Відгук про постачальника ket-od

Спілкування про СП, ідеї для СП, пошук товарів. Як робити замовлення із закордонних сайтів, допомога у виборі товару, оплата, спірні ситуації, доставка.

Повідомлення ЛевицькаЛєна » 28 серпня 2017, 16:16

Я теж самостійно замовляла з цього сайту.Плаття прийшло швидко,але виявилось малим.Замовила 46 розміру прийшло 42 і без бірочки з розміром.По якості то ніби нічого,але прийшлось продати і швидко шукати інше,бо треба було терміново.Таке відчуття,що вони відшивають все в одному розмірі 42-44.
ЛевицькаЛєна
 
Повідомлень: 6328
З нами з: 21 березня 2013, 15:12
Звідки: р-н Автовокзалу 067-357-93-91
Репутация: 394

Повідомлення Kimanoshka » 02 серпня 2018, 15:21

Дякую за відгук, мала намір замовити одяг на цьому сайті, добре що знайшла ваш відгук. Та й розмір не думаю що підійшов би навіть найбільший. Натомість замовила собі жилет в інтернет-магазин Riches https://riches.com.ua/ru/catalog/zhiletyi/, дуже швидко відправили, якість хороша, і розмір підійшов.
Kimanoshka
 
Повідомлень: 3
З нами з: 27 липня 2018, 15:55
Репутация: 0

Повідомлення Kethrin » 23 серпня 2018, 11:10

Залишу і я свій відгук про цей сайт. Замовляла плаття собі самостійно. Дуже хотіла таку модель і вирішила зекономити, бо ціна дійсно низька.
До речі, не бачу сенсу замовляти через СП, оскільки ставка не менше 30грн., а за доставку я заплатила 35грн. і забрала біля дому, нікуди не їхавши на роздачу.
По оперативності обробки замовлення претензій не маю - швидко і зручно. А от саме плаття якесь дивне. Таке відчуття, що його шили на якогось пухкенького карлика. Довжина ледве прикриває п'яту точку, ні нагнутись, ні присісти (мій зріст десь 168см, не більше), а по ширині ще дві мене влізло б. Одягнула лише один раз і про те дуже пошкодувала, бо весь день промучилась з думками "хоч би не забути і не нагнутись". Було б смішно, якби не було так сумно :?
Так і висить в шафі, чекає свого часу. І викинути шкода, і вдягнути неможливо.
Більше там не замовляю, навіть по знижкам. Тканина дешева і не дуже якісна, речі не відповідають заявленій картинці.
Купуєш кота в мішку, "раптом підійде".
Аватар користувача
Kethrin
 
Повідомлень: 3165
З нами з: 07 березня 2017, 17:31
Звідки: Колоденка; 12 школа.
Репутация: 260

Re: Відгук про постачальника ket-od

Повідомлення Аришаarisha » 17 березня 2019, 07:54

А як Вы хочете, за копійки качественну Ткань і Пошив? Якісна тканина коштує більше чим сама сукня а іноді і в двічі, тоді так.
Я там працювала і підверджую, якість тканини там ніяка сигмент дешевий. Як можна дк
Думати що ти купуеш одяг дешевший чим сама тканина, так подумайте, якої якості та тканина.
Як то говорять саме, саме дешеве
Аришаarisha
 
Повідомлень: 1
З нами з: 17 березня 2019, 07:48
Репутация: 0


Повернутись до Шопінг (колишній Навколо СП)