Школи м. Рівного

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення ЛенаЧ » 28 січня 2019, 08:46

А зачем к директору? Моя малая отказывается от представлений, говорит, что она останется на уроке. И не одна она. Заставлять никто их не заставляет идти. Уже пару раз оставалась. Если у нее просыпается желание сходить на представление, то даю деньги, но я ее не заставляю ходить. Это ее выбор.
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20794
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Повідомлення Мамаоля » 28 січня 2019, 09:21

В тому й справа, що саме ПІД час уроків проводяться вистави.І це є цілеспрямована маніпуляція. Дитині важко зробити вибір, вона керується тим, що раз деякі йдуть, то і я хочу.Таким чином йде більшість, а хтось собі покращує матеріальне становище..
Аватар користувача
Мамаоля
 
Повідомлень: 288
З нами з: 05 лютого 2016, 13:19
Репутация: 35

Re:

Повідомлення Афіна2018 » 28 січня 2019, 09:47

Мамаоля написав:На рахунок директора...Був випадок, коли батьки звернулися до нього стосовно невідкладного ремонту, і згідні були зробити за власні кошти фонду школи.Після цього була не надто приємна розмова директора з вчителем того класу, яку вона( директор) звинуватила в тому, що та не вміє "співпрацювати "з батьками.Згідна, що директори вирішують багато...

Але потім вчителька обіжається: чого зразу до директора бігти ...
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Мамаоля » 28 січня 2019, 10:05

Питання це педагог не могла сама вирішити і переконати..Батьки пішли далі, до директора.Звичайно, що адміністраціїї потрібні фондові гроші, на які в неї є вже плани..Але , дійсно, питання було серйозним і воно вирішилось за короткий строк.Але в директора, видно, залишилася образа на всіх і вся, яку вона висловила вчителю.
Аватар користувача
Мамаоля
 
Повідомлень: 288
З нами з: 05 лютого 2016, 13:19
Репутация: 35

Re:

Повідомлення stefaniy » 28 січня 2019, 10:06

Рівняночка написав:Нам теж на вчи.юа безкоштовного вистачає.
Знайшла ще схожий ресурс. Там і мова є. https://learning.ua

дуже подобається цей сайт, 150 грн у місяць, купляла і математику і укр.мову
Аватар користувача
stefaniy
 
Повідомлень: 9813
З нами з: 03 грудня 2010, 10:00
Звідки: 0949679409 Юля
Репутация: 885

Повідомлення Мамаоля » 28 січня 2019, 10:18

І ще додам.Була свідком, коли весь 1 клас пішов на виставу в школі, крім однієї(!) дитини.Цей хлопчик залишався в кабінеті з вчителем з іншого класу.Питаю його,чому не на виставі.Дитина відповіла ледве не з сльозами в очах, що мама не здала гроші і що дуже хотів піти зі всіма...Ціна питання була 15 грн. і я готова була заплатити за нього, але вчителька не дуже була зацікавлена провести до актової зали й залишила його все одно. Пізніше мама цього хлопчика була розчарована тим, що її ніхто не попередив про цю виставу і обов'язково здала би гроші на неї.В мене питання: чому вчителю не можна було б заложити за ОДНУ дитину хоча б, наприклад, з фонду класу?Якби ж то декілька дітей залишалося, то зрозуміло тоді.Іноді вражає черствість педагогів...
Аватар користувача
Мамаоля
 
Повідомлень: 288
З нами з: 05 лютого 2016, 13:19
Репутация: 35

Повідомлення Scarlet » 28 січня 2019, 10:46

Ця черствість не залежить від професії
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Повідомлення sandra123 » 28 січня 2019, 12:51

Привіт. Коли починається прийом заяв для першачків?
sandra123
 
Повідомлень: 2615
З нами з: 23 грудня 2011, 00:17
Звідки: 0989773116
Репутация: 227

Повідомлення olyavolya » 28 січня 2019, 13:49

А в quick mind теж є безкоштовний додаток з іграми англійськими. нам поки вистачає )))
та і взагалі - халявних занять зараз стільки, що не бачу великого сенсу платити..мій малий не приносив поки.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення талю » 28 січня 2019, 14:22

sandra123 написав:Привіт. Коли починається прийом заяв для першачків?

З 1 лютого.
талю
 
Повідомлень: 1008
З нами з: 03 березня 2015, 08:15
Репутация: 197

Re:

Повідомлення Ліза2328 » 28 січня 2019, 15:10

[quote="Мамаоля"]І ще додам.Була свідком, коли весь 1 клас пішов на виставу в школі, крім однієї(!) дитини.Цей хлопчик залишався в кабінеті з вчителем з іншого класу.Питаю його,чому не на виставі.Дитина відповіла ледве не з сльозами в очах, що мама не здала гроші і що дуже хотів піти зі всіма...Ціна питання була 15 грн. і я готова була заплатити за нього, але вчителька не дуже була зацікавлена провести до актової зали й залишила його все одно. Пізніше мама цього хлопчика була розчарована тим, що її ніхто не попередив про цю виставу і обов'язково здала би гроші на неї.В мене питання: чому вчителю не можна було б заложити за ОДНУ дитину хоча б, наприклад, з фонду класу?Якби ж то декілька дітей залишалося, то зрозуміло тоді.Іноді вражає черствість ... Як неприємно...

В нас був один випадок,вчителька наша на лікарняне пішла на тиждень і заміняла інша,то вона була пару діток не повела на сніданок в столову,бо нібито батьки кошти не здали...Одні пішли їсти,пару шт лишила в класі...А саме образливо було,що кошти були здані батьками,а вона "не добачила".... :roll:
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16333
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення natallka » 28 січня 2019, 15:41

Дівчата, хто має реальні відгуки за 10 школу та 13-ту? І може хтось може рекомендувати хорошу вчительку в 10 чи 13 школі на перший клас?
natallka
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 02 вересня 2009, 19:59
Звідки: Рівне, Чайка
Репутация: 75

Re:

Повідомлення vikyxa » 28 січня 2019, 16:58

olyavolya написав:А в quick mind теж є безкоштовний додаток з іграми англійськими. нам поки вистачає )))
та і взагалі - халявних занять зараз стільки, що не бачу великого сенсу платити..мій малий не приносив поки.

А можете ссилку кинути, бо не знаходжу(
Аватар користувача
vikyxa
 
Повідомлень: 4513
З нами з: 28 липня 2010, 11:49
Звідки: Північний 0993629703 Манікюр, гель-лак, гель
Репутация: 245

Re:

Повідомлення bistra » 28 січня 2019, 17:27

natallka написав:Дівчата, хто має реальні відгуки за 10 школу та 13-ту? І може хтось може рекомендувати хорошу вчительку в 10 чи 13 школі на перший клас?

Ми цього року пішли в 1-й клас в 10 школу. Мені подобається, школа маленька, є група продовженого дня, діти з обох перших класів гарно пересікаються і дружать, харчування нормальне, малявка і сніданок і обід їсть. Класи тільки звичайні, інтелекта чи ростка немає, працюємо по стандртній програмі.
bistra
 
Повідомлень: 1028
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 28 січня 2019, 17:40

bistra написав:
natallka написав:Дівчата, хто має реальні відгуки за 10 школу та 13-ту? І може хтось може рекомендувати хорошу вчительку в 10 чи 13 школі на перший клас?

Ми цього року пішли в 1-й клас в 10 школу. Мені подобається, школа маленька, є група продовженого дня, діти з обох перших класів гарно пересікаються і дружать, харчування нормальне, малявка і сніданок і обід їсть. Класи тільки звичайні, інтелекта чи ростка немає, працюємо по стандртній програмі.

Дуже добре запам'ятала відгук форумчанки
annushka написав:якщо в нас маленька школа, немає приміщення для трудового, 2-а зміна всі кабінети заняті, дуже сумніваюсь що знайдеться великий кабінет (2) для по 35 учнів....(це я про 10-ту школу)як завжди всі реформи через одне місце, будуть товктись в маленькому приміщенні всі на голові один в одного...
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення Scarlet » 28 січня 2019, 17:43

в нас велика школа, кабінетів немає,друга зміна
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re:

Повідомлення malva » 28 січня 2019, 17:55

olyavolya написав:А в quick mind теж є безкоштовний додаток з іграми англійськими. нам поки вистачає )))
та і взагалі - халявних занять зараз стільки, що не бачу великого сенсу платити..мій малий не приносив поки.

