Гіалуронова сив. та ін.! Парафінова маска для рук ст. 146

СП косметики та засобів гігієни

Гіалуронова сив. та ін.! Парафінова маска для рук ст. 146

Повідомлення tri776 » 01 червня 2015, 15:02

ще моя тема: viewtopic.php?f=113&t=366947

Вітаю вас в СП нат. вітчизняної косметики!.

Мій тел.номер 0679834436 Ірина

Тут можна прочитати відгуки про викуплену нами косметику даного виробника: offtopic "
На сиворотки
-
nona133 » 16 червня 2015, 18:11
привіт всім) відгук після трьох днів використання - засіб хороший, треба брати) дуже нагадує засоби з гіалороною кислотою, які використовують косметологи (марки Renew, Holy land і так далі), але по ціні засоби цих марок вже давно десь в космосі, тому це непоганий аналог, шкіра його практично п'є, поглинається шкірою повністю не лишаючи липкої плівки. Сказати про всі заявлені спектри дії особисто я не можу, бо досить ретельно слідкую за шкірою обличчя і вона в мене в хорошому стані, але думаю, що в кого зневоднена шкіра то цей засіб врятує

svitlanochka » 17 червня 2015, 16:16
привіт ! користую гіалуроновою сивороткою 2-ва дні я дуже задоволена результатом . моя шкіра має рівний тон , зморшки стали ледве помітні .
а після альгінатноі маски з сивороткою це просто не описати. я почала отримувати компліменти, моя шкіра зволожена приємна на ощуп дуже ніжна і взагалі просто супер! супер!
я давно шукала щось результативне під маску .
skandinavka » 28 червня 2015, 12:59
Сиворотка-дійсно класна! Моя шкіра іі "п'є", і відчутний результат! Дякую!
strikha » 29 червня 2015, 17:23
Дякую за сиворотку. Шкіра впитує дійсно швидко, немає відчуття липкості, після неї крем можна і не наносити, впринципі зволоження хватає. Запах ромашки приємний. Буду користуватися:))))
rodina » 03 липня 2015, 11:23
+1 у репутацію!
Дякую за сиворотку - досвід використання поки один день - але зранку прокинулась а шкіра навіть як уже вмита - така волога, свіжа. до речі дуже добре на мої розширені пори. Як полюбляю казати - щічки ніжні - як дупця у малечі))))
Marg0 » 06 липня 2015, 19:12
дякую за сиворотку,буду замовляти і далі,супер!.!
sergxz » 27 липня 2015, 18:57
Я майже місяць користуюсь сивороткою: результатом дуже задоволена. Користуюсь кожний день, як було сказано іншими учасниками - шкіра її просто п' є, всмоктується повністю, кремом потрібно мазатись. Шкіра стала якась сяюча, зморшки значно зменшились . Скажу чесно - результат помітно, навіть подруги питають: чим ти мажешся? Я думаю не пошкодуєте.
nastuscha » 20 серпня 2015, 12:58
Сыворотка это что-то, беру ещё)
urahom73 » 21 серпня 2015, 11:33
Дякую за сироватку, дуже подобаэться))два нанесення і результат- "на лицо"! Супер!
Vitalino4ka » 10 вересня 2015, 09:25
напишу своє враження від сиворотки - мені дуже сподобалась)) навіть сама не очікувала на швидкий результат, але вже після перших нанесень очевидний ефект! дійсно кльова штука, буду замовляти ще!))) дякую!
ІлонаСич » 21 жовтня 2015, 13:59
залишаю відгук. Сироватка для жирної шкіри і крем мені дуже сподобались. Дійсно - підсушує жирні ділянки, зволожує, після цих засобі шкіра відчуває себе комфортно!
Detroit » 59 хвилин тому
Доброго дня. Дуже дякую вам за хорошу косметику! Хочу залишити відгук про сиворотку-регенерацію. Дійсно дуже добре підходить для зимової пори року, дуже гарно зволожує, і навіть після першого використання шкіра після неї просто сяє, стає дуже ніжною, гладенькою. А ще після неї дуже гарно наноситься крем, теж рівненько лягає на шкіру. Дякую вам за організацію корисного СП)))

Відгуки на крем Любимчик-
КатяКалініна » 23 липня 2015, 08:50
дякую за крем Любимчик! дійсно звужує пори!
Шура » 10 серпня 2015, 22:09
ДЯкую за крем , дуже сподобався!
таняш » 18 вересня 2015, 07:44
Покористувалася я вже і сивороткою і кремчиком дуже сподобались. Особливо крем - це просто супер.Підписуюсь під кожним відгуком попередніх учасниць це дійсно чудові засоби догляду за шкірою, та ще й за такі гроші. Окреме велике дякую організатору СП. Замовляю вже на цей раз крему ВЕЛИКУ баночку.Дякую.
Talama » 05 жовтня 2015, 20:54
дякую, крем та сиворотка сподобались дуже)))
ABPOPA » 07 жовтня 2015, 22:19
До речі, хочу поділитися відгуком про крем. У мене жирна проблемна шкіра. Крем підійшов - пори не закупорює, висипання не викликає. Заспокоює шкіру, зволожує. Шкіра матова після нанесення приблизно 2 години, а далі жирніє.тому наношу на ніч. З недоліків - він на мій погляд не дуже економний. Моментально вбирається, і потрібно наносити більше. Але все одно брати буду, так як дуже приємні відчуття від використання..і плюс цікавий запах
19leno4ek84 » 28 серпня 2015, 21:00
Привіт! Замовляю кремчик 30 мл. Мені сподобався:поглинається шкірою гарно, не залишає жирного блиску, немає відчуття дискомфорту і гарно себе поводить як основа під макіяж. Мені підійшов.
ksusheliya1 » 26 жовтня 2015, 21:43
замовляю крем 30 мл...брала на пробу 15 мл.-дійсно must have:)
Volkkk » 21 листопада 2015, 23:12
Хочу ще залишити такий собі маленький відгук, брала цей кремчик 15 мл, хоч маленька баночка, але мені його вистачило доволі надовго, якість дуже сподобалась, в мене комбінована шкіра, на всі діляночки шкіри підійшов, гарно звужує пори, використовувала більше вранці як основу під макіяж, дуже задоволена і ціна приємна, тому замовляю ще, дякую:)
Lioliaolia » 29 листопада 2015, 20:40
Дякую за кремчик . Чесно я просто вражена , результат видно навіть після першого нанесення))

