Догляд за дітьми (дитячі речі і т.д.)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 16 січня 2019, 12:56

а як це не ходити до весни? а щеплення?
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення bistra » 16 січня 2019, 13:05

ПРОВОДНИЦА написав:а як це не ходити до весни? а щеплення?

БЦЖ зробили в пологовому, гексаксим в 2 місяці по плану йде, ми зробили в 2,5. До весни в моєму випадку всього 2,5 місяці було :)
bistra
 
Повідомлень: 1028
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 16 січня 2019, 13:08

bistra написав:
ПРОВОДНИЦА написав:а як це не ходити до весни? а щеплення?

БЦЖ зробили в пологовому, гексаксим в 2 місяці по плану йде, ми зробили в 2,5. До весни в моєму випадку всього 2,5 місяці було :)

а ну ладно..
єслі шо я березень не рахую за весну)))там простудитися можна скоріше ніж в січні..
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення vikyxa » 16 січня 2019, 15:43

Може когось зацікавлять книжки, пишіть в ПП
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
vikyxa
 
Повідомлень: 4513
З нами з: 28 липня 2010, 11:49
Звідки: Північний 0993629703 Манікюр, гель-лак, гель
Репутация: 245

Повідомлення dinamovka » 16 січня 2019, 19:37

Я в сім місяців вперше не пішла. Щеплень в цей вік по плану немає, я би зробила синфлорикс, та його немає в аптеках.
А з жовтня на грушевського стало більше живої черги, так мені особисто здалось, то я з остраху підхопити вірус і не поїхала. А є планові огляди в окуліста? Нас не направляли.. Ортопеда і невролога лише раз проходили, направили на плановий огляд в два місяця начебто, чи в три.. І все. Всі інші огляди лише педіатри.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 16 січня 2019, 19:42

dinamovka написав:Я в сім місяців вперше не пішла. Щеплень в цей вік по плану немає, я би зробила синфлорикс, та його немає в аптеках.
А з жовтня на грушевського стало більше живої черги, так мені особисто здалось, то я з остраху підхопити вірус і не поїхала. А є планові огляди в окуліста? Нас не направляли.. Ортопеда і невролога лише раз проходили, направили на плановий огляд в два місяця начебто, чи в три.. І все. Всі інші огляди лише педіатри.

по моєму окуліст в рік
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення gamava » 17 січня 2019, 11:47

dinamovka написав:Я в сім місяців вперше не пішла. Щеплень в цей вік по плану немає, я би зробила синфлорикс, та його немає в аптеках.
А з жовтня на грушевського стало більше живої черги, так мені особисто здалось, то я з остраху підхопити вірус і не поїхала. А є планові огляди в окуліста? Нас не направляли.. Ортопеда і невролога лише раз проходили, направили на плановий огляд в два місяця начебто, чи в три.. І все. Всі інші огляди лише педіатри.

Я так зрозуміла, що планових оглядів у вузькопрофільних спеціалістів зараз немає. Тільки, якщо педіатр побачить 'щось' підозріле, то направляє до них. Або про всяк випадок. Бо нас нікуди не направляли. В окуліста були з народження щомісяця до 4 міс., бо були проблемки. То саме офтальмолог порадив профілактичні огляди в 6, 9 та 12 місяців.
gamava
 
Повідомлень: 501
З нами з: 25 липня 2013, 21:21
Репутация: 108

Повідомлення АннаП » 17 січня 2019, 21:29

Може, і є такі педіатри, які все-все бачать і можуть розгледіти вчасно проблему.
Наша дільнична дітей не роздягала, рефлекси не перевіряла, ноги не розводила.
Послухала, тім'ячко помацала, 'все добре? Ну і добре'.
Тому мені важлива була консультація всіх можливих фахівців.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення SOV09 » 17 січня 2019, 21:52

АннаП написав:Може, і є такі педіатри, які все-все бачать і можуть розгледіти вчасно проблему.
Наша дільнична дітей не роздягала, рефлекси не перевіряла, ноги не розводила.
Послухала, тім'ячко помацала, 'все добре? Ну і добре'.
Тому мені важлива була консультація всіх можливих фахівців.

