Догляд за дітьми (дитячі речі і т.д.)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Re: Re:

Повідомлення tatynchik » 12 січня 2018, 00:36

nadiamm написав:
tatynchik написав:чую що булькотить все в грудях , я як оце тільки що починала кашляти і багато мокротиння і захлинається їм , відповідно лякається ...я вже їй високо подушку поклала , щоб вище спала можливо так трішки легше буде....ще ж якби не було тих соплів то можливо краще б дихалось а то і судинозвужуючі не особо допомагають ....тільки ніч то в жар кидає ((

Якщо є оце булькотиння і важке дихання, перевіртесь на рахунок запалення. Не хочу лякати, але в нас саме так при запаленні було(
Ще сердечко дуже сильно билось і дитина була ніяка, як варена помідорка. То педіатр нам одразу прослухала запалення і призначила АБ, за кілька годин після першого ж прийому стало краще. Але повторюсь, це про суто наш випадок...

антибіотик ми вже пьємо, сьогодні другий день . завтра буду викликати лікаря нехай дивиться і слухає. ще вдень то більш менш себе почуває, грається стрибає і весела но вночі кошмар і старший кашляє до рвоти і ця що аж задихається((що це вже робиться , ще в нас такого не було. 4 місяць безперервно обоє дітей хворіють .
tatynchik

загрузка...

Повідомлення nadiamm » 12 січня 2018, 00:54

Обов'язково на ніч зволожувач на всю катушку, дитині спати на животику, краще на мамі, так щоб ви обоє більше сиділи ніж лежали. Тримайтеся, має стати краще
nadiamm

Повідомлення Максимус100 » 12 січня 2018, 00:58

reklamist написав:
Alisa81 написав:
tatynchik написав:в кого з діток було бронхо-трахеїт , як ночі проходили ваші??..бо малу колихаю і так боюсь сну((( дуже важко дихає, сказала лікар що може бути таке що буде задихатись то відразу швидку викликати але колоти дексаметазон. але таке вже важке дихання що аж страшно (((...виписали 1/2 ношпи 2 рази в день, лоратадин, дихати вентоліном 1 небулу, лісобакт, відразу антибіотик бо темпа висока і не збивається((((....і думаю може це було проситись лягати в лікарню, там хоть під наглядом ночі проходять....

А не обструкція це часом? При трахеобронхіті малу більше кашель турбував. А важке дихання при обструкції і ларенгоспазмі. Нам допомагало прохолодне зволожене повітря. Робили інгаляції вночі з фізрозчином і пульмікортом. Обструкцію знімали в лікарні дексаметазоном і інгаляціями з пульмікортом. Не шуткуйте. Краще під нагляд.

В мого в малого ларингоспазми часто... Пульмунолог прописав антибіотик + інгаляції на місяць (.!) двічі на день з пульмікортом і ще три з беродуалом... Питала за вентолін, то сказав, що в таких випадках він недоречний

Для чого антибіотик при стенозах його не призначають. Стеноз від вірусу.
Максимус100

Re:

Повідомлення itDoctor » 12 січня 2018, 01:30

tatynchik написав:чую що булькотить все в грудях , я як оце тільки що починала кашляти і багато мокротиння і захлинається їм , відповідно лякається ...я вже їй високо подушку поклала , щоб вище спала можливо так трішки легше буде....ще ж якби не було тих соплів то можливо краще б дихалось а то і судинозвужуючі не особо допомагають ....тільки ніч то в жар кидає ((

Можливо перед сном сироп від кашлю дали і виробилось багато мокротиння,то може закашлюватись..тобто давати за годин 3-4 до сну...хоча сиропи до 3років кажуть небажано..своїй дитині було таке,що виписували дала раз-другий незнаючи тоді,то не рада була,бо теж закашлюватись((сама й відміняла
itDoctor

Повідомлення natuk » 12 січня 2018, 02:00

Тримайте, у нас схоже було влітку, дрімала з малим на руках сидячи. Була задишка, кашель доходив до рвоти. Вдень - хоч би що, а ніч - жахи, діагноз - бронхіт з абстракції. нам перед сном рекомендувала лікар інгаляції з вентоліном, малому був 1.1.
Ці інгаляції приписали лише 2 дні вранці і ввечері. Потім перейшли на фізрозчин. Таких ночей у нас було 3-4. Приймали також антибіотик, бо була темп.
Багато пиття
natuk

Повідомлення BREMANI » 12 січня 2018, 21:38

Може буде комусь корисно
Інструкція про порядок видачі безкоштовного харчування для діток до 2р, для малозабезпечених, та тих хто постраждав від чаес
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0086-94
Цікаво, в ріаному та обл де знаходяться пункти безкоштовної видачі???
BREMANI

Re:

Повідомлення Oleksiuk » 13 січня 2018, 00:17

BREMANI написав:Може буде комусь корисно
Інструкція про порядок видачі безкоштовного харчування для діток до 2р, для малозабезпечених, та тих хто постраждав від чаес
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0086-94
Цікаво, в ріаному та обл де знаходяться пункти безкоштовної видачі???

Подруга инвалид брала такие обеды в Майдане на пивзаводе. Знаю, их очень трудно выбить у чиновников. Она была там единственной
Oleksiuk

Повідомлення SUPERSTAR » 13 січня 2018, 00:35

Маришка написав:
minola написав:Звернулись вчора в бейбі док, лікар Красько, так як вихідний і нашого лікаря не було в місті, вона не почула в нас бронхіт, виписала гропринозин і ще простиню всяких фуфломіцинів, добре що не давала нічого того, сьогодні попали до нашого лікаря і вчасно змінили лікування. Може комусь буде корисним відгук, я однозначно не задоволена і більше туди ні ногою, за такі гроші хотілося б якісних послуг, а тут як завжди

якщо дитина дуже маленька- то за ніч може змінитись ситуація сильно (бо бронхи короткі, все швидко переходить)
але якщо навиписували фуфломіцинів - то дійсно неприємно :roll:
пишіть відгук на їхній сторінці

Підтримую Маришку. Бронхіт міг взятись за ніч.
А що Ви розумієте під словом "фуфломіцинів"?
Бо я в той же день у того ж лікаря була.
Бронхіт почула, лікування все по темі.
SUPERSTAR
Комодератор

Звідки: 0934875086 Ремонт ПК, ноутів та планшетів. Грушевського 77, офіс 412

Повідомлення Tatka » 13 січня 2018, 01:15

Дівчата, підкажіть будь ласка, цікавить продовження декреті після трьох років. На який мін. Термін можна продовжити, яка сама процедура ? Як швидко це оформляється? Та чи може дитина відвідувати садочок
Tatka

Повідомлення Tetiana » 13 січня 2018, 01:19

SUPERSTAR написав:
Маришка написав:
minola написав:Звернулись вчора в бейбі док, лікар Красько, так як вихідний і нашого лікаря не було в місті, вона не почула в нас бронхіт, виписала гропринозин і ще простиню всяких фуфломіцинів, добре що не давала нічого того, сьогодні попали до нашого лікаря і вчасно змінили лікування. Може комусь буде корисним відгук, я однозначно не задоволена і більше туди ні ногою, за такі гроші хотілося б якісних послуг, а тут як завжди

якщо дитина дуже маленька- то за ніч може змінитись ситуація сильно (бо бронхи короткі, все швидко переходить)
але якщо навиписували фуфломіцинів - то дійсно неприємно :roll:
пишіть відгук на їхній сторінці

Підтримую Маришку. Бронхіт міг взятись за ніч.
А що Ви розумієте під словом "фуфломіцинів"?
Бо я в той же день у того ж лікаря була.
Бронхіт почула, лікування все по темі.

Як на мене, навіть призначення гропринозину є сумнівним. Виходить те саме, що в поліклініці, тільки за немалі гроші.
Tetiana

Повідомлення Sim0na » 13 січня 2018, 01:39

Sim0na

Re:

Повідомлення SUPERSTAR » 13 січня 2018, 14:26

Sim0na написав:про фуфломіцини http://encyclopatia.ru/wiki/%D0%A0%D0%B ... 0%BE%D0%B2

Дякую, корисно.
Багато цікавого)))
Особливо вібуркол, корвалол))))
SUPERSTAR
Комодератор

Повідомлення SUPERSTAR » 13 січня 2018, 14:34

Tetiana написав:Як на мене, навіть призначення гропринозину є сумнівним. Виходить те саме, що в поліклініці, тільки за немалі гроші.

Хтозна , можливо то із серії " лікарю, випишіть, хоч щось"
На прийомі я задавала питання про лаферобіон і афлубін ( по статті ще ті фуфломіцини)))) ) і відповідь була, що то приймати без сенсу.

Тому і стало цікаво, як один і той же лікар в той же день може сам собі суперечити.
SUPERSTAR
Комодератор

Re:

Повідомлення Snasa » 13 січня 2018, 16:58

Tatka написав:Дівчата, підкажіть будь ласка, цікавить продовження декреті після трьох років. На який мін. Термін можна продовжити, яка сама процедура ? Як швидко це оформляється? Та чи може дитина відвідувати садочок

Продовжують на рік. Берете довідку з роботи, що ви процюєте (числитеся в штаті). Ідете з карткою до свого педіатра, медсестра має підготувати по вашій карті виписку (перенесені захворювання і тд). Тоді з цими документами на комісію, яка й приймає рішення про продовження декрету.
Snasa

Звідки: Замовлення корейської косметики! дзвоніть/пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp:  ✆ +38 (098) 7-333-912

Re:

Повідомлення MEmma » 13 січня 2018, 17:54

Tatka написав:Дівчата, підкажіть будь ласка, цікавить продовження декреті після трьох років. На який мін. Термін можна продовжити, яка сама процедура ? Як швидко це оформляється? Та чи може дитина відвідувати садочок

Мені продовжили ще на 3 роки. Зверталась до невролога в поліклініці (часто проходимо реабілітаційні заняття по неврології). Лікар підготувала усі необхідні документи за тиждень часу. Комісія щосереди в лікарні на Чорновола. Довідки з роботи не брала, а навпаки підписані документи на продовження декрету відправляла на роботу. Дитина відвідує садок. Виплати не надаються.
MEmma

Повідомлення tetjana19 » 13 січня 2018, 20:23

Для продовження відпустки по догляду за дитиною. педіатр готує довідку про те, що дитина часто хворіє і потребує домашнього догляду, оскільки це законодавча підстава для продовження дикрету (У разі, якщо дитина потребує домашнього догляду, жінці в обов'язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку. - ст. 179 КЗпП України). Тривалість такоі відпустки визначає безпосередньо комісія, обично продовжують на рік. Потім можна ще продовжувати по тій же процедурі.
В садочок беруть бкз проблем. Про які виплати написано вище не не надаються, не в курсі. Якщо це одноразова допомога при народженні, яка розбита на пару років, то вона продовжує виплачуватись, а дикретні вже і так давно відмінили
tetjana19

Повідомлення minola » 13 січня 2018, 21:05

SUPERSTAR написав:
Tetiana написав:Як на мене, навіть призначення гропринозину є сумнівним. Виходить те саме, що в поліклініці, тільки за немалі гроші.

На прийомі я задавала питання про лаферобіон і афлубін ( по статті ще ті фуфломіцини)))) ) і відповідь була, що то приймати без сенсу.

Тому і стало цікаво, як один і той же лікар в той же день може сам собі суперечити.

Я не з тих мам, які будуть пічкати дитину чим небудь аби допомогло, написала свою ситуацію і свої враження, якщо вони не співпадають з вашими, то на те ми і люди, всі різні. Звернулась в цю клініку тому що терміново хотіла прослухати дитину, нашого лікаря не було в місті, а куди звернутися ще незнала. До речі, дівчата, куди можна звернутися у вихідний день що б прослухали, тому що до чергового в поліклініку не додзвонилась?
minola

Повідомлення dasha1987 » 13 січня 2018, 21:32

minola написав:
SUPERSTAR написав:

Я не з тих мам, які будуть пічкати дитину чим небудь аби допомогло, написала свою ситуацію і свої враження, якщо вони не співпадають з вашими, то на те ми і люди, всі різні. Звернулась в цю клініку тому що терміново хотіла прослухати дитину, нашого лікаря не було в місті, а куди звернутися ще незнала. До речі, дівчата, куди можна звернутися у вихідний день що б прослухали, тому що до чергового в поліклініку не додзвонилась?

А к дежурному врачу стационара на Чорновола? Я как то везла малого в воскресенье, в областную ,детское приемное
dasha1987

Повідомлення minola » 13 січня 2018, 21:33

[quote="dasha1987"
А к дежурному врачу стационара на Чорновола? Я как то везла малого в воскресенье, в областную ,детское приемное[/quote]
І прийняли в обласній?
minola

Повідомлення dasha1987 » 13 січня 2018, 22:25

minola написав:
І прийняли в обласній?

Приняли и положили, но пришлось договариваться через знакомых,чтоб приняли на осмотр. Но в пятницу вечером пару месяцев назад нас принял дежурный в стационаре Чорновола. И рентген сделали, и послушали и осмотрели по-полной программе
Востаннє редагувалось dasha1987 в 13 січня 2018, 23:38, всього редагувалось 1 раз.
dasha1987

Повідомлення Юля2711 » 13 січня 2018, 22:50

Черговий лікар приймального відділення ургентної лікарні(чергової)(в даному випадку на Чорновола)не має права відмовити в огляді дитини,якщо є на то покази!немає значення-швидка привезла чи самозвернення!це за умови не робочого часу поліклінік,звичайно!з обласною складніше...ургентна лікарня(та куди везуть швидкі)-зобовязана приняти,обласна лікарня не є ургентною для не дуже складних чи вузькоспеціалізованих випадків,тому мають повне право відмовити в консультації просто з бронхітом і відправити вас в лікарню по місцю прописки!виключення-це дійсно складні випадки,або опіки,травми ока,судин,отруєння-там цілодобово чергують відповідні вузькі спеціалісти,так само як при травмах голови чи хребта-ургентна(тобто чергова)для дітей-це міська лікарня(доросла),там цілодобово чергує нейрохірург(в обл.дит його цілодобово немає)
Юля2711

Повідомлення Lamana » 13 січня 2018, 23:00

ургентна - це невідкладна (швидка) допомога, а не чергова.
offtopic "P.S. похідне слово від англійського urgent. У перекладі означає: "терміновий, екстрений, невідкладний". Воно використовується в складеному визначенні - швидка допомога, або urgent care."
Lamana

Повідомлення Юля2711 » 13 січня 2018, 23:03

В тексті йшлося про ургентну лікарню,а не допомогу!
Востаннє редагувалось Юля2711 в 13 січня 2018, 23:22, всього редагувалось 1 раз.
Юля2711

Повідомлення shylya » 13 січня 2018, 23:21

на Чорновола приймальня працює і в вихідні і в свята і вночі.
shylya

Re:

Повідомлення Юля2711 » 13 січня 2018, 23:26

shylya написав:на Чорновола приймальня працює і в вихідні і в свята і вночі.

Саме так....в обласній теж,але там лікар може 'відбрити' з просто кашлями,а на Чорновола-побурчить,але мусить оглянути(міських жителів)
Юля2711

Re:

Повідомлення Lamana » 13 січня 2018, 23:37

Юля2711 написав:В тексті йшлося про ургентну лікарню,а не допомогу!

це ж суті не міняє. ургентна (лікарня чи допомога) - це невідкладна, а не чергова.
Lamana

Повідомлення dasha1987 » 13 січня 2018, 23:42

Юля2711 написав:
shylya написав:на Чорновола приймальня працює і в вихідні і в свята і вночі.

Саме так....в обласній теж,але там лікар може 'відбрити' з просто кашлями,а на Чорновола-побурчить,але мусить оглянути(міських жителів)

Вот мы и через то, что могли отправить ,и договаривались ,чтоб нас осмотрели там, ситуация была тяжелая. Приехали в областную и нас сразу под капельницы и положили. А недавно тоже было подозрение на пневмонию и корь, и приехали на Чорновола, после осмотра отправили в инфекцию, а оттуда обратно в детскую.
dasha1987

Повідомлення Юля2711 » 13 січня 2018, 23:49

Lamana написав:
Юля2711 написав:В тексті йшлося про ургентну лікарню,а не допомогу!

це ж суті не міняє. ургентна (лікарня чи допомога) - це невідкладна, а не чергова.

Ургентна лікарня-це лікарня яка надає цілодобову невідкладну допомогу,в яку везуть хворих по швидких і т.д....в місті їх може бути декілька....і цілодобовість надання цієї допомоги вони можуть чергувати між собою....тобто ургентна лікарня-'дєжурна'(перейду на російську,для зрозумілості)-типу лікарня яка несе цілодобове 'дєжурство'-чергування для надання невідкладної допомоги хворим
P.S:давайте кожна з нас залишиться при своїй думці,мою неправоту ви мені все одно не доведете)))))а я вам свою думку теж))))))
Востаннє редагувалось Юля2711 в 13 січня 2018, 23:59, всього редагувалось 1 раз.
Юля2711

Повідомлення Зульфія » 13 січня 2018, 23:58

Все правильно, на Чорновола не мають права відмовити в огляді в приймальному у неробочий час. Але чергового лора наприклад в них нема. І в обласній дитячій теж нема. І з обіду суботи до ранку понеділка дитину з отітом нема кому показати. Ми так майже до гнійного дійшли, бо єдине, що міг черговий лікар призначити - це отипакс. Подивитися вухо нема інструментів. Вже пізніше я прочитала, що мали б викликати лора з дому, щоб оглянув. Ну але це з області фантастики як на мене.
Зульфія

Re:

Повідомлення Юля2711 » 14 січня 2018, 00:03

Зульфія написав:Все правильно, на Чорновола не мають права відмовити в огляді в приймальному у неробочий час. Але чергового лора наприклад в них нема. І в обласній дитячій теж нема. І з обіду суботи до ранку понеділка дитину з отітом нема кому показати. Ми так майже до гнійного дійшли, бо єдине, що міг черговий лікар призначити - це отипакс. Подивитися вухо нема інструментів. Вже пізніше я прочитала, що мали б викликати лора з дому, щоб оглянув. Ну але це з області фантастики як на мене.

Так,якщо є необхідність в огляді вузьким спеціалістом(якого немає на чергуванні)-він викликається з дому....але необхідність його виклику оцінює лікар,що вас оглядає(і у вашому випадку саме він видно і допустив помилку,не викликавши лора)
І виклик вузького спеціаліста не така вже і фантастика(а звичайна практика),але повторюсь,це має право робити тільки хтось із чергових лікарів....
Юля2711

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина

загрузка...