Відгук про саліциловий пілінг-
БільПавлюк » 20 грудня 2015, 22:51
І так відписуюсь про саліциловий пілінг. Зразу зауважу у мене сухий тип шкіри. 1-й раз наносила на чисте трохи вологе обличчя - з перших секунд пекло так що витрмсала не більше 1 хвилини, змивала водою.обличчя дуже почервоніло. Але нанесла кремчик і стало полегше. Вигляд шкіри на ранок мені сподобалась. На 4 день шкіра почала лушчитись, спасалась кремом нівея( він навіть для моєї шкіри дуже жирний). Через тиждень знову повторила експеремент,однак після пілінгу нанесла зволожуючу маску.Вигляд шкіри знову сподобався. З плюсів даного засобу вважаю те що можна використовувати його декілька разів на місяць

Відгуки про ретиноловий пілінг

КомарТанюша » 06 лютого 2016, 20:47
Ретиноловий або ретиноєвий пілінг мені підійшов найкраще. Хоча потрібно перед використанням наносити на шкіру обличчя, ампулу вітаміну С. Він прискорює синтез колагену в нових молодих клітинах. Я його наносила у 2етапи і залишала на ніч. Хоча потрібно проконсультуватися у косметолога. У кожного свій тип шкіри. Через 10 днів коли приймала ванну шкіра скаталась і омолодилась. Дуже класний засіб .

carcasse35 » 07 лютого 2016, 16:43
Привіт. І я поділюсь враження від ретинолового пілінгу. Придбала його вже давніше, але зробити ніяк не виходило, так як застуда за застудою і, як результат, герпеси - а це один з протипоказів. Тому, моєму ексерименту вже більше тижня))) Все по порядку: рекомендується підготувати шкіру, дівчата пишуть про вітамін С, є салонні підготовчі засоби, я робила пілінги з фруктовими кислотами. Пілінг з ретинолом нанесла і тримала майже вісім годин, коли переставало пощипувати, то наносила ще раз і так три рази, потім змила і нанесла Пантенол. Обличчя було рожеве і чутливе. Лучитися потрішки почало на 3 день. І ще сьогодні шкіра трішки сходить, весь часу наношу Пантенол, а коли виходжу на вулицю, то сонцезахисні креми. Стан шкіри мені подобається, більш рівніший тон став, оточуючі це оцінили))) Рекомендується провести три сеанси, з перервою в три тижні - місяць, щоб оновилася шкіра. Я б хотіла це зробити, єдине чи буде дозволяти погода, бо при активному сонці це б не хотілося робити. Можливо, комусь мій досвід буде корисним)), хоча, зрозуміло, що це все індивідуально.

Про Клеопатру:
olya2583 » 19 січня 2016, 08:18
Добрий день. Дякую за клеопатру. Дійсно дуже живить шкіру. Алергії немає. Використовую так як ви писали. Вам плюс!.

Татуля » 13 березня 2016, 18:38
Дякую сиворотка і клеопатра дуже класні.

Перші відгуки про крем під очі
захар » 21 лютого 2016, 11:07
Доброго дня, хочу подякувати за косметику! Брала крем равлик , гілауронову сивиротку та крем любімчик - засоби дуже легкі, шкіра ожила, алергічних реакцій не було. Користуючись 2 тижня. Дуже задоволена!.

Ирина09 » 19 січня 2016, 11:12
Доброго дня, хочу поділитися враженнями про крем під очі, наносила лише пару разів, але перше враження позитивне, крем не липкий, алергіі не викликав, потрібно дуже мало, гарно наноситься, шкіра після нього м"якенька і зволожена і макіяж гарно на нього наноситься, дякую, напишу пізніше враження про стан шкіри після тривалого використання, дякую вам!

КомарТанюша » 06 лютого 2016, 20:47
Привіт, напишу відгук про засоби, які я замовляла! Кремчик з равликом дуже сподобався . Шкіра стала підтягнутою, якщо правильно наносити, а головне що не пече і не утворює плівки на очах. Шкіру гарно зволожує.

РОССОМАХА » 30 січня 2016, 08:48
Відгук, після тижневого використання засобів:
крем під очі: наноситься легко, баночки вистачить на пів року точно, очі не печуть і не сльозяться, як було від багатьох інших кремів, трішки липне після нанесення, але це відчуття швидко проходить, бо крем повністю вбирається шкірою

Відгук про крем N2:
melnikalina » 03 квітня 2016, 20:45
Хочу поділитися враженнями про крем під очі2, користується мама приблизно місяць, враження досить позитивні, крем має приємну текстуру, легко наноситься, суттєвих змін немає, але користується не так довго.

Відгук про лосьйон:
РОССОМАХА » 30 січня 2016, 08:48
лосьйон: має в складі спирт, але не пересушує шкіру, запах не приємний, але вивітрюється моментально, очищує добре, за тиждень використання помітно покращення шкіри, пори стали вужчі.

Відгук про Мусс-соду:

шкварочка123 14/06/16
Мусс-сода - це щось: чудово очищає та має кльовий запах, шкіра не червоніє. Лосьйон теж хороший, словом - все підійшло.

ira2305 » 05 червня 2016, 08:37
Дуже люблю ваш крем равлик і тепер вже вмивачку мус -сода. Дякую"

ЗображенняЗображення- Гіалуронова сиворотка - лідер продажу!. 120грн за 30 мл. Детальніше про засіб читайте нижче по темі .
Торгова марка(постачальник або сайт): м. Львів MLNC- сайт миловаріння і компоненти для косметики (MyloLvivNaturalCosmetics). Замовлення виконують для косметологічних кабінетів,тобто гурт. Виготовляється косметологами на базі продукції сайту миловаріння.
Умови закупівлі: мінімальна кількість на замовлення сивороток 4 шт. щоб отримати ціну 120 грн (тому організовую СП)
Ставка СП (оргзбір) : 7% (вкл. в ціну); Комісія за поповнення картки ділиться на обох.
Умови оплати: 100 % передплата на картку Приватбанка після збору мінімалки і підтвердження наявності на складі;
Умови броні: відмова від броні після відправки замовлення постачальнику не приймається;
Обмін та повернення: не передбачене
Місце роздач:центр або по домовленості. Якщо для звязку-то мій номер 0679834436 Ірина.
Доставка включаючи виготовлення- приблизно тиждень, півтора.

Замовляти тут можна сиворотки з гіалуроновою кислотою та з іншим складом, креми під очі, натуральний лосьйон для жирної і комбінованої шкіри, масло для вмивання Клеопатра,мус-соду,маски,скатки, тоніки, ретиноловий,саліциловий та гліколєвий пілінги, засоби для досконалого очищення, і чудові креми. Читайте нижче.
Примітка: деякі засоби цього виробника викликають пощипування. Це реакція на ефірні олійки, і цього не треба лякатися)) . Читайте статтю про ефірні олії тут: http://www.prolady.com.ua/dohlyad-za-ti ... -volossya/

Сиворотки: гіалуронова, регенеруюча,пептидна, конняку,коензимна.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Гіалуронова Суперзволоження

Сироватка "Суперзволоження" з високою зволожуючою дією- знахідка для тих, хто хоче як і раніше піклуватися про свою шкіру, але захмарні ціни на косметику, змушують по-тихеньку шукати альтернативні якісні засоби за більш прийнятною ціною.Даний продукт саме з таких альтернативних знахідок.
Сироватка виготовлена з низкомолекулярной гіалуронової кислоти (вона за здібностями проникати в шкіру перевершує високомолекулярну) з добавкою сорбату калію і ефірного масла ромашки.
Абсолютно не поступається за властивостями дорогим брендовим сироваткам. Перевірено на собі. Шкіра пом'якшується, робиться гладкою і зволоженою. Можна ще додатково нанести легкий крем на сироватку. Хоча в жарку погоду буде вистачати самої сироватки.Звужує пори. Завдяки ефірному маслу ромашки- має антизапальні властивості, а також прибирає набряклість і мішки під очима.Ще один аргумент на користь даного продукту-його обсяг. 120грн. за 30мл- дуже навіть вигідно .!
Застосування: Наносити на очищену шкіру як самостійний продукт (для жирної та комбінованої шкіри), так і в якості сироватки під крем (для сухої шкіри).Може застосовуватися в якості активної сироватки під альгінатні маски.Спочатку має різкуватий запах-це ефірне масло римської ромашки. Але при нанесенні на шкіру, запах відразу випаровується. Ця сиворотка- знахідка. Рекомендую з усією відповідальністю . Дана сироватка продається в пляшечці з дозатором. Взимку рекомендується не використовувати вранці перед виходом,особливо в мороз. Краще на ніч. В інші пори року можна і вранці і ввечері.

Відновлююча сиворотка для жирної шкіри (Регенерація)
Створена для тих хто підсушує її різними матуючими засобами і, в результаті, отримує в'ялу, хоча й жирну шкіру. Сиворотка-регенерація для жирної шкіри- насичує її поживними речовинами, але не жирнить!Відновлює захисні властивості жирній шкірі, не залишаючи важкого відчуття. Добре тонізує і освіжає жирну, проблемну шкіру. Сприяє розгладженню дрібних зморшок. Можна застосовувати для шкіри навколо очей (під крем). Наносити можна вранці і ввечері, кожен для себе сам відчує потребу чи на раз чи два в день. Видавити з дозатора капель з 5-7 на пальці, розмазати чуть на них і відразу нанести на все обличчя. Теж добре поглинається шкірою, не лишає жирності і липкості( звичайно, якщо не переборщити з кількістю). Містить :гідролат полину, сік алое, гіалуронову кислоту, масло аргана, альгінат натрію, оптихен, молочно-кислий гідролізат, Д-пантенол. Ціна 120 грн. теж. Перед використанням чуть збовтати.

Сиворотки- Пептидна і Конняку.! Читайте детально на ст. 128! Або переходьте на сторінку 128 за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&start=3810

Сиворотка з коензимом Q10. Ціна 135грн за 30 мл!
Склад: гідролат м'яти, коензим Q10, коньяк маннан, ефірну олію м'яти, біо-консервант.
Опис: сироватка ущільнює шкіру, глибоко зволожує і підвищує тонус шкіри, за рахунок чого розгладжуються дрібні зморшки, поліпшується колір обличчя і вирівнюється рельєф епідермісу.
Застосування: можна застосовувати як окремий продукт, так і під креми, альгінантні маски.

Засоби для очищення,вмивання шкіри:
Лосьйон по догляду за жирною і комбінованою шкірою 100 мл
ЗображенняЗображення Супер лосьйон!!!Теж,як крем Любімчик, відношу до категорії must have.!.
Має дуже добру очищувальну дію,нормалізує PH шкіри,звужує пори,знімає запалення,злегка висвітлює пігментацію. Розроблено за рецептурою національного інституту краси і також використовується косметологами у програмах лікування вугрового висипу.
Ціна за 100мл-77грн.,за 50 мл -55грн. Можна також взяти пробний-10мл-16грн.

Вмивання Мус-содаЗображенняЗображення Чудовий засіб!.! Він призначений для досконалого очищення шкіри від bb кремів, тоналок і просто забруднень. Завдяки бікарбонату натрія(соди) в складі -добре вичищує пори, як делікатний скраб. Не пересушує!!!Шкіра після використання мягесенька і гладесенька!. Не призначене для змивання макіяжу з очей, бо подразнюватиме!
Спосіб застосування- нанести зо дві горошини засобу на чуть зволожену шкіру, спінити, помасувати і змити. (Я перед цим змиваю очі і лице звичайним гелем для вмивання, а наступний крок- мусс-сода).
Склад засобу- основа для мила, бікарбонат натрія, масло абрикосових кісточок, ефірне масло грейпфрута, крохмал кукурудзяний, міристинова кислота, консервант. Ціна за 50мл- 85грн.

Равликова вмивачка Ціна 105грн 50мл
Равликова вмивачка має на меті зволожити вашу шкіру під час вмивання, зменшити пори,трішки висвітлити, збалансувати PH шкіри. У складі: алое, ксантова камідь, фільтрат равликового муцину, Д-пантенол, вітамін Е, гліцерин,біоконсервант. Підходить для всіх типів шкіри. Нанести на зволожене лице, спінити, помасувати, змити теплою водою.
Фото баночки за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&p=9598258#p9598258

Вмивачка Гейша
http://spua.org/go.php?http://piccy.inf ... e63bd6d04/
Чит. на ст.97 тут в темі.або за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&start=2910

Суміш масел для вмивання "Клеопатра" ЗображенняЗображення За легендою однієї з "процедур краси" у Клеопатри було умивання амарантовим маслом - щоранку, після пробудження, красуня Клеопатра наносила на суху шкіру масло амаранту, тримала хвилин 5, а потім змивала водою. Така своєрідна маска-умивання насичувала шкіру киснем, дарувала прекрасний колір обличчя, пружність і еластичність шкіри.
Застосування: Нанести на суху шкіру, почекати 5 хвилин, потім змити масло водою. Таким маслом можна як вмиватися вранці, так і змивати макіяж ввечері, так як ретельно підібраний склад відмінно розчиняє забруднення, декоративну косметику і видаляє відмерлі клітини. Щось на зразок гідрофільного масла і одночасно поживної маски))
У складі - масла амаранта, шипшини,зародків овса, екстракт троянди, ефірні масла неролі, іланг-ілангу, полісорбат, кокамідопропілбетаїн.
P.S. хоча виробник заявляє про відмінне очищення шкіри цим засобом, я б всеодно радила б спочатку очищувати звичним засобом, а потім цим. з метою насичення шкіри поживними речовинами. Але тим, хто не користується важкими тональними- певно буде достатньо такого очищення. Засіб класний, після нього можна й крем не наносить) шкіра зволожена, насичена, але й не жирна. Для власниць сухої шкіри можна і вранці і ввечері користуватись, власницям жирної- може краще лиш ввечері. Але пробуйте, спостерігайте самі як краще) на зиму- суперзасіб .!Шкіра стає мякенька як у маляти)) Засіб дуже економний.
Ціна масла 88 грн. за 50 мл. Можна також замовити 25мл за 55 грн.

Тонізування шкіри: Тоніки
Читайте на с.74 або заходьте прямо за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&p=7682246#p7682246

Креми під очі:

Равлик N1ЗображенняЗображення Читайте про цей крем тут:
offtopic "Викуп крему Равлик можливо буде здійснюватися окремо, бо поставки муцину для крему в них нестабільні. Крем,як на мене, супер. Легкий,не викликає подразнення. Ціна -97грн. за 30 г. Але він того вартий. В складі муцин равлика, лакриця, водорості, масло амаранта, гідролат ромашки. Заявлений як антиейдж, від кругів, від припухлостей, підвищення еластичності. Наносити не менш як за 15-20хв.до виходу, особливо якщо мороз. Спосіб нанесення: легенько пальчиками вбити в шкіру. Якщо не відчули насиченості, повторити нанесення за кілька хвилин. На крем роздачі часом будуть окремо."

Крем Synake Зміїний (ст.135) Об'єм 10 мл 130грн ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Про властивості читайте тут: offtopic "Обсяг готового продукту: 10 мл
Крем "ботокс в баночці" видаляє зморшки шляхом мінімізації м'язових скорочень. При регулярному застосуванні зменшується глибина зморшок, дрібні зморшки розгладжуються.
Застосування: Нанести щільним шаром на очищену шкіру навколо очей (також можна наносити локально на зморшки на лобі, щоках, носогубні складки). Через 15 хвилин надлишки промокнути серветкою.
Увага! Не рекомендується використовувати одночасно з кислотовмісними продуктами.
у складі крему Лісового горіха олія, Норкова олія, Ши (каріте) олія, Емульгатор Olivem 1000, Вода очищена, Syn-Ake, Бензиловий спирт, Ладана ефірна олія ""

Актив під очі Anti-age ЗображенняЗображення Розгладжує зморшки, живить, підвищує тонус, пружність і еластичність шкіри.Підтримує оптимальний баланс зволоженості, відновлює ліпідний шар шкіри. Ефірна олія ромашки надає протинабряковий ефект, прибирає мішки під очима.
Застосування: наносити невелику кількість на орбітальну зону не пізніше ніж за годину до сну. Дати вбратися, через 10 хвилин надлишки промокнути серветкою. В складі масло Ши, арганова олія, амаранта олія, масло жожоба, ефірна олія ромашки. Об'єм 20 мл. 78грн.

Креми для обличчя:
Рекомендації:
-для норм.шкіри підійдуть: Крем Комфорт, Томатний антикуперозний,Флюїд антивтома, Любимчик, Stop время,
Перлинний
-для сухої шкіри : Крем Шипшинка, крем Комфорт
-для жирної і комбі шкіри: Любимчик,Stop время з коензимом, Флюїд антивтома, Перлинний

Крем Комфорт для сухої і нормальної шкіри 40мл-140 грн
Крем легкий, але поживний. Після нього немає жирності важкої і не стягує, як деякі равликові. Тому й комфортний))
Ось що заявлено виробником, читайте тут:offtopic "Освежает, тонизирует сухую и нормальную кожу, разглаживает мелкие морщинки, улучшает цвет лица. Быстро впитывается, благодаря этому подойдет для применения под макияж.Состав: жожоба масло, зародышей овса масло, виноградной косточки масло, эмульгатор Olivem, гидролат моркови, гиалуроновая кислота, экстракт пассифлоры, эфирные масла: розы болгарской, гардении, консервант Sepiside."
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Крем Перлинний 150грн за 40мл
Крем матуючий для жирної і комбінованої шкіри "Перлинний"
Склад: гідролат гінкго білоба, олія пажитника, масло імбиру, емульгатор, пудра перлів мікронізована, ефірна олія бігардіі, ефірна олія неролі, біо-консервант.
Опис: крем регулює виділення себума, матує, не пересушує шкіру. Дуже добре підходить для денного застосування, під макіяж. При регулярному використанні зменшується жирність шкіри, звужує пори, вирівнює рельєф епідермісу.
Крем дуже славний. Фото за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&start=4230

Крем антикупероз[/i] Читайте тутofftopic "Увлажняющий и питательный крем с антикуперозными свойствами. Улучшает микроциркуляцию крови, повышает эластичность сосудов, благодаря чему куперозная сеточка существенно уменьшается. Кофеин, входящий в состав снимает отеки и предупреждает появление их, таким образом крем подходит для ночного использования даже при склонности к отекам.
Применение: нанести крем на очищенную кожу лица и шеи.
В составе масло семян томата, керамидный комплекс, гидролат томата,сычуанского перца эфирное масло, Sepicide"

Ціна 40 мл -140 грн ЗображенняЗображення
[i]Флюїд-антивтома з вітаміном С
ЗображенняЗображення Зволожує,знімає втому,освіжає,покращує колір обличчя,зменшує пігментацію і вікові плями. Можна використовувати замість крему на ніч, або під нього. Вранці після нього абсолютно немає жирного блиску, як зазвичай після кремів. Шкіра по відчуттям насичена, але не жирна. По відчуттям- ніби флюїд вгадав ваш PH шкіри- не сухо і не жирно). Трошки важкий запах гідролату зелені моркви, але в нат. косметиці натуральні запахи)) Флюїд перед кожним використанням треба збовтувати, бо він двохфазний. Ціна за 30 мл- 135грн. Детальніше читайте тут: offtopic "Зволожує, освіжає шкіру.
Знімає сліди втоми, покращує колір обличчя.
Зменшує пігментацію і вікові плями.
Зміцнює стінки судин, розгладжує зморшки.
Завдяки легкій гелевій текстурі не залишає жирного блиску на шкірі.
Застосовувати на ніч: нанести на очищену шкіру, після повного всмоктування можна наносити нічний крем.
Склад: Зародків вівса масло, Емульгатор Olivem 1000, Троянди гідролат, Гіалуронова кислота, Аскорбінова кислота, Альгінат натрію, Сорбат калію, Моркви ефірне масло."

Вітамінний крем Шипшинка. ЗображенняЗображення Для сухої втомленої шкіри. Антивіковий і бореться з куперозом!. 40мл 140грн. Докладніше читайте тут offtopic "Цей крем - справжній вітамінний комплекс для сухої, втомленої шкіри. Поживний, концентрованого антивікового дії. Відновлює життєвий тонус і еластичність шкіри, активно бореться з куперозом. Загоює ранки і акне, запобігаючи утворенню рубців і шрамів. При регулярному використанні згладжує вже наявні рубці і сліди пост-акне."

[i]Крем "Stop время"
(з коензимом Q10). 40мл 165грн. Крем супер!. Не поступається дорогим брендовим. ЗображенняЗображення Крем недешевий, але дууже економний. Створений для тих, хто хоче боротися з невідворотним процесом старіння, і відчувати на шкірі комфорт, а не жирний важкий крем(бо зазвичай антивікові креми важкі). Після цього кремунавіть натяку на жирність вранці нема. але в той же час, він не підсушує. Ідеальний для норм.,комбінованої і жирної шкіри.
Виробник заявляє про накопичувальну дію крему в плані anti-aging. Тобто шкіра має стати пружнішою, завдяки коензиму Q10, та іншим складникам після тривалого використання.
Обсяг готового продукту: 40 мл Зволожує, живить, насичує шкіру вітамінами. Потужний комплекс антивікових компонентів діє синергетично і при постійному застосуванні зменшуються зморшки, відновлюється рельєф і поліпшується тургор шкіри.Застосування: Нанести на очищену шкіру обличчя і шиї. Можна застосовувати для шкіри навколо очей. Склад- Гибискуса гідролат, Шипшини олія, Соєва олія, Гіалуронова кислота, Коензим Q10, Сорбат калію, Безсмертника ефірне масло, Куркуми ефірне масло, Дягелю ефірне масло
Детальніше на ст.122

Крем Любимчик, який,швидше за все, влаштує власниць будь-якої шкіри,хоча найкраще для жирної. Цей крем можна сміливо віднести до категорії must have)))). Його виготовляють на замовлення косметологічних салонів. Особисто я в захваті від якості крема при такій прийнятній ціні. Крем містить: - Сік алое, Екстракт із кореня лопуха, Масла кіпариса, евкаліпта, неролі, пшеничних зародків, герані. Крем ефективний при запаленнях і почервоніння шкіри. Містить антибактеріальні та антисептичні компоненти. Робить шкіру гладенькою і ніжною. Звужує пори і нормалізує роботу сальних залоз. Навіть будь-які прищики після двох-трьох нанесень стухають. Дуже добре під макіяж. Не пливе.
Крем є в двох розфасовках- 15 мл і 30 мл. Тобто маленький флакон з дозатором як пробний варіант, щоб не витрачатись на більший об'єм не випробувавши чи вразить так позитивно, як мене))
Ціна на менший кремчик -42 грн., на більшу баночку крема -73 грн.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Маски для обличчя:

Маска водорості з фітоестрогенами: ЗображенняЗображення Заявлено, що підтягує овал обличчя , розгладжує зморшки , регулює виділення себума , освітлює і тонізує шкіру , вирівнює рельєф епідермісу.У складі альгінат натрію, фітоестрогени (протеїни сої,гороха,квасолі,конюшини,коріння барбарису, та ін.),біоконсервант,морські водорості.
Нанести товстий (к-ка мм) шар маски на обличчя, потримати 15-30хв. і потім змити водичкою. Краще полежати при цьому. Шкіра насичена і глибоко зволожена. Робити процедуру десь раз- два на тиждень на протязі місяця, або щодня на протязі 7-10днів. Ціна 93грн. за 50мл
Маска Ніжна Пасифлора
Фото за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&start=3060
Ніжна, кремова маска заспокоює, живить і зволожує суху, чутливу шкіру, прибирає роздратування.
Дуже ефективна для зняття почервоніння і нормалізації кольору обличчя, вирівнює рельєф шкіри.
Заспокоює розширені судини і бореться з куперозом.
Застосування: Нанести маску на очищену шкіру і залишити на 15-20 хвилин, потім змити теплою водою.
Маска спочатку пощипує, так працює ефірне масло вербени. Через хвилину це відчуття проходить.
40мл-140 грн.
Маска ялівцева 100мл- 120 грн.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення Маска очищає, виводить шлаки, видаляє омертвілі частинки шкіри, регулює саловиделеніе. Освіжає і освітлює шкіру, покращує колір обличчя. Дуже добре підходить для жирної шкіри.В складі: гідролат лаванди, Виноградних кісточок масло, Емульгатор Olivem 1000, глина блакитна, Пудра зеленого чаю, Сіль рожева Гімалайська, Ефірна олія ялівцю, Ефірна олія лимона. Нанести на обличчя на 15-30 хв. Змити водою, нанести крем.
Маска дуже гарно наноситься і має гарний ефект. Шкіра гладенька і насичена.

Фіто-масочка "Миттєва дія" 40мл-120 грн
Стимулює оновлення клітин.
Робить шкіру гладкою, пружною, зволоженою і сяючою. Рекомендується для якісного поліпшення стану шкіри.
Чудові властивості масла какао в поєднанні з протеїновим комплексом і гіалуроновою кислотою надають миттєве омолоджуючу і підтягує. Сприяє розгладженню зморшок, знижує мікронапруги в м'язах особи, стимулює оновлення клітин, підвищує тонус і пружність шкіри, надає пом'якшувальну і зволожуючу дію. Рекомендується застосовувати 2 рази на тиждень. В складі: какао масло, Абрикосових кісточок масло, Емульгатор Естер, винограду гідролат, Гіалуронова кислота, ламінарії екстракт, Шовку протеїнів гідролізат, Кашеміру протеїнів гідролізат, Сорбат калію, Неролі ефірне масло, Грейпфрута ефірне масло, Апельсина ефірне масло.

Парафінова маска для рук Ціна 125грн за 65г
Медово-молочна маска для рук чудово зволожує, відбілює, помякшує шкіру і кутикулу рук.У складі: екстракт прополісу, мед, гіалуронова кислота, молочний протеїн, альгінат натрію, аргана масло та біоконсервант.
Інструкція для використання: Нанести тонкий шар воску на руки чи ноги з допомогою аплікатора. Тримати на шкірі 20-25 хв.,поки маска не стане сухою. Потім просто зняти плівку,що утворилася. Підходить для всіх типів шкіри. Найбільший ефект помітний після аплікацій на суху, виснажену, недостатньо насичену шкіру. P.S. Щоб плівка нормально знімалася, шар маски має бути тоненький! Фото баночки за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&p=9598258#p9598258

Інші засоби по догляду:

Пілінг-скатка "Ромашка".
Чудовий засіб для делікатного пілінгу шкіри. Створює катишки в результаті масажних рухів після нанесення на шкіру і тим самим відлущує відмерлі клітини. Очищує шкіру, видаляє шкірний жир і залишки макіяжу, звужує пори. Застосування: нанести невелику кількість на суху шкіру, масажувати поки катишки почнуть відпадати. Якщо відчули, що за один раз шкіра не очистилась- змийте залишки, і повторіть процедуру ще раз. Найкращий ефект- після прийняття ванни чи душу, коли лице розпарене.
40г-80грн. Вистачає надовго!. ( Іноді замість Ромашкового присилають Трояндовий, принцип дії абсолютно ідентичний, і ефект теж! ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Фото ще можна глянути на ст.117-119в цій темі.

Бальзам для губ антивіковий розгладжуючий з маслом Ши.65грн. 5г Докладніше читайте тут offtopic "Живить, зволожує, розгладжує зморшки. Збільшується вироблення колагену, за рахунок чого шкіра стає міцнішою, більш еластичними та губки виглядають повніше. У складі Ши (каріте) масло, Кетамін, Кокосове масло, М'яти ефірна олія, Бджолиний віск і ін. Термін зберігання 1 рік.
Бальзам приємною текстури, добре насичується губи, не скачується і може використовуватися як в якості догляду, так і як основа під помаду.
"
Мені особисто він підійшов найбільше з усіх бальзамів якими я коли не будь користувалася.
ЗображенняЗображення

Осінньо-зимовий сезон- найкраща пора для боротьби з пігментацією!. Також для процедур омолодження! Ретиноловий пілінг- чудова заміна дороговартісним салонним пілінг-процедурам. Його не потрібно наносити багато разів на протязі кількох тижнів! Лише два-три рази на пів-року, і достатньо) Не потребує нейтралізатора. Після використання є відчуття стягнутості, лущення, але за кілька днів пройде, як шкіра оновиться. Краще після пілінгу наносити сиворотки,зволожуючі крема. Крем Любімчик зразу після пілінгу не підходить, краще щось більш насиченіше і зволожуюче. Більше про цей вид пілінгу і рекомендаціїї по користуванню читайте на
http://edit.ua/retinolovyj-piling.html Вартість за 30 мл- 60 грн. На рік вам точно вистачить, можна навіть брати баночку на двох))Не забувайте про сонцезахисний крем після пілінгу.
Людям з дуже чуттєвою шкірою не рекомендується! Після використання засобу- необхідно користуватися сонцезахисними факторами! Якщо не впевнені у реакції шкіри- на перший раз тримайте 15 хвилин.Я тримала 30хв., все нормально,навіть замало лущилося. Також для кращого ефекту можна потримати на лиці аж поки попікування зникне і нанести ще раз чи два. Цей пілінг добре переноситься, але на всяк випадок- нестерпної реакції терпіти не треба!!Моя перша процедура дала невеликий ефект, хоча й справді стан шкіри став кращий.Хочу більше омолоджуючого ефекту, за тиждень зроблю ще раз, з нанесенням в кілька шарів (після кожного заспокоєння попікування). Косметолог сказала,що якщо шкіра не чутлива, то можна тримати і довше, навіть на ніч. Все індивідуально. Відлущення триває довго, але не дуже помітно)))на роботу ходити можна)
P.S. лише через тиждень після пілінгу, під час того як парилася в ванній :D , шкіра скаталась і омолодилась )).
ЗображенняЗображення

Можна також замовити саліциловий пілінг. Теж ціна 60грн. Процедура трішки інакша. Читайте offtopic "Применение салицилового пилинга положительно влияет на структуру эпидермиса, выравнивает рельеф и цвет кожи.
Свойства салицилового пилинга:

- мощное антисептическое действие,

- выраженные очищающие свойства,

- нормализует работу сальных желез,

- сужает поры,

- эффективно работает с другими видами пилингов, которые помогают в лечении жирной, склонной к угревой сыпи, кожи (гликолевым и молочным).
Салициловый пилинг активно используется в борьбе с комедонами и угрями (в сочетании с механической чисткой лица).
В первую очередь это пилинг для молодой жирной кожи с незначительными проблемами, а также для зрелой кожи с признаками фото- и биостарения.

Основой салицилового пилинга является салициловая кислота (Salicylic acid) или фенольная, относящаяся к изомерным гидроксибензойным кислотам.

Она впервые была получена из коры ивы еще в XIX веке, также ее можно выделить из цветов декоративных кустарников семейства розовых.

Обладая высокой проникающей способностью и кератолитическим эффектом, данная бета-гидроксикислота вызывает активное шелушение в устье волосяного фолликула, что препятствует образованию комедонов.

Именно салициловая кислота является главным врагом этого неэстетичного явления.

Степень воздействия пилинга зависит от уровня рН и процентного содержания салициловой кислоты.

Срединно-поверхностный пилинг выравнивает рельеф кожи, разглаживает мелкие морщинки, придает коже упругость.

Он также очень эффективен в борьбе с проявлениями постакне.

Концентрация салициловой кислоты в таком пилинге – 25%-30%, а рН от 1,3 до 2,0.

В результате воздействия препарата с рН 1,5 происходит отшелушивание нескольких слоев клеток кожи, а также стимулируется активная выработка коллагена и эластина, что в свою очередь вызывает активное образование новых клеток кожи.
Салициловый пилинг – прекрасное средство в борьбе с увядающей кожей и другими признаками ее старения. После процедуры кожа подтягивается, разглаживается, устраняется ее обвисание, заметно улучшается внешний вид.
Еще одной особенностью салицилового пилинга является его способность делать менее заметными пигментные пятна. Причем таким образом можно воздействовать как на веснушки на молодой коже, так и на старческую пигментацию.
С помощью салицилового пилинга можно полностью избавиться от такого явления, как фотостарение кожи, при котором она становится загрубевшей и шершавой.

Результат применения салицилового пилинга:

- значительно улучшается внешний вид кожи;
- исчезают видимые начальные признаки старения кожи;
- после отшелушивания верхних слоев кожи ускоряется обновление ее тканей;
- поры кожи очищаются, в результате она начинает лучше «дышать»;
- снижается вероятность возникновения угревой сыпи.

Противопоказания к применению салицилового пилинга:

- беременность и кормление грудью;
- герпес в острой форме;
- воспалительные процессы;
- нарушение целостности кожных покровов;
- индивидуальная непереносимость компонентов пилинга;
- гиперчувствительность кожи;
- солнечные ожоги на участках кожи, на которых предполагается делать пилинг;
- прием гликемических препаратов.

От процедуры салицилового пилинга следует отказаться в период повышенной солнечной активности, особенно если нельзя избежать длительного пребывания на солнце.

Самое лучшее время для проведения пилинга – пасмурная погода в осенне-зимний период.

Этапы проведения салицилового пилинга:
Очищение кожи.
Нанесение пилинга на кожу (при этом может ощущаться легкое пощипывание или небольшое жжение).
Смывание пилинга водой (данный пилинг не требует дополнительной нейтрализации, а обильно смывается водой).
Нанесение на кожу успокаивающих средств (например, гель алое, крем с Д-пантенолом).

Применение салицилового пилинга:

- для лица, шеи, декольте: курс из 5-7 процедур с интервалом 1-2 недели;

- для рук: курс из 3-5 процедур с интервалом 1 месяц.

Время экспозиции: 5-10 минут.

На 3-4 день после проведения пилинга начинается шелушение кожи. В этот период следует активно защищать кожу от прямых солнечных лучей. Очень важно не отрывать насильно образующиеся корочки, а подождать естественного завершения процесса отшелушивания, иначе можно травмировать кожу и процесс заживления займет больше времени.

После завершения шелушения кожа заметно преображается. Она становится упругой и гладкой, ее рельеф и цвет улучшаются, разглаживаются мелкие морщины, а глубокие становятся менее выраженными."

Також в наявності гліколєвий пілінгрізної концентрації- 20%,50% та 70%. Теж-60 грн.
Про нього детальніше тут offtopic "Состав: гликолевая кислота, лимонная кислота, молочная кислота, винная кислота, яблочная кислота. Суммарное содержание кислот – 70%.

Производство: Украина.

Этот вид химического пилинга предполагает использование препарата под названием гликолевая кислота, которая, соприкасаясь с кожей, начинает воздействовать на клетки верхнего слоя эпидермиса.

Она сжигает старые клетки и, затрагивая живые, заставляет обменные процессы в них проходить гораздо быстрее. Она словно пробуждает их к новой жизни, потому что клетки с возрастом начинают как бы засыпать, и все процессы обмена веществ в них замедляются.

Именно пилинг гликолевой кислотой заставляет работать клетки в полную силу.

Показания к гликолевому пилингу
Проблемная кожа (расширенные поры, черные точки – акнэ, прыщи, жирная кожа);
Увядающая кожа (процесс старения);
Фотостарение (утолщение кожи от долгого нахождения на солнце);
Нежелательная пигментация (в частности, веснушки);
Последствия угревой сыпи (пятна, утолщения и ямки на коже);
Лечение и профилактика контагиозного моллюска;
Эстетическая коррекция дефектов кожи (морщины и т.д.).

Противопоказания:
Герпес в обостренном состоянии (придется отложить процедуру на две недели);
Бородавки (процедура запрещена до выделения бородавок операционным путем);
Ранки и другие нарушения целостности вашей кожи (непредсказуемый результат пилинга. Ведь он сможет проникать глубже, чем планируется);
Недавно законченное или существующее прохождение курса химиотерапии;
Аллергия на любой из компонентов препарата;
Свежий загар (ждем две недели).

Процедура проведения пилинга:
1. Очищение кожи.
2. Нанесение пилинг-раствора.

Этот этап и есть непосредственно сам гликолевый пилинг лица, который предполагает нанесения средства с кислотой на кожу. Кисточкой средство наносится на все части лица (разумеется, кроме рта и глаз). Возможно легкое пощипывание.

3. Нейтрализация.

Через определённый промежуток времени гель нейтрализуют раствором пищевой соды.

4. Удаление кислоты.

Остатки пилинга и нейтрализатора удаляют обычной водой.

5. Постпилинговый уход.

Чтобы кожа успокоилась после такого стресса, на нее наносят сыворотку с содержанием гиалуроновой кислоты, которая обладает увлажняющим эффектом.

Если кожа жирная и требует особого ухода, после сыворотки можно наложить успокаивающую маску.

В течение нескольких дней после процедуры на кожу нужно наносить восстанавливающий крем и сыворотку с гиалуроновой кислотой.

Результат гликолевого пилинга:
Улучшает лифтинговые свойства кожи за счет стимуляции синтеза коллагена и эластина.
Отшелушивает ороговевший слой кожи.
Способствует ослаблению пигментных пятен.
Выравнивает цвет.
Улучшает свойства кожи.
Сглаживает сеть мелких морщин.
Выравнивается рельеф эпидермиса.

От процентной концентрации кислоты напрямую зависит глубина ее проникновения и гликолевый эффект.

25 % раствор применяется для поверхностного воздействия. Он приводит только к слущиванию поверхности кожи. Применяется для освежения цвета лица и выравнивания кожного рельефа.

50 и 70 % растворы более сильные. Они проникают вглубь кожи, активизируя при этом процессы омоложения и повышая гидратацию.

Время экспозиции пилинга: 0,5-3 минуты.

Нейтрализатор: 1 чайная ложка на 0,5 стакана воды"
Востаннє редагувалось tri776 в 16 грудня 2017, 21:47, всього редагувалось 190 разів.
tri776

Повідомлення Маринчук » 01 червня 2015, 23:37

+++
Маринчук

Повідомлення tri776 » 02 червня 2015, 12:36

збір
tri776

Повідомлення polumyana » 02 червня 2015, 21:33

+++
polumyana

Повідомлення tri776 » 03 червня 2015, 12:42

збір
tri776

Повідомлення tri776 » 04 червня 2015, 14:12

сиворотка хоче до Рівного))
tri776

Повідомлення Marg0 » 05 червня 2015, 09:01

Доброго дня!. Якщо ви точно знаєте, що буде хороша якість , то я замовляю 1 шт.тел.0678564438,дякую.
Marg0

Повідомлення nona133 » 05 червня 2015, 15:45

я теж візьму одну, 0966078934, надіюсь не пошкодую)))
nona133

Re:

Повідомлення tri776 » 06 червня 2015, 00:32

svetaradon написав:Доброго дня!. Якщо ви точно знаєте, що буде хороша якість , то я замовляю 1 шт.тел.0678564438,дякую.

дякую. записую. про деталі оплати відпишусь в пп. Не пошкодуєте)мої подруги задоволені!.
tri776

Повідомлення svitlanochka » 06 червня 2015, 00:56

Хочу замовить 1 шт. Це точно, не якась фігня за такі гроші ?
Записуйте мене на збір
svitlanochka

Re:

Повідомлення tri776 » 06 червня 2015, 16:00

svitlanochka написав:Хочу замовить 1 шт. Це точно, не якась фігня за такі гроші ?
Записуйте мене на збір

ні,не фігня))) сама користуюсь,і подруги. Хоча переважна більшість косметики в мене корейська. Записую вас.
tri776

Re:

Повідомлення tri776 » 06 червня 2015, 16:02

nona133 написав:я теж візьму одну, 0966078934, надіюсь не пошкодую)))

не пошкодуєте))скоро викуп. Я відпишусь на днях в пп.
tri776

Повідомлення slovianochka » 06 червня 2015, 16:57

Привіт.
А на який вік найкраще використовувати цю сироватку?
І яким чином Ви її використовуєте?
slovianochka

Повідомлення tri776 » 06 червня 2015, 19:40

привіт)) що стосується віку, то мені здається, що краще підтримувати шкіру з 25 років подібними засобами. Можна й раніше, але треба робити перерви в кілька місяців після використання пляшечки. Так радять косметологи. Я перелила з пляшечки в тару з піпеткою, кілька крапель з піпетки капаю на лице або долоню, розгладжую по обличчю, і потім можу ще нанести кремчик. Хоча це не обовязково, якщо шкіра не суха.
tri776

Повідомлення Alena17 » 06 червня 2015, 19:47

Замовляю1 шт.
Alena17

Re:

Повідомлення tri776 » 06 червня 2015, 22:41

Alena17 написав:Замовляю1 шт.

Дякую. 4замовлення вже є,тому буду робити викуп. Деталі в пп.
tri776

Повідомлення nona133 » 06 червня 2015, 23:31

оплачено сьогодні в 23.30 120 грн.
nona133

Повідомлення bebeshko » 06 червня 2015, 23:47

000
bebeshko

Re:

Повідомлення tri776 » 07 червня 2015, 00:09

nona133 написав:оплачено сьогодні в 23.30 120 грн.

дякую. отримала. записала.
tri776

Повідомлення svitlanochka » 07 червня 2015, 13:09

оплатила 07,06,2015 о 13-07 120 грн
svitlanochka

Re:

Повідомлення tri776 » 07 червня 2015, 16:25

svitlanochka написав:оплатила 07,06,2015 о 13-07 120 грн

дякую, отримала. Ще дві оплати, і в пон. замовляю.
tri776

Повідомлення Marmeladka » 07 червня 2015, 19:34

закл)
Marmeladka

Повідомлення tri776 » 08 червня 2015, 18:05

збір
tri776

Повідомлення Alena17 » 08 червня 2015, 19:21

Щойно оплатила через п24. Вибачте за затримку - весь день була на роботі, а на карті не було достатньо коштів :oops:
Alena17

Повідомлення tri776 » 09 червня 2015, 11:59

викуп зробила. Чекаємо. На днях відправлять.
tri776

Повідомлення ЛюдмилаОР » 10 червня 2015, 10:27

Доброго дня, замовляю 1 банку. Відпишіть щодо оплати, дякую.
ЛюдмилаОР

Повідомлення tri776 » 10 червня 2015, 11:11

дівчата, хто замовляє-оплачуємо до обіду, то ще зможу додати в цей викуп. Бо можливо ввечері вже відправлятимуть.
tri776

Повідомлення tri776 » 11 червня 2015, 11:01

сиворотки замовлено, чекаємо. оголошую новий збір)
tri776

Повідомлення tri776 » 12 червня 2015, 22:26

Роздача!. В неділю о 15 год. Біля центральної аптеки.
tri776

Повідомлення svitlanochka » 12 червня 2015, 22:48

Я буду
svitlanochka

Далі

Повернутись до Косметика

загрузка...