Школи м. Рівного

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Re:

Повідомлення АнтонінаК » 10 травня 2018, 12:34

MiraKatya написав:Про приватну школу теж чула (по ФБ багато інфи ходило) набір на наступний навчальний рік.

На ФБ, по радіо я теж чула і читала інформацію, і про набір чула. Але в рівненському відділі освіти про цю школу ще немає ЖОДНОЇ інформації з МОН ( чи вказівки, якщо вам так зручно). Ну і те ліцензування про яке вони кричать, давно відмінене. Лише реклама
АнтонінаК
 
Повідомлень: 964
З нами з: 06 вересня 2016, 22:31
Репутация: 23

Повідомлення MiraKatya » 10 травня 2018, 13:50

Зараз і садочок можна відкривати не такі як державного зразка. Тому відкрито багато приватних які працюють по пів дня
Я за школами які відкриваються не слідкую, ми школярі.
Але знаю одне що вивіска на будівлі чудес не зробила.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення olyavolya » 10 травня 2018, 13:55

olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення olyavolya » 10 травня 2018, 13:57

Бо майже всі ці школи, не лише в рівному, працюють по принципу екстернату чи як там називається. Тобто дитина вчиться в часній школі, а приписані до державної і здає державну атестацію. Зазвичай всю цю бюрократію школа бере на себе.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення olyavolya » 10 травня 2018, 13:59

15 школа почала сьогодні приймати документи і заяви.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 10 травня 2018, 14:07

АнтонінаК написав:
MiraKatya написав:Про приватну школу теж чула (по ФБ багато інфи ходило) набір на наступний навчальний рік.

На ФБ, по радіо я теж чула і читала інформацію, і про набір чула. Але в рівненському відділі освіти про цю школу ще немає ЖОДНОЇ інформації з МОН ( чи вказівки, якщо вам так зручно). Ну і те ліцензування про яке вони кричать, давно відмінене. Лише реклама

Ем, для ведення офіційної освітньої діяльності треба:
А) персонал відвовідної кваліфікації
Б) приміщення, яке відповідатиме всім санітарно-гігієнічним нормам;
В) обладнання, необхідне для здійснення такої діяльності.
Це все є передумовою для одержання ліцензії, яку ніхто не відміняв, якщо приватна особа хоче цим займатися.
Більше того, середня освіта передбачає видачу атестатів, тобто має бути контроль базового рівня знань.
В Рівному немає жодного приватного садочка, який зареєстрований як навчальний заклад. За ці школи почула вперше, але чомусь дається, що теж буде в форматі альтернативного.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення Аквуля » 10 травня 2018, 14:07

Офіційно дитина на домашньому навчанні у звичайній школі,просто не батьки займаються її навчанням а отакі школи, принаймні поки. Ці школи не ліцензовані, дипломів які б визнавала держава не видають поки, тому діти здають екзамени у звичайних школах. Якось так поки)
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення АннаП » 10 травня 2018, 14:09

Одним словом, любой каприз за ваши деньги :mrgreen:
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення MiraKatya » 10 травня 2018, 14:20

До атестатів ще треба дорости))) Побачимо чи підуть діти ще в школу.
Ну НУШ з правилами сидіння дітей по санітарних нормах явно не знайома... :mrgreen:
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re:

Повідомлення Julka260 » 10 травня 2018, 14:24

MiraKatya написав: ...з правилами сидіння дітей по санітарних нормах ...

що за "правила"?
Аватар користувача
Julka260
 
Повідомлень: 5391
З нами з: 01 листопада 2011, 15:54
Звідки: 12 школа, 0675278108
Репутация: 322

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 10 травня 2018, 14:30

Julka260 написав:
MiraKatya написав: ...з правилами сидіння дітей по санітарних нормах ...

що за "правила"?

Те ж саме хотіла спитати :?
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення MiraKatya » 10 травня 2018, 15:08

Світло має падати з лівого боку, дошка має бути по серед класу, з вадами зору сидять на перших партах. Почитайте про постановку парт під час уроків в нуш. По простому боком, передом та задом до дошки. З тих всіх шкіл що зараз закінчили 1 клас за допомогою санстанції відміни розставляння парт в хаотичному порядку в класі.
Нічого немає нового, я гарно забуте старе.
Великий + це інклюзивні класи, щоб дітки з особливими потребами вчилися в звичайних школах.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення АннаП » 10 травня 2018, 15:15

Проглянула оці всі 'школи'. Ну, такоє.... Прикрилися школою, а насправді альтернативна форма навчання, яка немає нічого спільного з традиційною. Така собі гурткова робота.
Світло - 'прийдіть і ми вам розкажем', доступної інфи немає
Софія - є ідея, більше нічого (ні приміщення, ні документів), але набір вже проводять
Thinksglobal - київська франшиза, яка тільки розвивається в Рівному. Дуже багато слів про формування нової особистості з прогресивним мисленням бла бла бла. Жодного слова про атестат і рівень знань.
Про Традицію взагалі гугл мовчить. Якщо це у католиків, то думаю теж все зрозуміло.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення АннаП » 10 травня 2018, 15:17

MiraKatya написав:Світло має падати з лівого боку, дошка має бути по серед класу, з вадами зору сидять на перших партах. Почитайте про постановку парт під час уроків в нуш. По простому боком, передом та задом до дошки. З тих всіх шкіл що зараз закінчили 1 клас за допомогою санстанції відміни розставляння парт в хаотичному порядку в класі.
Нічого немає нового, я гарно забуте старе.
Великий + це інклюзивні класи, щоб дітки з особливими потребами вчилися в звичайних школах.

Парти пересуваються для виконання окремих групових завдань, потім назад повертаються у звичайне положення.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 10 травня 2018, 15:19

АннаП написав:
MiraKatya написав:Світло має падати з лівого боку, дошка має бути по серед класу, з вадами зору сидять на перших партах. Почитайте про постановку парт під час уроків в нуш. По простому боком, передом та задом до дошки. З тих всіх шкіл що зараз закінчили 1 клас за допомогою санстанції відміни розставляння парт в хаотичному порядку в класі.
Нічого немає нового, я гарно забуте старе.
Великий + це інклюзивні класи, щоб дітки з особливими потребами вчилися в звичайних школах.

Парти пересуваються для виконання окремих групових завдань, потім назад повертаються у звичайне положення.

Дехто не повертає а вони так далі і стоять. А хто має кожен раз переставляти 32 парти :?: а потім повертати їх назад :!: :mrgreen: певно люди з міністерства :mrgreen:
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення Alla84 » 10 травня 2018, 15:20

треба, щоб ті парти на колесиках були. 35 хв урок, поки почнуть розставляти ті важкі парти, то пів уроку пройде.
Аватар користувача
Alla84
 
Повідомлень: 22112
З нами з: 02 вересня 2011, 11:15
Звідки: автовокзал, 12 школа. Дзвонити з 10:00 до 20:00
Репутация: 2404

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 10 травня 2018, 15:22

MiraKatya написав:
АннаП написав:
MiraKatya написав:Світло має падати з лівого боку, дошка має бути по серед класу, з вадами зору сидять на перших партах. Почитайте про постановку парт під час уроків в нуш. По простому боком, передом та задом до дошки. З тих всіх шкіл що зараз закінчили 1 клас за допомогою санстанції відміни розставляння парт в хаотичному порядку в класі.
Нічого немає нового, я гарно забуте старе.
Великий + це інклюзивні класи, щоб дітки з особливими потребами вчилися в звичайних школах.

Парти пересуваються для виконання окремих групових завдань, потім назад повертаються у звичайне положення.

Дехто не повертає а вони так далі і стоять. А хто має кожен раз переставляти 32 парти :?: а потім повертати їх назад :!: :mrgreen: певно люди з міністерства :mrgreen:

Я діко ізвіняюсь, нуш тільки з першого вересня почнеться. Тому хто куди зараз повертає парти я не знаю :roll:
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення MiraKatya » 10 травня 2018, 15:25

В звичайне положення для проведення уроків які є в дітей. Вже по цій методиці вчаться діти ( не знаю в скількох школах) в нашій 2 класи є. Поки як експеримент.
Якщо не в курсі то вчаться вже цілий рік. Видно Гугл дай збій :mrgreen:
З 1 вересня всі школи та всіх класи без винятку (інтелекти, ростки, розвивальні т. д. їх не буде)
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re:

Повідомлення MiraKatya » 10 травня 2018, 15:28

Alla84 написав:треба, щоб ті парти на колесиках були. 35 хв урок, поки почнуть розставляти ті важкі парти, то пів уроку пройде.

це значно простіше буде, дітям хоч покататися буде як :mrgreen:
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re:

Повідомлення АннаП » 10 травня 2018, 15:29

Так причому тут хто як зараз вчиться, якщо самі ж почали за нуш?
MiraKatya написав:До атестатів ще треба дорости))) Побачимо чи підуть діти ще в школу.
Ну НУШ з правилами сидіння дітей по санітарних нормах явно не знайома... :mrgreen:
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 10 травня 2018, 15:42

АннаП написав:Так причому тут хто як зараз вчиться, якщо самі ж почали за нуш?
MiraKatya написав:До атестатів ще треба дорости))) Побачимо чи підуть діти ще в школу.
Ну НУШ з правилами сидіння дітей по санітарних нормах явно не знайома... :mrgreen:

Ті що вчаться то по системі НУШ. Чи ви думаєте що я не знаю що пишу :? . Тільки всі ви сидячі в гуглі в курсі як проходить навчання в школах країни. По цій системі ще хотіли 2 роки тому класи зробити, але потім щось не пішло. І вони на пробу так сказати запустили по 2 класи перші класи по деякім школам України ( які погодились на цей експромт). Бо фінансування вчасно не пройшло, книжки, парти, обладнання теж. Вчителі самі під час навчання бігали по курсам та тренінгам.
А про платні школи мені якось не вельми цікаво. Бо вивіска на тій чи іншій школі ще нічого не означає. Бо хто там буде викладати певно в Гарварді не вчилися. А закінчували в кращому випадку якісь вузи які мали ліцензію та видали диплом держ зразка (бо серед платних вузів теж багато шахраїв, які працюють по принципу гурткової роботи, але за не малі кошти).
Тому про них можна буде щось сказати лише після їх роботи, хоч би 2-3 роки.
В Україні повно шкіл та програм які є чиїсь бізнес проекти (вартість навчання в одній з таких шкіл складає 1000 у.о в місяць), але декому простіше вірити в їх унікальний вплив на навчання дітей. А не в те що на вас хтось класно заробив собі ще 1 млрд.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re:

Повідомлення olyavolya » 10 травня 2018, 15:45

MiraKatya написав:З 1 вересня всі школи та всіх класи без винятку (інтелекти, ростки, розвивальні т. д. їх не буде)

Інтелект, росток - вони зараз на доопрацюванні. І цілком можливо, що вони залишаться, як і раніше - за бажанням батьків. Комісія, здається, буде в кінці місяця. А от відбору до них не має бути - лише заява від батьків.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення АннаП » 10 травня 2018, 15:49

МіраКатя, чо так грубо про сидячих в гуглі? Ви все про все і всіх знаєте?!
Ок, буду знати до кого звертатися :mrgreen:
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення monik » 10 травня 2018, 16:05

АннаП написав:МіраКатя, чо так грубо? Ви все про все і всіх знаєте?!
Ок, буду знати до кого звертатися :mrgreen:

Ну, так мова про 18, і там ці класи нуш, вже рік відпрацювали. А МіраКатя про 18-добре знає,писала не однаразово, то чому б не послухати?
Аватар користувача
monik
 
Повідомлень: 6600
З нами з: 21 лютого 2013, 00:56
Звідки: м.Рівне р-н Мототреку
Репутация: 692

Повідомлення MiraKatya » 10 травня 2018, 16:07

Краще Гугл він все на світі знає. І всім помагає. Головне щоб була людина яка спочатку всю інфу про ті школи запостить, тоді шукати буде краще. :mrgreen:
Просто манера спілкування декого з форуму відверто кажучи дивує.
І стає зрозуміло чому багато хто не бажає взагалі щось писати.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re: Re:

Повідомлення ІринкаБ » 10 травня 2018, 16:11

MiraKatya написав:
АннаП написав:
MiraKatya написав:Світло має падати з лівого боку, дошка має бути по серед класу, з вадами зору сидять на перших партах. Почитайте про постановку парт під час уроків в нуш. По простому боком, передом та задом до дошки. З тих всіх шкіл що зараз закінчили 1 клас за допомогою санстанції відміни розставляння парт в хаотичному порядку в класі.
Нічого немає нового, я гарно забуте старе.
Великий + це інклюзивні класи, щоб дітки з особливими потребами вчилися в звичайних школах.

Парти пересуваються для виконання окремих групових завдань, потім назад повертаються у звичайне положення.

Дехто не повертає а вони так далі і стоять. А хто має кожен раз переставляти 32 парти :?: а потім повертати їх назад :!: :mrgreen: певно люди з міністерства :mrgreen:

в мене в малих вже два роки проводять "роботу в групах" на пару днів підряд. вони їх чекають як свято. парти групують, а потім по завершенню заходу, вони повертаються назад. просто для проведення цих занять залучають батьків і старшокласників. думаю, вони потім і допомагають повертати все назад. зранку на перший урок все стоїть так, як завжди
Аватар користувача
ІринкаБ
 
Повідомлень: 2801
З нами з: 10 серпня 2013, 18:14
Репутация: 308

Re:

Повідомлення АннаП » 10 травня 2018, 16:12

MiraKatya написав:Просто манера спілкування декого з форуму відверто кажучи дивує.
І стає зрозуміло чому багато хто не бажає взагалі щось писати.

Теж такої ж думки)
Але це відкритий форум, кожен може писати що хоче. Аби без образ ;)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 10 травня 2018, 16:57

Alla84 написав:треба, щоб ті парти на колесиках були. 35 хв урок, поки почнуть розставляти ті важкі парти, то пів уроку пройде.

"Шановні батьки! Прошу здати по 500 грн на колесики до парт!"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 10 травня 2018, 17:30

ПРОВОДНИЦА написав:
Alla84 написав:треба, щоб ті парти на колесиках були. 35 хв урок, поки почнуть розставляти ті важкі парти, то пів уроку пройде.

"Шановні батьки! Прошу здати по 500 грн на колесики до парт!"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Краще по 1000 колеса мають бути круті :mrgreen:
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re: Re:

Повідомлення Оріяна » 10 травня 2018, 18:20

ПРОВОДНИЦА написав:
Alla84 написав:треба, щоб ті парти на колесиках були. 35 хв урок, поки почнуть розставляти ті важкі парти, то пів уроку пройде.

"Шановні батьки! Прошу здати по 500 грн на колесики до парт!"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ти не смійся, якщо цього року хоч якесь фінансування виділяють і таки щось хочуть змінити, то на слідуючий рік може бути все за кошти батьків :?
Аватар користувача
Оріяна
 
Повідомлень: 14541
З нами з: 12 лютого 2013, 17:51
Звідки: Ювілейний
Репутация: 524

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина