Будинки, ландшафтний дизайн-ідеї, поради, рекомендації

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення ttanita » 09 жовтня 2017, 14:07

***
ttanita
 
Повідомлень: 3942
З нами з: 11 січня 2012, 15:10
Репутация: 277

Re:

Повідомлення Аквуля » 15 грудня 2017, 15:27

FlyS написав:Дівчатка привіт!
Хочу трохи вас порозпитувати на рахунок будівництва.
Надумали ми з чоловіком будуватися, але не знаємо чи вистачить коштів. Можете підказати скільки хоча б приблизно коштує звести коробку і накрити її.
Чи може знаєте людей з якими можна проконсультуватися.. а то і хочеться і колеться... обідно буде почати і не закінчити бо нема грошей (((



Якщо чисто приблизно - від 10 тисяч дол. і вище. Все залежить від того, що будуєте і з яких матеріалів. Там нюансів - море...Ми також довго думали-гадали, але таки вирішили будувати.

Буду вдячна за відгуки людей, які нещодавно будувалися чи будуються.Можливо є якійсь форуми місцеві по будівництву. Ділянку маємо, проект фактично готовий і на весну плануємо розпочати. Дуже цікавлять будівельники - можливо хтось може порадити, а також спеціалісти з опалення.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення Наталія204 » 15 грудня 2017, 16:53

Привіт! Чи користувався хтось послугами ландшафтного дизайнера? Скільки коштує таке задоволення?
Аватар користувача
Наталія204
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 28 травня 2013, 20:17
Звідки: Рівне 068 426 49 72
Репутация: 263

Re:

Повідомлення KSENIYA07 » 16 грудня 2017, 04:37

Наталія204 написав:Привіт! Чи користувався хтось послугами ландшафтного дизайнера? Скільки коштує таке задоволення?

Мене також цікавить це питання !
Аватар користувача
KSENIYA07
 
Повідомлень: 2056
З нами з: 20 вересня 2012, 20:29
Репутация: 249

Re:

Повідомлення Aprelka » 16 грудня 2017, 09:14

FlyS написав:Дівчатка привіт!
Хочу трохи вас порозпитувати на рахунок будівництва.
Надумали ми з чоловіком будуватися, але не знаємо чи вистачить коштів. Можете підказати скільки хоча б приблизно коштує звести коробку і накрити її.
Чи може знаєте людей з якими можна проконсультуватися.. а то і хочеться і колеться... обідно буде почати і не закінчити бо нема грошей (((


Ознайомтесь із технологією будівництва із сіп-панелей. І відпадуть багато запитань. ;) З"явиться надхнення.
Аватар користувача
Aprelka
 
Повідомлень: 6848
З нами з: 20 січня 2012, 15:01
Звідки: 06вісім7631386 Моя доброта заканчивается там, где ваша наглость переступает границу.
Репутация: 259

Повідомлення Фрея » 16 грудня 2017, 11:32

У мене чоловік рахував з сіп панелей і каркасний канадський будинок. То економія з цегляним чи блоковим десь 30-40%по грошах.
Аватар користувача
Фрея
 
Повідомлень: 2495
З нами з: 30 жовтня 2014, 09:07
Звідки: За кордоном :(
Репутация: 150

Повідомлення Аквуля » 16 грудня 2017, 11:48

Я заходила в одну фірму яка будує у нас в Рівному по якийсь схожій технології, робиться каркас, заповнюється якимось утеплювачем і обшивається. То мені нарахували 450дол. за метр квадратний.Тобто 67 тис.дол. за будинок 150м.кв.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення dinamovka » 21 грудня 2017, 02:55

Хто має на участку зелену огорожу з туй? Поділіться, будь ласка, досвідом. Хочу посадити ряд туй щоб огородитись від дороги. Загальна довжина такої огорожі буде приблизно 15м. мрію що туї виростуть висотою метра з три, і буде сплошним високим зеленим парканом.
Питання: чи будуть вони забирати на себе «всі соки» з землі? Бо кусок землі перед ними в 5 соток хочу використати під фруктовий садочок, кущі смородини, винограду, малини.
Мама постійно пиляє)) то не можна біля будинку ялинки саджати, то туи не треба бо рости нічого не треба) а в мене в душі купу дизайнерських мрій)
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення ALENKOM » 21 грудня 2017, 04:01

Аквуля написав:Я заходила в одну фірму яка будує у нас в Рівному по якийсь схожій технології, робиться каркас, заповнюється якимось утеплювачем і обшивається. То мені нарахували 450дол. за метр квадратний.Тобто 67 тис.дол. за будинок 150м.кв.

Цікаво вони щось нарахували - ми три роки тому побудували по каркасній технології - нам обійшовся не пам'ятаю точно але по матеріалам до 14тис. дол ( точно суму не пам'ятаю але якщо пошукати старі записи то можу знайти)на 140 м.кв , причому що в нас утеплювач не сама дешева мін вата а дах металочерепиця теж і фундамент з цоколем і вікна туди увійшли. Правда це тільки матеріали, в мене чоловік сам будував ( він знається на будівництві)
Але навіть роботу якщо додати всерівно не така сума. Це вам вже під ключ напевно порахували?
Доречі багато всяко ми вислухали висловів типу ,що це не хата і що завалить я від вітру і решта " брєдових думок")))
Але живучи ми будинком задоволенні, дуже теплий, економний по опаленню, ніде немає сирого кутка і ще багато плюсів)) мінуси теж є але поки вони не значні
Аватар користувача
ALENKOM
 
Повідомлень: 964
З нами з: 09 квітня 2014, 13:15
Репутация: 119

Re: Re:

Повідомлення Аквуля » 21 грудня 2017, 10:46

ALENKOM написав:
Аквуля написав:Я заходила в одну фірму яка будує у нас в Рівному по якийсь схожій технології, робиться каркас, заповнюється якимось утеплювачем і обшивається. То мені нарахували 450дол. за метр квадратний.Тобто 67 тис.дол. за будинок 150м.кв.

Цікаво вони щось нарахували - ми три роки тому побудували по каркасній технології - нам обійшовся не пам'ятаю точно але по матеріалам до 14тис. дол ( точно суму не пам'ятаю але якщо пошукати старі записи то можу знайти)на 140 м.кв , причому що в нас утеплювач не сама дешева мін вата а дах металочерепиця теж і фундамент з цоколем і вікна туди увійшли. Правда це тільки матеріали, в мене чоловік сам будував ( він знається на будівництві)
Але навіть роботу якщо додати всерівно не така сума. Це вам вже під ключ напевно порахували?
Доречі багато всяко ми вислухали висловів типу ,що це не хата і що завалить я від вітру і решта " брєдових думок")))
Але живучи ми будинком задоволенні, дуже теплий, економний по опаленню, ніде немає сирого кутка і ще багато плюсів)) мінуси теж є але поки вони не значні


Я так зрозуміла що це з внутрішньою штукатуркою, зовнішнім оздобленням, електрикою і водою. А геть під ключ то ще дорожче. Та ясно що фірма хоче своє заробити і це дорожче як самому будувати. А ще як конкуренції особливої нема то і ціна така не мала.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Re: Re:

Повідомлення Галинааа » 21 грудня 2017, 20:55

ALENKOM написав:
Аквуля написав:Я заходила в одну фірму яка будує у нас в Рівному по якийсь схожій технології, робиться каркас, заповнюється якимось утеплювачем і обшивається. То мені нарахували 450дол. за метр квадратний.Тобто 67 тис.дол. за будинок 150м.кв.

Цікаво вони щось нарахували - ми три роки тому побудували по каркасній технології - нам обійшовся не пам'ятаю точно але по матеріалам до 14тис. дол ( точно суму не пам'ятаю але якщо пошукати старі записи то можу знайти)на 140 м.кв , причому що в нас утеплювач не сама дешева мін вата а дах металочерепиця теж і фундамент з цоколем і вікна туди увійшли. Правда це тільки матеріали, в мене чоловік сам будував ( він знається на будівництві)
Але навіть роботу якщо додати всерівно не така сума. Це вам вже під ключ напевно порахували?
Доречі багато всяко ми вислухали висловів типу ,що це не хата і що завалить я від вітру і решта " брєдових думок")))
Але живучи ми будинком задоволенні, дуже теплий, економний по опаленню, ніде немає сирого кутка і ще багато плюсів)) мінуси теж є але поки вони не значні

Давно изучаю такие дома и нравятся мне очень, но стоит кому то из знакомых заикнуться, что вот мне нравится такая технология и рассматриваю ее для будущего строительства, то все начинают фукать и отговаривать.... Расскажите, пожалуйста, все плюсы и минусы за три года проживания в каркасном доме. Спасибо!
Аватар користувача
Галинааа
 
Повідомлень: 4697
З нами з: 08 вересня 2010, 21:12
Звідки: Вересневе, 06729О77О1
Репутация: 344

Повідомлення dinamovka » 21 грудня 2017, 22:03

на газоблоки тоже фукают. Стереотипы...
А приверженность к кирпичу не всегда оправдана в практике.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення Фрея » 21 грудня 2017, 22:10

Ну, в Канаді не такій клімат як у нас, але там тільки так і будують:)
Аватар користувача
Фрея
 
Повідомлень: 2495
З нами з: 30 жовтня 2014, 09:07
Звідки: За кордоном :(
Репутация: 150

Повідомлення Aprelka » 22 грудня 2017, 11:00

Тільки не плутайте банальні каркасники із сіп-панельними будинками. То різні технології будівництва, як і самі матеріали.
Я два роки вивчала технології будівництва, зупинила свій вибір на сіп-панельному будинку. Хочу тепла і економії в опаленні. Хочу надійності, щоб швидко збудували і не за космічні гроші. Сіп-панелі відповідають всім моїм параметрам і вимогам. 50 штук баксів і за три місяці заїзжаєте в двохповерховий будинок квадратурою близько 100 кв.м. "під ключ" .
Головне, обрати надійну компанію забудовника. Поки що зупинилась на компанії Сервус
Востаннє редагувалось Aprelka в 20 січня 2020, 01:11, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
Aprelka
 
Повідомлень: 6848
З нами з: 20 січня 2012, 15:01
Звідки: 06вісім7631386 Моя доброта заканчивается там, где ваша наглость переступает границу.
Репутация: 259

Повідомлення Аквуля » 22 грудня 2017, 11:14

В Канаді то будують, але там дуже високі вимоги по сертифікації тих самих панелей( все ж таки пінопласт, клей, мін.вата використовується, воно має бути безпечне) і самому будівництві.Там купа інспекцій перевіряє кожен етап. А у нас все на наш страх і ризик) Чи те, що робиться у нас хоч якимось чином контролюється - не факт.замовляти із закордону - дорого.Тобто якщо будувати з сертифікованих якісних панелей, знаючи що будуть дотримані всі необхідні норми при будівництві то будете жити і радіти! З цеглою і цементом накосячити складніше, все ж це для нашого регіону типові матеріали для забудови.

Але я ні в якому разі нікого не відмовляю!) Суто наші роздуми на цю тему, також спочатку розглядали різні варіанти.

п.с. натрапила на такі клумби навколо дерев, симпатично так. http://idei-dekoru.com/2017/02/11/%d0%b ... %b5%d0%b9/
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Re:

Повідомлення tutmos » 26 січня 2018, 12:26

dinamovka написав:Хто має на участку зелену огорожу з туй? Поділіться, будь ласка, досвідом. Хочу посадити ряд туй щоб огородитись від дороги. Загальна довжина такої огорожі буде приблизно 15м. мрію що туї виростуть висотою метра з три, і буде сплошним високим зеленим парканом.
Питання: чи будуть вони забирати на себе «всі соки» з землі? Бо кусок землі перед ними в 5 соток хочу використати під фруктовий садочок, кущі смородини, винограду, малини.
Мама постійно пиляє)) то не можна біля будинку ялинки саджати, то туи не треба бо рости нічого не треба) а в мене в душі купу дизайнерських мрій)


Ну ялинки і сосни справді не варто саджати, бо ростуть високими - 5-8 м. В майбутньому будуть робити велику тінь на ваші інші дерева. Хіба є сорта карликові, вони і ростуть довше і виростають до 2 м.
Аватар користувача
tutmos
 
Повідомлень: 1310
З нами з: 31 жовтня 2011, 15:03
Репутация: 195

Повідомлення ТанюшаДячук » 19 березня 2018, 23:12

У нас огорожа з туй, 200 шт)))
Аватар користувача
ТанюшаДячук
 
Повідомлень: 1407
З нами з: 08 листопада 2013, 10:22
Звідки: Північний 0986232267
Репутация: 133

Повідомлення сюзі » 01 квітня 2018, 20:04

Де купували дерева?
сюзі
 
Повідомлень: 686
З нами з: 14 січня 2013, 18:04
Репутация: 84

Повідомлення dinamovka » 02 квітня 2018, 03:20

Теж зараз в пошуку розсадника по туям
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення ttanita » 02 квітня 2018, 14:37

Я прибала тую,ціни демократичні, можливо знадобиться Андрій 096 8722168, казав, що мають розсадник
ttanita
 
Повідомлень: 3942
З нами з: 11 січня 2012, 15:10
Репутация: 277

Re:

Повідомлення Галинааа » 25 квітня 2018, 10:56

Aprelka написав:Тільки не плутайте банальні каркасники із сіп-панельними будинками. То різні технології будівництва, як і самі матеріали.
Я два роки вивчала технології будівництва, зупинила свій вибір на сіп-панельному будинку. Хочу тепла і економії в опаленні. Хочу надійності, щоб швидко збудували і не за космічні гроші. Сіп-панелі відповідають всім моїм параметрам і вимогам. 50 штук баксів і за три місяці заїзжаєте в двохповерховий будинок квадратурою близько 180 кв.м. "під ключ" (без внітрішньої отдєлкі). В такому будинку можна жити і далі вже по ходу клеїти обої в кімнатах.
Головне, обрати надійну компанію забудовника. Поки що зупинилась на компанії СІПбуд.

Добрий день! Підкажіть, ви вже почали будуватись? Десь у нас бачили такі будинки, спілкувались з власниками?
Аватар користувача
Галинааа
 
Повідомлень: 4697
З нами з: 08 вересня 2010, 21:12
Звідки: Вересневе, 06729О77О1
Репутация: 344

Re: Re:

Повідомлення Aprelka » 26 квітня 2018, 22:21

Галинааа написав:
Aprelka написав:Тільки не плутайте банальні каркасники із сіп-панельними будинками. То різні технології будівництва, як і самі матеріали.
Я два роки вивчала технології будівництва, зупинила свій вибір на сіп-панельному будинку. Хочу тепла і економії в опаленні. Хочу надійності, щоб швидко збудували і не за космічні гроші. Сіп-панелі відповідають всім моїм параметрам і вимогам. 50 штук баксів і за три місяці заїзжаєте в двохповерховий будинок квадратурою близько 180 кв.м. "під ключ" (без внітрішньої отдєлкі). В такому будинку можна жити і далі вже по ходу клеїти обої в кімнатах.
Головне, обрати надійну компанію забудовника. Поки що зупинилась на компанії СІПбуд.

Добрий день! Підкажіть, ви вже почали будуватись? Десь у нас бачили такі будинки, спілкувались з власниками?



Почати будуватись не проблема, тим більше, що будинок буде зведено за три тижні. Проблема в грошах)))))
Я хочу замовляти разом з зовнішніми оздоблювальними роботами, а можливо і внутрішніми. Тому, потрібна відразу вся сумма, бо всі роботи з нуля до заселення - то є три місяці. Це вам не п"ять літ будуватись і по троху гроші дозбирувати. Тут потрібна вся сумма відразу.

Ніяких інших варіантів не розглядаю, тільки СІП! Хочу теплий будинок з економним опаленням.
Зараз ще приглядаюсь до двох компаній забудовників. СЕРВУС дуже подобається.
Аватар користувача
Aprelka
 
Повідомлень: 6848
З нами з: 20 січня 2012, 15:01
Звідки: 06вісім7631386 Моя доброта заканчивается там, где ваша наглость переступает границу.
Репутация: 259

Повідомлення Галинааа » 27 квітня 2018, 12:53

;) Я прекрасно понимаю, что сразу вся сумма нужна, вы так написали, как будто я вам в кошелек заглядываю :oops: . Или мой вопрос как то не правильно задан?...
Просто хотелось реальные отзывы узнать.
Аватар користувача
Галинааа
 
Повідомлень: 4697
З нами з: 08 вересня 2010, 21:12
Звідки: Вересневе, 06729О77О1
Репутация: 344

Повідомлення Галинааа » 27 квітня 2018, 13:16

Посмотрела СЕРВУС, на мой вкус много проэктов , есть из чего выбрать
Аватар користувача
Галинааа
 
Повідомлень: 4697
З нами з: 08 вересня 2010, 21:12
Звідки: Вересневе, 06729О77О1
Репутация: 344

Re:

Повідомлення Aprelka » 01 червня 2018, 22:50

Галинааа написав:;)Просто хотелось реальные отзывы узнать.


Друг мого чоловіка будує СІП- будинки, працює Києві. ТО трохи мали змогу поконсультуватись.
А на рахунок проекту, я вже знаю, що я хочу. І це рішення не одного року праці над проектом ( в своїй голові).
В СЕРВУСі бувають і акції на будівництво. Взимку. Бо менше замовників перед новим роком. Будівництво сіп-панельних будинків абсолютно не прив"язане до пори року, тому можна починати і взимку будуватись. ;)
Аватар користувача
Aprelka
 
Повідомлень: 6848
З нами з: 20 січня 2012, 15:01
Звідки: 06вісім7631386 Моя доброта заканчивается там, где ваша наглость переступает границу.
Репутация: 259

Повідомлення FlyS » 05 лютого 2019, 10:55

Привіт! можливо хтось живе в нових будинках на Райському саду (перша, друга лінія від обїзної) чи має знайомих з того району. Цікавить як там вода і чи не задуває з смітнка
FlyS
 
Повідомлень: 74
З нами з: 21 квітня 2017, 11:52
Репутация: 0

Повідомлення вайбер55 » 24 березня 2019, 23:04

Привіт. Цікавить ландшафний дизайн. Можливо, хтось має координати спеціалістів і ще скільки приблизно коштують послуги дизайнера.
вайбер55
 
Повідомлень: 4289
З нами з: 07 листопада 2013, 23:51
Репутация: 234

Повідомлення FlyS » 23 квітня 2019, 12:15

Доброго дня! Можливо не зовсім по темі, але є серйохне питання стосовно будівництва.
Підкажіть, будь ласка, на ділянці зі старою хатою є обмеження від водоканалу "Охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта транспорту "
Чи можна там знести стару хату і побудувати нову? що це обмеження взагалі означає ?
Якщо довго розписувати - підкажіть хоч де читати. Дякую!
FlyS
 
Повідомлень: 74
З нами з: 21 квітня 2017, 11:52
Репутация: 0


Повернутись до Побут, діти, родина