Чорний та білий список користувачів

Місце для несумлінних постачальників, організаторів і покупців.
Окрема тема на кожного!

Re:

Повідомлення betka » 06 липня 2018, 12:34

Красотка написав:Вся суть в тому, що людина нахамила, а не забула!.! Слів вибачення ніхто не відміняв!.!

Що в вашому розумінні хамить? Те що ви мене хворою обізвали, це в вашому розумінні норм, а те що я реально пропустила замовлення і попросила вибачення, запропонувала 3 варіанти вирішення, ви згодилися на повернення грошей, що ще ви від мене хочете?
Ваші кошти я вам повернула, я вам нічого не винна тепер!
Красотка написав:Нічого я не жду!

Красотка написав:Вибачилась????? Серйозно???? А коли????

Ви оприділіться чи вам потрібне те вибачення чи ні ;)
Scarlet написав:Виясняйте в пп

А що ще виясняти?
І так тут зрозуміло, що людині нема чим зайнятися, то хоч на форумі можна пописати. Я просто незнаю кому цікаво читати про чужі непорозуміння? :oops:
Всі ми люди. Всі можуть забути, сказати по одному, це сприйметься іншими по другому. Але кому цікаво що щось там хтось вам «наступив на ногу»? Головне щоб не роздавив))

В цьому випадку вийшло що замовниця мах що потратила це 10 грн. чи 6 на дорогу і час. Всі орги так само тратять багато часу, сили, щоб дотягти ті дууууже важкі сумкі. Але ніхто ніколи не жаліється тут і нікого не присікає.

Давайте жити дружно і поважати один одного! Більш в мене нема що сказать...
betka

загрузка...

Повідомлення АннаП » 07 липня 2018, 00:03

В мене дежавю)
Нещодавно обговорювали схожу ситуацію. Тоді ще всі дружно заходилися розбиратися хто винен з точки зору взаємозв'язку 'орг-замовник' та загальноприйнятих правил на сп. А виявляється, що суть проблеми в тому, що хтось когось обізвав :oops: і писанини на три сторінки :roll:

Так і тут.... немає нічого гіршого ображеної жінки
АннаП

Повідомлення Slava29 » 07 липня 2018, 00:24

Я теж на днях забулася взяти замовлення сама себе після того обзивала, вона прийшла з маленькою дитиною, сама мама і розумію що важко .... а тут ще я з своєю дитиною і без її замовлення. Надіюсь на мене обіду не тримала)))
Slava29

Повідомлення lena86 » 07 липня 2018, 02:02

В мене були випадки, що забувала брати замовлення. І мені теж забували брати не раз. Нічого страшного не було. Всі ж живі люди, можуть перепутати або забути. Один раз тільки я переплутала замовлення і відмітила, що маю взяти замовлення з залишку на інший день. Я 10 разів перепросила і пропонувала зустрітись в інший зручний для замовниці день. Але у відповідь чула тільки море образ. В результаті я сказала, що сумка більше не продається. Моя ставка СП за сумку була 3грн, а за мінусом доставки 2грн. То варто, щоб вислухати 10хв незадоволеної лайки))
СП проводиться на вигідних для обох сторін умовах. Замовниці також отримують вигоду, купуючи речі за ціною набагато нижчою за ринкову. Але дехто себе так поводить, ніби орг їй ой як має бути вдячний за замовлення і тільки ним і перейматись.
До речі замовниці також часто забувають прийти на роздачу. Носишся з тим замовленням, чекаєш 15хв, потім телефонуємо замовниці, а вона забула про роздачу. І не бачила, щоб орг писав за замовниці гадості за це)))
lena86

Звідки: Ювілейний тел. 0686498сім0сім З 9:00 до 16:00 в робочі дні не телефонувати

Re:

Повідомлення erenim » 07 липня 2018, 09:09

lena86 написав:В мене були випадки, що забувала брати замовлення. І мені теж забували брати не раз. Нічого страшного не було. Всі ж живі люди, можуть перепутати або забути. Один раз тільки я переплутала замовлення і відмітила, що маю взяти замовлення з залишку на інший день. Я 10 разів перепросила і пропонувала зустрітись в інший зручний для замовниці день. Але у відповідь чула тільки море образ. В результаті я сказала, що сумка більше не продається. Моя ставка СП за сумку була 3грн, а за мінусом доставки 2грн. То варто, щоб вислухати 10хв незадоволеної лайки))
СП проводиться на вигідних для обох сторін умовах. Замовниці також отримують вигоду, купуючи речі за ціною набагато нижчою за ринкову. Але дехто себе так поводить, ніби орг їй ой як має бути вдячний за замовлення і тільки ним і перейматись.
До речі замовниці також часто забувають прийти на роздачу. Носишся з тим замовленням, чекаєш 15хв, потім телефонуємо замовниці, а вона забула про роздачу. І не бачила, щоб орг писав за замовниці гадості за це)))

100% Завжди читаючи тут раділа що мені постійно попадаються хороші адекватні замовники, але напевно даремно, судячи з останнього сп)
erenim
Комодератор

Звідки: Ювілейний (Вербова) , тел.09бб28о477 Таня Телефонувати з 11 до 19 год !!!!

Re:

Повідомлення свєтка1111 » 09 липня 2018, 17:16

Красотка написав:Організатор betka безвідповідальна особа! Тягнула 2 тижні з роздачею...в результаті сьогодні відбулась роздача в центрі! Вона ЗАБУЛА моє замовлення і ще й НАХАМИЛА!. Замість слів вибачення я почула " вам що, важко написати мені свою адресу, укрпоштою вишлю" НЕ РЕКОМЕНДУЮ!..

і я брала участь в цьому сп.....дуже здивувалась побачивши ім'я цього орга тут і з такими притензіями.....ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ОРГУ betka ЗА ЇЇ РОБОТУ..чесно я запізнилась на роздачу то орг мене почекала і вийшла на зупинці ділі то вона до мене підійшла і хотіла пару грн лишніх дати адже це без%сп а клопоту багато то не хахотіла взяти....не прям золушка..така вона мені хороша....
Дякую вам за вашу роботу....ви молодчинка,..
після таких замовників то напевно оргів які дійсно орган без%сп значно поменшає....а таких що за доставку здеруть як за % то таких хватає
свєтка1111

Повідомлення Рівняночка » Вчора, 22:34

Заношу в ЧС:
ТаняГерасимчук memberlist.php?mode=viewprofile&u=106346
parvalar memberlist.php?mode=viewprofile&u=63419
ольга555 memberlist.php?mode=viewprofile&u=54030

Не оплатили свої замовлення в сп без %. Прикро, що як завжди, є люди, які не оплачують.
Рівняночка

Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.

Поперед.

Повернутись до Чорний список

загрузка...