Догляд за дітьми (дитячі речі і т.д.)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення olyavolya » 16 квітня 2018, 12:40

Есть очень четкий критерий - если вы допускаете, что в ответ на ваши действия, вас били бы тоже - тогда да, для вас это норма - то то уж тут. Кладете ключи не в то место, куда вас просит муж - раз, два - потом он пощечину вам и вы запоминаете - то ну.. у вас такой взгляд на мир. Суп недосолили - подзатыльник и вы уже помните, как надо солить..
Если вы так же реагируете на проделки взрослого человека - то тоже ок. Вы так видите мир.
Но тогда это реально должно быть равнозначно - если можно бить ребенко, то можно и взрослого и вас тоже можно.
Конечно, все мы люди и можем сорватся. Если врослый будет кидатся под машину - я резко очень его отдерну, в меру своих сил, равно как и ребенка.
Конечно, могут быть случаи когда сорвались, как то так получилось - ну так надо подумать, а на взрослого вы бы так же сорвались?
Ребенок это равно такой же человек, как и все мы. Просто он меньше.

По поводу волос - ну я правда не понимаю, как можно отучить делать больно, показуя, что младшим делать больно можно и нужно.
А про тарелку с супом на голове - так то совсем другая история, с битьем не связанная. Это как раз равный ответ равному, если усп и так уже по всей кухне :-) главное убирать потом так же вместе :-)
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення Афіна2018 » 16 квітня 2018, 12:51

olyavolya написав:если честно - я просто охреневаю - шлепки, подзатыльники, пощечины - ДВУХЛЕТОК!. Вы просто разрушаете мою веру в человечество.
Если у вас ничего кроме битья не помогает УЖЕ - то что вы будете делать в 4 года, в 6, в 12?
Вы позволяете что бы вас лупил муж, начальник? Или вы никогда в жизни не ошибаетесь?
В конце концов - дети, конечно, ваши, но блин...

Я теж в шоці. Пощечина... Це як?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення dasha1987 » 16 квітня 2018, 12:59

Tetiana написав:
olyavolya написав:если честно - я просто охреневаю - шлепки, подзатыльники, пощечины - ДВУХЛЕТОК!. Вы просто разрушаете мою веру в человечество.
Если у вас ничего кроме битья не помогает УЖЕ - то что вы будете делать в 4 года, в 6, в 12?
Вы позволяете что бы вас лупил муж, начальник? Или вы никогда в жизни не ошибаетесь?
В конце концов - дети, конечно, ваши, но блин...

Я теж в шоці. Пощечина... Це як?

Со всего замаху,чтоб зубы повылетали
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення Афіна2018 » 16 квітня 2018, 13:00

А я про тарілку з гречкою не зрозуміла. . Типу дитина не хотіла їсти, то мама таке зробила? Ви б хотіли щоб у вас силою запихали те, що ви не любите, не хочете не лізе і т.д. Ну, мої діти теж погано їдять, але коли я бачу, що реально не хоче, попереджаю, що через 10-15-20 хв не буду знову гріти-варити, і можеш бути вільна.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 16 квітня 2018, 13:02

dasha1987 написав:
Tetiana написав:
olyavolya написав:если честно - я просто охреневаю - шлепки, подзатыльники, пощечины - ДВУХЛЕТОК!. Вы просто разрушаете мою веру в человечество.
Если у вас ничего кроме битья не помогает УЖЕ - то что вы будете делать в 4 года, в 6, в 12?
Вы позволяете что бы вас лупил муж, начальник? Или вы никогда в жизни не ошибаетесь?
В конце концов - дети, конечно, ваши, но блин...

Я теж в шоці. Пощечина... Це як?

Со всего замаху,чтоб зубы повылетали

Навіть якщо легенько, це якась неповага до дитини. Навіть по руках ще куда не йшло.. а по лицю.. :?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 13:06

dasha1987 написав:
Tetiana написав:
olyavolya написав:если честно - я просто охреневаю - шлепки, подзатыльники, пощечины - ДВУХЛЕТОК!. Вы просто разрушаете мою веру в человечество.
Если у вас ничего кроме битья не помогает УЖЕ - то что вы будете делать в 4 года, в 6, в 12?
Вы позволяете что бы вас лупил муж, начальник? Или вы никогда в жизни не ошибаетесь?
В конце концов - дети, конечно, ваши, но блин...

Я теж в шоці. Пощечина... Це як?

Со всего замаху,чтоб зубы повылетали

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Всьо, біжіть і викликайте ювенальну поліцію))) зібралась тут шайка садюг)
Чесно, смішно) невже різниця не зрозуміла?! Шльопнути дитину і вдарити дорослого?
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 13:08

Tetiana написав:Навіть якщо легенько, це якась неповага до дитини. Навіть по руках ще куда не йшло.. а по лицю.. :?

В моєму розумінні це не неповага, а виховання.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення Афіна2018 » 16 квітня 2018, 13:11

Вас в дитинстві теж били по лицю?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення olyavolya » 16 квітня 2018, 13:17

АннаП написав:Чесно, смішно) невже різниця не зрозуміла?! Шльопнути дитину і вдарити дорослого?

Ну мне понятна - если взрослый бьет взрослого это по крайней мере относительно честно - равный с равным.
Если взрослый бьет ребенка, а тем более родитель! То большой и сильный человек бьет маленького, который слабее его и к тому же полностью от него зависит.
Взрослый может дать отпор, уйти в конце концов - а ребенок не может, потому что его бьет человек, которого он любит больше всех на свете.
Единственный человек, с которым тебе на 100 процентов безопасно и спокойно - встречает тебя ляпасом или подзатыльником.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення Маришка » 16 квітня 2018, 13:30

я колись говорила з одним пастором на цю тему
моя позиція - бити не можна, а його - що можна (він мені цитував в біблії де про це написано)
АЛЕ головною умовою було, що це тільки різка (не рукою і т.д. і точно не поголові чи обличчю) і що наказувати дитину можна тільки в спокійному серці (не в злості)

скажіть, хтось в спокійному серці вдарить дитину? якщо чекати поки серце заспокоїться, то і бити не будеш...

навіть легкий ляпас для мене - це не виховання, це коли ти вже вичерпав всі аргументи і не добився свого, ні до чого це не привело, тоді вдариш - це безвихідь (((( це моє ІМХО
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 13:39

Всьо, я поняла, я недомать, яка не поважає своїх дітей)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення ЛенаЧ » 16 квітня 2018, 13:42

Tetiana написав:А я про тарілку з гречкою не зрозуміла. . Типу дитина не хотіла їсти, то мама таке зробила? Ви б хотіли щоб у вас силою запихали те, що ви не любите, не хочете не лізе і т.д. Ну, мої діти теж погано їдять, але коли я бачу, що реально не хоче, попереджаю, що через 10-15-20 хв не буду знову гріти-варити, і можеш бути вільна.

нет, ребенок хотел есть, сам попросил именно молочную гречку, но в итоге стал кобениться. Силой ей никто не запихал. Пару раз предупредила. чтобы ела и шла купаться, потому что вечер и пора спать ложиться. У детей есть всегда право выбора что им кушать. Но считаю, что раз попросила разогреть (приготовить) именно эту еду, то будь добра съешь, у меня нету свиней дома, чтобы доедать за кем то.
В основном она ест хорошо, но вчера что то пошло не так. Надеюсь урок она усвоила и просить далее будет то, что съест.
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Re:

Повідомлення Маришка » 16 квітня 2018, 13:47

АннаП написав:Всьо, я поняла, я недомать, яка не поважає своїх дітей)


ніхто це не пише, і вас так не називає

в кожного своя життєва позиція

так само як у вегетаріанців :roll: а я м"ясоїд
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 13:50

Маришка написав:
АннаП написав:Всьо, я поняла, я недомать, яка не поважає своїх дітей)


ніхто це не пише, і вас так не називає

в кожного своя життєва позиція

так само як у вегетаріанців :roll: а я м"ясоїд

Конкретно Ви не назвали) і конкретно Ви поділилися своєю думкою
Решта зафукали, заохати, в шокє і охрєнєвають :mrgreen:
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення dasha1987 » 16 квітня 2018, 14:28

АннаП написав:
Маришка написав:
АннаП написав:Всьо, я поняла, я недомать, яка не поважає своїх дітей)


ніхто це не пише, і вас так не називає

в кожного своя життєва позиція

так само як у вегетаріанців :roll: а я м"ясоїд

Конкретно Ви не назвали) і конкретно Ви поділилися своєю думкою
Решта зафукали, заохати, в шокє і охрєнєвають :mrgreen:

У каж-дого разные понятия об словах. У меня пощечина -это пальцами дотронуться по губам /рту,с чуть большей силой чем погладить. А тут уже думают, что лупишь того ребенка до посинения, и пора вызывать службу по защите детей. Ведь мамаша лупит его. Кто-то чарівной різочкой бьет. Вот тут не догоняю, как можно палкой или ремнём избивать. Тут напишешь, на своём сленге и как ты это понимаешь, а перекрутить можно куда угодно и сделать из тебя демона. С ежедневным избиением того ребенка.
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 14:39

dasha1987, от скажи) як можна все перекрутити :evil:
Мова йшла про крайній випадок, а спотворили, наче домашнє насильство
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 16 квітня 2018, 15:15

А я дивлюсь у когось надлишок агресії..
прям так і хлюпає через край...
вже ж не вперше і не тільки тут ви все доводите до крайності...
мабуть авітамінозік...
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення КсеніяNSP » 16 квітня 2018, 15:19

ПРОВОДНИЦА написав:А я дивлюсь у когось надлишок агресії..
прям так і хлюпає через край...
вже ж не вперше і не тільки тут ви все доводите до крайності...
мабуть авітамінозік...

ну ти прям як Фреймут, яка казала, що леді - не хворіють, у них анемія, аритмія і депресія :mrgreen:
Востаннє редагувалось КсеніяNSP в 16 квітня 2018, 15:25, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
КсеніяNSP
 
Повідомлень: 28939
З нами з: 07 лютого 2011, 13:22
Звідки: т.097-47-89-330 Торт- как время, его всегда мало)
Репутация: 594

Re: Re:

Повідомлення ecuador » 16 квітня 2018, 15:25

КсеніяNSP написав:
ПРОВОДНИЦА написав:А я дивлюсь у когось надлишок агресії..
прям так і хлюпає через край...
вже ж не вперше і не тільки тут ви все доводите до крайності...
мабуть авітамінозік...

ну ти прям як Фреймут, яка казала, що леді - не хворіють, у них анемія, аритмія і депресія :mrgreen:

Перечитала, що можу сказать - я лєді.offtopic "мать її за ногу" :lol: дівчата, все оце фігня - попереду ще школа :lol:
Аватар користувача
ecuador
 
Повідомлень: 19923
З нами з: 31 липня 2010, 10:16
Звідки: 098два вісім27629
Репутация: 430

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 15:31

КсеніяNSP написав:
ПРОВОДНИЦА написав:А я дивлюсь у когось надлишок агресії..
прям так і хлюпає через край...
вже ж не вперше і не тільки тут ви все доводите до крайності...
мабуть авітамінозік...

ну ти прям як Фреймут, яка казала, що леді - не хворіють, у них анемія, аритмія і депресія :mrgreen:

Як сказав Притула, конопля цвіте - це ейфорія)))
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення olyavolya » 16 квітня 2018, 15:31

нет, я не думаю, что кто то из тут присутствующих лупит детей до посинения. просто для меня вопрос не в силе, а в самом факте. И да, особенно пощечина - еще каких то 100 лет тому назад за касание кончиками пальцев или перчатки лица люди или стрелялись на дуели или топились. Это важно с т.з. самоуважения.

Мне один батюшка, на мой вопрос о той самой цитете из Библии про розгу сказал, ну да, но Библия - не должна восприниматся буквально, а если буквально, то тот кто следует "розге" должен помнить, что для взрослого там - "око за око". :-) и его же как раз был аргумент, что если бьеш ребенка, то можно бить и тебя, потому что к ближнему твоему - как к самому себе. Он же, кстати, был знаменит тем, что махал ремнем на одного родителя ребенка из церковной школы. С аргументацией, что если ты кровный отец ремнем воспитываеш, то я как отец духовный имею права воспитывать и тебя. Очень помогло :-)

И да, все мы самые лучшие мамы для своих детей. Но мне как то намекнули - что брать за шкирятник и переставлять ребенка в ярости от запрещенного места - так себе аргумент и тоже насилие - я подумала над этим и стала следить. Очень часто бывает, что в этом воспитательном угаре лично я начинаю терять берега и мне бывает полезно ,если кто то со стороны покажет что тут что то не так. По крайней мере дает пищу для расмышлений. Всем добра, как говорится :-)
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення Elena21 » 16 квітня 2018, 16:38

дівчата, хто обслуговується в дитячій поліклініці на пересопницькій, підкажіть чи є там хороший педіатр, чи краще одразу шукати з приватних, дякую
Elena21
 
Повідомлень: 3404
З нами з: 23 серпня 2013, 15:04
Звідки: 0974О14951
Репутация: 224

Re:

Повідомлення wedo » 16 квітня 2018, 17:38

Я ж питала про практичний досвід тих, в кого маленька дитина губилася, і її шукали, а не тих, в кого не губилася ніколи) Не "як не загубити" а "як швидше знайти". Але то таке, вже проїхали :mrgreen: Дякую за практичні поради, я їх "в штики" не сприймаю.

Elena21 написав:дівчата, хто обслуговується в дитячій поліклініці на пересопницькій, підкажіть чи є там хороший педіатр, чи краще одразу шукати з приватних, дякую


Ми перейшли туди з 2-гої полікліники. Потрапили до Острочреви.
Вона мені подобається, коклюш діагноз поставила не побоялася, і таки виявився коклюш за аналізом. Бо більшість педіатрів будуть морозитись з того діагнозу і довго мордувати дитину непотрібними ліками.
Я взагалі ціную уважних педіатрів, то вона мені така. Визивали її офіційно з полікліники два рази додому в сильну зливу (була складна ситуація в дитини), гроші принципово не бере, хотіли їй подякувати бо вона нам дійсно допомогла, то вона втікла)

Були ще на пересопницькій в молодої такої, фамілію не пам'ятаю, вона сидить разом із літньою такою медсестрою, то саме та медсестра нам чудову пораду дала, яка нам полегшила перебіг хвороби)

Але ми якщо хворі, то йдемо до будь кого, хто приймає. То Острочрева поки більш за всіх подобається.
wedo
 
Повідомлень: 190
З нами з: 17 червня 2013, 09:27
Звідки: Рівне, р-н залізничного вокзалу
Репутация: 20

Re:

Повідомлення Афіна2018 » 16 квітня 2018, 17:50

olyavolya написав:нет, я не думаю, что кто то из тут присутствующих лупит детей до посинения. просто для меня вопрос не в силе, а в самом факте. И да, особенно пощечина - еще каких то 100 лет тому назад за касание кончиками пальцев или перчатки лица люди или стрелялись на дуели или топились. Это важно с т.з. самоуважения.-)

Я так само думаю. Використовуючи такий метод навряд чи добєшся взаємної поваги... Я навіть не уявляла, що для сучасних людей це є норма. Тепер буду знати і , можливо, наступного разу не буду дивуватись.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 18:38

Tetiana написав:
olyavolya написав:нет, я не думаю, что кто то из тут присутствующих лупит детей до посинения. просто для меня вопрос не в силе, а в самом факте. И да, особенно пощечина - еще каких то 100 лет тому назад за касание кончиками пальцев или перчатки лица люди или стрелялись на дуели или топились. Это важно с т.з. самоуважения.-)

Я так само думаю. Використовуючи такий метод навряд чи добєшся взаємної поваги... Я навіть не уявляла, що для сучасних людей це є норма. Тепер буду знати і , можливо, наступного разу не буду дивуватись.

Да заспокойтеся вже) Ви настільки спотворили суть, що гидко читати. Самостверджуєтесь так, чи що :?
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення Афіна2018 » 16 квітня 2018, 18:42

Завжди є вихід - не читайте... :)) Я впринципі взагалі до вас нічого не писала. Вашими словами: не сприймайте так вштики думку інших, відмінну від вашої.. :))
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Афіна2018 » 16 квітня 2018, 18:49

В будь-якому разі я вірю, що в будь-якій ситуації про все можна домовитись словами, для того людям дана мова. Хай навіть з цього слідує, що в мене ужасний авітаміноз :)))
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 18:57

Tetiana написав:Завжди є вихід - не читайте... :)) Я впринципі взагалі до вас нічого не писала. Вашими словами: не сприймайте так вштики думку інших, відмінну від вашої.. :))

Читаєте уважно))) то чому ж так важко не перекручувати написане?
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 16 квітня 2018, 19:06

АннаП написав:
Tetiana написав:Завжди є вихід - не читайте... :)) Я впринципі взагалі до вас нічого не писала. Вашими словами: не сприймайте так вштики думку інших, відмінну від вашої.. :))

Читаєте уважно))) то чому ж так важко не перекручувати написане?

Нагадайте мені яку саме думку ви відстоюєте? Що "пощечина" двохрічній дитині - це норма, бо мене лише це слово зачепило, до того ж не з ваших постів. Ну, хай буде так. Шо ви хочте?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 19:32

Таня, ніхто ніде не писав, що це норма.
Перечитайте, з чого все почалося. Можливо, щось проясниться. Хоча, не факт...
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина