Друзi нашi меншi.Телефони ветлікарів ст. 1

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 11:13

Теж саме стосовно і виставок, сама ними займаюсь, але нікого не примушую, якщо тварину не плануєте в'язати, немає намірів займатися розведенням, сидіть вдома і любіть свого улюбленця! А якщо ж все ж таки хочете продовження роду, то як мініму( в майбутньому для цуценяти з док-ми) - плем.огляд раз в рік, а для кобеля оцінка з виставки рангу САС - це для отримання племінного сертифікату ( іншими словами - допуск до в'язки).
До речі 1 жовтня в Рівному проводитиметься виставка плем-огляд, на мототреці, проводитиме обласний осередок КСУ
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Повідомлення idavors » 26 вересня 2017, 11:17

А котику скільки років? Я знаю що краще каструвати, тим більше у котів ця операція не полосна як у кицьок, єдине наркоз пережити, вірніше коли вони відходять від наркозу то шкода. Але лікар краще пояснить чому треба це зробити або утриматися виходячи з віку чи стану здоров'я. До речі, про стерилізацію кішок, то чим раніше тим краше, з кожним роком ризик виникнення пухлин навіть у стерилізованих зростає. Інакше кажучи якщо кішку стерилізували скажімо у 5 років, то вона так само може мати пухлини як'і нестерилізована.. :(
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Re:

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 11:21

Lanochka написав:Ознака , що є на тварині, я мала на увазі. Може розплідник мати сертифікат і не мати клейма? Чи якщо найдена на вулиці собака, з ознаками належності до породи , але без ошийника і без хазяїна, то питати сертифікат в собаки?

На тварині ставить клеймо клуб! Не залежно чи розплідник чи ні! Розплідник зареєстрований в організації і лише клуб маює право їх ставити!
В собаки дивитесь клеймо і через організацію можна знайти клуб в якому реєстрували даних щенят
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Re:

Повідомлення INFINITI » 26 вересня 2017, 11:24

offtopic "
idavors написав:А котику скільки років? Я знаю що краще каструвати, тим більше у котів ця операція не полосна як у кицьок, єдине наркоз пережити, вірніше коли вони відходять від наркозу то шкода. Але лікар краще пояснить чому треба це зробити або утриматися виходячи з віку чи стану здоров'я. До речі, про стерилізацію кішок, то чим раніше тим краше, з кожним роком ризик виникнення пухлин навіть у стерилізованих зростає. Інакше кажучи якщо кішку стерилізували скажімо у 5 років, то вона так само може мати пухлини як'і нестерилізована.. :(
"

Мені цікаво чому собак так не стерилізують, загроза мати проблеми в собаки по стану здоровя як в кота немає?
це просто питання заради цікавості)))
Аватар користувача
INFINITI
 
Повідомлень: 6831
З нами з: 05 листопада 2012, 14:24
Репутация: 280

Re:

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 11:25

idavors написав:А котику скільки років? Я знаю що краще каструвати, тим більше у котів ця операція не полосна як у кицьок, єдине наркоз пережити, вірніше коли вони відходять від наркозу то шкода. Але лікар краще пояснить чому треба це зробити або утриматися виходячи з віку чи стану здоров'я. До речі, про стерилізацію кішок, то чим раніше тим краше, з кожним роком ризик виникнення пухлин навіть у стерилізованих зростає. Інакше кажучи якщо кішку стерилізували скажімо у 5 років, то вона так само може мати пухлини як'і нестерилізована.. :(

Котику приблизно 1,4р. висловухий, подарували дитині, дякую.за відповідь, теж схиляюсь до того щоб каструвати.
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Повідомлення Лазулька » 26 вересня 2017, 11:35

Цікавилась в декількох ветелінарів : стерелізувати краще ДО першої тічки. Тоді гарантія того, що не захворіє на рак 100% . Якщо після першої тічки, то гарантія 50 % , якщо піся.... то гарантії від захворювання ніякої, як повезе. А роди, кажуть, здоров'я кицюні не додадуть. Все це міфи, що треба хоч раз народити. Це слова ТРЬОХ ветелінарів, яким я довіряю. Ми свою стерелізували 3 дні як. Шкода неможливо. Але ж...
Аватар користувача
Лазулька
 
Повідомлень: 3586
З нами з: 24 березня 2011, 12:30
Звідки: 0673606714
Репутация: 280

Повідомлення Lanochka » 26 вересня 2017, 11:46

Коли шукала щеня, то орієнтувалась на тих, хто займається розплодом, а потім знайомились з клубом до якого тварина належить. Клеймо - це реєстрвція КСУ про те, що тварина відповідає нормам. Я не писала, що клеймує саме розплідник, я писала, що клеймо- основна ознака розплідника ( розплідник, в якому собаки не клеймуються, викликає багато запитань) і того, що йому можна довіряти, але коли проблеми із собакою, то звертаються саме до того, в кого собака була взята і не клуб забирає собаку ( хіба не так?). Розумію, що Ви тісно співпрацюєте з клубами і стикаєтесь з цим мало не щодня, але багато років живучи саме з чистокровними собаками теж маю певні уявлення)))) і я зовсім не проти клубів, окрім рівненського звичайно ))) зазвичай вони виконують свої функціі.
Аватар користувача
Lanochka
Модератор
 
Повідомлень: 40407
З нами з: 11 січня 2011, 21:20
Звідки: Рівне. Північний.
Репутация: 4222

Re: Re:

Повідомлення idavors » 26 вересня 2017, 12:10

INFINITI написав:Мені цікаво чому собак так не стерилізують, загроза мати проблеми в собаки по стану здоровя як в кота немає?
це просто питання заради цікавості)))

ну, для мене стерилізація це в першу чергу запобігання небажаним вагітностям + як бонус зниження ризику виникнення хвороб + менше проблем з характером і всякими штуками типу міток і нічним крикам (це я про котів)
вуличних стерилізують, щоб не було щенят.
а домашніх мабуть стерилізують тільки менше, хоча в мене не стерилізована, про що шкодую.
А взагалі тічки у собак не цілорічно як у кішок, а два рази на рік, можливо у цьому відповідь..
У моєї тічка 1 раз на рік, хотіла стерилізувати, але лікар сказала що треба було робити це до року, тобто в кожному випадку треба оцінювати ризики/переваги
цікаво почути і інші думки стосовно собак мені теж
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 12:12

"Клеймо - це реєстрвція КСУ про те, що тварина відповідає нормам." -так, це реєтрація КСУ, але не те що тварина відповідає нормам; норми, чи відхилення від норм прописуюьтся в щенячках та договорах купівлі-продажу!

" клеймо- основна ознака розплідника, але коли проблеми із собакою, то звертаються саме до того, в кого собака була взята і не клуб забирає собаку ( хіба не так?)" - клеймо ознака того, що дана тварина відноситься до однієї з організацій, наприклад КСУ! Ви можете придбати собаку з клеймом, та док-ми КСУ, яка не буде нородженою в розпліднику! Коли ваша тварина має якісь проблеми, чи ви маєте якісь питання по ній, то звертаєтесь до того в кого ви купили собаку ( це може бути заводчик розплідника, або ж просто власник суки, яка не є власністю розплідника, але стоїть на обліку (і має всі відповідні документи) в КСУ, також прокунсультувати можуть в клубі.
Якщо ж собака загубилась, можна ідентифікувати ЇЇ по клейму, в КСУ знаходять клуб, який проводив актировку цуценят, тоді клуб може надати інформацію про власника тварини
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Re:

Повідомлення Basalkevych » 26 вересня 2017, 12:23

ВОЛЯ написав:Теж саме стосовно і виставок, сама ними займаюсь, але нікого не примушую, якщо тварину не плануєте в'язати, немає намірів займатися розведенням, сидіть вдома і любіть свого улюбленця! А якщо ж все ж таки хочете продовження роду, то як мініму( в майбутньому для цуценяти з док-ми) - плем.огляд раз в рік, а для кобеля оцінка з виставки рангу САС - це для отримання племінного сертифікату ( іншими словами - допуск до в'язки).
До речі 1 жовтня в Рівному проводитиметься виставка плем-огляд, на мототреці, проводитиме обласний осередок КСУ

Тобто я можу прийти з собакою, навіть якщо не зареєстрована в КСУ, мені її оглянуть і виставлять оцінку?
Аватар користувача
Basalkevych
 
Повідомлень: 10222
З нами з: 17 березня 2010, 16:05
Репутация: 671

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 12:27

Стосовно собак, теж все дуже індивідуально, є дуже темпераментні хлопці, які раз спробують і потім проблеми, бачила тиких - що і не знають, що воно таке - внюхають тічку - казяться, тому, якщо не для розведення - краще каструвати. Якщо не розв"язаний, врівноважений, можна не каструвати, вони з цим живуть, особливих проблем не бачила. Це те що бачу між породними собаками. Нещодавно зустріла знайому,в якої собака рідкісної породи, титулований, гарний, в Україні дівчаток таких немає, нерозв"язаний. Планували їхати за кордон на в"язку - не вийшло, тому живуть, і все в них добре! Пес вихований, адекватний, каструвати шкода, молодий, можливо з часом з"явиться можливість пов"язати.
Зі сторони ветеринарії, не скажу - теж все індивідуально
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Re: Re:

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 12:29

Basalkevych написав:
ВОЛЯ написав:Теж саме стосовно і виставок, сама ними займаюсь, але нікого не примушую, якщо тварину не плануєте в'язати, немає намірів займатися розведенням, сидіть вдома і любіть свого улюбленця! А якщо ж все ж таки хочете продовження роду, то як мініму( в майбутньому для цуценяти з док-ми) - плем.огляд раз в рік, а для кобеля оцінка з виставки рангу САС - це для отримання племінного сертифікату ( іншими словами - допуск до в'язки).
До речі 1 жовтня в Рівному проводитиметься виставка плем-огляд, на мототреці, проводитиме обласний осередок КСУ

Тобто я можу прийти з собакою, навіть якщо не зареєстрована в КСУ, мені її оглянуть і виставлять оцінку?


На плем оглядах, здається можна собак інших організацій, та на опис породи для отримання док-тів, якщо цікавить, скину в ПП номер тел. організаторів уточните
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Повідомлення Basalkevych » 26 вересня 2017, 12:33

скиньте, будь-ласка, в мене собака з щенячкою, але в клуб ніякий не вступала. просто цікаво було б почути, що про нього скажуть.
Аватар користувача
Basalkevych
 
Повідомлень: 10222
З нами з: 17 березня 2010, 16:05
Репутация: 671

Повідомлення dimaannet » 26 вересня 2017, 12:35

І мені напишіть інформація і з якого віку проводяться огляди?
dimaannet
 
Повідомлень: 2926
З нами з: 16 травня 2011, 10:48
Репутация: 291

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 13:11

У виставках можуть приймати участь собаки з 3-ьох місяців
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Повідомлення Lanochka » 26 вересня 2017, 13:30

Добре живемо. Я більше нічого не буду писати, бо Ви переводите все так, що прям клуб - це все......є наприклад , в знайомих пес, не буду писати, які в ньому породи схрещені, він такий скажений, що то просто жесть, але має клеймо
))))) бо всі нюанси з виведенням вияснились в процесі росту, а на момент огляду ( коли він був маленький) всі критерії породи, що була заявлена - відповідали.
Добре, що хазяїн адекватний ,каже , що то є насправді і не пускає його на розплід, а якби хотів заробити, то ніхто нічого б і не довів , бо клуб поставив клеймо . Саме тому на першому місті той, хто собак розводить, його чесність і порядність.
Аватар користувача
Lanochka
Модератор
 
Повідомлень: 40407
З нами з: 11 січня 2011, 21:20
Звідки: Рівне. Північний.
Репутация: 4222

Re:

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 13:55

Lanochka написав:Добре живемо. Я більше нічого не буду писати, бо Ви переводите все так, що прям клуб - це все......є наприклад , в знайомих пес, не буду писати, які в ньому породи схрещені, він такий скажений, що то просто жесть, але має клеймо
))))) бо всі нюанси з виведенням вияснились в процесі росту, а на момент огляду ( коли він був маленький) всі критерії породи, що була заявлена - відповідали.
Добре, що хазяїн адекватний ,каже , що то є насправді і не пускає його на розплід, а якби хотів заробити, то ніхто нічого б і не довів , бо клуб поставив клеймо . Саме тому на першому місті той, хто собак розводить, його чесність і порядність.


Ви мене абсолютно не знаєте, я не знаю вас, моє відношення до клубу теж незнаєте, я нікого не агітую, і нічого я не переводжу... не намагаюсь вас в чомусь переконати, чи розказати який класний клуб, просто вам пяснюю речі в яких ви трохи помиляєтесь, це чисто документальні питання, (які в принципі можна почитати на оф. сайті КСУ), і хочете того чи ні, а це стосується організацій, які цим займаються (КСУ і їх клубів), неважливо яких, чи то львівських, чи то рівненських... І якщо в подальшому займатися собаками, туди всеодно прийдеться звертатись...

чесність і порядність ніхто не відміняв, це завжди є те на що розраховують інші, це має бути в будь-якій сфері!
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Повідомлення Lanochka » 26 вересня 2017, 14:16

Ми зареєстровані і маємо документи львівського клубу. З яким тримаємо постійно звязок ))) і хоч в мене собака не для в'язки, але є важливим його відповідність породі і стабільність психіки, оскільки він живе з дітьми.
Звичайно ,я можу помилятись, що до документів, бо це не є мій рід заняття, але Ви не вірно зрозуміли , що я писала. Про документи почали писати Ви, і про українські клуби, а я писала лише про те, що клеймо повинне бути , і клеймувати треба перевірених , а не що попало, і якщо в чорної собаки , є біле п'ятно на грудці, то це не значить , що замалюємо і все буде "атлічна", бо треба виставковий огляд пройти, що теж було в клубі ))) і не брати кошти за оформлення тих всіх документів, щоб потім в ретривера виросла морда лайки і казати " ой! а кто ето сделал?!", виясняйте із заводчиками, бо вони ж не належать до нашого клубу, ми тут ні до чого. Ми тільки щеня оглянули, а в щеняти було все ок.
От така пічалька, клубна )))
Я колись думала, ну метис - то метис, звичайненьке , нічого особливого. Тільки останніми роками, коли зайнялась своїм жужиком , я зрозуміла, що метис ( особливо великих порід) - страшна, неконтрольована і психічнонестабільна тварина.
В котів все інакше, але суть та ж сама. Нема чого розводити, малювати документи і продавати ,як чистокровних, те ,що таким насправді не є.
Аватар користувача
Lanochka
Модератор
 
Повідомлень: 40407
З нами з: 11 січня 2011, 21:20
Звідки: Рівне. Північний.
Репутация: 4222

Повідомлення Basalkevych » 26 вересня 2017, 14:48

Зараз не клеймують собак ,а стараються ставити чіпи. як пояснив мені ветеринар, чіп це не є гарантією того що собака відповідає породі. Чіп можна ставити на безпородних собак і поставити може хазяїн собаки будь коли. Він ставиться для того, щоб на чіп вносились всі дані про власника і собаку(прививки в т.ч.)тобто якщо собака загубиться і її хтось знайде, то легше буде знайти хазяїна. коли їдеш за кордон теж треба чіп , бо там всі інфа..от так от..
Аватар користувача
Basalkevych
 
Повідомлень: 10222
З нами з: 17 березня 2010, 16:05
Репутация: 671

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 14:49

"про українські клуби, а я писала лише про те, що клеймо повинне бути , і клеймувати треба перевірених , а не що попало, і якщо в чорної собаки , є біле п'ятно на грудці, то це не значить , що замалюємо і все буде "атлічна", бо треба виставковий огляд пройти, що теж було в клубі ))) і не брати кошти за оформлення тих всіх документів, щоб потім в ретривера виросла морда лайки і казати " ой! а кто ето сделал?!", виясняйте із заводчиками, бо вони ж не належать до нашого клубу, ми тут ні до чого. Ми тільки щеня оглянули, а в щеняти було все ок.
От така пічалька, клубна ))) "
знаєте, в загальному все вірно, але якщо за законами та правилами - треба копати глибше, піднімати загалні положення, бо в розведення не допускаються собаки,з плембраком, тобто закони і статут ніхто не відміняв, тому це все на совісті власників собак, і клубів які це дозволяють робити... Якщо ж собаки (батьки) породні, нормальні і допущені в розведення, ніхто не дасть гарантії що не випливе плембрак, в такому випадку можна просто не реєструвати цуценя, а можна і клеймити з позначкою в документі про плембрак, і без допуску в розведення. І знову ж таки за цим повинен слідкувати добросовісний клуб, та заводчик.
І не все так погано, як ви описуєте, дійсно бувають різні заводчики, але більшість відповідальні, з хорошим поголів"ям тварин
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Re:

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 14:56

Basalkevych написав:Зараз не клеймують собак ,а стараються ставити чіпи. як пояснив мені ветеринар, чіп це не є гарантією того що собака відповідає породі. Чіп можна ставити на безпородних собак і поставити може хазяїн собаки будь коли. Він ставиться для того, щоб на чіп вносились всі дані про власника і собаку(прививки в т.ч.)тобто якщо собака загубиться і її хтось знайде, то легше буде знайти хазяїна. коли їдеш за кордон теж треба чіп , бо там всі інфа..от так от..

Клеймують! А можна ставити, чіп, номер якого вноситься в док-ти, якщо такі є. все решта - згідна. Але знову ж таки, чіповану собаку знайти легко, якщо той хто знайде захоче віддати...
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Повідомлення Basalkevych » 26 вересня 2017, 15:16

аа.ну і ще варіант. у вас вкрали собаку або собака загубилась і хтось її знайшов і не хоче віддавати,то з чіпом можна доказати що це ваша собака.
за клеймо не так написала. клеймують,але так як це болісна процедура,то краще чіпувати.ну принаймі мені так розповідала заводчиця.
Аватар користувача
Basalkevych
 
Повідомлень: 10222
З нами з: 17 березня 2010, 16:05
Репутация: 671

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 15:19

так процедура неприємна, проходили
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Повідомлення dimaannet » 26 вересня 2017, 22:44

Дякую за інформацію про виставку, зареєструвались)))) буде у нашого бассета дебют)))))
dimaannet
 
Повідомлень: 2926
З нами з: 16 травня 2011, 10:48
Репутация: 291

Re:

Повідомлення ВОЛЯ » 26 вересня 2017, 23:12

dimaannet написав:Дякую за інформацію про виставку, зареєструвались)))) буде у нашого бассета дебют)))))


будь-ласка, успіхів, я теж своє щеня поведу, для неї теж це буде перший вихід в світ
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Повідомлення Zvitlana » 27 вересня 2017, 16:36

Біля Злата Плази знайдено сірого котика породи Шотландський хайленд, висловухий. Котик дуже пухнастий, лагідний, видно, що домашній. Хто згубив свого улюбленця, звертайтесь в ПП.
ЗображенняЗображення
Zvitlana
 
Повідомлень: 582
З нами з: 12 квітня 2011, 22:22
Звідки: центр т. 0973577921
Репутация: 84

Повідомлення ВОЛЯ » 29 вересня 2017, 20:25

Дівчата, пишу тим, хто реєструвався на плем.огляд, і тим хто просто хоче прийти подивитиссь, телефонувала організаторам -
початок виставки - 12-30!
Місце проведення - авто-майданчик справа біля мототреку
Аватар користувача
ВОЛЯ
 
Повідомлень: 987
З нами з: 29 липня 2010, 15:12
Звідки: Рівне 0677929633 Наталія
Репутация: 74

Повідомлення Alena30 » 01 жовтня 2017, 18:35

Привіт! Питання до досвідчених хазяїв стерилізованих кішок. Маємо кішку віком 1 рік, тиждень тому стерилізували. Перестала мітити по куткам, але продовжує пісяти біля вхідних дверей. Що я тільки не робила: вимиваю доместосом, оцтовим розчином мила, пшикала засобом проти міток і нічого не допомагає - продовжує далі ходити туди в туалет. Лоток поставити не зовсім виходить, бо біля самих вхідних дверей робить шкоду. Можливо теж хтось стикався з такою проблемою і успішно її вирішив - поділіться порадою.
Аватар користувача
Alena30
 
Повідомлень: 1800
З нами з: 10 березня 2014, 23:06
Звідки: Здолбунів - Рівне
Репутация: 124

Повідомлення idavors » 01 жовтня 2017, 20:31

Я писала вже'не раз тут про те, що якщо коту некомфортно то він буде таке робити. Треба аналізувати причини: коли почалося, чому і т.Д.
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Повідомлення Ілана » 01 жовтня 2017, 21:41

Мій здається, перепсіхував... Щоб не зглазити. :lol:
Теж робив шкоду не на туалет.
Більше уваги почали йому приділяти.

А ваша кицюня може образилася на вас ,що їй зробили боляче... :cry:
Аватар користувача
Ілана
 
Повідомлень: 2809
З нами з: 06 серпня 2012, 18:39
Звідки: Здолбунів + за +
Репутация: 378

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина



cron