Спілкуємося про СП: поради, думки і т.д.

Спілкування про СП, ідеї для СП, пошук товарів. Як робити замовлення із закордонних сайтів, допомога у виборі товару, оплата, спірні ситуації, доставка.

Re: Re:

Повідомлення erenim » 05 березня 2018, 09:32

greyhammer написав:
Лана19Св написав:
Anna26041991 написав:Підскажіть.Може я неправильний якийсь орг.Вчора отримала посилку.Замість 41роз поклали 3пари 38роз.Написала для замовниці що не той розмір прийшов.Виставила на залишок.Вона відразу написала номер картки.Я написала їй продам поверну кошти.У відповіть отримала чому я маю чекати поки Ви продасте ви можете і півроку продавати,дивне у Вас сп.
В мене були такі ситуації дівчата чекали без ніяких проблем.
Як Ви поступаєте????

Напишу зі сторони замовників свою історію. Замовила собі еспадрильї, ціна смішна - в районі 100 грн. Ростовка збиралась біля 3х місяців. Потім Орг. скинула рахунки на проплату, після оплати повідомила, що тієї моделі вже нема, запропонувала заміну. Так,як вже довго чекала, погодилася. Через деякий час мене повідомили,що прийшов не той розмір, який я замовляла і щоб я скинула номер картки для повернення коштів. Я так і зробила. Протягом декількох днів коштів я так і не отримала. Написала для Орга.,а вона відповіла,що коли продасть,тоді поверне кошти. Я віднеслася з розумінням. Чекаю більше,ніж пів року,але від цього Орга. я більше повідомлень не отримувала і сама нічого не писала. Мені , здається, що якось не так має бути. 100 грн не велика сума, але якби ці гроші мені були зайвими я б використала їх по-іншому. Коли замовник робить замовлення, то розраховує отримати замовлений товар. Я ще не бачила в СП теми з назвою "Заплатіть гроші, а ми Вам дамо товар, який пришлють". Якщо Орг. створив тему, то має нести відповідальність за це.

Орг случайно не sov09?

та почитайте вище, орг - це я. Еспадрильки продала , гроші повернула. Ше декілька днів назад написала дівчина що поміряє і забере якщо підійдуть, вчора якраз забрала. Не писала мені замовниця пів року , але в тему цю знайшла час написатти. Хоча можна ж було б і в пп розібратися.
Аватар користувача
erenim
Комодератор
 
Повідомлень: 9232
З нами з: 09 червня 2012, 15:01
Звідки: Ювілейний (Вербова) Таня - о96628о477 , телефонувати з 11 до 19 год!
Репутация: 785

Re:

Повідомлення erenim » 05 березня 2018, 09:36

blackker написав:Гарна реклама :)

Не через рекламу, хоча після цього пару раз запитали заміри в пп. Забрала замовниця , яка ще на початку тижня написала, що хоче поміряти і забере як підійдуть,.
Аватар користувача
erenim
Комодератор
 
Повідомлень: 9232
З нами з: 09 червня 2012, 15:01
Звідки: Ювілейний (Вербова) Таня - о96628о477 , телефонувати з 11 до 19 год!
Репутация: 785

Повідомлення Scarlet » 05 березня 2018, 09:56

супер)
все розрулюється)
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re:

Повідомлення Poz » 05 березня 2018, 10:05

КсюшикПушик написав:Скажіть, будь ласка, якщо я Оплатила замовлення, а його ніяк не можуть відправити через погодні умови (замело дороги в Одесі) вже тиждень, чи можна вимагати повернення грошей? Замовляла з таким розрахунком, щоб отримати його до певної дати, ще й інших підвела! Вийшло ні собі, ні людям...

Такаж ситуація, тиждень вже чекаю
Аватар користувача
Poz
 
Повідомлень: 5569
З нами з: 16 травня 2010, 18:16
Звідки: центр 0679271467
Репутация: 411

Повідомлення 85natysya » 05 березня 2018, 10:15

Мені з Одеси затримували,але вже відправили,але то дивлячись де)
Аватар користувача
85natysya
 
Повідомлень: 9435
З нами з: 12 вересня 2011, 18:54
Звідки: р-н Ювілейний,
Репутация: 670

Re: Re:

Повідомлення SOV09 » 05 березня 2018, 10:22

Poz написав:
КсюшикПушик написав:Скажіть, будь ласка, якщо я Оплатила замовлення, а його ніяк не можуть відправити через погодні умови (замело дороги в Одесі) вже тиждень, чи можна вимагати повернення грошей? Замовляла з таким розрахунком, щоб отримати його до певної дати, ще й інших підвела! Вийшло ні собі, ні людям...

Такаж ситуація, тиждень вже чекаю

Зараз мабуть всі так чекають.
SOV09
 
Повідомлень: 32944
З нами з: 11 січня 2012, 10:18
Звідки: Автовокзал. 0963472429
Репутация: 1399

Повідомлення Таня83 » 05 березня 2018, 10:39

erenim,чому ви так до замовниці,якщо вона мало того не отримала оплачену річ ,чекала без "напрягів" з вашої сторони гроші пів року, а в цій темі описала лише свою ситуацію(при цьому не вказуючи ваш нік).Перечитала останні сторінки цієї теми,і якось мені інколи дивне відношення до замовників(кажу не за вас,а загалом),мовчать -погані,хотять повернути кошти-теж погані.
Таня83
 
Повідомлень: 3608
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Re:

Повідомлення erenim » 05 березня 2018, 11:07

Таня83 написав:erenim,чому ви так до замовниці,якщо вона мало того не отримала оплачену річ ,чекала без "напрягів" з вашої сторони гроші пів року, а в цій темі описала лише свою ситуацію(при цьому не вказуючи ваш нік).Перечитала останні сторінки цієї теми,і якось мені інколи дивне відношення до замовників(кажу не за вас,а загалом),мовчать -погані,хотять повернути кошти-теж погані.

Тому що я вважаю себе хорошим оргом.Ну чомусь мені так здається. Я ж не тільки орг але і замовляю не рідко в інших темах. Різні бувають випадки. З усіх сил старалась продати ті нещасні еспадрильки. Мені їх прийшло не того розміру 3 пари. і не було у мене лишніх 300 грн що віддати замовницям. коли зателефонувала на сайт, сказали постарайтесь продати , ми вам зробимо знижку на наступне замовлення(( Ну от хоч убийте мене , не розумію в чому моя провина. Звичайно я б дуже хотіла б щоб прийшло все в розмірі всім би віддала. Так замовниця чекала довго, мені нічого не писала і не телефонувала. І тут я читаю " Я ще не бачила в СП теми з назвою "Заплатіть гроші, а ми Вам дамо товар, який пришлють". Якщо Орг. створив тему, то має нести відповідальність за це.". Як нести відповідальність? У мене було таке , що нова пошта загубила мою посилку , тобто не грошей -не речей. Повернула всім свої. Не доложили товар - повернула всім свої . І ще купа таких ситуацій. Як бути іще відповідальнішою ? Не я спакувала ту посилку , не я поклала не такий розмір. Замовляла з того сайту перед тим разів 5 , все було добре. Після того випадку - більше там не замовляю. Якщо кожного разу коли прийде не той розмір і колір, орги будуть закладати і повертати свої кошти, то і сп перестане існувати. Бо не у всіх є тисячі в заначці на такі випадки.
Так замовниця описала ситуацію, але описала якось так однобоко, ніби я забрала у неї гроші і пропала.
Доречі так добре всіх оргів тут обговорювати , замовники ж у нас "ідеальні")
Аватар користувача
erenim
Комодератор
 
Повідомлень: 9232
З нами з: 09 червня 2012, 15:01
Звідки: Ювілейний (Вербова) Таня - о96628о477 , телефонувати з 11 до 19 год!
Репутация: 785

Re: Re:

Повідомлення oxana87 » 05 березня 2018, 11:19

Poz написав:
КсюшикПушик написав:Скажіть, будь ласка, якщо я Оплатила замовлення, а його ніяк не можуть відправити через погодні умови (замело дороги в Одесі) вже тиждень, чи можна вимагати повернення грошей? Замовляла з таким розрахунком, щоб отримати його до певної дати, ще й інших підвела! Вийшло ні собі, ні людям...

Такаж ситуація, тиждень вже чекаю

І я чекаю з Одеси вже більше тижня
Аватар користувача
oxana87
 
Повідомлень: 17591
З нами з: 29 липня 2013, 12:08
Звідки: Північний-12 школа. О9899649о4
Репутация: 2093

Re: Re:

Повідомлення Scarlet » 05 березня 2018, 11:21

erenim написав:
Таня83 написав:erenim,чому ви так до замовниці,якщо вона мало того не отримала оплачену річ ,чекала без "напрягів" з вашої сторони гроші пів року, а в цій темі описала лише свою ситуацію(при цьому не вказуючи ваш нік).Перечитала останні сторінки цієї теми,і якось мені інколи дивне відношення до замовників(кажу не за вас,а загалом),мовчать -погані,хотять повернути кошти-теж погані.

Тому що я вважаю себе хорошим оргом.Ну чомусь мені так здається. Я ж не тільки орг але і замовляю не рідко в інших темах. Різні бувають випадки. З усіх сил старалась продати ті нещасні еспадрильки. Мені їх прийшло не того розміру 3 пари. і не було у мене лишніх 300 грн що віддати замовницям. коли зателефонувала на сайт, сказали постарайтесь продати , ми вам зробимо знижку на наступне замовлення(( Ну от хоч убийте мене , не розумію в чому моя провина. Звичайно я б дуже хотіла б щоб прийшло все в розмірі всім би віддала. Так замовниця чекала довго, мені нічого не писала і не телефонувала. І тут я читаю " Я ще не бачила в СП теми з назвою "Заплатіть гроші, а ми Вам дамо товар, який пришлють". Якщо Орг. створив тему, то має нести відповідальність за це.". Як нести відповідальність? У мене було таке , що нова пошта загубила мою посилку , тобто не грошей -не речей. Повернула всім свої. Не доложили товар - повернула всім свої . І ще купа таких ситуацій. Як бути іще відповідальнішою ? Не я спакувала ту посилку , не я поклала не такий розмір. Замовляла з того сайту перед тим разів 5 , все було добре. Після того випадку - більше там не замовляю. Якщо кожного разу коли прийде не той розмір і колір, орги будуть закладати і повертати свої кошти, то і сп перестане існувати. Бо не у всіх є тисячі в заначці на такі випадки.
Так замовниця описала ситуацію, але описала якось так однобоко, ніби я забрала у неї гроші і пропала.
Доречі так добре всіх оргів тут обговорювати , замовники ж у нас "ідеальні")

я вважаю вас хорошим і чесним оргом,
на жаль, таких я знаю біля 10 :roll:

і знаю замовників, які "прибарзєли" і чекають доставку на дом і коли їм добре
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re: Re:

Повідомлення denart4 » 05 березня 2018, 11:24

oxana87 написав:
Poz написав:
КсюшикПушик написав:Скажіть, будь ласка, якщо я Оплатила замовлення, а його ніяк не можуть відправити через погодні умови (замело дороги в Одесі) вже тиждень, чи можна вимагати повернення грошей? Замовляла з таким розрахунком, щоб отримати його до певної дати, ще й інших підвела! Вийшло ні собі, ні людям...

Такаж ситуація, тиждень вже чекаю

І я чекаю з Одеси вже більше тижня

Аналогічно...
Вже другий тиждень чекаю взуття (((
Аватар користувача
denart4
 
Повідомлень: 21977
З нами з: 26 серпня 2013, 12:43
Звідки: 0969138730 Арсен Північний.УКРПОШТА відправка 1раз на 2 тижні!!!
Репутация: 1859

Повідомлення Таня83 » 05 березня 2018, 11:28

Так і я особисто проти Юлі нічого не маю....Напевно при таких форс-мажорних ситуаціях треба прописувати ще одну умову "в разі чого(мова не про брак,і не про те,що замовнику не підійшов розмір) повертаю частину суми,решту після продажу,хто не згідний-не замовляйте"
Таня83
 
Повідомлень: 3608
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Re:

Повідомлення Scarlet » 05 березня 2018, 11:34

Таня83 написав:Так і я особисто проти Юлі нічого не маю....Напевно при таких форс-мажорних ситуаціях треба прописувати ще одну умову "в разі чого(мова не про брак,і не про те,що замовнику не підійшов розмір) повертаю частину суми,решту після продажу,хто не згідний-не замовляйте"


от, до речі, частина вартості - класна ідея, бо ставка сп зазвичай не влаштовує
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Повідомлення OlyaKotyk9 » 05 березня 2018, 11:35

спокуха,дівчата
вже за кілька днів потепліє , думаю що розчистять Одессу і все приїде
Аватар користувача
OlyaKotyk9
Комодератор
 
Повідомлень: 14382
З нами з: 29 квітня 2011, 14:33
Звідки: вул. Квашенка 2 (біля Торби на Вербовій) , т.0975129395 (viber)
Репутация: 3796

Повідомлення Ліза2328 » 05 березня 2018, 12:18

Я сьогодні відправляла в Запоріжжя то 4 дні йтиме посилка Новою поштою..(майже як укрпошта)
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16333
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Re:

Повідомлення Irisha130983 » 05 березня 2018, 12:23

Ліза2328 написав:Я сьогодні відправляла в Запоріжжя то 4 дні йтиме посилка Новою поштою..(майже як укрпошта)

Мені з Києва вчора відправили ,сьогодні я вже забрала, сама не очікувала що так швидко прийде
Аватар користувача
Irisha130983
 
Повідомлень: 7763
З нами з: 09 січня 2011, 11:15
Звідки: Дворецька(Руська)067 922 35 34
Репутация: 285

Re: Re:

Повідомлення Anna26041991 » 05 березня 2018, 12:24

Irisha130983 написав:
Ліза2328 написав:Я сьогодні відправляла в Запоріжжя то 4 дні йтиме посилка Новою поштою..(майже як укрпошта)

Мені з Києва вчора відправили ,сьогодні я вже забрала, сама не очікувала що так швидко прийде

Я з Києва чекала на тому тижні 4дні.Новою поштою
Аватар користувача
Anna26041991
 
Повідомлень: 22077
З нами з: 14 грудня 2013, 20:39
Звідки: 0980742969 Ання.
Репутация: 1024

Re: Re:

Повідомлення Лана19Св » 05 березня 2018, 12:42

erenim написав:
Таня83 написав:erenim,чому ви так до замовниці,якщо вона мало того не отримала оплачену річ ,чекала без "напрягів" з вашої сторони гроші пів року, а в цій темі описала лише свою ситуацію(при цьому не вказуючи ваш нік).Перечитала останні сторінки цієї теми,і якось мені інколи дивне відношення до замовників(кажу не за вас,а загалом),мовчать -погані,хотять повернути кошти-теж погані.

Тому що я вважаю себе хорошим оргом.Ну чомусь мені так здається. Я ж не тільки орг але і замовляю не рідко в інших темах. Різні бувають випадки. З усіх сил старалась продати ті нещасні еспадрильки. Мені їх прийшло не того розміру 3 пари. і не було у мене лишніх 300 грн що віддати замовницям. коли зателефонувала на сайт, сказали постарайтесь продати , ми вам зробимо знижку на наступне замовлення(( Ну от хоч убийте мене , не розумію в чому моя провина. Звичайно я б дуже хотіла б щоб прийшло все в розмірі всім би віддала. Так замовниця чекала довго, мені нічого не писала і не телефонувала. І тут я читаю " Я ще не бачила в СП теми з назвою "Заплатіть гроші, а ми Вам дамо товар, який пришлють". Якщо Орг. створив тему, то має нести відповідальність за це.". Як нести відповідальність? У мене було таке , що нова пошта загубила мою посилку , тобто не грошей -не речей. Повернула всім свої. Не доложили товар - повернула всім свої . І ще купа таких ситуацій. Як бути іще відповідальнішою ? Не я спакувала ту посилку , не я поклала не такий розмір. Замовляла з того сайту перед тим разів 5 , все було добре. Після того випадку - більше там не замовляю. Якщо кожного разу коли прийде не той розмір і колір, орги будуть закладати і повертати свої кошти, то і сп перестане існувати. Бо не у всіх є тисячі в заначці на такі випадки.
Так замовниця описала ситуацію, але описала якось так однобоко, ніби я забрала у неї гроші і пропала.
Доречі так добре всіх оргів тут обговорювати , замовники ж у нас "ідеальні")

В жодному разі я Вас не хотіла образити. Завжди відношуся з повагою до Оргів. Завжди, намагаюся, увійти у положення і часто входять у моє положення. У цій темі лише описала ситуацію. А на рахунок "Заплатіть гроші,а ми Вам дамо товар,який пришлють" - не мала я на увазі Вас. Хтось з форумчанок вносив таку пропозицію, щоб замовник отримував ту продукцію,яку прислали - з цим я не згідна. Вам не писала тому, що розуміла - товар сезонний,взимку не актуальний. Якщо я Вас чимось образила - вибачаюсь. Не мала цього на меті.
Аватар користувача
Лана19Св
 
Повідомлень: 885
З нами з: 11 березня 2014, 18:41
Звідки: Північний 0687234один49
Репутация: 77

Повідомлення UkraineGo » 05 березня 2018, 13:39

Ну от дивіться як класно: пару днів тут пожужали і дві пари взуття продали :) .В кого ще є залишки, які довго не продаються? Давайте і про них поговоримо, щоб швидше продались ;)
Аватар користувача
UkraineGo
 
Повідомлень: 3012
З нами з: 26 січня 2012, 20:40
Звідки: Рівне 0969104928, Північний
Репутация: 413

Re:

Повідомлення Таня83 » 05 березня 2018, 13:45

:lol: :lol: :lol:
UkraineGo написав:Ну от дивіться як класно: пару днів тут пожужали і дві пари взуття продали :) .В кого ще є залишки, які довго не продаються? Давайте і про них поговоримо, щоб швидше продались ;)
Таня83
 
Повідомлень: 3608
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Повідомлення Scarlet » 05 березня 2018, 14:58

підніму вам настрій))

сайт valeo.pl.ua
ніби непоганий, але... :lol:
хотіла замовити три футболки.
з них ні одної не виявилось в наявності, по телефону о 8-30 ранку пропонували заміну (ті ж розміри, різні кольори) - я погодилась.
прийшло повідомлення на суму більшу, ніж попередня.
дзвоню до менеджера, питаю, чому не повідомили про вищу ціну. (потім передивилась - кожна футболка дорожча на 50 грн.)
менеджер убила: коли я звоню до замовників, то вони обично сидять за комп'ютером і дивляться по картінках, яку футболку я їм описую і чи робить заміну.
ви самі должни були сидіть за компютером і дивиться, яка ціна. і якшо шось не устраює, то говорить.
вобщем менеджер - весела тьотя)))
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re:

Повідомлення erenim » 05 березня 2018, 15:07

Scarlet написав:підніму вам настрій))

сайт valeo.pl.ua
ніби непоганий, але... :lol:
хотіла замовити три футболки.
з них ні одної не виявилось в наявності, по телефону о 8-30 ранку пропонували заміну (ті ж розміри, різні кольори) - я погодилась.
прийшло повідомлення на суму більшу, ніж попередня.
дзвоню до менеджера, питаю, чому не повідомили про вищу ціну. (потім передивилась - кожна футболка дорожча на 50 грн.)
менеджер убила: коли я звоню до замовників, то вони обично сидять за комп'ютером і дивляться по картінках, яку футболку я їм описую і чи робить заміну.
ви самі должни були сидіть за компютером і дивиться, яка ціна. і якшо шось не устраює, то говорить.
вобщем менеджер - весела тьотя)))

:D :D Мені якось в 7 ранку зателефонували , щоб уточнити дещо по позиціях)
Аватар користувача
erenim
Комодератор
 
Повідомлень: 9232
З нами з: 09 червня 2012, 15:01
Звідки: Ювілейний (Вербова) Таня - о96628о477 , телефонувати з 11 до 19 год!
Репутация: 785

Повідомлення Ліза2328 » 05 березня 2018, 15:55

Зазвичай менеджери о 8 телефонують,або бувало о 20 годині)))
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16333
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення Scarlet » 05 березня 2018, 15:59

Та тут питання не в часі, а взагалі в ситуації- я повинна була сидіти за компом, по її опису шукати футболки і дивитися ціну
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Повідомлення dom135 » 05 березня 2018, 16:03

А взагалі запитували чи ви компом? А може в салоні краси, на роботі, в лікарні? І зазвичай пропонують на заміну ідентичні як по якості так і по ціні... Ви що екстрасенс? :)
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Re:

Повідомлення Scarlet » 05 березня 2018, 17:40

dom135 написав:А взагалі запитували чи ви компом? А може в салоні краси, на роботі, в лікарні? І зазвичай пропонують на заміну ідентичні як по якості так і по ціні... Ви що екстрасенс? :)


Я їй так і сказала, що я була на вулиці, дитину в садок тільки завела. Вона сказала, що це Я мала б питати, якщо питання ціни було так важливе))
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re:

Повідомлення Ірина777 » 05 березня 2018, 20:28

OlyaKotuk9 написав:спокуха,дівчата
вже за кілька днів потепліє , думаю що розчистять Одессу і все приїде

Сьогодні робила замовлення з Южного. Запевнили, що з відправка ми все ок. Затримок уже нема. Все їде вчасно. Жду смс з ттн, щоб переконатися...
Аватар користувача
Ірина777
 
Повідомлень: 14880
З нами з: 07 листопада 2011, 10:51
Звідки: 097 066 95 90 або 095 321 92 94, Рівне
Репутация: 1158

Повідомлення 85natysya » 05 березня 2018, 20:33

А я вже отримала ттн.В суботу відправили після обіду- ясно що відправлення вже робили в понеділок вранці і автра маю отримати посилочку
Аватар користувача
85natysya
 
Повідомлень: 9435
З нами з: 12 вересня 2011, 18:54
Звідки: р-н Ювілейний,
Репутация: 670

Повідомлення Scarlet » 07 березня 2018, 12:04

підкажіть, а 100 грн. ставка на босоніжки - то не забагато??
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re:

Повідомлення MiraKatya » 07 березня 2018, 12:28

Scarlet написав:підкажіть, а 100 грн. ставка на босоніжки - то не забагато??

На чоботи менша ставка в декого правда, не у всіх. Так викупити пар 10-20 можна на роботу не ходити :mrgreen: Виходить накрутка як в магазині майже.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Поперед.Далі

Повернутись до Шопінг (колишній Навколо СП)