Спілкуємося про СП: поради, думки і т.д.

Спілкування про СП, ідеї для СП, пошук товарів. Як робити замовлення із закордонних сайтів, допомога у виборі товару, оплата, спірні ситуації, доставка.

Повідомлення blackker » 12 квітня 2019, 12:52

Я думаю це стосується закордонних сайтів,але аж ніяк не наших простих оргів...
Аватар користувача
blackker
 
Повідомлень: 5879
З нами з: 31 жовтня 2016, 17:31
Звідки: Рівне.Рідко заходжу в сп,телефонуйте- 0986031114
Репутация: 691

Повідомлення Афіна2018 » 12 квітня 2019, 12:57

Ні. Саме ця пропозиція не стосувалась закордону.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення blackker » 12 квітня 2019, 13:00

Афіна2018 написав:Ні.

Тоді Ваша ця фраза вважається вирваною з контексту, якщо маєте якійсь докази чи хочете про це всім повідомити-то інфу треба всю надавати. А звідки Ви це взяли? Я теж можу написати будь що,але це не значить,що в неї треба вірити...
Аватар користувача
blackker
 
Повідомлень: 5879
З нами з: 31 жовтня 2016, 17:31
Звідки: Рівне.Рідко заходжу в сп,телефонуйте- 0986031114
Репутация: 691

Повідомлення Афіна2018 » 12 квітня 2019, 13:02

Розумію вашу цікавість, але - ні, особисту інформацію орга розголошувати не буду.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення blackker » 12 квітня 2019, 13:10

Афіна2018 написав:Розумію вашу цікавість, але - ні, особисту інформацію орга розголошувати не буду.

Я Вас не питала про орга. Я сказала-якщо писати таку інформацію-то треба писати так,щоб вона була достовірна, а так як Ви це подали-це просто слова на вітер, без ніяких доказів....Що цим хочете доказати?
Аватар користувача
blackker
 
Повідомлень: 5879
З нами з: 31 жовтня 2016, 17:31
Звідки: Рівне.Рідко заходжу в сп,телефонуйте- 0986031114
Репутация: 691

Повідомлення mondrushira » 12 квітня 2019, 13:33

Як на мене, якщо орг запропонував підробіток на день, а не постійну роботу, то думаю він мав на те свої причини, і як на мене то зовсім не показник що на сп він має мільйон, можливо фізично просто не справлялась, або припустим за станом здоров'я не могла розібрати замовленя
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 12 квітня 2019, 13:40

blackker написав:
Афіна2018 написав:Розумію вашу цікавість, але - ні, особисту інформацію орга розголошувати не буду.

Я Вас не питала про орга. Я сказала-якщо писати таку інформацію-то треба писати так,щоб вона була достовірна, а так як Ви це подали-це просто слова на вітер, без ніяких доказів....Що цим хочете доказати?

Які докази по-вашому мають бути? Особисту переписку надати? Хочу не доказати, а сказати, що сп - це звичайний базар. Не маю нічого проти, але не треба плакатись..
Єдина несправедливість, що в магазині чи на базарі можна повернути браковану річ назад..
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Nelli88 » 12 квітня 2019, 14:21

не хотіла нічого писати але зацепила фраза" Хочу не доказати, а сказати, що сп - це звичайний базар." :o :o :mrgreen: Пробачте але ви шось поплутали трохи :D
Знаєте я саме веду сп не перший рік але з ставкою в 30-35грн особо не розбагатієш.
Для прикладу візьму сп по одягу з ставкрю 35грн одиниця з мінімалкою 5одиниць, може зібратись і за 2дні а може і 2-3 тижні збиратись но це вже опустим. за 5одиниць ми маємо 175грн . тепер від цієї суми потрібно відняти 1% це сума комісії на картці постачальника це мінімум 15грн, ще віднімемо доставку переважно це НП , орієнтовно буде від 55грн, но не менше це точно. Пляю віднімемо ще проїзд, будемо надіятись що заберуть всі за один день ( :D :D )на 2 роздачі тролейбусом це 12грн. от і маємо 95грн за сп. Навіть якщо в той самий час робити замовлення ще з 5-6 тем то всеодно не заробиш ти стільки щоб тобі вистачало на прожиття. СП це як додатковий підробіток ну але ніяк не зрівняється з базаром. Не забувайте що ставка на сп мінімальна ставиться а на базарі ціна помножена на 2. Закордонних сп це звісно не стосується, там куча своїх бонусів, хоча і багато мінусів.
Аватар користувача
Nelli88
 
Повідомлень: 13957
З нами з: 18 листопада 2012, 21:19
Звідки: Радіозавод о966977о53-Неля Роздач на вихідних немає
Репутация: 933

Повідомлення Афіна2018 » 12 квітня 2019, 14:26

Ви могли б цього всього не розписувати. В більшості випадків економія для замовника сумнівна, бо кінцева ціна від базарної не сильно відрізняється, іноді можна знайти навіть дешевше на базарі чи в магазині. з досвіду... Я розумію, що їм як крупним оптовим продавцям роблять більші знижки чи ще якісь там причини, але чи повинно це цікавити кінцевого покупця?...
Востаннє редагувалось Афіна2018 в 12 квітня 2019, 14:29, всього редагувалось 1 раз.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення скорпіонка » 12 квітня 2019, 14:27

Таня а ви замовте що небудь у вайбері в групах,і тоді глянете де яка націнка.і де базар ,а де сп. І чого ви тут сидете і щоразу обсираєте те сп? Вас вже мабуть в сп всі знають,навіть якщо ви ще 5 раз зміните нік,то по вашій писанині буде зрозуміло, що то ви. Одне те саме вже багато років. І як не набридає.
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39755
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Повідомлення Афіна2018 » 12 квітня 2019, 14:30

Однакові "проблеми" - копійчані заробітки обмусолюють орги.. роками :)))
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Афіна2018 » 12 квітня 2019, 14:32

Типу хоч в не вигідно, але буду людям добро робити :)))
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення mondrushira » 12 квітня 2019, 14:39

Якщо не вигідно замовляти в сп, чому замовляєте? Ви самі собі суперечите
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Повідомлення Nelli88 » 12 квітня 2019, 14:41

людина у сп ні разу нічого не замовляла мабуть, просто скучно людині, бракує спілкування, от вона і знайшла собі розвагу ;)
но я так дивлюсь шо плюсики в її репутації суперечать її словам тут))
Аватар користувача
Nelli88
 
Повідомлень: 13957
З нами з: 18 листопада 2012, 21:19
Звідки: Радіозавод о966977о53-Неля Роздач на вихідних немає
Репутация: 933

Re:

Повідомлення monik » 12 квітня 2019, 14:49

Афіна2018 написав:Ви могли б цього всього не розписувати. В більшості випадків економія для замовника сумнівна, бо кінцева ціна від базарної не сильно відрізняється, іноді можна знайти навіть дешевше на базарі чи в магазині. з досвіду... Я розумію, що їм як крупним оптовим продавцям роблять більші знижки чи ще якісь там причини, але чи повинно це цікавити кінцевого покупця?...

яка сумнівна економія? от по закордону, Ви пишете-нащо замовляете. Да все просто- у групах в інстаграмі(до речі тут на сп радили, що беруть і задоволені) націнка ого-го, да не мейкап ціни, але як мінімум у 3 рази дорожче навіть з вагою, а вага- у нас на сп- найдешевша, на українських інших форумах на доллари 3-4 мінімум вище. Да, орги щось да мають, але це копійки порівнянно з продажею на інших ресурсах, тому на нашому форумі так часто замовляють із Києва, Львову, Харькову, колись в Ніколаев висилала навіть....
П.С. там де беруть набагато більший відсоток, набагато більше за вагу-теж нічого не вертають і не несуть відповідальність. Тут-просто меньше по гаманцю битеме.
Аватар користувача
monik
 
Повідомлень: 6601
З нами з: 21 лютого 2013, 00:56
Звідки: м.Рівне р-н Мототреку
Репутация: 692

Re:

Повідомлення blackker » 12 квітня 2019, 15:37

Афіна2018 написав:Однакові "проблеми" - копійчані заробітки обмусолюють орги.. роками :)))

Якщо все тут так з Ваших слів супер,орги заробляють шаленні гроші, чому б Вам не зайнятись сп..Це ж так вигідно...Організуйте хоча б одне сп з мінімальною ставкою, тоді і поговоримо ;)
Аватар користувача
blackker
 
Повідомлень: 5879
З нами з: 31 жовтня 2016, 17:31
Звідки: Рівне.Рідко заходжу в сп,телефонуйте- 0986031114
Репутация: 691

Re:

Повідомлення Scarlet » 12 квітня 2019, 16:21

Nelli88 написав:людина у сп ні разу нічого не замовляла мабуть, просто скучно людині, бракує спілкування, от вона і знайшла собі розвагу ;)
но я так дивлюсь шо плюсики в її репутації суперечать її словам тут))


Аплодую)))
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Повідомлення MiraKatya » 12 квітня 2019, 18:24

Є теми де геть не вигідно купувати (там не обов'язково брати). Є орги та замовники яким аби кинути (чорний список чого вартий). Закордон найвигідніше купувати (оргів вистачає).
А є орги які тут напартачили та перейшли у вайбер, телеграм і там в них не 10% ставка а всі 30-50%. А про що свідчать групи на інших ресурсах, купили за 2 бакси а продають ніби купили за 200.
Ніхто нічого не заставляє щось у когось купувати. Діло добровільне.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення АннаП » 12 квітня 2019, 18:52

Згадалося, як перекупники змітають все більш-менш нормальне в секондах в день завозу, а потім продають з накруткою в вайбері і фб. І купують, і попит є.
Так що таке... кожному своє
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення ludochkal » 29 травня 2019, 15:14

Привіт всім учасникам Сп .В мене така склалась ситуація із замовницею. Вона в мене замовила ще в жовтні поливка для взуття. А сьогодні 29 травня мені пише на Вайбер що хоче забрати своє замовлення. Пройшло 7 міс.я всі замовлення роздала вже давно і більше із зими ніхто в цій темі не замовляв паличок.Я через стільки часу просто фізично не пам'ятаю чи забрала вона чи не забрала ту поличку. Як мене тепер бути з нею-прийдеться вертати свої гроші? Чи як ? ДЯКУЮ за відповідь.
Аватар користувача
ludochkal
 
Повідомлень: 10503
З нами з: 24 жовтня 2014, 20:15
Звідки: т.096-457-92-66 р-н Боярка,Залізнична лікарня
Репутация: 528

Re:

Повідомлення reklamist » 29 травня 2019, 15:44

MiraKatya написав:Є теми де геть не вигідно купувати (там не обов'язково брати). Є орги та замовники яким аби кинути (чорний список чого вартий). Закордон найвигідніше купувати (оргів вистачає).
А є орги які тут напартачили та перейшли у вайбер, телеграм і там в них не 10% ставка а всі 30-50%. А про що свідчать групи на інших ресурсах, купили за 2 бакси а продають ніби купили за 200.
Ніхто нічого не заставляє щось у когось купувати. Діло добровільне.


А я хочу сказати оргам велике дякую, бо економлять мені особисто як покупцю купу часу. І нервів. І подекуди немалі кошти. А ще часто йдуть назустріч і в плані індивідуальних роздач, і відправок поштою... Наразі я проживаю в Нетішині - не саме дешеве містечко, скажу я вам :mrgreen: Основна маса місцевих їздить за одягом-взуттям-меблями і т.ін. в Рівне :mrgreen: То, повірте, маю з чим порівняти :D
Аватар користувача
reklamist
 
Повідомлень: 2639
З нами з: 21 червня 2009, 20:44
Звідки: Відін (Рівне) - Нетішин
Репутация: 225

Re: Re:

Повідомлення скорпіонка » 29 травня 2019, 16:22

reklamist написав:
MiraKatya написав:Є теми де геть не вигідно купувати (там не обов'язково брати). Є орги та замовники яким аби кинути (чорний список чого вартий). Закордон найвигідніше купувати (оргів вистачає).
А є орги які тут напартачили та перейшли у вайбер, телеграм і там в них не 10% ставка а всі 30-50%. А про що свідчать групи на інших ресурсах, купили за 2 бакси а продають ніби купили за 200.
Ніхто нічого не заставляє щось у когось купувати. Діло добровільне.


А я хочу сказати оргам велике дякую, бо економлять мені особисто як покупцю купу часу. І нервів. І подекуди немалі кошти. А ще часто йдуть назустріч і в плані індивідуальних роздач, і відправок поштою... Наразі я проживаю в Нетішині - не саме дешеве містечко, скажу я вам :mrgreen: Основна маса місцевих їздить за одягом-взуттям-меблями і т.ін. в Рівне :mrgreen: То, повірте, маю з чим порівняти :D

продукти у вас точно дешевші)))
періодично приїзжаю до батьків і порівнюю ціни ;) :D
а за усілякими речами посерйозніше, то завжди їздили до Рівного.
ну це так, не по темі сп))))
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39755
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 29 травня 2019, 16:56

ludochkal написав:Привіт всім учасникам Сп .В мене така склалась ситуація із замовницею. Вона в мене замовила ще в жовтні поливка для взуття. А сьогодні 29 травня мені пише на Вайбер що хоче забрати своє замовлення. Пройшло 7 міс.я всі замовлення роздала вже давно і більше із зими ніхто в цій темі не замовляв паличок.Я через стільки часу просто фізично не пам'ятаю чи забрала вона чи не забрала ту поличку. Як мене тепер бути з нею-прийдеться вертати свої гроші? Чи як ? ДЯКУЮ за відповідь.

а по повідомленням дивилися чи вона писалась на роздачу?
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re: Re:

Повідомлення ludochkal » 29 травня 2019, 17:31

ПРОВОДНИЦА написав:
ludochkal написав:Привіт всім учасникам Сп .В мене така склалась ситуація із замовницею. Вона в мене замовила ще в жовтні поливка для взуття. А сьогодні 29 травня мені пише на Вайбер що хоче забрати своє замовлення. Пройшло 7 міс.я всі замовлення роздала вже давно і більше із зими ніхто в цій темі не замовляв паличок.Я через стільки часу просто фізично не пам'ятаю чи забрала вона чи не забрала ту поличку. Як мене тепер бути з нею-прийдеться вертати свої гроші? Чи як ? ДЯКУЮ за відповідь.

а по повідомленням дивилися чи вона писалась на роздачу?

В темі немає точно.Але деколи пишуть в Пп.про присутність на роздачі.
Аватар користувача
ludochkal
 
Повідомлень: 10503
З нами з: 24 жовтня 2014, 20:15
Звідки: т.096-457-92-66 р-н Боярка,Залізнична лікарня
Репутация: 528

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 29 травня 2019, 17:54

ludochkal написав:
ПРОВОДНИЦА написав:
ludochkal написав:Привіт всім учасникам Сп .В мене така склалась ситуація із замовницею. Вона в мене замовила ще в жовтні поливка для взуття. А сьогодні 29 травня мені пише на Вайбер що хоче забрати своє замовлення. Пройшло 7 міс.я всі замовлення роздала вже давно і більше із зими ніхто в цій темі не замовляв паличок.Я через стільки часу просто фізично не пам'ятаю чи забрала вона чи не забрала ту поличку. Як мене тепер бути з нею-прийдеться вертати свої гроші? Чи як ? ДЯКУЮ за відповідь.

а по повідомленням дивилися чи вона писалась на роздачу?

В темі немає точно.Але деколи пишуть в Пп.про присутність на роздачі.

передивіться ПП за той час якщо лишилися...
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення OlyaKotyk9 » 29 травня 2019, 19:10

ludochkal написав:Привіт всім учасникам Сп .В мене така склалась ситуація із замовницею. Вона в мене замовила ще в жовтні поливка для взуття. А сьогодні 29 травня мені пише на Вайбер що хоче забрати своє замовлення. Пройшло 7 міс.я всі замовлення роздала вже давно і більше із зими ніхто в цій темі не замовляв паличок.Я через стільки часу просто фізично не пам'ятаю чи забрала вона чи не забрала ту поличку. Як мене тепер бути з нею-прийдеться вертати свої гроші? Чи як ? ДЯКУЮ за відповідь.


Шукай докази що ти віддала замовлення:
=У переписці ( в ПП отриманих / відправлених і по її повідомленнях на форумі) чи вона не відписувала про присутність на якійсь з роздач
=Шукай її номер( вона мала залишати на форумі) і дивись в телефоні чи не отримувала ти дзвінків, може вона телефонувала і прийшла додому забрала

Як ти збираєшся на роздачі? - береш лише тих-хто відписує? тоді неповинно бути проблемою знайти .

Орг має право не повертати товар або кошти за нього лише в тому разі , якщо замовник наприклад довго не забирав товар і був попередженний про те , що товар буде проданий без повернення коштів ( для цього теж має бути доказ твого такого відправленого листа-попередження учаснику )
Аватар користувача
OlyaKotyk9
Комодератор
 
Повідомлень: 14382
З нами з: 29 квітня 2011, 14:33
Звідки: вул. Квашенка 2 (біля Торби на Вербовій) , т.0975129395 (viber)
Репутация: 3796

Re:

Повідомлення Ліза2328 » 29 травня 2019, 19:20

ludochkal написав:Привіт всім учасникам Сп .В мене така склалась ситуація із замовницею. Вона в мене замовила ще в жовтні поливка для взуття. А сьогодні 29 травня мені пише на Вайбер що хоче забрати своє замовлення. Пройшло 7 міс.я всі замовлення роздала вже давно і більше із зими ніхто в цій темі не замовляв паличок.Я через стільки часу просто фізично не пам'ятаю чи забрала вона чи не забрала ту поличку. Як мене тепер бути з нею-прийдеться вертати свої гроші? Чи як ? ДЯКУЮ за відповідь.

Ця тема : viewtopic.php?f=112&t=413712 ?
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16333
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення ЛенаЧ » 29 травня 2019, 21:48

Полка это ж не мелочь какая нибудь. Мне кажется нельзя забыть кто забрал, а кто нет
Я себе в отдельный список пишу всех, кто не забрал.
На данный момент шесть списков с незабраными товарами с шести выкупов. Где один человек, а где и 5-6 не забрали.
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Re:

Повідомлення Nelli88 » 29 травня 2019, 22:14

ludochkal написав:Привіт всім учасникам Сп .В мене така склалась ситуація із замовницею. Вона в мене замовила ще в жовтні поливка для взуття. А сьогодні 29 травня мені пише на Вайбер що хоче забрати своє замовлення. Пройшло 7 міс.я всі замовлення роздала вже давно і більше із зими ніхто в цій темі не замовляв паличок.Я через стільки часу просто фізично не пам'ятаю чи забрала вона чи не забрала ту поличку. Як мене тепер бути з нею-прийдеться вертати свої гроші? Чи як ? ДЯКУЮ за відповідь.

якщо у вас нема в залишку нічого то може вона і не оплачувала? буває таке що замовлять, оплатити забудуть а потім думають що оплатили, передивіться тему, пп (вхідні,вихідні), всяке може бути. Якщо є повідомлення про оплату то перевірте на картці чи точно була така оплата, якщо була тоді шукайте повідомлення про прихід на роздачу. Це звісно якщо ви виключаєте можливість що могли комусь її продати. А на майбутнє порада заведіть собі хочаб блокнот і все там записуйте.
Аватар користувача
Nelli88
 
Повідомлень: 13957
З нами з: 18 листопада 2012, 21:19
Звідки: Радіозавод о966977о53-Неля Роздач на вихідних немає
Репутация: 933

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 29 травня 2019, 22:44

Nelli88 написав:
ludochkal написав:Привіт всім учасникам Сп .В мене така склалась ситуація із замовницею. Вона в мене замовила ще в жовтні поливка для взуття. А сьогодні 29 травня мені пише на Вайбер що хоче забрати своє замовлення. Пройшло 7 міс.я всі замовлення роздала вже давно і більше із зими ніхто в цій темі не замовляв паличок.Я через стільки часу просто фізично не пам'ятаю чи забрала вона чи не забрала ту поличку. Як мене тепер бути з нею-прийдеться вертати свої гроші? Чи як ? ДЯКУЮ за відповідь.

якщо у вас нема в залишку нічого то може вона і не оплачувала? буває таке що замовлять, оплатити забудуть а потім думають що оплатили, передивіться тему, пп (вхідні,вихідні), всяке може бути. Якщо є повідомлення про оплату то перевірте на картці чи точно була така оплата, якщо була тоді шукайте повідомлення про прихід на роздачу. Це звісно якщо ви виключаєте можливість що могли комусь її продати. А на майбутнє порада заведіть собі хочаб блокнот і все там записуйте.

як на мене то простіше гуглтаблиці. воно завжди в інтернеті, можна дивитися хоч з компа хоч з телефону, і буде зберігатися допоки в світі є інтернет та електрика)
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Поперед.Далі

Повернутись до Шопінг (колишній Навколо СП)