Спілкуємося про СП: поради, думки і т.д.

Спілкування про СП, ідеї для СП, пошук товарів. Як робити замовлення із закордонних сайтів, допомога у виборі товару, оплата, спірні ситуації, доставка.

Повідомлення Ліза2328 » 15 березня 2018, 16:52

Прочитала вище,і цікаво стало,що за взуття,тепер і мені потрібні)) Скільки см устілка ? П.С.Хочу шукати постачальника))
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16325
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Re:

Повідомлення АннаП » 15 березня 2018, 16:55

Ліза2328 написав:Прочитала вище,і цікаво стало,що за взуття,тепер і мені потрібні)) Скільки см устілка ? П.С.Хочу шукати постачальника))

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення Ліза2328 » 15 березня 2018, 17:09

Доречі було без % сп по дит.взуттю Фламінго,і я замовила 31 розмір .Орг почала перепитувати в пп чи точно бо може маломірити,я сказала ,що мені 31 розмір,так як ми купуємо це взуття в переході(і знаю розмірну сітку) і мені саме 31 розмір потрібен,про це і в темі написала.В ітозі орг на свій розсуд замовила 32 розмір :? ( і тепер рік лежить в шафі взуття) поки не підростемо...Тому ще й таке буває,що свідомо орг замовляє на розмір більше :roll: :oops:
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16325
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Re:

Повідомлення Ханні » 15 березня 2018, 17:15

Ліза2328 написав:Доречі було без % сп по дит.взуттю Фламінго,і я замовила 31 розмір .Орг почала перепитувати в пп чи точно бо може маломірити,я сказала ,що мені 31 розмір,так як ми купуємо це взуття в переході(і знаю розмірну сітку) і мені саме 31 розмір потрібен,про це і в темі написала.В ітозі орг на свій розсуд замовила 32 розмір :? ( і тепер рік лежить в шафі взуття) поки не підростемо...Тому ще й таке буває,що свідомо орг замовляє на розмір більше :roll: :oops:

І в мене теж таке колись було. Замовила 36, знаючи, що маломірить, мені мало підійти. Орг "по доброті душевній" видала мені 37, бо ж типу маломірні :twisted:. Ну і я віддала балетки подрузі... :mrgreen:
Аватар користувача
Ханні
 
Повідомлень: 2751
З нами з: 24 жовтня 2011, 18:18
Репутация: 267

Re: Re:

Повідомлення Poz » 15 березня 2018, 17:24

blackker написав:
Poz написав:Підтримую.замовлення актуальне доти доки замовник його не відмінив.

Є багато новачків, і не повірите,є люди які навіть не знають як і де на сп виставляти свої залишки, є учасники не новачки,в яких репутація за 300, а вони не знають як виставляти "+" в репутацію, бо в групу "Репутація" не вступив, і це ще не весь список :) А Ви говорите- "не зняв замовлення-значить актуальне" :) .

Це відповідальність. якщо я знаю як замовити то і як зняти повинна знати.
Погоджуюся, що на сп так багато безвідповідальних людей , ще й наглих. Людські принципи повинні діяти всюди .це виходить оргкомітету потрібно щодня перепитувати :? І всерівно може не встигнути
Аватар користувача
Poz
 
Повідомлень: 5569
З нами з: 16 травня 2010, 18:16
Звідки: центр 0679271467
Репутация: 411

Повідомлення АннаП » 15 березня 2018, 17:31

Ну чому щодня перепитувати? Товар різний і ціна відповідно теж.
В мене був випадок, коли замовила чобітки. Поки збиралася мінімалка , минуло півроку. Півроку - це кусок часу, і взуття за 800 грн.
Орг перепитувала, чи підтверджую замовлення. Я мусила відмивитися бо лишніх 800 грн не мала в той момент, потреби зовсім інші були, да і забула зовсім про те замовлення. Якби це був дріб'язок, то без питань би оплатила. А так...
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення Poz » 15 березня 2018, 18:18

АннаП написав:Ну чому щодня перепитувати? Товар різний і ціна відповідно теж.
В мене був випадок, коли замовила чобітки. Поки збиралася мінімалка , минуло півроку. Півроку - це кусок часу, і взуття за 800 грн.
Орг перепитувала, чи підтверджую замовлення. Я мусила відмивитися бо лишніх 800 грн не мала в той момент, да і потреби зовсім інші. Якби це був дріб'язок, то без питань би оплатила. А так...

Якщо ти бачила що вже пів року а чоботи вже й не треба?! Чому не зняти замовлення????та й місяць це не пів року
Спробувала створити без % сп, бо собі хотіла замовити :?
Робила це не вперше, але люди чомусь люди цінують тільки свій час і нерви
Востаннє редагувалось Poz в 15 березня 2018, 18:21, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Poz
 
Повідомлень: 5569
З нами з: 16 травня 2010, 18:16
Звідки: центр 0679271467
Репутация: 411

Re:

Повідомлення petrywka » 15 березня 2018, 18:19

АннаП написав:Дівчата, орг вказаний на попередній сторінці. Є ще чарівна кніпочка 'пошук')
Вимагати взуття як? Шантажем? В пп писати гнівні послання? Дзвонити? Адресу вичисляти? Не мої методи.
Орг своєї вини не бачить, хамить. То нафік нада) хай собі носить і радується, що така розумна.

Орг не має сам вирішувати таке, так, але мене просто цікавить, чому ви міряєте взуття по підошві?
Ви ж не прив'язуєте його підошвою до ноги, щоб носити (вибачте, сарказм).
Підошва 22 см, то устілка бодай 5 мм менша. Як там можуть влізти ще 2 чоловікові пальці?
Аватар користувача
petrywka
 
Повідомлень: 1937
З нами з: 24 лютого 2013, 21:19
Звідки: вайбер 0937795016
Репутация: 78

Re: Re:

Повідомлення OlyaKotyk9 » 15 березня 2018, 18:44

Poz написав:
АннаП написав:Ну чому щодня перепитувати? Товар різний і ціна відповідно теж.
В мене був випадок, коли замовила чобітки. Поки збиралася мінімалка , минуло півроку. Півроку - це кусок часу, і взуття за 800 грн.
Орг перепитувала, чи підтверджую замовлення. Я мусила відмивитися бо лишніх 800 грн не мала в той момент, да і потреби зовсім інші. Якби це був дріб'язок, то без питань би оплатила. А так...

Якщо ти бачила що вже пів року а чоботи вже й не треба?! Чому не зняти замовлення????та й місяць це не пів року
Спробувала створити без % сп, бо собі хотіла замовити :?
Робила це не вперше, але люди чомусь люди цінують тільки свій час і нерви

10000%
Замовники самі повинні знімати своє замовлення ,якщо воно не актуальне .! . Чи орг у якого 15 тем і в кожній по 50 замовників має проставляти дату коли хто і в якій темі замовляв ? Ви замовляєте- будьте добрі запам'ятати/записати /тату набити що і в кого замовляєте , бо потім неочікувано перед викупом -або розпадається ростовка на викуп - або орг має непередбачений залишок( і часно на немаленьку сумму) .Так само чомусь образливо як замовив і чекаєш , а потім бачиш- БАЦ і тема закрита без поясненень і попереджень :shock: :roll: - невже важко хоч одним постом в темі пояснити що наприклад вже немає на складі чи т.д ..... або позиції яку чекаєш вже немає - невже важко написати що вже немає - оберіть заміну - чи не чекайте взагалі , тож в тій ростовці не більше 5 осіб- невже це важко? Тим паче майже всі орги вміють писати колективні листи
Аватар користувача
OlyaKotyk9
Комодератор
 
Повідомлень: 14374
З нами з: 29 квітня 2011, 14:33
Звідки: вул. Квашенка 2 (біля Торби на Вербовій) , т.0975129395 (viber)
Репутация: 3796

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 15 березня 2018, 19:38

petrywka написав:
АннаП написав:Дівчата, орг вказаний на попередній сторінці. Є ще чарівна кніпочка 'пошук')
Вимагати взуття як? Шантажем? В пп писати гнівні послання? Дзвонити? Адресу вичисляти? Не мої методи.
Орг своєї вини не бачить, хамить. То нафік нада) хай собі носить і радується, що така розумна.

