Вагітність/пологи/ГВ(3)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 24 листопада 2017, 02:02

Лапушка написав:
dom135 написав:Моїй сестрі взагалі не повезло - з роддому приїхали з стафіллококом, малечу довго лічили, добре, що все зараз ок'. Але це не в нас, а у Вірменії, Єреван, кстаті столиця :(

Колись у нас була просто катастрофічна ситуація з стафілококком. Мене й брата мама приїжджала народжувати в Здолбунів з Одеси, Початок 80-х.

Да, мені теж бабуля про таке розказувала. Правда, про роддом в Ташкенті. Що тишком радили вагітним шукати виходи на ніі акушерства і гінекології.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5930
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення dom135 » 24 листопада 2017, 09:35

Так я до чого веду, що в нас ще нормально, зрозуміло, що хочеться краще. Вчора зачепила цю тему коли говорила по скайпу з іншою сестрою, не рідною, яка зараз проживає в Нижнєвартовську, то там взагалі жах, каже кучу бабла дали, а відношення до вагітних, як до стада корів, ганяли, кричали, жуть..., не хотіла б я там народжувати...І з таким відношенням... Хоча умови були супер, тобто ремонт, обладнання
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Повідомлення dinamovka » 24 листопада 2017, 10:08

Дівчата, якщо я в області пупка відчуваю як ніби тягне, то глюки? Бо здається що глюки)))) бо на дотик нічо не болить і не тягне)
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення Маришка » 24 листопада 2017, 10:26

dinamovka написав:Дівчата, якщо я в області пупка відчуваю як ніби тягне, то глюки? Бо здається що глюки)))) бо на дотик нічо не болить і не тягне)


може пузик починає рости і сама шкіра тягне?
залежить який термін (якщо малий - то матка нижче пупка, тому можуть бути глюки :D )
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Афіна2018 » 24 листопада 2017, 10:39

Тож у нас теж в перинатальному було багато випадків з тими стафілококами. І в Здолбунові маминій сестрі занесли стафілокок, потім лікували. Таке.. як кому повезе..
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення olyavolya » 24 листопада 2017, 11:30

АннаП написав:Льогко! В пологовому стерильна напевне тільки операційна. Партнерські пологи, вільне відвідування, спільний туалет всіділа(

по 1 все не може бути стерильним.
по 2 - якраз "занадто" стерильно і є причиною того, що збудники того ж стафілококу виростають дуже моцними і сильними :-)
Найскладніше лікувати саме лікарняну інфекцію, бо вона дуже стійка, вона ж виживала там, де з нею постійно боролися.
Саме тому і кладуть дитину на маму-тата після народження - щоб її тіло "заразалося" сімейною, так би мовити, мікрофлорою, а місця для лікарняної було менше.
відкрите відвідування теж знижає ризики і т.д. краще вже "вуличною", "сімейною" ніж лікарняною.

По доброому, в ідеалі, десь в когось зі свєтіл медицини читала, що пологові віділення, закриті віділення мають навіть раз в 10 років закриватися і робитися ремонт, коли здирають все до цегли і штукатурять-красять на ново. А в ідеалі - переїхати в інше приміщення. Ну виконати ж це нереально.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення MiraKatya » 24 листопада 2017, 11:36

Там в опц він і зараз є. Вони що нове побудували?. Старе примарафетили і все
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення VesНУля » 24 листопада 2017, 11:55

Погоджуюсь з Tetiana,в тому ,що кому як повезе.Тому,що той самий стафілокок і міському пологовому є,але справа в тому ,що нагородити можуть не лише стафілококами та стрептококами, а цих "гадасЦЄй" є тьма-тьмуща.І ,доречі,моя акушерка буквально позавчора теж говорила про те ,що про зараження стафілококами і стрептококами почали забувати саме коли почали в пологових дитинку одразу після народження "поселяти" з мамою.
Востаннє редагувалось VesНУля в 24 листопада 2017, 12:36, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
VesНУля
 
Повідомлень: 891
З нами з: 21 вересня 2012, 15:49
Звідки: Рівне 0964866745
Репутация: 109

Повідомлення Nikita4909 » 24 листопада 2017, 12:18

Я народилася з тим стафілококом на Міцкевича. Чим тільки я не лікувалася,але марно.Все життя ангіни і гнійні висипи.Дитину мені не прикладали після народження,але стафілокока на щастя немає
Аватар користувача
Nikita4909
 
Повідомлень: 1399
З нами з: 19 жовтня 2009, 14:07
Звідки: м.Рівне, р-н Ювілейний
Репутация: 192

Повідомлення inna888 » 24 листопада 2017, 13:48

Може комусь цікаво - в чіко є термочехли на ніжки в каляску ( на флісі) по 230грн)))
inna888
 
Повідомлень: 3945
З нами з: 05 квітня 2012, 18:35
Репутация: 247

Re:

Повідомлення Афіна2018 » 24 листопада 2017, 14:55

Nikita4909 написав:Я народилася з тим стафілококом на Міцкевича. Чим тільки я не лікувалася,але марно.Все життя ангіни і гнійні висипи.Дитину мені не прикладали після народження,але стафілокока на щастя немає

Мене цікавить ця тема. На скільки мені відомо, аналіз на стафілокок і стрептококи здається в санстанції, і там же за окремі гроші підбирають антибіотик, до якого вони чутливі. Вам так робили і не допомогло?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Jarina » 24 листопада 2017, 15:41

І мого чоловіка в 1978-му в пологовому на Міцкевича "нагородили " стафілококом, довго була гнійна ранка на долонці.Але зажило, пройшло, ттт, і після того не трубувало, ні ангін, ні висипів, ттт.
Аватар користувача
Jarina
 
Повідомлень: 21597
З нами з: 07 грудня 2009, 11:17
Звідки: Рівне, ,до мене на "ти") 067*67*553*78
Репутация: 936

Re: Re:

Повідомлення Nikita4909 » 24 листопада 2017, 16:51

Tetiana написав:
Nikita4909 написав:Я народилася з тим стафілококом на Міцкевича. Чим тільки я не лікувалася,але марно.Все життя ангіни і гнійні висипи.Дитину мені не прикладали після народження,але стафілокока на щастя немає

Мене цікавить ця тема. На скільки мені відомо, аналіз на стафілокок і стрептококи здається в санстанції, і там же за окремі гроші підбирають антибіотик, до якого вони чутливі. Вам так робили і не допомогло?

Антибіотики приймала,але воно постійно проявляється.Також колола стафілоккоковий імуноглобулін,аутогемотерапію.Після других пологів не було ні висипів,ні ангін.Можливо через кровотечу після пологів,відбулися зміни в організмі.
Аватар користувача
Nikita4909
 
Повідомлень: 1399
З нами з: 19 жовтня 2009, 14:07
Звідки: м.Рівне, р-н Ювілейний
Репутация: 192

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 24 листопада 2017, 17:13

olyavolya написав:
АннаП написав:Льогко! В пологовому стерильна напевне тільки операційна. Партнерські пологи, вільне відвідування, спільний туалет всіділа(

по 1 все не може бути стерильним.
по 2 - якраз "занадто" стерильно і є причиною того, що збудники того ж стафілококу виростають дуже моцними і сильними :-)
Найскладніше лікувати саме лікарняну інфекцію, бо вона дуже стійка, вона ж виживала там, де з нею постійно боролися.
Саме тому і кладуть дитину на маму-тата після народження - щоб її тіло "заразалося" сімейною, так би мовити, мікрофлорою, а місця для лікарняної було менше.
відкрите відвідування теж знижає ризики і т.д. краще вже "вуличною", "сімейною" ніж лікарняною.

По доброому, в ідеалі, десь в когось зі свєтіл медицини читала, що пологові віділення, закриті віділення мають навіть раз в 10 років закриватися і робитися ремонт, коли здирають все до цегли і штукатурять-красять на ново. А в ідеалі - переїхати в інше приміщення. Ну виконати ж це нереально.

Ви все правильно пишете. Більше того, саме з цією метою зараз відмовляються від кварцування.
І гіпотетично підчепити в роддомі можна будь-яку болячку. Пам'ятаю, як хтось писав, що в роддомі дитя захворіло на коклюш(
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5930
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення mondrushira » 25 листопада 2017, 09:43

Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Повідомлення mondrushira » 25 листопада 2017, 09:48

ще не пробувала тільки цілісну латексну пустушку, у когось дітки цьмунькали таку?
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Re:

Повідомлення MiraKatya » 25 листопада 2017, 09:50

mondrushira написав:Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того

А ви відразу забираєте як вона засне? Я ще трішки чекаю, коли геть розслабитися тоді сосок сам випадає з рота. Бо як тільки заснув і забрати то не спить та
псіхує
В нас з 6 лише 1 підійшла. По трохи в рот вкладали, підтримували ту соску. А якщо спати мостили то підпирала тряпочками.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re:

Повідомлення АннаП » 25 листопада 2017, 09:55

mondrushira написав:Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того

Спробуйте латексну пустушку, вона м'якша за силікон.
В нас теж таке було з двома дітьми, але ттт соску Nuk взяли одразу.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5930
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення Зульфія » 25 листопада 2017, 10:03

mondrushira написав:Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того

Пробуйте забирати через хвилин 20 як засне, щоб міцно спала вже. Але мені це не допомогало. ((( Довгий час спав на руках, або біля мене з груддю в роті. Справа не в тому, що їсти хоче. Хоче маму біля себе. І до 3 місяців це дуже закономірно. Тому - ідеальний варіант це побути поки з дитиною, полежати біля неї коли вона спить. Може у вас були якісь зміни, стрес, басейн, гостей повна хата і т.д. і через це дитина переживає і не хоче маму відпускати?
Зульфія
 
Повідомлень: 2472
З нами з: 21 січня 2013, 11:41
Звідки: Покровський 097991135два
Репутация: 148

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 25 листопада 2017, 10:06

АннаП написав:
mondrushira написав:Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того

Спробуйте латексну пустушку, вона м'якша за силікон.
В нас теж таке було з двома дітьми, але ттт соску Nuk взяли одразу.

В нас взяв малий силіконову babe team. Nuk латекс та силіконові лежить брати не хоче.
Взяв симментричну, ортопедтчні соску
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 25 листопада 2017, 10:19

Зульфія написав:
mondrushira написав:Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того

Пробуйте забирати через хвилин 20 як засне, щоб міцно спала вже. Але мені це не допомогало. ((( Довгий час спав на руках, або біля мене з груддю в роті. Справа не в тому, що їсти хоче. Хоче маму біля себе. І до 3 місяців це дуже закономірно. Тому - ідеальний варіант це побути поки з дитиною, полежати біля неї коли вона спить. Може у вас були якісь зміни, стрес, басейн, гостей повна хата і т.д. і через це дитина переживає і не хоче маму відпускати?

Спробуйте слінг (не кенгурушку!.)
В ідеалі слінг-шарф)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5930
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення mondrushira » 25 листопада 2017, 10:43

MiraKatya написав:
mondrushira написав:Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того

А ви відразу забираєте як вона засне? Я ще трішки чекаю, коли геть розслабитися тоді сосок сам випадає з рота. Бо як тільки заснув і забрати то не спить та
псіхує
В нас з 6 лише 1 підійшла. По трохи в рот вкладали, підтримували ту соску. А якщо спати мостили то підпирала тряпочками.

у нас сам з рота не випадає :) тяга ще та :lol:
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Re: Re:

Повідомлення mondrushira » 25 листопада 2017, 10:49

АннаП написав:
Зульфія написав:
mondrushira написав:Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того

Пробуйте забирати через хвилин 20 як засне, щоб міцно спала вже. Але мені це не допомогало. ((( Довгий час спав на руках, або біля мене з груддю в роті. Справа не в тому, що їсти хоче. Хоче маму біля себе. І до 3 місяців це дуже закономірно. Тому - ідеальний варіант це побути поки з дитиною, полежати біля неї коли вона спить. Може у вас були якісь зміни, стрес, басейн, гостей повна хата і т.д. і через це дитина переживає і не хоче маму відпускати?

Спробуйте слінг (не кенгурушку!.)
В ідеалі слінг-шарф)

купила слінга з кольцами і кладу в положення колибелька. перед тим кормлю, а як кладу в слінга вона зразу цицю починає шукати :) то виходить скільки носити стільки кормити :) А стовпчиком ще неможу навчитись як правилино її туди чіпляти :D Родичі подарували ерго рюкзак, але він кажуть з 4 місяців, і мені здається з 4х то ще зарано може
Востаннє редагувалось mondrushira в 25 листопада 2017, 10:50, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Повідомлення dom135 » 25 листопада 2017, 10:49

В мене двоє не брали соску, теж спочатку пробували міняти різні, а потім і бутилочку не брали, підпоювала ложечкою, а коли підросли з трубочки пили коли гуляли, діти різного віку, але що старша, що малий не хотіли...
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Re:

Повідомлення lenaduma » 25 листопада 2017, 10:55

mondrushira написав:Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того

В мене мала спала мало того що з цицькою в роті а й ще на руках до 7 місяців.. це було страшне.. сидіння годинами буквою С і не шорохнутись.. а після 7 якось само відпустило
lenaduma
 
Повідомлень: 3762
З нами з: 01 грудня 2011, 09:44
Звідки: О97 чотири5О9995 Хмельницький, телефон на беззвучному (маленька дитина) передзвонюю
Репутация: 332

Re:

Повідомлення Lamana » 25 листопада 2017, 11:00

mondrushira написав:ще не пробувала тільки цілісну латексну пустушку, у когось дітки цьмунькали таку?

Зайдіть у Вісу і купіть саму дешеву (Ромашка називається) - в нас малий тільки таку взяв)
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Re: Re:

Повідомлення dom135 » 25 листопада 2017, 11:01

lenaduma написав:
mondrushira написав:Дівчата, дайте пораду. Нам 2 з половиною місяці і доня не відпускає груди коли засинає, я акуратно виймаю а вона в крик і так по колу, вже сил просто немає. Я уже пустушок накупляла різних форм-вона їх і до рота броати нехоче. Я думала спочатку що не наїдається, але набирає покищо добре. По цій причині і далеко від дому не відїжджаєм :( Чоловік каже хай добре перекричить і все пройде, а ніфіга, тільки захрипає від того

В мене мала спала мало того що з цицькою в роті а й ще на руках до 7 місяців.. це було страшне.. сидіння годинами буквою С і не шорохнутись.. а після 7 якось само відпустило

В мене з малим теж таке було, але не до 7м, мабуть десь до року :)
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Повідомлення mondrushira » 25 листопада 2017, 11:37

ромашка є, у мене старший її любив :)
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Re:

Повідомлення Lamana » 25 листопада 2017, 11:47

mondrushira написав:ромашка є, у мене старший її любив :)

:) :)
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Повідомлення olyavolya » 25 листопада 2017, 11:56

Вам правильно пишут - подождите пока ребенок крепко не заснет, мішци раслабятся и тогда доставайте.
Тем более если соску не хочет - то тогда какой смісл к ней приучать, что бі через год думать как отучить :-)
Єто же нормально когда ребенок 3-х месячній хочет маму ряддом :-) потом перерастет. Читайте книжки, смотрите кино и спите, если он у вас один. Если не один - играйте со старшими, занимайтесь:-) Тут слинг действительно выручает.
Я сыну пробовала дать соску, мне говорили - а ти придержи пальцем, что бы он привык. И попробовала и подумала что как то глупо - сидеть рядом, держать соску, когда я могу лечь рядом и держать планшет :-) А дочке не предлагала.

п.с совершенно правильно, эргорюкзак в 4 месяца рановато - эргорюкзам с момента самостоятельного сидения, т.е. после 6 месяцев.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина