Товари для дому.Низькі ціни

Посуд, формочки, салфетки, скатертини, кухонні набори, аксесуари для кухні

Товари для дому.Низькі ціни

Повідомлення ИраЛитвинова » 18 лютого 2020, 22:40

Все,що завгодно для вашої оселі
Друзі,всім привіт.Це група для збору замовлень Товари Для Дому.Рівне https://invite.viber.com/?g2=AQBw%2B%2B ... %2By84kqoT,є все,що треба,а саме посуд,ложки,вилки,миски,лоточки,терки,набори посуду,кастрюль,також окремо можна все це замовити,тобто усе для кухні,для ванної кімнати,для прибирання,комоди і полички пластикові,тобто УСЕ,що зв'язано з вашою оселею(key)Товару дуже багато,фізично все виложити не зможу,тому запитуйте,що вас цікавить або у групі,або у приватні повідомлення,всі фото вам поскидаю.

ЗАМОВЛЕННЯ:роблю замовлення 2 рази на тиждень:понеділок до 10-00 ранку і четверг до 10-00,в мене вже воно на наступний день,тобто у вівторок і пятницю ви вже можете його забрати.
Мінімального замовлення на якусь суму немає,ви можете хоч одну кружку замовити,будь-що!

ОПЛАТА:якщо ви з Рівного,то ми з вами домовляємося про зустріч і можете оплатити при отриманні замовлення вже,якщо з будь-якого іншого міста,то можу переслати зручним для Вас способом,але за товар оплата повна на карточку приватбанка.

БРАК:Якщо товар попався бракований(хоча я перевіряю його перед роздачею),то вертаємо кошти або обмінюємо без проблем!.

ЦІНИ вас приємно здивують,тому що ціни оптові,накрутка мінімальна.Всі ціни є на кожному фото.Є дуже багато всього,є дешевше,є дорожче,запитуйте,я вам все буду скидати У ВАЙБЕР +380983274525 АБО +380996376898
ИраЛитвинова
 
Повідомлень: 7
З нами з: 28 серпня 2019, 17:22
Репутация: 1

Повернутись до Товари для кухні