Вагітність Пологи ГВ (4)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення марія88 » 17 березня 2019, 16:25

Я за першою вагітністю теж на глюкозу здавала на Макарова, а за другою вже посилали на Мірющенка
Аватар користувача
марія88
 
Повідомлень: 1923
З нами з: 09 травня 2014, 08:20
Звідки: Ювілейний 0985152049
Репутация: 189

Re:

Повідомлення bepantenius » 17 березня 2019, 16:34

Wallis написав:Хто не так давно стояв чи стоїть на обліку на Макарова?
Казала подруга, що аналзи на глюкозу і аналізи сечі треба здавати по Мірющенка?


А якщо стати в перинатальному? Там всі здаються?

В перенатальном все задаются кроме на бак посев ..на мирющенка.
bepantenius
 
Повідомлень: 966
З нами з: 07 серпня 2011, 12:06
Звідки: район ж/д вокзала Меня зовут Наташа ко мне на ты....мой номер 096 19 05 701
Репутация: 57

Повідомлення Іра » 19 березня 2019, 11:36

Привіт! Продаю наш мобіль на дитяче ліжечко фірми Canpol viewtopic.php?f=146&t=426784
ще маю весняно-літній одяг для вагітних і подушку для вагітних з цього сайту http://lezheboka.com.ua/shop/dlya-berem ... na-rozovom
Теми ще створюю, тому шукайте за ніком, або пишіть в пп)))
Аватар користувача
Іра
 
Повідомлень: 1472
З нами з: 08 вересня 2009, 14:40
Звідки: Автовокзал/12 школа англійська
Репутация: 218

Повідомлення dinamovka » 19 березня 2019, 21:45

Порадьте, будь ласка. Часом молока вже зовсім нема, а на засипання треба, буває вночі дитині не вистачає. Чим можно докормити, навчіть, бо не розуміюсь на тому
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 19 березня 2019, 21:53

dinamovka написав:Порадьте, будь ласка. Часом молока вже зовсім нема, а на засипання треба, буває вночі дитині не вистачає. Чим можно докормити, навчіть, бо не розуміюсь на тому

Вооз рекомендує гв до 2 років. А якщо закінчується раніше, то продавжувать сумішю. Може попробуй суміш дай і все...
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення dinamovka » 19 березня 2019, 22:18

Я то і не планувала закінчувати..
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення Kvito4ka » 19 березня 2019, 22:28

Я перейшла на суміш. Тиждень тому. Сон з’явився і в нього і в мене. Встає вночі раз, максимум два. А до цього кожних дві години... Годувала до 1,1.
Аватар користувача
Kvito4ka
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 22 березня 2012, 16:37
Звідки: р-н. Чайка, 068 03 77 516
Репутация: 107

Re:

Повідомлення sandra123 » 19 березня 2019, 22:33

dinamovka написав:Порадьте, будь ласка. Часом молока вже зовсім нема, а на засипання треба, буває вночі дитині не вистачає. Чим можно докормити, навчіть, бо не розуміюсь на тому

Я докормлювала сумішшю. Даєте груди по черзі, а потім суміш. Я даю скільки з'їсть. Зазвичай це 60-90 мл, рідко коли 120.
sandra123
 
Повідомлень: 2615
З нами з: 23 грудня 2011, 00:17
Звідки: 0989773116
Репутация: 227

Повідомлення Slava29 » 20 березня 2019, 03:46

В мене пропала малій ще не було 8місяців на суміш не перевозила брала звичайне молоко коли магазин не коли ні кипятила і так давала. Правда в малої апетит хороший вона гарно в мене його випивала + вже вводила в харчування всякі кашки та супчики, кашки брала мілупа мала чомусь їх дуже любила кукурудзяні. Тоді саме намагалась осінь старша починала ходити в садочок не знаю можливо з цим пов'язано що не на ГВ часто боліли мала походить тиждень два в садочок і оболіють двоє вилікуєм і знову. Зараз вже все добре нам майже 1.4 дитина спить в ночі рідко коли покидаєється то всуну пустушки коли що набираю коли молоко коли компот, чай, можу не почути то мала покращиться собі і сама візьме бутилочку завжди ложу біля неї.
Slava29
 
Повідомлень: 4110
З нами з: 22 липня 2016, 23:19
Звідки: Рівне
Репутация: 234

Re:

Повідомлення Маришка » 20 березня 2019, 09:00

dinamovka написав:Порадьте, будь ласка. Часом молока вже зовсім нема, а на засипання треба, буває вночі дитині не вистачає. Чим можно докормити, навчіть, бо не розуміюсь на тому


а скільки дитині? може у вас лактаційний криз.... так буває деякий час, а потім знов відновлюється
ну а взагалі - то можна ввечері покормити якоюсь сумішшю чи ситною кашкою (якщо вже їсть), тоді менше в ночі буде вже хотіти саме їсти

п.с. взагалі до року молоко коров"яче не рекомендується давати дітям, кисломолочні продукти так - саме молоко - ні :roll:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення MiraKatya » 20 березня 2019, 11:58

ГВ краще чим коров'яче молоко (це не найкраща альтернатива годуванню), якщо свого немає є суміші замінники маминого молока.
Тим паче суміш не може бути в пляшечці більше чим 2 години придатною до вживання.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення dinamovka » 21 березня 2019, 11:01

Дитині 9міс.
Мабуть не криза, бо вже досить довго молока меншає. І меншає поступово. Зараз можу зцідити нормально два рази на день. І ледь 60мл-80мл :( Я ж зціджую.. Можливо час прийшов вже.. може якби дитина грудь брала то було б по-іншому.
Буду в місті, то куплю суміш.
Дитина то їсть добре, то це рятує. Але накормити на ніч добре на всю ніч не допомагає. Тому і питаю)
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення Sim0na » 21 березня 2019, 11:17

мені здається, в такому віці чим хоч корми, всю ніч дитина спати не буде, мала ще
але так, у вашому віці та ситуації лишається тільки згортати гв і переходити на суміш
Аватар користувача
Sim0na
 
Повідомлень: 9405
З нами з: 08 травня 2011, 23:24
Звідки: Рівне
Репутация: 229

Повідомлення Нуся » 21 березня 2019, 22:52

Де знайти в сп штани для вагітних? Дякую.
Аватар користувача
Нуся
 
Повідомлень: 2091
З нами з: 09 березня 2010, 13:45
Звідки: Рівне (Північний, Фреш)
Репутация: 107

Re:

Повідомлення dasha1987 » 22 березня 2019, 09:14

Sim0na написав:мені здається, в такому віці чим хоч корми, всю ніч дитина спати не буде, мала ще
але так, у вашому віці та ситуації лишається тільки згортати гв і переходити на суміш

Мой сын с 8 месяцев ночью уже не просыпался. В 21 смесь и все, до 7 утра спал . Мне повезло :lol:
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення lisa25 » 22 березня 2019, 22:31

Вам реально повезло)) я вже думала за донечкою буде по іншому,та де там.Через кожні 2,5-3 їсть((
lisa25
 
Повідомлень: 2914
З нами з: 17 березня 2012, 20:32
Звідки: Рівне р-н автовокзалу
Репутация: 172

Повідомлення Зульфія » 23 березня 2019, 16:36

Дівчата, дитині прокидатися часто вночі природно. І це ніяк не зв'язано з голодом. Прямого зв'язку нема. Некомфортно мамі - це да, але путати не треба.
Молока просто так менше не стає - або лактаційний криз (який треба пережити, "повісити " дитину на пару днів на груди, гніздуватися, спати разом і дитина насмокче собі і груди будуть виробляти більше (налаштується 'попит-пропозиція"). Якщо в такій ситуації дати суміш - всьо. Груди більше виробляти молока не стануть - дитина з часом зрозуміє, що з пляшки пити легше - зіпсується захват грудей - ще менше стане молока, бо дитина неефективно його смокче з поганим захватом - ви стаєте давати суміші все більше - всьо, гв закінчується. Скільки часу це займе це індивідуально, але цепочка подій саме така.
Якщо не лактаційний криз, а просто вам здається, що менше молока, то: на вечір молока завжди виробляється менше, дитина може нервувати на груді. Це не значить, що вона буде голодна. Це значить, що треба частіше прикладати.
Другий момент: якщо вам "здається", що молока менше , і ви так думаєте через те, що воно не прибуває, груди м'які і ніби неповні - то це ви помиляєтеся. Коли у вас встановлена лактація (не пам'ятаю точно, але вже після 4 місяців по-моєму так), то груди не набираються візуально як в перші місяці. Груди працюють вже по принципу попит-пропозиція і молоко приходить у відповідь на смоктання дитини. Воно прибуває після того, як дитина якийсь час посмокче. Ви це можете відчувати фізично, а може й ні. І да, дитина може нервувати, що "не льється" одразу, і буде плакати чи неспокійно вести себе. Ну то треба заспокоїти, поколихати, ще раз дати.
Зрозумійте, що таке на перший погляд легке рішення догодувати сумішшю - це не разова подія. Це тільки погіршить ситуацію. Краще розібратися в чому причина неспокою дитини і вас і вирішити проблему, а не почати догодовувати зразу. Я би цього не писала, якби на своєму гіркому досвіді не переконалася. Погугліть в фейсбуці всеукраїнську групу Молочні ріки , або сайт їхній. Це асоціація консультантів з гв. Ви там море корисної інформації знайдете і при вашому бажанні і підтримці родичів всі проблеми з гв вирішите. Чого я за родичів кажу, бо коли бабуся регулярно розказує, що "дитя голодне, твоє молоко синє, давно пора смєсь" - ну то тут треба міцні нерви, щоб поступати так як ти вважаєш за потрібне і не слухати отакі "поради".
На рахунок коров'ячого молока - вже давно і в медичних протоколах є, і доказові педіатри наші і закордонні пишуть, що до 3 років його не можна давати дітям. Білок коров'ячого молока надто агресивний для дитячого жкт. Воно на телят природою розраховане, а не на людських дітей. Проблеми будуть на виріст, аж до дорослого віку (гастрити і т.д ). Вже в такому випадку суміш кращий вибір (але дорожчий звичайно). Скажете, що нас от годували і всі живі - ну да, живі. А у всіх все ок зі шлунком потім? А діатези в дитячому віці? Годували, бо не було виходу, та й наука тоді не знала, що це шкідливо.
Кожна мама робить свій вибір, але треба його робити не на основі "бабця сказала", а на основі достовірних джерел.
Всім терпіння і сил :-) і ненервового гв )
Зульфія
 
Повідомлень: 2472
З нами з: 21 січня 2013, 11:41
Звідки: Покровський 097991135два
Репутация: 148

Повідомлення Slava29 » 23 березня 2019, 22:23

кожна мама сама знає як краще її дитині, всі діти різні і ніхто краще не відчуває свою дитину як мама)))
Slava29
 
Повідомлень: 4110
З нами з: 22 липня 2016, 23:19
Звідки: Рівне
Репутация: 234

Повідомлення Retro » 23 березня 2019, 22:36

Привіт. Висловіть свою думку про соску, якщо дитина на гв. Одні кажуть не давати, так як потім неправильно буде грудь брати. Інші кажуть давайте, якщо в цьому є потреба. По своєму сину (1 міс) бачу, щщо потреба є. Поїсть, заснув, дала соску-спить . Не дала соску-через 15 хв прокинувся. Цікаво почути думку тих то давав соску. Не відмовилася дитина від груді і чи не було проблем з прикладуванням потім?
Retro
 
Повідомлень: 1198
З нами з: 23 лютого 2013, 11:04
Репутация: 119

Повідомлення Фурия » 23 березня 2019, 22:46

Ми з місяця десь почали давати соску, бо ситуація була схожа на вашу. І знаєте, дякуючи їй вдалось розділити гв і сон! Брав грудь і далі правильно, ніяких проблем не виникло. Сам відмовився від соски в 1.5, якось не схотів брати, я сховала та й забули) ГВ досі є, зараз 1.7
Аватар користувача
Фурия
 
Повідомлень: 709
З нами з: 02 листопада 2013, 00:09
Звідки: Рівне
Репутация: 64

Повідомлення MisDior » 23 березня 2019, 23:06

Нам теж місяць і я даю соску) ще в пологовому дала)
але коли він її не хоче то і не візьме. І груди бере правильно. Мене особисто соска спасає.
Теж саме було і зі старшою дитиною, в рік сама відмовилась без проблем. На гв були до 1.7 (закінчили бо вийшла на роботу)
Аватар користувача
MisDior
 
Повідомлень: 10232
З нами з: 31 жовтня 2012, 23:21
Звідки: м.Рівне Північний.Вайбер 068зз14о17Оля.
Репутация: 937

Re:

Повідомлення dasha1987 » 23 березня 2019, 23:40

Retro написав:Привіт. Висловіть свою думку про соску, якщо дитина на гв. Одні кажуть не давати, так як потім неправильно буде грудь брати. Інші кажуть давайте, якщо в цьому є потреба. По своєму сину (1 міс) бачу, щщо потреба є. Поїсть, заснув, дала соску-спить . Не дала соску-через 15 хв прокинувся. Цікаво почути думку тих то давав соску. Не відмовилася дитина від груді і чи не було проблем з прикладуванням потім?

Давала через неделю уже. Долго не могла найти ту самую. Никаких проблем не было с гв. С 4 мес периодически смесь с бутылки, опять же, никаких проблем.
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення Sim0na » 24 березня 2019, 04:32

мені здається, це лотерея , і як поведе ваша дитина після соски ніхто передбачити не може
Аватар користувача
Sim0na
 
Повідомлень: 9405
З нами з: 08 травня 2011, 23:24
Звідки: Рівне
Репутация: 229

Re:

Повідомлення gamava » 24 березня 2019, 11:07

Sim0na написав:мені здається, це лотерея , і як поведе ваша дитина після соски ніхто передбачити не може

Повністю згідна. Моє хлопченя не хотіло брати соски, хотіла мама, тобто я, бо думала, що буде легше. Після декількох спроб соску взяв, але і захват почав псуватися. Тоді я зрозуміла, що легше в моєму випадку не буде, буде гірше... і соску забрала. І в нас все ок, слава Богу, вже 9 місяців. Так що тут такоє...
gamava
 
Повідомлень: 501
З нами з: 25 липня 2013, 21:21
Репутация: 108

Повідомлення ЛевицькаЛєна » 24 березня 2019, 11:22

Як я родила,то моя манюня за 1 день так мені в роддомі груди понасмоктувала,що були тріщини,то чоловік пішов в аптеку і сам купив соску на наступний день,причому вибрав,бо вона йому сподобалась)))і ми в роддомі від лікарів ховали,щоб менше говорили,хоча акушерка сама сказала,щоб купили.Зараз нам 8 місяців,груди їсть без проблем,і соску смокче теж.Як засне,потім сама виплюне.А як зуби турбують,то вона її перекручує як їй зручно і ясна чухає.
ЛевицькаЛєна
 
Повідомлень: 6328
З нами з: 21 березня 2013, 15:12
Звідки: р-н Автовокзалу 067-357-93-91
Репутация: 394

Re:

Повідомлення Зульфія » 24 березня 2019, 13:23

Sim0na написав:мені здається, це лотерея , і як поведе ваша дитина після соски ніхто передбачити не може

Оце точно. Моя мама купила саму просту "ромашку", я десь з тижня давала її малому, може до місяця. Ми були в лікарні, то там ще й медперсонал казав давайте. не сказала б, що вона рятувала чимось. Як спав і соска випадала, то прокидався і толку не було. Але в нас були проблеми з вагою і я біля місяця соску забрала, переживала чи вона не псує ситуацію. Просто дитина замість того, щоб стимулювати груди - смокче соску і груди недоотримують стимулювання, і молока від того може зменшуватися. Потім десь в 2-3 місяці я від розпачу, що спить на грудях знову купила соску, авент найдорожчу, типу схожу на грудь максимально. І отут стався капєц - після дня використання малий почав зїжджати на сосок, цмокати груддю - захват зіпсувався. Я тиждень потім мучилася, забирала грудь коли отак робив, колихала щоб заспокоїти і знову давала. Так що да - це лотерея. І ризик поганого захвату реальний. Просто не кожна мама пов'язує те, що з часом меншає молока з тим, що є соска.
Зульфія
 
Повідомлень: 2472
З нами з: 21 січня 2013, 11:41
Звідки: Покровський 097991135два
Репутация: 148

Re:

Повідомлення Зульфія » 24 березня 2019, 13:38

Slava29 написав:кожна мама сама знає як краще її дитині, всі діти різні і ніхто краще не відчуває свою дитину як мама)))

Ви з одного боку праві, але на чому грунтується мамине відчуття, що "так краще"? Якщо мамині знання обмежуються тим, що грудь треба давати раз в три години, а між тим воду і соску, то логічно, що прийдеться через якийсь час давати суміш. Бо груди без нормальної стимуляції молока виробляти достатньо не будуть. І мама скаже , що вона "відчуває", що її дитині треба докорм.
Мамина інтуїція і відчуття це одне і не треба змішувати їх і відсутність грамотної інформації про гв.
Відчуття можуть стосуватися якихось інших справ, але якщо є наукові рекомендації, що коров'яче молоко давати не треба, то не треба виправдовувати мамине рішення все одно давати це молоко тим, що мама "відчуває", що так її дитині краще. Це дешевше, на цьому наполягає баба/свекруха/родичі, інші аргументи - але "мама відчуває" це сумнівний аргумент.
Зульфія
 
Повідомлень: 2472
З нами з: 21 січня 2013, 11:41
Звідки: Покровський 097991135два
Репутация: 148

Re: Re:

Повідомлення Slava29 » 24 березня 2019, 15:01

Зульфія написав:
Slava29 написав:кожна мама сама знає як краще її дитині, всі діти різні і ніхто краще не відчуває свою дитину як мама)))

Ви з одного боку праві, але на чому грунтується мамине відчуття, що "так краще"? Якщо мамині знання обмежуються тим, що грудь треба давати раз в три години, а між тим воду і соску, то логічно, що прийдеться через якийсь час давати суміш. Бо груди без нормальної стимуляції молока виробляти достатньо не будуть. І мама скаже , що вона "відчуває", що її дитині треба докорм.
Мамина інтуїція і відчуття це одне і не треба змішувати їх і відсутність грамотної інформації про гв.
Відчуття можуть стосуватися якихось інших справ, але якщо є наукові рекомендації, що коров'яче молоко давати не треба, то не треба виправдовувати мамине рішення все одно давати це молоко тим, що мама "відчуває", що так її дитині краще. Це дешевше, на цьому наполягає баба/свекруха/родичі, інші аргументи - але "мама відчуває" це сумнівний аргумент.

)))))))
не давайте коров'ячого молока бо діти імена від нього боліють. Вас послухати то ми мами всі слабі бо пили молоко)))))
https://www.google.com/amp/s/ternopil.d ... 530126/amp інформація про суміш вона краща мови нема для цієї мами розкажіть що суміш краще
Slava29
 
Повідомлень: 4110
З нами з: 22 липня 2016, 23:19
Звідки: Рівне
Репутация: 234

Повідомлення Маришка » 24 березня 2019, 16:56

Там не вказано, що смерть настала через суміш. Здається була схожа ситуація з рік тому, дитину врятували, але проблема була у воді, якою розводили суміш (малюки дуже чутливі до нітратів у воді), я чогось цей випадок добре пам'ятаю, бо писала Мар'яна Рева .... До суміші потрібно краще купляти бутильовану воду....
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення engedrina » 24 березня 2019, 17:15

Мій перший син, виріс без соски і я до цього часу згадую цей жах, постійно на груді, тріщини, засинання з мамою і пробудження теж, на вулиці розкричиться нічим не заспокоїш, дівчата росли з сосками авент, набагато спокійніше було, в рік викинули тай все. Всіх кормила груддю майже два роки, і ніколи між гв і соскою не бачила зв'язку, бо його там просто нема, але це моя думка.
Аватар користувача
engedrina
 
Повідомлень: 6558
З нами з: 25 серпня 2011, 11:14
Звідки: Рівне Ювілейний
Репутация: 335

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина