Садівництво/городництво/квіти/с-г

Вишивання, в'язання, картини, подарунки, прикраси виготовлені власноруч, hand made та інше.

Повідомлення idavors » 16 липня 2017, 16:43

Дівчата, скажіть як доглядати за полуницею зараз. прочитала що треба повністю зрізати листя, підживити, це правда??? тобто все під чисту секатором тра зрізати? бо я зараз в мами живу і тут та полуниця ужасно вся якась заросша
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Re:

Повідомлення Gellazxc » 16 липня 2017, 18:27

idavors написав:Дівчата, скажіть як доглядати за полуницею зараз. прочитала що треба повністю зрізати листя, підживити, це правда??? тобто все під чисту секатором тра зрізати? бо я зараз в мами живу і тут та полуниця ужасно вся якась заросша

подкормить обязательно, сейчас закладывается будущий урожай. Полностью срезать листья не обязательно. Вы можете повредить новые растущие листочки. Лучше убрать все старые листья - пожелтевшие, покрасневшие, сухие. И все усы. Если конечно не собираетесь рассаживать. Если хотите оставить усы, то оставьте по одному - два на кусту и только самые первые от куста.
Подкормить любым комплексным минеральным удобрением. Кстати на Сагайдачного в киоске Радючисть покупала удобрение для клубники. Неплохой состав. Не сильно много азота, калий, фосфор и микроэлементы.
Я еще пройдусь от болезней чем нибудь. Помидоры буду брызгать Фитодоктором и клубнику тоже захвачу.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Повідомлення idavors » 16 липня 2017, 18:44

дякую!
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Повідомлення natikaskim » 20 липня 2017, 20:22

Доброго дня!Хто може поділитись альстромерією?
natikaskim
 
Повідомлень: 2423
З нами з: 24 квітня 2011, 15:47
Репутация: 336

Повідомлення Iskra » 20 липня 2017, 20:54

Через місяць буду розсаджувати такі дуууже ароматні лілії, на стеблі зараз по 1-2 квітці, пропоную на обмін на інші, яких в мене немає, пишіть в пп з фото
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Iskra
 
Повідомлень: 5667
З нами з: 03 вересня 2014, 12:46
Звідки: Здолбунів .
Репутация: 403

Повідомлення ttanita » 21 липня 2017, 11:24

Як дієво боротися з фітофторою. Капець,ця болячка влізла в теплицю, хоч кропила постійно і пеплом і мильними горіхами. Вже пообривала листя і вчора мусила кропити фунгіцидом Консенто. Сьогодні знову обривала листя, вже і пару плодів викинула. Як спасти урожай
ttanita
 
Повідомлень: 3942
З нами з: 11 січня 2012, 15:10
Репутация: 277

Re:

Повідомлення HellWomen » 21 липня 2017, 12:51

ttanita написав:Як дієво боротися з фітофторою. Капець,ця болячка влізла в теплицю, хоч кропила постійно і пеплом і мильними горіхами. Вже пообривала листя і вчора мусила кропити фунгіцидом Консенто. Сьогодні знову обривала листя, вже і пару плодів викинула. Як спасти урожай

Якщо вже хвороба з'явилася, то побороти досить складно, але пробуйте: 2 ст.л зеленки і 2 ст. л. солі на 5 літрів води - із солі утвориться на листі плівка, яка не даватиме перекидатися на плоди. Або аптечний препарат Метронідазол 10 таблеток на 10 л. води+таблетка Інтавір. Успіхів!
HellWomen
 
Повідомлень: 473
З нами з: 19 жовтня 2014, 17:26
Репутация: 10

Повідомлення ttanita » 21 липня 2017, 12:53

Дякую, сьогодні спробую
ttanita
 
Повідомлень: 3942
З нами з: 11 січня 2012, 15:10
Репутация: 277

Re:

Повідомлення Gellazxc » 21 липня 2017, 13:08

ttanita написав:Як дієво боротися з фітофторою. Капець,ця болячка влізла в теплицю, хоч кропила постійно і пеплом і мильними горіхами. Вже пообривала листя і вчора мусила кропити фунгіцидом Консенто. Сьогодні знову обривала листя, вже і пару плодів викинула. Як спасти урожай

Ни пепел по мыльные орехи с фитофторой бороться не могут. Это грибок, причём развивающийся при определённых погодных условиях. Консенто очень хороший препарат. Должен помочь, только не забудьте про термин ожидания, минимум 15 дней не есть. Можно попробовать Фитоспорин или Фитодоктор. Это органические препараты, ими и пролить можно, что бы убить споры на поверхности земли.
Из народных средств - литр молока или сыворотки, добить до ведра воды и 10 капель йода(молочные бактерии и антисептик). Зеленки капель 20 на ведро воды (антисептик). Трихопол некоторым помогает. Хит этого года - пачка дрожжей на ведро воды(типа тоже бактерии, может быть убьют грибок).
Хороши препараты меди-бордосская или бургундская смесь, медь точно убивает грибок фитофторы.
Кстати настойка пырея для профилактики неплоха, на нем селится сенная палочка которая тоже убивает грибок фитофторы.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Re: Re:

Повідомлення Gellazxc » 21 липня 2017, 13:11

HellWomen написав:
ttanita написав:Як дієво боротися з фітофторою. Капець,ця болячка влізла в теплицю, хоч кропила постійно і пеплом і мильними горіхами. Вже пообривала листя і вчора мусила кропити фунгіцидом Консенто. Сьогодні знову обривала листя, вже і пару плодів викинула. Як спасти урожай

Якщо вже хвороба з'явилася, то побороти досить складно, але пробуйте: 2 ст.л зеленки і 2 ст. л. солі на 5 літрів води - із солі утвориться на листі плівка, яка не даватиме перекидатися на плоди. Або аптечний препарат Метронідазол 10 таблеток на 10 л. води+таблетка Інтавір. Успіхів!

Пока ковыряла буквы на телефоне про трихопол(метронидазол) уже написали. А интавир зачем? Это от вредителей же. Я бы не добавляла.
Ну и может кто посоветует что вам с теплицей делать. Как минимум продезинфицировать осенью полностью и стены и землю.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Повідомлення ttanita » 21 липня 2017, 13:48

Да, буду дезинфікувати теплицю, і мабуть на слідуючий рік в теплицю буду висаджувати якісь інші культури. Можливо хтось підскаже, що можна вирощувати. Бо помідори вже років 15 поспіль
ttanita
 
Повідомлень: 3942
З нами з: 11 січня 2012, 15:10
Репутация: 277

Повідомлення yaroslavsw » 21 липня 2017, 21:49

н-да, зайшла в тему , мовчати вже якось і не виходить ))))
що по-вашому міститься в мильних горіхах що вони "миляться" ? - сапоніни, природній антисептик , те ж саме міститься і в солодці , якою кашель лікують і ще величезна купа сапонінів є природнього походження в рослинах, якими ми успішно користуємось. Грибок вбивають кислоти , що утворюються від дії тих же сапонінів , чи приміром в молочній сироватці теж міститься молочна кислота, тому це принаймні той же фітофтороз знищить, а як мають працювати дріжджі , якщо це теж грибок , про які бактерії ви говорите ?
Аватар користувача
yaroslavsw
 
Повідомлень: 13874
З нами з: 12 березня 2010, 19:01
Звідки: 098 8700528 ,Екватор
Репутация: 475

Re:

Повідомлення Gellazxc » 21 липня 2017, 22:18

yaroslavsw написав:н-да, зайшла в тему , мовчати вже якось і не виходить ))))
що по-вашому міститься в мильних горіхах що вони "миляться" ? - сапоніни, природній антисептик , те ж саме міститься і в солодці , якою кашель лікують і ще величезна купа сапонінів є природнього походження в рослинах, якими ми успішно користуємось. Грибок вбивають кислоти , що утворюються від дії тих же сапонінів , чи приміром в молочній сироватці теж міститься молочна кислота, тому це принаймні той же фітофтороз знищить, а як мають працювати дріжджі , якщо це теж грибок , про які бактерії ви говорите ?

это сообщение наверное мне адресовано?? К сожалению конкретно сапонинами и мыльными орехами не интересовалась. Но от фитофторы они почему то не сработали. Наверное на этот вид грибка они не действуют.
Насчет дрожжей.
Хит этого года - пачка дрожжей на ведро воды(типа тоже бактерии, может быть убьют грибок).

Это фраза с сарказмом, увы, писала с телефона и не смогла показать смайлами. Не думала, что для кого то это будет такой трагедией :mrgreen: Ну а хит - потому что слышала ее от многих людей в этом году. И именно в такой формулировке. Может в газете где написали?
Соревноваться с вами в химии не собираюсь, не считаю, что обладаю достаточными знаниями.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Повідомлення Iskra » 21 липня 2017, 22:44

Не знаю як на рах.мильних горіхів, ніколи не цікавилась ними. Багато цікавлюсь інф.по догляду за томатами, сапонінів ще не зустрічала.
Але на рах сироватки, її дія заключається в тому, що містить кисло-молочні саме бактеріїї, які не знищують і не вбивають фітофтороз, а лише подавляють, стримують конкурентів
(Теж поки штопала, то все те написали)
Аватар користувача
Iskra
 
Повідомлень: 5667
З нами з: 03 вересня 2014, 12:46
Звідки: Здолбунів .
Репутация: 403

Повідомлення Iskra » 22 липня 2017, 01:15

Я як бачу, що на томатах фітофтора, не шкодую, видираю цілий кущ, щоб менше поширювалось на сусідні. Цього року вже декілька вирвала, як тільки оброблю, то й дощ все змиває((( і ще й холодно було, якраз сприятлива мікрофлора для розвитку фітофтори.

Цього року треба посиленно обробляти від різних хвороб помідори, і огірки , а також виноградники!
Аватар користувача
Iskra
 
Повідомлень: 5667
З нами з: 03 вересня 2014, 12:46
Звідки: Здолбунів .
Репутация: 403

Повідомлення HellWomen » 22 липня 2017, 20:31

Хочу сказати на рахунок дріжджів. Правда я ними помідори ще не кропила, але підливала перець, який був дуууже слабенький, і чоловік казав, що якщо на ньому вродить перець, то він не повірить. І що? Я два рази підлила оцим підживленням із дріжджів і якби ви тепер побачили мої кущі перцю. А ще підлила мої петунії, які чомусь перестали цвісти, хоча постійно підживлювала, і не повірила очам, коли через два дні після дріжджів вони дружно зацвіли. От вам і сарказм.
HellWomen
 
Повідомлень: 473
З нами з: 19 жовтня 2014, 17:26
Репутация: 10

Re:

Повідомлення 1220 » 23 липня 2017, 10:55

HellWomen написав:Хочу сказати на рахунок дріжджів. Правда я ними помідори ще не кропила, але підливала перець, який був дуууже слабенький, і чоловік казав, що якщо на ньому вродить перець, то він не повірить. І що? Я два рази підлила оцим підживленням із дріжджів і якби ви тепер побачили мої кущі перцю. А ще підлила мої петунії, які чомусь перестали цвісти, хоча постійно підживлювала, і не повірила очам, коли через два дні після дріжджів вони дружно зацвіли. От вам і сарказм.

я пробовала позапрошлым летом- результат (если б не видела какими были и какими стали) поразил. Читала, что не более 2 -х раз в сезон подливать таким раствором поливать рекомендуют
Аватар користувача
1220
 
Повідомлень: 3448
З нами з: 29 березня 2011, 16:16
Звідки: Наташа
Репутация: 206

Повідомлення ttanita » 24 липня 2017, 12:40

Напишіть пропорції, попідливаю і свої пітунії і калачики
ttanita
 
Повідомлень: 3942
З нами з: 11 січня 2012, 15:10
Репутация: 277

Повідомлення emeli » 25 липня 2017, 21:28

Можливо хтось підкаже де купити цеглу на септік і блоки на паркан щоб було ціна якість добре .дякую
Аватар користувача
emeli
 
Повідомлень: 2102
З нами з: 31 серпня 2013, 22:17
Репутация: 168

Re:

Повідомлення malva » 25 липня 2017, 21:35

ttanita написав:Напишіть пропорції, попідливаю і свої пітунії і калачики

і мені напишіть, пліз, бо броколі якась така вже миршавенька, а вдруг поможе))
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення dinamovka » 25 липня 2017, 23:23

Дівчата, може хто направить чи підскаже як правильно і де купити газонну траву щоб не влетіти в ту велику копійку яку за неї хочуть. Колись дід купляв на базарі і сіяв лужайку перед домом, може і зараз десь продають. Бо за одну назву "газонна" в мене вже страх за свій гаманець..
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення dinamovka » 25 липня 2017, 23:30

Також потрібна порада мені, може ви допоможете. В мене є участок після будівництва на якому був знятий верхній родючий слой грунту.
Фактично зараз там грунт рижого кольору по моїм здогадам глина-пісок. Я маю намір завезти низинний торф на це все діло. Чувак що займається торфом каже що перемішаються грунти і буде хороша родюча земля, що цього буде достатньо. Правильно каже чи вешає?
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re: Re:

Повідомлення HellWomen » 25 липня 2017, 23:34

malva написав:
ttanita написав:Напишіть пропорції, попідливаю і свої пітунії і калачики

і мені напишіть, пліз, бо броколі якась така вже миршавенька, а вдруг поможе))

100 г дріжджів + 3 літри теплої води + півстакана цукру +1 стак. деревного попелу (можна і без нього), це перебродить годин шість і розводити цю суміш ) 0,5 літра на відро води. Або: 3 літри теплої води + пачечка сухих дріжджів + 3 ст. ложки цукру - бродить ніч, а тоді розводити з водою 1:5.
HellWomen
 
Повідомлень: 473
З нами з: 19 жовтня 2014, 17:26
Репутация: 10

Re:

Повідомлення Snasa » 26 липня 2017, 13:56

dinamovka написав:Дівчата, може хто направить чи підскаже як правильно і де купити газонну траву щоб не влетіти в ту велику копійку яку за неї хочуть. Колись дід купляв на базарі і сіяв лужайку перед домом, може і зараз десь продають. Бо за одну назву "газонна" в мене вже страх за свій гаманець..

Я купувала не газонну, а садову траву, ціна її десь 50-60 грн за кг. Виходить гарний та бюджетний газон.
Аватар користувача
Snasa
 
Повідомлень: 7474
З нами з: 30 серпня 2010, 10:21
Звідки: Замовлення корейської косметики! дзвоніть/пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp:  ✆ +38 (098) 7-333-912
Репутация: 668

Re:

Повідомлення вікуська » 26 липня 2017, 14:17

юриковна написав:
юриковна написав:ЗображенняЗображення


ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Підкажіть як називаються квітки на 3 фото.
Аватар користувача
вікуська
 
Повідомлень: 3196
З нами з: 16 червня 2012, 10:45
Звідки: Ювілейний
Репутация: 319

Повідомлення 1220 » 26 липня 2017, 18:40

Мы в этом году засеяли участок. У нас газонная травка"спортивная",так как две большие собаки бегают по территории. Подсеивали за этот сезон три раза. Приняласьтхорошо. Правда сорняк вручную выбираем.,что б вывести окончательно.
Аватар користувача
1220
 
Повідомлень: 3448
З нами з: 29 березня 2011, 16:16
Звідки: Наташа
Репутация: 206

Re: Re:

Повідомлення 1220 » 26 липня 2017, 18:52

HellWomen написав:
malva написав:
ttanita написав:Напишіть пропорції, попідливаю і свої пітунії і калачики

і мені напишіть, пліз, бо броколі якась така вже миршавенька, а вдруг поможе))

100 г дріжджів + 3 літри теплої води + півстакана цукру +1 стак. деревного попелу (можна і без нього), це перебродить годин шість і розводити цю суміш ) 0,5 літра на відро води. Або: 3 літри теплої води + пачечка сухих дріжджів + 3 ст. ложки цукру - бродить ніч, а тоді розводити з водою 1:5.

Я брала 100гр дрожжей на ведро воды, стакан сахара, кидала пару корочек хлеба. Давала этой смеси побродить пару дней. Тогда в отцеженный раствор добавлялась зола и разводила тоже 1:5..
выходит у меня менее концентрированный был состав, так как в ведре больше литров воды
Аватар користувача
1220
 
Повідомлень: 3448
З нами з: 29 березня 2011, 16:16
Звідки: Наташа
Репутация: 206

Повідомлення dinamovka » 26 липня 2017, 20:54

А ви уоли сіяли траву, утрамбовували грунт?
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re: Re:

Повідомлення snezhka » 26 липня 2017, 20:59

вікуська написав:ЗображенняЗображення
Підкажіть як називаються квітки на 3 фото.

Лихнис корончатый.
Ліхнісів є багато видів, деякі навіть не схожі між собою).
snezhka
 
Повідомлень: 4933
З нами з: 16 листопада 2009, 13:25
Репутация: 346

Повідомлення liliya1501 » 26 липня 2017, 21:18

що з моєю полуницею не те?
в минулому році посадила, а вона вже другий рік така дрібнюсінька, як нігтик, має форму пустушки, а цвіте шикарно, масово, й дощі йдуть, вологт вистачає, й підживила...
Аватар користувача
liliya1501
 
Повідомлень: 838
З нами з: 21 березня 2011, 14:48
Звідки: Рівне, Ювілейний
Репутация: 55

Далі

Повернутись до Наші хоббі