Екстрасенс чи психолог?

Про відносини між людьми, робочі аспекти, особисті проблеми, власні переживання, кофлікти та ін.

Екстрасенс чи психолог?

Повідомлення хтоя » 09 січня 2017, 16:28

Всім привіт! Дуже надіюсь, що всі, кого зацікавила дана тема, мене зрозуміють та не осудять.
Я вірю в Бога та намагаюсь жити по його заповіддях. Знаю, що звертатись до таких людей гріх (маю на увазі людей з надможливостями)! Але мене може зрозуміти лише та людина, яка була у подібній ситуації. Таке враження, що я в болоті, яке засмоктує все і більше і більше і ніяк не можу вирватись з нього. Часом проблеми так накочуються одна за одною, що здається кінця краю не буде тій чорній полосі, а як тільки проглянеться трошки біла, як за нею знову і знову йде чорна, що руки опускаються. Часом складається таке враження, що десь ти помився у житті (в мене так останніх років 10) і пішов не тією, не своєю дорогою... Коли друзі насправді не друзі тобі, коли здається ж все є, з голоду не вмираєш, але нічого не радує, коли щодень прокидаєшся і намагаєшся прожити цей день максимально позитивно та продуктивно, а чергові проблеми збивають тебе з ніг та проблеми все сипляться як сніг на голову... І часом чуєш "може щось пороблено..." А може й справді... Колись я була дуже хорошою людиною, безліч друзів (принаймі я вважала тих людей друзями) та планів на життя, а потім в один десь десь все це поділось, пропало і сліду не лишилось... В мене є чоловік, діти, а в душі пустота...
Не знаю чи все вдалось мені донести, можливо хтось скаже, та це депресія, тут домопоже психолог, але я б дуже хотіла почути думки людей, які хоч трошки мене розуміють, які стикались з чимось подібним, коли здається просто безвихід і ти от-от потонеш!
Також дуже б хотіла, щоб ви поділились інформацією, чи є у нас у Рівному люди з надможливостями, які не просто так називаються, а які здатні справді допомогти. Рекомендації щодо хороших психологів також приймаються (але тільки насправді хороших, до яких звертались ви а не просто зробити рекламу друзям)))
Також прошу, людей, яким така проблема не знайома, не писати в тему з якимись недоречними повчаннями
хтоя

Повідомлення FAITH » 10 січня 2017, 13:59

Привіт.
Буду рада поспілкуватись з Вами й підтримати.
Якщо можете, пишіть у ПП чи дзвоніть.
Гарного дня!
097 2133179
Світлана.
FAITH

Re: Екстрасенс чи психолог?

Повідомлення Анонім1100 » 11 січня 2017, 12:10

Доброго дня! Таке враження, що написано про мене і мою родину(а родина в мене не маленька, а мене три сестри і брати, у маминої сім'ї семеро). І всіх все не так, та все не то. Була я життєрадісною дівчиною, а зараз такий заядливий писиміст від усіх тих проблем, а найбільш прикро те, що не я їх роблю. І просвіту нема
Анонім1100

Re: Екстрасенс чи психолог?

Повідомлення Анонім1100 » 11 січня 2017, 12:18

Я теж думала звернутися до таких людей, але передумала, в цьому плані теж писиміст ( більшість шахраї). Щоб ще гірше не зробили - наприклад : повірити, що допоможуть, а вони тільки гроші з вас викачали
Анонім1100

Повідомлення Таня83 » 12 січня 2017, 16:22

Якщо захочете можу дати тел. до Наташі(приймає в Туристі),вона і психолог і таролог,і "мізки "може поставити на місце(це я про себе).Зверталася до неї і коли чоловік захворів,і після його смерті(дякуючи їй на той момент почала вичухуватись).
Таня83

Re:

Повідомлення хтоя » Вчора, 23:50

Таня83 написав:Якщо захочете можу дати тел. до Наташі(приймає в Туристі),вона і психолог і таролог,і "мізки "може поставити на місце(це я про себе).Зверталася до неї і коли чоловік захворів,і після його смерті(дякуючи їй на той момент почала вичухуватись).

Дайте будь ласка, якщо справді не допомогла, тому що у мене вже чергові проблеми... Яка ціна прийому?
хтоя

Повернутись до Психологія стосунків

загрузка...