Догляд за дітьми (дитячі речі і т.д.)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Re: Re:

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 16:53

АннаП написав:
dasha1987 написав:Объясните мне, я не знаю, как доходчиво объяснить, показать, рассказать 2л ребенку, что нельзя бить вилкой по зеркалу холодильника(заберешь, возьмет другой предмет. Выкинуть холодильник или закрывать дверь которой там нет, не вариант), что нельзя выбивать попой дверь шкафа купе ,находящееся в комнате где спим, которое высотой под 3 метра,и весом Бог его знает сколько. Я серьезно,без сарказма и приколов. У меня закончились все истории, аргументы и тд.

Даша, а може дитя на розвивалки, басейн, англійську, а мамі латешечку з піроженкою?
В смислі зайняти чимось дитя, щоб часу і сил на шкоду не вистачало

Никто водить не будет, а я на работе днем в основном. После рабочего мозгового штурма тоже идти куда то, нет сил. Только гуляем. В сентябре садик :mrgreen: ,надеюсь он захочет туда ходить, и будет занят с другими детьми и на пакости уже не будет сил :roll:
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 16:59

FlyS, ну в Дашиному пості я вловила таку безвихідь, що реально нічого не діє: ні слова, ні піджопники, нічого.
Я взагалі проти порад у вихованні, можу писати, що б зробила сама.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5937
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення malva » 17 квітня 2018, 17:07

FlyS написав:І в один прекрасний день все рівно ті самі двері можуть бути вибиті.. бо дитині не вклали в голову "Не можна" а просто одвлікли...
Не всі діти однакові.. одним розмови вистачає, інших треба через попу виховувати аби та дитина запамятала що певні речі не можна робити. Тут вище писали, що дитина буде боятися не того, що станеться, а того, що наступний раз дадуть ще по попі.. так підросте трошки, мозги почнуть краще соображати - мама розкаже, що й до чого, а якщо зараз розмова не проходить то треба хоч якось вкладати певні речі в маленьку голову.

У мене є один такий приклад - племінник постійно відкривав газ на газовій плиті, от усі конфорки, ну скільки йому не пояснювали, до нього не доходило. Ну, в цьому випадку був вихід і саме так зробили, зняли усі ці крутилки з плити, одну поклали зверху в шкаф і брали, коли треба було включити. А потім, вже в років 6!. він прийшов і сказав - баба, я нарешті зрозумів, чого цього не можна робити! А якщо ті крутілки не змімалися, скільки би тій дитині не пояснювали, то вона нічого і не зрозуміла би!. І могла наробити біди! А от дійсно - що робити, якщо дитина біжить і стукається в те дзеркало??? Прив"язати за ногу? Чи винести шафу з хати???
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18449
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Re:

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 17:08

АннаП написав:FlyS, ну в Дашиному пості я вловила таку безвихідь, що реально нічого не діє: ні слова, ні піджопники, нічого.
Я взагалі проти порад у вихованні, можу писати, що б зробила сама.

Пока что, если за разом 50 не доходит, нормальным тоном, я кричу, похожа на лисицу больную сказом. И пока не выору с дрожащими руками и телом, что вылуплю по попе и больше не включу мультики, то действует. Но потом в этот момент кто-то приходит домой и говорит, тебя слышно на остановке.... Через два дома, то блин.. А ещё умник один скажет, зачем ты рожала, неадекватная, орешь.. :lol: а у моего ещё
Аффективно-респираторные приступы ,нельзя доводить до предела. Одним словом, надеюсь перерастет
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 18:48

Даша, я вас не знаю і вашу дитину, але можливо через те що він вас цілий день не бачить, він так привертає увагу? З ким він цілий день? Він так само веде себе без вас? Можливо ви приходите і займаєтеся хатніми справами, а він хоче щоб ви була для нього єдиного? Може йому краще оруща мама, ніж мультик і мама на кухні? Варіантів море.... То треба розібратися вам двом((((
Я по своїй дитині напр. бачу, коли вона робить фігню, а коли просто істерить бо втомилася... Такі моменти мама знає, тому радити зі сторони важко((((
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 19:10

Маришка написав:Даша, я вас не знаю і вашу дитину, але можливо через те що він вас цілий день не бачить, він так привертає увагу? З ким він цілий день? Він так само веде себе без вас? Можливо ви приходите і займаєтеся хатніми справами, а він хоче щоб ви була для нього єдиного? Може йому краще оруща мама, ніж мультик і мама на кухні? Варіантів море.... То треба розібратися вам двом((((
Я по своїй дитині напр. бачу, коли вона робить фігню, а коли просто істерить бо втомилася... Такі моменти мама знає, тому радити зі сторони важко((((

Он меня не видит только один день с 13-18+-. Остальные будни максимум 3часа .внимание дома всё ему. Когда работаю, деда с ним . Не знаю, пару месяцев я не догоняю, что он от меня хочет. У нас проблемы начинаются когда мы двое вместе целый день, до прихода папы. Видно надоедаем друг другу :lol:
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Re: Re:

Повідомлення РОССОМАХА » 17 квітня 2018, 22:53

Оріяна написав:
РОССОМАХА написав:
А ще в мене така штука, яка 100% діє, тільки я обіцяю собі, що не наказую малого і не кричу....тадам - дитя в ту ж хвилину слухняне, тому що злять вони нас і виводять, тоді коли нам на них немає часу...я пішла на роботу і малий в саду вже довше і ввечері на нього менше часу, то поведінка відразу стала жахлива...от просто день в день...тепер шукаю можливості, поробити все і більше бути з ним

Це як? Напр, малий стоїть дупою стукає в дзеркало шафи-купи і ти обіцяєш сама собі мовчки чи в голос "я на нього не кричу - я його не наказую - я не кричу - я не наказую..." і що він одразу слухається і перестає таке робити? Я не зрозуміла, от чесно...

Свєт, ну то я утрірую канєшно, просто буває верещу раз, другий третій, вже дитя від повишеного тону вже дитя аж шарахається, або бачу жах в його очах...і обіцяю, все...не буду верещати, аналізую що не так, чого кричала...а кричала, бо він був в садку, а як прийшли, до мене подзвонили і я знов була зайнята, а він звичано почав робити шкоду, або співати кричати, а я говорю по телефону.... і я обіцяю, що верещати не буду, і коли така ситуація, то обіймаю його , цьомаю і нічого не кажу..а потім пояснюю спокійно, граюсь віддано без відволікань ....і ви не повірте, це діє так само як крик
а коли мій лізе кудись, не хоче вдягатись, то я кажу лізь-лізь, поріжеш руку, буде текти кров і дуже боляче, а як і після цього те саме, то беру за руку і тягну, приказуючи давай-давай, я тобі допоможу...і верещить забирає...
не хоче на вулицю, кажу ну і не йди, всі дітки будуть гратись, гуляти а ти - сиди вдома...ламав іграшки, просила-просила, попередила, що буде ламати- зберу і віднесу назад в магазин, знов посторилось, то я на повному серйозі згребла у велику сумку більшість іграшок в торбу, і геть на сходи вийшла, і виставила за двері, і закрила, він верещав, просив-молив...після того іграшки не ламав і це йому мабуть років 2 ще не було (да я садистка от-така моральна, а не фізична)
Аватар користувача
РОССОМАХА
 
Повідомлень: 6439
З нами з: 30 листопада 2012, 13:09
Репутация: 604

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 23:03

Головне в таких справах бути твердим в словах, а не винесу, а насправді 10 раз вже погрожує і нічого не робить, то дитина до того теж звикає. Якщо сказала - зробила, і на другий раз вже знають - що попередження, то не пуста погроза))))
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Оріяна » 17 квітня 2018, 23:41

Іграшки я в смітник викидала на повному серйозі і да, діє. Але мої не ламали іграшок, а не хотіли збирати. То я казала, якщо не хочете збирати - значить в смітник, я щодня по 10 раз не буду за вами прибирати, значить не буде іграшок і в хаті буде чисто. Плакали аж підскакували, але заспокоїлись через трохи і так бігом іграшки збирали як ніколи. А зараз якщо беру іграшку в руки і відкриваю двері в смітник, то аж бігом виривають ту іграшку і біжать збирати, але то не проблема в порівнянні зі склом, дзеркалом.

Про те, що буде текти кров не залякую, бо потім кров з пальця взяти не дозволить, бо на жаль цю процедуру знає вже добре... тай взагалі крові дуже боїться, був у нас період падання і розбитих колін, вавки не встигали гоїтись як знову здирались і тоді текла кров. Про то, що буде боліти як вдариться не вірить, доки не вдариться... так, іноді бувають ситуації, коли не знаю якими словами говорити, щоб розумів/ла.
Аватар користувача
Оріяна
 
Повідомлень: 14541
З нами з: 12 лютого 2013, 17:51
Звідки: Ювілейний
Репутация: 524

Повідомлення juliabut » 18 квітня 2018, 08:49

Можна ділитися своїми методами виховання, вчити інших, з піною у рота доводити, що лише я права, але насправді все покаже тільки час. Років через 30 буде видно, що кожна мати і кожен батько вклали у свою дитину. У кожного свої критерії успішності і щастя, але в загальному лише час покаже. Порад варто питати в жінок, які своїх в люди вивели, на ноги поставили, навчили, вивчили, і пожинають плоди своїх трудів у вигляді щасливих дітей і їхнього гарного ставлення до батьків. А спорить з жінками свого віку-марна справа.
juliabut
 
Повідомлень: 1425
З нами з: 03 грудня 2012, 10:20
Репутация: 77

Re:

Повідомлення Oleksiuk » 18 квітня 2018, 08:54

juliabut написав:Можна ділитися своїми методами виховання, вчити інших, з піною у рота доводити, що лише я права, але насправді все покаже тільки час. Років через 30 буде видно, що кожна мати і кожен батько вклали у свою дитину. У кожного свої критерії успішності і щастя, але в загальному лише час покаже. Порад варто питати в жінок, які своїх в люди вивели, на ноги поставили, навчили, вивчили, і пожинають плоди своїх трудів у вигляді щасливих дітей і їхнього гарного ставлення до батьків. А спорить з жінками свого віку-марна справа.

Мне кажется, тогда то и ничего не увидишь) когда в интеллигентных семьях дети спиваются или попадают на зону, а сироты становяться настоящими людьми и добиваются многого в жизни.
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 18 квітня 2018, 09:01

juliabut написав:Можна ділитися своїми методами виховання, вчити інших, з піною у рота доводити, що лише я права, але насправді все покаже тільки час. Років через 30 буде видно, що кожна мати і кожен батько вклали у свою дитину. У кожного свої критерії успішності і щастя, але в загальному лише час покаже. Порад варто питати в жінок, які своїх в люди вивели, на ноги поставили, навчили, вивчили, і пожинають плоди своїх трудів у вигляді щасливих дітей і їхнього гарного ставлення до батьків. А спорить з жінками свого віку-марна справа.

у вас нема рідних дядьків і тіток? :mrgreen: :mrgreen:
у мене є і по них я чудово бачу як одне і те ж виховання дало різні плоджи у всьому крім одного - їх били і всі три дядька відповідно били своїх дітей. на цьому схожіть доль закінчилась. один помер, другий спивається, третій попав в Україну і його затягнуло СГ і нема коли пить :lol: :lol:
то який висновок з цього можна взяти? а ніякого))))
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re: Re:

Повідомлення olyavolya » 18 квітня 2018, 11:17

АннаП написав:Я думаю, що всі розуміють, що мова йде про стусан або по попі, а не про важкі тілесні)

я не лезу - я спрашиваю могули я чем то помочь - дальше по ситуации, по желанию того, кто совершает противоправніе действия.
Потому что это происходит в публичном месте, нарушает установленные моим государством законом, а не только мои моральные принципы. Если на ребенка будут орать матерно - я тожде попрошу перестаь т.к. материнтся в публичном месте у нас запрещено.
К томуц же я чаще всего с детьми и я не могу себе позволить показать им, что надо игнорировать, если другому человеку - плохо. Надо попробовать помочь.
И, кстати сказать, таких случаев реальных было 4. В двух их них мы потом с родителями очень мило сидели и болтали, потому что, повторюсь, иногда - подержать велик и 5 минут посмотреть за ребенком, пока мама пьет кофе - может быть тем необходимым глотком воздуха, который позволить ей снять напряжение, которого через край.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення olyavolya » 18 квітня 2018, 11:30

dasha1987 написав:Объясните мне, я не знаю, как доходчиво объяснить, показать, рассказать 2л ребенку, что нельзя бить вилкой по зеркалу холодильника(заберешь, возьмет другой предмет. Выкинуть холодильник или закрывать дверь которой там нет, не вариант), что нельзя выбивать попой дверь шкафа купе ,находящееся в комнате где спим, которое высотой под 3 метра,и весом Бог его знает сколько. Я серьезно,без сарказма и приколов. У меня закончились все истории, аргументы и тд.


я бы дала такой предмет ,которым бить можно - мягкую игрушку, подушечку, молоточек такой есть что пищит, как стукаеш с мягкой гармошкой на концах. И каждый раз как замахивается чем то другим бурно бы охала, что он забыл, что у нас есть специальный инструмент для этого! им торжественно бы выдвала то, чем можно. и хвалила бы если он сам всмпомнилш. конечно, предметы эти должны и лежать рядом с холодильником.

То же со шкафом - моя так стала делать - я нарисамвала круг на а3 листе и привесила на стенку - сказала что попой надо попасть в круг, кто больше раз попадет. Каждый раз при попытке двинуть не там - уводила к кругу. Было смешо.ю
Но это долго и методично каждый божий раз.
ну и плюсуюсь - если уже знает, что нельзя, то большой шанс, что именно так и требует внимания - пусть будут ругать, но зато лично ему. Количество времени проведеннеого дома разницы не имеет, имеет только исключительно прямое с ребенком, без домашних дел и телефона. Психологи говорят, что 15 минут достаточно в день :-) суммарно. По моим подщетам да, если не болеет-возбужден - то где то так и есть.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення olyamelnichuk » 18 квітня 2018, 12:14

Всім привіт, змінимо тему.)) Школа Татомамая так і залишилися на Лісовської? Цікавить підготовка до школи. І чи хтось водив діток в Бебіакадемію? Дякую.
Аватар користувача
olyamelnichuk
 
Повідомлень: 2306
З нами з: 22 вересня 2010, 16:02
Репутация: 147

Re:

Повідомлення Оріяна » 18 квітня 2018, 12:22

olyamelnichuk написав:Всім привіт, змінимо тему.)) Школа Татомамая так і залишилися на Лісовської? Цікавить підготовка до школи. І чи хтось водив діток в Бебіакадемію? Дякую.

Дивокрай на Чорновола раджу дуже.
Аватар користувача
Оріяна
 
Повідомлень: 14541
З нами з: 12 лютого 2013, 17:51
Звідки: Ювілейний
Репутация: 524

Re:

Повідомлення Oleksiuk » 18 квітня 2018, 12:39

olyamelnichuk написав:Всім привіт, змінимо тему.)) Школа Татомамая так і залишилися на Лісовської? Цікавить підготовка до школи. І чи хтось водив діток в Бебіакадемію? Дякую.

На лисовской уже нет
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Re:

Повідомлення malva » 18 квітня 2018, 12:51

olyamelnichuk написав:Всім привіт, змінимо тему.)) Школа Татомамая так і залишилися на Лісовської? Цікавить підготовка до школи. І чи хтось водив діток в Бебіакадемію? Дякую.

Водила, дуже задоволена саме Бебі-академією. Бо ходили і Ладоньки, і в Зернятко, але в Бебі-академії було найкраще) Якщо в Ладоньках моя дитина вищала і ненавиділа англійську, в Зернятку теж особо не було бажання її вчити, то у Бебі-академії знав так, що я просто диву давалася). Якби в мене ще була менша дитина, то з усіх розвивалок водила би таки у Бебіакадемію. Але на вкус і цвєт....
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18449
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Максимус100 » 18 квітня 2018, 14:39

В кого ставили діагноз фімоз і назначали пімафукорт? Результат був?
Максимус100
 
Повідомлень: 2985
З нами з: 01 березня 2015, 18:19
Репутация: 228

Re:

Повідомлення Gallina » 18 квітня 2018, 15:54

Максимус100 написав:В кого ставили діагноз фімоз і назначали пімафукорт? Результат був?

Ми мазались місяць поки результату не побачила, ну може на пару мм. Але до цього я кожного дня не оглядала хозяйство так детально, щоб сказати точно. Через деякий час думаю помазати ще місяць, подивитись чи це мені здалося, чи таки є невеликий прогрес
Аватар користувача
Gallina
 
Повідомлень: 3399
З нами з: 25 серпня 2011, 14:27
Звідки: 0638536678, 0961220300, Північний Фреш
Репутация: 455

Re: Re:

Повідомлення Максимус100 » 18 квітня 2018, 15:57

Gallina написав:
Максимус100 написав:В кого ставили діагноз фімоз і назначали пімафукорт? Результат був?

Ми мазались місяць поки результату не побачила, ну може на пару мм. Але до цього я кожного дня не оглядала хозяйство так детально, щоб сказати точно. Через деякий час думаю помазати ще місяць, подивитись чи це мені здалося, чи таки є невеликий прогрес

А скільки вам?
Максимус100
 
Повідомлень: 2985
З нами з: 01 березня 2015, 18:19
Репутация: 228

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 18 квітня 2018, 16:39

malva написав:
olyamelnichuk написав:Всім привіт, змінимо тему.)) Школа Татомамая так і залишилися на Лісовської? Цікавить підготовка до школи. І чи хтось водив діток в Бебіакадемію? Дякую.

Водила, дуже задоволена саме Бебі-академією. Бо ходили і Ладоньки, і в Зернятко, але в Бебі-академії було найкраще) Якщо в Ладоньках моя дитина вищала і ненавиділа англійську, в Зернятку теж особо не було бажання її вчити, то у Бебі-академії знав так, що я просто диву давалася). Якби в мене ще була менша дитина, то з усіх розвивалок водила би таки у Бебіакадемію. Але на вкус і цвєт....

Ми вже другий рік ходимо в Ладоньки. Дитині подобається, прогрес в розвитку відчутний.
Мені дуже підходить графік занять. Ну і сама форма і подача матеріалу. Викладачі зараз дуже хороші, з того, що я бачу, то все влаштовує. Є, звісно, нюанси, але то мої бзіки)
Якщо цікавить підготовка до школи вже на вересень, то класичні Ладоньки Вам не підійдуть (3 червня випуск і канікули, ну може ще трохи в червні будуть заняття). Але в них є додаткові заняття саме по підготовці до школи. Єслі шо, то пишіть в пп)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5937
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення bistra » 18 квітня 2018, 17:06

А що зараз має дитина вміти і знати перед першим класом?
bistra
 
Повідомлень: 1028
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Повідомлення Gallina » 18 квітня 2018, 22:27

Нам 4 р.
Аватар користувача
Gallina
 
Повідомлень: 3399
З нами з: 25 серпня 2011, 14:27
Звідки: 0638536678, 0961220300, Північний Фреш
Репутация: 455

Повідомлення olyavolya » 18 квітня 2018, 22:35

а хіба вже ставлять фімоз в 4 роки? чи йому боляче пісяти?
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення Gallina » 18 квітня 2018, 22:43

Ну, в нас хірурги ще ті умєльці, але поки не пропонують різати, то маззю намазати не проблема. А вдруг допоможе і коли прийде час, то різати не доведеться.
Аватар користувача
Gallina
 
Повідомлень: 3399
З нами з: 25 серпня 2011, 14:27
Звідки: 0638536678, 0961220300, Північний Фреш
Репутация: 455

Re:

Повідомлення Максимус100 » 18 квітня 2018, 23:11

olyavolya написав:а хіба вже ставлять фімоз в 4 роки? чи йому боляче пісяти?

Якщо він є то є? Ставлять і в 1,5 роки
Максимус100
 
Повідомлень: 2985
З нами з: 01 березня 2015, 18:19
Репутация: 228

Re: Re:

Повідомлення dasha1987 » 18 квітня 2018, 23:30

Максимус100 написав:
olyavolya написав:а хіба вже ставлять фімоз в 4 роки? чи йому боляче пісяти?

Якщо він є то є? Ставлять і в 1,5 роки

Видела передачу Комаровского про фимоз,физиологический, который до полового созревания проходит и патологический, где надо что-то с этим делать. Ясно и доступно. Пока в 2 года не трогаю и просто контролирую. Хотя хирург в 3 мес говорила, что надо после года открывать, массаж и тд.
http://www.komarovskiy.net/faq/fimoz-ko ... irurg.html
http://www.o-krohe.ru/komarovskij/fimoz-u-malchikov/
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 19 квітня 2018, 00:19

Максимус100 написав:
olyavolya написав:а хіба вже ставлять фімоз в 4 роки? чи йому боляче пісяти?

Якщо він є то є? Ставлять і в 1,5 роки

Бо в цей час голівка і не має відкриватися. Це стається ближче до статевого дозрівання.
В 1.5 можуть поставити хіба спайки. А вони або від запалення або від того що туди лізуть...
Звісно краще знайти норм лікаря який розкаже краще.....
Але такий діагноз в 1.5р має насторожити як на мене...
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re: Re:

Повідомлення Оріяна » 19 квітня 2018, 00:23

ПРОВОДНИЦА написав:
Максимус100 написав:
olyavolya написав:а хіба вже ставлять фімоз в 4 роки? чи йому боляче пісяти?

Якщо він є то є? Ставлять і в 1,5 роки

Бо в цей час голівка і не має відкриватися. Це стається ближче до статевого дозрівання.
В 1.5 можуть поставити хіба спайки. А вони або від запалення або від того що туди лізуть...
Звісно краще знайти норм лікаря який розкаже краще.....
Але такий діагноз в 1.5р має насторожити як на мене...

Не завжди. Я туди не лізла, малий не смикав, але коли пісяв, то кінчик вздувався дуже + мали баланопостит (запалення, опухлість), тому нам десь в 1.6р також поставили фімоз. Думановський старший радив таки підрізати. Пішла ше до Краська, сказав після ванни відтягувати, стало краще, а зараз майже в 4р нема проблем і то вже давненько.
Аватар користувача
Оріяна
 
Повідомлень: 14541
З нами з: 12 лютого 2013, 17:51
Звідки: Ювілейний
Репутация: 524

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина