Догляд за дітьми (дитячі речі і т.д.)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Re:

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 18:57

Tetiana написав:Завжди є вихід - не читайте... :)) Я впринципі взагалі до вас нічого не писала. Вашими словами: не сприймайте так вштики думку інших, відмінну від вашої.. :))

Читаєте уважно))) то чому ж так важко не перекручувати написане?
АннаП

загрузка...

Re: Re:

Повідомлення Tetiana » 16 квітня 2018, 19:06

АннаП написав:
Tetiana написав:Завжди є вихід - не читайте... :)) Я впринципі взагалі до вас нічого не писала. Вашими словами: не сприймайте так вштики думку інших, відмінну від вашої.. :))

Нагадайте мені яку саме думку ви відстоюєте? Що "пощечина" двохрічній дитині - це норма, бо мене лише це слово зачепило, до того ж не з ваших постів. Ну, хай буде так. Шо ви хочте?
Tetiana

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 19:32

Таня, ніхто ніде не писав, що це норма.
Перечитайте, з чого все почалося. Можливо, щось проясниться. Хоча, не факт...
АннаП

Повідомлення РОССОМАХА » 17 квітня 2018, 09:22

Блін, читала- читала, я свого не б"ю і не слухається, хтось лупить і все рівно ж не слухається))) то навіщо бити?
Мене не били батьки, але в куток ставили стабільно, і нічого, нормальна виросла, одне тільки, в мене панічний страх того , що мене хтось вдарить...я навіть уявити цього не можу, тому малого не б"ю, я уявляю який він жах відчуває при цьому замахувані...ну якось так (було ОДИН раз лупнула по попі, але тільки тому, що сама була в стані неврівноваженому, тому вчиться контролювати себе, а не своє дитя)
А чоловіка лупили страшно і доречі він ще більш категоричний стосовно фізичних покарань, бо я ще можу шарпнути за руку, а він - ніколи і саме тому, що це найбільший жах його дитинства

А ще в мене така штука, яка 100% діє, тільки я обіцяю собі, що не наказую малого і не кричу....тадам - дитя в ту ж хвилину слухняне, тому що злять вони нас і виводять, тоді коли нам на них немає часу...я пішла на роботу і малий в саду вже довше і ввечері на нього менше часу, то поведінка відразу стала жахлива...от просто день в день...тепер шукаю можливості, поробити все і більше бути з ним
РОССОМАХА

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 11:23

Tetiana написав:
АннаП написав:

Нагадайте мені яку саме думку ви відстоюєте? Що "пощечина" двохрічній дитині - це норма, бо мене лише це слово зачепило, до того ж не з ваших постів. Ну, хай буде так. Шо ви хочте?

У нас разное понимание этого слова. Представляете, беру со всей дури и луплю до посинения по щекам..просто аж пока не потеряет сознание. Причем каждый день, систематично. По 100 раз в день
dasha1987

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 11:26

Нарисуйте в своем сознании картинку, где ещё кровь по стенам от этого брызгает и зубы вылетает. Да, это норма у меня. Я мега тиран, убийца, кайфую от ежедневного битья своего сына ПОЩЕЧИНАМИ!.
dasha1987

Re:

Повідомлення Оріяна » 17 квітня 2018, 12:02

РОССОМАХА написав:
А ще в мене така штука, яка 100% діє, тільки я обіцяю собі, що не наказую малого і не кричу....тадам - дитя в ту ж хвилину слухняне, тому що злять вони нас і виводять, тоді коли нам на них немає часу...я пішла на роботу і малий в саду вже довше і ввечері на нього менше часу, то поведінка відразу стала жахлива...от просто день в день...тепер шукаю можливості, поробити все і більше бути з ним

Це як? Напр, малий стоїть дупою стукає в дзеркало шафи-купи і ти обіцяєш сама собі мовчки чи в голос "я на нього не кричу - я його не наказую - я не кричу - я не наказую..." і що він одразу слухається і перестає таке робити? Я не зрозуміла, от чесно...
Оріяна

Re:

Повідомлення Таня83 » 17 квітня 2018, 12:06

dasha1987 написав:Нарисуйте в своем сознании картинку, где ещё кровь по стенам от этого брызгает и зубы вылетает. Да, это норма у меня. Я мега тиран, убийца, кайфую от ежедневного битья своего сына ПОЩЕЧИНАМИ!.

:lol: :lol:
Таня83

Повідомлення mondrushira » 17 квітня 2018, 12:08

Ой, у мене теж панічний страх з зеркалом, коли брали шафу то якось не думали... А зараз тільки ловиш.. не кидай в в ту сторону, не обпирайся і тп
mondrushira

Повідомлення Sim0na » 17 квітня 2018, 12:11

в знайомих теж мала крутилася біля дзеркал з купе, то мати встигла зловити падаюче дзеркало
а я в дитинстві налетіла на віконне скло з рамою, зашивали...ттт з очима все гаразд....
Sim0na

Повідомлення malva » 17 квітня 2018, 12:12

Оріяна написав:
РОССОМАХА написав:

Це як? Напр, малий стоїть дупою стукає в дзеркало шафи-купи і ти обіцяєш сама собі мовчки чи в голос "я на нього не кричу - я його не наказую - я не кричу - я не наказую..." і що він одразу слухається і перестає таке робити? Я не зрозуміла, от чесно...

Я думаю, що мова про те, що коли бачиш, що дитина робить шкоду, не треба на неї кричати, а кажеш - а давай ми з тобою отаке зробимо і йдемо РАЗОМ робити щось оте, і так постійно)) і тоді в дитини просто не буде часу робити якусь шкоду)) Ну, це в ідеалі, звичайно... Бо не завжди можна займатися тільки дитиною...
malva

Повідомлення Лапушка » 17 квітня 2018, 13:07

Я один раз одлупила Марту, й реально била до синяків. Коли вона на балкон вискочила, на який заборонено було заходити. У мене це було єдиним правилом, вона нерівно дихала до того балкону, ще й табуретку тягнула за собою. Я вішала стірку й зайшла у кімнату, в секунді обернулась, а Марта висить на перилах й заглядає вниз. о, я її тихенько схопила, щоб не злякать, затягнула до кімнати, й там вже дала волю емоціям. До сих пір мені в очах той балкон. й не шкодую, що відлупцювала. З тих пір навіть зараз, у 11 років, щоб вийти на балкон -просить дозволу.
Лапушка

Re:

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 13:13

Лапушка написав:Я один раз одлупила Марту, й реально била до синяків. Коли вона на балкон вискочила, на який заборонено було заходити. У мене це було єдиним правилом, вона нерівно дихала до того балкону, ще й табуретку тягнула за собою. Я вішала стірку й зайшла у кімнату, в секунді обернулась, а Марта висить на перилах й заглядає вниз. о, я її тихенько схопила, щоб не злякать, затягнула до кімнати, й там вже дала волю емоціям. До сих пір мені в очах той балкон. й не шкодую, що відлупцювала. З тих пір навіть зараз, у 11 років, щоб вийти на балкон -просить дозволу.

Зачем вы пишите отлупила? Сейчас все в обморок упадут от этого слова, еще до синяков. Полиция, где полиция!. Будете как я, та что бью пощечины и кайф получаю...
У нас балкон тоже больная тема, сейчас соединили два, поставили перила, через которые можно вылететь. И не успели зашить ещё это все. То так просится туда, мы то вместе сядем, но держим со всех сторон, но страшно ужасно. Ручки с замками поставили уже, а то пытается открывать.
dasha1987

Re:

Повідомлення mondrushira » 17 квітня 2018, 13:23

Лапушка написав:Я один раз одлупила Марту, й реально била до синяків. Коли вона на балкон вискочила, на який заборонено було заходити. У мене це було єдиним правилом, вона нерівно дихала до того балкону, ще й табуретку тягнула за собою. Я вішала стірку й зайшла у кімнату, в секунді обернулась, а Марта висить на перилах й заглядає вниз. о, я її тихенько схопила, щоб не злякать, затягнула до кімнати, й там вже дала волю емоціям. До сих пір мені в очах той балкон. й не шкодую, що відлупцювала. З тих пір навіть зараз, у 11 років, щоб вийти на балкон -просить дозволу.

Я сама з Сумської обл, то у нас мама лишила малого на бабусю ( живуть на 5 поверсі), баба вибігла в магазин на 1. Ну а малому треба ж було глянути де бабця... Летів до самого низу, отделався можна сказать іспугом, бо кожен поверх перечіплявся об шнурки більєві і це змягчило падіння. Зараз вже парніша, але всі ж розуміють що могло б бути... Я за балкон теж всипала б...
mondrushira

Повідомлення mondrushira » 17 квітня 2018, 13:25

І я не думаю що там не пляснювали і не розказували. Канешно вина бабці що лишила
mondrushira

Re:

Повідомлення Gallina » 17 квітня 2018, 13:45

olyavolya написав:Очень часто бывает, что в этом воспитательном угаре лично я начинаю терять берега и мне бывает полезно ,если кто то со стороны покажет что тут что то не так.

Класна фраза, особливо я в тому угарі як старший починає вчити уроки. Я не за те щоб був відмінником, а щоб не був лінтяєм, щоб вмів заставити себе робити речі, які не приємні. В житті багато такого.
Як бути адекватною мамою?
Gallina

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 13:51

dasha1987 написав:Зачем вы пишите отлупила? Сейчас все в обморок упадут от этого слова, еще до синяков. Полиция, где полиция!. Будете как я, та что бью пощечины и кайф получаю...
offtopic "У нас балкон тоже больная тема, сейчас соединили два, поставили перила, через которые можно вылететь. И не успели зашить ещё это все. То так просится туда, мы то вместе сядем, но держим со всех сторон, но страшно ужасно. Ручки с замками поставили уже, а то пытается открывать."

можете крутити скільки хочете, що вас тут "обвиняют" АЛЕ, "пощечина" - це всеодно ляпас, по губам чи обличчю, якщо ледь торкаючись - то він не матиме ніякого виховного ефекту,бо дитина не відчує, то для чого таке робити? всетаки ви докладаєте силу, щоб він відчув біль і запам"ятав що не можна, правильно я розумію? то як не крути це удар, да без крові і вибитих зубів, але всеодно удар 2х річній дитині.... хз.... я такого не розумію, взагалі :roll: от слова ніколи.... от прям не знаю, що таке могла б зробити моя дитина в 2 роки, щоб я так зробила....

сужу чисто по собі.... просто перестаньте робити з себе тут жертву :oops:
Маришка

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 13:53

Gallina написав:
olyavolya написав:Очень часто бывает, что в этом воспитательном угаре лично я начинаю терять берега и мне бывает полезно ,если кто то со стороны покажет что тут что то не так.

Класна фраза, особливо я в тому угарі як старший починає вчити уроки. Я не за те щоб був відмінником, а щоб не був лінтяєм, щоб вмів заставити себе робити речі, які не приємні. В житті багато такого.
Як бути адекватною мамою?

мене коли дуже криє, і я відчуваю - що всьооо.... просто розвертаюсь і йду в другу кімнату (чи на кухню посуду там помити, чи попрати, короче направляти своє зло в інше русло), а дитині кажу - що роби як знаєш, якщо тобі не стидно іти з невченими уроками - іди (але це твоя відповідальність, тобі буде соромно - не мені), а про речі - кажу що завтра в тому і підеш, як скинула (в помятому і т.д.) - то тож іде складать.... короче мучимось і щось ніби виходить :D
Маришка

Повідомлення olyavolya » 17 квітня 2018, 14:08

у меня муж шутит, что для этого и придумано, что бы было двое родителей: маму накрыло - папа нормальный, папу-накрыло, мама уже отошла :-)
Я тоже заметила, что накрывает больше детей, когда им было мало именно персонального внимания - когда работа-кружки-походы-развлечения, тогда стараюсь устроить день дома, при чем необязательно именно прицельно с ними провести этот день, я делаю домашние дела какие то - просто с ними разговориваю паралельно, чуть подигрываю и они становятся спокойнее. Мимум мультиков и планшета - у моих вот прямо прямая связь.
Если чувствую что сама в шаге от пропасти - то стараюсь остановится, выдохнуть, секунду подумать - чаще всего удается разрулить мирно.
Ну и сон для меня очень важен - если я нормлаьно сплю, хотя бы по 6 часов в сутки - то я нормальная :-)
olyavolya

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 14:21

Маришка написав:
dasha1987 написав:Зачем вы пишите отлупила? Сейчас все в обморок упадут от этого слова, еще до синяков. Полиция, где полиция!. Будете как я, та что бью пощечины и кайф получаю...
offtopic "У нас балкон тоже больная тема, сейчас соединили два, поставили перила, через которые можно вылететь. И не успели зашить ещё это все. То так просится туда, мы то вместе сядем, но держим со всех сторон, но страшно ужасно. Ручки с замками поставили уже, а то пытается открывать."

можете крутити скільки хочете, що вас тут "обвиняют" АЛЕ, "пощечина" - це всеодно ляпас, по губам чи обличчю, якщо ледь торкаючись - то він не матиме ніякого виховного ефекту,бо дитина не відчує, то для чого таке робити? всетаки ви докладаєте силу, щоб він відчув біль і запам"ятав що не можна, правильно я розумію? то як не крути це удар, да без крові і вибитих зубів, але всеодно удар 2х річній дитині.... хз.... я такого не розумію, взагалі :roll: от слова ніколи.... от прям не знаю, що таке могла б зробити моя дитина в 2 роки, щоб я так зробила....

Я из себя жертву не делаю. Я рада, что вы можете все решить словами. Да, я дала по губам ,когда меня укусил за грудь, зажал своими зубами и держал. Просила отпустить, мама рядом стояла, пыталась отвлечь его, чтоб наконец то рот открыл. а он держал и сжимал ещё сильнее. Когда отпустил я дала по губам. Можете обсирать меня сколько хотите, миллион раз было сказано, что нельзя кусать. Я в том нервном состоянии, с обидой и болью дала пальцами, по губам. Я неделю ходила с огроменным синяком на груди. Это для меня был предел. Кому удобнее было бы в такой момент сюсюкать, разговаривать, или петь песни, это ваши проблемы. Я поступила так. Называйте как хотите, ляпас ,пощечина, удар кулаком и тд.
dasha1987

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 14:28

Маришка написав:

Називайте як хочете, але вся оця історія з побиттям перетворилася на фарс.
Висмикнули фразу з контексту, обсмоктали, перекрутили і зачмирили всіх мам, які, о ужас, можуть шльопнути дитину. Причому подати це у вигляді нанесення легких тілесних( ще і лекцію прочитали(
Ну вдається вам не бити дітей - от чесно, дуже за вас рада. але це не значить, що ви кращі, а інші гірші. А хтось кричить на дітей матом, хтось тролить без усталі, хтось ціни не складе дитині. В кожного своя історія і свій досвід, діти різні - відтак, підходи до виховання різні.
Дашу цілковито підтримую і її сарказм мені зрозумілий. Гидко читати окремі пости...
АннаП

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 14:53

АннаП написав:
Називайте як хочете, але вся оця історія з побиттям перетворилася на фарс.
Висмикнули фразу з контексту, обсмоктали, перекрутили і зачмирили всіх мам, які, о ужас, можуть шльопнути дитину. Причому подати це у вигляді нанесення легких тілесних( ще і лекцію прочитали(
Ну вдається вам не бити дітей - от чесно, дуже за вас рада. але це не значить, що ви кращі, а інші гірші. А хтось кричить на дітей матом, хтось тролить без усталі, хтось ціни не складе дитині. В кожного своя історія і свій досвід, діти різні - відтак, підходи до виховання різні.
Дашу цілковито підтримую і її сарказм мені зрозумілий. Гидко читати окремі пости...

так я теж за те, щоб це все вже перестали писати (і справа не в тому що як мені вдається)
а про те, що написала Лапушка - ніхто ж нічого їй не сказав чи коментував, що вона "недомать", а кривлять якраз почала Даша,
для чого? дійсно вже ж досить :roll:

я писала вище -в кожного свої погляди на життя, розсудить тільки час
Маришка

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 14:58

Мені зрозуміло чому. Вважаю це нормальною реакцією на 'влучні' та 'доречні' коменти
АннаП

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 15:11

Взагалі-то поради треба вміти давати. І давати, коли їх потребують. А не лізти 'айяяй, не можна так робити! Нононо!'
АннаП

Re:

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 15:13

АннаП написав:Мені зрозуміло чому. Вважаю це нормальною реакцією на 'влучні' та 'доречні' коменти

Спасибо.
Чё я ерничать начала,,, кто-то тут писал: пощечина двухлетке-это норма.. О боже, меня это так зацепило.. Бить своего ребёнка. Да я никогда..
Кто писал это норма? Я?
Да,писала, что не действует на моего такое, сделала,ударила-была значит причина, но продолжает так же делать. Я то не бью больше, вижу ,что до одного места эти выпады с моей стороны, и так не получиться добиться чего то. Решаю проблему уходя подальше или ещё как то. А тут два дня пишут, бить нельзя, тебя же не бьют, и тд. Я не бью никого, (ну мужа могу вальнуть кулаком, когда дурачимся) . Сына по попе шлепнуть - было дело, когда была опасность от его действий, когда закончились слова и все адекватное в организме, и не уйдешь подальше, потому что это могло привести к последствиям плачевным.
Какого то оправдываюсь... Жертву из себя делаю.. Никогда не была ею и не делала из себя.
dasha1987

Повідомлення Волошка12 » 17 квітня 2018, 15:51

Я підтримую Дашу і Анну, така сама недомать можу дати по попі!
Але ж це не побої, як саправді перекрутили...І діти взагалі різні по характеру, не можна усіх ставити однаково!
І як реагувати, коли дитина з усієї дурі біжить і вдаряється об дзеркало на шафі купе...яке просто впаде і осколками може зарізати дитину! Розвертатися і йти стіркою займатись чи куховарити? А що робити якщо повчання і сварка не помагає і дитину це просто смішить і ще зробить на зло? Стояти і спостерігати?
Я по дупі вдаряю рідко і по реально серйозній причині...до моєї так доходить найкраще....Ніхто не б"є до синців, крові і т.д. Іноді коли робить шкоду і фрази "давай попу" хватає...
Волошка12

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 16:00

і доречі, щоб не подумалоось що в мене "німб світиться"
насправді входити в "дзен" (як писала Лапушка) мені довелось довго вчитись (не без допомоги психологів, невропатологів, дефектологів і т.д. так як ми мали особливості фізичного і неврологічного розвитку) і я добре знаю, що таке істерика, причому така, що треба срочно звати медсестру в 22 год (благо що в мене це сусідка), бо немогла зробити нічого (коли дитина сама себе починає травмувати), коли проходили курсами заспокійливе.

просто один висновок я засвоїла добре - дитина не робить цього спеціально, щоб вас образити чи скривдити чи розізлити, в неї є якась своя мета - але не злий умисел і тим більше по відношенню до мами (мене ця тема дуже турбувала, особливо в 6 років, прям до окремої розмови з психологом і ще деяких статей по розвитку спихіки), і інколи дитині самій потрібна допомога, щоб зрозуміти і усвідомити те, що вона робить і що цей вчинок дає вам (причинно-наслідковий звязок).... якось так... якщо я доступно пояснюю((((

такий мій досвід і від того такі переконання, але то таке... ліричний відступ)))
і як писали вище - вчитись ніколи не пізно, і добре коли хтось збоку може тобі щось сказати - поправити чи навіть покритикувати (навіть якщо це тобі не подобається, але то нова тема для роздумів, можливо подивитися на стуацію під іншим кутом, подумати ще раз), добре що є форму - погляди на якому можуть категорично протилежними, бо тоді є з чого вибирати собі :) гірше, коли вибору немає
Маришка

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 16:24

Маришка, люблю Вас почитати))) правильно пишете, по- житєйскі)
Я переконана, що кожна адекватна мама дуже-дуже хоче ніколи не піднімати руку на своїх дітей. На жаль, не завжди виходить. Не завжди вистачає витримки і слів. Але писати, що бити дитину - це норма в сучасному суспільстві - брєд. ІМХО
Проблема - коли слова заміняються силою, коли б'ють просто так, коли б'ють, щоб спустити пар, коли нещадно пресують морально.
АннаП

Повідомлення olyavolya » 17 квітня 2018, 16:27

"недомать" "до крови" "зубы летают" и протчее - это уже самоназвание, я такого нигде не писала и в принципе так не считаю. Я очень сильно удивилась всеобщему, как мне показалось, одобрению битья как воспитательного метода.
И я по преждненему не согласна с тем, что это норма. Я не верю в действенность воздействия любых физических методов воспитания на ребенка лет, как минимум до 9-12 (старше-дискусионно) - битье не воспитание, а дрессура. Вот только если человек бьет щенка, то его осуждают. Хотя он его тоже воспитывает.
Если при мне бьют ребенка я подойду и предложу помощь (это чаще всего банальный срыв от усталости ибанальные 10 минут, когда за ребнком смотрят, а мама спокойно сидит тут же на лавочке может быть выходом) или расскажу, что вообще то это противозаконно, если реакция агресивна.

В примере с зеркалом - 2х летка сделает вывод, что к зеркалу нельзя подходить потому что дадут по шее, а не потому что оно разобьется и это опасно. И Бог его знает, что ребенок сделает, когда рядом взрослого не будет и т.д.
olyavolya

Re:

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 16:35

olyavolya написав:Если при мне бьют ребенка я подойду и предложу помощь (это чаще всего банальный срыв от усталости ибанальные 10 минут, когда за ребнком смотрят, а мама спокойно сидит тут же на лавочке может быть выходом) или расскажу, что вообще то это противозаконно, если реакция агресивна.

:shock: А звідки Ви взяли, що маєте право ось так лізти зі своєю допомогою? Пробачте, що грублю, але особисто мене завжди дратують такі помічники. Ніколи не розуміла, коли сторонні люди безтактно втручаються в мій особистий простір.

Я думаю, що всі розуміють, що мова йде про стусан або по попі, а не про важкі тілесні)
АннаП

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина