організотор olichka911

Місце для несумлінних постачальників, організаторів і покупців.
Окрема тема на кожного!

Re:

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 15 грудня 2016, 01:50

Shander написав:Єдине що мені здається Олі варто ввести це
мені дуже подобається як роздається СИР квачіоковало --- хоча без списків але Оксана завжди відпускає як і всі МАШИНИ СП з дітьми перших, а потім по заказах сп "запитує чи більш немає по заказах" -- а от тоді вже продає "ЗІВАКАМ чи ПРОСТИМ перехожим " ----а якщо хтось з сп потім підійшов то може сміливо перепитати в людей ви по сп чи так ? --- і пройти внеочереді --------- Я ДУМАЮ ЩО ТАК ПРАВЕЛЬНО ПО ВІДНОШЕННЮ замовників з форуму----------
це моя особиста думка .... нікому нічого не нав"язую ...... врішувати звичайно Олі, бо хто як не вона знає(вже всі шишки набила) як зручно а як ні, бо і товар звичайно специфічний і хочеться по максимуму його реалізувати ......

Оксана має списки :!: ще не бачила ні разу щоб хтось пішов від неї без замовленого :?
ЛЕНТОЧКА777

загрузка...

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 15 грудня 2016, 02:00

замовляю часто солодощі та продукти у katjarivne, специфіка СП така ж як у olichka911, якщо приходжу без попередження вибираю на місці в порядку черги, якщо ж замовляю через тему в СП забираю без черги все складене в пакетик
ЛЕНТОЧКА777

Повідомлення julinchik » 15 грудня 2016, 02:13

Оля, ну почни ж ти нарешті складати мегапаки з дід морозами, кіндерами та порошками в один кульочок, ну що ти не людина чи що? бачиш, як люди просять!

Дівчата, Ви реально інколи вмієте дивувати....
julinchik

Re:

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 15 грудня 2016, 02:44

julinchik написав:Оля, ну почни ж ти нарешті складати мегапаки з дід морозами, кіндерами та порошками в один кульочок, ну що ти не людина чи що? бачиш, як люди просять!

Дівчата, Ви реально інколи вмієте дивувати....

при чому тут один кульочок чи 10? ви що не бачите проблеми в тому що люди їдуть в дощ/сніг, витрачають свій час та кошти на проїзд щоб простояти в черзі і не отримати те , що замовили в темі :shock: :shock: бо ваше замовлення вже хтось купив :shock: це дійсно дивує :?
і ніхто не каже що потрібно класти порошок з кіндерами в один пакет, але вихід напевно потрібно шукати, бо це якось не зовсім гарно по відношенню до замовників, але то справа орга :!:
ЛЕНТОЧКА777

Re: організотор olichka911

Повідомлення Pull » 15 грудня 2016, 03:00

другий день читаю отой весь брєд про пакєтіки з замовленим і все ніяк не можу уявити в які-то кубинські мішки Оля мала би порокладати ті паки з памперами і до них ще 5-тилітрові бутлі з порошком?! і ще смішно читати що замовник не повинен памятати перелік свого замовлення і якби я когось посилала за своїм замовленням то точно не полінувалась би дати тій людині список замовленого зі своїм ніком написаним великим жирним шрифтом! а насамперед я попередила б орга,що не я прийду,а від мене прийде інша людина. габаритний товар у олі і фасування-пакування для нього не підходить і порівняння з катярівне теж недоречне.
єдине,що порадила б Олі - на кожну роздачу писати для своєї ж зручності список ніків тих,хто повідомив в темі що прийде в цей день! прийде записана людина,скаже нік і візьме що треба,прийде незаписана - в кінець черги!
ще буває дуже познаватєльно подивитися зі сторони,як часом там ведуть себе деякі панянки-замовниці - галдять,штовхаються,ледве не на голову одна другій лізуть,а часом здається що і орга от-от об машину розчавлять)
і ще додам що брала там шампунь,потім порошок рідкий - жодних проблем!
Pull

Звідки: "Make love, not war!!!" вайбер/дзвінки: 0979989926 і 0931005729

Повідомлення lisa25 » 15 грудня 2016, 07:53

Я бачу тут в сп так повелося,що якщо винен учасник(з любої причини),то все -не людина! а як Організатор то відразу багато захисників і куча відговорок.шкода....
lisa25

Повідомлення lisa25 » 15 грудня 2016, 08:02

Мені було образливо,що я прийшла простояла і пішла ні з чим.Бо мого взагалі не було.Я сказала свій НІК,Оля в свою чергу: Я нікі не записую по що ви прийшли? сказала по що,а вона : його немає,це в мене 8 роздача,що я маю його тримати?
чекайте,а якого милого Ви мені про роздачу писали,і чому людей не попереджуєте,щоб ішли зі своїм списком.Наприклад я була в перше у Вас і з таким не стикалась.
Завжди на інші роздачі приходила казала Нік і мені моє видавали...
lisa25

Повідомлення erenim » 15 грудня 2016, 10:02

Дівчата, ну що ви тут порошки і памперси приліпили? Ось тема по солодощах viewtopic.php?f=114&t=375432 , де і були замовлення. Чи потрібно відразу передивитись які ще теми веде орг ? А то вдруг у нього є порошок ? Якщо людина замовила цукерки (наприклад), прийшла а їх продали - то це як?
erenim
Комодератор

Звідки: Ювілейний (Вербова) Таня - о96628о477 , телефонувати з 11 до 19 год!

Re:

Повідомлення olichka911 » 15 грудня 2016, 11:14

ЛЕНТОЧКА777 написав:замовляю часто солодощі та продукти у katjarivne, специфіка СП така ж як у olichka911, якщо приходжу без попередження вибираю на місці в порядку черги, якщо ж замовляю через тему в СП забираю без черги все складене в пакетик

Про які пакетики може іти мова!.
Чесно.вже просто злить:
Давайте я вам покладу дід мороза шоколадного.кіндера.адвента насиплю ще туди вагових кульок. І складу все це в ящик з такими ж замовленнями інших 20-30 учасників.
Ваш кульчок попропив на дно- а ви прийшли перша.от я починаю рити всі решта замовлень і достаю ваш- поломаний - прижатий - побитий товар- ви його потім заберете?????
Пишу останній раз - я не носкі роздаю.а товар який має обєм і форму!
Кому тра кульочок . Пишіть складу.але не гарантую цілісність вашого замовлення.
А ви за забовязуєтесь його забрати!
Востаннє редагувалось olichka911 в 15 грудня 2016, 11:25, всього редагувалось 1 раз.
olichka911
Рекламодавець

Re:

Повідомлення olichka911 » 15 грудня 2016, 11:25

erenim написав:Дівчата, ну що ви тут порошки і памперси приліпили? Ось тема по солодощах viewtopic.php?f=114&t=375432 , де і були замовлення. Чи потрібно відразу передивитись які ще теми веде орг ? А то вдруг у нього є порошок ? Якщо людина замовила цукерки (наприклад), прийшла а їх продали - то це як?

Ніхто нічого не продав!
Не змогли озвутити своє замовлення і все!

А до чого тут решта мої тем?? Бред:)
У суботу роздача тільки шоколодних солодощів була
olichka911
Рекламодавець

Re:

Повідомлення julinchik » 15 грудня 2016, 11:34

erenim написав:Дівчата, ну що ви тут порошки і памперси приліпили? Ось тема по солодощах viewtopic.php?f=114&t=375432 , де і були замовлення. Чи потрібно відразу передивитись які ще теми веде орг ? А то вдруг у нього є порошок ? Якщо людина замовила цукерки (наприклад), прийшла а їх продали - то це як?

Ну в цього орга е багато СП, а якщо я замовляю на одну роздачу i памперси i солодощi i порошок i ковбаску. I я категорично проти отримувати це в одному пакетику i часто бувае, що якiсь смаколики приiжджають перед самою роздачею i Оля, як мама двох дiтей не встинае фiзисно все закинути в тему. Замовляю вже роками i заажди орг йде на зустрiч i памперси забирала i у вихiдний i в 8 ранку i в 10 вечора i не тiльки я так робила. Але сама була свiдком, як прийшов чоловiк по Даду (не на роздачу, а до будинку, бо дуже треба) i в Олi питае який йому треба розмiр, ну то вибачте..... Якщо роздача вдома, бо дуууже треба, то орг хороший, а якщо Ви не пришли на роздачу чи прислали гонця i не знаете, що хочете або замовили ковбасу i не прийшли взагалi, то орг поганий.... Де логiка
julinchik

Re:

Повідомлення савчук » 15 грудня 2016, 11:35

lisa25 написав:Мені було образливо,що я прийшла простояла і пішла ні з чим.Бо мого взагалі не було.Я сказала свій НІК,Оля в свою чергу: Я нікі не записую по що ви прийшли? сказала по що,а вона : його немає,це в мене 8 роздача,що я маю його тримати?
чекайте,а якого милого Ви мені про роздачу писали,і чому людей не попереджуєте,щоб ішли зі своїм списком.Наприклад я була в перше у Вас і з таким не стикалась.

Ніки, пакетики це все лірика. Якщо специфічний товар то можна і прилаштувась до умов роздачі. Але коли людина пришла по своє замовлення а його продали, вибачте але так не робиться. Замовника хоч трішки потрібно поважати.
савчук

Повідомлення lisa25 » 15 грудня 2016, 11:48

В смислі не могли озвучити.в мене було всіволіш дві позиції.І то їх не було..То нащо писати було мені в пп про цю роздачу???І в темі після цієї роздачі Ви всім написали що слідуюча 7ма буде.а мені говорили що вже 8.То Оля оприділіться вже...
lisa25

Re:

Повідомлення olichka911 » 15 грудня 2016, 12:08

lisa25 написав:В смислі не могли озвучити.в мене було всіволіш дві позиції.І то їх не було..То нащо писати було мені в пп про цю роздачу???І в темі після цієї роздачі Ви всім написали що слідуюча 7ма буде.а мені говорили що вже 8.То Оля оприділіться вже...

Яка різниця 7 чи 8.
Я не веду рахунок роздач.
На роздачі я перед вами вибачилась.що не було вашого замоалення.бо ці позиції вже давно закінчились. А пп писала всім .можливо механічно і вам відпрала!
Я ж вас не проігнорувала?
Запропонувала взяти щось інше аналогічному вашого замовлення- ви вибрали, і що ви пішли з пустими руками????
Для чого все це писати
olichka911
Рекламодавець

Повідомлення lisa25 » 15 грудня 2016, 12:26

До того, що слів вибачень я взагалі не чула!.! Ви нічого не пропонували,я самв сказала дайте хоть щось бо свята на носі.Я стояла розгублена і взяла те що було.
І наптсала тут бо все Вами сказане було з якимсь пафосом.Ніби нема і все.і йдіть собі далі бо в мене черга..Не знаю в мене склалось про Вас таке враження, тому і пишу.
lisa25

Повідомлення lisa25 » 15 грудня 2016, 12:36

І якщо пишете,яка різниця,то навіщо розкидаєтесь тими словами.
lisa25

Re:

Повідомлення Pull » 15 грудня 2016, 13:44

lisa25 написав:І якщо пишете,яка різниця,то навіщо розкидаєтесь тими словами.

даруйте,ви хочете сказати,що замовили товар і прийшли по нього не на першу і навіть не на другу роздачу,а аж на 7-у чи 8-му і щиро вважаєте,що орг має невідомо скільки тримати в себе замовлення БЕЗ ПЕРЕДПЛАТИ бо ви колись може прийдете?!?
тут пишуть з таким обуренням про те що продали комусь їхнє замовлення і в мене з цього приводу лише 2 питання:
1.ви уточняли оргу на яку саме роздачу ви прийдете??
2.ви оплатили(чи пропонували оплатити) своє замовлення,щоб воно дочекалось саме вас коли ви там надумаєте його забрати??
Pull

Re: Re:

Повідомлення lisa25 » 15 грудня 2016, 13:47

Pull написав:
lisa25 написав:І якщо пишете,яка різниця,то навіщо розкидаєтесь тими словами.

даруйте,ви хочете сказати,що замовили товар і прийшли по нього не на першу і навіть не на другу роздачу,а аж на 7-у чи 8-му і щиро вважаєте,що орг має невідомо скільки тримати в себе замовлення БЕЗ ПЕРЕДПЛАТИ бо ви колись може прийдете?!?
тут пишуть з таким обуренням про те що продали комусь їхнє замовлення і в мене з цього приводу лише 2 питання:
1.ви уточняли оргу на яку саме роздачу ви прийдете??
2.ви оплатили(чи пропонували оплатити) своє замовлення,щоб воно дочекалось саме вас коли ви там надумаєте його забрати??

Ні я прийшла на першу єдину,написану мені в пп роздачу!.
А Оля почала говорити що це вже 8 роздача і вона тримати не буде.От я і сама не можу зрозуміти для чого вона мені за ті 7 чи 8 розхдачі говорила.
lisa25

Повідомлення Pull » 15 грудня 2016, 14:14

ліза,ви ж взагалі з залишків замовляли ще аж 2-го грудня! то про яке продане ваше замовлення може йти мова якщо це залишки?? зазвичай люди бронюють собі товар з залишків шляхом його попередньої оплати! якщо цього не зроблено то майже всі орги віддають залишки тому хто перший прийшов.
Pull

Повідомлення lisa25 » 15 грудня 2016, 14:28

Pull написав:ліза,ви ж взагалі з залишків замовляли ще аж 2-го грудня! то про яке продане ваше замовлення може йти мова якщо це залишки?? зазвичай люди бронюють собі товар з залишків шляхом його попередньої оплати! якщо цього не зроблено то майже всі орги віддають залишки тому хто перший прийшов.

Якщо так то чому орг написав,що всіх відмічено.Чому орг написав мені за роздачу?чому не дав мені реквізитів,щоб я оплатила.я ж не проти оплати.
Чому я нічого незнаючи повинна йти на пусту роздачу,тратячи свій час.Я ж на щось надіюсь.І яка різниця із залишків я беру чи з теми.замовила 2 грудня і що? Повідомлень про роздач до того часу не було.Чи мені треба екстрасенсом бути??
lisa25

Повідомлення julinchik » 15 грудня 2016, 14:32

lisa25 написав:
Pull написав:ліза,ви ж взагалі з залишків замовляли ще аж 2-го грудня! то про яке продане ваше замовлення може йти мова якщо це залишки?? зазвичай люди бронюють собі товар з залишків шляхом його попередньої оплати! якщо цього не зроблено то майже всі орги віддають залишки тому хто перший прийшов.

Якщо так то чому орг написав,що всіх відмічено.Чому орг написав мені за роздачу?чому не дав мені реквізитів,щоб я оплатила.я ж не проти оплати.
Чому я нічого незнаючи повинна йти на пусту роздачу,тратячи свій час.Я ж на щось надіюсь.І яка різниця із залишків я беру чи з теми.замовила 2 грудня і що? Повідомлень про роздач до того часу не було.Чи мені треба екстрасенсом бути??

Тому, що в темі пише, що графік роздач незмінний: вівторок, п'ятниця і по солодощах ще окремо в суботу на постійній основі. Важко було запитати чи можна Вам вже підходити, чи Оля має за Вас всіх думати. Дівчата, та ж будьте дорослими. Що тут льєте з пустого в порожнє вже другий день
julinchik

Повідомлення lisa25 » 15 грудня 2016, 14:36

Слухайте то тепер мені що на кожну роздачу,кожному оргу писати чи можна вже підходити??Я в шоці..А хто за це має думати??Вона ж організатор чи хто?
lisa25

Повідомлення ViaCombusta » 15 грудня 2016, 14:46

julinchik написав:
lisa25 написав:

Тому, що в темі пише, що графік роздач незмінний: вівторок, п'ятниця і по солодощах ще окремо в суботу на постійній основі. Важко було запитати чи можна Вам вже підходити, чи Оля має за Вас всіх думати. Дівчата, та ж будьте дорослими. Що тут льєте з пустого в порожнє вже другий день

Ви якщо вже вступаєтесь, то робіть це обгрунтовано, ось тема viewtopic.php?f=114&t=375432, тут вказана роздача ВИКЛЮЧНО в суботу

Крім того ллється тут , бо все почалось зі зникаючих,таємничим чином, мінусів з репутації . Я от думаю, що при репутації більше 1500 позтвних відгуків мій 1 негативний ні на що не впливав,чи може він був не один? ось цьому була прсвячена тема, що , на скільки я розумію, мінус в репутації це суб'єктивне враження від Орга, від Родачі, а аж ніяк не приниження гідності чи особста образа
ViaCombusta

Повідомлення quixotic » 15 грудня 2016, 15:31

ViaCombusta написав: бо все почалось зі зникаючих,таємничим чином, мінусів з репутації . Я от думаю, що при репутації більше 1500 позтвних відгуків мій 1 негативний ні на що не впливав,чи може він був не один? ось цьому була прсвячена тема, що , на скільки я розумію, мінус в репутації це суб'єктивне враження від Орга, від Родачі, а аж ніяк не приниження гідності чи особста образа

Чого таємниче зникаючих? У нас є відповідна тема, де вищезгаданий орг лишав свою заявку.
quixotic
Модератор

Повідомлення ViaCombusta » 15 грудня 2016, 16:46

quixotic написав:
ViaCombusta написав: бо все почалось зі зникаючих,таємничим чином, мінусів з репутації . Я от думаю, що при репутації більше 1500 позтвних відгуків мій 1 негативний ні на що не впливав,чи може він був не один? ось цьому була прсвячена тема, що , на скільки я розумію, мінус в репутації це суб'єктивне враження від Орга, від Родачі, а аж ніяк не приниження гідності чи особста образа

Чого таємниче зникаючих? У нас є відповідна тема, де вищезгаданий орг лишав свою заявку.

Це Ви мені пояснили,я пояснюю чому виникла ця тема :)
ViaCombusta

Повідомлення Latina » 15 грудня 2016, 18:39

Дівчата, ну чесно, смішно! А що ще треба робити щоб ТОЧНО вас відмітили що ви будете???? От я сьогодні прийшла по замовлення( не до Олі) , і мені дали "трохи" не то, бо моє замовлення хтось забрав. А моя думка- хтось вибрав краще, а мені дали шо залишилось. Бо ж товар давно прийшов, але про роздачу мені забули написати! Чесно, обідно!
Latina

Повідомлення MariyaKaryk » 15 грудня 2016, 19:20

савчук написав:
lisa25 написав:Мені було образливо,що я прийшла простояла і пішла ні з чим.Бо мого взагалі не було.Я сказала свій НІК,Оля в свою чергу: Я нікі не записую по що ви прийшли? сказала по що,а вона : його немає,це в мене 8 роздача,що я маю його тримати?

Ніки, пакетики це все лірика. Якщо специфічний товар то можна і прилаштувась до умов роздачі. Але коли людина пришла по своє замовлення а його продали, вибачте але так не робиться. Замовника хоч трішки потрібно поважати.
Складається враження що поважають тільки організаторів а замовники можуть як за часту говорять:"то купуйте на базарі або організуйте сп і замовляйте"
MariyaKaryk

Повідомлення Elena20132013 » 15 грудня 2016, 19:27

А мені цікаво орг лишив заявку... +,на скільки я розумію,ставиться за позитивну співпрацю, а - навпаки. То виходить, що якщо тобі поставили мінус за те що ти не виконав умови сп, тобі просто достатньо лишити заявку на видалення мінусу?
Elena20132013

Re:

Повідомлення quixotic » 15 грудня 2016, 22:39

Elena20132013 написав:А мені цікаво орг лишив заявку... +,на скільки я розумію,ставиться за позитивну співпрацю, а - навпаки. То виходить, що якщо тобі поставили мінус за те що ти не виконав умови сп, тобі просто достатньо лишити заявку на видалення мінусу?

Чого це? Ситуацію розбирають і якщо вважають за потрібне - видаляють або залишають репутацію незмінну. В цій справі основна проблема, що замовлення забиралось не безпосередньо замовником, а подругою. Тому людина мала повне право надіслати запит на видалення оцінки про співпрацю, бо вона відбулась через третю особу.
quixotic
Модератор

Повідомлення Pull » 16 грудня 2016, 03:07

MariyaKaryk написав:"то купуйте на базарі або організуйте сп і замовляйте"

от саме так і хочеться сказати багатьом замовникам,а то "одінуть корону" і думають,що орг на цирлочках має перед ними бігати!
коли людина хоче уваги і поваги від інших,то насамперед сама має навчитися поважати інших та виявляти до них увагу.
чомусь багато хто вважає,що організатори завжди всім замовникам щось повинні,а от замовники чомусь часто можуть поступати по принципу:"кому я должен - всєм пращаю".
от я, як замовник,від усіх оргів з якими пересікалась, бачила лише повагу і уважне ставлення. можливо тому,що я насамперед поважаю їх і їхню працю,не вимагаю особливого до себе ставлення і хочу бачити лише позитив від спілкування з ними?! і я його бачу той позитив,а дехто вишукує і бачить кругом лише негатив.
будьте взаємнолюдяні і взаємнодобрі бо оце роздування з мухи слона не принесе в ваше життя жодного позитиву і жодної користі.
Pull

Поперед.

Повернутись до Чорний список

загрузка...