Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Повідомлення МуленРуж » 27 грудня 2017, 18:39

Щодо дитини можна все обдумати. Наняти наньку. Ходить на роботу, а платить няні. І фіг його що хто скаже чи подумає.
Якби була можливість родити, то більш цинічно до цього підходила б, ніж з першою дитиною(бо було дуууже самоотверженою, тепер думаю, чи варто було. Треба було б більш залишити часу для особистого я)
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10512
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Re:

Повідомлення Сланка » 27 грудня 2017, 20:21

маска написав:Дівчата, потрібна порада. Не дуже хочеться обговорювали сімейні проблеми з подругами і колегами. Проблема в тому, що я ніяк не наважуся на другу дитину а чоловік дуже хоче. Коли одружувалися, планували двох, але життя вносить корективи. Нашому сину 7 років, нам за 30. Дуже сильно затягувати нема вже і куди. А я просто не знаю, чи вистачить мене ще на одну дитину? З сином було не просто і фізично, і морально.Було щось схоже на післяродову депресію, потім відчула що таке соціальна ізольованість в декреті. Допомоги не було ніякої, чоловік багато працює, батьки далеко, дитина і всі труднощі відповідно лише на мені. Через часті дитячі хвороби син до 4 років толком в садочок не ходив і через затяжний декрет я дуже багато втратила в роботі, фактично довелося починати все з нуля. Чоловік хороший батько але через роботу його більше вдома нема як є і з дитиною він мало чим міг допомогти. А останні роки мені так добре, я працюю,маю час для хобі,фінансово стало простіше, дитина вже самостійна. Я просто не готова знову поринати підгузки,поліклініки і т.д. Не хочу псувати з чоловіком стосунки але і народжувати без бажання також не хочу.

Мені через два тижні 33,моїй другій доні 8 міс, старшій майже 9. Довго не народжувала другу дитину,бо НЕ ХОТІЛА!!!Перша вагітність була не дуже легка,пологи теж. З дитиною постійно сама.,ніби і бабусі є,але всі зайняті своїми справама.Мені і добре в декреті було,але я така мама -мама була,вся в дитині. Потім вийшла на роботу,в усіх друзів підросли діти. Знову почалося звичне життя.яке не можна дозволити собі з маленькою дитинкою.(це я так тоді думала) . Теж всі довбали,чому це я так довго не народжую другу ляльку.Ми з чоловіком знали,що хочемо двох діток, але потім,не зараз. І от настав час.коли мені знову захотілося тих безсонних ночей)))Вагітність пройшла легко,пологи ще легше. Якби мені хтось сказав,що маючи маленьку дитинку на ГВ можна повноцінно жити.тільки правельно все спланувати.от чесно. 8 років тому не повірила б. Почейте трохи.час то ще є.а велика різниця між дітьми-це так круто,хоча може то мені так))) А і ще,моя знайома народила собі донечку в 39,маючи дорослого сина і така вона щзаслива)
Сланка
 
Повідомлень: 2014
З нами з: 11 березня 2012, 01:27
Звідки: Костопіль
Репутация: 134

Повідомлення Сланка » 27 грудня 2017, 20:27

І на рахунок того,що з віком з малою дитиною важче. От тут посперечаюся, набагато легше мені зараз,ніж коли було 23 роки і перша дитина.
Сланка
 
Повідомлень: 2014
З нами з: 11 березня 2012, 01:27
Звідки: Костопіль
Репутация: 134

Повідомлення ecuador » 27 грудня 2017, 21:15

Ну 39 - це нестрашно, це ще можна і рожать))))
Аватар користувача
ecuador
 
Повідомлень: 19923
З нами з: 31 липня 2010, 10:16
Звідки: 098два вісім27629
Репутация: 430

Повідомлення ecuador » 27 грудня 2017, 21:17

Маю далеку знайому, нелегке життя мала, стала вдовою після 30, а от Бог дав синочка аж в 46 - первенець))) І вона народила аж в Ізраїлі, і чоловіка там зустріла н а заробітках)) і сюди планує повернутися, бо працювала, а брат тут будинок їй будував за її гроші, так що все в житті складається))
Аватар користувача
ecuador
 
Повідомлень: 19923
З нами з: 31 липня 2010, 10:16
Звідки: 098два вісім27629
Репутация: 430

Повідомлення koshluda » 27 грудня 2017, 22:24

Мене народили в 41, різниця з братом в 17років.
В минулому році продавала комбінезон свого малого - купила пані, яка в 45 вперше стала мамою.
koshluda
 
Повідомлень: 859
З нами з: 08 травня 2009, 20:40
Репутация: 59

Повідомлення olyavolya » 30 грудня 2017, 01:46

А я вот рада, что у моих разница - 1,5 года. Как ращ по причине того, что если бы разница была больше - я бы не собралась за вторым. Сейчас, когда младшей - 4, я думаю - а вот если бы сейчас младенец. и думаю - ну нееееттт. Только только вынырнули, дети стали самостоятельней и снова по кругу? А так я себе сократила сидение в пеленках :-) можно спокойно и дриугим заниматся.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення Lamana » 30 грудня 2017, 12:08

olyavolya написав:А я вот рада, что у моих разница - 1,5 года. Как ращ по причине того, что если бы разница была больше - я бы не собралась за вторым. Сейчас, когда младшей - 4, я думаю - а вот если бы сейчас младенец. и думаю - ну нееееттт. Только только вынырнули, дети стали самостоятельней и снова по кругу? А так я себе сократила сидение в пеленках :-) можно спокойно и дриугим заниматся.

це тому що один за одним - постійно в напрязі...а коли спочатку одненьке, а потім немає..немає...і тааак довго...то хочеться другеньке ще сильніше з кожним роком :)
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Повідомлення olyavolya » 30 грудня 2017, 14:10

да??.... ну посмотрим :-)
мне ребнка то хочется, мне возни вот этой всей не хочется :-) ну и наблюдения за знакомыми - почему то многие говорят, когда единственному ребенку 4-5-6 - что вот вроде и надол, но опять вот это все..
а по поводу возраста - ну я первенца родила в почти 32, в 33 дочку и пока не ставлю абсолютный крест на третьем - поживем увидим :-)
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення Lamana » 30 грудня 2017, 14:20

olyavolya написав:да??.... ну посмотрим :-)
мне ребнка то хочется, мне возни вот этой всей не хочется :-) ну и наблюдения за знакомыми - почему то многие говорят, когда единственному ребенку 4-5-6 - что вот вроде и надол, но опять вот это все..
а по поводу возраста - ну я первенца родила в почти 32, в 33 дочку и пока не ставлю абсолютный крест на третьем - поживем увидим :-)

це точно)
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Повідомлення маска » 03 січня 2018, 19:22

Поділіться досвідом, як ви розподіляєте свій сімейний бюджет. Хто головний у сім'ї по фінансах?
А також , скільки , на вашу думку, має тратитись коштів на продукти, якщо допомоги зі сторони немає? 6-7тис -це багато?
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re:

Повідомлення АнтонінаК » 03 січня 2018, 19:28

маска написав:Поділіться досвідом, як ви розподіляєте свій сімейний бюджет. Хто головний у сім'ї по фінансах?
А також , скільки , на вашу думку, має тратитись коштів на продукти, якщо допомоги зі сторони немає? 6-7тис -це багато?

Ми витрачаємо 1000-1500 в тиждень, тобто десь 6000 в міс і виходить.
АнтонінаК
 
Повідомлень: 964
З нами з: 06 вересня 2016, 22:31
Репутация: 23

Re:

Повідомлення Фрея » 03 січня 2018, 19:39

маска написав:Поділіться досвідом, як ви розподіляєте свій сімейний бюджет. Хто головний у сім'ї по фінансах?
А також , скільки , на вашу думку, має тратитись коштів на продукти, якщо допомоги зі сторони немає? 6-7тис -це багато?

Взагалі тема грошей у сім'ї, це таке "індивідуально індивідуальне" ;) Для когось і 6тис.багато на продукти а для декого мало.
У нас в сім'ї роздільний бюджет, в загальний конверт(рахунок у банку) ми з чоловіком складаєм гроші на купівлю чогось в дім,речей для дітей. Тоді як я з своєї зарплати трачу на їжу, дрібниці для дітей одяг для себе, подарунки чоловіку. Він з звоїх заробіток тратить на себе, дітей(часто це розваги), оренду за квартиру, дрібний ремон. При чому ми постійно в курсі грошових надходжень одне одного.
Нам так простійше, бо можемо на щось розраховувати.
Аватар користувача
Фрея
 
Повідомлень: 2495
З нами з: 30 жовтня 2014, 09:07
Звідки: За кордоном :(
Репутация: 150

Re:

Повідомлення Lamana » 03 січня 2018, 22:01

маска написав:Поділіться досвідом, як ви розподіляєте свій сімейний бюджет. Хто головний у сім'ї по фінансах?
А також , скільки , на вашу думку, має тратитись коштів на продукти, якщо допомоги зі сторони немає? 6-7тис -це багато?

Небагато, думаю, що це мінімум, у який ще треба постаратись вкластись. Але все ж залежить від кількості членів сім*ї та її вікових особливостей (тому, що на геть маленьких дітей тратиться в рази більше коштів), стану здоров*я (дієтичне харчування) і т.д.
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 03 січня 2018, 22:49

Lamana написав:
маска написав:Поділіться досвідом, як ви розподіляєте свій сімейний бюджет. Хто головний у сім'ї по фінансах?
А також , скільки , на вашу думку, має тратитись коштів на продукти, якщо допомоги зі сторони немає? 6-7тис -це багато?

Небагато, думаю, що це мінімум, у який ще треба постаратись вкластись. Але все ж залежить від кількості членів сім*ї та її вікових особливостей (тому, що на геть маленьких дітей тратиться в рази більше коштів), стану здоров*я (дієтичне харчування) і т.д.

Теж так думаю, що це на саме необхідне, а якщо дозволяти собі чуть більше, то не вкладешся. А от про витрати на дітей - в нас виходить по-іншому - ростуть діти - ростуть витрати.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Афіна2018 » 03 січня 2018, 22:53

Зараз я розумію, що витрати на памперси, то були дуже копієчні витрати, враховуючи, що ми їх використовували лише до 1.6 р., суміші ні разу не купляла, баночних пюрешок теж.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення маска » 03 січня 2018, 23:46

Всім привіт! Дівчата, в мене затримка 11 днів. Думала - вагітна (мене це не дуже радувало, а точніше лякало. Я ще перебуваю в другому декрті і третього наразі не планувала). Зробила тест - одна полоска. Тепер вже лякає інше - в чому причина затримки? До лікаря записалася аж на 9 число, а в голову лізе різне, дурне
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re:

Повідомлення Gellazxc » 03 січня 2018, 23:51

маска написав:Всім привіт! Дівчата, в мене затримка 11 днів. Думала - вагітна (мене це не дуже радувало, а точніше лякало. Я ще перебуваю в другому декрті і третього наразі не планувала). Зробила тест - одна полоска. Тепер вже лякає інше - в чому причина затримки? До лікаря записалася аж на 9 число, а в голову лізе різне, дурне

попробовать еще один тест, сходить к другому врачу прям завтра - чего накручивать себя неделю
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Повідомлення Aliska » 03 січня 2018, 23:54

маска написав:Всім привіт! Дівчата, в мене затримка 11 днів. Думала - вагітна (мене це не дуже радувало, а точніше лякало. Я ще перебуваю в другому декрті і третього наразі не планувала). Зробила тест - одна полоска. Тепер вже лякає інше - в чому причина затримки? До лікаря записалася аж на 9 число, а в голову лізе різне, дурне

Цистита нема?
Гормони в порядку? Можливо у вас пізня овуляція і тести вагітність ще не показують, особливо якщо це дівчинка
Аватар користувача
Aliska
 
Повідомлень: 10997
З нами з: 26 лютого 2011, 12:47
Звідки: 0980351158 вайбер,
Репутация: 3063

Повідомлення Sim0na » 03 січня 2018, 23:56

здати кров на хгч
Аватар користувача
Sim0na
 
Повідомлень: 9405
З нами з: 08 травня 2011, 23:24
Звідки: Рівне
Репутация: 229

Повідомлення маска » 03 січня 2018, 23:59

Циститу нема, нічого не болить. Про повторний тест також думала, але не робила. На рахунок гормонів - не знаю, що там з ними. Раніше проблем не було
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення monik » 04 січня 2018, 00:51

Ну, не обовязково затримка- це одразу вагітність. Стрес, зміни погоди(те, що зараз то жар-то мороз), зміна режиму дня, фіз. навантаження та безліч інших чинників впливають на тривалість циклу. До лікаря звичайно сходити варто, але лишній раз переживати-не потрібно.
Аватар користувача
monik
 
Повідомлень: 6597
З нами з: 21 лютого 2013, 00:56
Звідки: м.Рівне р-н Мототреку
Репутация: 692

Re:

Повідомлення Сланка » 04 січня 2018, 01:03

маска написав:Поділіться досвідом, як ви розподіляєте свій сімейний бюджет. Хто головний у сім'ї по фінансах?
А також , скільки , на вашу думку, має тратитись коштів на продукти, якщо допомоги зі сторони немає? 6-7тис -це багато?

Два місяці записувала усі витрати,бо зараз у декреті,заробляє тільки чоловік.Робота не стабільна,тому і зарплата щомісяця різна. Самій було цікаво,скільки грошей ми витраємо у місяць. Їжа,побутова хімія і комун.послуги 6 тис. Абсолютно все купуємо,допомоги не має.ну і біля 4 тис. інші витрати.
Сланка
 
Повідомлень: 2014
З нами з: 11 березня 2012, 01:27
Звідки: Костопіль
Репутация: 134

Re:

Повідомлення Лапушка » 04 січня 2018, 01:26

маска написав:Поділіться досвідом, як ви розподіляєте свій сімейний бюджет. Хто головний у сім'ї по фінансах?
А також , скільки , на вашу думку, має тратитись коштів на продукти, якщо допомоги зі сторони немає? 6-7тис -це багато?

7 тисяч це мало. На родину з нормальним чоловіком, який добре їсть й випиває дома, двома дітками то це мало-мало.
У мене в родині за їжу, комуналку, одяг, крупні покупки відповідає коханий. Це було заведдено спочатку, я толком й не знаю скільки він заробляє, якщо чесно то й ніколи не цікавилась цим. Мені важливо, що я маю змогу не забивати собі таким голову.
Я заробляю собі на дрібнички, жіночі потреби, дітям на солодощі та подарунки. Коли він їде, то з жахом знайомлюсь з реальним життям, цінами( була шокована ціною на яйця, чомусь думала, що вони значно дешевші :D ), натовпом, чергами в банках, їздою в транспорті.
Коротко, заробляє коханий, тратить коханий, заробляю я, витрачаю я. Він не цікавиться моїми фінансами, я не цікавлюсь його, на ньому серйозні речі, на мені -витрибеньки.
У першому шлюбі все було на мені- це був жах.
Зараз мені набагато спокійніше й краще.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Повідомлення Аквуля » 04 січня 2018, 11:50

У нас гроші спільні. Купую по господарству і продукти я, великі покупки обговорюємо. Чітко знаю скільки у нас дохід, скільки можемо відкласти, скільки на господарство і т.д. Нам так добре і по іншому не уявляю. Щодо суми на харчування, то все залежить від кількості членів сім"ї і ваших харчових звичок. Тут все індивідуально - можна купити кілограм мяса і наготувати їжі на два дні, а можна готових пельменів і за раз з"їсти.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення маска » 04 січня 2018, 14:55

я інша маска, відповідаю першій

чоловік здає 3/4 зарплати і вільний))
але мені важко судити про вартість харчів. у нас село тому овочі-мясо-яйця все своє..
всі покупки роблю одноосібно. в т.ч. дрібну техніку.
часом чоловік "палить" на покупках то питає чи не треба докинути..
в місяць приблизно можу порахувати
комуналка - 1000-1500 десь з інтернетом і телефонами, продукти/алко/цигарки - 1500-2500, благодійність - 500-1500,
решта йде на одяг, речі, ремонт, мутки і всякі депозити
сумарний дохід 12-17..
Востаннє редагувалось маска в 04 січня 2018, 15:45, всього редагувалось 1 раз.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення Світлана1 » 04 січня 2018, 15:39

маска написав:чоловік здає 3/4 зарплати і вільний))
але мені важко судити про вартість харчів. у нас село тому овочі-мясо-яйця все своє..
всі покупки роблю одноосібно. в т.ч. дрібну техніку.
часом чоловік "палить" на покупках то питає чи не треба докинути..
в місяць приблизно можу порахувати
комуналка - 1000-1500 десь з інтернетом і телефонами, продукти/алко/цигарки - 1500-2500, благодійність - 500-1500,
решта йде на одяг, речі, ремонт, мутки і всякі депозити
сумарний дохід 12-17..

то це ви жалієтеся чи навпаки хвастаєтеся))))) яка різниця хтовідповідає за фінанси, аби було за що жити. якщо 1/4 не віддає значить йому потрібно, якщо машина - бензин, а вам - сюрпризи, подарунки, квійти....дай так з мужиками піти пива випить то що просити у жінки....
Аватар користувача
Світлана1
 
Повідомлень: 8659
З нами з: 30 липня 2013, 14:00
Репутация: 536

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення маска » 04 січня 2018, 15:45

Світлана1 написав:
маска написав:чоловік здає 3/4 зарплати і вільний))
але мені важко судити про вартість харчів. у нас село тому овочі-мясо-яйця все своє..
всі покупки роблю одноосібно. в т.ч. дрібну техніку.
часом чоловік "палить" на покупках то питає чи не треба докинути..
в місяць приблизно можу порахувати
комуналка - 1000-1500 десь з інтернетом і телефонами, продукти/алко/цигарки - 1500-2500, благодійність - 500-1500,
решта йде на одяг, речі, ремонт, мутки і всякі депозити
сумарний дохід 12-17..

то це ви жалієтеся чи навпаки хвастаєтеся))))) яка різниця хтовідповідає за фінанси, аби було за що жити. якщо 1/4 не віддає значить йому потрібно, якщо машина - бензин, а вам - сюрпризи, подарунки, квійти....дай так з мужиками піти пива випить то що просити у жінки....

я інша маска відповідаю першій
не жалуюсь :mrgreen: :mrgreen:
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Світлана1 » 04 січня 2018, 16:31

а ясно....тоді вам відповідь: щоб всі так жили)))))
Аватар користувача
Світлана1
 
Повідомлень: 8659
З нами з: 30 липня 2013, 14:00
Репутация: 536

Повідомлення Evka » 04 січня 2018, 16:50

Не, я не хочу, щоб чоловік мені здавав свою зп і вільний) це не сім'я)
Аватар користувача
Evka
 
Повідомлень: 17016
З нами з: 16 березня 2011, 16:36
Звідки: 0961702532
Репутация: 264

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги