Школи м. Рівного

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення dinamovka » 09 грудня 2018, 17:58

Не так давно викладача з гуманітарного нарешті вивели на чисту воду і всі жертви його приставань почали разом говорити відкрито. І це більш ніж за 20 років його навчань. То вибачте, це стільки років знадобилось і викладачкам, і студенткам, щоб покласти тому край??
Я до чого веду, чому жертва почуває себе винною? Не має такого бути! І боятися немає чого! Батьки сміливо мають захищати гідність своїх дітей, і вчити справлятися з такими ситуаціями, вчити захищати себе, вчити не мовчати про таке! Перш за все своїм прикладом, звичайно потрібно скаржитись на нього, і вимагати усунення його від навчання дитини. Через директора, через управління. І дівчина, в ідеалі, має вміти сказати голосно та сміливо, щоб він прибрав руки, і це неприпустимо. Дитині не має бути соромно за це. Вона має відчувати в собі сили і пишатись тим, що вміє постояти за себе. І має відчувати підтримку і силу своїх батьків, і завжди знати, що в неї за спиною армія, яка завжди її захистить. А фігурування її призвища , то це таки смішні страхи.. можно і всіх батьків дівчат зібрати і обговорити це, бо діти то знають, а чи знають про це батьки. Може це лише одна дитина така відверта з мамою. А інша страждає на самоті.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re: Re:

Повідомлення heppi » 09 грудня 2018, 18:56

Малий у 2-му класі у звичайній школі. Займається у театральному гуртку, соробан та англ. мова, хоче у басейн... і куди той басейн впихнути?))

Мій навчається в 4 класі звичайної школи (Я не ходжу на роботу від ...І до ...)ходить на сопілку,великий теніс,басейн,комп академія,англ мова-головне бажання
П.с дитина особлива з слуховим імплантом,вчиться не погано 9,10,11 ,незнаю як буде в старшій школі
heppi
 
Повідомлень: 4455
З нами з: 06 травня 2011, 16:39
Репутация: 330

Re: Re:

Повідомлення stefaniy » 09 грудня 2018, 20:42

heppi написав:Малий у 2-му класі у звичайній школі. Займається у театральному гуртку, соробан та англ. мова, хоче у басейн... і куди той басейн впихнути?))

Мій навчається в 4 класі звичайної школи (Я не ходжу на роботу від ...І до ...)ходить на сопілку,великий теніс,басейн,комп академія,англ мова-головне бажання
П.с дитина особлива з слуховим імплантом,вчиться не погано 9,10,11 ,незнаю як буде в старшій школі

молодці)
Аватар користувача
stefaniy
 
Повідомлень: 9813
З нами з: 03 грудня 2010, 10:00
Звідки: 0949679409 Юля
Репутация: 885

Re: Re:

Повідомлення ЛенаЧ » 09 грудня 2018, 22:47

heppi написав:Мій навчається в 4 класі звичайної школи (Я не ходжу на роботу від ...І до ...)ходить на сопілку,великий теніс,басейн,комп академія,англ мова-головне бажання

Ой, мне кажется одного желания мало, тем более на такое большое количество кружков.
Расскажите как можно успеть посещать пять кружков??
Моя второклассница тоже ходит в бассейн - 6 раз в неделю по 1,15 занятие + время дойти, переодеться, просушиться после занятия,... выходит два часа как минимум
Пение в школе три раза в неделю по полчаса . Занятия не сразу после уроков. И.е надо время дойти домой, покушать, вернуться назад,.... Благо школа рядом с бассейном и сразу после пения идёт в бассейн.
Пение в МБК два раза в неделю по часу + час на дорогу туда и обратно.
Два раза в неделю английский по часу + час на дорогу туда и обратно.
Это уже 22 часа выходит в неделю занятых как минимум кружками.

Ребенок хочет ещё рисовать, как выкроить 1,5 часа на одно занятие + ещё время на дорогу :? Желание есть, а времени нету.
Ведь и на отдых и на уроки надо время оставить.
А вы написали аж пять серьезных кружков ( ну конечно если вы занимаетесь серьезно, не пропускаючи занятий)
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 09 грудня 2018, 23:14

ЛенаЧ написав:
heppi написав:Мій навчається в 4 класі звичайної школи (Я не ходжу на роботу від ...І до ...)ходить на сопілку,великий теніс,басейн,комп академія,англ мова-головне бажання

Ой, мне кажется одного желания мало, тем более на такое большое количество кружков.
Расскажите как можно успеть посещать пять кружков??
Моя второклассница тоже ходит в бассейн - 6 раз в неделю по 1,15 занятие + время дойти, переодеться, просушиться после занятия,... выходит два часа как минимум
Пение в школе три раза в неделю по полчаса . Занятия не сразу после уроков. И.е надо время дойти домой, покушать, вернуться назад,.... Благо школа рядом с бассейном и сразу после пения идёт в бассейн.
Пение в МБК два раза в неделю по часу + час на дорогу туда и обратно.
Два раза в неделю английский по часу + час на дорогу туда и обратно.
Это уже 22 часа выходит в неделю занятых как минимум кружками.

Ребенок хочет ещё рисовать, как выкроить 1,5 часа на одно занятие + ещё время на дорогу :? Желание есть, а времени нету.
Ведь и на отдых и на уроки надо время оставить.
А вы написали аж пять серьезных кружков ( ну конечно если вы занимаетесь серьезно, не пропускаючи занятий)

Підтримую. Займатись, то звичайно можна, але чи в серйоз вийде... Моя старша ходить на 3 гуртки, ще плюс в школі десь задіюється, і вже одні виступи накладаються на другі. Це вона в 3 класі, а далі воно ж все по наростаючій... Заняття так само , я в вересні поки утрясу графіки, то довго мізкувати приходиться. Ну, є гуртки де пропустиш заняття і нічого страшного, а от танці не можна пропускати .. зараз якась така мода пішла: чим більше гуртків, тим краще. Діти навіть хваляться, хто скільки гуртків відвідує. Я думала, що три це багато :lol: а дівчинка одна на танцях розказувала, що 8 гуртків відвідує. Переборчик як на мене. Много дурного..
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Ulka » 09 грудня 2018, 23:38

10 клас - школа (кожен день 7-8 уроків), театр студія, танці, два раза в тиждень репетитор (треба їхати) з нового року добавиться ще 1 година репетиторства.
Встигає і з подружками погуляти, і в телефоні посидіти і ще багато чого. Було б бажання можно встигнути все і всюди
Аватар користувача
Ulka
 
Повідомлень: 3930
З нами з: 07 січня 2012, 16:26
Звідки: Центр Телефон 067 362 37 47, 093 259 69 84
Репутация: 134

Повідомлення Афіна2018 » 09 грудня 2018, 23:55

Як писала мама одного відомого рівненського плавця, що її син напочатку теж захопився кількома гуртками, а потім поступово вони повідпадали, і залишилось лише плавання, і результат "на ліцо". Може й варто вибирати якість, а не кількість...
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення Oleksiuk » 10 грудня 2018, 00:06

Афіна2018 написав:Як писала мама одного відомого рівненського плавця, що її син напочатку теж захопився кількома гуртками, а потім поступово вони повідпадали, і залишилось лише плавання, і результат "на ліцо". Може й варто вибирати якість, а не кількість...

Согласна. Начинать можно со многих кружков, а потом остановиться на том, что получается и нравится
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Re:

Повідомлення АннаП » 10 грудня 2018, 00:48

Афіна2018 написав:Як писала мама одного відомого рівненського плавця, що її син напочатку теж захопився кількома гуртками, а потім поступово вони повідпадали, і залишилось лише плавання, і результат "на ліцо". Може й варто вибирати якість, а не кількість...

Приклад не зовсім вдалий, бо конкретно в цій сім'ї ізначально спрямування було на плавання, всі інші гуртки були для загального розвитку. Знаю, про кого мова :oops:

Зараз стільки всього цікавого для дітей! Теж розриваюся між бажаннями і можливостями :)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5930
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення Сетика » 10 грудня 2018, 09:54

Питання не куди впихнути, а де дитина розкриється.А вгадати нахили і здібності важко, не спробувавши. Тому і записують в багато гуртків, щоб пізнати що дитині цікаво.
Нецікаві відпадуть самі.
Правда це не стосується репетиторів і обов'язкових дисциплін. Мова саме про позашкільні заклади.
Аватар користувача
Сетика
 
Повідомлень: 4141
З нами з: 13 травня 2009, 19:31
Звідки: Моя хата НЕ скраю!
Репутация: 219

Повідомлення vikinka » 10 грудня 2018, 09:56

Де в нас в Рівному є театральні гуртки або театр - студія для дітей 3 - 4 кл
Аватар користувача
vikinka
 
Повідомлень: 13938
З нами з: 14 січня 2013, 14:16
Репутация: 733

Re:

Повідомлення heppi » 10 грудня 2018, 10:08

Афіна2018 написав:Як писала мама одного відомого рівненського плавця, що її син напочатку теж захопився кількома гуртками, а потім поступово вони повідпадали, і залишилось лише плавання, і результат "на ліцо". Може й варто вибирати якість, а не кількість...

Може потім в старших класах і відпадуть деякі кружки. на плаванні були перші змагання -зайняв третє місце
сопілка два рази в тиждень-зразу після уроків(знаходиться 5 хв від школи)-вона потрібна для мови дитини з яким у нас є проблема
англійська вчитель приходить додому раз в тиждень-поки вистачає
комп академія в суботу-3 години занять
теніс-3 рази в тиждень(один раз в суботу вранці-його я хотіла б забрати вже.ходимо з 5 років.думаю вже навчився грати)
басейн-3 рази в тиждень
якось поки справляємось
heppi
 
Повідомлень: 4455
З нами з: 06 травня 2011, 16:39
Репутация: 330

Re:

Повідомлення heppi » 10 грудня 2018, 10:10

Сетика написав:Питання не куди впихнути, а де дитина розкриється.А вгадати нахили і здібності важко, не спробувавши. Тому і записують в багато гуртків, щоб пізнати що дитині цікаво.
Нецікаві відпадуть самі.
Правда це не стосується репетиторів і обов'язкових дисциплін. Мова саме про позашкільні заклади.

я з вами повністю згідна
heppi
 
Повідомлень: 4455
З нами з: 06 травня 2011, 16:39
Репутация: 330

Re: Re:

Повідомлення heppi » 10 грудня 2018, 10:21

ЛенаЧ написав:
heppi написав:Мій навчається в 4 класі звичайної школи (Я не ходжу на роботу від ...І до ...)ходить на сопілку,великий теніс,басейн,комп академія,англ мова-головне бажання

Ой, мне кажется одного желания мало, тем более на такое большое количество кружков.
Расскажите как можно успеть посещать пять кружков??
Моя второклассница тоже ходит в бассейн - 6 раз в неделю по 1,15 занятие + время дойти, переодеться, просушиться после занятия,... выходит два часа как минимум
Пение в школе три раза в неделю по полчаса . Занятия не сразу после уроков. И.е надо время дойти домой, покушать, вернуться назад,.... Благо школа рядом с бассейном и сразу после пения идёт в бассейн.
Пение в МБК два раза в неделю по часу + час на дорогу туда и обратно.
Два раза в неделю английский по часу + час на дорогу туда и обратно.
Это уже 22 часа выходит в неделю занятых как минимум кружками.

Ребенок хочет ещё рисовать, как выкроить 1,5 часа на одно занятие + ещё время на дорогу :? Желание есть, а времени нету.
Ведь и на отдых и на уроки надо время оставить.
А вы написали аж пять серьезных кружков ( ну конечно если вы занимаетесь серьезно, не пропускаючи занятий)

Без поважної причини не пропускає ні одного заняття.Я в цьому році добавила йому сопілку і комп академію(перепитавши його і сходивши на пробне заняття)дуже переживала як буде справлятися але слава Богу поки все добре .
heppi
 
Повідомлень: 4455
З нами з: 06 травня 2011, 16:39
Репутация: 330

Повідомлення Лапушка » 10 грудня 2018, 10:36

Я підхожу до гуртків дуже серйозно, й з тим, що це має приносити користь. Музика- так. Стимулює розвиток мозку, пам*яті, виступи формують манеру поводитись, тримати себе, опановувати страх перед натовпом.
Музична освіта дає можливість розвиватись у цьому напрямку - музучилище, конса.
Танці - ні. Для себе, буде мати час у подальшому житті, хай ходить.
Гімнастика - ні.
Просто для здоров*я у нас є легка атлетика, а для кар*єри у доньки нема таланта, й я вважаю, що без спецшколи, навіть талант не виведе на Олімп.
Англійська- так.
Шукаю ще математику, бо треба вилізти з сімок.
Тай все.
Колись мала ходила ще в художку, але сама зрозуміла, що то не її.
Про плавання- я радію, що Марта обрала біг. ). Хоча також, як загальноукріплююче захоплення, воно має сенс.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Повідомлення Аквуля » 10 грудня 2018, 10:43

Все це дуже добре, тим більше якщо діти тягнуть і їм це в задоволення. Але розкажіть як складається з гуртками у тих дітей, чиї батьки працюють повний день? Говорю про молодшу школу, старші вже самі здатні ходити. Особисто у нас просто нема можливості серед робочого дня їздити-возити, а ввечері вже якщо чесно нема ні сили,ні бажання, ми і так родиною проводимо час лише ввечері, повечеряти, уроки повчити, просто погратися, та й нема вже того вечора.Поки ходить в гурток у школі, але не особо з бажанням(співи), є ще в школі танці бальні але не хоче категорично. В басейн інколи по суботам ходять з чоловіком. З якого віку пускаєте самих?
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Re:

Повідомлення MiraKatya » 10 грудня 2018, 10:55

Аквуля написав:Все це дуже добре, тим більше якщо діти тягнуть і їм це в задоволення. Але розкажіть як складається з гуртками у тих дітей, чиї батьки працюють повний день? Говорю про молодшу школу, старші вже самі здатні ходити. Особисто у нас просто нема можливості серед робочого дня їздити-возити, а ввечері вже якщо чесно нема ні сили,ні бажання, ми і так родиною проводимо час лише ввечері, повечеряти, уроки повчити, просто погратися, та й нема вже того вечора.Поки ходить в гурток у школі, але не особо з бажанням(співи), є ще в школі танці бальні але не хоче категорично. В басейн інколи по суботам ходять з чоловіком. З якого віку пускаєте самих?

В нас сама їздить, але виходить наш гурток після школи ( в нас 2 зміна). Їде сама, відразу після уроків (але передзвонює що доїхала). Після заняття забираємо її і додому.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення Лапушка » 10 грудня 2018, 11:01

Сама почала їздити в музичну( на 16 липня) в 3 класі, з дзвінками, й зимою забирали на машині, бо ніч була.
Легка атлетика в школі, й англійська поряд з будинком.
Зараз вже у 6 класі, то їздить сама усюди.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Повідомлення nnat » 10 грудня 2018, 11:09

Не погоджуюся з думкою, що зараз більшість дітей займаються у багатьох гуртках. Це не так. Знаю по однокласниках сина (8 клас), що більшість дітей не займаються нічим. І я вважаю, щоб обрати те, що тобі до душі, дитина повинна спробувати себе у різних сферах. Також, займатися у гуртку, на мою думку, не означає, що потрібно обов'язково стати "чемпіоном". Я за різносторонній розвиток дитини, а професійності від своєї дитини не чекаю. Син займається великим тенісом (тренування 2 рази на тиждень по 2 години), театр-студія (2 рази на тиждень), МАН з хімії (1 раз на тиждень) - це вже для профорієнтації, бо дуже цікавиться хімією. Крім того в школі грає у театрі, відмінно вчиться, листопад-грудень майже кожного дняя, включаючи неділю, додатково займається з шкільними вчителями (на їх вимогу) для підготовки до міських олімпіад - цього року два других та одне перше місце. При чому, я відмовляю від деяких занять, прошу зосередитися на одному-двох предметах, а він хоче сам такого "навантаження". Якби я бачила, що дитина перевтомлена, я б категорично забороняла деякі заняття. Але він справляється поки. По місту пересувається з 2 класу сам, добре, що зупинка під домом. Цього року доводиться їздити в Айвенго в темну пору, але знаємо розклад маршруток і підлаштовуємося. Чоловік, по можливості забирає машиною.
Аватар користувача
nnat
 
Повідомлень: 4711
З нами з: 20 березня 2011, 12:51
Звідки: Ровно-центр
Репутация: 458

Re:

Повідомлення Ilonka » 10 грудня 2018, 12:04

vikinka написав:Де в нас в Рівному є театральні гуртки або театр - студія для дітей 3 - 4 кл

В ПДМ, є на Буковинській 14А. Освітній центр Софія
Аватар користувача
Ilonka
 
Повідомлень: 13509
З нами з: 21 березня 2010, 16:52
Репутация: 522

Re: Re:

Повідомлення stefaniy » 10 грудня 2018, 12:06

Ilonka написав:
vikinka написав:Де в нас в Рівному є театральні гуртки або театр - студія для дітей 3 - 4 кл

В ПДМ, є на Буковинській 14А. Освітній центр Софія

У мене старший у ПДМ, а малий у Софії. Вчитель той самий, дуже подобається дітям.
Аватар користувача
stefaniy
 
Повідомлень: 9813
З нами з: 03 грудня 2010, 10:00
Звідки: 0949679409 Юля
Репутация: 885

Re:

Повідомлення sandra123 » 10 грудня 2018, 12:09

vikinka написав:Де в нас в Рівному є театральні гуртки або театр - студія для дітей 3 - 4 кл

У ляльковому театрі є студія для дітей. Запитайте.
sandra123
 
Повідомлень: 2615
З нами з: 23 грудня 2011, 00:17
Звідки: 0989773116
Репутация: 227

Re:

Повідомлення olyavolya » 10 грудня 2018, 14:46

connect написав:А вже пора писати заяву в школі про намір навчатись?
Планую в 15 вести. Можливо хто знає хто з вчителів бере першокласників?
І яким чином по класам дітей сортують? Якщо я виявлю бажання до певної вчительки попасти, як це вирішувати?

в 15-тій вже вісить оголошення, що вони приймають заяви про наміри.
Як щось дізнаєшся - то поділись зі мною, будь ласка))
Я все думаю віддавати цього року малу чи ні...
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення Сетика » 10 грудня 2018, 14:52

vikinka написав:Де в нас в Рівному є театральні гуртки або театр - студія для дітей 3 - 4 кл

В Хіміку чудова театральна студія!
Аватар користувача
Сетика
 
Повідомлень: 4141
З нами з: 13 травня 2009, 19:31
Звідки: Моя хата НЕ скраю!
Репутация: 219

Повідомлення olyavolya » 10 грудня 2018, 14:56

а мне наоборот кажется, что слишком серьёзных занятий в младшей школе - это лишнее. Мои не ходят на гос. плаванье и другой спорт - именно потому, то ориентир там - на проф. спорт. А зачем это им? И убивать 6 вечеров в неделю на бассейн -
то слишком, как по мне. И считаю, что это очень неправильная позиция государства - должно быть наоборот - много занятий оздоровительных - и небольшие группы для тех, кто хочет. проф.
Та же история с гимнастиками-танцами и т.д.

Мой в 1 классе - ходит на французский (3 раза в неделю, захотел сам, ходит второй год) и вот это уже перешло в разряд - будешь ходить, ибо язык бросать учить не стоит, раз столько в него вложено.
Остальное - прямо в школе (т.е. логистика не на мне): логические игры - 2 раз в неделю, танцы - 3 раза в неделю.
И еще рисование по субботам.
И еще раз в неделю - песенный английский (но не каждую неделю).
Иногда бассейн.
И я считаю что это слишком-слишком много. Но он хочет и что поделать))
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення Сетика » 10 грудня 2018, 14:58

Менший в 5 класі. Їздить з цього року сам. В молодшій школі викручувались, як могли.
Навіть,, няню,, якщо її так можна назвати, наймали в процес,, на гурток/з гуртка,,
Аватар користувача
Сетика
 
Повідомлень: 4141
З нами з: 13 травня 2009, 19:31
Звідки: Моя хата НЕ скраю!
Репутация: 219

Повідомлення Сетика » 10 грудня 2018, 15:02

А ще висловлю думку, що формується більш відповідальна особистість, яка вміє розподіляти свій час у дітей, у яких час розписаний. Я точно знаю, що якщо не задію свою дитину в гуртках, час буде витрачатись на телевізор і комп. ігри і ажніяк не на уроки і книги.
Аватар користувача
Сетика
 
Повідомлень: 4141
З нами з: 13 травня 2009, 19:31
Звідки: Моя хата НЕ скраю!
Репутация: 219

Повідомлення olyavolya » 10 грудня 2018, 15:07

ну у моего подконтрольный планшет и комп - и когда у него есть время, то он именно играет - говорят что ребенку для нормального развития необходимо минимум 2 часа в день просто игры. и я сильно переживаю, что у моего эти 2 часа не каждый день.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення heppi » 10 грудня 2018, 16:07

olyavolya написав:ну у моего подконтрольный планшет и комп - и когда у него есть время, то он именно играет - говорят что ребенку для нормального развития необходимо минимум 2 часа в день просто игры. и я сильно переживаю, что у моего эти 2 часа не каждый день.

Ваш такий не один,у мого теж немає цих двух годин ігри на гаджетах
В школі грається на перервах у бейблейди (чи як вони правильно називаються) :D
heppi
 
Повідомлень: 4455
З нами з: 06 травня 2011, 16:39
Репутация: 330

Re: Школи м. Рівного

Повідомлення vikyxa » 10 грудня 2018, 16:26

Хто знає, де в нас є секція по баскетболу? Малому 6р. Чи беруть десь таких малих?
Аватар користувача
vikyxa
 
Повідомлень: 4513
З нами з: 28 липня 2010, 11:49
Звідки: Північний 0993629703 Манікюр, гель-лак, гель
Репутация: 245

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина