СП-шні Посиденьки 33

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Re:

Повідомлення КсеніяNSP » 21 квітня 2018, 15:29

Nika2 написав:це зараз такі брови в моді :shock: https://www.mangooutlet.com/es/mujer/ca ... 18,318,320 ?

а що з ними не так? нормальні природні брови. Особисто мені такі більш подобаються, ніж ті нещастя, що дівчата масово собі малюють. Можна було б, звісно, трохи окультурити їх, але загалом - нормальні)
Аватар користувача
КсеніяNSP
 
Повідомлень: 28939
З нами з: 07 лютого 2011, 13:22
Звідки: т.097-47-89-330 Торт- как время, его всегда мало)
Репутация: 594

Повідомлення таньча » 21 квітня 2018, 19:53

+++
таньча
 
Повідомлень: 911
З нами з: 30 червня 2011, 15:37
Репутация: 105

Повідомлення Basalkevych » 21 квітня 2018, 19:55

Дівчата,де купити білі кролячі вушка??
Аватар користувача
Basalkevych
 
Повідомлень: 10222
З нами з: 17 березня 2010, 16:05
Репутация: 671

Повідомлення Лапушка » 22 квітня 2018, 00:11

Маю цікаву проблему. ))
Моя Марта вже 4 роки ходить з рудим пасмом в волосі. Ніяких нарікань не було ні від кого у школі. якось дитина навіть щось таскала у кабінет директорки, справки якісь, й зауважень не було.
на цьому тижні її на перерві зловила завуч й наказала срочно маму у школу. Марта перелякана подзвонила мені, так як я в Здолбунові зараз біля мами з інсультом, то попросила татка Марти вияснити що за проблема. Виявляється у тому пасмі. Наказали його прибрати. Колийній сказав, що більш красити голову дитині ми не будем( ми більше не буууудем). Подзвонив мені, сказав, щоб я розслабилась, це через коси.
На другий день завуч знову приставала до дитини, з питанням де я.
Я подзвонила класному керівникові й розказала про обставини, через які я не прийду до школи, бо просто немаю коли.( коли я вільна від лікарні школа вже закрита).
також сказала, що питання з волоссям може вирішитись тільки або я забриваю дитину наголо, або все залишається як є. бо ні красити у рудий колір її всю, ні освітляти коси я наміру не маю.
Класний посміявсь.
У мене виникає питання, чи це моя персона так розхвилювала когось, чи реально наприкінці навчального року треба комусь колір волосся пересічної п2ятикласниці???
У нашому класі є й чорні канти у дівчат на волосі, чорні пасма, темнофіолетові, зелені прядки, але наше руде пасмо видно вибивається з шкільних стандартів...
трохи зла...
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Re:

Повідомлення nastjushka » 22 квітня 2018, 00:28

Лапушка написав:Маю цікаву проблему. ))
Моя Марта вже 4 роки ходить з рудим пасмом в волосі. Ніяких нарікань не було ні від кого у школі. якось дитина навіть щось таскала у кабінет директорки, справки якісь, й зауважень не було.
на цьому тижні її на перерві зловила завуч й наказала срочно маму у школу. Марта перелякана подзвонила мені, так як я в Здолбунові зараз біля мами з інсультом, то попросила татка Марти вияснити що за проблема. Виявляється у тому пасмі. Наказали його прибрати. Колийній сказав, що більш красити голову дитині ми не будем( ми більше не буууудем). Подзвонив мені, сказав, щоб я розслабилась, це через коси.
На другий день завуч знову приставала до дитини, з питанням де я.
Я подзвонила класному керівникові й розказала про обставини, через які я не прийду до школи, бо просто немаю коли.( коли я вільна від лікарні школа вже закрита).
також сказала, що питання з волоссям може вирішитись тільки або я забриваю дитину наголо, або все залишається як є. бо ні красити у рудий колір її всю, ні освітляти коси я наміру не маю.
Класний посміявсь.
У мене виникає питання, чи це моя персона так розхвилювала когось, чи реально наприкінці навчального року треба комусь колір волосся пересічної п2ятикласниці???
У нашому класі є й чорні канти у дівчат на волосі, чорні пасма, темнофіолетові, зелені прядки, але наше руде пасмо видно вибивається з шкільних стандартів...
трохи зла...

Моя думка така - нічого не міняйте. Ходила дитина з рудим пасмом - нехай далі ходить. Ваша дитина - Ваша справа, і тільки Вам вирішувати як повинна виглядати дівчинка. Сумніваюсь, що є якийсь нормативний акт, який би забороняв дівчаткам фарбувати волосся, обличчя, нігті (в межах розумного звичайно). Тому те, що наказала завуч - абсурд якийсь. Може Марта так свою індивідуальність проявляє!
І якщо Ви особисто не прийшли до школи (на то явно були причини), прийшов батько дитини - які можуть бути запитання, це знову ж таки справа Вашої сім'ї. Інше, що батько погодився прибрати те пасмо, от тільки він своєю чоловічою логікою чи мозком не подумав як це можливо зробити! :mrgreen:
Я пам'ятаю, ми теж з моєю однокласницею постійно фарбували волосся, правда не в 5 класі, а починаючи з 7, але не пасмо, а повністю! Так в 9 вона вже була кольором баклажан, а я дика вишня :lol: , і ніхто не посмів щось сказати - бо мами наші самі нас і фарбували, то які можуть бути запитання :lol:
Аватар користувача
nastjushka
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 27 вересня 2015, 16:35
Звідки: Автовокзал, 12 школа, 0967238073
Репутация: 191

Повідомлення МуленРуж » 22 квітня 2018, 09:37

:D :)
Востаннє редагувалось МуленРуж в 22 квітня 2018, 11:48, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10512
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Повідомлення марго34 » 22 квітня 2018, 10:33

Привіт.Порадьте де купити якісні сонцезахисні окуляри сьогодні.
марго34
 
Повідомлень: 2448
З нами з: 18 вересня 2014, 11:51
Репутация: 201

Re:

Повідомлення Gellazxc » 22 квітня 2018, 11:02

МуленРуж написав:В 5 класі з зеленими прядками? Цікаво хто проявляє індивідуальність дитина чи мама?

а чем покрасить зеленую прядку??
Моей 5. Мечтает вырасти побыстрее, что бы полголовы покрасить в розовый, а полголовы в зеленый :D :D :D
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Re: Re:

Повідомлення КсеніяNSP » 22 квітня 2018, 11:13

Gellazxc написав:
МуленРуж написав:В 5 класі з зеленими прядками? Цікаво хто проявляє індивідуальність дитина чи мама?

а чем покрасить зеленую прядку??
Моей 5. Мечтает вырасти побыстрее, что бы полголовы покрасить в розовый, а полголовы в зеленый :D :D :D

крейдою для волосся) всіх кольорів веселки є, тримається досить нормально. Ну, це з "щадящих" методів. А так, то висвітлюють і тоніком красять.
Аватар користувача
КсеніяNSP
 
Повідомлень: 28939
З нами з: 07 лютого 2011, 13:22
Звідки: т.097-47-89-330 Торт- как время, его всегда мало)
Репутация: 594

Re: Re:

Повідомлення malva » 22 квітня 2018, 12:02

КсеніяNSP написав:
Gellazxc написав:
МуленРуж написав:В 5 класі з зеленими прядками? Цікаво хто проявляє індивідуальність дитина чи мама?

а чем покрасить зеленую прядку??
Моей 5. Мечтает вырасти побыстрее, что бы полголовы покрасить в розовый, а полголовы в зеленый :D :D :D

крейдою для волосся) всіх кольорів веселки є, тримається досить нормально. Ну, це з "щадящих" методів. А так, то висвітлюють і тоніком красять.

так, а можна детальніше? Бо я малій вже кілька років назад подарувала таку крейду, вона нею там собі "фарбується", але жаліється, що вся та крейда обсипається з волосся на одяг, ні на волоссі нічого не видно, і одяг псується...
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення valentina88 » 22 квітня 2018, 12:06

Скоріш за все, якщо дитина в 5 років хоче кольорове волосся,то така дитина передивилась мультиків і дуже балувана,бо ми колись красили волосся в класі 9-у і то не в зелений і рожевий. А коли приходила подруга з ярким макіяжем,то зразу відправлялась в туалет ту всю красу змивати. І я рахую то правильно.
valentina88
 
Повідомлень: 1580
З нами з: 03 квітня 2013, 18:31
Звідки: Рівне.Ювілейне тел.0971133798
Репутация: 86

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 22 квітня 2018, 12:07

я напевно щось не розумію в сучасному фарбуванні, але це зелене волосся виглядає жахливо, прядки такого кольору теж((( тим більше на дитині в 5 класі :o
індивідуальність можна проявити в такому віці іншим способом, а не зеленим волоссям і червоним облізшим манікюром (теж бачила на дівчинці років 10)
реально виглядає як повний несмак(( хіба що є велике бажання щоб повертались люди на вулиці у твій бік :?
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Повідомлення malva » 22 квітня 2018, 12:12

мамочки... які ми тут усі правильні, прямо капєц))))
а я рахую, що хай краще краситься в зелений і при цьому має підтримку і розуміння мами, ніж не фарбована ходить і тайком від батьків покурює чи пробує спиртні напої, бо мама колись не дозволила якусь безобідну фігню, бо вважає ТАК правильно
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Re:

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 22 квітня 2018, 12:15

malva написав:мамочки... які ми тут усі правильні, прямо капєц))))
а я рахую, що хай краще краситься в зелений і при цьому має підтримку і розуміння мами, ніж не фарбована ходить і тайком від батьків покурює чи пробує спиртні напої, бо мама колись не дозволила якусь безобідну фігню, бо вважає ТАК правильно

ми говоримо про 5 клас :shock: ?? я не проти фарбування вцілому , але фарбуватись можна не лише в зелений колір, і в 5 класі ранувато трохи
але це моя особиста думка :)
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Re: Re:

Повідомлення malva » 22 квітня 2018, 12:23

ЛЕНТОЧКА777 написав:
malva написав:мамочки... які ми тут усі правильні, прямо капєц))))
а я рахую, що хай краще краситься в зелений і при цьому має підтримку і розуміння мами, ніж не фарбована ходить і тайком від батьків покурює чи пробує спиртні напої, бо мама колись не дозволила якусь безобідну фігню, бо вважає ТАК правильно

ми говоримо про 5 клас :shock: ?? я не проти фарбування вцілому , але фарбуватись можна не лише в зелений колір, і в 5 класі ранувато трохи
але це моя особиста думка :)

А мені наприклад все одно, хто і як пофарбований, аби людина хороша була.
Хоча я взагалі не зрозуміла - чого усі вчепилися до того зеленого кольору???? КОли Лапушка про зовсім інше говорила. ВОна казала, що діти з зеленим кольором волосся чогось не хвилюють завуча, а от її дитина з руденьким пасмом - очі мозолить. То чого ж так????
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Re: Re:

Повідомлення ЛенаЧ » 22 квітня 2018, 12:49

ЛЕНТОЧКА777 написав:
malva написав:мамочки... які ми тут усі правильні, прямо капєц))))
а я рахую, що хай краще краситься в зелений і при цьому має підтримку і розуміння мами, ніж не фарбована ходить і тайком від батьків покурює чи пробує спиртні напої, бо мама колись не дозволила якусь безобідну фігню, бо вважає ТАК правильно

ми говоримо про 5 клас :shock: ?? я не проти фарбування вцілому , але фарбуватись можна не лише в зелений колір, і в 5 класі ранувато трохи
але це моя особиста думка :)

А типо в пятом классе дети не курят :-(
Когда то в первой школе на практике была, то именно в один пятый класс зайти не возможно было, столько там прокуренных детей сидело.
Да и спиртные напитки пьют и в пятом, и в шестом,.. :-(
У моих тоже пассажиров есть рыжие, раз попробовали года три назад, больше не хотят. Выбеливали после школы на лето, но естественно , что до школы не отросли, сейчас уже и не видно практически, но опыт такой был. Если б я тогда запретила, то думаю было бы намного хуже
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Повідомлення malva » 22 квітня 2018, 12:52

Так, дівчатка, а яке сьогодні свято?))) Чи хтось щось наплутав))
Приходять щойно мої діти з роздачі і мала каже - мама там була якась тьотя і вона тебе з чимось там вітала.
То признавайтеся вже, хто то був і з чим мене вітав?)))) Бо я скільки не напружуюся, не можу ні однієї версії придумати)))
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Re:

Повідомлення КсеніяNSP » 22 квітня 2018, 12:53

malva написав:Так, дівчатка, а яке сьогодні свято?))) Чи хтось щось наплутав))
Приходять щойно мої діти з роздачі і мала каже - мама там була якась тьотя і вона тебе з чимось там вітала.
То признавайтеся вже, хто то був і з чим мене вітав?)))) Бо я скільки не напружуюся, не можу ні однієї версії придумати)))

Жінки-Мироносиці, по суті, церковне свято, коли вшановують жінку і маму.
Аватар користувача
КсеніяNSP
 
Повідомлень: 28939
З нами з: 07 лютого 2011, 13:22
Звідки: т.097-47-89-330 Торт- как время, его всегда мало)
Репутация: 594

Re: Re:

Повідомлення malva » 22 квітня 2018, 12:55

КсеніяNSP написав:
malva написав:Так, дівчатка, а яке сьогодні свято?))) Чи хтось щось наплутав))
Приходять щойно мої діти з роздачі і мала каже - мама там була якась тьотя і вона тебе з чимось там вітала.
То признавайтеся вже, хто то був і з чим мене вітав?)))) Бо я скільки не напружуюся, не можу ні однієї версії придумати)))

Жінки-Мироносиці, по суті, церковне свято, коли вшановують жінку і маму.

дякую) тепер лишилося взнати хто мене привітав) ну бо ж цікаво))
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Світлана1 » 22 квітня 2018, 12:58

знаєте я теж була б проти.я вроді теж за індивідуальність але це повинно робитися якось не так. зараз молодь настільки омолодилася що їхній зовнішній вигляд доходить до абсурду ще з перших класів. потім дивуються звідки згвалтування, наркотики і алкоголь. батьки дозволяють самовиражатися з малих літ. стукте 18 вивчишся і тоді будь ласка виражайся як хочеш. тільки не налітайте і не баньте мене))))) це моя думка. можливо для когось застаріла але дозволь зараз потім не спиниш. я живу біля школи і чесно як гляну які дівчата (про хлопція мовчу, воно мені в пуп дише і вже курить стоїть на перерві) одягаються, попа майже видна, грудь з декольте і макіяж як у ляльки барбі....коли проходжу повз і згадую себе в їх віці, здається що жила ще з мавпами))))) не диво що ті вчителі в школах починають приставати до дівчат. де втримаєшся ))))
Аватар користувача
Світлана1
 
Повідомлень: 8659
З нами з: 30 липня 2013, 14:00
Репутация: 536

Re:

Повідомлення malva » 22 квітня 2018, 13:06

Світлана1 написав:знаєте я теж була б проти.я вроді теж за індивідуальність але це повинно робитися якось не так. зараз молодь настільки омолодилася що їхній зовнішній вигляд доходить до абсурду ще з перших класів. потім дивуються звідки згвалтування, наркотики і алкоголь. батьки дозволяють самовиражатися з малих літ. стукте 18 вивчишся і тоді будь ласка виражайся як хочеш. тільки не налітайте і не баньте мене))))) це моя думка. можливо для когось застаріла але дозволь зараз потім не спиниш. я живу біля школи і чесно як гляну які дівчата (про хлопція мовчу, воно мені в пуп дише і вже курить стоїть на перерві) одягаються, попа майже видна, грудь з декольте і макіяж як у ляльки барбі....коли проходжу повз і згадую себе в їх віці, здається що жила ще з мавпами))))) не диво що ті вчителі в школах починають приставати до дівчат. де втримаєшся ))))

От-от, якраз звідси все і починається.... що діти роблять купу дурниць. Не знаю, скільки вам років, Світлано, але я чогось думаю, що я старша за вас на років 10 точно. Але мене батьки виховували по іншому. Мені не забороняли нічого, просто розказували, що варто, а що не варто робити. А коли я поступила, поселилася в гуртожиток, зі мною в кімнаті жила одна дівчина, якій батьки усе забороняли. І от вона виросла, поступила і дорвалася. Це був жах! Вона курила по чорному, бухала, у нас в гостях практично кожну ніч залишався якийсь її хахаль-ухажор(усім біло за 40 і вони були такими собі алкашиками, ну, інших чомусь вона не знаходила). А мені цього всього зовсім не хотілося, мені це не цікаво було... Я до цього часу, в свої 38, так ні разу і не спробувала сигарету закурити... Про інше вже не кажу... Мені не забороняли, і мені не хотілося, а їй дуже хотілося.... ну добре, як добре(хоча як це все може бути добре???), а потім небажані вагітності, аборти і т.д. Ну от це моя думка. Я не кажу, щоб казати своїй дитині в 7 класі - піди переспи з сусідом, щоб не хотілося. Але речі, які ні на що не впливають, можна дозволяти. ЩОб коли ти колись заборониш щось дійсно непотрібне, дитина прислухалася....
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Світлана1 » 22 квітня 2018, 13:09

та ні я не така катигорична, теж так вважаю що забороняти не потрібно, але дозволяти все бо так захотілося не підтримую. я спершу поясню чому так не варто робити покажу пру прикладім правоти своєї думки а тоді вислухаю дитину. якщо ніяк вплинути не зможу то категорично забороняти не буду. але ж вседозволеніть теж не вихід. думаю в 5 класі ще рішення мають обговорюватися з мамою і чекати її одобрення. принаймні мене так виховали і я не зірвалася з катушок як вирослі і поїхала вчитися в інше місто. я знала що постидно що ні.
Аватар користувача
Світлана1
 
Повідомлень: 8659
З нами з: 30 липня 2013, 14:00
Репутация: 536

Повідомлення Світлана1 » 22 квітня 2018, 13:13

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Світлана1
 
Повідомлень: 8659
З нами з: 30 липня 2013, 14:00
Репутация: 536

Re:

Повідомлення malva » 22 квітня 2018, 13:31

Світлана1 написав:та ні я не така катигорична, теж так вважаю що забороняти не потрібно, але дозволяти все бо так захотілося не підтримую. я спершу поясню чому так не варто робити покажу пру прикладім правоти своєї думки а тоді вислухаю дитину. якщо ніяк вплинути не зможу то категорично забороняти не буду. але ж вседозволеніть теж не вихід. думаю в 5 класі ще рішення мають обговорюватися з мамою і чекати її одобрення. принаймні мене так виховали і я не зірвалася з катушок як вирослі і поїхала вчитися в інше місто. я знала що постидно що ні.

Особисто для мене фарбування волосся і вседозволеність - це різні речі. І да, дитина має радитися з мамою, але якщо дитина знає, що мама все одно усе заборонить, то смисл радитися - все одно ж заборонить. Тому я купила своїй дитині мєлкі для волосся, лаки для нігтів, помади і т.д. Чи нафарбована моя дитина, чи ні - це не впливає на її моральні якості. Не знаю, як буде далі, але у нас в 10му класі, немає проблем ніяких. От зустріла одну родітєльніцу однокласниці моєї малої і та жаліється, що дитина від рук відбилася. Каже - забороняла їй усе... а тепер пожинає плоди... А я не забороняла... Кажу, не знаю, як буде далі, але поки мій метод діє...
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 22 квітня 2018, 13:40

ніхто не каже категорично забороняти фарбувати волосся чи нігті, але потрібно розуміти що є школа , а є відпочинок з друзями , дискотеки і т.д, і одяг і зовнішній вигляд для кожної ситуації має бути відповідний
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Повідомлення Світлана1 » 22 квітня 2018, 13:46

ЛЕНТОЧКА777

саме це я і хотіла сказати )))) просто напевно занадто категорично написала. є рамки поведінки які батьки повинні вчити своїх дітей.
Аватар користувача
Світлана1
 
Повідомлень: 8659
З нами з: 30 липня 2013, 14:00
Репутация: 536

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 22 квітня 2018, 13:46

Круто перейти від рудого волосся до наркоманії)))
стукте 18 вивчишся і тоді будь ласка виражайся як хочеш.
а потім кончиш ВНЗ тоді роби що хочеш, потім 22 - замуж виходь бо часікі тікают старой дєвой останешся, 24 - ви вже два роки одружені де внуки? Може ви хворі?
А потім сидить дівчина яку гнали все життя вперед в пелюшках і думає куда я докотилася, де мої дискотеки до ранку, де мої гулянки? І давай в загул....
Супер да.
Вважайте це майже автобіографічною розповіддю. Бо хоч дітей я не винесла з першого шлюбу...
Я малому крашу ногті в рожевий зелений чи чорний і не бачу в цьому нічого поганого...
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 22 квітня 2018, 13:48

А право на зелене волосся це те саме що і право на власну думку. Хочете щоб ваші діти жили вашими думками?
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 22 квітня 2018, 13:56

Світлана1 написав:ЛЕНТОЧКА777

саме це я і хотіла сказати )))) просто напевно занадто категорично написала. є рамки поведінки які батьки повинні вчити своїх дітей.

Поведінка і зовнішній вигляд це трошки різні речі.
До речі у нас в країні носіння форми є необов'язковим. І школа не має права приймати місцеві "закони" стосовно форми чи вигляду. Лише рекомендації.
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення Pull » 22 квітня 2018, 14:00

Світлана1 написав:та ні я не така катигорична, теж так вважаю що забороняти не потрібно, але дозволяти все бо так захотілося не підтримую. я спершу поясню чому так не варто робити покажу пру прикладім правоти своєї думки а тоді вислухаю дитину. якщо ніяк вплинути не зможу то категорично забороняти не буду. але ж вседозволеніть теж не вихід. думаю в 5 класі ще рішення мають обговорюватися з мамою і чекати її одобрення. принаймні мене так виховали і я не зірвалася з катушок як вирослі і поїхала вчитися в інше місто. я знала що постидно що ні.

з вашого попереднього допису в мене виникла думка,що ви вважаєте постидним міні та глибоке декольте і що жертви згвалтувань самі в тому винні бо мабуть виглядали вони провокуюче(( це дуже прикро :(
от методи і принципи мальви мені дуже імпонують. більше довіри,більше спокійних розмов і гарних прикладів,менше дурних категоричних заборон і придуманих рамок і все буде йти в правильному напрямку.
я всій час теж певно викликала чиєсь фарисейське обурення своїм виглядом :lol:
кінець 70-х - початок 80-х років,а я з яскравим макіяжем вдень і в просвітляючому платті з марльовки під яким(о ужас :lol: ) не те що комбінації чи підюпника нема,а навіть і бюстгалтера :lol: - бо літо і жарко)))
Аватар користувача
Pull
 
Повідомлень: 5827
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: "Make love, not war!!!" вайбер/дзвінки: 0979989926 і 0931005729
Репутация: 311

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги