Садівництво/городництво/квіти/с-г

Вишивання, в'язання, картини, подарунки, прикраси виготовлені власноруч, hand made та інше.

Повідомлення skameykin22 » 22 вересня 2017, 12:50

Непоганий сорт.
skameykin22
 
Повідомлень: 1
З нами з: 22 вересня 2017, 12:39
Звідки: Санкт-Петербург
Репутация: 0

Повідомлення юриковна » 22 вересня 2017, 14:15

Продам корнчики хризантем по 15 грн
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
юриковна
 
Повідомлень: 1095
З нами з: 19 вересня 2012, 21:48
Звідки: м.Рівне,Північий
Репутация: 67

Повідомлення NBOYAR » 29 вересня 2017, 12:00

Привіт, хочу посадити садок,дерева, кущі,думаю купляти тут http://sad-koval.com.ua/contact які відгуки,хтось щось купував?
NBOYAR
 
Повідомлень: 1533
З нами з: 11 травня 2014, 22:42
Репутация: 177

Повідомлення malva » 29 вересня 2017, 12:13

Я за порадою, не знаю, що роблю не так. Купила раніше два пагінця ожини, посадила, мені казали, що на наступний рік на них буде багато ягід. На одному "кущі" було десь з десяток ягід, а от на іншому взагалі не було жодної((( Що робити?
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18448
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Re:

Повідомлення Regina2410 » 29 вересня 2017, 12:37

NBOYAR написав:Привіт, хочу посадити садок,дерева, кущі,думаю купляти тут http://sad-koval.com.ua/contact які відгуки,хтось щось купував?

Я минулого року купувала в нього ,рекомендую як досвідченого садовода ,не то що я з Колоденки сама живу далеко від нього але всі його теж хвалять та там як приїхати то все видно чистота і гарні деревця ростуть які хоч ;)
Аватар користувача
Regina2410
 
Повідомлень: 14657
З нами з: 18 травня 2013, 13:00
Звідки: Рівне- 0660253667 (viber) я Оксана
Репутация: 773

Re:

Повідомлення Gellazxc » 29 вересня 2017, 12:38

malva написав:Я за порадою, не знаю, що роблю не так. Купила раніше два пагінця ожини, посадила, мені казали, що на наступний рік на них буде багато ягід. На одному "кущі" було десь з десяток ягід, а от на іншому взагалі не було жодної((( Що робити?

надо смотреть особенности сорта. Новые бесшипные сорта плодоносят на ветках второго года. После плодоношения их срезают.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Повідомлення Gellazxc » 29 вересня 2017, 12:41

Девчата, никто не видел в продаже крепления для агроволокна. В центре поспрашивала в магазинах типа Зелений Світ , нет. В Епицентре никто не видел? Хочу пощупать их, в слепую заказывать не хочется
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Re:

Повідомлення Monty » 29 вересня 2017, 14:25

Gellazxc написав:Девчата, никто не видел в продаже крепления для агроволокна. В центре поспрашивала в магазинах типа Зелений Світ , нет. В Епицентре никто не видел? Хочу пощупать их, в слепую заказывать не хочется

муж купил в эпике крепления, для гипсокартона вроде. отлично справляются. смысл тот же - пластиковый огромный "гвоздь" и шляпка.
Monty
 
Повідомлень: 562
З нами з: 25 жовтня 2012, 21:04
Репутация: 27

Re: Re:

Повідомлення Gellazxc » 29 вересня 2017, 20:31

Monty написав:
Gellazxc написав:Девчата, никто не видел в продаже крепления для агроволокна. В центре поспрашивала в магазинах типа Зелений Світ , нет. В Епицентре никто не видел? Хочу пощупать их, в слепую заказывать не хочется

муж купил в эпике крепления, для гипсокартона вроде. отлично справляются. смысл тот же - пластиковый огромный "гвоздь" и шляпка.

спасибо, порылась повнимательнее в них, оказывается есть с пластиковыми гвоздями. А то с металлическими дороже, чем шпильки для волокна. И длина подходящая есть.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Повідомлення Luidora » 02 жовтня 2017, 09:28

дівчата, шукаю малину Польку (польську), треба багато кущиків - відгукніться в пп
Аватар користувача
Luidora
 
Повідомлень: 8182
З нами з: 25 січня 2011, 00:21
Звідки: козине молоко ! бринза.
Репутация: 359

Повідомлення МуленРуж » 02 жовтня 2017, 10:41

https://sadco.com.ua/catalog/malina/
Мені дуже сподобались саджанці з цього магазину.
Прийшли гарно запаковані, нічого не поломилось.
Малина цього року плодоносила. І таки точно схожа на заявлену. Дерева хоч пізно садила, ростуть. Ттт. Гарні такі патички прийшои рівненькі, сформовані. Коріння в торфі.
Досвід з саджанцями місцевих плодорозсадників якось у мене не очєнь.
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10514
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Re:

Повідомлення Aprelka » 02 жовтня 2017, 12:41

NBOYAR написав:Привіт, хочу посадити садок,дерева, кущі,думаю купляти тут http://sad-koval.com.ua/contact які відгуки,хтось щось купував?

В цій темі ціла купа позитивних відгуків на цей плодово-ягідний розсадник. У Віталіка все гарно приймається. Я в нього багато дерев брала і кущів. Одне погано- вибір чогось доброго там не дуже великий, якщо чесно. Вже третій рік в нього ошиваюсь. То зазвичай того, що хочу, то й ніколи не має... Є такі сорти, які я не хочу, а те що я хочу, то вроді заявлено в наявності, але третій рік не можу застать.
Аватар користувача
Aprelka
 
Повідомлень: 6848
З нами з: 20 січня 2012, 15:01
Звідки: 06вісім7631386 Моя доброта заканчивается там, где ваша наглость переступает границу.
Репутация: 259

Re: Re:

Повідомлення 1220 » 02 жовтня 2017, 18:08

Gellazxc написав:
malva написав:Я за порадою, не знаю, що роблю не так. Купила раніше два пагінця ожини, посадила, мені казали, що на наступний рік на них буде багато ягід. На одному "кущі" було десь з десяток ягід, а от на іншому взагалі не було жодної((( Що робити?

надо смотреть особенности сорта. Новые бесшипные сорта плодоносят на ветках второго года. После плодоношения их срезают.

у меня та же ситуация как и у Иры. Хотя уже два сезона как растет. Вся в рост веток "пошла". -вымахали длинющие, а ягод мало :roll:
Аватар користувача
1220
 
Повідомлень: 3448
З нами з: 29 березня 2011, 16:16
Звідки: Наташа
Репутация: 206

Re: Re:

Повідомлення vitaminkaz » 02 жовтня 2017, 18:29

1220 написав:
Gellazxc написав:
malva написав:Я за порадою, не знаю, що роблю не так. Купила раніше два пагінця ожини, посадила, мені казали, що на наступний рік на них буде багато ягід. На одному "кущі" було десь з десяток ягід, а от на іншому взагалі не було жодної((( Що робити?

надо смотреть особенности сорта. Новые бесшипные сорта плодоносят на ветках второго года. После плодоношения их срезают.

у меня та же ситуация как и у Иры. Хотя уже два сезона как растет. Вся в рост веток "пошла". -вымахали длинющие, а ягод мало :roll:

вона на цих пагонах, що в ріст пішли, родити повинна. на ожині можуть вимерзати плодові "почки", спробуйте вкривати однорічні пагони, а ті, на яких був врожай (дворічні), виріжте. Ожина дуже потужна рослина, майже не вибаглива, зниження врожаю спостерігається тоді, коли її використовують, як маточну рослину. В основному вона проявляє себе вже на третій рік. В мене теж так було, в тому році (дворічна рослина) дала мало врожаю, а в цьому, то вже була обліплена.
vitaminkaz
 
Повідомлень: 1349
З нами з: 07 серпня 2012, 17:07
Репутация: 112

Повідомлення 1220 » 02 жовтня 2017, 18:34

vitaminkaz, тоесть срезать те,которые плодоносили "у корня"? А те,что не плодоносили срезать или подрезать?
Всю жизнь в городе жила,то только учусь. :roll: :D
Хотя вспомнила, что папа в прошлом году приехал что то по интернету начитался и срезал почти всю малину (сказал,что чистить нужно), то в этом году после той "чистки" пару ягодок всего выросло. :mrgreen:
То боюсь уже "перечисить" и ежевику :oops:
Аватар користувача
1220
 
Повідомлень: 3448
З нами з: 29 березня 2011, 16:16
Звідки: Наташа
Репутация: 206

Re:

Повідомлення Афіна2018 » 02 жовтня 2017, 18:47

1220 написав:vitaminkaz, тоесть срезать те,которые плодоносили "у корня"? А те,что не плодоносили срезать или подрезать?
Всю жизнь в городе жила,то только учусь. :roll: :D
Хотя вспомнила, что папа в прошлом году приехал что то по интернету начитался и срезал почти всю малину (сказал,что чистить нужно), то в этом году после той "чистки" пару ягодок всего выросло. :mrgreen:
То боюсь уже "перечисить" и ежевику :oops:

:D дивлячись яку малину.. є сорти, які восени треба повністю зрізати, а є такі, що весною тільки старе треба вирізати, а молоде проріджувати і вкорочувати.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення 1220 » 02 жовтня 2017, 18:51

Tetiana написав:
1220 написав:vitaminkaz, тоесть срезать те,которые плодоносили "у корня"? А те,что не плодоносили срезать или подрезать?
Всю жизнь в городе жила,то только учусь. :roll: :D
Хотя вспомнила, что папа в прошлом году приехал что то по интернету начитался и срезал почти всю малину (сказал,что чистить нужно), то в этом году после той "чистки" пару ягодок всего выросло. :mrgreen:
То боюсь уже "перечисить" и ежевику :oops:

:D дивлячись яку малину..

не очень поняла ответ :roll:
Папа тоже в жизни не имел отношения к огороду . По этому теперь начитается в "Одноклассниках" рецептов и экспериментировал у нас в прошлом году и в этом малость тоже ему "подфартило" попробовать, хоть просила каждый раз как человека: не трогать и не пробовать ничего предпринимать без нас, а только поливать :lol:
Аватар користувача
1220
 
Повідомлень: 3448
З нами з: 29 березня 2011, 16:16
Звідки: Наташа
Репутация: 206

Re:

Повідомлення vitaminkaz » 02 жовтня 2017, 19:00

1220 написав:vitaminkaz, тоесть срезать те,которые плодоносили "у корня"? А те,что не плодоносили срезать или подрезать?
Всю жизнь в городе жила,то только учусь. :roll: :D
Хотя вспомнила, что папа в прошлом году приехал что то по интернету начитался и срезал почти всю малину (сказал,что чистить нужно), то в этом году после той "чистки" пару ягодок всего выросло. :mrgreen:
То боюсь уже "перечисить" и ежевику :oops:

ті, на яких були ягоди, обрізати до землі (в мене залишається тільки маленький пеньочок см 2-5), а ті, що виросли в цьому році з землі (пагони заміщення) взагалі не чіпати, якщо є можливість, пригнути до землі та вкрити, коли будуть починатись морози, але, зазвичай, це важко зробити, бо вони йшли в ріст вверх і їх можна поломати. Якщо надалі будуть вимерзати, хоча я не чула, щоб вона в нас сильно вимерзала, то потрібно буде літом пагін заміщення, як тільки з.явиться з під землі та відросте на см 15-20 прищепити до землі (я це робила гачечками залізними) і так по мірі росту пагона, потім на довжині 1,5 -2метри можна прищепити верхушку, тоді почнуть відростати бокові пагони, на зиму вкрити, а весною, коли прогріється земля почепити на шпалеру. Це звичайно, якщо буде час та бажання гратись ;) А так тільки восени вирізати ті, що після плодоношення.
А малина ж також різна буває, ту, що літня, теж треба, як ожину, чистити від тих, що плодоносили, а рем., якщо на осінній урожай, то всю вирізають восени, а якщо на два врожаї, то так, як з літньою. Все залежить від сорту.
vitaminkaz
 
Повідомлень: 1349
З нами з: 07 серпня 2012, 17:07
Репутация: 112

Re: Re:

Повідомлення vitaminkaz » 02 жовтня 2017, 19:10

1220 написав:
Tetiana написав:
1220 написав:vitaminkaz, тоесть срезать те,которые плодоносили "у корня"? А те,что не плодоносили срезать или подрезать?
Всю жизнь в городе жила,то только учусь. :roll: :D
Хотя вспомнила, что папа в прошлом году приехал что то по интернету начитался и срезал почти всю малину (сказал,что чистить нужно), то в этом году после той "чистки" пару ягодок всего выросло. :mrgreen:
То боюсь уже "перечисить" и ежевику :oops:

:D дивлячись яку малину..

не очень поняла ответ :roll:
Папа тоже в жизни не имел отношения к огороду . По этому теперь начитается в "Одноклассниках" рецептов и экспериментировал у нас в прошлом году и в этом малость тоже ему "подфартило" попробовать, хоть просила каждый раз как человека: не трогать и не пробовать ничего предпринимать без нас, а только поливать :lol:

малина є літня (так принято називати), вона плодоносить тільки літом, то її не вирізають, а лише чистять від пагонів, що дали врожай, та ремонтантна малина, вона може давати два рази врожай - літом та в кінці літа і восени, до заморозків. Якщо сорт потужний, його рекомендують на два врожаї вирощувати і тоді за ним дивитись так, як за літньою малиною, відплодоносивші (сорі за суржик) пагони вирізати, а однорічні залишати, на них буде літом врожай, а весною ще додатково виростуть пагони, на яких буде врожай восени і їх не чіпати. Але в основному ремів радять залишати лише на осінній врожай, тоді і малини буде набагато більше, в такому випадку її вирізають на зиму під 0 і пагони будуть відростати вже весною
vitaminkaz
 
Повідомлень: 1349
З нами з: 07 серпня 2012, 17:07
Репутация: 112

Повідомлення 1220 » 02 жовтня 2017, 19:50

vitaminkaz, огоромное спасибо за подробное описание
Аватар користувача
1220
 
Повідомлень: 3448
З нами з: 29 березня 2011, 16:16
Звідки: Наташа
Репутация: 206

Re: Re:

Повідомлення OLGA60 » 02 жовтня 2017, 22:05

1220 написав:
Gellazxc написав:
malva написав:Я за порадою, не знаю, що роблю не так. Купила раніше два пагінця ожини, посадила, мені казали, що на наступний рік на них буде багато ягід. На одному "кущі" було десь з десяток ягід, а от на іншому взагалі не було жодної((( Що робити?

надо смотреть особенности сорта. Новые бесшипные сорта плодоносят на ветках второго года. После плодоношения их срезают.

у меня та же ситуация как и у Иры. Хотя уже два сезона как растет. Вся в рост веток "пошла". -вымахали длинющие, а ягод мало :roll:

Девочки, может урожай небольшой, потому что первый ? У меня 9 кустов, этим летом не знала, что делать с ягодами, куда их девать.
Но моим кустам лет 8-9, в первые года урожай был гораздо скромнее.
Аватар користувача
OLGA60
 
Повідомлень: 2554
З нами з: 23 грудня 2010, 13:44
Репутация: 321

Повідомлення Gellazxc » 05 жовтня 2017, 14:37

Девчата, зашла сегодня в магазин возле Овіса. Агроволокно черное толщиной 50 по хорошей цене. Ширина 1,6 по 10 грн метр, а 3,2 по 22 грн (в Зеленому Світі 32!.) Правда шириной 3,2 совсем немного осталось, я не спрашивала будет ли следующий рулон по такой же цене. Цену белого не смотрела.
Магазин этот после магазина с комбикормами, после клеток с курочками.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Повідомлення Luidora » 06 жовтня 2017, 11:20

які сорта малини треба на осінь зрізати?
Аватар користувача
Luidora
 
Повідомлень: 8182
З нами з: 25 січня 2011, 00:21
Звідки: козине молоко ! бринза.
Репутация: 359

Re:

Повідомлення vitaminkaz » 06 жовтня 2017, 13:37

Luidora написав:які сорта малини треба на осінь зрізати?

ремонтантні, треба знати назву сорту, Полка, Полана, Брянське диво - перші 2 самі розповсюджені в нас. Ось форум, тут дуже багато інформації про все, і про малину теж http://forum.vinograd.info/forumdisplay.php?f=55
vitaminkaz
 
Повідомлень: 1349
З нами з: 07 серпня 2012, 17:07
Репутация: 112

Re: Re:

Повідомлення vitaminkaz » 07 жовтня 2017, 21:38

vitaminkaz написав:
Luidora написав:які сорта малини треба на осінь зрізати?

ремонтантні, треба знати назву сорту, Полка, Полана, Брянське диво - перші 2 самі розповсюджені в нас. Ось форум, тут дуже багато інформації про все, і про малину теж http://forum.vinograd.info/forumdisplay.php?f=55

трохи виправлюсь, на осінь зрізаються повністю після плодоношення ті, які зараз мають плоди або ж тільки відплодоносили (ремонтантні)
vitaminkaz
 
Повідомлень: 1349
З нами з: 07 серпня 2012, 17:07
Репутация: 112

Повідомлення Regina2410 » 07 жовтня 2017, 21:48

А як знати чи малина ремонтантна ?
Аватар користувача
Regina2410
 
Повідомлень: 14657
З нами з: 18 травня 2013, 13:00
Звідки: Рівне- 0660253667 (viber) я Оксана
Репутация: 773

Повідомлення ttanita » 08 жовтня 2017, 11:56

2 рази на рік дає урожай
ttanita
 
Повідомлень: 3942
З нами з: 11 січня 2012, 15:10
Репутация: 277

Re:

Повідомлення vitaminkaz » 09 жовтня 2017, 16:52

Regina2410 написав:А як знати чи малина ремонтантна ?

якщо в кінці літа - на початку осені дає другий врожай, то ремонтантна
vitaminkaz
 
Повідомлень: 1349
З нами з: 07 серпня 2012, 17:07
Репутация: 112

Повідомлення ШТУЧКА » 09 жовтня 2017, 19:28

Є на продаж розсада полуниці сорти польська румба та надрання ням-ням. Ціна 1.5 грн за кущик. Кого цікавить пишіть в пп
ШТУЧКА
 
Повідомлень: 13162
З нами з: 30 березня 2010, 17:59
Звідки: 0672226414
Репутация: 996

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 09 жовтня 2017, 19:37

дівчата поділіться досвідом чи дає щось зберігання моркви в піску? як зберегти його сухим якщо підвал вологий(відносно)? чи хтось збеігав моркву після вмочування в глину, чи це щось дає?
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Поперед.Далі

Повернутись до Наші хоббі