Школи м. Рівного

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення rodina » 28 травня 2018, 16:11

аха ха ха - то я форум читала і вже загубила сторінку на якій зупинилася....
rodina
 
Повідомлень: 1097
З нами з: 16 листопада 2012, 21:53
Звідки: рівне
Репутация: 124

Re:

Повідомлення malva » 28 травня 2018, 16:13

rodina написав:аха ха ха - то я форум читала і вже загубила сторінку на якій зупинилася....

то була перша сторінка цієї теми))
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18449
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Julka260 » 28 травня 2018, 16:34

Вже хлопчик Люди wombatua закінчив 4-ий клас)
Аватар користувача
Julka260
 
Повідомлень: 5391
З нами з: 01 листопада 2011, 15:54
Звідки: 12 школа, 0675278108
Репутация: 322

Повідомлення АннаП » 28 травня 2018, 18:04

На рахунок нуш
На зборах в школі сказали, що програма та сама, що була. Лише названа іншими словами з незначними змінами і доповненнями
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення NataSem » 28 травня 2018, 18:23

MiraKatya написав:
rodina написав:
Alla84 написав:ПРОГРАМУ "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ" ВИЗНАНО ТАКУ, ЩО ВІДПОВІДАЄ ДЕРЖСТАНДАРТАМ. ВЖЕ ОФІЦІЙНО!.!
"Чутки" зам.міністра Гриневич мають тепер офіційне підтвердження.

https://mon.gov.ua/ua/news/u-shkolah-mo ... sti-osviti


Але там йдеться тільки про програму "Інтелект" на 1-2 класи, а далі?

Далі максимум до 4. Ну якщо хабар ще раз дадуть і хтось напише то буде і далі. :mrgreen: А так як показує практика то від Ростка після 4 класу лише математика лишилася, а всі решту предметів ніхто не перероблятиме для цього. Розвивальне тільки теж для початкової ланки.

Інтелект є і після 4—го класу. В 12 школі п´яті класи теж будуть навчаютися по даній програмі.
Хто вчився в молодшій школі в Інтелекті той і може й далі по даній програмі навчатись :)
NataSem
 
Повідомлень: 6335
З нами з: 11 січня 2010, 18:57
Звідки: ровно
Репутация: 272

Повідомлення malva » 28 травня 2018, 18:43

а ще я помітила одну річ - дуже проти інлекту вчителі старшого покоління, передпенсійного віку. Не раз помічала, що таких вчителів у прямому сенсі слова, трясти починає, коли мова заходить про інтлект... Особисто мені, бачачи оце, здається, що їм просто вже важко буде "перевчитися", тому вони так і протестують... Але є і інші вчителі, яким цікаво щось нове. От саме від такої вчительки я і почула про інтелект, і після її розповідей, я вирішила, що моя дитина піде в цей клас. І за два роки, що ми там провчилися, я ні разу не пожаліла, що віддала дитину вчитися саме по такій програмі. І навіть якщо ми провчимося по інтелекту тільки 4 роки(хоча, звичайно, що хотілося б не 4), то все одно - це добре! Бо знання за плечима не носити! І колись вони пригодяться) Я не кажу, що в звичайному класі погано і там не дають знань, дають теж, і теж непогано. Але нам подобається тут і нічого! поганого у інтелекті немає!
А ще про співбесіду, не знаю, як у інших школах, у нашій нам сказали перед відвідування психолога - ви вже прийняті в клас "інтелект України", але якщо бажаєте, можете ДЛЯ СЕБЕ дізнатися рівень підготовки вашої дитини. А якщо не бажаєте - то не бажаєте) Але ми для себе забажали)) Просто цікаво було)
Тому отут розказувати страшилки про те, як дитина розгублюється і її не беруть в інтелект - не треба)))
Все, накатала, а то вже реально достало оце поливання брудом усього, що відрізняється від звичайної шкільної програми. І тих 200 грн в місяць мені не шкода заплатити, щоб моя дитина комфортно почувала себе в класі і їй був доступно і цікаво викладений матеріал!
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18449
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Alla84 » 28 травня 2018, 18:49

malva, підтримую повністю!
В 12 школі Інтелект України є вже і в 5 класі, в тих "пілотних" класах, які почали раніше, то вже є 7 клас. Співбесід зараз не проводять, в Інтелект набирали по заяві батьків і все. Теж розмовляла з вчителями 40-50 років, всі задоволені як програмою так і результатами.
Немаю нічого проти НУШ, кожна мама повинна визначитися сама, що краще буде краще для її дитини от і все.
Аватар користувача
Alla84
 
Повідомлень: 22112
З нами з: 02 вересня 2011, 11:15
Звідки: автовокзал, 12 школа. Дзвонити з 10:00 до 20:00
Репутация: 2404

Повідомлення КсеніяNSP » 28 травня 2018, 21:04

Ір, та вчителям передпенсійного віку не важко перевчитися, якби було бажання, але вони просто не хочуть, бо нащо, то ж і так "вивчили" не одне покоління :mrgreen: Знаю, проходила. Жахливо те, що такі "вчителі" чи точніше викладачі ще й навчають собіподібних, коли конспекти й досі пишуться від руки, коли копія на урок - ужас і не можна, спалить вас за це на вогнищі, коли з нового на урок- максимум фото-колаж, наклеєний на ватман і т.д. Має пройти не один рік, щоб це змінилося. Моє старше дитя у звичайному класі, менший йде цього року в НУШ, але при цьому я чую відгуки, бачу захоплення дітей і батьків Інтелектом, Ростком - це шикарно, що освіта по чуть, але міняється.
Аватар користувача
КсеніяNSP
 
Повідомлень: 28939
З нами з: 07 лютого 2011, 13:22
Звідки: т.097-47-89-330 Торт- как время, его всегда мало)
Репутация: 594

Re:

Повідомлення INFINITI » 28 травня 2018, 21:17

АннаП написав:На рахунок нуш
На зборах в школі сказали, що програма та сама, що була. Лише названа іншими словами з незначними змінами і доповненнями


все залежить від школи напевне, нам на зборах говорили що готові переробляти краси на ті 7посередків (чи зон) що вони проходять он лайн навчання і потім мають здавати по ньому тести, що дійсно будуть пробувати саме вчити по нуш (вчитись, гратись)
Аватар користувача
INFINITI
 
Повідомлень: 6830
З нами з: 05 листопада 2012, 14:24
Репутация: 280

Re:

Повідомлення helenkamuwka » 28 травня 2018, 21:42

malva написав:а ще я помітила одну річ - дуже проти інлекту вчителі старшого покоління, передпенсійного віку. Не раз помічала, що таких вчителів у прямому сенсі слова, трясти починає, коли мова заходить про інтлект... Особисто мені, бачачи оце, здається, що їм просто вже важко буде "перевчитися", тому вони так і протестують... Але є і інші вчителі, яким цікаво щось нове. От саме від такої вчительки я і почула про інтелект, і після її розповідей, я вирішила, що моя дитина піде в цей клас. І за два роки, що ми там провчилися, я ні разу не пожаліла, що віддала дитину вчитися саме по такій програмі. І навіть якщо ми провчимося по інтелекту тільки 4 роки(хоча, звичайно, що хотілося б не 4), то все одно - це добре! Бо знання за плечима не носити! І колись вони пригодяться) Я не кажу, що в звичайному класі погано і там не дають знань, дають теж, і теж непогано. Але нам подобається тут і нічого! поганого у інтелекті немає!
А ще про співбесіду, не знаю, як у інших школах, у нашій нам сказали перед відвідування психолога - ви вже прийняті в клас "інтелект України", але якщо бажаєте, можете ДЛЯ СЕБЕ дізнатися рівень підготовки вашої дитини. А якщо не бажаєте - то не бажаєте) Але ми для себе забажали)) Просто цікаво було)
Тому отут розказувати страшилки про те, як дитина розгублюється і її не беруть в інтелект - не треба)))
Все, накатала, а то вже реально достало оце поливання брудом усього, що відрізняється від звичайної шкільної програми. І тих 200 грн в місяць мені не шкода заплатити, щоб моя дитина комфортно почувала себе в класі і їй був доступно і цікаво викладений матеріал!

Погоджуюсь з кожним вашим словом. Мій син цього року закінчив 3 клас інтелекту. Так, інколи буває важко (мені з Еврикою біда, я логіки геть не маю), але це загартовує діток, вчить долати труднощі. І я дуууже сподіваюсь, що за рік ми таки продовжило навчання за цією програмою в середній ланці
helenkamuwka
 
Повідомлень: 1010
З нами з: 14 жовтня 2011, 16:17
Звідки: Рівне
Репутация: 106

Повідомлення Афіна2018 » 28 травня 2018, 22:44

Дівчата, вам теж в інтелекті задають на літо на кожен день завдання? Бо мені на зборах хотілось запитати: а коли в дітей канікули?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення helenkamuwka » 28 травня 2018, 22:50

Нам рекомендували вправи тренувальні, але вони не є обов'язковими і перевіряти ніхто не буде. Я не бачу нічого поганого в тому, що дитина 30-45 хвилин в день приділить математиці, читання чи мові.
helenkamuwka
 
Повідомлень: 1010
З нами з: 14 жовтня 2011, 16:17
Звідки: Рівне
Репутация: 106

Повідомлення Афіна2018 » 28 травня 2018, 23:10

Мені цікаво чи багато людей люблять таку відпустку, коли кожен день до тебе телефонують по роботі і треба приділити хв 30-45 для роботи ? :)) Мені здається, тут аналогічно :)))
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення ЛенаЧ » 29 травня 2018, 00:48

Tetiana написав:Дівчата, вам теж в інтелекті задають на літо на кожен день завдання? Бо мені на зборах хотілось запитати: а коли в дітей канікули?

Старшим и не в интеллекте задавали д.з на лето. Но задания должны были придумывать родители. Это меня больше напрягали. Покупала готовые задания в книжных магазинах. Младшей на лето ничего не задавали :-) . Пока и не вспоминала, что есть книги, тетради,... Лепит, рисует, играется, гуляет. В общем у ребенка полноценный отдых
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Повідомлення AndreyVB » 29 травня 2018, 09:09

привіт, можливо у когось в цьому році дітки випустились з 4 класу колегіуму, хотілось би почути відгуки про вчителів, дякую
Аватар користувача
AndreyVB
Рекламодавець
 
Повідомлень: 2459
З нами з: 30 грудня 2009, 20:41
Звідки: Майстерня їстівних букетів Рівне, центр, 0932580910
Репутация: 507

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 29 травня 2018, 09:50

ЛенаЧ написав:
Tetiana написав:Дівчата, вам теж в інтелекті задають на літо на кожен день завдання? Бо мені на зборах хотілось запитати: а коли в дітей канікули?

Старшим и не в интеллекте задавали д.з на лето. Но задания должны были придумывать родители. Это меня больше напрягали. Покупала готовые задания в книжных магазинах. Младшей на лето ничего не задавали :-) . Пока и не вспоминала, что есть книги, тетради,... Лепит, рисует, играется, гуляет. В общем у ребенка полноценный отдых

В нас на кожні канікули купували зошит із завданнями (і так 2 роки). На весняні та осінні канікули я не купувала (бо це мене просто дістало :mrgreen: , хотілося відпочити). В нас зошити забирали на перевірку. Літній купували якій був розписаний по 4 тижні на кожен літній місяць. Цього разу інші зошити (по новій програмі, купили 2 мовний і математичний :? ). Як є бажання то робить щось в них.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення lonna » 29 травня 2018, 10:08

Всім доброго дня! Скажіть, будь ласка, який треба проходити медогляд при переході в другий клас? Дякую
lonna
 
Повідомлень: 2723
З нами з: 02 серпня 2011, 23:50
Звідки: Рівне, Боярка
Репутация: 264

Re:

Повідомлення MiraKatya » 29 травня 2018, 10:13

lonna написав:Всім доброго дня! Скажіть, будь ласка, який треба проходити медогляд при переході в другий клас? Дякую

Вам медсестра мала дати дитині листок для проходження медогляду. З ним до педіатра йти треба.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re:

Повідомлення Oleksiuk » 29 травня 2018, 10:14

helenkamuwka написав:Таке враження, що ваша дитина не пройшла по конкурсу в інтелект чи іншу подібну програму, і тепер ви люто ненавидите усе, що з тим пов'язано. Тому і дискутувати далі з вами про це немає сенсу. Я, як і багато батьків тут, підтримую інтелект як цікаву альтернативу звичайному навчанню. Ось і все. І кожен лишається при своїй думці

И мне так показалось) я за интеллект двумя руками
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Повідомлення MiraKatya » 29 травня 2018, 10:33

Розчарую ваші припущення ( кажу що фантазія розгулялася :mrgreen: ) навіть таким не займалися, не бігали по школах до яких добиратися далеко та не зручно, і мене не цікавлять програми які в нас вважаються новими (коли це давно забуті старі в певних країнах). Бо нічого нового немає, є гарно забуте старе.
Перш за все всі вибирають школу і вчителя для дитини (тут через пост питають в якій школі, які вчителі набирають 1 клас). І не діти вирішують а батьки де буде дитина вчитися (лише потім трохи старші діти вирішують де вони б хотіли вчитися, в багатьох діти пішли в ліцеї та гімназії).
Я знаю про діток (деякі вже школу закінчили), якими свого часу нехтували "хвальоні" школи, вчителі з певними програмами.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re: Re:

Повідомлення lonna » 29 травня 2018, 10:41

MiraKatya написав:
lonna написав:Всім доброго дня! Скажіть, будь ласка, який треба проходити медогляд при переході в другий клас? Дякую

Вам медсестра мала дати дитині листок для проходження медогляду. З ним до педіатра йти треба.

Я із-за того і питаю, що нам нічого не дали...
lonna
 
Повідомлень: 2723
З нами з: 02 серпня 2011, 23:50
Звідки: Рівне, Боярка
Репутация: 264

Повідомлення Lanochka » 29 травня 2018, 10:51

Кать, ти вибач, але хто ,що хоче , те і вибирає. І можливо були б взяті певні коментарі до уваги ,як би хоч в якійсь мірі вони були обгрунтовані якимось порівнянням. А так - пуста балаканина.

І 100% підтримую, що таке ставлення до нових програм у тих, хто не хоче міняти методику навчання. Так у всіх сферах, не лише в педагогічній. А раз не хочете мінятись, все так важко, погано і сумно, то дайте місце тим ,хто хоче йти в ногу з нововведеннями, хто хоче міняти і мінятись ,хто має сили і натхнення, має підхід до теперішніх діток. І нащо розпинатись, щось комусь доводити. :roll:
Аватар користувача
Lanochka
Модератор
 
Повідомлень: 40407
З нами з: 11 січня 2011, 21:20
Звідки: Рівне. Північний.
Репутация: 4222

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 29 травня 2018, 10:53

lonna написав:
MiraKatya написав:
lonna написав:Всім доброго дня! Скажіть, будь ласка, який треба проходити медогляд при переході в другий клас? Дякую

Вам медсестра мала дати дитині листок для проходження медогляду. З ним до педіатра йти треба.

Я із-за того і питаю, що нам нічого не дали...

Передзвоніть до вчителя, або краще передзвоніть до школи виясніть в медсестри (вона може виписати повторно). Там проба руфє і все, та печатки зі штампами від лікаря та поліклініки. Моя теж ніби не принесла ( я випадково у портфелі знайшла пожмакану на дні лежала).
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення Vitaminka111 » 29 травня 2018, 11:20

Нам діткам в класі всім видавали на поч.травня. до канікул всі пройшли огляд і поздавали в школу.
Зайдіть в школу до медсестри, дасть вам бланк
Аватар користувача
Vitaminka111
 
Повідомлень: 22688
З нами з: 15 березня 2011, 12:47
Звідки: **********
Репутация: 2785

Повідомлення Аквуля » 29 травня 2018, 11:22

Нам також ніхто нічого не давав. У мене геть з голови випало що там ще якийсь медогляд треба. Педіатр певно має знати що то за довідка.Не факт що медсестру зловиш в канікули, вона у нас і так вроді на півставки.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення Vitaminka111 » 29 травня 2018, 11:25

Я думаю і педіатр дасть. Поміряє вагу ріст дитини - те що робить медсестра в школі. Тоді огляд педіатра і огляд окуліста і все. ( якщо дитина в загальному здорова і не потребує спец.огляду інших лікарів)
Аватар користувача
Vitaminka111
 
Повідомлень: 22688
З нами з: 15 березня 2011, 12:47
Звідки: **********
Репутация: 2785

Повідомлення MiraKatya » 29 травня 2018, 11:39

І вже канікули школу варто залишити на 1 вересня ( за 3 місяці ще встигнуть по 100500 разів реформу придумати заднім числом :mrgreen: ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Востаннє редагувалось MiraKatya в 29 травня 2018, 11:52, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re:

Повідомлення malva » 29 травня 2018, 11:52

MiraKatya написав:Ну да вчителі як викладають по новим методиках: пишіть дурні, ідіоти ту відповідь ви все одно нічого не знаєте, це завдання, як ви мене дістали...
То це ви хотіли почути. Або вашу дитину треба в клас ЗПР віддати бо вона у вас дурна (а дитина просто злякалася і боялася вчителя).
Спершу вибирають вчителя для дитини (бо не у всіх є покликання до цієї справи), програма діло другорядне.
Знати систему з середини, це не я знаю систему бо я мама учня чи учениці.
Тому і не вважаю що якась програма зробить з дитини генія чи виховає як порядну людину. Це все комплексна праця (вклад вчителя в цьому не малий).
П.С. А Ваші здогадки, що нас не взяли в якійсь там клас, це лише ваша фантазія, яку Ви самі тут собі придумали.
І вже канікули школу варто залишити на 1 вересня ( за 3 місяці ще встигнуть по 100500 разів реформу придумати заднім числом :mrgreen: )

А хто таке каже???? Крім тебе я ні від кого не чула більш про того генія!.
Я кажу і мене багато хто підтримує, що нашим дітям цікавіше вчитися і сприймається легше інформація за новою програмою!.
Ти взагалі це чуєш??? Чи просто своє торочиш і все???
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18449
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Lanochka » 29 травня 2018, 12:00

Що значить "знати вчителя" ? Особисто? Оце приїхали з пологового, записали в садок і бігом в школу... знайомитись з вчителями. Якраз за 6-7 років контактного спілкування з 20 вчителями початкової школи , буде більш-менш зрозуміло, в класі якого вчителя батьки бачитимуть свою дитину.
Але , боюсь, що не всі вчителі зрозуміють таку позицію. Можна іншим шляхом - по рекомендації знайомих, але тут важливо, що "на колір і смак..." те, що є хорошим для моїх знайомих , не є хорошом для мене. З однією дитиною вчитель пілкується так, з іншою - інакше.
Або ще можна чотирьох вчителів на місяць повезти на відпочинок ... з вами і вашою дитиною. Тоді точно буде видно до кого серце лежить. Всі варіанти, як перлинки..правда?
І так, вклад вчителя, який розуміє потреби сучасної дитини - глобальний. Прогресивного вчителя, який готовий до експериментів, а не того , який заїжджено впевнений, що ковбаса в срср була смачніша , ніж зараз ( надіюсь тут буде зрозумілим приклад). Хоча б репетитора з математики одеського згадайте, а це ж прЄкрасний вчитель! Он скільки дітей на репетиторство до себе набрала!. мабуть по рекомендаціях.
Аватар користувача
Lanochka
Модератор
 
Повідомлень: 40407
З нами з: 11 січня 2011, 21:20
Звідки: Рівне. Північний.
Репутация: 4222

Повідомлення MiraKatya » 29 травня 2018, 12:04

Від вчителя багато залежить, бо навіть класна програма може бути подана так що в дитини відпаде бажання вчитися зовсім.
А програму вибирали батьки, а не діти собі. Вибрали от і супер, вчіться.
Інтелект розрахований та розроблений для академічно обдарованих дітей, простими словами геніїв. Але не всі мають такі задатки від природи. Тому проводять відбори, конкурси беруть хабарі деякі їх дають для зарахування в ту чи іншу програму.
І пост витерла, бо вважаю не потрібним, але видно копіювання страшна сила).
Ось ці слова вчитель якій викладає інтелект вживає до своїх учнів: пишіть дурні, ідіоти ту відповідь ви все одно нічого не знаєте, це завдання, як ви мене дістали.
Думаю сильно допомагає таке ставлення легко засвоїти матеріал чи не так??? Але не всі вчителі такі чи теж не вірно???
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина