Чорний та білий список користувачів

Місце для несумлінних постачальників, організаторів і покупців.
Окрема тема на кожного!

Повідомлення скорпіонка » 16 серпня 2018, 22:20

Будьте обачні з цією замовницею натка1979 memberlist.php?mode=viewprofile&u=93007.
Зробила замовлення, я написала про роздачі, вона відписала,що на роздачах не буде.
Замовниця сказала,що забирати не відмовляється, а забрати вона хотіла б сьогодні в певному районі і в певній годині.
Мінус я не поставила,бо від замовлення вона не відмовилась, а виходить що я поганий орг, бо не можу доставити замовниці її замовлення в зручний для неї час та місце. Добре що продукція з її замовлення актуальна, і я її швидко продала.
Тому обов*язково беріть передоплату!
Шкода що я не глянула раінше в її репутацію, де є вже 4 мінуси.
скорпіонка

загрузка...

Повідомлення Ромашкіна » 06 вересня 2018, 18:30

Zajka memberlist.php?mode=viewprofile&u=100753
Замовлення лишила, повідомлення про оплату проігнорувала, а як я почала перевірять, чи всі оплатили, то написала, що ніякий рахунок вона не бачила. Але рахунок був. Пані навіть не почитала умов сп. І їй дуже дивно, як це я могла купить, якщо вона не оплатила. Прочитать умови викупів видно не змогла, або теж не бачила. Шкода, що не можна переписку показувать, бо в результаті я виявилась безграмотним продавцем, та ще й з залишком. Нас тут мабуть багато таких, бо безграмотні продавці в множині написані. Після "продавців" я зрозуміла, що пані взагалі не орієнтується, де вона.
Ромашкіна

Повідомлення Маленькая24 » 09 вересня 2018, 12:23

Svitlana28 -
memberlist.php?mode=viewprofile&u=92650
замовила в сп без %..попросилась що оплатить як забиратиме..вже 3місяці пройшло..повідомлення ігнорить..мінуси є..шкода що раніше неглянула..
Зате своє сп створила viewtopic.php?f=107&t=418530&p=10747512#p10747512
Маленькая24

Re:

Повідомлення MisDior » 12 вересня 2018, 22:53

Ромашкіна написав:Zajka memberlist.php?mode=viewprofile&u=100753
Замовлення лишила, повідомлення про оплату проігнорувала, а як я почала перевірять, чи всі оплатили, то написала, що ніякий рахунок вона не бачила. Але рахунок був. Пані навіть не почитала умов сп. І їй дуже дивно, як це я могла купить, якщо вона не оплатила. Прочитать умови викупів видно не змогла, або теж не бачила. Шкода, що не можна переписку показувать, бо в результаті я виявилась безграмотним продавцем, та ще й з залишком. Нас тут мабуть багато таких, бо безграмотні продавці в множині написані. Після "продавців" я зрозуміла, що пані взагалі не орієнтується, де вона.

ооо, теж мала з цією пані проблеми(( залишку не було, але нерви потріпала добряче...
замовила костюмчик для немовляти, оплатила відразу, і на наступний день вимагала своє замовлення! Я теж була зацікавлена отрималати його швидше, тому проплатила своїми коштами, але їй пояснила, отримала лише одну оплату, на що отримала відповідь, що її то не цікавить... отримавши номер ттн я написала про роздачу. Прийшла, забрала костюм - і цілий вечір виносила мені мозок! у вайбері, що якість погана, костюм з дірками, нитки потріпані... я в шоці, передивилась решту комплеків - все ок. Кажу їй двайте поміняю вам на інший (якраз був в залишку), вона відмовилась, сказала що вже позашивала все. Але діставала мене ще два дні щоб я повернула їй ставку, відразу ж перекинула їй ті 20грн то, бачите смс їй не було :lol:
MisDior

Звідки: м.Рівне Північний(Севан)-орг.зал.На роботі до 16год 068зз14о17Оля.

Повідомлення Ромашкіна » 13 вересня 2018, 00:46

MisDior у мене все купується за свої кошти, якщо в людини позитивна репутація. На іноземних сайтах інакше не виходить, бо все швидко зникає. В останньому повідомленні пані написала мені, що якщо я заплатила за товар свої кошти, то щоб забирала собі, бо вона не оплачувала і не підтверджувала свого замовлення, і щоб я не робила з неї винну. Я більше не хотіла нічого писати, бо і так часу на все бракує. Тому досить з неї моєї уваги. Ой, таке якесь.
Ромашкіна

Повідомлення Елюша » 15 вересня 2018, 22:52

Видалила , але не приємно з такими людьми мати справу.
Востаннє редагувалось Елюша в 17 вересня 2018, 11:52, всього редагувалось 1 раз.
Елюша

Re:

Повідомлення Scarlet » 16 вересня 2018, 10:16

Елюша написав:Будьте обачні з цією замовницею - NataYa memberlist.php?mode=viewprofile&u=104511
Бронювала чобітки Дутіки в сп без % ,броні своєї не зняла протягом 3-х днів. Замовлення я викупила за власний кошт. Пані відмовилася забирати , мотивуючи тим , що вона не замовляла. Розмови тел . уникає(перший раз узяла трубку, а наступні тел.дзвінки ігнорувала).

Прикро, що є люди, які не оплачують. На форумі вона не так давно.

Візьміть собі до уваги!

Класичний випадок..
Бронь- це не замовлення
Scarlet

Re:

Повідомлення Ліза2328 » 16 вересня 2018, 12:50

Елюша написав:Будьте обачні з цією замовницею - NataYa memberlist.php?mode=viewprofile&u=104511
Бронювала чобітки Дутіки в сп без % ,броні своєї не зняла протягом 3-х днів. Замовлення я викупила за власний кошт. Пані відмовилася забирати , мотивуючи тим , що вона не замовляла. Розмови тел . уникає(перший раз узяла трубку, а наступні тел.дзвінки ігнорувала).

Візьміть собі до уваги!

"забронюйте 37р на 2 дні"- це є замовлення??? :roll: :roll:
Я теж не побачила в цих словах її замовлення :oops: :roll: :roll:
Ліза2328

Re:

Повідомлення blackker » 16 вересня 2018, 13:06

Візьміть собі до уваги!

Нікого не захищаю, але ж якщо судити по темі-то ця замовниця самою першою поставила бронь,коли ще всі розміри були не зібрані, Вам не обов"язково було купувати за свій кошт, тим більше якщо це була бронь,яку вона не зняла, і Ви могли й дозбирати ростовку... Та й Ви вже організатор з досвідом, повинні були знати-що бронь-то не замовлення... Якось для мене особисто-відразу до чорного списку- то занадто.... :roll: Мінус звісно з однієї сторони заслужений,бо її вина очевидна, але тут палка з двох кінців... Якщо всіх хто свою бронь не підтверджує заносити до ЧС, то тут щодня буде по 10 учасників :oops:
blackker

Re:

Повідомлення Pull » 17 вересня 2018, 12:46

Елюша написав:Видалила , але не приємно з такими людьми мати справу.

ваш мінус їй вважаю несправедливим. бронь не була підтверджена і ви викупили на свій страх і ризик без жодного уточнення. так що це ваш промах.
хоча я в переважній більшості випадків підтримую оргів але тут не та ситуація(
Pull

Повідомлення NataYa » 17 вересня 2018, 14:58

Шановні учасниці СП дуже вдячна всім хто мене підтримав. На доказ того що дійсно організатор СП повівся зі мною не коректно можу сказати, що на її запитанання, як це на два дні бронь, я відповіла в ПП, цитую дослівно:
Я дитині зможу лише завтра показати фото, якщо вони їй содобаються то замовлю, якщо ні, то Ви знімете бронь...