А ми сьогодні вперше попали до ортопеда, нам 8,5 чисто випадково педіатр сказав сходити. То мене висновок мало не підкосив, дитяче сказала, що я мало не коза, що так пізно прийшла, бо в малого можуть не формуватисяисуглобні кістки :shock: . я була шокована, поперли на УЗД, і дякувати Богу все добре, просто потрібно масажі хороші та процедури. Я в чому була шокована, що кажу він же повзає вже два місяці, що не зловиш, топає де схватиться. На що отримала відповідь, що в неі були випадки, коли приводили діток в 2 рочки, які ходили, але щось сформоване не так і проблеми і тд.і тп. Я в цьому не сильно розбираюся, бо вперше стикнулася.
SOV09
 
Повідомлень: 32944
З нами з: 11 січня 2012, 10:18
Звідки: Автовокзал. 0963472429
Репутация: 1399

Повідомлення АннаП » 17 січня 2019, 22:10

Можна мільйон разів виясняти обов'язкові огляди чи ні, треба вузькопрофільні спеціалісти чи ні, ходити щомісяця чи раз в рік.
Кожна мама несе відповідальність за свою дитину. І за всі можливі наслідки відповідатиме теж вона. В окремих випадках можна упустити основне - час.
Особисто я, маючи досвід 'попустітєльства' лікарів з обома дітьми, консультуюся з усіма можливими фахівцями щодо їх здоров'я.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення Lamana » 17 січня 2019, 22:13

SOV09 написав:А ми сьогодні вперше попали до ортопеда, нам 8,5 чисто випадково педіатр сказав сходити. То мене висновок мало не підкосив, дитяче сказала, що я мало не коза, що так пізно прийшла, бо в малого можуть не формуватисяисуглобні кістки :shock: . я була шокована, поперли на УЗД, і дякувати Богу все добре, просто потрібно масажі хороші та процедури. Я в чому була шокована, що кажу він же повзає вже два місяці, що не зловиш, топає де схватиться. На що отримала відповідь, що в неі були випадки, коли приводили діток в 2 рочки, які ходили, але щось сформоване не так і проблеми і тд.і тп. Я в цьому не сильно розбираюся, бо вперше стикнулася.

А до педіатра як часто ви ходили?
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 18 січня 2019, 09:04

SOV09 написав:А ми сьогодні вперше попали до ортопеда, нам 8,5 чисто випадково педіатр сказав сходити. То мене висновок мало не підкосив, дитяче сказала, що я мало не коза, що так пізно прийшла, бо в малого можуть не формуватисяисуглобні кістки :shock: . я була шокована, поперли на УЗД, і дякувати Богу все добре, просто потрібно масажі хороші та процедури. Я в чому була шокована, що кажу він же повзає вже два місяці, що не зловиш, топає де схватиться. На що отримала відповідь, що в неі були випадки, коли приводили діток в 2 рочки, які ходили, але щось сформоване не так і проблеми і тд.і тп. Я в цьому не сильно розбираюся, бо вперше стикнулася.


не веніть себе... в мене було що ми ходили спеціально до лікаря, бо я бачила проблему, а вона - казала, що я собі видумую, бо мені скучно і мені треба родити друге :roll: поки не поїхали в Рівне :cry:

АЛЕ може сходіть ще до доного лікаря, для підстраховки? або щоб почути ще одну думку, бо в нас теж є одна - що всім ставить рахіт і т.д. :?
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення dinamovka » 18 січня 2019, 13:42

Теж помічаю, що огляд педіатри проводять не для огляду, а для запису в картці. Останній раз навіть сердце слухала так, що мені здалось бутафорія.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення Slava29 » 18 січня 2019, 17:43

Значить нам повезло з педіатро вона і дзвонить і на вайбер нам пише і ми можемо подзвонить і прививки вона говорить які зробити а які краще почекати коли приїдуть інші. Ніби мої діти но вона і мій чоловік панікують більше. Болячки цього року дістали то я ніби повинна була дзвонити визнавати то наобород вона мені дзвонила і розказувала що у нас. Дякую для неї. Дитину в садочок перестала водити та почала піднімати імунітет по порадах наших мамочок поки що не боліємо.)))) Дякую за цінні поради
Slava29
 
Повідомлень: 4110
З нами з: 22 липня 2016, 23:19
Звідки: Рівне
Репутация: 234

Re:

Повідомлення АннаП » 18 січня 2019, 17:54

Slava29 написав:Значить нам повезло з педіатро вона і дзвонить і на вайбер нам пише і ми можемо подзвонить і прививки вона говорить які зробити а які краще почекати коли приїдуть інші. Ніби мої діти но вона і мій чоловік панікують більше. Болячки цього року дістали то я ніби повинна була дзвонити визнавати то наобород вона мені дзвонила і розказувала що у нас. Дякую для неї. Дитину в садочок перестала водити та почала піднімати імунітет по порадах наших мамочок поки що не боліємо.)))) Дякую за цінні поради

А профогляди педіатр теж по телефону робила?!
Лікує теж по телефону? Дитину слухає по телефону?

І тако, по секрету: імунітет не можна підняти чи укріпити. Можна лише створити сприятливі умови для самозахисту організму. Що ви і зробили, забравши дитину з садочка ;)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення Slava29 » 18 січня 2019, 18:08

А чому так агресивно налаштовані я лише написала що наш педіатри помімо оглядів які були частими не враховуючи ті що щомісяця відбувалися старанно відноситься до своєї роботи. В мене претензій до неї ніяких немає а ваші претензії чи шо це у вас тут не умісні
Slava29
 
Повідомлень: 4110
З нами з: 22 липня 2016, 23:19
Звідки: Рівне
Репутация: 234

Повідомлення dinamovka » 18 січня 2019, 19:24

Слава, зі всією повагою до вашого педіатра, дуже добре коли лікар не байдужий. Але коли лікар каже почекати і не робити вакцінацію, а почекати іншої вакцини, — змушує задуматись про її професійність.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення olyamelnichuk » 18 січня 2019, 20:38

dinamovka написав:Слава, зі всією повагою до вашого педіатра, дуже добре коли лікар не байдужий. Але коли лікар каже почекати і не робити вакцінацію, а почекати іншої вакцини, — змушує задуматись про її професійність.

Тобто не колоти індійську вакцину?
Аватар користувача
olyamelnichuk
 
Повідомлень: 2306
З нами з: 22 вересня 2010, 16:02
Репутация: 147

Повідомлення Sveto4ka786 » 18 січня 2019, 20:54

Де пройти огляд ендокринолога дитині? ? ? , дали направлення з садочка для оформлення в шкому. Відносився до сімейної на Макарова
Аватар користувача
Sveto4ka786
 
Повідомлень: 3893
З нами з: 25 жовтня 2013, 22:18
Звідки: р-н Ювілейний 097 644 5два 74
Репутация: 561

Re:

Повідомлення marinochka » 18 січня 2019, 21:03

Sveto4ka786 написав:Де пройти огляд ендокринолога дитині? ? ? , дали направлення з садочка для оформлення в шкому. Відносився до сімейної на Макарова

То й проходьте на Макарова, ми там в тому році перед школой і проходили.
Аватар користувача
marinochka
 
Повідомлень: 4526
З нами з: 12 лютого 2010, 18:19
Репутация: 305

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 18 січня 2019, 21:33

olyamelnichuk написав:
dinamovka написав:Слава, зі всією повагою до вашого педіатра, дуже добре коли лікар не байдужий. Але коли лікар каже почекати і не робити вакцінацію, а почекати іншої вакцини, — змушує задуматись про її професійність.

Тобто не колоти індійську вакцину?

4 роки тому мамочки теж не хотіли колоти державну, а купувати інфанрикс гекса за 300 грн їм було дорого... чекали... і дочекалися що вакцини ВСІ пропали на два роки...
в фейсбуці в групі вакцинації багато мам пишуть що нормиально переносять індію
думаю смерть чи каліцтво це гірше ніж пару днів 37 температура :roll:
в б-я випадку є купа вакцин в аптеці
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення vikyxa » 18 січня 2019, 21:53

Я собі індійську колола того року. Жива й досі)
Аватар користувача
vikyxa
 
Повідомлень: 4513
З нами з: 28 липня 2010, 11:49
Звідки: Північний 0993629703 Манікюр, гель-лак, гель
Репутация: 245

Повідомлення dinamovka » 18 січня 2019, 21:57

Індійська цільноклітинна, для наших реалій краща ніж комплексні
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 18 січня 2019, 22:19

ПРОВОДНИЦА написав:
olyamelnichuk написав:
dinamovka написав:Слава, зі всією повагою до вашого педіатра, дуже добре коли лікар не байдужий. Але коли лікар каже почекати і не робити вакцінацію, а почекати іншої вакцини, — змушує задуматись про її професійність.

Тобто не колоти індійську вакцину?

4 роки тому мамочки теж не хотіли колоти державну, а купувати інфанрикс гекса за 300 грн їм було дорого... чекали... і дочекалися що вакцини ВСІ пропали на два роки...
в фейсбуці в групі вакцинації багато мам пишуть що нормиально переносять індію
думаю смерть чи каліцтво це гірше ніж пару днів 37 температура :roll:
в б-я випадку є купа вакцин в аптеці

:lol: :lol: :lol: А державна тоді була Пентаксим)))
Яку зараз готові за всі гроші світу купити)))

Своїм дітям робила індійську: старшому в 6 років ревакцинацію, бо йдемо зі зміщеним графіком, меншій три рази.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5938
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення olyamelnichuk » 19 січня 2019, 12:39

Як на мене, вакцинація, як російська рулетка. Моїм двом дітям не дуже пощастило. Різні вакцини дали один і той же результат- тромбоцитопенія.
Аватар користувача
olyamelnichuk
 
Повідомлень: 2306
З нами з: 22 вересня 2010, 16:02
Репутация: 147

Re:

Повідомлення Лапушка » 19 січня 2019, 13:14

olyamelnichuk написав:Як на мене, вакцинація, як російська рулетка. Моїм двом дітям не дуже пощастило. Різні вакцини дали один і той же результат- тромбоцитопенія.

Ого, то може ваші малі недообслідувані, й ви просто не знаєте, часто тромбоцитопенія буває, коли людина хвора системними генетичними хворобами, типу вовчака.
Можливо вам якраз й не треба вакцинуватись, або іншими препаратами, й не в щепленні справа, а саме в стані здоров*я малюків.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 19 січня 2019, 13:27

olyamelnichuk написав:Як на мене, вакцинація, як російська рулетка. Моїм двом дітям не дуже пощастило. Різні вакцини дали один і той же результат- тромбоцитопенія.

співчуваю вам,
але вакцини не викликають тромбоцитопенію, синдром Дауна, ДЦП чи захворювання аутичного спектра :roll:
хвороба може проявитися ПІСЛЯ АЛЕ НЕ В НАСЛІДОК
:roll:
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення monik » 19 січня 2019, 17:41

Ну, то може якби у нас проводили повну діагностику, то і не було б проблем. Можна самим, але то дорого і не відомо, чи потрібно постійно і чи аналізи вірні.
Як лікуют в тих же Нідерландах, мама-блогер була в шоці- бо тільки аналізи та моніторинг з датчиками і усе, від температури- парацетамол, навіть при блювоті, ацетоні і т.д. рясного пиття не назначили немовляті.
А я коли потрапила з 4-місячним, з тими ж ознаками,температура, блювота, вже зразу було 5 бутилочок різних і 2 укольчіки зроблені і в інфекційку покладені....
Аватар користувача
monik
 
Повідомлень: 6601
З нами з: 21 лютого 2013, 00:56
Звідки: м.Рівне р-н Мототреку
Репутация: 692

Re: Re:

Повідомлення olyamelnichuk » 19 січня 2019, 19:30

Лапушка написав:
olyamelnichuk написав:Як на мене, вакцинація, як російська рулетка. Моїм двом дітям не дуже пощастило. Різні вакцини дали один і той же результат- тромбоцитопенія.

Ого, то може ваші малі недообслідувані, й ви просто не знаєте, часто тромбоцитопенія буває, коли людина хвора системними генетичними хворобами, типу вовчака.
Можливо вам якраз й не треба вакцинуватись, або іншими препаратами, й не в щепленні справа, а саме в стані здоров*я малюків.

Малюки були здорові, обстежені, аналізи здавали. Вроджені генетичні хвороби... Мені здається,що нереально прорахувати що впливає на їх запуск.
Аватар користувача
olyamelnichuk
 
Повідомлень: 2306
З нами з: 22 вересня 2010, 16:02
Репутация: 147

Re: Re:

Повідомлення olyamelnichuk » 19 січня 2019, 19:32

ПРОВОДНИЦА написав:
olyamelnichuk написав:Як на мене, вакцинація, як російська рулетка. Моїм двом дітям не дуже пощастило. Різні вакцини дали один і той же результат- тромбоцитопенія.

співчуваю вам,
але вакцини не викликають тромбоцитопенію, синдром Дауна, ДЦП чи захворювання аутичного спектра :roll:
хвороба може проявитися ПІСЛЯ АЛЕ НЕ В НАСЛІДОК
:roll:

Якраз навпаки, якщо взяти будь яку інструкцію до вакцин і звернути увагу на побічні дії, то там чітко прописана тромбоцитопенія.
Аватар користувача
olyamelnichuk
 
Повідомлень: 2306
З нами з: 22 вересня 2010, 16:02
Репутация: 147

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина