Друзi нашi меншi.Телефони ветлікарів ст. 1

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Re: Re:

Повідомлення vika22 » 09 серпня 2020, 10:59

Nastia77 написав:
DLG написав:Підскажіть будь ласка у киці британкі дуже сильні кольуни на спинці, треба до перукаря мабуть, нормально самій вистригти неполучається, порекомендуйте когось перевіреного

Ми свого на літо стрижемо , і йому легше і шерсті менше
В Артемон Юля Грумер

А як Ваш котик переносить процедуру стрижки? Для нього це не є стресом??? Бо я навіть не уявляю як мою можна підстригти.
Аватар користувача
vika22
 
Повідомлень: 5524
З нами з: 06 січня 2011, 12:23
Репутация: 502

Re:

Повідомлення petriwa » 10 серпня 2020, 21:42

DLG написав:Підскажіть будь ласка у киці британкі дуже сильні кольуни на спинці, треба до перукаря мабуть, нормально самій вистригти неполучається, порекомендуйте когось перевіреного

Поміняйте корм. В нас таке було в персидської кішки, годували дешевим кормом і вся була в ковтунах як валянок. Потім перейшли на роял і шерсть стала шовковистою, навіть вичесувати не потрібно було.
petriwa
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 30 серпня 2010, 17:12
Звідки: з Рівного
Репутация: 116

Re: Re:

Повідомлення Nastia77 » 13 серпня 2020, 17:03

vika22 написав:
Nastia77 написав:
DLG написав:Підскажіть будь ласка у киці британкі дуже сильні кольуни на спинці, треба до перукаря мабуть, нормально самій вистригти неполучається, порекомендуйте когось перевіреного

Ми свого на літо стрижемо , і йому легше і шерсті менше
В Артемон Юля Грумер

А як Ваш котик переносить процедуру стрижки? Для нього це не є стресом??? Бо я навіть не уявляю як мою можна підстригти.

чесно?!було по різному, саму першу стрижку відсидів просто рикав, типу *давай скоріше вже*
скажу однозначно, багато залежить від майста
його вміння налагодити контакт
наш, спокійний хлопчик, але....якщо не подобається, скаже.....якщо не змінити тактику, то і покаже :lol: на скільки то йому не подобається :lol:
Аватар користувача
Nastia77
 
Повідомлень: 9357
З нами з: 24 жовтня 2012, 22:02
Звідки: Північний/Струтинська 0936554375
Репутация: 859

Повідомлення tanyayacuk » 29 вересня 2020, 14:48

Дівчата, чи чистили ви своїм собакам зуби ультразвуком? де таке можна зробити, яка ціна, це під наркозом робиться? чи можна якось обійтися без ультразвукової чистки, якісь інші способи?
Аватар користувача
tanyayacuk
 
Повідомлень: 3362
З нами з: 24 березня 2012, 22:05
Звідки: Джерелія/J"erelia
Репутация: 218

Re:

Повідомлення idavors » 29 вересня 2020, 16:00

tanyayacuk написав:Дівчата, чи чистили ви своїм собакам зуби ультразвуком? де таке можна зробити, яка ціна, це під наркозом робиться? чи можна якось обійтися без ультразвукової чистки, якісь інші способи?

я чистила собаці в Теті, коли стерилізувала. Так, це було під наркозом
Ціну не пам"ятаю (біля 150 грн ніби заплатила, але чи врахований тут наркоз не знаю). В Олтані ніби 350 грн., ще знаю на Орлова теж є цей апарат
В мене в собаки знов наліт утворюється, вет казав давати кісточки гризти телячі цукрові, щоб таким чином чистилися зубки, ну і можна спробувати привчати до зубної щітки
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Re: Re:

Повідомлення tanyayacuk » 29 вересня 2020, 16:49

idavors написав:
tanyayacuk написав:Дівчата, чи чистили ви своїм собакам зуби ультразвуком? де таке можна зробити, яка ціна, це під наркозом робиться? чи можна якось обійтися без ультразвукової чистки, якісь інші способи?

я чистила собаці в Теті, коли стерилізувала. Так, це було під наркозом
Ціну не пам"ятаю (біля 150 грн ніби заплатила, але чи врахований тут наркоз не знаю). В Олтані ніби 350 грн., ще знаю на Орлова теж є цей апарат
В мене в собаки знов наліт утворюється, вет казав давати кісточки гризти телячі цукрові, щоб таким чином чистилися зубки, ну і можна спробувати привчати до зубної щітки

Дякую ! ми чистимо зуби, наскільки те чищення є ефективним то це вже інше питання ( і теж купуємо і даємо різні кісточки і палички, але за останні мабуть півроку , то якось забагато того каменю, робили щеплення тиждень тому і тоді ветиринар сказав, що зняти вже можна тільки ультразвуком
Аватар користувача
tanyayacuk
 
Повідомлень: 3362
З нами з: 24 березня 2012, 22:05
Звідки: Джерелія/J"erelia
Репутация: 218

Повідомлення скорпіонка » 29 вересня 2020, 22:39

Для моєї кицюні теж треба чистити зуби,але не знаю ,як це щодня робити,хіба викликати бригаду швидкої.
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39754
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Повідомлення idavors » 06 жовтня 2020, 10:24

Ніхто Шиншилку не купує?
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Повідомлення dinamovka » 18 лютого 2021, 16:30

Може хтось підсказати по графіку щеплення дорослої собаки з вулиці? Які саме щеплення і з яким проміжком робити? Із зроблених сказ в січні лише. Колемо самі. До ветеринара не пропонуйте, собака на вільному вигулі, не транспортабельна.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення blackker » 02 березня 2021, 13:13

dinamovka написав:Може хтось підсказати по графіку щеплення дорослої собаки з вулиці? Які саме щеплення і з яким проміжком робити? Із зроблених сказ в січні лише. Колемо самі. До ветеринара не пропонуйте, собака на вільному вигулі, не транспортабельна.

Якщо ще актуально- то дорослій тварині робляться раз в рік щеплення. Є декілька видів від дешевої і до дорогої. Найдешевша- Біокан,якісні і дорожчі Вангард з короною або Дурамун.Придбати можна в будь якого ветеринара.
Аватар користувача
blackker
 
Повідомлень: 5879
З нами з: 31 жовтня 2016, 17:31
Звідки: Рівне.Рідко заходжу в сп,телефонуйте- 0986031114
Репутация: 691

Повідомлення ЛенаЧ » 02 березня 2021, 14:04

Я не особо разбираюсь в тех прививках от бешенства, какие хорошие, какие плохие, привели в веткабинет и сделали что есть в наличии, у нас три прививки nabivac rabies, одна биокан р и одна nabivak rl
Понятное дело, что по одной в год
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Поперед.

Повернутись до Побут, діти, родина