Оль, а можна якусь ссилку на нього?
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18449
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Re: Re:

Повідомлення bistra » 28 січня 2019, 18:50

АннаП написав:
bistra написав:
natallka написав:Дівчата, хто має реальні відгуки за 10 школу та 13-ту? І може хтось може рекомендувати хорошу вчительку в 10 чи 13 школі на перший клас?

Ми цього року пішли в 1-й клас в 10 школу. Мені подобається, школа маленька, є група продовженого дня, діти з обох перших класів гарно пересікаються і дружать, харчування нормальне, малявка і сніданок і обід їсть. Класи тільки звичайні, інтелекта чи ростка немає, працюємо по стандртній програмі.

Дуже добре запам'ятала відгук форумчанки
annushka написав:якщо в нас маленька школа, немає приміщення для трудового, 2-а зміна всі кабінети заняті, дуже сумніваюсь що знайдеться великий кабінет (2) для по 35 учнів....(це я про 10-ту школу)як завжди всі реформи через одне місце, будуть товктись в маленькому приміщенні всі на голові один в одного...

В нашому класі дітям місця вистачає, 34 учні по списку. Бігають на перерві по коридору, а не в класі ))
Ми ще не дійшли до другої зміни і трудового. Мабуть і справді не зручно, я ще просто не відчула всі аспекти :D як не як тільки перший клас :mrgreen:
Хоча колись як сама ходила в другу зміну то особливих проблем не було. До речі декілька років вчилась в 13 школі, ніби як і велика школа, купа кабінетів, але ота вічна біготня по класах напрягала.
Зараз мабуть мало де в школах немає другої зміни.
bistra
 
Повідомлень: 1028
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Повідомлення Snasa » 28 січня 2019, 19:52

Пам'ятаю, рік-півтора назад багато нарікали на харчування в 21 школі. Чиї дітки вчаться, скажіть, щось змінилось в цьому плані? Цікавить менша школа.
Аватар користувача
Snasa
 
Повідомлень: 7474
З нами з: 30 серпня 2010, 10:21
Звідки: Замовлення корейської косметики! дзвоніть/пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp:  ✆ +38 (098) 7-333-912
Репутация: 668

Re: Школи м. Рівного

Повідомлення АллаОл » 28 січня 2019, 20:40

Моє дитя у 4 кл у колегіумі то я тільки й чекаю скорішого випуску з цьої шарашкіної кантори. На рахунок їжі змінилось все, але у гіршу сторону. Тими роками діти травились пельменями, а тепер взагалі не можна ту їжу їсти. Дітей травлять напівфабрикатами( млинці, котлети, бендерики, вареники), це все просто розігрівається. Смердота стоїть на всю школу. Я забираю дитину на гуртки і ми змушені їсти після уроків у школі. Я заставляла дитя їсти все а вона крім супу не хотіла нічого їсти. Я сама попробувала ті другі страви, то це повне Г....... Тепер вона їсть тільки суп і булку, бо друге дуже гидке.
Я вже мовчу про вчительку крикуху, яка своїм криком виносить всі мозгі дитині. Постійно жалується на головну біль((( Ех наболіло...
АллаОл
 

Re: Школи м. Рівного

Повідомлення Snasa » 28 січня 2019, 20:45

АллаОл написав:Моє дитя у 4 кл у колегіумі то я тільки й чекаю скорішого випуску з цьої шарашкіної кантори. На рахунок їжі змінилось все, але у гіршу сторону. Тими роками діти травились пельменями, а тепер взагалі не можна ту їжу їсти. Дітей травлять напівфабрикатами( млинці, котлети, бендерики, вареники), це все просто розігрівається. Смердота стоїть на всю школу. Я забираю дитину на гуртки і ми змушені їсти після уроків у школі. Я заставляла дитя їсти все а вона крім супу не хотіла нічого їсти. Я сама попробувала ті другі страви, то це повне Г....... Тепер вона їсть тільки суп і булку, бо друге дуже гидке.
Я вже мовчу про вчительку крикуху, яка своїм криком виносить всі мозгі дитині. Постійно жалується на головну біль((( Ех наболіло...

Жах який...А хто у вас вчителька?
Аватар користувача
Snasa
 
Повідомлень: 7474
З нами з: 30 серпня 2010, 10:21
Звідки: Замовлення корейської косметики! дзвоніть/пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp:  ✆ +38 (098) 7-333-912
Репутация: 668

Re: Школи м. Рівного

Повідомлення Olga123 » 28 січня 2019, 21:08

АллаОл написав:Моє дитя у 4 кл у колегіумі то я тільки й чекаю скорішого випуску з цьої шарашкіної кантори. На рахунок їжі змінилось все, але у гіршу сторону. Тими роками діти травились пельменями, а тепер взагалі не можна ту їжу їсти. Дітей травлять напівфабрикатами( млинці, котлети, бендерики, вареники), це все просто розігрівається. Смердота стоїть на всю школу. Я забираю дитину на гуртки і ми змушені їсти після уроків у школі. Я заставляла дитя їсти все а вона крім супу не хотіла нічого їсти. Я сама попробувала ті другі страви, то це повне Г....... Тепер вона їсть тільки суп і булку, бо друге дуже гидке.
Я вже мовчу про вчительку крикуху, яка своїм криком виносить всі мозгі дитині. Постійно жалується на головну біль((( Ех наболіло...

а я з вами не погоджуюсь: нормальні сніданки, а на обід приходять інколи батьки і беруть поції дітям. і вчителі щодня купують собі снідани чи обіди. було б погано, то дорослі ж точно б не їли
Olga123
 
Повідомлень: 78
З нами з: 17 лютого 2014, 22:58
Репутация: 0

Re: Школи м. Рівного

Повідомлення АллаОлек » 28 січня 2019, 22:43

Вчителька Остроголова(((

Та я сама питала у вчительки за їжу чого все таке протівне стало, то вчителька каже, що вона крім першого нічого не їсть бо на друге одні полуфабрикати жарені або сардельки не найлудшої якості. Казала, що навіть макарони не можна їсти бо вони смердять тими сардельками. Сардельки варять разом з макаронами в каструлі якщо я правильно поняла. Минулого року повара були молоді дівчата і вони старались готовить просто якась там на кухні була інфекція що так масово травились. А тепер одні старі баби яким лєнь напрягатись то і впарюють дітям всяку вибачте фігню пережарену на купі жиру за такі гроші. Суп і булочка то оптимальний варіант.
АллаОлек
 

Re: Re:

Повідомлення olyavolya » 29 січня 2019, 10:30

vikyxa написав:
olyavolya написав:А в quick mind теж є безкоштовний додаток з іграми англійськими. нам поки вистачає )))
та і взагалі - халявних занять зараз стільки, що не бачу великого сенсу платити..мій малий не приносив поки.

А можете ссилку кинути, бо не знаходжу(

http://www.quickmindsapps.es/
и на учебнике кьюар коды.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення korol26 » 29 січня 2019, 10:50

Цікавлять реальні відгуки про вчителів, які будуть набирати першачків у 8 школі, а саме: Колбасюк Світлана Степанівна та Раджабова Тетяна Миколаівна, можна в ПП!Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію!
korol26
 
Повідомлень: 2360
З нами з: 12 травня 2014, 14:09
Репутация: 156

Re: Школи м. Рівного

Повідомлення шпулька » 30 січня 2019, 00:05

АллаОлек написав:Вчителька Остроголова(((

Та я сама питала у вчительки за їжу чого все таке протівне стало, то вчителька каже, що вона крім першого нічого не їсть бо на друге одні полуфабрикати жарені або сардельки не найлудшої якості. Казала, що навіть макарони не можна їсти бо вони смердять тими сардельками. Сардельки варять разом з макаронами в каструлі якщо я правильно поняла. Минулого року повара були молоді дівчата і вони старались готовить просто якась там на кухні була інфекція що так масово травились. А тепер одні старі баби яким лєнь напрягатись то і впарюють дітям всяку вибачте фігню пережарену на купі жиру за такі гроші. Суп і булочка то оптимальний варіант.

А ви вчителем заловолені,бо я хотіла до її літей записувати?
Аватар користувача
шпулька
 
Повідомлень: 2330
З нами з: 28 лютого 2013, 16:36
Репутация: 77

Re: Школи м. Рівного

Повідомлення марія88 » 30 січня 2019, 10:15

шпулька написав:
АллаОлек написав:Вчителька Остроголова(((

Та я сама питала у вчительки за їжу чого все таке протівне стало, то вчителька каже, що вона крім першого нічого не їсть бо на друге одні полуфабрикати жарені або сардельки не найлудшої якості. Казала, що навіть макарони не можна їсти бо вони смердять тими сардельками. Сардельки варять разом з макаронами в каструлі якщо я правильно поняла. Минулого року повара були молоді дівчата і вони старались готовить просто якась там на кухні була інфекція що так масово травились. А тепер одні старі баби яким лєнь напрягатись то і впарюють дітям всяку вибачте фігню пережарену на купі жиру за такі гроші. Суп і булочка то оптимальний варіант.

А ви вчителем заловолені,бо я хотіла до її літей записувати?

Тож пише мама:

Я вже мовчу про вчительку крикуху, яка своїм криком виносить всі мозгі дитині. Постійно жалується на головну біль((( Ех наболіло...
Аватар користувача
марія88
 
Повідомлень: 1923
З нами з: 09 травня 2014, 08:20
Звідки: Ювілейний 0985152049
Репутация: 189

Re: Школи м. Рівного

Повідомлення Snasa » 30 січня 2019, 11:57

марія88 написав:
шпулька написав:
АллаОлек написав:Вчителька Остроголова(((

Та я сама питала у вчительки за їжу чого все таке протівне стало, то вчителька каже, що вона крім першого нічого не їсть бо на друге одні полуфабрикати жарені або сардельки не найлудшої якості. Казала, що навіть макарони не можна їсти бо вони смердять тими сардельками. Сардельки варять разом з макаронами в каструлі якщо я правильно поняла. Минулого року повара були молоді дівчата і вони старались готовить просто якась там на кухні була інфекція що так масово травились. А тепер одні старі баби яким лєнь напрягатись то і впарюють дітям всяку вибачте фігню пережарену на купі жиру за такі гроші. Суп і булочка то оптимальний варіант.

А ви вчителем заловолені,бо я хотіла до її літей записувати?

Тож пише мама:

Я вже мовчу про вчительку крикуху, яка своїм криком виносить всі мозгі дитині. Постійно жалується на головну біль((( Ех наболіло...

Оце так.... Я теж думала до неї записуватися.....
Аватар користувача
Snasa
 
Повідомлень: 7474
З нами з: 30 серпня 2010, 10:21
Звідки: Замовлення корейської косметики! дзвоніть/пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp:  ✆ +38 (098) 7-333-912
Репутация: 668

Повідомлення АннаП » 30 січня 2019, 12:29

Дівчата, не полінуйтеся, забийте в пошук.
Про цю вчительку багато чого написали)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення Аквуля » 30 січня 2019, 12:35

natallka написав:Дівчата, хто має реальні відгуки за 10 школу та 13-ту? І може хтось може рекомендувати хорошу вчительку в 10 чи 13 школі на перший клас?

Мій син вчиться в 13 школі. Школа на районі популярна, по результатам ЗНО задніх ніби не пасе. Якщо коротко - звичайна собі школа, зі своїми плюсами і мінусами. Є дві зміни, друга з наступного року буде з 3 по 6 клас, але це мабуть більшість шкіл чекає. Аж якогось негативу не можу сказати. Лишніх поборів не помічала. Дітей багато, тому є проблема зі спортзалом - часто по два класи займаються. З мінусів - англійська слабка, але знову ж таки це проблема більшості не спеціалізованих шкіл. Харчування більш-меньш нормальне. По вчителям на жаль не підкажу - не знаю хто там набирає.
13 від 10 досить далеко - моя порада, обирайте ту що ближче)
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина