Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Повідомлення Scarlet » 29 грудня 2018, 21:35

я донька вчителя..
це кара :roll:
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re:

Повідомлення olyavolya » 29 грудня 2018, 23:30

dinamovka написав:Меня проперло, извините) Я всё)))

огромное спасибо за это "поперло". Вы дали очень и очень хороший повод подумать.
Я относилась к этой ситуации с позиции своего детства и возраста моих теперешних детей, конечно. Мои родители старались привнести именно вот эту ситуацию, которую вы приводите в пример в позиции В. Только результат у меня получился другой) стоять за меня не пойдут, надо самой. И это не плохо, в целом. Я могу за себя постоять, но чувства опоры и "несокрушимой стены за спиной" очень не хватает. И близким от этого тоже тяжело, потому что они могут сейчас делать все что угодно, но "все равно в детстве у тебя велосипеда не было".
Но в целом - мои дети - это же не я, ни к чему на них проецировать мои тараканы)
И еще - я бы точно не пошла разбираться, если бы ребенок говорил - нет, пожалуйста, не иди. Если бы я шла - то шла бы когда был бы запрос с его/ее стороны.
И правда, большое вам спасибо за детально описание ситуации с разных сторон! Мне теперь точно есть над чем подумать. Я пока не уверена, что разделяю вашу точку зрения, но гораздо менее уверена - что против)) напишу, как немного соберусь с мыслями.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення MiraKatya » 30 грудня 2018, 00:17

Саме найгірше і не правильне що роблять батьки при дітях обговорюють вчителів, виказують своє "фе" та порівнюють дітей у класі.
Повірте відмінник може роботу написати роботу на 2 і від цього ніхто не застрахований...
Не знаю чому стільки нервір про оцінки.
А цим всім можна лише в дитини підігріти ненависть до тієї Марти та неповагу до вчителя.
А може та Марта стане найкращою подругою Вашої дитини... Так собі роздуми
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення dinamovka » 30 грудня 2018, 00:56

Когда ребенок говорит "нет, пожалуйста, не иди" , то ребенок понимает последствия как угрозу, и скорее всего не вследствие своих дедуктивньіх способностей, а на основе пережитого опьіта. То есть когда-то уже не сработало, и в єтот раз мама будет не сильньім игроком.
По поводу сравнения с другими , - єто грабли на которьіе натьікают себя взросльіе, и подсталяют их детям. Ведь у нас взросльій и зрельій человек не свободен от такого закапьівания себя) абьі у соседа хата не вьіше, чтоб дите на горшок село не позже Любочки, чтоб платье бьіло по круче сотрудницьі. Єти рамки сравнения лишают человека свободьі, и делают из окружения конкурентов. Куда тяжелее на свете жить и развиваться с чувством зависти от постоянного сравнения.
И Марта действительно может бьіть другом, если не рассматривать ее как конкурентку, а ведь она и не конкурентка. Если поменять взгляд, то обиду можно скоректировать на продуктивность и постановку правильной цели.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення MiraKatya » 30 грудня 2018, 01:17

Scarlet написав:я донька вчителя..
це кара :roll:

Співчуваю :mrgreen:
Саме страшне ще попасти до мами в клас, як кажуть попа буде синя...
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення vika22 » 30 грудня 2018, 12:21

Про оцінки. Знайома учитель зі стажем більше 20 років виіхала у Німеччину і влаштувалася учителем. Все добре. Провела контрольну роботу
А потім по результатам урок над помилками. З дітьми розібрали хто що зробив не правильно. За годину після цього іі визвав директор і попередив, що вона не має права на загал 1.розголошувати оцінки дітей;
2. Вказувати на помилки;
3. Порівнювати учнів.
Це усе має бути один на один. Це там розглядається як непрофесіоналізм учителя.
Аватар користувача
vika22
 
Повідомлень: 5534
З нами з: 06 січня 2011, 12:23
Репутация: 503

Re:

Повідомлення Julka260 » 30 грудня 2018, 12:26

vika22 написав:Про оцінки. Знайома учитель зі стажем більше 20 років виіхала у Німеччину і влаштувалася учителем. Все добре. Провела контрольну роботу
А потім по результатам урок над помилками. З дітьми розібрали хто що зробив не правильно. За годину після цього іі визвав директор і попередив, що вона не має права на загал 1.розголошувати оцінки дітей;
2. Вказувати на помилки;
3. Порівнювати учнів.
Це усе має бути один на один. Це там розглядається як непрофесіоналізм учителя.

так і в наших школах вчитель не має права на загал зачитувати оцінки учнів, тим більше публікувати фото журналу в групі у вайбері.
Аватар користувача
Julka260
 
Повідомлень: 5391
З нами з: 01 листопада 2011, 15:54
Звідки: 12 школа, 0675278108
Репутация: 322

Повідомлення dinamovka » 30 грудня 2018, 14:36

І на батьківських зборах не має права говорити на загал про поведінку дитини, чи успішність)
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 30 грудня 2018, 16:30

боюся спитати.. а в дупу дмухати можна??? і бажано теж кожному окремо :mrgreen:
жесть взагалі(((
лишилося ще оцінки відмінити, як вище писали, можна не тільки до 4 класу а й до 12, що там "мєлочіться"... і взагалі буде красота :mrgreen:
співчуваю вчителям, скоро взагалі рота не можна буде відкрити :?
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 30 грудня 2018, 17:40

Julka260 написав:
vika22 написав:Про оцінки. Знайома учитель зі стажем більше 20 років виіхала у Німеччину і влаштувалася учителем. Все добре. Провела контрольну роботу
А потім по результатам урок над помилками. З дітьми розібрали хто що зробив не правильно. За годину після цього іі визвав директор і попередив, що вона не має права на загал 1.розголошувати оцінки дітей;
2. Вказувати на помилки;
3. Порівнювати учнів.
Це усе має бути один на один. Це там розглядається як непрофесіоналізм учителя.

так і в наших школах вчитель не має права на загал зачитувати оцінки учнів, тим більше публікувати фото журналу в групі у вайбері.

100% наша вчителька так і робить, не розголошує оцінки.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення Афіна2018 » 30 грудня 2018, 17:41

dinamovka написав:І на батьківських зборах не має права говорити на загал про поведінку дитини, чи успішність)

Тільки про фінансові потреби :lol:
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Афіна2018 » 30 грудня 2018, 17:43

Так у нас і відбувається, тільки може сказати загальні фрази, щось типу 20 % написали на відмінно, 40 % середній рівень і т.д.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення Маришка » 30 грудня 2018, 21:57

ЛЕНТОЧКА777 написав:боюся спитати.. а в дупу дмухати можна??? і бажано теж кожному окремо :mrgreen:
жесть взагалі(((
лишилося ще оцінки відмінити, як вище писали, можна не тільки до 4 класу а й до 12, що там "мєлочіться"... і взагалі буде красота :mrgreen:
співчуваю вчителям, скоро взагалі рота не можна буде відкрити :?

Чесно кажучи не розумію ваш сарказм :roll:
Як на мене - то це нормально не розголошувати оцінки назагал, наша вчителька теж цього дотримується, відповідає конкретно - тільки коли хтось з батьків питає сам. Що краще було як раніше обзивали і казали - що ти двоєчнік, і нічого з тебе не буде, хіба свиней пасти?(((((
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 30 грудня 2018, 22:30

Маришка написав:
ЛЕНТОЧКА777 написав:боюся спитати.. а в дупу дмухати можна??? і бажано теж кожному окремо :mrgreen:
жесть взагалі(((
лишилося ще оцінки відмінити, як вище писали, можна не тільки до 4 класу а й до 12, що там "мєлочіться"... і взагалі буде красота :mrgreen:
співчуваю вчителям, скоро взагалі рота не можна буде відкрити :?

Чесно кажучи не розумію ваш сарказм :roll:
Як на мене - то це нормально не розголошувати оцінки назагал, наша вчителька теж цього дотримується, відповідає конкретно - тільки коли хтось з батьків питає сам. Що краще було як раніше обзивали і казали - що ти двоєчнік, і нічого з тебе не буде, хіба свиней пасти?(((((

я більше мала наувазі звичайно не зачитування оцінок, а поведінку і інші ньюанси, обговорення і виправлення помилок наприклад, чому вчитель не може зробити це в класі нерозумію :roll: про поведінку то взагалі окрема тема, як на мене то на ній сьогодні потрібно акцентувати не менше ніж на оцінках, а не розводити потім руками і виясняти як таке можливо коли в ютюбі відео викладуть, як дівчата тягають одна одну за волосся, а хлопці стоять знімають на телефон(( це вже більше стосується старшої школи звичайно, але і в молодшій є свої ньюанси
про образи тим більше обзивання мова взагалі не йде :shock:
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Повідомлення Маришка » 30 грудня 2018, 22:51

Говорили про оцінки і помилки, а зайшло далеко.... Тому мені не зрозумілий хід думок((((
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 30 грудня 2018, 23:05

Маришка написав:Говорили про оцінки і помилки, а зайшло далеко.... Тому мені не зрозумілий хід думок((((

говорили про все :) я від прочитаного в комплексі)
dinamovka написав:І на батьківських зборах не має права говорити на загал про поведінку дитини, чи успішність)
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Повідомлення Афіна2018 » 30 грудня 2018, 23:38

Говорити про поведінку можна, але особисто з батьками, до чого тут інші учасники навчального процесу. Або якщо когось ображають, то ще й батьки цієї дитини мають бути задіяні, а інші чим допоможуть?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Sim0na » 30 грудня 2018, 23:42

трішки гумору чи то вже іронії....
а може хтось впізнає себе?))))))
Школа в недалеком будущем…
В то время, когда одни учителя патрулировали улицы, другие были заняты мониторингом соцсетей и составлением подробных отчётов.
Родители смотрели на учителей через камеры (в ухо каждого учителя был воткнут наушник, там наперебой слышалось "Спросите Петеньку, Ваню, Машу. А почему вы это упражнение делаете, а не то? А мел возьмите лучше зеленый, он Грише больше нравится";-).
Тетрадей у детей не было, ручек тоже. Заставлять покупать запрещено, нарушает право на бесплатное образование.
Марьванна, умело увернувшись от полетевшего в неё куска белого мела, продолжала урок.
"Гриша, как здорово ты мелом кидаешься, это талант, молодец" — сказала она.
Делать замечания детям было запрещено. Это нарушало их душевное равновесие и мешало развитию.
"Указом 44554455 запрещается использование мела на уроках" — проорал громкоговоритель, висевший в классе.
Это был уже третий указ за последние 25 минут.
Марьванна посмотрела на свой класс. Парт не было. Это была мера безопасности, принятая указом 33443344.
А началось всё с того, что ребенок ударился об угол парты пару лет назад, парты сделали круглыми. Потом какой-то ребенок ударился головой об парту, и их стали делать мягкими. А мягкие парты сложно мыть, какой-то ребенок испачкал рукав рубашки. Ох и скандалище был. Потом, чтобы не рисковать, решили запретить все парты.
Стульев, книг, цветов, стендов тоже не было. Мы даже не подозреваем, сколько в них опасности. Со стула можно упасть, цветок разбить и испачкаться, но стенды и книги — это самое опасное. В них были знания, а знания в готовом виде — это опиум для учеников. Знания нужно добывать. Но без книг.
Открылась дверь, и зашла статная дама с красными губами.
"Марьванна, а почему Вы стоите? Стоять нельзя, вы возвышаетесь над учеником, это наносит им травму. И указ 2255227 это запрещает. И, ну, Марьванна, как не стыдно, мел в руках, его же запретили. Я хотела вот что сказать: нужен отчет. Срочно, ещё вчера. О количестве учеников с зелеными глазами в 1964 году по нашей школе. Требуют, сами понимаете"
Дверь захлопнулась.
Ваня отвлекся от интереснейшего разговора с Мишей.
"Указ номер 77887788 запрещает двери. Они отвлекают детей от коммуникации, что может повлечь проблемы социализации"
"Марьванна, Даша загрустила, развеселите. Лёню не спрашивайте, мы были на дне рождении сына брата жены моего друга, сами понимаете, как это важно, урок не успели выучить" — не замолкал наушник.
Марьванна стерла с доски 2+2=4 и мОлОко.
Завтра будет то же самое, но уже без мела.
Был май, одиннадцатый А класс пошел на перемену.

Занавес.

К сожалению это наше НЕДАЛЕКОЕ будущее. И в написанном выше, есть уже доля (и не малая) сегодняшней реальности.
Аватар користувача
Sim0na
 
Повідомлень: 9406
З нами з: 08 травня 2011, 23:24
Звідки: Рівне
Репутация: 229

Повідомлення Scarlet » 30 грудня 2018, 23:46

чорт, це так пєчально(((
я теж вчитель, і все, що написане вище - мої реалії :cry:
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 31 грудня 2018, 00:52

Sim0na дуже влучно, і дійсно половина з того вже сьогоднішня реальність((
як кажуть було б смішно якби не було так сумно...
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Re:

Повідомлення ЯТетяна » 02 січня 2019, 00:08

Афіна2018 написав:В моєму класі взагалі вчилася дочка директора нашого ж ліцею. Вела вона себе абсолютно нахабно і безпардонно, могла матюкатися до інших учнів просто посеред уроку, і.. закінчила ліцей з золотою медаллю :))) з тих пір погано відношусь до дітей вчителів, заучів і директорів :))

"Елітар"?))))
Аватар користувача
ЯТетяна
 
Повідомлень: 535
З нами з: 16 лютого 2016, 16:13
Звідки: Рівне
Репутация: 63

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 02 січня 2019, 12:55

ЯТетяна написав:
Афіна2018 написав:В моєму класі взагалі вчилася дочка директора нашого ж ліцею. Вела вона себе абсолютно нахабно і безпардонно, могла матюкатися до інших учнів просто посеред уроку, і.. закінчила ліцей з золотою медаллю :))) з тих пір погано відношусь до дітей вчителів, заучів і директорів :))

"Елітар"?))))


Якщо бракує вивовання то це не залежить хто батьки в дитини, навіть в домогосподарок, які не працюють є такі діти, по яким давно різка плаче. :mrgreen:
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення маска » 02 січня 2019, 22:55

Доброго вечора.
Можливо не зовсім доречно тут писати,але можливо хтось зможе підказати де у Рівненському районі чи області є священик прозорливий або церковна людина,яка зможе допомогти, є проблеми зі здоров'ям, яким лікарі не знаходять пояснення.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Альонка1986 » 02 січня 2019, 23:24

На коліна і до живого Бога моліться
Альонка1986
 
Повідомлень: 2232
З нами з: 04 вересня 2015, 09:04
Репутация: 122

Re:

Повідомлення vika22 » 03 січня 2019, 09:21

маска написав:Доброго вечора.
Можливо не зовсім доречно тут писати,але можливо хтось зможе підказати де у Рівненському районі чи області є священик прозорливий або церковна людина,яка зможе допомогти, є проблеми зі здоров'ям, яким лікарі не знаходять пояснення.

Чула, що на Білівських хуторах в церкві є такий батюшка.
Або матушка Анна (десь біля Сосновки) колись дали мені тел., але не знаю чи дійсний 0982230489.
Аватар користувача
vika22
 
Повідомлень: 5534
З нами з: 06 січня 2011, 12:23
Репутация: 503

Re:

Повідомлення МуленРуж » 03 січня 2019, 11:44

Альонка1986 написав:На коліна і до живого Бога моліться

Спитаю...
а хто є живим богом?
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10517
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Re:

Повідомлення irena28 » 03 січня 2019, 12:16

маска написав:Доброго вечора.
Можливо не зовсім доречно тут писати,але можливо хтось зможе підказати де у Рівненському районі чи області є священик прозорливий або церковна людина,яка зможе допомогти, є проблеми зі здоров'ям, яким лікарі не знаходять пояснення.

Село Плоска, Острозький р-н. Отець Ярослав. ( сама не зверталася, але багатьом допомагає і вже допоміг)
irena28
 
Повідомлень: 1731
З нами з: 03 серпня 2013, 23:47
Звідки: Здолбунів. 0972405054
Репутация: 179

Повідомлення маска » 21 лютого 2019, 02:18

Порадьте, будь ласка, юриста для консультації, який спеціалізується на розлученнях.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re:

Повідомлення маска » 21 лютого 2019, 10:11

маска написав:Порадьте, будь ласка, юриста для консультації, який спеціалізується на розлученнях.

Ніхто не знає?
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re: Re:

Повідомлення Julka260 » 21 лютого 2019, 10:19

маска написав:
маска написав:Порадьте, будь ласка, юриста для консультації, який спеціалізується на розлученнях.

Ніхто не знає?

memberlist.php?mode=viewprofile&u=26538
Аватар користувача
Julka260
 
Повідомлень: 5391
З нами з: 01 листопада 2011, 15:54
Звідки: 12 школа, 0675278108
Репутация: 322

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги