ціна : -30% від ціни сайту + витрати на доставку і банкістька комісія при поповненні картки постачальника, ділиться на всіх учасників крім мене)
100% передоплата на картку Приват-Банку УВАГА! комісію за поповнення моєї картки сплачує замовник!
Після збору мінімалки і підтвердження наявності моделей у виробника - відмова від замовлення не приймається.
В замовленні обов'язково номер телефону!

Місце роздач : центр (Аптека №1), Органний зал, Політон Можна також забрати замовлення на Ювілейному, попередньо домовившись про зустріч.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Останній раз піднімалось VOA на 12 листопада 2018, 22:28.
VOA

Звідки: Ювілейний 0977о1о268, 050.58.65564+Viber телефонувати з 10.00 до 20.00 В неділю роздач не роблю!

загрузка...

Повернутись до Жіночий одяг та взуття