Орг не має сам вирішувати таке, так, але мене просто цікавить, чому ви міряєте взуття по підошві?
Ви ж не прив'язуєте його підошвою до ноги, щоб носити (вибачте, сарказм).
Підошва 22 см, то устілка бодай 5 мм менша. Як там можуть влізти ще 2 чоловікові пальці?

Так я так і написала. Якщо ви вже знайшли тему, то могли побачити, що я відступила і з одного, і з другого краю по пару мм. Устілка не виймається, тому міряла по підошві. І в темі по 'реальним' замірам орга, 34 розмір - це 20 см. То що це за взуття, що підошва відрізняється від устілки на 2 см?!
В чому ваш сарказм, мені не зрозуміло :? Так, взуття не прив'язую, але якщо воно велике, то це одразу видно. Тим більше, коли різниця в більше, ніж 1,5 см.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 15 березня 2018, 19:41

OlyaKotuk9 написав:
Poz написав:
АннаП написав:Ну чому щодня перепитувати? Товар різний і ціна відповідно теж.
В мене був випадок, коли замовила чобітки. Поки збиралася мінімалка , минуло півроку. Півроку - це кусок часу, і взуття за 800 грн.
Орг перепитувала, чи підтверджую замовлення. Я мусила відмивитися бо лишніх 800 грн не мала в той момент, да і потреби зовсім інші. Якби це був дріб'язок, то без питань би оплатила. А так...

Якщо ти бачила що вже пів року а чоботи вже й не треба?! Чому не зняти замовлення????та й місяць це не пів року
Спробувала створити без % сп, бо собі хотіла замовити :?
Робила це не вперше, але люди чомусь люди цінують тільки свій час і нерви

10000%
Замовники самі повинні знімати своє замовлення ,якщо воно не актуальне .! . Чи орг у якого 15 тем і в кожній по 50 замовників має проставляти дату коли хто і в якій темі замовляв ? Ви замовляєте- будьте добрі запам'ятати/записати /тату набити що і в кого замовляєте , бо потім неочікувано перед викупом -або розпадається ростовка на викуп - або орг має непередбачений залишок( і часно на немаленьку сумму) .Так само чомусь образливо як замовив і чекаєш , а потім бачиш- БАЦ і тема закрита без поясненень і попереджень :shock: :roll: - невже важко хоч одним постом в темі пояснити що наприклад вже немає на складі чи т.д ..... або позиції яку чекаєш вже немає - невже важко написати що вже немає - оберіть заміну - чи не чекайте взагалі , тож в тій ростовці не більше 5 осіб- невже це важко? Тим паче майже всі орги вміють писати колективні листи

Да, дівчата, ось така я каза, забула про замовлення. Але, на щастя, з оргом ми порозумілися. Бо всі ж люди і схильні робити помилки.
Про тату візьму до уваги, дякую за слушну пораду :mrgreen:
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення Poz » 15 березня 2018, 20:39

Ань ти умнічька а не каза!. Це те про що я кажу, про людяність і взаємопорозуміння .. З адекватними людьми завжди можна порозумітися!.! Я от дуже вдячна оргам в яких постійно замовляю!якось майже зразу зрозуміло хто є адекватними, так само і замовники, якщо проблемні то проблемні від початку і до кінця!
Аватар користувача
Poz
 
Повідомлень: 5569
З нами з: 16 травня 2010, 18:16
Звідки: центр 0679271467
Репутация: 411

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 15 березня 2018, 20:43

боже як же добре в розділі закордон
замовляю кофту синю на 5років за 7 євро
і якщо пройшов місяць нарешті зібрали суму і ціна не змінилась то викупляють
а ні то ні...
а оце слідкувати за всіма 50 своїми темами де я щось замовила.. о якось геть важко((
пс. розлінилась))))
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення АннаП » 15 березня 2018, 20:48

Poz написав:Ань ти умнічька а не каза!. Це те про що я кажу, про людяність і взаємопорозуміння .. З адекватними людьми завжди можна порозумітися!.! Я от дуже вдячна оргам в яких постійно замовляю!якось майже зразу зрозуміло хто є адекватними, так само і замовники, якщо проблемні то проблемні від початку і до кінця!

