Догляд за дітьми (дитячі речі і т.д.)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Re:

Повідомлення Marto4ka » 30 липня 2017, 08:56

milaRV написав:А після кашлюку потім треба десь дитину перевіряти, в якихось лікарів? Бо в нас ніби теж був, тільки легка форма, кашель був довгий період, але не синіла. І прививку треба скоро робити, а від початку кашлюку пройшло пів року, не знаю чи можна вже робити.

Робити прививку навіть треба! Півроку якраз добре, після того як пройде кашель почекати 2 місяці і робити, так лікар казав.
Антибіотики пються в початковій стадії,коли немає приступів ще, то може трошки ослабити форму і ще дитина стане не заразна. Я другій дитині дала аб (азитроміцин і ще якийсь тільки вбиває вірус), то трохи легше хворів,порівняно з першим :(
В сінево роблять аналіз, чекати дні 3-5 помню.
Аватар користувача
Marto4ka
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 13 березня 2010, 12:28
Звідки: Рівне
Репутация: 393

Повідомлення Marto4ka » 30 липня 2017, 08:59

tatynchik, коклюш не лікується, бо уражаються кашльовий центр в мозку,просто треба пережити, трохи полегшує волога і холод,все!
Але ви себе не накручуйте! Може то і не воно, той кашель не пропустиш! як приступів немає,то хай собі кашляє. Заведіть до лікаря ще якогось, може то банально соплі стікають.
Аватар користувача
Marto4ka
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 13 березня 2010, 12:28
Звідки: Рівне
Репутация: 393

Повідомлення Таня83 » 30 липня 2017, 09:10

Ми на початковій стадій ,у нас це був 8-10 день від перших покашлювань,почали приймати антибіотик+ ліки проти кашлю.Через 5 днів кашель уже був з репризами та рвотою.Приступів було 15-20 за день.Мала синіла,і немогла вдихнути повітря....це такий жах,що неможна передати словами.Я дуже вдячна нашому педіатру,що вона вчасно призначила антибіотик,завдяки цьому у нас була середня форма кашлюка.Пристпи можна полегшити було лише холодним і вологим повітрям.
Таня83
 
Повідомлень: 3608
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Повідомлення tyska1987 » 30 липня 2017, 19:28

Дівчата, а хто родив літом що ви їли?чи їли сезонні овочі і фрукти?
tyska1987
 
Повідомлень: 1968
З нами з: 31 січня 2013, 14:17
Звідки: північний
Репутация: 158

Re:

Повідомлення juliabut » 30 липня 2017, 19:49

tyska1987 написав:Дівчата, а хто родив літом що ви їли?чи їли сезонні овочі і фрукти?

у вересні-їла все відразу: кавун, диня, помідори, яблука груші. Сестра родила три недільки тому їсть все. А можна по-іншому? ну хіба що схуднути треба.
juliabut
 
Повідомлень: 1425
З нами з: 03 грудня 2012, 10:20
Репутация: 77

Re: Re:

Повідомлення juliabut » 30 липня 2017, 19:50

juliabut написав:
tyska1987 написав:Дівчата, а хто родив літом що ви їли?чи їли сезонні овочі і фрукти?

у вересні-їла все відразу: кавун, диня, помідори, яблука груші. Сестра родила три недільки тому їсть все. А чого не їсти?
juliabut
 
Повідомлень: 1425
З нами з: 03 грудня 2012, 10:20
Репутация: 77

Повідомлення tetjana19 » 30 липня 2017, 22:01

Я дивилась Комаровського про кашлюк, то він розповідав, що якщо в перші два тижні хвороби при кашлюку почати давати антибіотк певної групи, то хвороба буде проходити лекше і швидше, оскільки зразу ж вбивається ця кашлючна паличка, але просто на цій стадіі (перші 2 тижні) важко діагностувати кашлюк, оскільки все починається як ГРВІ. Я особисто сама наполягла на аналізу крові малому і по ньому нам сказали, що підозра на кашлюк . Цей кашлючний кашель не відразу появляється. Але завдяки лікам це кашляння не було таке страшне. Хвороба припала на весну, якраз сиро дуже було, то малому лекше було переносити, хоча кашляв дуже довго. місяців 5, ще і зараз буває покашлює. Ми багато пили, гуляли по дощі, спали з відчиненим вікном, пили сироп Синекод, він кашлю не забере, але полекшить загальний стан. Переводить сухий кашель у вологий, його якраз при кашлюку призначають, є таке в інструкції, сиропи рекомендують пити, щоб не було застою в середині тієї мокроти і все викашлювалося.
tetjana19
 
Повідомлень: 813
З нами з: 01 серпня 2013, 11:30
Репутация: 58

Re:

Повідомлення Lamana » 30 липня 2017, 22:03

tetjana19 написав:Я дивилась Комаровського про кашлюк, то він розповідав, що якщо в перші два тижні хвороби при кашлюку почати давати антибіотк певної групи, то хвороба буде проходити лекше і швидше, оскільки зразу ж вбивається ця кашлючна паличка, але просто на цій стадіі (перші 2 тижні) важко діагностувати кашлюк, оскільки все починається як ГРВІ. Я особисто сама наполягла на аналізу крові малому і по ньому нам сказали, що підозра на кашлюк . Цей кашлючний кашель не відразу появляється. Але завдяки лікам це кашляння не було таке страшне. Хвороба припала на весну, якраз сиро дуже було, то малому лекше було переносити, хоча кашляв дуже довго. місяців 5, ще і зараз буває покашлює. Ми багато пили, гуляли по дощі, спали з відчиненим вікном, пили сироп Синекод, він кашлю не забере, але полекшить загальний стан. Переводить сухий кашель у вологий, його якраз при кашлюку призначають, є таке в інструкції, сиропи рекомендують пити, щоб не було застою в середині тієї мокроти і все викашлювалося.

Це за умови, що лікар вгадає з антибіотиком.
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Re: Re:

Повідомлення Lamana » 30 липня 2017, 22:05

juliabut написав:
tyska1987 написав:Дівчата, а хто родив літом що ви їли?чи їли сезонні овочі і фрукти?

у вересні-їла все відразу: кавун, диня, помідори, яблука груші. Сестра родила три недільки тому їсть все. А можна по-іншому? ну хіба що схуднути треба.

Треба по-іншому! Якщо мама думає не лише за свій апетит і своє "хочу", але й за дитину. Від багатьох овочів і фруктів пучить не лише маму, але й дитинку, тим паче, що перші 3 місяці в багатьох є проблеми з животиками. Те саме сире яблучко я б не радила їсти, проте запечене будь-ласка, теж в міру. Голодною мама не буде в будь-якому випадку, зараз величезний вибір продуктів для харчування при ГВ - можна скласти своє індивідуальне меню, щоб "смачно, корисно і не шкідливо для дитинки", але більшість лінується...тому їдять все підряд.
Я вважаю, що мамі можна їсти все, якщо вона не годує груддю, а дитина "штучнік", тоді так, можна задовільняти свій апетит залежно від своїх можливостей і бажання.
Востаннє редагувалось Lamana в 30 липня 2017, 22:11, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Re:

Повідомлення tetjana19 » 30 липня 2017, 22:09

milaRV написав:А після кашлюку потім треба десь дитину перевіряти, в якихось лікарів? Бо в нас ніби теж був, тільки легка форма, кашель був довгий період, але не синіла. І прививку треба скоро робити, а від початку кашлюку пройшло пів року, не знаю чи можна вже робити.


Я робила малому КПК після кашлюка після 4-х місяців від початку хвороби, перед тим здала аналізи, були нормальні, то робила. Переніс нормально
tetjana19
 
Повідомлень: 813
З нами з: 01 серпня 2013, 11:30
Репутация: 58

Re: Re:

Повідомлення tetjana19 » 30 липня 2017, 22:11

Lamana написав:
tetjana19 написав:Я дивилась Комаровського про кашлюк, то він розповідав, що якщо в перші два тижні хвороби при кашлюку почати давати антибіотк певної групи, то хвороба буде проходити лекше і швидше, оскільки зразу ж вбивається ця кашлючна паличка, але просто на цій стадіі (перші 2 тижні) важко діагностувати кашлюк, оскільки все починається як ГРВІ. Я особисто сама наполягла на аналізу крові малому і по ньому нам сказали, що підозра на кашлюк . Цей кашлючний кашель не відразу появляється. Але завдяки лікам це кашляння не було таке страшне. Хвороба припала на весну, якраз сиро дуже було, то малому лекше було переносити, хоча кашляв дуже довго. місяців 5, ще і зараз буває покашлює. Ми багато пили, гуляли по дощі, спали з відчиненим вікном, пили сироп Синекод, він кашлю не забере, але полекшить загальний стан. Переводить сухий кашель у вологий, його якраз при кашлюку призначають, є таке в інструкції, сиропи рекомендують пити, щоб не було застою в середині тієї мокроти і все викашлювалося.

Це за умови, що лікар вгадає з антибіотиком.

Так, не лише з антибіотиком, а й з діагнозом, бо ми перед тим пропили зовсім не ефективний при кашлюку антибіотикЮ оскільки ставили гострий трахеобронхіт
tetjana19
 
Повідомлень: 813
З нами з: 01 серпня 2013, 11:30
Репутация: 58

Re: Re:

Повідомлення Сланка » 30 липня 2017, 22:13

juliabut написав:
tyska1987 написав:Дівчата, а хто родив літом що ви їли?чи їли сезонні овочі і фрукти?

у вересні-їла все відразу: кавун, диня, помідори, яблука груші. Сестра родила три недільки тому їсть все. А можна по-іншому? ну хіба що схуднути треба.

Звичайно можна по іншому, якщо малечу буде сипати . Я їм усе,але мою доню не сипле, а от у куми малу сипало від усього, їла тільки гречку,хоча теж думала,що буде їсти усе. Пробуйте усе по трошечки, якщо реакції не буде, спокійно далі вживайте цей продукт. Я вже знаю,що моя малеча реагує на каву( какає більше),від меду був висип , а от ягоди їм будь-які і все норм.Кожна дитинка їндивідуальна)
Сланка
 
Повідомлень: 2014
З нами з: 11 березня 2012, 01:27
Звідки: Костопіль
Репутация: 134

Повідомлення nadiamm » 30 липня 2017, 23:43

Дівчата, розумію що не по темі і зарання за це вибачаюсь, але ж думаю мами (та і тати) всяку пальоку не питимуть... Хочу чоловіку на ДР подарувати віскі Джек Деніелс, де його якісний можна купити в Рівному? Просто навіть не знаю в кого ще можна спитати...)
nadiamm
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 26 серпня 2014, 19:05
Звідки: Північний
Репутация: 110

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 30 липня 2017, 23:57

Lamana написав:
juliabut написав:
tyska1987 написав:Дівчата, а хто родив літом що ви їли?чи їли сезонні овочі і фрукти?

у вересні-їла все відразу: кавун, диня, помідори, яблука груші. Сестра родила три недільки тому їсть все. А можна по-іншому? ну хіба що схуднути треба.

Треба по-іншому! Якщо мама думає не лише за свій апетит і своє "хочу", але й за дитину. Від багатьох овочів і фруктів пучить не лише маму, але й дитинку, тим паче, що перші 3 місяці в багатьох є проблеми з животиками. Те саме сире яблучко я б не радила їсти, проте запечене будь-ласка, теж в міру. Голодною мама не буде в будь-якому випадку, зараз величезний вибір продуктів для харчування при ГВ - можна скласти своє індивідуальне меню, щоб "смачно, корисно і не шкідливо для дитинки", але більшість лінується...тому їдять все підряд.
Я вважаю, що мамі можна їсти все, якщо вона не годує груддю, а дитина "штучнік", тоді так, можна задовільняти свій апетит залежно від своїх можливостей і бажання.

звязок "пучіння" та "їсти всьо" не доказаний!
звісно варто вводити продукти обережно а не їсти за один день сільодку, голубці і мандаринки зразу!
але якщо дитина спокійна сьогодні коли мама на пюрешці(шо до речі зря - бо і від пюре може пучити) і спокійна завтра після маминого помідора - то чому б не ввести мамі ті помідори?
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення Лапушка » 31 липня 2017, 00:15

На рахунок кашлюку, привита Марта, яка принесла цю гидоту з школи, прохворіла аж 3 тижня, й за цей час у неї було аж 2 реприза, через що, я з розслабленними булками, не думала, що це капці у дім прийшли, а менша, Юляся, була не привита, бо ж не було тоді вакцини...
6 місяців адіща, з посининням, блювотою, вереском, худінням, бо їла тільки гомогенне, бо вивертала все під кашлем. Всі теплі ночі ми їхали на Александрію, бо там сосни й озеро, й тільки там ми витягували автокрісло й вона спала, й дихала. Й ми поряд з нею. Спав коханий три години, потім я три години, й в 2-3 ночі верталися додому, де весь час фігачив зволожувач, й в 6 ранку знову загострення.
Ми пережили кошмар.
Тому не хворійте ),
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Re:

Повідомлення Маришка » 31 липня 2017, 08:37

nadiamm написав:Дівчата, розумію що не по темі і зарання за це вибачаюсь, але ж думаю мами (та і тати) всяку пальоку не питимуть... Хочу чоловіку на ДР подарувати віскі Джек Деніелс, де його якісний можна купити в Рівному? Просто навіть не знаю в кого ще можна спитати...)


на Фозі, Велмарті, Метро - та на всіх суперах є елітка (часто зразу в коробці і зі стаканами в подарунок)
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення nadiamm » 31 липня 2017, 09:01

Маришка написав:
nadiamm написав:Дівчата, розумію що не по темі і зарання за це вибачаюсь, але ж думаю мами (та і тати) всяку пальоку не питимуть... Хочу чоловіку на ДР подарувати віскі Джек Деніелс, де його якісний можна купити в Рівному? Просто навіть не знаю в кого ще можна спитати...)


на Фозі, Велмарті, Метро - та на всіх суперах є елітка (часто зразу в коробці і зі стаканами в подарунок)


Дякую) пошукаю там)
nadiamm
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 26 серпня 2014, 19:05
Звідки: Північний
Репутация: 110

Повідомлення Роміка1 » 31 липня 2017, 10:20

Доброго дня.Можливо хтось знає скільки зараз обійдеться операція пупкової грижі ?хочемо робити в обласній в Поліщука
Роміка1
 
Повідомлень: 944
З нами з: 22 травня 2012, 16:06
Репутация: 70

Re: Re:

Повідомлення Oleksiuk » 31 липня 2017, 10:21

Маришка написав:
nadiamm написав:Дівчата, розумію що не по темі і зарання за це вибачаюсь, але ж думаю мами (та і тати) всяку пальоку не питимуть... Хочу чоловіку на ДР подарувати віскі Джек Деніелс, де його якісний можна купити в Рівному? Просто навіть не знаю в кого ще можна спитати...)


на Фозі, Велмарті, Метро - та на всіх суперах є елітка (часто зразу в коробці і зі стаканами в подарунок)

На Фоззи я пару раз попадала на паленку
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 31 липня 2017, 10:45

Oleksuk написав:На Фоззи я пару раз попадала на паленку


Як відрізнили?

п.с. не кажу, що вони святі, але мережі в основному таряться в мережах і офіційних дистриб"юторів великими партіями, а ще краще напряму
ми часто на фірму беремо алкоголь саме на Фоззі, це я про елітку, а не просто горілку і т.д., всі документи були, підробка не разу не попадалась :roll:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення Oleksiuk » 31 липня 2017, 10:48

Маришка написав:
Oleksuk написав:На Фоззи я пару раз попадала на паленку


Як відрізнили?

п.с. не кажу, що вони святі, але мережі в основному таряться в мережах і офіційних дистриб"юторів великими партіями, а ще краще напряму
ми часто на фірму беремо алкоголь саме на Фоззі, це я про елітку, а не просто горілку і т.д., всі документи були, підробка не разу не попадалась :roll:

Мы тоже на фирму там покупали часто. Для себя брала раз смирнов-гости все признали, что смердючее пойло, и коньяк раз недорогой в село брала, даже они, неизбалованные, отказались пить, потому что воняло неймоверно))
Сейчас наш пошлют из этой темы))))
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Повідомлення nadiamm » 31 липня 2017, 11:05

Дівчата, мені дійсно потрібен якісний віскі, в ціні не питання, але я як порядна мама алкоголь останній раз не згадаю навіть коли купувала))) чоловік теж не п"є, але коли їздить на концерти, то з друзями беруть віскі, каже що нормально і не раз вже казав що вдома щось таке з якісного хотів би мати про всяк випадок. надіюсь не попруть) або можна створити окрему тему - елітний алкоголь: де брати і як відрізнити пальонку)))

В мене ще питання, хто яке ультрапастеризоване молоко бере, бо брала Лактель то якесь воно мені дивне, пахне як дитяча суміш для годування) так беру молокію зазвичай
nadiamm
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 26 серпня 2014, 19:05
Звідки: Північний
Репутация: 110

Повідомлення Маришка » 31 липня 2017, 11:05

ага))) більш не будемо

п.с. але часто від офіційного постачальника таке приходит г... особливо коньяки, що я взагалі не знаю хто їх купляє
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення tyska1987 » 31 липня 2017, 11:18

А хто давав біогаю дітям?скільки часу її треба пити?бо нам виписали в роддомі,а скільки часу пити не сказали,вже 2тижні пєм.
tyska1987
 
Повідомлень: 1968
З нами з: 31 січня 2013, 14:17
Звідки: північний
Репутация: 158

Повідомлення Jarina » 31 липня 2017, 11:22

Віскі і різний якісний алкоголь є в італійськи товарах.Наприклад на складах за Новусом.І оригінал, і дешевше, ніж в Фоззі і т.п.
Аватар користувача
Jarina
 
Повідомлень: 21597
З нами з: 07 грудня 2009, 11:17
Звідки: Рівне, ,до мене на "ти") 067*67*553*78
Репутация: 936

Повідомлення connect » 31 липня 2017, 11:51

а супермаркет вин біля Миру? мен здається там точно не пальонка має буть)
Аватар користувача
connect
 
Повідомлень: 19469
З нами з: 21 січня 2009, 13:03
Звідки: центр, 15 школа (068)058-0432
Репутация: 1915

Повідомлення Jarina » 31 липня 2017, 12:10

Там , думаю, дорожче.
Аватар користувача
Jarina
 
Повідомлень: 21597
З нами з: 07 грудня 2009, 11:17
Звідки: Рівне, ,до мене на "ти") 067*67*553*78
Репутация: 936

Повідомлення Sakvang » 31 липня 2017, 12:15

дівчата , а є в продажу белакт низьколактозний ? білоруський? бо треба переходить трохи з безлактозного .і де купить?
Sakvang
 
Повідомлень: 802
З нами з: 26 січня 2010, 19:23
Репутация: 11

Re:

Повідомлення цукерочка » 31 липня 2017, 13:12

tyska1987 написав:А хто давав біогаю дітям?скільки часу її треба пити?бо нам виписали в роддомі,а скільки часу пити не сказали,вже 2тижні пєм.

Нам теж виписували ( не підійшла) то казали всю пляшечку.
цукерочка
 
Повідомлень: 3133
З нами з: 20 вересня 2010, 22:48
Звідки: м. Рівне 0661два34595 нету нема дзвоніть на моб
Репутация: 221

Повідомлення soykara » 31 липня 2017, 15:33

Дівчата, перший раз їду з сином 1,8 р. на відпочинок, треба зібрати аптечку. Допоможіть, пліз, а то в мене якийсь ступор. Окрім жаропонижаючих нічого і пантенола нічого в голову не приходить..
soykara
 
Повідомлень: 2371
З нами з: 08 жовтня 2011, 16:50
Репутация: 167

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина