Канцтовари Бебі плюс швидке. Замовляю

Інші товари, які не відповідають існуючим розділам

Канцтовари Бебі плюс швидке. Замовляю

Повідомлення tanya1976 » 02 лютого 2015, 12:17

УПАКОВКАМИ ЗБИРАТИ НЕ ПОТРІБНО, ХІБА ЩО ЗОШИТИ, просто пишіть що потрібно і скільки.
САЙТ http://babyplus.ua/component/virtuemart ... ory_id=174
15% Замовляю з сайту все , габаритний товар 20 -25% залежить від розміру,ваги (враховую доставку)
ОПЛАТА замовляю за свої, деколи скидаю попередньо реквізити на оплату
МІНІМАЛКА 500.00 перед святами роблять більшу .(Збираю по інших СП.)
Поверненя нема.
Роздача на Чайці, Льонокомбінат ,передаю на 12 школу.
Бронюю товар по мірі замовлення ,в неділю після 22.00 розпочинаю збір нового СП ,виїде понеділок, вівторок ,приїздить як правило у пятницю,суботу (якщо поставщик та транспортна компанія не затримають доставку ,часом трапляється ! )
ВІДМОВА ПІСЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ В ПОСТАЧАЛЬНИКА НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ !ВАЖЛИВО!. Дуже прошу звернути увагу на те, що є багато позицій в асортименті (різні кольори, малюнки і т.д.) Я можу вказати колір і малюнок ЛИШЕ НА ТРИ РЕЧІ з УСЬОГО замовлення! Прошу на це звернути ОСОБЛИВУ УВАГУ і не писати, третій малюнок зліва, справа і т.д, щоб потім не було непорозумінь! Краще обирайте речі, що зображені в одному екземплярі. Робіть свій вибір обдумано. Якщо щось цікавить - питайте. Відмова після слів "замовляю" НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ!
ІНФОРМАЦІЯ З САЙТУ : На один заказ допускается не более 3 уточнений ко всему товару.
Для этого указывайте артикул и желаемый цвет либо вид.Если нужного не будет в наличии на складе - мы положим любой другой вид этого же артикула.
Если Вы указываете цвет либо вид со словом "только", то при отсутствии его на складе, этот артикул мы уберем из Вашего заказа.

Замовляю часто ,маю ще сп по іграшках.
ІНФОРМАЦІЯ З САЙТУ : В связи с колебаниями курса доллара рекомендуем оплачивать заказы в течении 1го дня после сбора заказа. В противном случае цены в накладной могут быть пересчитаны по актуальным ценам, указанным в текущий момент на сайте.
Дівчата прошу оплачувати оперетивно , оплату скидаю після замовлення в поставщика, бо ціни можуть зростати до моменту викупу.По можливості буду викупати за свої. ЦІНА ДО МОМЕНТУ ВИКУПУ МОЖЕ ЗРОСТИ - ЗАМОВЛЯЄТЕ ТО ПОГОДЖУЄТЕСЬ , ОБОВ ЯЗКОВО ЛИШАЙТЕ ТЕЛЕФОН.


ЗображенняЗображення

МОЇ ЗАЛИШКИ одяг ,іграшки viewtopic.php?f=121&t=363383&p=4867414#p4867414
Востаннє редагувалось tanya1976 в 10 лютого 2018, 15:56, всього редагувалось 30 разів.
Аватар користувача
tanya1976
 
Повідомлень: 9372
З нами з: 24 червня 2013, 16:21
Звідки: Рівне ,тел.0633706189,+група в Viber ,інтернет магазин https://maliychok.ua.market/
Репутация: 641

Повідомлення Rebecca » 12 жовтня 2019, 19:32

+++


Останній раз піднімалось tanya1976 на 12 жовтня 2019, 19:32.
Аватар користувача
Rebecca
 
Повідомлень: 6638
З нами з: 28 березня 2013, 20:43
Звідки: р-н Ювилейный 0684290075.
Репутация: 275


Повернутись до СП Інше