Різні відгуки про товари з СП і СП, в т.ч. ХВАСТИ

Спілкування про СП, ідеї для СП, пошук товарів. Як робити замовлення із закордонних сайтів, допомога у виборі товару, оплата, спірні ситуації, доставка.

Повідомлення Scarlet » 15 липня 2017, 23:56

а я хочу написати про футболки Олд Неві, брала склад 50 бавовна, 50 поліестр.
ЖАХ! футболка носилась 2 рази рівно і таке відчуття, що 2 роки день в день :evil:

просто Ге....
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Повідомлення GHOST38 » 16 липня 2017, 20:32

Брендові фірма нівелле. Тільки якісні матеріали! Розвалилися через 2тижня використання
Зображення
Чекала 2 тижні реакції від фірми,але вони гуляють у відпустках. Пишу тут всім щоб ви добре подумали чи купувати таке. Знаю що вже є проблеми з тим у взуттям у декого, але ніхто не пише. Я буду першою. Забрала 8 червня, 30 розвалилися. Дуже якісний італійський клей. Тепер чекай коли вони тобі замінять. До вересня чекати не буду, поремонтую сама.
А це ще одна модель, куплена тут же в сп. Брак такий що не можна носити. Пояски пришиті задалеко і вивалюється мізинець. Я так бачу що в мене джек пот. 2 пари взуття і два браки. Просто клас. Суперовий виробник, якого ніяк не можна дочекатися з відпусток. Вони ж гарно працювали і пішли відпочивати з почуттям виконаного обов'язку. Вибачте за сарказм, але достали страшно.
Зображення
Якщо ногу вперед то вилазить палець і викривляється босоніжок. Вдягнуті три рази і лежать чекають. Дуже вдалі покупки на літо. :(
Зображення
GHOST38
 
Повідомлень: 831
З нами з: 23 травня 2011, 19:45
Репутация: 98

Повідомлення vikyxa » 16 липня 2017, 20:48

У мене такі самі босоніжки, як на 2му фото, ношу вже 2й сезон без проблем. Або виробник зіпсувався, або вам дійсно "пощастило"
Аватар користувача
vikyxa
 
Повідомлень: 4513
З нами з: 28 липня 2010, 11:49
Звідки: Північний 0993629703 Манікюр, гель-лак, гель
Репутация: 245

Повідомлення ЛенаЧ » 16 липня 2017, 20:58

фото 2 как по мне вам просто маленькие босоножки :?
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Повідомлення GHOST38 » 16 липня 2017, 21:05

Це 2 однакові моделі одного розміру. Сантиметр не бреше і пояски пришиті в одній моделі на 0.7 см далі від іншої. Так що розмір тут ні до чого.
Я теж вважала колись цього виробника хорошим, але замовивши 2 пари в травні і отримавши в червні з різницею в 2 тижні такий товар ...то висновок напрошується сам.
GHOST38
 
Повідомлень: 831
З нами з: 23 травня 2011, 19:45
Репутация: 98

Повідомлення ЛенаЧ » 16 липня 2017, 21:15

странно, что в отзывах темы, где заказывали, вы пишите совершенно другое :?

GHOST38 » 28 июн 2017, 11:58
Дякую за босоніжки. Нам підійшли ідеально.



GHOST38 » 08 июн 2017, 21:08
Дякую. Мені підійшли босоніжки. Виглядають гарно.


если вы видели сразу брак, то почему сразу об этом не писали организатору и в теме, а написали. что вам они идеально подошли :?
не видела на ноге фото 1 как на вас смотрится, но по фото 2 я бы все же сказала, что вы взяли маленькие босоножки
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Повідомлення GHOST38 » 16 липня 2017, 21:23

Мої розлізлися через 2 тижні, а це босоніжки мами. Яка просто не зрозуміла що не так. А вона їх отримала набагато пізніше. Написала про все в пп організатору вже давно. Хотіла відразу повісити цю інфу. Мене просили трошки почекати... 2 тижня мовчить фірма і організатор відповідно. Написала тут всім не просто так, а для інформації. Бо якби сама бачила тауу якість то добре подумала б.
GHOST38
 
Повідомлень: 831
З нами з: 23 травня 2011, 19:45
Репутация: 98

Повідомлення GHOST38 » 16 липня 2017, 21:34

.....
Востаннє редагувалось GHOST38 в 17 липня 2017, 01:40, всього редагувалось 1 раз.
GHOST38
 
Повідомлень: 831
З нами з: 23 травня 2011, 19:45
Репутация: 98

Re:

Повідомлення Lanochka » 16 липня 2017, 22:04

GHOST38 написав:Мої розлізлися через 2 тижні, а це босоніжки мами. Яка просто не зрозуміла що не так. А вона їх отримала набагато пізніше. Написала про все в пп організатору вже давно. Хотіла відразу повісити цю інфу. Мене просили трошки почекати... 2 тижня мовчить фірма і організатор відповідно. Написала тут всім не просто так, а для інформації. Бо якби сама бачила тауу якість то добре подумала б.

Добрий вечір. Жодне Ваше повідомлення не було проігнороване і жодного разу організатор не "мовчала". Те , що фабрика у відпустці серед літа- звичайне явище. І як я Вам сьогодні написала - завтра виходять на роботу і взуття браковане , в тому числі й Вашу пару -обміняють. Тому , що це брак , вони не малі, просто браковані , всі три пари цієї моделі. Чому так- не можу сказати.
Але, наприклад, перед цим , отримавши кілька пар взуття , Ви не писали тут , що вони хороші чи зручні, а коли вийшло так, що ці дійсно просто погано пошиті, треба казати, що все ж погано. От так виходить. З мого досвіду: брак може бути всюди і завжди, мені приходив брак із закордонних сайтів, але це ж не значить, що виробник поганий. І так , як сама взуваюсь у взуття даного виробника, то не розділяю твердження, про те, що воно погане. Жодна пара в мене не розклеїлась, не порвалась , дещо ношу вже роками.
Аватар користувача
Lanochka
Модератор
 
Повідомлень: 40407
З нами з: 11 січня 2011, 21:20
Звідки: Рівне. Північний.
Репутация: 4222

Повідомлення GHOST38 » 16 липня 2017, 22:44

Перше повідомлення я написала вам десь 30 червня, другий брак виліз 6 липня. З того часу ви мені нічого не писали коли вони хоч орієнтовно почнуть займатися моєю проблемою.час іде, а я маю думати як викручуватися. Тому я написала вам сьогодні в пп що несу в ремонт. Ну і написала тут, бо весь час тільки чудові відгуки. Сама була переконана що вони класні. А виявляється не дуже... Ще лежать туфлі, які не встигла вдягнути. Сподіваюся що з ними такої комедії не буде. Як хочете так і сприймайте цю інформацію, але погодьтеся,що це косяк фірми і мінус до їхньої репутації. Ви хочете її продавати тому негативні відгуки не подобаються. Звичайно ж. Тільки класно коли купив взуття на початку літа, ще й всім знайомим розлекламувала, а тут..облом.щ е й мама думає в чому то ходити. І ти заходиш кожного разу в тему а раптом вже вирішиться моє питання. В магазин би занесла, то давно все вирішилося, а то зупинилася фабрика і все ніхто не займається твоїм питанням. Коллапс просто. Словом кожен собі вирішує що робити, я нічого нікому не раджу і до вас претензій не виставляю. Але можна було б хоч трохи мене інформувати, а не поки я не написала сьогодні то тиша була.
GHOST38
 
Повідомлень: 831
З нами з: 23 травня 2011, 19:45
Репутация: 98

Повідомлення Марише4ка » 16 липня 2017, 23:16

Маю взуття даної фірми, не скажу що то просто ідеальне і зручне взуття, але досить не погане на ті гроші які коштує. Від браків ніхто не застрахований, тим паче взуттєва фабрика, я купила зимові шкіряні чобітки на базарі (Не нівелле), походила 2 тижні і відлетіла підошва. Всяке буває, не варто бути таким категоричним. Виробник згодився ж замінити Вам брак, відповідно думає про свого клієнта!
Аватар користувача
Марише4ка
 
Повідомлень: 6758
З нами з: 22 липня 2013, 15:32
Репутация: 471

Повідомлення monik » 17 липня 2017, 14:11

в мене в подругі такі, як на 2 фото-на її нозі взагалі не так виглядають :? купила вона не в сп-носить і щось не жаліє за покупку. певне це просто не Ваша модель. Нівель така марка, яку можна наміряти в Рівному і купити вже те, що тобі підійде, це не закордон, де не наміряєш і промахнутись з розміром % великий.
Аватар користувача
monik
 
Повідомлень: 6599
З нами з: 21 лютого 2013, 00:56
Звідки: м.Рівне р-н Мототреку
Репутация: 692

Повідомлення Ліза2328 » 17 липня 2017, 14:37

Глянула фото №2 і помітно,що на повненьку ніжку вони маленькі :roll:
Видно по фото,що малі в об*ємі ,вони йдуть або на вузьку ніжку або середню .Тому й пальці вилазять і виглядають не дуже на нозі :roll: :roll:
П.С.А брак в чому,що пальці вилазять ? :roll: :roll: :roll: :roll:
Востаннє редагувалось Ліза2328 в 17 липня 2017, 15:29, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16326
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення Ліза2328 » 17 липня 2017, 15:11

На рах.Олдневі: Маю футболки (жіночі,чоловічі та дитячі),кофточки,фліски,рубашки і тд - і все гарно носяться !
Ось фото пусера та реглана ( пралося вже разів 6-7 ) а вигляд не змінився,все ок) :P :P :P ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16326
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення РОССОМАХА » 17 липня 2017, 15:18

В мене 2 футболки з Аеро, одна після першої носки і прання , як точно їй 5 років, інша ідеальна)
Аватар користувача
РОССОМАХА
 
Повідомлень: 6439
З нами з: 30 листопада 2012, 13:09
Репутация: 604

Повідомлення Афіна2018 » 17 липня 2017, 15:24

Тож організатор написала, що босоніжки не малі, а браковані, просто мабуть по фото не видно того, що є насправді. Для чого видвигати якісь свої теорії?.. так і знала, що хтось не постісняється і про ноги напише. Як варіант ще про педикюр можна було написати шось..
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення svs » 17 липня 2017, 15:31

offtopic "
GHOST38 написав:Перше повідомлення я написала вам десь 30 червня, другий брак виліз 6 липня. З того часу ви мені нічого не писали коли вони хоч орієнтовно почнуть займатися моєю проблемою.час іде, а я маю думати як викручуватися. Тому я написала вам сьогодні в пп що несу в ремонт. Ну і написала тут, бо весь час тільки чудові відгуки. Сама була переконана що вони класні. А виявляється не дуже... Ще лежать туфлі, які не встигла вдягнути. Сподіваюся що з ними такої комедії не буде. Як хочете так і сприймайте цю інформацію, але погодьтеся,що це косяк фірми і мінус до їхньої репутації. Ви хочете її продавати тому негативні відгуки не подобаються. Звичайно ж. Тільки класно коли купив взуття на початку літа, ще й всім знайомим розлекламувала, а тут..облом.щ е й мама думає в чому то ходити. І ти заходиш кожного разу в тему а раптом вже вирішиться моє питання. В магазин би занесла, то давно все вирішилося, а то зупинилася фабрика і все ніхто не займається твоїм питанням. Коллапс просто. Словом кожен собі вирішує що робити, я нічого нікому не раджу і до вас претензій не виставляю. Але можна було б хоч трохи мене інформувати, а не поки я не написала сьогодні то тиша була.
"

Я щось або не зрозуміла, або що...
На фото видно, що великий палець просто торчить з босоніжок.вони маленькі.
І не розумію ваших притензій до орга. Ніби ви у фірмовому магазині купили, а не в СП. Я вчора обходила Екватор і підземку,чесно в шоці від цін. Більше як за 1000 таке Г...., Що і подивитися немає на що. Змушена була в підземці купити те, що наміряла, бо треба було вже ітнога в мене маленького розміру, тому в СП не ризикнула б замовити без примірки. А так, якби був час, то приміряла б , а потім замовляла. А так виходить, що хочете щоб і значно зекономити і ризиків ніяких не врахувати. Це СП і це треба розуміти.
Аватар користувача
svs
 
Повідомлень: 3391
З нами з: 13 листопада 2010, 15:11
Репутация: 94

Re:

Повідомлення svs » 17 липня 2017, 15:33

Tetiana написав:Тож організатор написала, що босоніжки не малі, а браковані, просто мабуть по фото не видно того, що є насправді. Для чого видвигати якісь свої теорії?.. так і знала, що хтось не постісняється і про ноги напише. Як варіант ще про педикюр можна було написати шось..

Може й браковані, але по фото видно, що ще й малі
Аватар користувача
svs
 
Повідомлень: 3391
З нами з: 13 листопада 2010, 15:11
Репутация: 94

Повідомлення Афіна2018 » 17 липня 2017, 15:34

На базарі на замковій на взуттєвих рядах якісне взуття, в основному шкіряне. Босоніжки в районі 700 грн.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 17 липня 2017, 15:35

svs написав:
Tetiana написав:Тож організатор написала, що босоніжки не малі, а браковані, просто мабуть по фото не видно того, що є насправді. Для чого видвигати якісь свої теорії?.. так і знала, що хтось не постісняється і про ноги напише. Як варіант ще про педикюр можна було написати шось..

Може й браковані, але по фото видно, що ще й малі

Тобто слова організатора нічого не означають?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 17 липня 2017, 15:36

Lanochka написав:Тому , що це брак , вони не малі, просто браковані , всі три пари цієї моделі. Чому так- не можу сказати.
.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення svs » 17 липня 2017, 15:42

Tetiana написав:
svs написав:
Tetiana написав:Тож організатор написала, що босоніжки не малі, а браковані, просто мабуть по фото не видно того, що є насправді. Для чого видвигати якісь свої теорії?.. так і знала, що хтось не постісняється і про ноги напише. Як варіант ще про педикюр можна було написати шось..

Може й браковані, але по фото видно, що ще й малі

Тобто слова організатора нічого не означають?

Я ж не спорю, що може й браковані , але ще й малі і це видно ЗображенняЗображення
Аватар користувача
svs
 
Повідомлень: 3391
З нами з: 13 листопада 2010, 15:11
Репутация: 94

Повідомлення Scarlet » 17 липня 2017, 15:59

Мені здається, якби ті лямки були ближче до підйому, то було б більш-менш :?


Хоча., особисто я люблю взуття на 0.5 см більше. Коли нога спотіє і їздить по підошві- щоб вигляд був нормальний
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 17 липня 2017, 16:18

svs написав:
Tetiana написав:
svs написав:Може й браковані, але по фото видно, що ще й малі

Тобто слова організатора нічого не означають?

Я ж не спорю, що може й браковані , але ще й малі і це видно][/url]

:lol: безперечно вам видніше, ніж безпосереднім учасникам ситуації, які бачили їх в реальності :)
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення Gellazxc » 17 липня 2017, 16:25

svs написав:[off]Я щось або не зрозуміла, або що...
На фото видно, що великий палець просто торчить з босоніжок.вони маленькі.
І не розумію ваших притензій до орга. Ніби ви у фірмовому магазині купили, а не в СП. Я вчора обходила Екватор і підземку,чесно в шоці від цін. Більше як за 1000 таке Г...., Що і подивитися немає на що. Змушена була в підземці купити те, що наміряла, бо треба було вже ітнога в мене маленького розміру, тому в СП не ризикнула б замовити без примірки. А так, якби був час, то приміряла б , а потім замовляла. А так виходить, що хочете щоб і значно зекономити і ризиків ніяких не врахувати. Це СП і це треба розуміти.

я может тоже не понимаю... но тема и предназначена для отзывов о покупках СП. Автор отзыва отписался о бракованной обуви. К чему Ваши рассуждения о том что, кому и где покупать????
Жаль автор удалила фото с красными босоножками на ноге. Там было видно, что обувь по размеру и сидит отлично. А у бирюзово-бежевых явно перед пришит неправильно. Тем более две пары одинаковой модели. Почитайте внимательно автора. К тому же претензии предъявлялись не оргу, а к предприятию. Может немного и эмоционально написано. Но понять можно, заказать две пары обуви - и обе брак.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Re:

Повідомлення Nastia77 » 17 липня 2017, 16:43

РОССОМАХА написав:В мене 2 футболки з Аеро, одна після першої носки і прання , як точно їй 5 років, інша ідеальна)

аеро уже давно не те що було, навіть подруга яка живе в США казала, що у них там якісь проблеми, і почали дуже економити на якості тканини(((((
Аватар користувача
Nastia77
 
Повідомлень: 9357
З нами з: 24 жовтня 2012, 22:02
Звідки: Північний/Струтинська 0936554375
Репутация: 859

Повідомлення svs » 17 липня 2017, 16:52

А чому не можна ділитись якимись міркуваннями,? може хто подивиться і візьме на розмір більше чи не візьме зовсім. Організатор написав, що замінить, які ще можуть бути дебати.
Аватар користувача
svs
 
Повідомлень: 3391
З нами з: 13 листопада 2010, 15:11
Репутация: 94

Повідомлення GHOST38 » 17 липня 2017, 19:28

Шановні коментатори моєї ситуації, своїм відгуком я не мала на меті зіпсувати репутацію орга чи отримати консультації з приводу розміру, фасону, повноти ноги і т.д. Конспірологам і захисникам фірми, які схрестили свої мечі в епічному батлі, доказуючи що фірма чудова і ти сама брехуха (в темі ж писала що все клас),дурепа(не те купила), прошу заспокоїтися і перечитати пости вище, де я детально розписала ситуацію. Завтра одна пара їде на повернення, за другу ще думаю. Мабуть заклею в майстерні. Не хочу чекати ще поки перероблять.Для себе зробила висновок. Просте придбання босоніжок може стати вашою темою на ціле літо. Добре як все добре, а як ні то ви пройдете моєю дорогою,проплативши гроші (9 і +-20 травня), отримавши їх відповідно 8 і 28 червня. А 18 липня ви ще будете відправляти їх назад і чекати хоча б на серпень походити. А ще будете доношувати стару пару і бігати по магазинам шукаючи нові. І будете з нетерпінням чекати коли ж та фабрика вийде врешті з відпустки і щось буде робити. Коротше, всі профіти просто на долоні. Я отримала свій урок. Так буває, звичайно. Але здається мені що економія в 200-300 гривень не вартує тих нервів. (Думка особиста і занадто емоційних коментаторів прошу не реагувати)
Вдячна всім адекватним людям, які перечитали ситуацію, і не роздерли мене на частини за те що написала такий відгук. :)
А ще я почула вибачте сьогодні в пп. Здається вперше....
Всім бажаю гарного літа, крепких босоніжків :) і тільки позитивних емоцій.
GHOST38
 
Повідомлень: 831
З нами з: 23 травня 2011, 19:45
Репутация: 98

Повідомлення monik » 17 липня 2017, 23:59

а ще можна купувати босоніжки зимою))) як я, чекати 1-2 міс- і ще мати час на пошук ще, якщо не підійде-то продати. З замовленнями з-за кордону, я давно забула, що таке купляти кожного сезону-на сезон. я вже готова до осені, зими і ще за місяців два- прикуплю знову на наступне літечко. того спорченого літа-в мене не буває, а так, як закордонні сейли суттєво економлять бюджет-можна мати не одні босоніжки, а і декілька на заміну. Не потрібно з однієї ситуації-робити собі негативний висновок на все життя.
П.С. мій допис не в образу автору, просто це не трагедія. По суті-відгук про брак перейшов у спорчене літо. з розряду-принесли в кафе-не те, день-спорчений. Не від кафе і не від взуття залежить Ваш настій, а від Вас-самих.
Ніхто не зможе Вас образити, якщо Ви не образитесь, не дозволяйте обставинам керувати вашею долею, настроєм, емоціями.
Востаннє редагувалось monik в 18 липня 2017, 00:24, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
monik
 
Повідомлень: 6599
З нами з: 21 лютого 2013, 00:56
Звідки: м.Рівне р-н Мототреку
Репутация: 692

Re: Re:

Повідомлення Oleksiuk » 18 липня 2017, 00:20

Gellazxc написав:
svs написав:[off]Я щось або не зрозуміла, або що...
На фото видно, що великий палець просто торчить з босоніжок.вони маленькі.
І не розумію ваших притензій до орга. Ніби ви у фірмовому магазині купили, а не в СП. Я вчора обходила Екватор і підземку,чесно в шоці від цін. Більше як за 1000 таке Г...., Що і подивитися немає на що. Змушена була в підземці купити те, що наміряла, бо треба було вже ітнога в мене маленького розміру, тому в СП не ризикнула б замовити без примірки. А так, якби був час, то приміряла б , а потім замовляла. А так виходить, що хочете щоб і значно зекономити і ризиків ніяких не врахувати. Це СП і це треба розуміти.

я может тоже не понимаю... но тема и предназначена для отзывов о покупках СП. Автор отзыва отписался о бракованной обуви. К чему Ваши рассуждения о том что, кому и где покупать????
Жаль автор удалила фото с красными босоножками на ноге. Там было видно, что обувь по размеру и сидит отлично. А у бирюзово-бежевых явно перед пришит неправильно. Тем более две пары одинаковой модели. Почитайте внимательно автора. К тому же претензии предъявлялись не оргу, а к предприятию. Может немного и эмоционально написано. Но понять можно, заказать две пары обуви - и обе брак.

Согласна. Человек поделился информацией и поехало...)
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Поперед.Далі

Повернутись до Шопінг (колишній Навколо СП)



cron