Золоті слова!
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення 85natysya » 16 березня 2018, 02:02

Да ,дівчата,на справді як перед тим як стати оргом сама була довго тільки замовницею,і ніколи в житті не могла дозволити собі когось підставити,і навідь якщо забувала,то всеодно оплачувала,бо розуміла , що орг всього навсього людина яка працює за саму маленьку винагороду. Але нажаль є такі люди які позволяють собі свої помилки,а за те що інші несуть за це відповідальність забувають.дуже шкода,що безвідповідальних людей також вдосталь. Це не комусь конкретно-а подумки....
Аватар користувача
85natysya
 
Повідомлень: 9435
З нами з: 12 вересня 2011, 18:54
Звідки: р-н Ювілейний,
Репутация: 670

Re:

Повідомлення Sigma » 16 березня 2018, 10:10

АннаП написав:А сп з дешевим одеським взуттям - ще той квест! :o
Я думала, що така досвідчена, поради тут давала) Ага, наївна, спокусилася дешевими кросами сину в дворі ганяти :(
Замовила 33 розмір. Орг в темі написала, що прийшла ростовка не 32-38, а 33-39, ще й страшенно маломірки. Тому вона віддаватиме всім на розмір більші від замовлених. Ок, забрала. Вдома міряю, а ті кроси очінь даже повномірні, ну може на 5 мм менші, але аж ніяк не на 2 см, як вказала орг.
Коли почала задавати питання, то вияснилося, що орг собі замовляла 32 розмір. І оскільки він не прийшов, то вона, щоб не лишитися взагалі без взуття, крутанула таку оборутку :shock:
В підсумку орг в шоколаді, а я з взуттям, яке моє дитя носитиме в кращому випадку через рік, з відмазками 'сп-це ризик і моєї вини тут немає', ще й зі звинуваченням в конфліктності і 'особливості' :evil: :(
Тепер на сп я бачила все :mrgreen:

На замітку: 5 мм - це звичайна різниця від розміру до розміру. Між деякими розмірами різниця може бути до 1 см, а взагалі, 5 мм - це звичайна норма. Тобто, якщо взуттся маломірить на 5 мм, то +/- можна сказати, що воно маломірить на 1 розмір.

Але, фразу: "Якщо взуття буде маломірне {при вказаних орієнтовних замірах устілок в темі}, віддаю замовникам на розмір більші" треба відразу зазначати в СП, до замовлення у постачальника. Або робити такі маневри по факту отримання, якщо всі учасники заміни розмірів на це згідні.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Re:

Повідомлення Sigma » 16 березня 2018, 10:17

mondrushira написав:Привіт, підкажіть як краще зробити
Моя тема по подушках була в сп без%,після першого викупу перевела у відповідний розділ, збирається повільно, а хочу викуп до свята зробити( замовили мої родичі на подарунок).
Чи можна діючу тему лишити в розділі текстиль ( без%, ціни відредагую),і в розділі без% ще одну тему зробити з посиланням на діючу тему з викупом який був?

Ні. Там і там не можна однакові теми створювати. Або в одному розділі, або в іншому.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Re: Re:

Повідомлення nastjushka » 16 березня 2018, 10:44

Sigma написав:
АннаП написав:А сп з дешевим одеським взуттям - ще той квест! :o
Я думала, що така досвідчена, поради тут давала) Ага, наївна, спокусилася дешевими кросами сину в дворі ганяти :(
Замовила 33 розмір. Орг в темі написала, що прийшла ростовка не 32-38, а 33-39, ще й страшенно маломірки. Тому вона віддаватиме всім на розмір більші від замовлених. Ок, забрала. Вдома міряю, а ті кроси очінь даже повномірні, ну може на 5 мм менші, але аж ніяк не на 2 см, як вказала орг.
Коли почала задавати питання, то вияснилося, що орг собі замовляла 32 розмір. І оскільки він не прийшов, то вона, щоб не лишитися взагалі без взуття, крутанула таку оборутку :shock:
В підсумку орг в шоколаді, а я з взуттям, яке моє дитя носитиме в кращому випадку через рік, з відмазками 'сп-це ризик і моєї вини тут немає', ще й зі звинуваченням в конфліктності і 'особливості' :evil: :(
Тепер на сп я бачила все :mrgreen:

На замітку: 5 мм - це звичайна різниця від розміру до розміру. Між деякими розмірами різниця може бути до 1 см, а взагалі, 5 мм - це звичайна норма. Тобто, якщо взуттся маломірить на 5 мм, то +/- можна сказати, що воно маломірить на 1 розмір.

