Остерігайтеся шахраїв

Місце для несумлінних постачальників, організаторів і покупців.
Окрема тема на кожного!

Остерігайтеся шахраїв

Повідомлення Sigma » 01 серпня 2012, 13:30

Корисна стаття, дивіться табличку:
http://life.pravda.com.ua/society/2013/04/29/127670/

Basalkevych написав:Дівчата розкажу як мене сьогодні розводили,щоб ви не попались. кароче продаю я своє весільне плаття. вже 3 роки) сьогодні звонить телефон,якийсь чоловік каже що звонить по оголошенню, від салону весільного перлина в бердянську, каже-дівчата тут ваше плаття подивились воно нам підходить,хочем купити,чи зможете переслати напротязі 2-3 днів. кажу можу. обрадувалась так.. ну він щось спитав чи в нормальному стані плаття .кажу-да. питає ви співпрацюєте з приват банком? то давайте дасте нам дані ми вам напротязі пів години перечислим кошти,а ви нам перешлете (каже.ну ..там нічого такого вказувати не треба,просто бердянськ салон перлина) мене це все вже насторожило!! і каже він що їм треба дані: № картки, ПІБ,дата народження,телефон на кого вона зареєстрована і до якого числа діє кртка! я кажу ,а нащо вам до якого числа??????? а він-ну це в мене такий запрос офіційний!. кажу ну я вам смс вишлю! звоню сестрі а вона каже це розвод! на кідстафі ціла тема є, де розказують про нього. кароче я в шоці!! а тут звонить знов це вибачте мудак тільки вже на інший номер і сходу просить переслати плаття в дніпропетровськ!.! я опешила! кажу ви мене вже звонили і в бердянськ просили переслати! а він- я вам звонив??? кажу да,на інший номер! Він- ну ладно допобачення! треба було сказати ,що готова переслати наложенним платежом! цікаво яка б реакція була??, ну я оце все кривенько так описала,а він говорив дуже гарно.я не могла і слова вставити! Так що дівчата майте на увазі.
Sigma
Модератор

загрузка...

Повідомлення Sigma » 01 серпня 2012, 13:37

Сегодня чуть не стала жертвой мошенников, пытаясь продать нашу коляску.
Разместила объявление о продаже в интернете. Буквально в тот же день позвонил мужчина, сказал что готов купить, что приехать посмотреть не может, т.к. он в Симферополе и берет не для себя, а для детского дома. Ну и типа готов перечислить деньги, только дайте реквизиты для оплаты: номер карты, ФИО, номер телефона. Ну это дело обычное, я даю. Дальше он говорит: "Я вам сейчас пришлю смс-кой код, вы его перешлите на номер Приватбанка". Приходит смс, в ней последние четыре цифры номера моей карты и сумма, которую он собирался перечислять. Я сдуру пересылаю это на номер Приватбанка (как потом оказалось, этим я подтвердила операцию "экстренные деньги", т. е. снятие наличных в банкомате без карты). Через минуту звонит тот мужчина, говорит: "Мы начинаем переводить вам деньги, вам сейчас придет от банка смс с кодом, вы его мне продиктуйте, чтобы мы могли завершить операцию". Мне приходит смс: "Секретный код экстренных денег такой-то." Тут я уже задумалась, что это за секретные коды такие и почему я должна его кому-то сообщать. Оказывается для того, чтобы снять деньги в банкомате без карты, нужно ввести номер телефона владельца карты и этот самый секретный код, который я чуть было любезно не предоставила бог знает кому.
Так что, мамочки, не берите пример с меня, не верьте мошенникам, будьте бдительны!.
Sigma
Модератор

Повідомлення Sigma » 01 серпня 2012, 13:42

Дополню.
Мне тоже дважды звонили по объявлениям с емаркета, тоже по автокреслам. Телефоны начинались с цифр 066-430-**-** Лжезаказчик пытался произвести впечатление обеспеченного человека, вворачивал фразы о дорогой машине, об офисе и т.д. Настойчиво диктовал якобы домашний адрес, хотя никто его об этом не просил. Очевидно это должно было внушить доверие.

Затем просил номер карточки и ФИО. Затем номер телефона, к которой привязана карточка. ВНИМАНИЕ! Не нужен номер телефона для того, чтобы перевести Вам деньги ни для юр.лица, ни для физ.лица, ни для блицперевода. ни для любого другого перевода. Сразу после такой просьбы смело посылайте эту сволочь на хер.

Насколько я поняла, действуют по следующей схеме, звонят с закрытого номера (Внимание! Приватбанк никогда не звонит с закрытого номера), просят пароли, коды, паспортные данные, ИНН и т.д. Лжезаказчик перезванивает и говорит, что деньги с его счета ушли, но зависли. Начинает давить на жалость. Просит ввести комбинацию на Вашем телефоне, типа *21*его номер телефона#
ВНИМАНИЕ! Никогда не вводите эту или подобные команды на своем телефоне. В данном случае это был USSD-запрос переадресации входящих смс и звонков на его номер.
Изучите комбинации команд Вашего мобильного оператора (пригодится и лишним не будет)

Киевстар http://www.kyivstar.ua/mm/mobile/services/network/

МТС контракт http://www.mts.com.ua/rus/ussd_contract.php

МТС предоплата http://www.mts.com.ua/rus/ussd_prepaid.php

Также лжезаказчик может просить Вас отправить смс типа SEND2560UAH+1111+4444222233335555. В этом случае с вашей карты будет сделан перевод в сумме 2560 грн на карту 4444222233335555.

Изучите команды приватвовского мобилбанкинга http://privatbank.ua/info/index1.stm?fi ... _6_8r.html Лишние знания не помешают, а мошенники не смогут воспользоваться Вашим незнанием.

Мы обращались в милицию, заявление не приняли, так как мы не пострадали материально. Я не вижу другого выхода, кроме как предупредить как можно большее количество людей. Пожалуйста, дайте ссылки Вашим знакомым на эту тему. То что я написала, является, конечно, прописными истинами, но вы не представляете какое количество людей их не знает.
Sigma
Модератор

Повідомлення tashuk » 02 серпня 2012, 23:13

Дякую за важливу інформацію))))) оскільки майже всі ми тут щось продаємо і купуємо через і-нет!..!
tashuk

Повідомлення nkbss » 03 серпня 2012, 23:13

Отже:
1. Стороннім особам можна повідомляти лише номер картки, на яку ви хочете отримати гроші за ваш товар.
1.1. Ні якому разі не перекидайте грошей на webmoney, якщо ви у цьому новачок. Шанс, що вас "кинуть", максимальний.
2. Жодних інших даних, написаних на картці, ні в якому випадку не повідомлятию
3. Жодних кодів з смс, присланих банком, не повідомляти стороннім особам. Уважно читайте усі СМС, відправником яких є ваш банк.
3.1. Термін дії карки і коди, написані на звороті картки можна повідомляти лише працівникам банку.
4. Якщо потенційний покупець/замовник повідомляє завідома зайву інформацію, або домовляється про купівлю, розмовляючи швидко і вирішуючи дуже швидко, пригальмуйте з з обіцянками/бронями/оплатами. При найменших сумнівах у порядності покупці/продавця не соромтеся запитаннями вивести його на "чисту воду".
4.1. На дивні пропозиції/карколомні схеми, пов'язані із грошима (вашими!) відповідайте відмовою без варіантів.
5. Думайте головою, не бійтеся відмолятися від неприйнятних або незвичних умов співпраці.
nkbss

Повідомлення Tanya2010 » 05 серпня 2012, 16:36

Дякую за застереження.
Tanya2010

Повідомлення свєтка1111 » 05 серпня 2012, 22:11

дякую, за корисну інформацію
свєтка1111

Повідомлення karizza » 07 серпня 2012, 13:17

Мне тоже звонило это чучело из Бердянска.Свадебный салон Жемчужина. Он даже не торговался. Это уже подозрительно.Просил все реквезиты приват карты.По голосу слышно обдолбанный поплавленный наркоман.Говорил медленно затягивая слова.После звонка пробила салоны свадебные Бердянска. Конечно нет такого салона в Бердянске.У меня принцип в жизни. Если вам предлагают за что-то очень много денег и не торгуются-не верьте,вас хотят обмануть или предлагают вам купить что-то не реально дёшево- тоже не верьте .
karizza

Повідомлення Mano » 10 серпня 2012, 17:31

спасибо за инфу)))
Mano

Повідомлення mari1976 » 11 серпня 2012, 00:01

Спасибо за полезную информацию, Бережоного Бог бережет, а вы нас.
mari1976

Повідомлення LenokMJ » 14 серпня 2012, 21:52

МДА, тепер нам наївним і довірливим треба бути завжди на поготові...
LenokMJ
Рекламодавець

Повідомлення Sigma » 15 вересня 2012, 14:56

Цитата за 15.09.12:
"Девочки мошенники!!!Звонят мне сегодня-продаете коляску. говорю да, дайте номер карты-переведу деньги. Даю. Приходит смс с непонятным для меня содержанием с того же номера что и звонили. Опять звонят-перевел деньги. Я говорю-извините, но с привата не было смс. Он мне-так Вам же пришла смс ка с моего номера-надо ее переслать на приватовский номер 10060-тогда они вам пополнят счет с моей карты. Сразу заподозрила что то. а потом всматриваюсь-так это если я отправлю со своего номера смс кот. он мне прислал- с моей карты снимет денежки на его карту. короче будьте бдительны-еще один способ дурить людей. Недавно введеная функция привата, чтоб пополнять счет с телефона нашла своих поклонников. Я уже сообщила в милици. Даю телефон и номер карты этих гадов-

0980963288-телефон.
6762 4620 5611 5899-номер карты привата. "
Sigma
Модератор

Повідомлення Natyl9 » 10 жовтня 2012, 23:34

+ за корисну інформацію
Natyl9

Re: Остерігайтеся шахраїв

Повідомлення yucka » 12 жовтня 2012, 22:01

дякую за інформацію
yucka

Повідомлення oko » 17 жовтня 2012, 14:08

і мене дівчата розвели ні це більше всього кинули я через однокласники замовила зимову курточку оплатила і людина просто пропала ні смс все зникло всі її дані тільки є чек що я пересилала їй кошти залишився і довіряй після цього людям вже стільки часу замовляю речі через інтернет не було такого а тут треба ж так.піпєц вообщем
oko

Re:

Повідомлення Natyl9 » 17 жовтня 2012, 14:39

oko написав:і мене дівчата розвели ні це більше всього кинули я через однокласники замовила зимову курточку оплатила і людина просто пропала ні смс все зникло всі її дані тільки є чек що я пересилала їй кошти залишився і довіряй після цього людям вже стільки часу замовляю речі через інтернет не було такого а тут треба ж так.піпєц вообщем

тим і відрізняєтьсяя барахолка (СП) від "одокласникі", що при замовленні можна вивчити рейтинг - який багато про що розкаже, яким дорожать орги та який не качаться а збільшується поступово. чим більший рейтинг - тим більше довіри
р.с. я теж замовляла через вконтакте, тільки з оплатою при отриманні товару
Natyl9

Повідомлення oko » 17 жовтня 2012, 15:16

100% ну тепер буду розумнішою надіюся що такого більше зімною нетрапиться
oko

Re: Остерігайтеся шахраїв

Повідомлення mamatanya » 17 жовтня 2012, 16:04

Д1вчата,така у мене халепа :( я ще 1 вересня зомовила Вконтакт1 в одно1 баришн1 костюм для малого.50% першого внеску проплатила.замовлення чекати вона сказала 3-5 тижн1в.тижня 2 назад вона все б1дкалася,що на таможн1 вантаж не пропускають.а зараз пов1домлення мо1 не читаэ,хоч в онлайн заходить,трубку не бере :evil: :evil: :evil:
мене "кинули",да? :lol:
mamatanya

Повідомлення oko » 17 жовтня 2012, 16:40

думаю ні просто зараз дійсно з таможнею проблеми може просто надоїли всі з цими питаннями й ігнорує.в мене є замовлення по таобао кінець серпня теж ще неприйшло.
oko

Re:

Повідомлення mamatanya » 17 жовтня 2012, 16:45

oko написав:думаю ні просто зараз дійсно з таможнею проблеми може просто надоїли всі з цими питаннями й ігнорує.в мене є замовлення по таобао кінець серпня теж ще неприйшло.

:) Ви мене обрадували 8-) 8-) 8-)
буду над1ятися,що не все втрачено)
mamatanya

Повідомлення OlgaK » 19 жовтня 2012, 23:54

Таможня зараз озвіріла вкрай. В чоловіка чотири посилки з Китаю на таможні застряли. І це притому, що був прийнятий митий кодекс і збільшено дозволену вартість пересилки речей до 300 євро.
OlgaK

Звідки: лайф/ О930719350/ЗАБРАТИ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА Майже БУДЬ КОЛИ НАВПРОТИ ТЕКСТИЛЬНИКА

Повідомлення Lento4ka » 24 жовтня 2012, 23:48

Мою знайому так,само розвели на продажі дит.коляски!Вона подала оголошення про продаж,позвонив мужчина,сказав,нема часу дивитись-все підходить!Вона сказала йому данні картки і ще якусь інформацію,і через 40 хв з картки зникли всі дитячі гроші(((
Так,що будьте обережні...
Lento4ka

Повідомлення Tomo4ka » 08 листопада 2012, 21:40

дякую всім за корисну інформацію!
Tomo4ka

Re:

Повідомлення Sol82 » 08 листопада 2012, 22:42

oko написав:і мене дівчата розвели ні це більше всього кинули я через однокласники замовила зимову курточку оплатила і людина просто пропала ні смс все зникло всі її дані тільки є чек що я пересилала їй кошти залишився і довіряй після цього людям вже стільки часу замовляю речі через інтернет не було такого а тут треба ж так.піпєц вообщем

А якщо у вас э номер іі крточки,то хіба ви не можете звернутись в банк і міліцію ,щоб з'ясувати особу і повернути кошти.Чи це неможливо взагалі розрулить?
Sol82

Повідомлення vanillka » 14 листопада 2012, 12:59

Дєвки, я в шоці!...... я і не знала шо я не одна така - мені 2-3 дня тому тоже дзвонили з Бердянська)))))чуть не повелась,добре шо чоловік сидів поряд і телю був на гучномовці,то він мені підказав,а то була б сказала код...
Каже купляю ваше весільне плаття вже якшо 100грн скінете, я кажу добре.Він каже зараз перешлю вам гроші а ви мені завтра вишлете.Я кажу можна я вам ввечері передзвоню, подумаю бо все так неожидано, а він- нє мені треба вже перекинути гроші бо потім не буде часу. Я йому сказала всі дані, потім мені прийшла смс "Пароль входа в банкомат ..... Не передавайте код третім лицям" і все написано англійськими буквами шо я і не сообразила прочитати, він каже кажіть код, чоловік махає головою шоб неказала(а я ше думаю чого б це), і я цьому гаду кажу тут пише шо не можна передавати нікому код і шо я шось запуталась, а він мені тіпа шо ви боїтеся цей код не можна передавати нікому чужому крім нас двох. Я кажу а чого ви не можете просто скінути гроші на картку, а він- бо я скідаю через працівника банку через касу. І тут коли я замовкла бо кажу я не знаю шо з вами робити і мовчу , то він кинув трубку і більше не дзвонив. Поняв шо діла не буде )))))

От так чуть не попалась,тепер думаю яка я була дурна- це ж зразу видно шо розвод...а в той момент він так швидко заговорив зуби шо і не поняла. Дуже похожа ситуація як в першому повідомленні.
vanillka

Re: Re:

Повідомлення oko » 14 листопада 2012, 14:51

brungilda написав:

А якщо у вас э номер іі крточки,то хіба ви не можете звернутись в банк і міліцію ,щоб з'ясувати особу і повернути кошти.Чи це неможливо взагалі розрулить?

працюю над цим якщо будуть результати напишу
oko

Re:

Повідомлення KVita1 » 14 листопада 2012, 19:14

vanillka написав:Дєвки, я в шоці!...... я і не знала шо я не одна така - мені 2-3 дня тому тоже дзвонили з Бердянська)))))чуть не повелась,добре шо чоловік сидів поряд і телю був на гучномовці,то він мені підказав,а то була б сказала код...

От так чуть не попалась,тепер думаю яка я була дурна- це ж зразу видно шо розвод...а в той момент він так швидко заговорив зуби шо і не поняла. Дуже похожа ситуація як в першому повідомленні.

Ви слово в слово переказали ситуацію, що трапилась зі мною в неділю ввечері. :shock:
Тільки я здуру код сказала, але після питання про дату мого народження якось прозріла. Після моїх слів "не скажу" кинув трубку. Тільки потім уважно повідомлення прочитала, що це код, для входу в банкомат!.
KVita1

Re: Re:

Повідомлення янина » 15 листопада 2012, 01:28

KVita1 написав:
vanillka написав:Дєвки, я в шоці!...... я і не знала шо я не одна така - мені 2-3 дня тому тоже дзвонили з Бердянська)))))чуть не повелась,добре шо чоловік сидів поряд і телю був на гучномовці,то він мені підказав,а то була б сказала код...

Ви слово в слово переказали ситуацію, що трапилась зі мною в неділю ввечері. :shock:
Тільки я здуру код сказала, але після питання про дату мого народження якось прозріла. Після моїх слів "не скажу" кинув трубку. Тільки потім уважно повідомлення прочитала, що це код, для входу в банкомат!.

Дівчата!А ви не думали,що може він сидить у нас на СП,подивіться,у деяких в темі є номера карточок,є мобільні тел.зправа.Не може бути,що у всіх з перервою декілька днів,а саме тих хто є тут.Можна вже замислитись!...
янина

Повідомлення Vikarom » 15 листопада 2012, 12:55

мені хтось говорив, що так "розважаються" арештанти... не мають чим зайнятися в колонії і всеодно вже сидять і що їм буде за шахрайство? ну і можливо забезпечують собі життя на майбутнє... ((
прочитала про ці всі розводи і волосся на голові зашевелилось...жах якийсь...
Vikarom

Повідомлення НЕБЕСНАЯ » 15 листопада 2012, 13:13

http://vk.com/fashion_week_ua#/club45481968 Група в контакті ,створена нашим організатором з РБ. Їй вдалося виявити шахрайку по СП,яка кинула людей з України і Росії майже на мільйон!Зверніть увагу! Можливо ви в їх числі,просто не в курсі...?
НЕБЕСНАЯ

Далі

Повернутись до Чорний список