Пологи в Пологовому будинку на Медичній.

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення Ірусік0610 » 27 липня 2018, 15:11

Відмічусь
Ірусік0610
 
Повідомлень: 473
З нами з: 08 жовтня 2015, 21:43
Репутация: 29

Повідомлення Smile2018 » 03 вересня 2018, 21:15

Скільки грошей зарез треба на КР? Бо не знаю скільки і кому даваьи?
Smile2018
 
Повідомлень: 144
З нами з: 23 липня 2018, 09:32
Репутация: 3

Re:

Повідомлення bistra » 04 вересня 2018, 10:49

Smile2018 написав:Скільки грошей зарез треба на КР? Бо не знаю скільки і кому даваьи?


Будете в реанімації - прийде анестезіолог зі списком і сумою, скажуть скільки в операційну занести - це десь 2-3 тис
Захочете подякувати лікарю - чоловік занесе поки ви будете вже в палаті (можна занести і 100 і 200 уо, а можна й 1000 грн дати, чи взагалі нічого)
Медсестри, санітарки теж можуть натякати - просто посміхайтеся
Неонатолог не завжди хоче виписувати дитину - підняти трохи шуму і все буде ок, захочете заплатити - дасте в палаті скількись грошей
Я недавно проплатила лише те що озвучили в реанімації і подякувала лікарю (бо було за що), решта компанії залишилась без "премії", хоча натяків вистачало.
Якщо памятати що всі люди в пологовому це персонал на роботі, які отримують зарплату, то платити додаткові гроші медсестрі за кожен укол бажання відпадає
bistra
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Повідомлення Ірусік0610 » 04 вересня 2018, 14:09

Привіт усім, можливо хтось лежав на збережені на Мірющенка і знає що собою потрібно брати? Напишіть будь-ласка, можна в пп. Дякую
Ірусік0610
 
Повідомлень: 473
З нами з: 08 жовтня 2015, 21:43
Репутация: 29

Re: Re:

Повідомлення reklamist » 04 вересня 2018, 14:34

bistra написав:
Smile2018 написав:Скільки грошей зарез треба на КР? Бо не знаю скільки і кому даваьи?


Будете в реанімації - прийде анестезіолог зі списком і сумою, скажуть скільки в операційну занести - це десь 2-3 тис
Захочете подякувати лікарю - чоловік занесе поки ви будете вже в палаті (можна занести і 100 і 200 уо, а можна й 1000 грн дати, чи взагалі нічого)
Медсестри, санітарки теж можуть натякати - просто посміхайтеся
Неонатолог не завжди хоче виписувати дитину - підняти трохи шуму і все буде ок, захочете заплатити - дасте в палаті скількись грошей
Я недавно проплатила лише те що озвучили в реанімації і подякувала лікарю (бо було за що), решта компанії залишилась без "премії", хоча натяків вистачало.
Якщо памятати що всі люди в пологовому це персонал на роботі, які отримують зарплату, то платити додаткові гроші медсестрі за кожен укол бажання відпадає


В міському пологовому є один "прикольний" анестезіолог - двічі на нього попадала на КР і двічі "такса" була 100 у.о. І пофік, що як зробив анестезію, зразу почав адреналін капати...
Аватар користувача
reklamist
 
Повідомлень: 2639
З нами з: 21 червня 2009, 20:44
Звідки: Відін (Рівне) - Нетішин
Репутация: 225

Re: Re:

Повідомлення bistra » 04 вересня 2018, 14:53

reklamist написав:
bistra написав:
Smile2018 написав:Скільки грошей зарез треба на КР? Бо не знаю скільки і кому даваьи?


Будете в реанімації - прийде анестезіолог зі списком і сумою, скажуть скільки в операційну занести - це десь 2-3 тис
Захочете подякувати лікарю - чоловік занесе поки ви будете вже в палаті (можна занести і 100 і 200 уо, а можна й 1000 грн дати, чи взагалі нічого)
Медсестри, санітарки теж можуть натякати - просто посміхайтеся
Неонатолог не завжди хоче виписувати дитину - підняти трохи шуму і все буде ок, захочете заплатити - дасте в палаті скількись грошей
Я недавно проплатила лише те що озвучили в реанімації і подякувала лікарю (бо було за що), решта компанії залишилась без "премії", хоча натяків вистачало.
Якщо памятати що всі люди в пологовому це персонал на роботі, які отримують зарплату, то платити додаткові гроші медсестрі за кожен укол бажання відпадає


В міському пологовому є один "прикольний" анестезіолог - двічі на нього попадала на КР і двічі "такса" була 100 у.о. І пофік, що як зробив анестезію, зразу почав адреналін капати...

З мене ніби як 1000 взяли в грудні, а що і як кололи взагалі не знаю. А для чого адреналін дають?
bistra
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Re:

Повідомлення Ksenia90 » 12 вересня 2018, 21:56

Sol82 написав:Я 15 січня народжувала в цьому пологовому.Не домовлялась.Просто приіхали з речами.На посту-приємна медсестра.Розпитала чи надаю перевагу якомусь з лікарів,який обираю поверх.Мені було байдуже,то спочатку звязались з Жильчуком на першому.Але чомусь прийшла Оксана Вячеславівна з третього(на свій сором ,не запитала фамілію).Враження від пологів:акушер просто крута,лікар теж хороша.Відповідальні,приємні,все роз'яснювали.Інтер'єр:чисто.Без ремонту(або в процесі?),згадувала,як хтось писав про пологи в воді в перинатальному.Але в мене все дуже швидко йшлр ,то не до цього було.Оплата:можна було і не платить взагалі.Ніхто в карман не ліз,тільки за використані матеріали попросили.Все.Палата:чиста.Вікна пластикові,грибка нема.Миють два рази на день,без смердючоі хлорки.Санітарки старенькі,приємні.Був вечір,неділя,медсестри випивші,забували,що казали.У нас забрали всі паперові рушники,то 1000500 разів наголосили,що ім всерівно,хто забрав,треба вже.Але то фігня.Зараз колють в перші години новонародженим вітамін К.І цій паскуді якраз довелось колоти.Я тільки тоді відчула запах алкоголю.Всі інші дні нічого подібного вже не було.Кормлять добре,смачно.Каші,супчики,молочне,бурячок,рибний супчик,випічка власна.Я вже просила,щоб з дому менше тягали.Єдине,що напрягло:карантин.І на виписку була морока з верхнім одягом.Знизу не дуже хочуть передачі тягати,то чоловік нагримав трохи.Ніяких доброчинних внесків,тільки сестра-господиня дала список на миюче і пакети.Всі пологи разом з медикаментами лягли в дві тисячі грн.

Теж народжувала в Оксани Вячеславівни призвище Лукащук світленька така.В мене від іі дуже хороші враження.Теж не домовлялася,приііхали,почалися в ввечері схватки вона прибігла мене оглянула і через 2 години я народила .Рекомендую іі всім приємна,уважна дуже гарно мене підтримувала в ті болючі хвилини,я дуже єю задоволена.І весь персонал дуже сподобався.Народжувала на Мірющенка 2рази ,і ні разу не пожаліла
Ksenia90
 
Повідомлень: 710
З нами з: 27 вересня 2014, 21:45
Звідки: Костопіль
Репутация: 24

Повідомлення Darinka11 » 10 січня 2019, 00:51

В мене питання, можливо не по суті, але буду вдячна якщо хтось порадить:
Зараз дізналась що вагітна , на облік ставати ще рано бо десь 4 тижні, а через тиждень лечу в іншу країну (на пів року так), потім хочу повернутись і вже два останні місяці доходити і родити на Україні. Питання полягає у тому, як мені стати на облік і щоб не було проблем із родами та декретними?
Darinka11
 
Повідомлень: 643
З нами з: 15 січня 2015, 13:18
Звідки: Рівне, 0680155997 Дарина
Репутация: 60

Re:

Повідомлення reklamist » 10 січня 2019, 02:36

Darinka11 написав:В мене питання, можливо не по суті, але буду вдячна якщо хтось порадить:
Зараз дізналась що вагітна , на облік ставати ще рано бо десь 4 тижні, а через тиждень лечу в іншу країну (на пів року так), потім хочу повернутись і вже два останні місяці доходити і родити на Україні. Питання полягає у тому, як мені стати на облік і щоб не було проблем із родами та декретними?

працюєтe офіційно?
Аватар користувача
reklamist
 
Повідомлень: 2639
З нами з: 21 червня 2009, 20:44
Звідки: Відін (Рівне) - Нетішин
Репутация: 225

Re: Re:

Повідомлення Darinka11 » 11 січня 2019, 20:02

reklamist написав:
Darinka11 написав:В мене питання, можливо не по суті, але буду вдячна якщо хтось порадить:
Зараз дізналась що вагітна , на облік ставати ще рано бо десь 4 тижні, а через тиждень лечу в іншу країну (на пів року так), потім хочу повернутись і вже два останні місяці доходити і родити на Україні. Питання полягає у тому, як мені стати на облік і щоб не було проблем із родами та декретними?

працюєтe офіційно?

ні) і ще в декреті
Darinka11
 
Повідомлень: 643
З нами з: 15 січня 2015, 13:18
Звідки: Рівне, 0680155997 Дарина
Репутация: 60


Повернутись до Побут, діти, родина