Гіалуронова сиворотка та ін.! Знову працюємо!

СП косметики та засобів гігієни

Гіалуронова сиворотка та ін.! Знову працюємо!

Повідомлення tri776 » 01 червня 2015, 15:02

ще моя тема: viewtopic.php?f=113&t=366947
http://spua.org/club/viewtopic.php?f=116&t=422264

Вітаю вас в СП нат. вітчизняної косметики!.

Мій тел.номер 0679834436 Ірина
Instagram group https://www.instagram.com/irynaregner_cosmetics_bio
Viber group https://invite.viber.com/?g=Jll1c4yD2Ui ... fsTrewQWfJ, приєднуйтесь і поширюйте, будь ласка.
Перебуваю закордоном. Але всі питання можна обсудити по вайберу.
Тут можна прочитати відгуки про викуплену нами косметику даного виробника: offtopic "
На сиворотки
-
nona133 » 16 червня 2015, 18:11
привіт всім) відгук після трьох днів використання - засіб хороший, треба брати) дуже нагадує засоби з гіалороною кислотою, які використовують косметологи (марки Renew, Holy land і так далі), але по ціні засоби цих марок вже давно десь в космосі, тому це непоганий аналог, шкіра його практично п'є, поглинається шкірою повністю не лишаючи липкої плівки. Сказати про всі заявлені спектри дії особисто я не можу, бо досить ретельно слідкую за шкірою обличчя і вона в мене в хорошому стані, але думаю, що в кого зневоднена шкіра то цей засіб врятує
svitlanochka » 17 червня 2015, 16:16
привіт ! користую гіалуроновою сивороткою 2-ва дні я дуже задоволена результатом . моя шкіра має рівний тон , зморшки стали ледве помітні .
а після альгінатноі маски з сивороткою це просто не описати. я почала отримувати компліменти, моя шкіра зволожена приємна на ощуп дуже ніжна і взагалі просто супер! супер!
я давно шукала щось результативне під маску .
skandinavka » 28 червня 2015, 12:59
Сиворотка-дійсно класна! Моя шкіра іі "п'є", і відчутний результат! Дякую!
strikha » 29 червня 2015, 17:23
Дякую за сиворотку. Шкіра впитує дійсно швидко, немає відчуття липкості, після неї крем можна і не наносити, впринципі зволоження хватає. Запах ромашки приємний. Буду користуватися:))))
rodina » 03 липня 2015, 11:23
+1 у репутацію!
Дякую за сиворотку - досвід використання поки один день - але зранку прокинулась а шкіра навіть як уже вмита - така волога, свіжа. до речі дуже добре на мої розширені пори. Як полюбляю казати - щічки ніжні - як дупця у малечі))))
Marg0 » 06 липня 2015, 19:12
дякую за сиворотку,буду замовляти і далі,супер!.!
sergxz » 27 липня 2015, 18:57
Я майже місяць користуюсь сивороткою: результатом дуже задоволена. Користуюсь кожний день, як було сказано іншими учасниками - шкіра її просто п' є, всмоктується повністю, кремом потрібно мазатись. Шкіра стала якась сяюча, зморшки значно зменшились . Скажу чесно - результат помітно, навіть подруги питають: чим ти мажешся? Я думаю не пошкодуєте.
nastuscha » 20 серпня 2015, 12:58
Сыворотка это что-то, беру ещё)
urahom73 » 21 серпня 2015, 11:33
Дякую за сироватку, дуже подобаэться))два нанесення і результат- "на лицо"! Супер!
Vitalino4ka » 10 вересня 2015, 09:25
напишу своє враження від сиворотки - мені дуже сподобалась)) навіть сама не очікувала на швидкий результат, але вже після перших нанесень очевидний ефект! дійсно кльова штука, буду замовляти ще!))) дякую!
ІлонаСич » 21 жовтня 2015, 13:59
залишаю відгук. Сироватка для жирної шкіри і крем мені дуже сподобались. Дійсно - підсушує жирні ділянки, зволожує, після цих засобі шкіра відчуває себе комфортно!
Detroit » 59 хвилин тому
Доброго дня. Дуже дякую вам за хорошу косметику! Хочу залишити відгук про сиворотку-регенерацію. Дійсно дуже добре підходить для зимової пори року, дуже гарно зволожує, і навіть після першого використання шкіра після неї просто сяє, стає дуже ніжною, гладенькою. А ще після неї дуже гарно наноситься крем, теж рівненько лягає на шкіру. Дякую вам за організацію корисного СП)))

Відгуки на крем Любимчик-
КатяКалініна » 23 липня 2015, 08:50
дякую за крем Любимчик! дійсно звужує пори!
Шура » 10 серпня 2015, 22:09
ДЯкую за крем , дуже сподобався!
таняш » 18 вересня 2015, 07:44
Покористувалася я вже і сивороткою і кремчиком дуже сподобались. Особливо крем - це просто супер.Підписуюсь під кожним відгуком попередніх учасниць це дійсно чудові засоби догляду за шкірою, та ще й за такі гроші. Окреме велике дякую організатору СП. Замовляю вже на цей раз крему ВЕЛИКУ баночку.Дякую.
Talama » 05 жовтня 2015, 20:54
дякую, крем та сиворотка сподобались дуже)))
ABPOPA » 07 жовтня 2015, 22:19
До речі, хочу поділитися відгуком про крем. У мене жирна проблемна шкіра. Крем підійшов - пори не закупорює, висипання не викликає. Заспокоює шкіру, зволожує. Шкіра матова після нанесення приблизно 2 години, а далі жирніє.тому наношу на ніч. З недоліків - він на мій погляд не дуже економний. Моментально вбирається, і потрібно наносити більше. Але все одно брати буду, так як дуже приємні відчуття від використання..і плюс цікавий запах
19leno4ek84 » 28 серпня 2015, 21:00
Привіт! Замовляю кремчик 30 мл. Мені сподобався:поглинається шкірою гарно, не залишає жирного блиску, немає відчуття дискомфорту і гарно себе поводить як основа під макіяж. Мені підійшов.
ksusheliya1 » 26 жовтня 2015, 21:43
замовляю крем 30 мл...брала на пробу 15 мл.-дійсно must have:)
Volkkk » 21 листопада 2015, 23:12
Хочу ще залишити такий собі маленький відгук, брала цей кремчик 15 мл, хоч маленька баночка, але мені його вистачило доволі надовго, якість дуже сподобалась, в мене комбінована шкіра, на всі діляночки шкіри підійшов, гарно звужує пори, використовувала більше вранці як основу під макіяж, дуже задоволена і ціна приємна, тому замовляю ще, дякую:)
Lioliaolia » 29 листопада 2015, 20:40
Дякую за кремчик . Чесно я просто вражена , результат видно навіть після першого нанесення))

Відгук про саліциловий пілінг-
БільПавлюк » 20 грудня 2015, 22:51
І так відписуюсь про саліциловий пілінг. Зразу зауважу у мене сухий тип шкіри. 1-й раз наносила на чисте трохи вологе обличчя - з перших секунд пекло так що витрмсала не більше 1 хвилини, змивала водою.обличчя дуже почервоніло. Але нанесла кремчик і стало полегше. Вигляд шкіри на ранок мені сподобалась. На 4 день шкіра почала лушчитись, спасалась кремом нівея( він навіть для моєї шкіри дуже жирний). Через тиждень знову повторила експеремент,однак після пілінгу нанесла зволожуючу маску.Вигляд шкіри знову сподобався. З плюсів даного засобу вважаю те що можна використовувати його декілька разів на місяць

Відгуки про ретиноловий пілінг

КомарТанюша » 06 лютого 2016, 20:47
Ретиноловий або ретиноєвий пілінг мені підійшов найкраще. Хоча потрібно перед використанням наносити на шкіру обличчя, ампулу вітаміну С. Він прискорює синтез колагену в нових молодих клітинах. Я його наносила у 2етапи і залишала на ніч. Хоча потрібно проконсультуватися у косметолога. У кожного свій тип шкіри. Через 10 днів коли приймала ванну шкіра скаталась і омолодилась. Дуже класний засіб .

carcasse35 » 07 лютого 2016, 16:43
Привіт. І я поділюсь враження від ретинолового пілінгу. Придбала його вже давніше, але зробити ніяк не виходило, так як застуда за застудою і, як результат, герпеси - а це один з протипоказів. Тому, моєму ексерименту вже більше тижня))) Все по порядку: рекомендується підготувати шкіру, дівчата пишуть про вітамін С, є салонні підготовчі засоби, я робила пілінги з фруктовими кислотами. Пілінг з ретинолом нанесла і тримала майже вісім годин, коли переставало пощипувати, то наносила ще раз і так три рази, потім змила і нанесла Пантенол. Обличчя було рожеве і чутливе. Лучитися потрішки почало на 3 день. І ще сьогодні шкіра трішки сходить, весь часу наношу Пантенол, а коли виходжу на вулицю, то сонцезахисні креми. Стан шкіри мені подобається, більш рівніший тон став, оточуючі це оцінили))) Рекомендується провести три сеанси, з перервою в три тижні - місяць, щоб оновилася шкіра. Я б хотіла це зробити, єдине чи буде дозволяти погода, бо при активному сонці це б не хотілося робити. Можливо, комусь мій досвід буде корисним)), хоча, зрозуміло, що це все індивідуально.

Про Клеопатру:
olya2583 » 19 січня 2016, 08:18
Добрий день. Дякую за клеопатру. Дійсно дуже живить шкіру. Алергії немає. Використовую так як ви писали. Вам плюс!.

Повідомлення ksen » 28 березня 2019, 09:44
Іра дуже дякую за косметику.Суміш для вмивання"клеопатра" супер,з першого використання шкіра мягка і ніжна,жирного ефекту немає і класно зволожує.Сиворотку то беру не перший раз,ефект завжди радує.

Татуля » 13 березня 2016, 18:38
Дякую сиворотка і клеопатра дуже класні.

Перші відгуки про крем під очі [color=#008040]равлик [/color]
захар » 21 лютого 2016, 11:07
Доброго дня, хочу подякувати за косметику! Брала крем равлик , гілауронову сивиротку та крем любімчик - засоби дуже легкі, шкіра ожила, алергічних реакцій не було. Користуючись 2 тижня. Дуже задоволена!.

zyza24 » 28 березня 2019, 11:58
Дякую за равликовий крем. Навіть не думала що він такий класнючий: легка текстура, швидко поглинається без липкості, а головне гарно зволожує шкіру.

Ирина09 » 19 січня 2016, 11:12
Доброго дня, хочу поділитися враженнями про крем під очі, наносила лише пару разів, але перше враження позитивне, крем не липкий, алергіі не викликав, потрібно дуже мало, гарно наноситься, шкіра після нього м"якенька і зволожена і макіяж гарно на нього наноситься, дякую, напишу пізніше враження про стан шкіри після тривалого використання, дякую вам!

КомарТанюша » 06 лютого 2016, 20:47
Привіт, напишу відгук про засоби, які я замовляла! Кремчик з равликом дуже сподобався . Шкіра стала підтягнутою, якщо правильно наносити, а головне що не пече і не утворює плівки на очах. Шкіру гарно зволожує.

РОССОМАХА » 30 січня 2016, 08:48
Відгук, після тижневого використання засобів:
крем під очі: наноситься легко, баночки вистачить на пів року точно, очі не печуть і не сльозяться, як було від багатьох інших кремів, трішки липне після нанесення, але це відчуття швидко проходить, бо крем повністю вбирається шкірою

Відгук про лосьйон:
РОССОМАХА » 30 січня 2016, 08:48
лосьйон: має в складі спирт, але не пересушує шкіру, запах не приємний, але вивітрюється моментально, очищує добре, за тиждень використання помітно покращення шкіри, пори стали вужчі.
Відгук про Мусс-соду:

шкварочка123 14/06/16
Мусс-сода - це щось: чудово очищає та має кльовий запах, шкіра не червоніє. Лосьйон теж хороший, словом - все підійшло.

ira2305 » 05 червня 2016, 08:37
Дуже люблю ваш крем равлик і тепер вже вмивачку мус -сода. Дякую
Відгук на Трояндовий крем і Зміїний:
Повідомлення ira33oi16 » 23 квітня 2019, 13:44
Дуже дякую за крем ,замовляла Трояндовий і Зміїний невтрималась і відразу спробувала на шкірі ,переживала ,що буде пощипування ,в мене чутлива шкіра, і важко підібрати крем, але все ідеально,швидко поглинається , консистенція приємна нерозтікається залишається лише приємний аромат троянди( в мене асоціації з квітучим кущем троянди).Спробувала відразу і крем Зміїний теж ,залишає приємне відчуття на шкірі і швидко поглинається , виміру жирний для використання під очі треба зовсім трішки ,тому і економний) Дякую за якісну продукцію)

Відгук на крем Перлинний
AvroraGreys » 24 квітня 2019, 08:31
Опробувала крем Перлинний - як власниця комбі шкіри дуже задоволена. Крем швидко поглинаєттся шкірою, роблячи її мякенькою, гладкою і головне дійсно матує без стягування. Шкіра ніби наповнена вологою зсередини. Дякую вам за корисне СП!

Відгук на РЕТИНОЛОВИЙ КРЕМ:
UlibkaMila » 28 лютого 2019, 12:10
Вже давно хочу написати відгук про РЕТИНОЛОВИЙ КРЕМ:
читала, що він ДУУУЖЕ жирний....На моїй шкірі 37+ він навіть ПОМІРНО жирний. Я його наношу наніч і зранку під макіяж - СУПЕР!. В ЗИМОВИЙ період - ідеально!.)))Рекомендую.
P.S. Єдиний мінус - запах вареної моркви...)) Але все компенсує натуральний склад і доглядаючий ефект...)

Відгук на крем для рук:
Повідомлення Сланка » 14 грудня 2018, 00:00
Привіт) Посилочку отримала) Буду тестувати далі ) але вже можу сказати,що крем для рук просто бомба. В мене дуже ,ну просто дуже суха шкіра рук. Зимою навіть тріскає до крові.Дуже неприємне відчуття стягнутості. Так от вже після першого нанесення шкіра зволожена,і на вигляд нормальна.Бо часом соромно і руки показати,а я масажистка) Дуже Вам дякую)

Відгук на Комфорт2 :
Helstya » 05 листопада 2018, 10:23
Щиро дякую за кремчики. Комфорт2 замовляю вже вдруге підряд, дужеееее подобається! Гарно зволожує, але немає жирності від нього. Такий м"який і приємний! Дякую!.

Відгук на маску Ялівцеву:
Ліза2328 » 10 липня 2018, 10:54
Спробувала маску Ялівцеву: Ідеальна для жирної шкіри,знімає блиск та освітлює шкіру.Запах спецефічний тому роблю швиденько (10 хв)."


ЗображенняЗображення
Гіалуронова сиворотка - лідер продажу!. 180грн за 30 мл. Детальніше про засіб читайте нижче по темі .
Торгова марка(постачальник або сайт): м. Львів MLNC- приватна фірма миловаріння і компоненти для косметики (MyloLvivNaturalCosmetics). Замовлення виконують для косметологічних кабінетів,тобто гурт.

Умови закупівлі: мінімальна кількість на замовлення сивороток 4 шт.
Ставка СП (оргзбір) : 7% (вкл. в ціну); Комісія за поповнення картки ділиться на обох.
Умови оплати: 100 % передплата на картку Приватбанка після збору мінімалки і підтвердження наявності на складі;
Умови броні: відмова від броні після відправки замовлення постачальнику не приймається;
Обмін та повернення: не передбачене
Місце роздач:центр або по домовленості. Якщо для звязку-то мій номер 0679834436 Ірина.
Доставка включаючи виготовлення- приблизно тиждень, півтора.

Замовляти тут можна сиворотки з гіалуроновою кислотою та з іншим складом, креми під очі, натуральний лосьйон для жирної і комбінованої шкіри, масло для вмивання Клеопатра,мус-соду,маски,скатки, тоніки, ретиноловий,саліциловий та гліколєвий пілінги, засоби для досконалого очищення, і чудові креми. Читайте нижче.
Примітка: деякі засоби цього виробника викликають пощипування. Це реакція на ефірні олійки, і цього не треба лякатися)) . Читайте статтю про ефірні олії тут: http://www.prolady.com.ua/dohlyad-za-ti ... -volossya/

Сиворотки: гіалуронова, регенеруюча,пептидна, конняку,коензимна. Всі тепер в одну ціну- 180 грн ( за винятком Перлинної-210грн.)
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Гіалуронова Суперзволоження

Сироватка "Суперзволоження" з високою зволожуючою дією- знахідка для тих, хто хоче як і раніше піклуватися про свою шкіру, але захмарні ціни на косметику, змушують по-тихеньку шукати альтернативні якісні засоби за більш прийнятною ціною.Даний продукт саме з таких альтернативних знахідок.
Сироватка виготовлена з низкомолекулярной гіалуронової кислоти (вона за здібностями проникати в шкіру перевершує високомолекулярну) з добавкою сорбату калію і ефірного масла ромашки.
Абсолютно не поступається за властивостями дорогим брендовим сироваткам. Перевірено на собі. Шкіра пом'якшується, робиться гладкою і зволоженою. Можна ще додатково нанести легкий крем на сироватку. Завдяки ефірному маслу ромашки- має антизапальні властивості, а також прибирає набряклість і мішки під очима.Ще один аргумент на користь даного продукту-його обсяг. 180грн. за 30мл- дуже навіть вигідно .!
Застосування: Наносити на очищену шкіру як самостійний продукт (для жирної та комбінованої шкіри), так і в якості сироватки під крем (для сухої шкіри).Може застосовуватися в якості активної сироватки під альгінатні маски.Ця сиворотка- знахідка. Рекомендую з усією відповідальністю ! Дана сироватка продається в пляшечці з дозатором. Взимку рекомендується не використовувати вранці перед виходом,особливо в мороз. Краще на ніч. В інші пори року можна і вранці і ввечері.

Відновлююча сиворотка для жирної шкіри (Регенерація)
Створена для тих хто підсушує її різними матуючими засобами і, в результаті, отримує в'ялу, хоча й жирну шкіру. Сиворотка-регенерація для жирної шкіри- насичує її поживними речовинами, але не жирнить!Відновлює захисні властивості жирній шкірі, не залишаючи важкого відчуття. Добре тонізує і освіжає жирну, проблемну шкіру. Сприяє розгладженню дрібних зморшок. Можна застосовувати для шкіри навколо очей (під крем). Наносити можна вранці і ввечері, кожен для себе сам відчує потребу чи на раз чи два в день. Видавити з дозатора капель з 5-7 на пальці, розмазати чуть на них і відразу нанести на все обличчя. Теж добре поглинається шкірою, не лишає жирності і липкості( звичайно, якщо не переборщити з кількістю). Містить :гідролат полину, сік алое, гіалуронову кислоту, масло аргана, альгінат натрію, оптихен, молочно-кислий гідролізат, Д-пантенол. Ціна 180грн. теж.
Сиворотки- Пептидна і Конняку.! Читайте детально нижче на цій же сторінці. !

Біо-Сироватка зволожуюча «Равликова»30 мл / 210 грн

детальніше внизу 1 сторінки

Сиворотка з коензимом Q10. Ціна 180грн за 30 мл!
Склад: гідролат м'яти, коензим Q10, коньяк маннан, ефірну олію м'яти, біо-консервант.
Опис: сироватка ущільнює шкіру, глибоко зволожує і підвищує тонус шкіри, за рахунок чого розгладжуються дрібні зморшки, поліпшується колір обличчя і вирівнюється рельєф епідермісу.
Застосування: можна застосовувати як окремий продукт, так і під креми, альгінантні маски.

Сиворотка- концентрат Перлинна.
Сиворотка зволожує і одночасно матує шкіру. Злегка відбілює. Відмінний склад сиворотки вплине на вашу шкіру мега позитивно. Підходить для всіх типів шкіри. Мікрочастинки перлової пудри дають світловідбиваючий ефект. Захищає епідерміс від УФ-променів, згладжує рельєф шкіри.
Гіалуронова кислота і конняк маннан інтенсивно зволожують шкіру.
Для більшої ефективності поєднувати сиворотку з кремом тієї ж серії.
Склад: гідролат троянди, гіалуронова кислота, пудра перлин, конняк маннан, біо консервант. 210 грн 30 мл

Засоби для очищення,вмивання шкіри:
Лосьйон по догляду за жирною і комбінованою шкірою 100 мл
ЗображенняЗображення Супер лосьйон!!!Теж,як крем Любімчик, відношу до категорії must have.!.
Має дуже добру очищувальну дію,нормалізує PH шкіри,звужує пори,знімає запалення,злегка висвітлює пігментацію. Розроблено за рецептурою національного інституту краси і також використовується косметологами у програмах лікування вугрового висипу.
Ціна за 100мл - 115грн.,за 50 мл -80грн.

Вмивання Мус-содаЗображенняЗображення Чудовий засіб!.! Він призначений для досконалого очищення шкіри від bb кремів, тоналок і просто забруднень. Завдяки бікарбонату натрія(соди) в складі -добре вичищує пори, як делікатний скраб. Не пересушує!!!Шкіра після використання мягесенька і гладесенька!. Не призначене для змивання макіяжу з очей, бо подразнюватиме!
Спосіб застосування- нанести зо дві горошини засобу на чуть зволожену шкіру, спінити, помасувати і змити. (Я перед цим змиваю очі і лице звичайним гелем для вмивання, а наступний крок- мусс-сода).
Склад засобу- основа для мила, бікарбонат натрія, масло абрикосових кісточок, ефірне масло грейпфрута, крохмал кукурудзяний, міристинова кислота, консервант. Ціна за 50мл- 120грн.

Равликова вмивачка Ціна 125грн 50мл
Равликова вмивачка має на меті зволожити вашу шкіру під час вмивання, зменшити пори,трішки висвітлити, збалансувати PH шкіри. У складі: алое, ксантова камідь, фільтрат равликового муцину, Д-пантенол, вітамін Е, гліцерин,біоконсервант. Підходить для всіх типів шкіри. Нанести на зволожене лице, спінити, помасувати, змити теплою водою.
Фото баночки за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&p=9598258#p9598258

Вмивачка Гейша
http://spua.org/go.php?http://piccy.inf ... e63bd6d04/
Чит. на цій сторінці внизу.

Суміш масел для вмивання "Клеопатра" ЗображенняЗображення За легендою однієї з "процедур краси" у Клеопатри було умивання амарантовим маслом - щоранку, після пробудження, красуня Клеопатра наносила на суху шкіру масло амаранту, тримала хвилин 5, а потім змивала водою. Така своєрідна маска-умивання насичувала шкіру киснем, дарувала прекрасний колір обличчя, пружність і еластичність шкіри.
Застосування: Нанести на суху шкіру, почекати 5 хвилин, потім змити масло водою. Таким маслом можна як вмиватися вранці, так і змивати макіяж ввечері, так як ретельно підібраний склад відмінно розчиняє забруднення, декоративну косметику і видаляє відмерлі клітини. Щось на зразок гідрофільного масла і одночасно поживної маски))
У складі - масла амаранта, шипшини,зародків овса, екстракт троянди, ефірні масла неролі, іланг-ілангу, полісорбат, кокамідопропілбетаїн.
P.S. хоча виробник заявляє про відмінне очищення шкіри цим засобом, я б всеодно радила б спочатку очищувати звичним засобом, а потім цим. з метою насичення шкіри поживними речовинами. Але тим, хто не користується важкими тональними- певно буде достатньо такого очищення. Засіб класний, після нього можна й крем не наносить) шкіра зволожена, насичена, але й не жирна. Для власниць сухої шкіри можна і вранці і ввечері користуватись, власницям жирної- може краще лиш ввечері. Але пробуйте, спостерігайте самі як краще) на зиму- суперзасіб .!Шкіра стає мякенька як у маляти)) Засіб дуже економний.
Ціна масла 130 грн. за 50 мл.

Тонізування шкіри: Тоніки
Читайте на с.74 або заходьте прямо за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&p=7682246#p7682246

Креми під очі:
Равлик N1ЗображенняЗображення Читайте про цей крем тут:
offtopic "Викуп крему Равлик можливо буде здійснюватися окремо, бо поставки муцину для крему в них нестабільні. Крем,як на мене, супер. Легкий,не викликає подразнення. Ціна -150грн. за 30 г. Але він того вартий. В складі муцин равлика, лакриця, водорості, масло амаранта, гідролат ромашки. Заявлений як антиейдж, від кругів, від припухлостей, підвищення еластичності. Наносити не менш як за 15-20хв.до виходу, особливо якщо мороз. Спосіб нанесення: легенько пальчиками вбити в шкіру. Якщо не відчули насиченості, повторити нанесення за кілька хвилин. На крем роздачі часом будуть окремо."

Крем Synake Зміїний (під очі) (ст.135) Об'єм 10 мл 190грн ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Про властивості читайте тут: offtopic "Обсяг готового продукту: 10 мл
Крем "ботокс в баночці" видаляє зморшки шляхом мінімізації м'язових скорочень. При регулярному застосуванні зменшується глибина зморшок, дрібні зморшки розгладжуються.
Застосування: Нанести щільним шаром на очищену шкіру навколо очей (також можна наносити локально на зморшки на лобі, щоках, носогубні складки). Через 15 хвилин надлишки промокнути серветкою.
Увага! Не рекомендується використовувати одночасно з кислотовмісними продуктами.
у складі крему Лісового горіха олія, Норкова олія, Ши (каріте) олія, Емульгатор Olivem 1000, Вода очищена, Syn-Ake, Бензиловий спирт, Ладана ефірна олія ""


Крем Аргановий під очі. 10 мл 190 грн
«Аргановий крем створений для того, щоб зробити ваші очі ще більш привабливими, зняти з особи відбитки віку і втоми. Крем досить насичений, але чудово вбирається, що дозволяє використовувати його під макіяж. Має приємний аромат і ніжну консистенцію, не створює ефекту непроникною плівки. Завдяки йому шкіра «дихає», пом'якшується і підтягується, дрібні зморшки стають не такими помітними, а при регулярному використанні крему і зовсім розгладжуються. offtopic "Крем Аргановий усуває всі проблеми ніжної шкіри навколо очей. Здійснити загальну мрію про красу і молодість допомагає його унікальний склад.
Гідролат Троянди дарує чудовий аромат і бореться з передчасним старінням шкіри, захищає її від шкідливого впливу навколишнього середовища.Масло Ши і Масло Аргана чудово живлять клітини епідермісу, прискорюють їх оновлення, омолоджують шкіру.Гідролізат Протеїнів Шовку і Гіалуронова Кислота діють як активні зволожувачі; вони відповідальні за те, щоб зона очей залишалася свіжою і не піддавалася сухості. Крім того, ці компоненти стимулюють вироблення колагену, що звязує білок в сполучних тканинах нашого організму. Ефірне Масло Моркви підходить для стомленої і обвітреною шкіри, воно прискорює регенерацію клітин. У сухій шкірі це засіб стимулює секрецію сальних залоз, попереджає появу ранніх зморшок."


Актив під очі Anti-age ЗображенняЗображення Розгладжує зморшки, живить, підвищує тонус, пружність і еластичність шкіри.Підтримує оптимальний баланс зволоженості, відновлює ліпідний шар шкіри. Ефірна олія ромашки надає протинабряковий ефект, прибирає мішки під очима.
Застосування: наносити невелику кількість на орбітальну зону не пізніше ніж за годину до сну. Дати вбратися, через 10 хвилин надлишки промокнути серветкою. В складі масло Ши, арганова олія, амаранта олія, масло жожоба, ефірна олія ромашки. Об'єм 20 мл. 120грн.

Концентрат під очі з колагеном. 30 мл- 180 грн.
Цей концентрат призначений для використання з патчами під очі.
Налити потрібну кількість рідини на ватні диски і покласти на сухі чисті повіки. Потримати хвилин 15. Можна змивати, але не обов’язково. Залишки можна вмасувати в шкіру. Також можна використовувати як самостійний засіб (без патчів). Склад: гідролат ромашки, гіалуронова кислота, колаген, конняк маннан, ефірні масла: троянди, орхідеї, біо-консервант. Концентрований, зволожуючий склад допомагає глибоко наситити шкіру, підтягнути, розгладити зморшки і складочки. Повертає тонус в'ялій і втомленій шкірі, висвітлює темні кола під очима.
ЗображенняЗображення

Поживний бальзам навколо очей "Лецитиновий" (10 мл / 190грн) (вистачає надовго).
Детальніше читайте за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&start=6570

інші новинки кремів під очі на цій сторінці внизу.

Креми для обличчя:
Рекомендації:
-для норм.шкіри підійдуть: Крем Комфорт, Томатний антикуперозний,Флюїд антивтома, Любимчик, Stop время,
Ніацинамід -крем, Трояндовий, Шовковий, Пептидний

-для сухої шкіри : Крем Шипшинка, крем Комфорт, Трояндовий, Шовковий, Пептидний, Ретиноловий,Пептидний
-для жирної і комбі шкіри: Любимчик,Stop время з коензимом, Флюїд антивтома, Перлинний, Трояндовий, Ніацинамід-крем,
Комфорт 2 підходить для всіх типів шкіри.
Крем Ретиноловий краще для вікової шкіри будь якого типу.

Крем Комфорт для сухої і нормальної шкіри 40мл-220 грн
Крем легкий, але поживний. Після нього немає жирності важкої і не стягує, як деякі равликові. Тому й комфортний))
Ось що заявлено виробником, читайте тут:offtopic "Освежает, тонизирует сухую и нормальную кожу, разглаживает мелкие морщинки, улучшает цвет лица. Быстро впитывается, благодаря этому подойдет для применения под макияж.Состав: жожоба масло, зародышей овса масло, виноградной косточки масло, эмульгатор Olivem, гидролат моркови, гиалуроновая кислота, экстракт пассифлоры, эфирные масла: розы болгарской, гардении, консервант Sepiside."
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Крем для обличчя зміцнюючий шкіру «Комфорт 2». 190 грн 30 мл
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Ефективно захищає чутливу шкіру від негативного впливу навколишнього середовища на протязі дня. Скорочує зморшки, попереджує появу нових, суттєво підвищує пружність і еластичність шкіри. Зменшує набряки і кола під очима. Крем можна і рекомендовано використовувати на все обличчя, в т.ч. на область очей і губ.
У складі: олія зародків пшениці,кавуна,мигдалю, вівса, петрушки, липи, санталу. лимону, полуниці;гіалуронова кислота, емульсійна основа, вітаміни А і Е.
Крем Дуже хороший.

Крем зволожуючий «Равликовий»
30 мл / 220 грн
Склад: гідролат граната, олія Аргана, емульгатор, фільтрат секрету равлика, гіалуронова кислота низькомолекулярна, ефірна олія конвалії, біо-консервант.
Крем з дуже легкою текстурою і оксамитовим фінішем. Глибоко зволожуючи і насичуючи шкіру, крем також відновлює захисні фукции епідермісу, тонізує і оживляє тьмяну, втомлену шкіру. Відмінна синергія в парі з біо-сироваткою «Равликова».
Крем Перлинний 220грн за 40мл
Крем матуючий для жирної і комбінованої шкіри "Перлинний"
Склад: гідролат гінкго білоба, олія пажитника, масло імбиру, емульгатор, пудра перлів мікронізована, ефірна олія бігардіі, ефірна олія неролі, біо-консервант.
Опис: крем регулює виділення себума, матує, не пересушує шкіру. Дуже добре підходить для денного застосування, під макіяж. При регулярному використанні зменшується жирність шкіри, звужує пори, вирівнює рельєф епідермісу. Фото за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&start=4230

Крем антикупероз[/i] Читайте тутofftopic "Увлажняющий и питательный крем с антикуперозными свойствами. Улучшает микроциркуляцию крови, повышает эластичность сосудов, благодаря чему куперозная сеточка существенно уменьшается. Кофеин, входящий в состав снимает отеки и предупреждает появление их, таким образом крем подходит для ночного использования даже при склонности к отекам.
Применение: нанести крем на очищенную кожу лица и шеи.
В составе масло семян томата, керамидный комплекс, гидролат томата,сычуанского перца эфирное масло, Sepicide"

Ціна 40 мл -220 грн ЗображенняЗображення
[i]
Флюїд-антивтома з вітаміном С
ЗображенняЗображення Зволожує,знімає втому,освіжає,покращує колір обличчя,зменшує пігментацію і вікові плями. Можна використовувати замість крему на ніч, або під нього. Вранці після нього абсолютно немає жирного блиску, як зазвичай після кремів. Шкіра по відчуттям насичена, але не жирна. По відчуттям- ніби флюїд вгадав ваш PH шкіри- не сухо і не жирно). Трошки важкий запах гідролату зелені моркви, але в нат. косметиці натуральні запахи)) Флюїд перед кожним використанням треба збовтувати, бо він двохфазний. Ціна за 30 мл- 180грн. Детальніше читайте тут: offtopic "Зволожує, освіжає шкіру.
Знімає сліди втоми, покращує колір обличчя.Зменшує пігментацію і вікові плями.Зміцнює стінки судин, розгладжує зморшки.Завдяки легкій гелевій текстурі не залишає жирного блиску на шкірі.
Застосовувати на ніч.Склад: Зародків вівса масло, Емульгатор Olivem 1000, Троянди гідролат, Гіалуронова кислота, Аскорбінова кислота, Альгінат натрію, Сорбат калію, Моркви ефірне масло."


Вітамінний крем Шипшинка. ЗображенняЗображення Для сухої втомленої шкіри. Антивіковий і бореться з куперозом!. 40мл 200грн. Докладніше читайте тут offtopic "Цей крем - справжній вітамінний комплекс для сухої, втомленої шкіри. Поживний, концентрованого антивікового дії. Відновлює життєвий тонус і еластичність шкіри, активно бореться з куперозом. Загоює ранки і акне, запобігаючи утворенню рубців і шрамів. При регулярному використанні згладжує вже наявні рубці і сліди пост-акне."

[i]Крем "Stop время"
(з коензимом Q10). 40мл 220грн. Крем супер!. Не поступається дорогим брендовим. ЗображенняЗображення Крем недешевий, але дууже економний. Створений для тих, хто хоче боротися з невідворотним процесом старіння, і відчувати на шкірі комфорт, а не жирний важкий крем(бо зазвичай антивікові креми важкі). Після цього кремунавіть натяку на жирність вранці нема. але в той же час, він не підсушує. Ідеальний для норм.,комбінованої і жирної шкіри. ( Крем жовтого кольору, який дає олія Шипшини. В кого білосніжна шкіра- краще використовувати на ніч, бо видно жовтеньке на лиці. Після вмивання колір змивається))).
Виробник заявляє про накопичувальну дію крему в плані anti-aging. Тобто шкіра має стати пружнішою, завдяки коензиму Q10, та іншим складникам після тривалого використання.
Обсяг готового продукту: 40 мл Зволожує, живить, насичує шкіру вітамінами. Потужний комплекс антивікових компонентів діє синергетично і при постійному застосуванні зменшуються зморшки, відновлюється рельєф і поліпшується тургор шкіри.Застосування: Нанести на очищену шкіру обличчя і шиї. Можна застосовувати для шкіри навколо очей. Склад- Гибискуса гідролат, Шипшини олія, Соєва олія, Гіалуронова кислота, Коензим Q10, Сорбат калію, Безсмертника ефірне масло, Куркуми ефірне масло, Дягелю ефірне масло
Детальніше на ст.122
Крем Любимчик, який,швидше за все, влаштує власниць будь-якої шкіри,хоча найкраще для жирної. Цей крем можна сміливо віднести до категорії must have)))). Його виготовляють на замовлення косметологічних салонів. Особисто я в захваті від якості крема при такій прийнятній ціні. Крем містить: - Сік алое, Екстракт із кореня лопуха, Масла кіпариса, евкаліпта, неролі, пшеничних зародків, герані. Крем ефективний при запаленнях і почервоніння шкіри. Містить антибактеріальні та антисептичні компоненти. Робить шкіру гладенькою і ніжною. Звужує пори і нормалізує роботу сальних залоз. Навіть будь-які прищики після двох-трьох нанесень стухають. Дуже добре під макіяж. Не пливе.
Крем є в двох розфасовках- 15 мл і 30 мл. Тобто маленький флакон з дозатором як пробний варіант, щоб не витрачатись на більший об'єм не випробувавши чи вразить так позитивно, як мене))
Ціна на менший кремчик -110грн., на більшу баночку крема -200грн.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Крем зволожуючий «Равликовий» 30 мл / 220 грн
детальніше внизу 1 сторінки

Крем Трояндовий - 40 мл 220 грн Фото ст. 189
Розкішний крем з ароматом троянди і приголомшливими омолоджуючими властивостями, які дарує троянда в косметиці - насичення, відновлення, розгладження дрібних зморшок, тонізація зів'ялої шкіри, усунення пігментних і вікових плям, відновлення еластичності і пружності шкіри. Підходить для всіх типів шкіри.
В даному кремі зібрані кілька продуктів троянди - гідролат, екстракт і ефірне масло - що дозволяє їм працювати в комплексі, підсилюючи дію кожного компонента. Склад: олія кунжута, амаранта, кератину протеїнів гідролізат, шовку протеїнів гідролізат, емульгатор, біо- консервант, екстракт троянди, гідролат троянди, ефірна олія троянди.

Крем Пептидний-( боротьба зі зморшками ) 40 мл 220 грн Фото ст.189
Крем сприяє виробленню колагену, зменшення кількості зморшок. При регулярному застосуванні підвищується тонус, щільність, пружність шкіри. В складі: арахісу олія, жожоба олія, волоського горіха олія, олія зародків пшениці, лаванди гідролат, Syn-Tacks, гіалуронова кислота, бензиловий спирт,емульгатор, ефірна олія пачулі.
Застосування: Нанести на очищену шкіру обличчя. Через 15 хвилин надлишки промокнути серветкою.
Увага! Не рекомендується використовувати одночасно з засобами, що містять кислоти.
Крем підходить для всіх типів шкіри, переважно в якості нічного, хоча можна і як денний.

Крем Ретиноловий. 40мл за 220грн.
Концентрований крем для глибокого оновлення і омолодження шкіри.Прибирає дрібні зморшки і значно зменшує глибокі. Освітлює пігментні плями, сліди постакне, вирівнює рельєф і колір шкіри. Має пролонговану дію. Застосування: Невелику кількість крему наносити на очищену шкіру обличчя по масажних лініях. Застосовується в якості нічного крему. Вдень бажано використовувати крем з сонцезахисним фактором. У складі: олія моркви і обліпихи,ретинол,вітамін Е,ефірки моркви, апельсина, грейпфрута,емульгатор, біоконсервант.

Крем Шовковий - 40мл за 220 грн. Крем розгладжує зморшки, підвищує тонус і захисні властивості шкіри. Основні властивості такі:
Усуває лущення, помякшує і живить, сприяє збереженню природного рівня зволоженості, підтягує шкіру, роблячи її пружною, покращує колір обличчя, регулюючи рівень меланіну. Детальніше про склад можна прочитати на ст. 182.
Крем більш підходить для власниць сухої чи комбінованої шкіри. В «роботі» зі шкірою нагадує крем Комфорт.

Тонування-догляд:
Новинка- Тон- основа під макіяж. Легка консистенція, має властивості праймера, а не тонального крема. Не маскує плями, а просто надає свіжого кольору завдяки світловідбиваючим частинкам, що є в складі крему. Для всіх типів шкіри, найкраще підійде для сухої чи нормальної. 260грн за 40 мл
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Склад: гідролат моркви, жожоба масло, зародків вівса масло, виноградної кісточки масло, емульгатор, гіалуронова кислота, мінеральна пудра, ефірні масла: троянди болгарської, гарденії, біо-консервант.
Легкий, зволожуючий денний крем з тонуючим ефектом. Злегка вирівнює колір обличчя. Дуже добре підходить для щоденного застосування в якості легкого декоративного засобу з доглядовим ефектом.
Застосування: наносити на очищену шкіру обличчя, шиї і області навколо очей (крем не висушує тонку шкіру під очима).Перед використанням бажано збовтувати. P.s. Крем стали присилати в звичайній баночці для кремів. Для зручності використання і можливості збовтування- краще перекласти крем в пляшечку з дозатором( наприклад від гіалуронки).

Маски для обличчя:
Маска- ексфоліант для обличчя[[/color]/i]. 170грн за 40 мл.
ЗображенняЗображення
Крем-маска для глибокого і м'якого очищення шкіри, має регенеруючий ефект, підвищує тургор і еластичність шкіри
Ідеально очищає шкіру. Видаляє омертвілі клітини поверхневого шару епітелію, сприяючи оновленню шкіри. Відбілює пігментні плями.
Це маска і скраб в одному флаконі і підходить для будь-якої, навіть чутливої ​​шкіри обличчя.
Застосування: Нанести на очищену шкіру обличчя і шиї, злегка помасажувати, залишити на 10-15 хвилин, потім змити.
У складі : Виноградних кісточок олія, авокадо олія, емульгатор, гідролат ананасу, біла глина, алантоїн.

[i][color=#80BFFF]Маска водорості з фітоестрогенами:
ЗображенняЗображення Заявлено, що підтягує овал обличчя , розгладжує зморшки , регулює виділення себума , освітлює і тонізує шкіру , вирівнює рельєф епідермісу.У складі альгінат натрію, фітоестрогени (протеїни сої,гороха,квасолі,конюшини,коріння барбарису, та ін.),біоконсервант,морські водорості.
Нанести товстий (к-ка мм) шар маски на обличчя, потримати 15-30хв. і потім змити водичкою. Краще полежати при цьому. Шкіра насичена і глибоко зволожена. Робити процедуру десь раз- два на тиждень на протязі місяця, або щодня на протязі 7-10днів. Ціна 160грн. за 50мл
Маска Ніжна Пасифлора
Фото за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&start=3060
Ніжна, кремова маска заспокоює, живить і зволожує суху, чутливу шкіру, прибирає роздратування.
Дуже ефективна для зняття почервоніння і нормалізації кольору обличчя, вирівнює рельєф шкіри.
Заспокоює розширені судини і бореться з куперозом.
Застосування: Нанести маску на очищену шкіру і залишити на 15-20 хвилин, потім змити теплою водою.
Маска спочатку пощипує, так працює ефірне масло вербени. Через хвилину це відчуття проходить.
40мл-200 грн.
Маска ялівцева 100мл- 200 грн.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення Маска очищає, виводить шлаки, видаляє омертвілі частинки шкіри, регулює саловиделеніе. Освіжає і освітлює шкіру, покращує колір обличчя. Дуже добре підходить для жирної шкіри.В складі: гідролат лаванди, Виноградних кісточок масло, Емульгатор Olivem 1000, глина блакитна, Пудра зеленого чаю, Сіль рожева Гімалайська, Ефірна олія ялівцю, Ефірна олія лимона. Нанести на обличчя на 15-30 хв. Змити водою, нанести крем.
Маска дуже гарно наноситься і має гарний ефект. Шкіра гладенька і насичена.

Фіто-масочка "Миттєва дія" 40мл-210 грн
Стимулює оновлення клітин.
Робить шкіру гладкою, пружною, зволоженою і сяючою. Рекомендується для якісного поліпшення стану шкіри.
Чудові властивості масла какао в поєднанні з протеїновим комплексом і гіалуроновою кислотою надають миттєве омолоджуючу і підтягує. Сприяє розгладженню зморшок, знижує мікронапруги в м'язах особи, стимулює оновлення клітин, підвищує тонус і пружність шкіри, надає пом'якшувальну і зволожуючу дію. Рекомендується застосовувати 2 рази на тиждень. В складі: какао масло, Абрикосових кісточок масло, Емульгатор Естер, винограду гідролат, Гіалуронова кислота, ламінарії екстракт, Шовку протеїнів гідролізат, Кашеміру протеїнів гідролізат, Сорбат калію, Неролі ефірне масло, Грейпфрута ефірне масло, Апельсина ефірне масло.

Нічна крем-маска незмивна "Живлення і зволоження" 220грн

Нічна крем-маска незмивна "Регенерація і відновлення"
Детальніше читайте за посиланням viewtopic.php?f=111&t=370743&start=6570
Нічні маски для обличчя - дуже класні. Аналоги по дії корейським sleeping packs.
І об’єм немалий! Можна кооперуватися і ділити на двох ( з своєю тарою).

Парафіновий крем для рук Ціна 120 грн за 50 мл
offtopic "Крем-парафін для сухої шкіри рук і ніг надає на шкіру інтенсивне зволожуючий і пом'якшувальну дію. Засоби з вмістом парафіну дійсно працюють, і ефект відчувається миттєво.Крем відновить гідроліпідний баланс епідермісу, омолодить його, надасть тонізуючу дію. Після використання пом'якшиться кутикула, зміцняться нігті, запобігти їх розшарування. Вам буде легше позбутися ороговілих частинок на долоньках і ступнях, спроститься процедура анікюру і педикюру. Застосування: невелику кількість крему нанести на руки і розподілити на шкірі. Крем насичений і поживний, тому потрібно зовсім невелика кількість крему, при цьому даний засіб дуже добре вбирається і не залишає жирних слідів. (за бажанням під крем можна нанести сироватку). На ніч можна наносити під бавовняні рукавички."

Інші засоби по догляду:

Пілінг-скатка "Ромашка".
Чудовий засіб для делікатного пілінгу шкіри. Створює катишки в результаті масажних рухів після нанесення на шкіру і тим самим відлущує відмерлі клітини. Очищує шкіру, видаляє шкірний жир і залишки макіяжу, звужує пори. Застосування: нанести невелику кількість на суху шкіру, масажувати поки катишки почнуть відпадати. Якщо відчули, що за один раз шкіра не очистилась- змийте залишки, і повторіть процедуру ще раз. Найкращий ефект- після прийняття ванни чи душу, коли лице розпарене.
40г-140грн. Вистачає надовго!.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Фото ще можна глянути на ст.117-119в цій темі.

Бальзам для губ антивіковий розгладжуючий з маслом Ши.110грн. 5г Докладніше читайте тут offtopic "Живить, зволожує, розгладжує зморшки. Збільшується вироблення колагену, за рахунок чого шкіра стає міцнішою, більш еластичними та губки виглядають повніше. У складі Ши (каріте) масло, Кетамін, Кокосове масло, М'яти ефірна олія, Бджолиний віск і ін. Термін зберігання 1 рік.
Бальзам приємною текстури, добре насичується губи, не скачується і може використовуватися як в якості догляду, так і як основа під помаду.
"
Мені особисто він підійшов найбільше з усіх бальзамів якими я коли не будь користувалася.
ЗображенняЗображення

Осінньо-зимовий сезон- найкраща пора для боротьби з пігментацією!. Також для процедур омолодження! Ретиноловий пілінг- чудова заміна дороговартісним салонним пілінг-процедурам. Його не потрібно наносити багато разів на протязі кількох тижнів! Лише два-три рази на пів-року, і достатньо) Не потребує нейтралізатора. Після використання є відчуття стягнутості, лущення, але за кілька днів пройде, як шкіра оновиться. Краще після пілінгу наносити сиворотки,зволожуючі крема. Крем Любімчик зразу після пілінгу не підходить, краще щось більш насиченіше і зволожуюче. Більше про цей вид пілінгу і рекомендаціїї по користуванню читайте на
http://edit.ua/retinolovyj-piling.html Вартість за 30 мл- 75грн. На рік вам точно вистачить, можна навіть брати баночку на двох))Не забувайте про сонцезахисний крем після пілінгу.
Людям з дуже чуттєвою шкірою не рекомендується! Після використання засобу- необхідно користуватися сонцезахисними факторами! Якщо не впевнені у реакції шкіри- на перший раз тримайте 15 хвилин.Я тримала 30хв., все нормально,навіть замало лущилося. Також для кращого ефекту можна потримати на лиці аж поки попікування зникне і нанести ще раз чи два. Цей пілінг добре переноситься, але на всяк випадок- нестерпної реакції терпіти не треба!!Моя перша процедура дала невеликий ефект, хоча й справді стан шкіри став кращий.Хочу більше омолоджуючого ефекту, за тиждень зроблю ще раз, з нанесенням в кілька шарів (після кожного заспокоєння попікування). Косметолог сказала,що якщо шкіра не чутлива, то можна тримати і довше, навіть на ніч. Все індивідуально. Відлущення триває довго, але не дуже помітно)))на роботу ходити можна)
P.S. лише через тиждень після пілінгу, під час того як парилася в ванній :D , шкіра скаталась і омолодилась )).
ЗображенняЗображення

Можна також замовити саліциловий пілінг. ціна 70 грн. Процедура трішки інакша. Читайте offtopic "Применение салицилового пилинга положительно влияет на структуру эпидермиса, выравнивает рельеф и цвет кожи.
Свойства салицилового пилинга:
- мощное антисептическое действие,
- выраженные очищающие свойства,
- нормализует работу сальных желез,
- сужает поры,
- эффективно работает с другими видами пилингов, которые помогают в лечении жирной, склонной к угревой сыпи, кожи (гликолевым и молочным).
Салициловый пилинг активно используется в борьбе с комедонами и угрями (в сочетании с механической чисткой лица).
В первую очередь это пилинг для молодой жирной кожи с незначительными проблемами, а также для зрелой кожи с признаками фото- и биостарения.
Обладая высокой проникающей способностью и кератолитическим эффектом, данная бета-гидроксикислота вызывает активное шелушение в устье волосяного фолликула, что препятствует образованию комедонов.
Имено салициловая кислота является главным врагом этого неэстетичного явления.
Степень воздействия пилинга зависит от уровня рН и процентного содержания салициловой кислоты.
Срединно-поверхностный пилинг выравнивает рельеф кожи, разглаживает мелкие морщинки, придает коже упругость.
Он также очень эффективен в борьбе с проявлениями постакне.
Концентрация салициловой кислоты в таком пилинге – 25%-30%, а рН от 1,3 до 2,0.
В результате воздействия препарата с рН 1,5 происходит отшелушивание нескольких слоев клеток кожи, а также стимулируется активная выработка коллагена и эластина, что в свою очередь вызывает активное образование новых клеток кожи. Салициловый пилинг – прекрасное средство в борьбе с увядающей кожей и другими признаками ее старения. После процедуры кожа подтягивается, разглаживается, устраняется ее обвисание, заметно улучшается внешний вид. Еще одной особенностью салицилового пилинга является его способность делать менее заметными пигментные пятна. Причем таким образом можно воздействовать как на веснушки на молодой коже, так и на старческую пигментацию. С помощью салицилового пилинга можно полностью избавиться от такого явления, как фотостарение кожи, при котором она становится загрубевшей и шершавой.

Результат применения салицилового пилинга:
- значительно улучшается внешний вид кожи;
- исчезают видимые начальные признаки старения кожи;
- после отшелушивания верхних слоев кожи ускоряется обновление ее тканей;
- поры кожи очищаются, в результате она начинает лучше «дышать»;
- снижается вероятность возникновения угревой сыпи.

От процедуры салицилового пилинга следует отказаться в период повышенной солнечной активности, особенно если нельзя избежать длительного пребывания на солнце.
Самое лучшее время для проведения пилинга – пасмурная погода в осенне-зимний период.

Этапы проведения салицилового пилинга:
Очищение кожи.
Нанесение пилинга на кожу (при этом может ощущаться легкое пощипывание или небольшое жжение).
Смывание пилинга водой (данный пилинг не требует дополнительной нейтрализации, а обильно смывается водой).
Нанесение на кожу успокаивающих средств (например, гель алое, крем с Д-пантенолом).

Применение салицилового пилинга:
- для лица, шеи, декольте: курс из 5-7 процедур с интервалом 1-2 недели;
- для рук: курс из 3-5 процедур с интервалом 1 месяц.
Время экспозиции: 5-10 минут.
На 3-4 день после проведения пилинга начинается шелушение кожи. В этот период следует активно защищать кожу от прямых солнечных лучей. Очень важно не отрывать насильно образующиеся корочки, а подождать естественного завершения процесса отшелушивания, иначе можно травмировать кожу и процесс заживления займет больше времени.
После завершения шелушения кожа заметно преображается. Она становится упругой и гладкой, ее рельеф и цвет улучшаются, разглаживаются мелкие морщины, а глубокие становятся менее выраженными."


Також в наявності гліколєвий пілінгрізної концентрації- 20%,50% та 70%. Теж-70грн.
Про нього детальніше тут offtopic "Состав: гликолевая кислота, лимонная кислота, молочная кислота, винная кислота, яблочная кислота. Суммарное содержание кислот – 70%.

Производство: Украина.
Этот вид химического пилинга предполагает использование препарата под названием гликолевая кислота, которая, соприкасаясь с кожей, начинает воздействовать на клетки верхнего слоя эпидермиса.
Она сжигает старые клетки и, затрагивая живые, заставляет обменные процессы в них проходить гораздо быстрее. Она словно пробуждает их к новой жизни, потому что клетки с возрастом начинают как бы засыпать, и все процессы обмена веществ в них замедляются.Именно пилинг гликолевой кислотой заставляет работать клетки в полную силу.
Показания к гликолевому пилингу
Проблемная кожа (расширенные поры, черные точки – акнэ, прыщи, жирная кожа);Увядающая кожа (процесс старения);Фотостарение (утолщение кожи от долгого нахождения на солнце);Нежелательная пигментация (в частности, веснушки);Последствия угревой сыпи (пятна, утолщения и ямки на коже);Лечение и профилактика контагиозного моллюска;Эстетическая коррекция дефектов кожи (морщины и т.д.).

Процедура проведения пилинга:
1. Очищение кожи.
2. Нанесение пилинг-раствора.
Этот этап и есть непосредственно сам гликолевый пилинг лица, который предполагает нанесения средства с кислотой на кожу. Кисточкой средство наносится на все части лица (разумеется, кроме рта и глаз). Возможно легкое пощипывание.
3. Нейтрализация.
Через определённый промежуток времени гель нейтрализуют раствором пищевой соды.
4. Удаление кислоты.
Остатки пилинга и нейтрализатора удаляют обычной водой.
5. Постпилинговый уход.

Чтобы кожа успокоилась после такого стресса, на нее наносят сыворотку с содержанием гиалуроновой кислоты, которая обладает увлажняющим эффектом.
Если кожа жирная и требует особого ухода, после сыворотки можно наложить успокаивающую маску.
В течение нескольких дней после процедуры на кожу нужно наносить восстанавливающий крем и сыворотку с гиалуроновой кислотой.
Результат гликолевого пилинга:
Улучшает лифтинговые свойства кожи за счет стимуляции синтеза коллагена и эластина.
Отшелушивает ороговевший слой кожи.Способствует ослаблению пигментных пятен.Выравнивает цвет.Улучшает свойства кожи.Сглаживает сеть мелких морщин.Выравнивается рельеф эпидермиса. От процентной концентрации кислоты напрямую зависит глубина ее проникновения и гликолевый эффект.

25 % раствор применяется для поверхностного воздействия. Он приводит только к слущиванию поверхности кожи. Применяется для освежения цвета лица и выравнивания кожного рельефа.
50 и 70 % растворы более сильные. Они проникают вглубь кожи, активизируя при этом процессы омоложения и повышая гидратацию.
Время экспозиции пилинга: 0,5-3 минуты.
Нейтрализатор: 1 чайная ложка на 0,5 стакана воды"
Востаннє редагувалось tri776 в 03 листопада 2022, 17:35, всього редагувалось 325 разів.
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Повідомлення tri776 » 02 червня 2015, 12:36

І свіжі новинки 2019-20 виношу сюди:
Біо-Сироватка зволожуюча «Равликова»
30 мл / 210 грн
Склад: гідролат граната, фільтрат секрету равлика, гіалуронова кислота низькомолекулярна, ефірна олія конвалії, біо-консервант.
Легка, гелева текстура сироватки миттєво всмоктується і надає глибоке зволоження завдяки таким потужним зволожувачам як низькомолекулярна гіалуронова кислота і фільтрат секрету равлика. При регулярному застосуванні має накопичувальний ефект, результат якого насичена, гладенька з природним сяйвом шкіра.

Крем зволожуючий «Равликовий»
30 мл / 220 грн
Склад: гідролат граната, олія Аргана, емульгатор, фільтрат секрету равлика, гіалуронова кислота низькомолекулярна, ефірна олія конвалії, біо-консервант.
Крем з дуже легкою текстурою і оксамитовим фінішем. Глибоко зволожуючи і насичуючи шкіру, крем також відновлює захисні фукции епідермісу, тонізує і оживляє тьмяну, втомлену шкіру. Відмінна синергія в парі з біо-сироваткою «Равликова».

Поживний бальзам навколо очей "Лецитиновий" (10 мл / 190грн) (вистачає надовго).
Склад: масло ши (каріте), олія Аргана, олія хвоща, лецитин соєвий, ефірну олію дягелю.
Насичений, живильний бальзам для тонкої, сухий і вікової шкіри навколо очей. Розгладжує "гусячі лапки", ущільнює тонку шкіру, надає ліфтинг-ефект, освіжає, знижує набряклість.
Застосування: невелику кількість бальзаму розігріти в руках і нанести на орбітальну зону, через 15 хвилин надлишки промокнути серветкою. Кращий ефект бальзам показав при використанні на ніч.

Нічна крем-маска незмивна "Живлення і зволоження"
Маска нічного дії надає живильний ефект, тонізує і
зволожує шкіру. Розгладжує зморшки, звужує пори. Очищає і вибілює
шкіру, знімає набряклість. Очищає шкіру і запобігає вугровим висипанням.
Склад: гідролат моркви, мінальна олія, аргана олія, емульгатор,
фолієва кислота, бутандіова кислота, комплекс рослинних волокон,
вітамін Е, ефірна олія мигдалю, біо-консервант.
Застосування: ввечері нанести тонким шаром на очищену шкіру обличчя і шиї,
не змивати, залишити до ранку.
50 мл / 220 грн.

Нічна крем-маска незмивна "Регенерація і відновлення"
Володіє потужною регенерацією, відновлює здоровий
колір і сяйво шкіри. Зміцнює стінки судин, тим самим надаючи
антикуперозний, освітлюючий ефект. Глибоко зволожує і підвищує
еластичність епідермісу.
Склад: гідролат шипшини, олія авокадо, емульгатор, бутандіовая
кислота, бетаїн, вітамін С, фолієва кислота, комплекс рослинних
волокон, ефірна олія нічного жасмину, біо-консервант.
Застосування: ввечері нанести тонким шаром на очищену шкіру обличчя і шиї,
не змивати, залишити до ранку.
50 мл / 220 грн.
Нічні маски для обличчя - дуже класні. Аналоги по дії корейським sleeping packs.
І об’єм немалий! Можна кооперуватися і ділити на двох ( з своєю тарою).

Крем для жирної шкіри Ніацинамід 50 мл 220 грн
Склад: мигдальне масло, виноградних кісточок масло, гідролат безсмертника, емульгатор Olivem 1000, ніацинамід, гіалуронова кислота низькомолекулярна, ефірна олія безсмертника, ефірна олія магнолії, ефірна олія бергамоту, біо-консервант.

Опис: Крем оновлює шкіру на клітинному рівні, підвищує еластичність і захисні функції епідермісу. Вирівнює рельєф шкіри, освітлює вікові та пігментні плями, покращує текстуру шкіри. Дуже добре підходить для жирної шкіри, зменшує почервоніння, освіжає шкіру.
Застосування: наносити на очищену шкіру обличчя вранці і / або ввечері.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення


Крем-гоммаж для обличчя Апельсиновий (50 мл / 150 грн)
Склад: мигдальне масло, основа для шампуню, пудра апельсина, СО2 екстракт моркви, ефірна олія апельсина, ефірна олія грейпфрута, ефірне масло моркви.
Опис: гоммаж дуже м'яко відлущує ороговілі частинки шкіри, ніжно поліруючи її поверхню. Засіб дуже лагідний, не травмує шкіру. При регулярному застосуванні освітлює, вирівнює і освіжає колір обличчя, допомагає боротися з пігментними плямами.
Застосування: невелику кількість крему розтерти в руках, нанести на вологу шкіру обличчя і м'яко помасажувати. Змити водою, нанести свій звичний засіб.
ЗображенняЗображення

Олійка для росту вій і брів (9 мл / 120 грн)

Склад: масло усьми, масло Аргана, олія рицинова, масло амла, ефірна олія бей.

Опис: Комплексний склад масел активізує сплячі волосяні цибулини, сприяє прискореному росту волосся, зміцнює слабкі фолікули і запобігає випаданню волосся. Насичується і потовщує волосся, надає їм здоровий блиск.

Застосування: щовечора, після демакіяжу наносити на вії та брови зовсім невелика кількість масла (при необхідності, через 15 хвилин можна промокнути серветкою).

Крем для шкіри навколо очей Колаген (10 мл / 180 грн)
Склад: гідролат безсмертника, гідролат хвоща, масло жожоба, масло Аргана, емульгатор, колаген, гіалуронова кислота низькомолекулярна, гіалуронова кислота високомолекулярна, ефірна олія безсмертника, ефірна олія лаванди, ефірна олія сандалу, біо-консервант.
Опис: гіалуронова кислота двох видів зволожує поверхневі і глибокі шари шкіри, колаген розгладжує зморшки і вирівнює заломи епідермісу. Синергетична дія ефірних масел спрямована на боротьбу з тонкими зморшками, підвищення пружності і щільності шкіри.
Застосування: наносити на орбітальну зону навколо очей два рази в день.

Крем Обліпиха 40мл 200грн
Легкий вітамінізуючий крем для будь-якого типу шкіри.
Підвищує захисні властивості шкіри, насичує її вітамінами, покращує колір обличчя. Підвищує тонус і еластичність шкіри. Розгладжує перші зморшки. Заспокоює шкіру, усуває лущення, загоює.
Полегшена текстура забезпечує моментальну поглинання, тому підходить в якості денного крему під макіяж (але має жовтий колір,тому на день підійде власницям смуглої шкіри). Дуже класні відчуття, коли нанести цей крем після гіалуронки. Шкіра, як результат, нежирна, але і не стягнута.

ЗображенняЗображення


Ще нагадування про наявність Міцелярної водички! 120 грн за 100 мл.
Чудово очищує, пом’якшує і зволожує шкіру! Не подразнює слизову очей. Можна знімати макіяж з очей також.
У складі гідролат і ефірка петрушки, водорозчинна олійка персикових кісточок, і біоконсервант.
Мені дуже сподобався!.) запах не дуже, а засіб- клас! Шкіра після нього м'якенька і гладенька.

Сонцезахисний крем СПФ 30 ''Фіалка'' 50мл 220грн.
Захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання, передчасногостаріння шкіри, пігментних плям. В даному засобі використовується фільтр широкого спектру дії Тіносорб- S, який блокує і поглинає всі види променів.
Крем має квітковий запах, швидко поглинається і не лишає жирної плівки.
Склад: просрібнена вода, пантенол, СПФ30, ланолін, екстракт фіалки, протеїни шовку, вітамін Е, пептидний комплекс, диметикон, біоконсервант.
Наносити за 20хв до виходу на сонце. Ввечері вмитися очищувальним гелем чи міцеляркою.

ЗображенняЗображення
Водоростєва маска-гоммаж (50 мл /130грн)
Склад: ламінарії масло, фукуса масло, пудра ламінарії, полісорбат 80, екстракт ламінарії, ефірна олія гвоздики, ефірна олія лаванди, ментол.
Опис: це засіб "два в одному": як гоммаж м'яко і ніжно відлущує ороговілі частинки шкіри, не травмуючи її, а як маска живить, вирівнює тон шкіри, сприяє зменшенню пор. При регулярному застосуванні освітлює, вирівнює і освіжає колір обличчя, допомагає боротися з пігментними плямами.
Застосування: нанести на вологе, очищену шкіру обличчя, залишити на 15-20 хвилин, потім м'яко помасажувати і змити водою.
Востаннє редагувалось tri776 в 11 лютого 2022, 14:47, всього редагувалось 20 разів.
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Повідомлення tri776 » 06 червня 2016, 14:00

Новинки на літо!.! Тоніки : Трояндовий, Апельсиновий, Волошкова вода для зони навколо очей. По 100мл кожний!

Трояндовий- 130грн.
М'який, ніжний тонік прекрасно видаляє залишки очищувальних засобів (мило, пінки для вмивання, молочко), заспокоює шкіру, готує до нанесення кремів, сироваток. Знімає роздратування і сухість шкіри і може використовуватися протягом дня для освіження.

(В складі гідоолат і екстракт троянди, ефірне масло троянди, д-пантенол, полісорбат)

Апельсиновий- 130грн.

Даний тонік - справжній вітамінний фреш для шкіри. Завдяки входять до складу вітамінів С, В1, В2, В6, фолієвої кислоти, біотину, альфа-токоферолу, мікроелементам, жирним кислотам, тонік надає наступний ефект:насичує шкіру вологою,відбілює,покращує колір обличчя,бореться з пігментацією,стимулює вироблення колагену,нормалізує роботу сальних залоз,матує шкіру.Застосування: Протирати очищену шкіру обличчя ватним диском, змоченим тоніком. Після застосування в разі потреби нанести крем. Не застосовувати препарат безпосередньо перед прийняттям сонячних ванн.

Волошкова вода- 130грн.
Заспокійливий тонік для ніжної, тонкої шкіри навколо очей. Знімає запалення, заспокоює, освіжає, вилучати залишки макіяжу.Для усунення темних кіл і слідів втоми можна застосовувати даний тонік як компрес.Застосування: Ватяним тампоном, змоченим тоніком, протерти орбітальну зону.
В складі- алантоїн, гідролат волошки, ефірне масло ладану, полісорбат та ін.
Востаннє редагувалось tri776 в 11 лютого 2022, 14:41, всього редагувалось 2 разів.
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Повідомлення tri776 » 12 листопада 2016, 20:09

Новинка Ніжне вмивання "Гейша". Дуже ніжна. Підійде для всіх типів шкіри-як для жирної так і для сухої. Не сушить,але й не лишає на шкірі важкості. Шкіра після нього ніжнесенька. Дуже гарно пахне)) 40мл - 120грн
Дві-три горошини засобу нанести, змочити водою руки,і вспінити. Змити водичкою. Все, ви в казці)))
ЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось tri776 в 11 лютого 2022, 14:42, всього редагувалось 4 разів.
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Re: Re:

Повідомлення tri776 » 14 листопада 2016, 13:41

шкварочка123 написав:
tri776 написав:Новинка Ніжне вмивання "Гейша". Просто скажу -бомба))) Підійде для всіх типів шкіри-як для жирної так і для сухої. Не сушить,але й не лишає важкості. Шкіра після нього ніжнесенька. Дуже гарно пахне))
Дві-три горошини засобу нанести, змочити водою руки,і вспінити. Змити водичкою. Все, ви в казці)))
ЗображенняЗображення
Ціна вмивачки? Косметику можна нею змивати з очей)?


Ціна 120грн за 40мл.
Востаннє редагувалось tri776 в 11 лютого 2022, 14:42, всього редагувалось 4 разів.
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Повідомлення tri776 » 02 червня 2017, 20:16

Ще поки дівчата дооплачують- можна дозамовити новинки!
Сиворотки Конняку і Пептидна!

Сиворотка Конняку- чудова альтернатива гіалуроновій сиворотці. Її мета -теж інтенсивне зволоження. Щоб шкіра так не звикала до гіалуронки, можна міняти її на конняку. Ціна 180грн за 30 мл ЗображенняЗображення
Опис читайте тут:
offtopic "Состав: гидролат клубники, мочевина, коньяк маннан, эфирное масло чампаки, эфирное масло янтаря, био-консервант.
Описание: оказывает увлажняющий эффект за счет содержания максимального количества увлажняющих компонентов. Подходит для всех типов кожи. Укрепляет стенки сосудов и способствует осветлению сосудистой сеточки (купероза). Нанести на очищенную кожу лица, по желанию, можно наносить под кремы, маски.
Подробнее о свойствах конняку маннан читайте здесь http://cosmetic.ua/konyak_mannan_v_kosmetike"


Сиворотка пептидна- активний поживний засіб, бореться зі зморшками. Ціна 180грн за 30 мл. ЗображенняЗображення
Детально про неї читайте тут:
offtopic "Состав: гидролат моркови, гиалуроновая кислота, пептидный комплекс (пентагесопептид), эфирное масло моркови, мирра, био-консервант.
Описание: данная сыворотка - миорелаксант, разглаживает морщины, устраняет заломы за счет расслабляющего действия пептидов на мышцы. Максимальный эффект проявляется при применении сыворотки на ночь. Нанести на очищенную кожу лица, шеи и на область вокруг глаз (возможно применение локально на проблемные участки), через 5-10 минут поверх сыворотки по желанию можно нанести крем. Может использоваться как активная сыворотка при мезотерапии, под альгинатные маски и т. д."
Востаннє редагувалось tri776 в 11 лютого 2022, 14:43, всього редагувалось 2 разів.
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Повідомлення Orion111 » 14 липня 2017, 09:13

Привіт.
Замовляю крем "Любимчик" 30 мл
Аватар користувача
Orion111
Комодератор
 
Повідомлень: 7680
З нами з: 26 грудня 2011, 21:44
Репутация: 1022

Повідомлення ElenaOd » 14 липня 2017, 10:04

Буду на роздачі 2
ElenaOd
 
Повідомлень: 876
З нами з: 30 січня 2011, 13:59
Репутация: 90

Re:

Повідомлення idavors » 14 липня 2017, 10:05

idavors написав:Я тоді поки візьму Любимчик 30 мл

я так розумію що ви не замовляли ще? поки знімаю замовлення..
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Re: Гіалуронова сиворотка та ін.!Новинки-Нові сиворотки!с.12

Повідомлення tanuna » 14 липня 2017, 11:47

замовляю
пептидну і гіалуронову сивороткі

!Anti-age масляний актив для шкіри навколо очей
Аватар користувача
tanuna
 
Повідомлень: 41442
З нами з: 19 липня 2011, 08:42
Звідки: автовокзал
Репутация: 3692

Повідомлення tri776 » 14 липня 2017, 12:19

Про роздачу на сьогодні відписуємось до 12:30! Пізніше не зможу вже взяти з собою.
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Повідомлення shylya » 14 липня 2017, 22:11

Прийду на роздачу 2
Аватар користувача
shylya
 
Повідомлень: 2563
З нами з: 11 квітня 2012, 06:47
Звідки: Рівне "Істанбул" Іра
Репутация: 193

Повідомлення nanaos » 14 липня 2017, 23:19

Буду в неділю
Аватар користувача
nanaos
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 03 квітня 2012, 13:31
Звідки: 098 033 вісім дев'ять 41, р-н Пивзаводу, біля Маршала
Репутация: 268

Повідомлення tri776 » 15 липня 2017, 21:57

Завтра скидаю рахунки на оплату і будем викупляти!!
Ще можна приєднатись!!
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Повідомлення Spawn41 » 15 липня 2017, 22:40

Замовляю сироватку Пептидну і крем навколо очей Равлик№1.
Дякую.
Spawn41
 
Повідомлень: 2339
З нами з: 07 вересня 2011, 19:57
Репутация: 252

Повідомлення Amaira » 15 липня 2017, 23:06

Добрий вечір. Замовляю гіалуронову сироватку і маску з водоростей з фітоестрогенами. Дякую
Amaira
 
Повідомлень: 1123
З нами з: 21 березня 2011, 22:02
Звідки: 0677748330
Репутация: 77

Повідомлення tri776 » 16 липня 2017, 13:50

Запізнюсь мінімум на хвилин 10. Довго закритий переїзд.
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Повідомлення nazarred » 16 липня 2017, 20:54

Сиворотка пептидна- активний поживний засіб, бореться зі зморшками
Крем n1 навколо очей
Замовляю
Аватар користувача
nazarred
 
Повідомлень: 1839
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:55
Звідки: на даний момент м.Дубно
Репутация: 92

Повідомлення Elena007 » 16 липня 2017, 22:10

Заплатила в 22:06
Elena007
 
Повідомлень: 75
З нами з: 29 вересня 2011, 09:50
Репутация: 9

Повідомлення Amaira » 16 липня 2017, 22:59

Оплачено о 22,45.
Amaira
 
Повідомлень: 1123
З нами з: 21 березня 2011, 22:02
Звідки: 0677748330
Репутация: 77

Re:

Повідомлення Orion111 » 17 липня 2017, 07:32

Orion111 написав:Привіт.
Замовляю крем "Любимчик" 30 мл

оплачено 73.37 грн. о 7:28 17.07.2017. Дякую за викуп )
Аватар користувача
Orion111
Комодератор
 
Повідомлень: 7680
З нами з: 26 грудня 2011, 21:44
Репутация: 1022

Re: Гіалуронова сиворотка та ін.!Новинки-Нові сиворотки!с.12

Повідомлення tanuna » 17 липня 2017, 08:53

оплатила 233 грн в 08.52, ще винна 100 грн
Аватар користувача
tanuna
 
Повідомлень: 41442
З нами з: 19 липня 2011, 08:42
Звідки: автовокзал
Репутация: 3692

Повідомлення skarbonya » 17 липня 2017, 09:25

09:23 перевела 335
Аватар користувача
skarbonya
 
Повідомлень: 2465
З нами з: 14 грудня 2008, 16:10
Звідки: (097)4570662
Репутация: 261

Повідомлення gnfitxrf » 17 липня 2017, 14:36

Щойно оплатила 135,00 грн.
gnfitxrf
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 квітня 2014, 10:27
Репутация: 62

Повідомлення natalisa » 17 липня 2017, 19:04

оплатила 232гр в 18.30
natalisa
 
Повідомлень: 1341
З нами з: 23 березня 2011, 13:31
Репутация: 121

Повідомлення Alla555 » 18 липня 2017, 00:16

Замовляю гіалуронову сироватку
Alla555
 
Повідомлень: 596
З нами з: 13 вересня 2014, 15:10
Репутация: 64

Повідомлення ІринаКарина » 18 липня 2017, 10:22

****
Аватар користувача
ІринаКарина
 
Повідомлень: 7700
З нами з: 25 січня 2014, 15:56
Звідки: 0977177370
Репутация: 498

Повідомлення Spawn41 » 18 липня 2017, 10:59

Сьогодні о 10.55 оплачено 232 грн.
Spawn41
 
Повідомлень: 2339
З нами з: 07 вересня 2011, 19:57
Репутация: 252

Повідомлення LJUDADOBRUK » 18 липня 2017, 11:17

оплачено 224 грн через приват 24 платник Добровольська Л В
LJUDADOBRUK
 
Повідомлень: 611
З нами з: 19 березня 2012, 23:47
Звідки: Рівне вул Вербова
Репутация: 47

Повідомлення tri776 » 18 липня 2017, 12:14

Замовила!. Починаємо новий викуп!.
tri776
 
Повідомлень: 3028
З нами з: 27 травня 2013, 13:46
Репутация: 376

Далі

Повернутись до Косметика