Комісія банку

Спілкування про СП, ідеї для СП, пошук товарів. Як робити замовлення із закордонних сайтів, допомога у виборі товару, оплата, спірні ситуації, доставка.

Re: Комісія банку

Повідомлення Дрімулька » 15 червня 2018, 00:03

+ підтримую
Аватар користувача
Дрімулька
 
Повідомлень: 4222
З нами з: 03 лютого 2011, 14:11
Звідки: Рівне 068-000-45-50 Покровський
Репутация: 439

Re: Re:

Повідомлення OlyaKotyk9 » 16 червня 2018, 15:34

ЛЕНТОЧКА777 написав:
MiraKatya написав:в мене там і мої кошти були. в них змінені умови. Кошти банку якщо ти вже кредитом користуєшся більше чим 55 днів. Я перед тим купувала з неї, робила платежі (на наступний день кошти погасила). і хотіла оплатити, не судьба вийшла. там більше чим 4% було. з 280 грн майже 20 грн було, близько 7% вийшло.

я оце глянула , в липні перекидала з кредитки на свою карту 1000грн ( не мої кошти, а банку) то зняло 40грн комісії, 55 днів вони не рахують в цих випадках, знімають відразу, то напевно ще від карти залежить той відсоток... :?

якщо не помиляюсь- то % НЕ знімають лише коли Ви розраховуєтесь цією картокю ( в магазинах на кассах , платите комуналку і т.д , тобто готівку НЕ знімаєте, а користуєтесь грошима "віртуально")! Якщо ж Ви знімаєте готівку - знімається певний % за "обналічіваніе" , переказ коштів на іншу картку = це те саме "обналічіваніє"( а хто ж його зна для чого Ви перекидаєте , а мож знять готівку? банк так просто не обдуриш :roll: )


oksana128 написав:Дівчата, в мене картка Універсальна. Комісія не знімається при поповненні картки через Приват24. Правильно? Чи в якихось окреми випадках знімається?



якщо Ви не користувались кредитними коштами( тобто якщо у Вас немає - на картці) - то комісія зніматись не повинна .....
комісія знамається за користування кредитними коштами . Якщо у Вас - , то при поповненні буде погашатися Ваш кредит- ,чи буде при цьому зніматись якийсь % щось не знаю........ Все що + на універсальній картці- повинно бути без комісії( зняття готівки , розрахунок в магазинах ) .
Аватар користувача
OlyaKotyk9
Комодератор
 
Повідомлень: 14367
З нами з: 29 квітня 2011, 14:33
Звідки: вул. Квашенка 2 (біля Торби на Вербовій) , т.0975129395 (viber)
Репутация: 3796

Повідомлення MiraKatya » 11 листопада 2018, 10:06

Якщо з універсалки перекидаєш навіть на свої картки кошти, або комусь оплачуєш на картку і не погашений кредит, зніме %.
А якщо той же кредит не погашений і тебе при оплаті перенаправляє на сторінку оплати через певні сервіси, тоді ти оплатиш суму замовлення без додаткових %.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776


Повернутись до Шопінг (колишній Навколо СП)