Організатор зробила замовлення аж через добу, після закінчення терміну дії моєї броні. Я вибачаюся, якщо, можливо, щось зробила неправильно (оскільки я не маю достатнього досвіду в СП), щоб організатор зрозуміла що це лише тимчасова непідтверджена бронь. Але прошу і організатора не гадити мене безпричинно. Бо як би можна було показати ПП, ні в кого ні яких питань не було б. А стосовно телефонних розмов, можу сказати, що я не зобовязана на робочому місці вислуховувати її образи та крики, потрібно навчитися розмовляти коректно, не ображаячи свого співрозмовника. Дякую всім за участь в обговоренні цієї проблеми. А організатора прошу видалити повідомлення стосовно мене з чорного списку...
NataYa

Повідомлення Scarlet » 17 вересня 2018, 15:25

Коли вже всі зрозуміють, що БРОНЬ- це не замовлення?
Пишу це і як замовник, і як організатор.

Хоча в декого і "хочу замовити", і "замовляю" не замовлення :lol:
Scarlet

Повідомлення Sigma » 17 вересня 2018, 15:31

В СП:
"Бронюю розмір в ростовці" = "Закріплюю за собою розмір в ростовці" ="Замовляю розмір в ростовці"
Бронь (замовлення) в процесі збору може бути знято або не знято. В багатьох СП вказано в умовах: "Зняття броні після відправки замовлення позтачальнику забороняється." Бронь за домовленністю може бути також тимчасова або до вияснення чогось.
Це пишу загалом про СП, а не відповідно до якоїсь ситуації.
Sigma
Модератор

Повідомлення Scarlet » 17 вересня 2018, 15:34

То яка ж тоді різниця?
Якщо я хочу уточнити в подруги/чоловіка/дитини, то чому не можу поствити бронь?
Scarlet

Re:

Повідомлення АннаП » 17 вересня 2018, 15:37

Scarlet написав:То яка ж тоді різниця?

Якщо бронь не знята, то це замовлення. Імхо
АннаП

Re:

Повідомлення Елюша » 17 вересня 2018, 15:37

NataYa написав:Шановні учасниці СП дуже вдячна всім хто мене підтримав. На доказ того що дійсно організатор СП повівся зі мною не коректно можу сказати, що на її запитанання, як це на два дні бронь, я відповіла в ПП, цитую дослівно:
Я дитині зможу лише завтра показати фото, якщо вони їй содобаються то замовлю, якщо ні, то Ви знімете бронь...

Організатор зробила замовлення аж через добу, після закінчення терміну дії моєї броні. Я вибачаюся, якщо, можливо, щось зробила неправильно (оскільки я не маю достатнього досвіду в СП), щоб організатор зрозуміла що це лише тимчасова непідтверджена бронь. Але прошу і організатора не гадити мене безпричинно. Бо як би можна було показати ПП, ні в кого ні яких питань не було б. А стосовно телефонних розмов, можу сказати, що я не зобовязана на робочому місці вислуховувати її образи та крики, потрібно навчитися розмовляти коректно, не ображаячи свого співрозмовника. Дякую всім за участь в обговоренні цієї проблеми. А організатора прошу видалити повідомлення стосовно мене з чорного списку...

Перепрошую,але з вами я коректно розмовляла і по телефону і в пп, без образ і криків,а писати брехню......
дійсно з вашого боку не культурно.Завжди іду на поступки замовникам.А те, що ви не зняли бронь через 2 дні, як це роблять інші учасники сп , то це ваша вина.Замовлення зробила 13.09 (після обідуо ),після замовлення останнього 40р в ростовці.
Дякую за розуміння . Обговорення теми завершено.
Елюша

Re:

Повідомлення Sigma » 17 вересня 2018, 15:39

"Ставлю тимчасову бронь до вияснення (в ідеалі, вказати, до коли чи на який термін бронь)"... і т.п. - тоді до ясно, що бронь тимчасова. Якщо організатор приймає такі тимчасові броні..
Sigma
Модератор

Re: Re:

Повідомлення скорпіонка » 17 вересня 2018, 15:50

АннаП написав:

Якщо бронь не знята, то це замовлення. Імхо

+1
скорпіонка

Повідомлення lena86 » 17 вересня 2018, 16:02

Pull написав:
Елюша написав:Видалила , але не приємно з такими людьми мати справу.

ваш мінус їй вважаю несправедливим. бронь не була підтверджена і ви викупили на свій страх і ризик без жодного уточнення. так що це ваш промах.
хоча я в переважній більшості випадків підтримую оргів але тут не та ситуація(

+1
lena86

Повідомлення NataYa » 17 вересня 2018, 17:08

Шановна Елюша. Я написала в темі: "Бронюю на два дні" вранці 11 вересня.
І далі в ПП:
"Я дитині зможу лише завтра показати фото, якщо вони їй содобаються то замовлю, якщо ні, то Ви знімете бронь".

Вже першого мого повідомлення в темі абсолютно достатньо для того, щоб бронь була знята по закінченню терміну - 2 днів. Навіть без мого підтвердження чи зняття замовлення.
Ви прийняли бронь саме в такому вигляді, як я її залишила - тобто, на два дні. Через два дні термін броні автоматично закінчився. А замовлення Ви зробили на третій день (цитую з вище наведеного на цій сторінці): "Замовлення зробила 13.09 (після обідуо )".
Ви на свій страх і ризик зробили замовлення, а мене ганьбите по всьому СП: від репутації до чорного списку. Визнайте свою помилку.
Можливо я не настільки досвідчений учасник СП, як Ви, але вважаю, що ця суперечка може тягнутися безкінечно, тому шановні учасниці та організатори СП нехай усім нам буде наука більш скорпульозно ставитися до слів "бронюю тимчасово", "хочу замовити", "замовляю"...
Всім дякую!
NataYa

Повідомлення Willow96 » 24 вересня 2018, 17:02

Не рекомендую примайти замовлення в панянки: Катюша1984 memberlist.php?mode=viewprofile&u=110047
повний ігнор повідомлень про оплату
Користувач новостворений, телефона нема.
Willow96

Повідомлення SOV09 » 28 вересня 2018, 14:00

Светланка memberlist.php?mode=viewprofile&u=25590 , не рекомендую, неоплачує замовлення
SOV09

Re:

Повідомлення Pull » 28 вересня 2018, 14:15

SOV09 написав:Светланка memberlist.php?mode=viewprofile&u=25590 , не рекомендую, неоплачує замовлення

вибачте,але ви впевнені що нічого не перепутали?
ради цікавості глянула пошук по її повідомленням і не знайшла ЖОДНОГО замовлення у ваших темах. :o
Pull

Повідомлення SOV09 » 28 вересня 2018, 14:53

Pull написав:
SOV09 написав:Светланка memberlist.php?mode=viewprofile&u=25590 , не рекомендую, неоплачує замовлення

вибачте,але ви впевнені що нічого не перепутали?
ради цікавості глянула пошук по її повідомленням і не знайшла ЖОДНОГО замовлення у ваших темах. :o

Не наплутала. Вона замовлення Дуже просила прийняти по вайберу по колготках Biedronka, я прийняла, так як зараз багато хто так робить для зручності, щоб бути в курсі постійно.
SOV09

Повідомлення СашаМаліщук » 03 жовтня 2018, 17:29

tetiana77 memberlist.php?mode=viewprofile&u=102850 ----- класика жанра.
на роздачу прийду-не прийшла..оплачу на наступній-не прийшла...і тиша.......
СашаМаліщук
Модератор

Поперед.

Повернутись до Чорний список

загрузка...