Хозсклад Здолбунів (ставка 15%)

Побутові товари, товари для кухні, посуд

Хозсклад Здолбунів (ставка 15%)

Повідомлення Савка » 07 листопада 2014, 12:45

Пропоную замовити товари для дому, кухні, новорічну атрибутику із цього сайту http://hozsklad.com.ua
Мінімальне замовлення - 300 грн.
Ставка СП - 15%
Роздачі:
* буду проводити у м. Здолбунів (оскільки з малою дитиною) район 6-ї школи;
* невеликі замовлення можу передати маршуткою на Рівне і тд..;
* відправляю Новою Почтою або Укрпочтою;
* в будь який момент можете забрати ваше замовлення у мене в дома;
* а також ваші замовлення можу лишати на Катеринівському ринку.

Передоплата на картку ПриватБанк(комісія включена в ставку сп).
Правила подачі замовлення: пишемо слово "Замовляю", вказуєте ссилку на товар(саме на товар, а не на фото) і обов'язково номер телефону (можна в пп)

При замовлення на цьому сайті немає можливості вибрати колір товару ( якщо він представлений на фото в кількох кольорах або видах ) . Ви можете вказати бажаний колір, якщо ще хтось замовлятиме таку ж похицію, то я це врахую ) бажаєте обрати колір то пишете бажаний і на заміну(якщо ж вам необхідний лише один із кольорів і ніякий інший то пишете "тільки зелений") буду намагатись це враховувати.
Замовлення робимо обдумано, постачальник товару не міняє!
Повернення немає :
Мы не меняем брак и бой при перевозке. Мы не отправляем заведомо поврежденный или не работающий товар. Но проверять все содержимое коробок нет возможности, включать в сеть, распаковывать итд. Существует риск скрытого брака, стоит предупреждать об этом своих клиентов, если Вы работаете под заказ. Товара с заводским браком практически нет, но все же его стоит учитывать в своей наценке.
В связи с колебаниями курса основных валют, цены на позиции, которые импортируются, будут корректироваться соотвественно изменению курса. Цены на товар украинского производства останутся без изменений.


Також можете переглянути інші мої теми:
МедСплав - Здолбунів viewtopic.php?f=113&t=390162
BABYPLUS Здолбунів %15% viewtopic.php?f=147&t=365063
Востаннє редагувалось Савка в 24 липня 2017, 11:22, всього редагувалось 59 разів.
Савка
 
Повідомлень: 842
З нами з: 02 березня 2013, 20:25
Звідки: Здолбунів
Репутация: 87

Повідомлення Iskra » 24 липня 2017, 11:22

Знімаю замовлення
Аватар користувача
Iskra
 
Повідомлень: 5667
З нами з: 03 вересня 2014, 12:46
Звідки: Здолбунів .
Репутация: 403


Повернутись до Товари для дому