Але, фразу: "Якщо взуття буде маломірне {при вказаних орієнтовних замірах устілок в темі}, віддаю замовникам на розмір більші" треба відразу зазначати в СП, до замовлення у постачальника. Або робити такі маневри по факту отримання, якщо всі учасники заміни розмірів на це згідні.

Ну замовниця ж не згідна! Але їй по факту просто віддали більший розмір і все! Що робити в такій ситуації? Орга в чорний список і все?
Аватар користувача
nastjushka
 
Повідомлень: 2454
З нами з: 27 вересня 2015, 16:35
Звідки: Автовокзал, 12 школа, 0967238073
Репутация: 191

Re: Re:

Повідомлення Sigma » 16 березня 2018, 10:59

nastjushka написав:Ну замовниця ж не згідна! Але їй по факту просто віддали більший розмір і все! Що робити в такій ситуації? Орга в чорний список і все?

Так.
Вище писала, як воно робиться зазвичай і з власного досвіду в т.ч. Але, якщо об"єктивно, тут і ситуація неоднозначна.
Орг замовлила 6 пар взуття 32-37. Прийшло 6 пар взуття 33-38. Роздала відносно до броней, зсунувши на розмір відповідно до того, що прийшло. Тобто, не можна однозначно сказати, що орг 100% не правий.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Повідомлення АннаП » 16 березня 2018, 11:25

По розмірності: порівняйте заміри тут viewtopic.php?f=131&t=407250 і в тій темі, де замовила я viewtopic.php?p=10203305#p10203305 Різниця в 1,5 см!. То це вже 3 розміри. :!:
По заміні: зрозуміло, що ніхто нічого зі мною не погоджував і згоди на неї я не давала. Було просто повідомлення в темі про заміну під приводом маломірності, як факт. І вже перед роздачею.
І основне, орг в пп сама вказала причину такої заміни (далі максимально наближено до оригіналу): 'що ви собі думаєте, якщо я собі замовляла 32, то собі маю лишити 34, а вам віддати 33? Ви що, така особлива?'
Занавєс...

Дякую всім за обговорення!
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 16 березня 2018, 11:34

Sigma написав:
nastjushka написав:Ну замовниця ж не згідна! Але їй по факту просто віддали більший розмір і все! Що робити в такій ситуації? Орга в чорний список і все?

Так.
Вище писала, як воно робиться зазвичай і з власного досвіду в т.ч. Але, якщо об"єктивно, тут і ситуація неоднозначна.
Орг замовлила 6 пар взуття 32-37. Прийшло 6 пар взуття 33-38. Роздала відносно до броней, зсунувши на розмір відповідно до того, що прийшло. Тобто, не можна однозначно сказати, що орг 100% не правий.

Сігма, тобто, Ви, як модератор, допускаєте, що така заміна може бути без погодження із замовником?!
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення erenim » 16 березня 2018, 11:42

цікаво а якби прийшла ростовка 31- 37 , то всім би дали на 1 розмір меньші ніж замовляли?
Аватар користувача
erenim
Комодератор
 
Повідомлень: 9232
З нами з: 09 червня 2012, 15:01
Звідки: Ювілейний (Вербова) Таня - о96628о477 , телефонувати з 11 до 19 год!
Репутация: 785

Re:

Повідомлення АннаП » 16 березня 2018, 11:44

erenim написав:цікаво а якби прийшла ростовка 31- 37 , то всім би дали на 1 розмір меньші ніж замовляли?

Ну, тоді би орг отримала свій 32 розмір, а решту б роздала як карта ляже)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення erenim » 16 березня 2018, 11:47

АннаП написав:
erenim написав:цікаво а якби прийшла ростовка 31- 37 , то всім би дали на 1 розмір меньші ніж замовляли?

Ну, тоді би орг отримала свій 32 розмір, а решту б роздала як карта ляже)

орг100 % не права , це ж очевидно
Аватар користувача
erenim
Комодератор
 
Повідомлень: 9232
З нами з: 09 червня 2012, 15:01
Звідки: Ювілейний (Вербова) Таня - о96628о477 , телефонувати з 11 до 19 год!
Репутация: 785

Повідомлення petrywka » 16 березня 2018, 11:49

Тут орг неправа, однозначно, віддати мала той розмір, що замовили, а собі лишити 38 і виставити його в залишок, а вже наступний викуп зробити "для себе" з урахуванням цього.
У вашому випадку, добрехоч тим, що прийшли більші, бо великі-не малі, ніжка виросте, як не навесні, то восени взуєте.
Аватар користувача
petrywka
 
Повідомлень: 1937
З нами з: 24 лютого 2013, 21:19
Звідки: вайбер 0937795016
Репутация: 78

Re: Re:

Повідомлення Sigma » 16 березня 2018, 11:53

АннаП написав:
Sigma написав:
nastjushka написав:Ну замовниця ж не згідна! Але їй по факту просто віддали більший розмір і все! Що робити в такій ситуації? Орга в чорний список і все?

Так.
Вище писала, як воно робиться зазвичай і з власного досвіду в т.ч. Але, якщо об"єктивно, тут і ситуація неоднозначна.
Орг замовлила 6 пар взуття 32-37. Прийшло 6 пар взуття 33-38. Роздала відносно до броней, зсунувши на розмір відповідно до того, що прийшло. Тобто, не можна однозначно сказати, що орг 100% не правий.

Сігма, тобто, Ви, як модератор, допускаєте, що така заміна може бути без погодження із замовником?!

АннаП, я як модератор у товарно-грошові відносини між замовником і організатором не вмішуюсь.
І пишу, що на звичайній практиці (по крайній мірі моїй), то все відбувається дещо по-іншому (написала о 9:10 у даній темі, як саме).

Але чисто теоретично (нюанси не вивчала). Так. Якщо у постачальника вказаний розмірний ряд 32-37 і організатор зібрав і замовив 32-37, відповідно до даних постачальника (є ссилка на товар?). А прийшло взуття 33-38, тобто ростовка прийшла на розмір більша. І постачальник не робить заміни. То так організатор, який виконав все як треба, те, що від нього залежить, теоретично може роздати товар, відповідно до того, як він прийшов (замість 32 прийшов 33, замість 33 - 34 і т.п.).
Так само, як у закупці зі згаданих тут закордонних сайтів (не зовсім той приклад, але): покупець замовив костюм М у темі, організатор викупив по накладній вірний розмір, а приходить ХЛ... Практично завжди замовнику віддають ХЛ.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Повідомлення АннаП » 16 березня 2018, 11:59

Але ж замовлений мною 33 розмір прийшов? Прийшов. То чому я отримала 34? Де логіка?
В мене розрив шаблонів ...
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення Sigma » 16 березня 2018, 12:04

АннаП написав:Але ж замовлений мною 33 розмір прийшов? Прийшов. То чому я отримала 34? Де логіка?
В мене розрив шаблонів ...

Прийшла ростовка вся зміщена на один розмір. Тобто, замість 33 прийшов 34, замість 34- 35 і т.п.

Варто зазначити, що зазвичай в таких випадках організатори беруть на себе ляп постачальника (не тільки в моральному, а і в матеріальному плані) і віддають 33 на замовлений 33, 34 - на 34, а 38 залишають у себе і виставляють на залишок.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Повідомлення АннаП » 16 березня 2018, 12:06

Правильно, зазвичай. І більшість оргів так і робить.
Але мій випадок винятковий. Коли самовільно розпорядилися чужим замовленням і грошима тільки тому, що вона ОРГ.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5936
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення MiraKatya » 16 березня 2018, 12:09

Це в нас не будуть закордонні речі міняти. Але якщо ти живеш в США чи любій країні Європи, замовляєш там в інтернет магазині ( там є і скарги, обмін, повернення). В нас таке не працює бо багато купує через посередника-перевізника ( а це лишні затрати).
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Поперед.Далі

Повернутись до Шопінг (колишній Навколо СП)