Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Повідомлення маска » 14 вересня 2018, 19:41

Привіт.
Ніяк не можу справитись з неврозом. Постійна тривога, страх, інколи напади панічного страху. Такий стан вже майже рік. Інколи ніби легше стає, інколи страшно накриває. Перечитала купу всього на цю тему, постійно приймаю щось заспокійливе. Думала причина в роботі, бо основна тривога була через неї. Спробувала змінити, знову купа страхів, нічого не подобається, нічого не радує. Мучуся тим, чи правильно зробила і т.д. Легше було, поки була на відпочинку у відпустці і то перед від'їздом нападала паніка, що готова була аж відмовитися від поїздки...
Порадьте, до кого з лікарів можна звернутися в Рівному, хто може вивести з такого стану? Бо світ зовсім не милий, я постійно себе мучу, не можу тверезо дивитися на речі, нічого не хочу, нічого не радує, дуже схудла. Навіть не думала, що може бути такий стан. Хоча вдома, в сім'ї все добре.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення olyamelnichuk » 14 вересня 2018, 21:47

Маска, напишіть в пп
Аватар користувача
olyamelnichuk
 
Повідомлень: 2306
З нами з: 22 вересня 2010, 16:02
Репутация: 147

Повідомлення Маришка » 14 вересня 2018, 21:52

Маска - ви молодець, що просите допомоги, обов'язково шукайте і не здавайся!

П.с. радити психолога, трохи схоже як перукаря((( може бути спеціаліст хороший, але вам не підходить по техніці роботи (в мене так було) - тому читайте відгуки і роботу, зараз в багатьох є сторінки у ФБ де все викладене, шукайте - пробуйте і все вийде!
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення dinamovka » 14 вересня 2018, 22:28

В нас в сім´ї всд тривало місяця три. Стан важкий, так, але ви маєте знати, що цьому є кінець! Тому не втрачайте оптимізму і прагнення вилікуватись!
Звертались до багато яких лікарів, страх був щодо стану здоров´я. Тому перед тим, як ми зрозуміли що це психологічне, ми відвідали багатьох лікарів ´фізичних´.
Як саме викарабкались з цього стану, то точно важко сказати. Мабуть то сукупність дій і моментів. Дуже допомогла психолог Скороход Олександра. В неї досвід роботи з всд. Дорого трохи, але без неї не викарабкались би мабуть. Бо розмови з родичами і друзями не допомогали, а лише більше пригнічували.
Також дуже допомогали прогулянки. По годині мінімум, ато по двів день гуляли на свіжому повітрі. Просто наматували круги. А потім закінчилась зима, якось з весною і настрій поліпшився, поїхали на відпочинок, потім зявидась цікава справа..
Я вам раджу не залишатися з проблемою сам на сам. Ми теж багато читали, знаю є люди які ссебе в тому закопують на роки. Тому не пошкодуйте фінансів, та розберіться в собі разом з психологом.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення маска » 14 вересня 2018, 22:42

dinamovka написав:В нас в сім´ї всд тривало місяця три. Стан важкий, так, але ви маєте знати, що цьому є кінець! Тому не втрачайте оптимізму і прагнення вилікуватись!
Звертались до багато яких лікарів, страх був щодо стану здоров´я. Тому перед тим, як ми зрозуміли що це психологічне, ми відвідали багатьох лікарів ´фізичних´.
Як саме викарабкались з цього стану, то точно важко сказати. Мабуть то сукупність дій і моментів. Дуже допомогла психолог Скороход Олександра. В неї досвід роботи з всд. Дорого трохи, але без неї не викарабкались би мабуть. Бо розмови з родичами і друзями не допомогали, а лише більше пригнічували.
Також дуже допомогали прогулянки. По годині мінімум, ато по двів день гуляли на свіжому повітрі. Просто наматували круги. А потім закінчилась зима, якось з весною і настрій поліпшився, поїхали на відпочинок, потім зявидась цікава справа..
Я вам раджу не залишатися з проблемою сам на сам. Ми теж багато читали, знаю є люди які ссебе в тому закопують на роки. Тому не пошкодуйте фінансів, та розберіться в собі разом з психологом.

Про розмови з родичами і друзями ви праві, я ніби шукаю від них відповіді, а далі ніби ще більше вганяю себе в нерішучість, знов накручую себе ще більше...
Прогулянки поки не допомагають, гуляю з дитиною. То поки він грається, я знов думками загризаю себе. І шопінг не милий, постійно якась розгублена.
А на лікаря готова витратитись, якщо справді допоможе. Бо на ліки з реклами вже немало потрачено.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Іринааа77 » 14 вересня 2018, 23:26

Маска, не мішало б гормони щитовидки перевірити, тривожніть, страх , це симптоми гормон.дисбалансу.
Аватар користувача
Іринааа77
 
Повідомлень: 6823
З нами з: 30 вересня 2009, 09:46
Репутация: 516

Re:

Повідомлення маска » 14 вересня 2018, 23:41

Ирина77 написав:Маска, не мішало б гормони щитовидки перевірити, тривожніть, страх , це симптоми гормон.дисбалансу.

Доречі, робила узд щитовидки і була в ендокринолога. Сказали, що все в нормі. А з рештою скар сказали звернутися до терапевта. Тому я і зрозуміла, що напевно потрібно звернутися до невропатолога, чи психолога.... порадьте, хто з таким стикнувся, куди бігти
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Scarlet » 15 вересня 2018, 11:24

Маска, а як у вас із самооцінкою?
Ви себе любите? По-справжньому
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Повідомлення koshluda » 15 вересня 2018, 12:44

Знайомий радив психолога з мірющенка. Говорить, що вона саме медик- психолог
koshluda
 
Повідомлень: 859
З нами з: 08 травня 2009, 20:40
Репутация: 59

Re:

Повідомлення Наталія204 » 16 вересня 2018, 01:00

dinamovka написав:В нас в сім´ї всд тривало місяця три. Стан важкий, так, але ви маєте знати, що цьому є кінець! Тому не втрачайте оптимізму і прагнення вилікуватись!
Звертались до багато яких лікарів, страх був щодо стану здоров´я. Тому перед тим, як ми зрозуміли що це психологічне, ми відвідали багатьох лікарів ´фізичних´.
Як саме викарабкались з цього стану, то точно важко сказати. Мабуть то сукупність дій і моментів. Дуже допомогла психолог Скороход Олександра. В неї досвід роботи з всд. Дорого трохи, але без неї не викарабкались би мабуть. Бо розмови з родичами і друзями не допомогали, а лише більше пригнічували.
Також дуже допомогали прогулянки. По годині мінімум, ато по двів день гуляли на свіжому повітрі. Просто наматували круги. А потім закінчилась зима, якось з весною і настрій поліпшився, поїхали на відпочинок, потім зявидась цікава справа..
Я вам раджу не залишатися з проблемою сам на сам. Ми теж багато читали, знаю є люди які ссебе в тому закопують на роки. Тому не пошкодуйте фінансів, та розберіться в собі разом з психологом.

++++ За Олександру. Дуже професійний психолог!
Аватар користувача
Наталія204
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 28 травня 2013, 20:17
Звідки: Рівне 068 426 49 72
Репутация: 263

Повідомлення маска » 24 вересня 2018, 14:52

Привіт всім, маю проблему і прошу поради
У брата залежність від алкоголю дуже задавнена, довго не визнавав її, наразі визнав що проблема є, шукаєм спосіб полікувати, згодився на це зранку і вже знову пяний :( в Катюжанці був вже два рази і недало результату
Дуже важко бачити і розуміти що твоя рідна людина пропадає, мама вже всі сльози виплакала, а йому байдуже на все...він працює в Києві,пообіцяв мені що приїде до мене в Рівне якщо знаду якийсь варіант виходу з цього стану
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення маска » 24 вересня 2018, 14:54

Поділіться контактами якщо хтось щось знає
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re:

Повідомлення Kethrin » 24 вересня 2018, 16:22

маска написав:Привіт всім, маю проблему і прошу поради
У брата залежність від алкоголю дуже задавнена, довго не визнавав її, наразі визнав що проблема є, шукаєм спосіб полікувати, згодився на це зранку і вже знову пяний :( в Катюжанці був вже два рази і недало результату
Дуже важко бачити і розуміти що твоя рідна людина пропадає, мама вже всі сльози виплакала, а йому байдуже на все...він працює в Києві,пообіцяв мені що приїде до мене в Рівне якщо знаду якийсь варіант виходу з цього стану

Привіт!
Якщо маєте бажання - напишіть мені в пп, але не під маскою. Не хочу виносити це на загал. Напишу Вам детальніше що і як.
Теж мали таку проблему в сім'ї і, дякувати Богу, вже довгий час про неї навіть не згадуємо.
Аватар користувача
Kethrin
 
Повідомлень: 3165
З нами з: 07 березня 2017, 17:31
Звідки: Колоденка; 12 школа.
Репутация: 260

Повідомлення маска » 16 жовтня 2018, 12:41

Дівчата, з чого починати розлучення? Одружені давно, є дитина. Зберігати сімю вже нема ні сил ні бажання, не хочу щоб він був зі мною і дитиною в одній квартирі, не хочу щоб у дитини був такий приклад постійно перед очима.
Не працює вже давно, шукати роботу перестав уже давно (менше ніж у мене він получати не хоче, більше кваліфікація не позволяє, якщо йти то тільки туди де нормальний начальник, щоб ніяка малолетка не указувала йому що і як робити, ну і щоб вихідних було достатньо бо в нього хоббі важне), живемо за мою зарплату і передачки з його села (я бухгалтер, дякувати Богу зп поки вистачає на трьох, та й продуктів з села передають не мало), вдома не сильно помагає, може часом помити посуд і пропилесосити, на ринок сходити. Постійно упрікає що я дома тараканів розвожу, срач йому надоїв. Вічні упрьоки в мою сторону, що я йому ізменяю наліво і направо. Я з подругами виходжу раз на кілька місяців, і кожен раз після такого походу в нього тиха істерика, допрос, і не дай Бог я не візьму трубку чи розрядиться телефон, спорчений настрій мені і його обіжена морда гарантовано на добрий тиждень. Ще й кожен раз чуть лі не оправдуватися треба що я була з дівчатами а не на кавалерку бігала.
Поїхати у відпустку, сходити в кафе, виїхати з дитиною на екватор (з курчатова) це в нас непозволіма розкош, і не тому що нема грошей, просто йому впадло. піцу треба їсти вдома, в кіно скучно, краще дома зручно вмоститися, їхати кудись - нафіга бензин тратити, хочеш гуляти - бери дитьо і вали, купити новий одяг - треба ще пояснити нащо воно мені, з відпочинку - прогулянка до мами, в парк або на фоззі за продуктами . Я замучена капітально, розслабитися морально можливості практично не перепадає, та й навіть виспатися і то не на кожні вихідні можу. offtopic "На фоні цього всього інтим у нас так собі, бажання цим займаися виникає все рідше, а раз його не хочу, значить десь налєво ходила, якщо не встгла кінчити - твої проблеми, ти в мене як буржуйка стара, поки розкочегариш за..ся"
Рішення про розлучення я обдумувала не один рік, все чекала що щось на краще поміняється, а воно геть зовсім навпаки. Чоловік реально облінився, а самооцінка взлетіла на небувалу висоту
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення tanyulyka77777 » 16 жовтня 2018, 13:46

Розлучення -це виважене рішення, на основі того, що ви не хочете з цією людиною і вважаєте, що навіть самому жити буде краще. Отож, кілька разів задайте собі питання: чи готові вести самостійне життя, і як воно може змінитися з розлученням,які плюси і мінуси зараз, а які будуть потім(після розлучення).

А чоловік явно дуже невпевнений у собі(це і зарплату хоче високу,і контроль дружини,і приниження). Невідомо що він думає про розлучення і чи тихо мирно зможете розлучитися.
А починати мабуть варто з простої щирої розмови, хоча б для того, щоб зрозуміти його позицію.
tanyulyka77777
 
Повідомлень: 1894
З нами з: 17 вересня 2013, 17:47
Репутация: 180

Повідомлення Маришка » 16 жовтня 2018, 14:13

і почати жити окремо
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Mashka93 » 16 жовтня 2018, 14:18

правильне ви прийняли рішення,найкращі роки це перші,а далі тільки гірше,йдіть і не озирайтеся
Mashka93
 
Повідомлень: 4002
З нами з: 28 січня 2016, 21:37
Звідки: тел.0968587618,Північний
Репутация: 155

Повідомлення Gillettka » 16 жовтня 2018, 14:36

якщо чоловік не проти розлучення і немає майнових спорів, то за допомогою гугла, можна і самому всі документи для суда скласти, якщо можуть бути нюанси, щодо дитини, майна, то краще взяти адвоката
Аватар користувача
Gillettka
 
Повідомлень: 63787
З нами з: 08 вересня 2011, 14:10
Звідки: Роздачі в центрі
Репутация: 3756

Повідомлення маска » 16 жовтня 2018, 14:50

Яку суму потрібно відкласти на адвоката? В нас і майно спільне і дитина.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Лапушка » 16 жовтня 2018, 15:02

Г-г, знайома ситуація, дивіться, якщо квартира ваша, або живете в орендованій, проблеми не має бути взагалі.
Пишите заяву, приклад в неті шукайте, там масса, несіть у суд, рееструйте, оплатите мито, десь приблизно 600 з копійками, вам скажуть дату засідання.
Так як він не працює, дитину утримуєте ви, й житло ваше( чи ви можете самі орендувати), проблеми не буде, якщо благовірний забикує, й почне дитя відсужувати.
Паралельно заяві про розлучення пишіть заяву про стягнення аліментів, зараз сумма виплати щомісячна, якщо тато не працює офіційно й не на біржі - 2400 гривень майже.
Плюс жорстко з боржниками, він хоч працювати піде (офіційно працюючі платять третину зп, а так як часто оформлюють на мінімалку, то вигідніше чоловікам працювати, ніж дивана давити).
Якщо квартира спільнонажита- можливі нюанси з розподілом житла, виплатами, й глухим кутом, якщо пан не захоче виїжджати з своєї частини.
Маю знайомих, які живуть з колишніми чоловіками не один рік разом, бо він не бажає ні продати свою частину, ні з^їхати.
Майте це на увазі, що раптом що, вам треба буде миритися з цим.
Після засідання вам дадуть місяць- два на примирення, на наступному засіданні, якщо ви не примиритесь вас розлучають, треба буде забрати рішення про розлучення через пару днів з секретаріату. Печатки про розлучення зараз не ставлять, але можна в рагсі поставити, щоб не висіла одиноко печатка про шлюб.
Переживається все досить легко, якщо ви налаштовані на розлучення, й ще... я не знаю ні одну жінку, яка пожалкувала про приняте рішення.
Сил вам. Й удачі.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Re:

Повідомлення Маришка » 16 жовтня 2018, 15:06

маска написав:Яку суму потрібно відкласти на адвоката? В нас і майно спільне і дитина.


вам буде потрібен адвокат у разі конфлітку
якщо домовляєтесь нормально - то секретар судду все вам скаже що принести, куди, скільки заплатити судове мито і т.д.
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення Gillettka » 16 жовтня 2018, 15:33

Маришка написав:
маска написав:Яку суму потрібно відкласти на адвоката? В нас і майно спільне і дитина.


вам буде потрібен адвокат у разі конфлітку
якщо домовляєтесь нормально - то секретар судду все вам скаже що принести, куди, скільки заплатити судове мито і т.д.

Але судячи з допису маски, чоловіку буде не дуже зручно розлучатись (хіба зразу хтось підбере на утримання далі), тому навряд пройде все гладко
Аватар користувача
Gillettka
 
Повідомлень: 63787
З нами з: 08 вересня 2011, 14:10
Звідки: Роздачі в центрі
Репутация: 3756

Повідомлення маска » 16 жовтня 2018, 15:43

Дякую дівчата. Конфлікт буде точно.
Квартира куплена в шлюбі. Я продала свою, доложили трохи грошей і купили спільну більшу.
Ще коли жили в моїй (її оформили на мене років у 14), був раз сильний скандал і він кричав що за квартиру буде судитися. Це враховуючи що він там ні раком ні боком не брав участі і навіть ніхто його не приписував.
Тут точно свого не упустить. Треба буде домовлятися щоб продав свою долю мені чи щоб продали цілу квартиру і поділили гроші..

offtopic "Так на душі паскудно.. Вчора зустрілась з подругою, яку давно не бачила. Реально класно посиділи і потріщали, так легко і радісно ввечері було, накінець розвіялась трохи..а сьогодні цілий день зі мною спілкування в стилі "шалава ти підзаборна ", це при тому що алкоголь ми з дівчатами не вживаємо, прийшла ще 11 не було.. але йому ж краще знати, раз не біля нього, значить точно викроїла хоч пару хвилин аби з ким другим десь пере..
І так кожен раз, як тільки у мене припіднятий настрій, він старається його опустити на мінімальну позначку.. І кожен раз чим більше я "провинилась" тим сильніший ігнор і гарчання в мою сторону і тим більше любові і ніжності до дитини.. важко описати, але цей контраст в ставленні на стільки прибиває.."
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Іринааа77 » 16 жовтня 2018, 15:48

чувак обабився точно :)
Нічого він вам не продасть , а нерви змотає капітально ((
Аватар користувача
Іринааа77
 
Повідомлень: 6823
З нами з: 30 вересня 2009, 09:46
Репутация: 516

Re: Re:

Повідомлення маска » 16 жовтня 2018, 15:52

Gillettka написав:
Маришка написав:
маска написав:Яку суму потрібно відкласти на адвоката? В нас і майно спільне і дитина.


вам буде потрібен адвокат у разі конфлітку
якщо домовляєтесь нормально - то секретар судду все вам скаже що принести, куди, скільки заплатити судове мито і т.д.

Але судячи з допису маски, чоловіку буде не дуже зручно розлучатись (хіба зразу хтось підбере на утримання далі), тому навряд пройде все гладко

Мама і підбере і пожаліє і прокормить і одіне
А на розвод я думаю що погодиться, все таки в його очах я галіма а він класний, і порядки гарно наводить, і на місця все складує, а я свиня розкідаю і мусорю кругом. і в сексі мачо на якого дівки мають вішатися, а я буржуйка з поганим розігріваом. А сам с.а навіть ліжко не збирає, про те щоб сховати постіль в діван навіть мова не йде, треба просто накрити пледом, но і то йому впадло, так і буде то валятися то жерти в ліжку.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 16 жовтня 2018, 16:27

Не хочу нагнітати. Але як ви розказує про то легко не буде. І він погодиться на словах а на ділі буде чим довше тріпати вам нерви. Він стверджується за ваш рахунок. Тому ні робота ні розвиток йому не потрібні...
Тобто вже шукайте де будете жити, може частину житла переписати на когось якось по хитрому зробити...
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 16 жовтня 2018, 16:31

маска написав:Мама і підбере і пожаліє і прокормить і одіне
А на розвод я думаю що погодиться, все таки в його очах я галіма а він класний, і порядки гарно наводить, і на місця все складує, а я свиня розкідаю і мусорю кругом. і в сексі мачо на якого дівки мають вішатися, а я буржуйка з поганим розігріваом. А сам с.а навіть ліжко не збирає, про те щоб сховати постіль в діван навіть мова не йде, треба просто накрити пледом, но і то йому впадло, так і буде то валятися то жерти в ліжку.


будьте готові до різного, в плані що погодиться на розлучення :roll: бо в таких ситуаціях зразу все міняється, при чому в крайності :oops:
одне діло когось гнобити і самостверджуватись на тому фоні, і зовсім друге - коли тобі кажуть - що "всьо дарагой, свабодєн..."
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Лапушка » 16 жовтня 2018, 18:16

О, оці спільно нажиті квартири, це така пастка... знайдіть усі документи, будинкову книжку, документи з продажу вашої, усе, що можете знайти. Тишком. Бо можете не довести без них, що взагалісвкладали кошти у купівлю спільної квартири.
Й треба адвоката.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Re:

Повідомлення kalipso » 16 жовтня 2018, 18:20

.....
Востаннє редагувалось kalipso в 17 липня 2020, 18:41, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
kalipso
 
Повідомлень: 14932
З нами з: 25 листопада 2010, 16:26
Репутация: 306

Повідомлення xDIALx » 16 жовтня 2018, 18:36

Щось подібне було і в мене. Єдине, на що колишній погодився, то це переписати свою частку квартири на дітей за рахунок аліментів, бо теж ніде не працював.
xDIALx
 
Повідомлень: 3181
З нами з: 21 листопада 2013, 12:37
Репутация: 219

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги