Чорний та білий список користувачів

Місце для несумлінних постачальників, організаторів і покупців.
Окрема тема на кожного!

Повідомлення erenim » 17 липня 2018, 15:50

От уявляю якби орг не прийшла на роздачу( бо щось сталося, закрутилася, захворіла, забула ....) і не відповідала на питання. Так тут вже замовники з собаками б шукали.
Аватар користувача
erenim
Комодератор
 
Повідомлень: 9232
З нами з: 09 червня 2012, 15:01
Звідки: Ювілейний (Вербова) Таня - о96628о477 , телефонувати з 11 до 19 год!
Репутация: 785

Re:

Повідомлення скорпіонка » 17 липня 2018, 16:13

erenim написав:От уявляю якби орг не прийшла на роздачу( бо щось сталося, закрутилася, захворіла, забула ....) і не відповідала на питання. Так тут вже замовники з собаками б шукали.

+1
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39755
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Re:

Повідомлення Рівняночка » 17 липня 2018, 16:21

erenim написав: Я вважаю мінус справедливим і навіть на місті орга не видаляла б з Чорного списку. Збираєш сп без відсотків, робиш дуже важку роботу, а замісь дякую тебе підставляють ще й винною роблять. Не раз було, що з сайту телефонують" Ви будете оплачувати чи ні?" і скасовували замовлення, і раз навіть після такого один сайт відмовився приймати у мене наступні замовлення. У діній темі було вказано про швидку оплату, замовниця прочитала і замовила. І не оплатила коли потрібно. Я б на місті орга її оплату не прийняла б. Навіщо мені ті гроші і співпраця, коли мене підставили і образили? Я теж читаючи тут дописи багатьох додаю собі в Чорний список, щоб в майбутньому мене так не підставили і не поливали брудом.


Таня, в якесь сп я так і зробила, повернула кошти, і тільки тоді поставила мінус. То тут було крику в двох темах. І я позбулась одного полюсика з своєї репутації за попереднє сп. :lol: І тепер маю ворога, який судить людей по собі:
Ліза2328 написав:Я давно додала данного орга в ЧС -бо теж після оплати (мінус)...І не раджу мати справу з данним оргом бо ще прокляне.



Серед цього всього багато хто забув:
Спільна покупка (спільна закупівля, колективна покупка) — принцип організації покупок, коли кілька осіб об'єднуються в групу для придбання товарів безпосередньо від постачальника або виробника за гуртовими цінами або в іншій країні (наприклад, в інтернет-магазині або на онлайн-аукціоні).[1]

Посередником між постачальником і покупцями стає організатор закупівлі, приватна особа, або організація. Він займається вибором асортименту, пошуком постачальників, збором замовлень та оплати від учасників покупки (покупців), отриманням товару і передачею його покупцям.


Вибачте, більше в дмскусію вступати не буду.
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Re: Re:

Повідомлення Рівняночка » 17 липня 2018, 16:39

sofywka написав:
Вибачте, але Ви ж не знаєте, що трапилось з людиною? З третьою Вашою замовницею?
Скільки на форумі, завжди стараюся платити вчасно. Хоча за останній час бувало всяке. Теж протермінувала оплату. На роботі перевірка, закрутилася. Ввечері втомлена, вже й сил нема шукати термінала. Бо на картці не тримаю грошей. Вранці мала оплатити, а в гаманці 200, ніхто міняти не хоче. Так і затягнула. Дякую організатору, все вирішили.
А півтора тижні назад, прийшла з роботи і через декілька годин потрапила в лікарню, відкапували. Повірте, не було б як попередити. Бо й не планувала. Інтернет тягне дуже погано. Оклигала трохи, зайшла, бачу треба оплатити. Чоловік не вміє і не хоче користуватись терміналом. Домовилась з оргом, послала чоловіка на роздачу, там і оплатив. Дуже дякую організаторам, зрозуміла і пішла на зустріч. День раніше - і про мене теж писали б: " пропала! Не оплатила! Значить, замовлена річ не треба"
Нікого не звинувачують. На будь яку ситуацію можна дивитися з різних сторін. Просто життя дуже непередбачуване


Ви здивуєтесь, але я теж людина. Навіть потім можна пояснити. В такому випадку я б вибачилась, в тому ж самому ЧС, і попросила б прибрати і мінус і людину з ЧС.
Було б бажання - завжди можна домовитись :D
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Re: Чорний та білий список користувачів

Повідомлення VOA » 21 липня 2018, 22:54

Не рекомендую примайти замовлення в пані: LudaShevchuk memberlist.php?mode=viewprofile&u=96946
Відмова від замовлення після повідомлення про оплату!
Аватар користувача
VOA
 
Повідомлень: 54268
З нами з: 11 грудня 2010, 14:51
Звідки: 0977о1о268, 050.58.65564+Viber група телефонувати 10.00-20.00 В неділю роздач не роблю!
Репутация: 4405

Повідомлення иришка » 26 липня 2018, 12:14

Думаю некоторых не удивлю, жаль не глянула на репутацию.
nansy01
memberlist.php?mode=viewprofile&u=93926
Аватар користувача
иришка
 
Повідомлень: 43023
З нами з: 31 серпня 2009, 16:27
Звідки: Роздачі в офісі.Центр
Репутация: 6189

Повідомлення СашаМаліщук » 10 серпня 2018, 21:16

memberlist.php?mode=viewprofile&u=23761 gera залишила мене з залишком в 300 грн..
п.с тільки не пишіть ,що у вас все пройшло класно.. :? ..бо в мене НІ..відмова після повідомлення про оплату..мол, "я вже купила."
Аватар користувача
СашаМаліщук
Модератор
 
Повідомлень: 13573
З нами з: 15 травня 2012, 15:33
Звідки: Стосовно модерації в ПП НЕ ПИСАТИ.
Репутация: 2926

Повідомлення Alla84 » 13 серпня 2018, 11:31

новий клієнт чорного списку - вірніше не новий, бо я не заглянула в репу. А репа вже червоненька....
stanislavc
memberlist.php?mode=viewprofile&u=25973
повний ігнор повідомлень про оплату і роздачу.
Аватар користувача
Alla84
 
Повідомлень: 22112
З нами з: 02 вересня 2011, 11:15
Звідки: автовокзал, 12 школа. Дзвонити з 10:00 до 20:00
Репутация: 2404

Повідомлення ІраPRoman » 13 серпня 2018, 20:01

так хочу поставити мінус за неадекватне поводження в сп
а все це стосується цієї теми viewtopic.php?f=150&t=417452 де я відмітилась. Отримала таке послання в пп
Smilen написав:Доброго ранку, то що там з замовленням. Будете замовляти з Маракеш?

ІраPRoman написав:
Smilen написав:Доброго ранку, то що там з замовленням. Будете замовляти з Маракеш?


що за запитання? з якою целью цікавитесь?

Smilen написав:В смислі з якою метою, бо в ТЕМІ написала , що хочу замовить кофту, але бачу , що толку нема від того. Якщо не займаєтесь темою, то нащо тоді збирать замовлення і намахувать людей!..



от що з такими робити БІСЯТЬ
Аватар користувача
ІраPRoman
 
Повідомлень: 12574
З нами з: 11 березня 2012, 20:12
Репутация: 1021

Re:

Повідомлення SOV09 » 13 серпня 2018, 20:05

ІраPRoman написав:так хочу поставити мінус за неадекватне поводження в сп
а все це стосується цієї теми viewtopic.php?f=150&t=417452 де я відмітилась. Отримала таке послання в пп
Smilen написав:Доброго ранку, то що там з замовленням. Будете замовляти з Маракеш?

ІраPRoman написав:
Smilen написав:Доброго ранку, то що там з замовленням. Будете замовляти з Маракеш?


що за запитання? з якою целью цікавитесь?

Smilen написав:В смислі з якою метою, бо в ТЕМІ написала , що хочу замовить кофту, але бачу , що толку нема від того. Якщо не займаєтесь темою, то нащо тоді збирать замовлення і намахувать людей!..



от що з такими робити БІСЯТЬ

:lol: не пиши тепер, що глянеш, бо ще й крайньою зроблять
SOV09
 
Повідомлень: 32944
З нами з: 11 січня 2012, 10:18
Звідки: Автовокзал. 0963472429
Репутация: 1399

Повідомлення ІраPRoman » 13 серпня 2018, 20:11

я вже і замовляти там не хочу
Аватар користувача
ІраPRoman
 
Повідомлень: 12574
З нами з: 11 березня 2012, 20:12
Репутация: 1021

Повідомлення Знижечка » 13 серпня 2018, 20:12

ІраPRoman ,а чому вас питали коли орг не ви :D
Аватар користувача
Знижечка
 
Повідомлень: 21289
З нами з: 04 грудня 2012, 18:20
Звідки: Катя).Замовлення взуття щодня,група у ВАЙБЕРІ 0965119941
Репутация: 1346

Re:

Повідомлення ІраPRoman » 13 серпня 2018, 20:14

Знижечка написав:ІраPRoman ,а чому вас питали коли орг не ви :D


от і мене це питання цікавило :D
от просто цікаво ще з кимось таке було? бо в мене це вже другий колапс
Аватар користувача
ІраPRoman
 
Повідомлень: 12574
З нами з: 11 березня 2012, 20:12
Репутация: 1021

Re: Re:

Повідомлення Знижечка » 13 серпня 2018, 20:15

ІраPRoman написав:
Знижечка написав:ІраPRoman ,а чому вас питали коли орг не ви :D


от і мене це питання цікавило :D
от просто цікаво ще з кимось таке було? бо в мене це вже другий колапс

ви написали гляну ,то може вона подумала її замовлення :roll:
Аватар користувача
Знижечка
 
Повідомлень: 21289
З нами з: 04 грудня 2012, 18:20
Звідки: Катя).Замовлення взуття щодня,група у ВАЙБЕРІ 0965119941
Репутация: 1346

Повідомлення ІраPRoman » 13 серпня 2018, 20:21

вже витерла те гляну
Аватар користувача
ІраPRoman
 
Повідомлень: 12574
З нами з: 11 березня 2012, 20:12
Репутация: 1021

Re:

Повідомлення Irysi4ka » 13 серпня 2018, 20:59

ІраPRoman написав:вже витерла те гляну

Почитавши вже і сама небуду робити замовлення собі беру 2одиниці ще одну найду серед знайомих, просто хотіла доставку розділити ,а як такі розумні замовники які пишуть в пп іншим то хай собі замовляють тему закрила.і я людей ненамахувала як ви висловилися, закажіть собі самі.
Аватар користувача
Irysi4ka
 
Повідомлень: 3560
З нами з: 27 вересня 2012, 12:51
Звідки: Іра до мене на ТИ ))))
Репутация: 55

Re: Re:

Повідомлення Scarlet » 13 серпня 2018, 22:36

Irysi4ka написав:
ІраPRoman написав:вже витерла те гляну

Почитавши вже і сама небуду робити замовлення собі беру 2одиниці ще одну найду серед знайомих, просто хотіла доставку розділити ,а як такі розумні замовники які пишуть в пп іншим то хай собі замовляють тему закрила.і я людей ненамахувала як ви висловилися, закажіть собі самі.

Іра, так це ви не тій пишете
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re: Re:

Повідомлення Irysi4ka » 13 серпня 2018, 22:42

Scarlet написав:
Irysi4ka написав:
ІраPRoman написав:вже витерла те гляну

Почитавши вже і сама небуду робити замовлення собі беру 2одиниці ще одну найду серед знайомих, просто хотіла доставку розділити ,а як такі розумні замовники які пишуть в пп іншим то хай собі замовляють тему закрила.і я людей ненамахувала як ви висловилися, закажіть собі самі.

Іра, так це ви не тій пишете

Я не до неї просто я нажала відповісти написала нехотіла стирати. я бачила хто це все писав.яка панянка.хай сама робить замовлення.
Аватар користувача
Irysi4ka
 
Повідомлень: 3560
З нами з: 27 вересня 2012, 12:51
Звідки: Іра до мене на ТИ ))))
Репутация: 55

Повідомлення скорпіонка » 16 серпня 2018, 22:20

Будьте обачні з цією замовницею натка1979 memberlist.php?mode=viewprofile&u=93007.
Зробила замовлення, я написала про роздачі, вона відписала,що на роздачах не буде.
Замовниця сказала,що забирати не відмовляється, а забрати вона хотіла б сьогодні в певному районі і в певній годині.
Мінус я не поставила,бо від замовлення вона не відмовилась, а виходить що я поганий орг, бо не можу доставити замовниці її замовлення в зручний для неї час та місце. Добре що продукція з її замовлення актуальна, і я її швидко продала.
Тому обов*язково беріть передоплату!
Шкода що я не глянула раінше в її репутацію, де є вже 4 мінуси.
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39755
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Повідомлення Ромашкіна » 06 вересня 2018, 18:30

Zajka memberlist.php?mode=viewprofile&u=100753
Замовлення лишила, повідомлення про оплату проігнорувала, а як я почала перевірять, чи всі оплатили, то написала, що ніякий рахунок вона не бачила. Але рахунок був. Пані навіть не почитала умов сп. І їй дуже дивно, як це я могла купить, якщо вона не оплатила. Прочитать умови викупів видно не змогла, або теж не бачила. Шкода, що не можна переписку показувать, бо в результаті я виявилась безграмотним продавцем, та ще й з залишком. Нас тут мабуть багато таких, бо безграмотні продавці в множині написані. Після "продавців" я зрозуміла, що пані взагалі не орієнтується, де вона.
Аватар користувача
Ромашкіна
 
Повідомлень: 47412
З нами з: 15 лютого 2014, 12:39
Звідки: Авто з Америки. Викуп на аукціоні і доставка в Рівне.
Репутация: 2979

Повідомлення Маленькая24 » 09 вересня 2018, 12:23

Svitlana28 -
memberlist.php?mode=viewprofile&u=92650
замовила в сп без %..попросилась що оплатить як забиратиме..вже 3місяці пройшло..повідомлення ігнорить..мінуси є..шкода що раніше неглянула..
Зате своє сп створила viewtopic.php?f=107&t=418530&p=10747512#p10747512
Аватар користувача
Маленькая24
 
Повідомлень: 2530
З нами з: 01 березня 2011, 21:36
Репутация: 200

Re:

Повідомлення MisDior » 12 вересня 2018, 22:53

Ромашкіна написав:Zajka memberlist.php?mode=viewprofile&u=100753
Замовлення лишила, повідомлення про оплату проігнорувала, а як я почала перевірять, чи всі оплатили, то написала, що ніякий рахунок вона не бачила. Але рахунок був. Пані навіть не почитала умов сп. І їй дуже дивно, як це я могла купить, якщо вона не оплатила. Прочитать умови викупів видно не змогла, або теж не бачила. Шкода, що не можна переписку показувать, бо в результаті я виявилась безграмотним продавцем, та ще й з залишком. Нас тут мабуть багато таких, бо безграмотні продавці в множині написані. Після "продавців" я зрозуміла, що пані взагалі не орієнтується, де вона.

ооо, теж мала з цією пані проблеми(( залишку не було, але нерви потріпала добряче...
замовила костюмчик для немовляти, оплатила відразу, і на наступний день вимагала своє замовлення! Я теж була зацікавлена отрималати його швидше, тому проплатила своїми коштами, але їй пояснила, отримала лише одну оплату, на що отримала відповідь, що її то не цікавить... отримавши номер ттн я написала про роздачу. Прийшла, забрала костюм - і цілий вечір виносила мені мозок! у вайбері, що якість погана, костюм з дірками, нитки потріпані... я в шоці, передивилась решту комплеків - все ок. Кажу їй двайте поміняю вам на інший (якраз був в залишку), вона відмовилась, сказала що вже позашивала все. Але діставала мене ще два дні щоб я повернула їй ставку, відразу ж перекинула їй ті 20грн то, бачите смс їй не було :lol:
Аватар користувача
MisDior
 
Повідомлень: 10228
З нами з: 31 жовтня 2012, 23:21
Звідки: м.Рівне Північний.Вайбер 068зз14о17Оля.
Репутация: 937

Повідомлення Ромашкіна » 13 вересня 2018, 00:46

MisDior у мене все купується за свої кошти, якщо в людини позитивна репутація. На іноземних сайтах інакше не виходить, бо все швидко зникає. В останньому повідомленні пані написала мені, що якщо я заплатила за товар свої кошти, то щоб забирала собі, бо вона не оплачувала і не підтверджувала свого замовлення, і щоб я не робила з неї винну. Я більше не хотіла нічого писати, бо і так часу на все бракує. Тому досить з неї моєї уваги. Ой, таке якесь.
Аватар користувача
Ромашкіна
 
Повідомлень: 47412
З нами з: 15 лютого 2014, 12:39
Звідки: Авто з Америки. Викуп на аукціоні і доставка в Рівне.
Репутация: 2979

Повідомлення Елюша » 15 вересня 2018, 22:52

Видалила , але не приємно з такими людьми мати справу.
Востаннє редагувалось Елюша в 17 вересня 2018, 11:52, всього редагувалось 1 раз.
Елюша
 
Повідомлень: 9764
З нами з: 09 вересня 2011, 11:04
Репутация: 891

Re:

Повідомлення Scarlet » 16 вересня 2018, 10:16

Елюша написав:Будьте обачні з цією замовницею - NataYa memberlist.php?mode=viewprofile&u=104511
Бронювала чобітки Дутіки в сп без % ,броні своєї не зняла протягом 3-х днів. Замовлення я викупила за власний кошт. Пані відмовилася забирати , мотивуючи тим , що вона не замовляла. Розмови тел . уникає(перший раз узяла трубку, а наступні тел.дзвінки ігнорувала).

Прикро, що є люди, які не оплачують. На форумі вона не так давно.

Візьміть собі до уваги!

Класичний випадок..
Бронь- це не замовлення
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re:

Повідомлення Ліза2328 » 16 вересня 2018, 12:50

Елюша написав:Будьте обачні з цією замовницею - NataYa memberlist.php?mode=viewprofile&u=104511
Бронювала чобітки Дутіки в сп без % ,броні своєї не зняла протягом 3-х днів. Замовлення я викупила за власний кошт. Пані відмовилася забирати , мотивуючи тим , що вона не замовляла. Розмови тел . уникає(перший раз узяла трубку, а наступні тел.дзвінки ігнорувала).

Прикро, що є люди, які не оплачують. На форумі вона не так давно.

Візьміть собі до уваги!

"забронюйте 37р на 2 дні"- це є замовлення??? :roll: :roll:
Я теж не побачила в цих словах її замовлення :oops: :roll: :roll:
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16310
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1387

Re:

Повідомлення blackker » 16 вересня 2018, 13:06

Елюша написав:Будьте обачні з цією замовницею - NataYa memberlist.php?mode=viewprofile&u=104511
Бронювала чобітки Дутіки в сп без % ,броні своєї не зняла протягом 3-х днів. Замовлення я викупила за власний кошт. Пані відмовилася забирати , мотивуючи тим , що вона не замовляла. Розмови тел . уникає(перший раз узяла трубку, а наступні тел.дзвінки ігнорувала).

Прикро, що є люди, які не оплачують. На форумі вона не так давно.

Візьміть собі до уваги!

Нікого не захищаю, але ж якщо судити по темі-то ця замовниця самою першою поставила бронь,коли ще всі розміри були не зібрані, Вам не обов"язково було купувати за свій кошт, тим більше якщо це була бронь,яку вона не зняла, і Ви могли й дозбирати ростовку... Та й Ви вже організатор з досвідом, повинні були знати-що бронь-то не замовлення... Якось для мене особисто-відразу до чорного списку- то занадто.... :roll: Мінус звісно з однієї сторони заслужений,бо її вина очевидна, але тут палка з двох кінців... Якщо всіх хто свою бронь не підтверджує заносити до ЧС, то тут щодня буде по 10 учасників :oops:
Аватар користувача
blackker
 
Повідомлень: 5879
З нами з: 31 жовтня 2016, 17:31
Звідки: Рівне.Рідко заходжу в сп,телефонуйте- 0986031114
Репутация: 691

Re:

Повідомлення Pull » 17 вересня 2018, 12:46

Елюша написав:Видалила , але не приємно з такими людьми мати справу.

ваш мінус їй вважаю несправедливим. бронь не була підтверджена і ви викупили на свій страх і ризик без жодного уточнення. так що це ваш промах.
хоча я в переважній більшості випадків підтримую оргів але тут не та ситуація(
Аватар користувача
Pull
 
Повідомлень: 5827
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: "Make love, not war!!!" вайбер/дзвінки: 0979989926 і 0931005729
Репутация: 311

Повідомлення NataYa » 17 вересня 2018, 14:58

Шановні учасниці СП дуже вдячна всім хто мене підтримав. На доказ того що дійсно організатор СП повівся зі мною не коректно можу сказати, що на її запитанання, як це на два дні бронь, я відповіла в ПП, цитую дослівно:
Я дитині зможу лише завтра показати фото, якщо вони їй содобаються то замовлю, якщо ні, то Ви знімете бронь...

Організатор зробила замовлення аж через добу, після закінчення терміну дії моєї броні. Я вибачаюся, якщо, можливо, щось зробила неправильно (оскільки я не маю достатнього досвіду в СП), щоб організатор зрозуміла що це лише тимчасова непідтверджена бронь. Але прошу і організатора не гадити мене безпричинно. Бо як би можна було показати ПП, ні в кого ні яких питань не було б. А стосовно телефонних розмов, можу сказати, що я не зобовязана на робочому місці вислуховувати її образи та крики, потрібно навчитися розмовляти коректно, не ображаячи свого співрозмовника. Дякую всім за участь в обговоренні цієї проблеми. А організатора прошу видалити повідомлення стосовно мене з чорного списку...
NataYa
 
Повідомлень: 1284
З нами з: 07 липня 2017, 11:13
Репутация: 53

Повідомлення Scarlet » 17 вересня 2018, 15:25

Коли вже всі зрозуміють, що БРОНЬ- це не замовлення?
Пишу це і як замовник, і як організатор.

Хоча в декого і "хочу замовити", і "замовляю" не замовлення :lol:
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Поперед.Далі

Повернутись до Чорний список