Що робити якщо чоловік приходить випивший

Про відносини між людьми, робочі аспекти, особисті проблеми, власні переживання, кофлікти та ін.

Що робити якщо чоловік приходить випивший

Повідомлення Mashka93 » 19 листопада 2016, 23:22

Привіт.Потрібна порада зі сторони.Чоловік в будні дні приходить додому випивший,1-2 рази в тиждень, затримується на роботі.Коли п'яний приходить не бушує лягає спокійно спати, але мене це дуже нервує, з цим змиритися я не можу.Я і сварилася і просила і пробувала поговорити , на деякий час помагає і знов те саме, справа не в друзях бо це вже триває довгенько і зміна місця проживаня не помогла, справа в чоловікові.Розлучатися не хочу бо в нас дитина 1 рочок, але сидіти вечорами з дитиною самій і чекати поки він соізволе прийти нема сили.Зустрічалися 5 років, одружені 3 рік, чоловікові 28 років.Порадьте як вчинити,чи можливо чоловіка змінити чи в цьому нічого такого немає чи далі ще гірше буде, бо я заплуталася
Mashka93

загрузка...

Re: Що робити якщо чоловік приходить випивший

Повідомлення Pull » 20 листопада 2016, 04:02

далі буде гірше і в першу чергу найгірше буде для дитини. треба кардинальні зміни поки дитина ще маленька і не страждає від татового пянства.
думайте в першу чергу про дитину - краще ніякого тата поряд,ніж тато-пяниця. і те,що він лягає спати і не бушує - це не аргумент і не показник.
спробуйте ще поговорити востаннє і вияснити чи розуміє він,що в нього вже алко-залежність. якщо він не бачить ніякої проблеми то ставте питання руба:або сім"я або горілка! ви не маєте бути йому нянькою і тягнути на собі таке "ярмо" і дитина вам потім не подякує,і життя ваше може перетворитися на постійну боротьбу з "суперницею-пляшкою"! я,на жаль,дуже пізно зрозуміла це у своєму житті.
Pull

Звідки: "Make love, not war!!!" вайбер/дзвінки: 0979989926 і 0931005729

Повідомлення lubovia » 22 листопада 2016, 10:47

На мою думку не варто переходити на конфлікт.Спочатку треба зрозуміти з яких причин ці випивки ??? Якщо в мене можуть бути за тиждень три дні підряд якісь події чи зустрічі , де ми здівчатами- колегами можемо випити,це не означає, що я алкогольно залежна..! Може попробувати загрузити чоловііка якимось дорученнями та залишити дитину доглядати, щоб не було часу на випивку, а САМІЙ у відповідь піти з подругами на каву.
lubovia

Повідомлення lubovia » 22 листопада 2016, 10:49

Розлучення не вихід з ситуації. Я прожила з чоловіікос 8 років,розлучиласт не через алкоголь....є багато іншої і гіршої біди!. Шість років вже сама виховую сина 12 років і повірте нічого хорошого вцьому немає...
lubovia

Повідомлення Zhannet » 05 грудня 2016, 21:10

Доброго вечора. Ви, по-перше, заспокойтеся і не накручуйте себе. Розлучитися Ви завжди встигнете. Якщо чоловік добрий і гарно ставиться до Вас і до дитини, то спробуйте підключити батьків, родину. Не тримайте все у собі, поговоріть з його батьками чи хто там у нього в авторитеті, тільки спокійно, без зайвих емоцій , нехай вони втрутяться, вплинуть на нього. Подивіться по ситуації, може, само якось втихомириться. Якщо буде йти до гіршого, не дай Боже, тоді можна спробувати піти і пожити з дитиною окремо, а там уже робити якісь висновки - потрібний Вам такий чоловік чи без нього буде краще. Час усе покаже. Головне для Вас - Ваше малятко, а дитині потрібна спокійна і щаслива матуся, у гарному настрої. Без чоловіка можна прожити, іноді навіть дуже непогано, але якщо в цілому стосунки у вас непогані і присутні почуття, то не варто так зразу рушити родину. Подумайте. Всього Вам найкращого.
Zhannet

Повідомлення таняманя » 26 грудня 2016, 09:23

я теж погоджуюсь що причину спочатку знайти треба чого він випиває, а не йде додому. ви ж самі знаєте краще свого чоловіка і всі методи впливу на нього і повинні знати за яку ниточку потягти щоб його змінити(чи сварка, чи угрози,чи тепла розмова,чи може романтика,новий віток ваших стосунків)
якщо у вас дитині 1 рік то я більш ніж впепвнена що вам в більшості випадків не до чоловіка,подивіться на ситуацію його очима яка ви були колись,і яка ви зараз
таняманя

Повідомлення angelsmile26 » 27 січня 2017, 18:23

І я поділюсь досвідом. Одружені ми з чоловіком вже 11 років. Додому він приходить випивший часто, то друга зустрів, то кума, то просто спека на дворі, а пиво найкраще тамує спрагу. Мене це теж дуже дратує, але повірте, коли Ваша дитинка підросте і Ви вийдете "між люди", Ви теж будете в таких ситуаціях, коли будете випивати : чи на роботі свято, чи по дорозі додому з колегами зайшли на пиво, чи просто з подругами зустрілись і захотілось чогось такого "сама не знаю чого". Я так зрозуміла, що Ваш чоловік не п'яниця, просто інколи випиває. Розмовляйте з ним, кажіть про свої почуття. Визначте день для його відпочинку за межами дому, і собі виберіть день- нехай він сидить із дитиною, а Ви погуляйте з подругами, чи просто по місту. Вам сумно, бо він десь ходить, а Ви змушені сидіти з дитиною. Ми всі через це проходимо.
На рахунок того, щоб підключати батьків - спробуйте. В моєму випадку стало тільки гірше, бо свекруха нічим не допомогла зовсім, а моя мама весь час тепер мене "пиляє", що він у тебе п'яниця.
Я бачу п'яницю щодня, такий в мене сусід є, і тому не вважаю свого чоловіка п'яницею. Так і живемо. Дітей він дуже любить, гроші всі в дім несе, не б'ється і не залежний від спиртного. А все інше ми переживемо разом.
Можливо, хтось Вам щось краще порадить, а я живу так і щаслива.
Удачі Вам.
angelsmile26

Повернутись до Психологія стосунків

загрузка...