Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Повідомлення Іринааа77 » 28 липня 2015, 16:57

***
Востаннє редагувалось Іринааа77 в 04 березня 2020, 12:03, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Іринааа77
 
Повідомлень: 6820
З нами з: 30 вересня 2009, 09:46
Репутация: 516

Повідомлення Scarlet » 29 січня 2016, 16:28

....
Востаннє редагувалось Scarlet в 12 січня 2018, 00:31, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Повідомлення Sigma » 11 грудня 2017, 13:28

Реанімовано)
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Re:

Повідомлення МуленРуж » 11 грудня 2017, 13:33

Sigma написав:Реанімовано)

Нащо?
що змінилось?
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10506
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Re: Re:

Повідомлення Sigma » 11 грудня 2017, 13:40

МуленРуж написав:
Sigma написав:Реанімовано)

Нащо?
що змінилось?

Поживемо - побачимо).
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Повідомлення Scarlet » 11 грудня 2017, 19:51

Буде веселіше на форумі))
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Повідомлення маска » 17 грудня 2017, 22:44

Чи знайоме вам відчуття, коли коли втомлюєшся від емоцій? Коли настільки виснажуєшся морально від перепетій і випробувань, що не хочеттся, як раніше - кричати, плакати. А сховатися, відгородитися в прямому і переносному значенні, від усього. Щоб не відчувати.
Тоді нема ні тривоги, ні страху, але і немає хороших відчуттів. Тих, що раніше рятували. І живеш, ніби робот. І маєш кого любити, за ким сумувати. Але не виходить, бо не відчуваєш НІЧОГО
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення маска » 18 грудня 2017, 11:44

такі відчуття бувать і доволі часто. і розуміння того що ти сам на сам зі своїми проблемами. коли ти не хочеш поділитися наболілим навіть із близькими друзями, бо знаєш , що коли покладеш слухавку нічого в твому житті не змінеться. Так, дехто скаже, що все можно змінити! але як?? коли ти цілковито залежиш від чоловіка, який в алкоголному сп"янні нічогісенько не розуміє-повний неадекват! коли у тебе мала дитина, а йти тобі нікуди, бо не має ні житла ні батьків які моглиб прихистити. так, можно піти від нього, забрати дитину,виняйти житло,влаштуватись продавцем на роботу і радіти життю-це так перспективно звучить. Але реалії зовсім інші. з/п однієї мене не вистачить щоб оплатити житло, утримувати дитину і себе. до, речі я не сиджу баз роботи-активно допомогаю чоловіку. чому не йду на роботу, тому що знаю, що черговий запій, який може тривати і тиждень і два, я не зможу ходити на роботу. бо цілодобово він мене тероризує і з синцями під очима від того що ти не спав цілу ніч, а то і дві ти на роботу не вийдеш, а як і вийдеш він діставатиме по телефону, не будеш брати слухавку-припреться сам. от такі пироги)))
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення маска » 18 грудня 2017, 11:46

дівчата, в кого схожі історії, напишіть, який вихід ви знайшли для себе
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re:

Повідомлення маска » 18 грудня 2017, 12:27

маска написав:Чи знайоме вам відчуття, коли коли втомлюєшся від емоцій? Коли настільки виснажуєшся морально від перепетій і випробувань, що не хочеттся, як раніше - кричати, плакати. А сховатися, відгородитися в прямому і переносному значенні, від усього. Щоб не відчувати.
Тоді нема ні тривоги, ні страху, але і немає хороших відчуттів. Тих, що раніше рятували. І живеш, ніби робот. І маєш кого любити, за ким сумувати. Але не виходить, бо не відчуваєш НІЧОГО

Треба знайти причину морального виснаження або такого стану і усувати чи регулювати її. Напевне, ця причина Вам відома.
Це може бути і фізіологія, але, майже завжди - більшою мірою - психологічне.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення маска » 18 грудня 2017, 12:33

маска написав:такі відчуття бувать і доволі часто. і розуміння того що ти сам на сам зі своїми проблемами. коли ти не хочеш поділитися наболілим навіть із близькими друзями, бо знаєш , що коли покладеш слухавку нічого в твому житті не змінеться. Так, дехто скаже, що все можно змінити! але як?? коли ти цілковито залежиш від чоловіка, який в алкоголному сп"янні нічогісенько не розуміє-повний неадекват! коли у тебе мала дитина, а йти тобі нікуди, бо не має ні житла ні батьків які моглиб прихистити. так, можно піти від нього, забрати дитину,виняйти житло,влаштуватись продавцем на роботу і радіти життю-це так перспективно звучить. Але реалії зовсім інші. з/п однієї мене не вистачить щоб оплатити житло, утримувати дитину і себе. до, речі я не сиджу баз роботи-активно допомогаю чоловіку. чому не йду на роботу, тому що знаю, що черговий запій, який може тривати і тиждень і два, я не зможу ходити на роботу. бо цілодобово він мене тероризує і з синцями під очима від того що ти не спав цілу ніч, а то і дві ти на роботу не вийдеш, а як і вийдеш він діставатиме по телефону, не будеш брати слухавку-припреться сам. от такі пироги)))

У Вашому випадку причина зрозуміла і поки будете біля такої людини, причина нікуди не дінеться.
Є безкоштовні телефонні лінії довіри: https://www.mnenie.dp.ua/2010/04/18/tel ... ltye-vody/ можна і інші пошукати - подзвоніть, нічого не втрачаєте.
Не думали на рахунок зйому кімнати? - її, можливо б і потягнули.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re:

Повідомлення rfgbnjirf » 18 грудня 2017, 12:49

маска написав:Чи знайоме вам відчуття, коли коли втомлюєшся від емоцій? Коли настільки виснажуєшся морально від перепетій і випробувань, що не хочеттся, як раніше - кричати, плакати. А сховатися, відгородитися в прямому і переносному значенні, від усього. Щоб не відчувати.
Тоді нема ні тривоги, ні страху, але і немає хороших відчуттів. Тих, що раніше рятували. І живеш, ніби робот. І маєш кого любити, за ким сумувати. Але не виходить, бо не відчуваєш НІЧОГО

Ну загалом це нормальний стан для здорової людини. Як сон для відновлення фіщичних сил, так і періоди застою у відчуттях для відновлення моральних, не можна бути давжди на піку емоцій - можна звихнутист і перегоріти, або випасти у депрес.
Як на мене, варто себе вчити не впадати у крайнощі і знаходити ралості в дрібницях. От дітям для здорового розвитку тиеьа режим, вони почуваються захищено і щасливо, коли можуть прогнозувати що і як далі. Дорослим це теж корисно, спробуйте рощпланувати своє,диття, подивитися, що у вас забирає моральні сили, де ви можете відновитись - відпочинок, хоббі і тд. І не зайве пропити омегу, віт д3, мінерали, відкоригувати харчування, сходити в басейн, приймати контрастний душ :)
Аватар користувача
rfgbnjirf
 
Повідомлень: 11120
З нами з: 28 вересня 2011, 14:32
Звідки: Добрєйший чєловек:))) 0680212510
Репутация: 436

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення rfgbnjirf » 18 грудня 2017, 12:57

маска написав:такі відчуття бувать і доволі часто. і розуміння того що ти сам на сам зі своїми проблемами. коли ти не хочеш поділитися наболілим навіть із близькими друзями, бо знаєш , що коли покладеш слухавку нічого в твому житті не змінеться. Так, дехто скаже, що все можно змінити! але як?? коли ти цілковито залежиш від чоловіка, який в алкоголному сп"янні нічогісенько не розуміє-повний неадекват! коли у тебе мала дитина, а йти тобі нікуди, бо не має ні житла ні батьків які моглиб прихистити. так, можно піти від нього, забрати дитину,виняйти житло,влаштуватись продавцем на роботу і радіти життю-це так перспективно звучить. Але реалії зовсім інші. з/п однієї мене не вистачить щоб оплатити житло, утримувати дитину і себе. до, речі я не сиджу баз роботи-активно допомогаю чоловіку. чому не йду на роботу, тому що знаю, що черговий запій, який може тривати і тиждень і два, я не зможу ходити на роботу. бо цілодобово він мене тероризує і з синцями під очима від того що ти не спав цілу ніч, а то і дві ти на роботу не вийдеш, а як і вийдеш він діставатиме по телефону, не будеш брати слухавку-припреться сам. от такі пироги)))

Ситуація у вас складна, і тому вирішити її легко не вдасться. Будь-яка жінка, яка пішла від алкоголіка, не скаже, що це було просто і безболісно і негеморно, але вона вам скаже, що це було не марно! Я вважаю, жінка не має морального права прирікати на таке життя жахливе свою дитину. Фактично в цій ситуації між чоловіком-пиятиком і дитиною ви вибиражте чоловіка, хіба це розумно? :(
Є служби захисту дітей, заява у поліцію, заява на розлучення, в кінці кінців, чоловік може одумається і почне лікуватися, а ви матемете шанс на нормальне життя. Знімати кімнатку не так дорого, можна знайти у літньої жінки і доглядати і мати з того клпійку, але починати з чогось треба, ситуація сама по собі нк покращиться :(
Аватар користувача
rfgbnjirf
 
Повідомлень: 11120
З нами з: 28 вересня 2011, 14:32
Звідки: Добрєйший чєловек:))) 0680212510
Репутация: 436

Повідомлення маска » 18 грудня 2017, 14:45

Треба дивитись по ситуації.Я була в гіршій ситуації,бо мала на руках двох зовсім малесеньких дітей.Спочатку діти засинали під мої сльози,а потім вже і плакати розучилась,важко це писати да і не треба.Я не розлучилась - не шкодую,пройшло багато років,зриви бувають,але не часто.Алкоголізм - це постійна боротьба.Чому не шкодую - коли тверезий - був добрим чоловіком і батьком у всіх відношеннях.Правда,коли запої дуже часті,то людина рідко вертається до свого "нормального" стану.Ви пробували його лікувати чи говорили з ним про це(говорить треба коли повністю вийшов з того стану і повністю адекватний)?Вам стане легше,коли зрозумієте повністю - це хвороба.Коли говорите з ним - не звинувачуйте,бо це буде поштовхом знову піти пити,а поговоріть про те,що хочете допомогти,поверніть так розмову,щоб він сам проаналізував і зрозумів,що алкоголь(не він,а саме алкоголь!) все руйнує.Пригадуйте моменти,як вам з ним добре,коли він не вживає.Ну до кожного чоловіка свій підхід.Якщо побачите в ньому бажання - то можна спробувати сходити до лікаря.Коли бачите зрушення - хваліть,якщо зривається і будете сварити(в цей момент хочеться прибити,а не просто сварити),а не підтримувати - буде знову пити.Якщо чоловік вартий того,щоб за нього поборитись - пробуйте.І ніяки кодіровки і т.п. не допомагає,головне його бажання,треба чистити організм,печінку.Попийте курс "Медихроналу" він більш безпечний і нейтральний,травяні чаї і таким людям добре ще щось заспокійливе,коли "крутить" зірватись.Коли випивший теж давайте щось пити,щоб зняти інтоксикацію.Як заставити випити ліки - це ви краще повинні знати. В таки періоди - більше увагу зосереджуйте на дитині і дитину огороджуйте від такого - якщо вже задає питання,то скажіть,що тато захворів.Всякі бувають ситуації - ще раз кажу в мене чудовий чоловік,але це все роки і роки,нереально важко було.Діти його дуже люблять,він цінує мої зусилля.Доречі,самі попийте щось заспокійливе і бережіть себе заради дитини - мені було легше спати,коли я лягала з дітьми,чула як соплять ті носики.Я не є прикладом,є випадки,коли дійсно треба уйти.Самі спокійно все проаналізуйте,зважте всі за і проти.Напишіть всі + і -.В мене вколонці з "-" був тільки алкоголь.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Світлана1 » 18 грудня 2017, 15:03

блін так важко читати такі ситуації. тримайтеся. але чому постійно такі страдальци мужики. вони такі мученики все в них не так, і п`ють підтримай їх, допоможи. і на роботі важко допоможи і дитина хвора вони зриваються допоможи...задовбали. чому жінка не зривається, чому жінка і дитину виховує і чоловіка підтримує і зачасту на життя заробляє....хто в нас сильна стать. не знаю чому можливо я така егоїстка, але я б пішла і нехай сам з собою говорить і вмовляє себе і підтримує. не розумію такого. всі дорослі люди і свідомо роблять щось. або лікуйся і сім`ю матимеш або пий і не псуй життя дитині і дружині. аліменти платити має по закону. на оплату кімнати вистачить. на Льонокомбінаті можна працювати позмінно (для прикладу), дитина в садку до обіду ато і до 6 вечора. якщо дитя звичайно вже старшеньке. але якщо чоловік п`є то напевно і грошей з нього теж не багато+ще скандали, побиття і поломана психика для дитини.
хоча можливо так говорити легко коли ти не в такій ситуації.
Востаннє редагувалось Світлана1 в 18 грудня 2017, 15:09, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Світлана1
 
Повідомлень: 8659
З нами з: 30 липня 2013, 14:00
Репутация: 536

Re:

Повідомлення Знижечка » 18 грудня 2017, 15:05

Світлана1 написав:блін так важко читати такі ситуації. тримайтеся. але чому постійно такі страдальци мужики. вони такі мученики все в них не так, і п`ють підтримай їх, допоможи. і на роботі важко допоможи і дитина хвора вони зриваються допоможи...задовбали. чому жінка не зривається, чому жінка і дитину виховує і чоловіка підтримує і зачасту на життя заробляє....хто в нас сильна стать.

мда ми красуні ми
Аватар користувача
Знижечка
 
Повідомлень: 21289
З нами з: 04 грудня 2012, 18:20
Звідки: Катя).Замовлення взуття щодня,група у ВАЙБЕРІ 0965119941
Репутация: 1346

Re: Re:

Повідомлення Світлана1 » 18 грудня 2017, 15:10

Знижечка написав:
Світлана1 написав:блін так важко читати такі ситуації. тримайтеся. але чому постійно такі страдальци мужики. вони такі мученики все в них не так, і п`ють підтримай їх, допоможи. і на роботі важко допоможи і дитина хвора вони зриваються допоможи...задовбали. чому жінка не зривається, чому жінка і дитину виховує і чоловіка підтримує і зачасту на життя заробляє....хто в нас сильна стать.

мда ми красуні ми

ні ну чесно, ніколи не чула щоб жінка попадала в таку ситуацію і чоловіки з ними так цяцькалися як ми з ними. зачасту все кинув і пішов до молоденької. і про дитину не думає і про жінку. а ми просто всі матері Терези.
Аватар користувача
Світлана1
 
Повідомлень: 8659
З нами з: 30 липня 2013, 14:00
Репутация: 536

Re: Re:

Повідомлення rfgbnjirf » 18 грудня 2017, 15:30

Світлана1 написав:
Знижечка написав:
Світлана1 написав:блін так важко читати такі ситуації. тримайтеся. але чому постійно такі страдальци мужики. вони такі мученики все в них не так, і п`ють підтримай їх, допоможи. і на роботі важко допоможи і дитина хвора вони зриваються допоможи...задовбали. чому жінка не зривається, чому жінка і дитину виховує і чоловіка підтримує і зачасту на життя заробляє....хто в нас сильна стать.

мда ми красуні ми

ні ну чесно, ніколи не чула щоб жінка попадала в таку ситуацію і чоловіки з ними так цяцькалися як ми з ними. зачасту все кинув і пішов до молоденької. і про дитину не думає і про жінку. а ми просто всі матері Терези.

Такі да, рідко який чоловік буде витягувати жінку і житину з якогось гавна, а от жінка, дурна добра душа, життя покладе, щоб об неї ноги витирали, отака от психологія дурацка
Аватар користувача
rfgbnjirf
 
Повідомлень: 11120
З нами з: 28 вересня 2011, 14:32
Звідки: Добрєйший чєловек:))) 0680212510
Репутация: 436

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 18 грудня 2017, 15:36

rfgbnjirf написав:Такі да, рідко який чоловік буде витягувати жінку і житину з якогось гавна, а от жінка, дурна добра душа, життя покладе, щоб об неї ноги витирали, отака от психологія дурацка


тільки треба НЕ забувати, що життя то одне :roll: і назад нічого не вернеш (це я про втрачені роки і здоров"я)
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення Знижечка » 18 грудня 2017, 15:42

Маришка написав:
rfgbnjirf написав:Такі да, рідко який чоловік буде витягувати жінку і житину з якогось гавна, а от жінка, дурна добра душа, життя покладе, щоб об неї ноги витирали, отака от психологія дурацка


тільки треба НЕ забувати, що життя то одне :roll: і назад нічого не вернеш (це я про втрачені роки і здоров"я)

і це теж да але якось ...та ладно)) все буде добре 8-) ;)
Аватар користувача
Знижечка
 
Повідомлень: 21289
З нами з: 04 грудня 2012, 18:20
Звідки: Катя).Замовлення взуття щодня,група у ВАЙБЕРІ 0965119941
Репутация: 1346

Повідомлення Світлана1 » 18 грудня 2017, 16:58

от от....жінка завжди себе приносить в жертву заради діток, непутягі чоловіка...а потім ще всі обсofftopic "еруть" і скажуть а хто його бідного довів до пиятцтва...жінка бензопила. тому не потрібно тягнути на собі те що не хоче з вами бути. жаліючи його ніколи не стимульнеш помінятися. а от встряска потипу втратити сім`ю змусить його задуматися. а якщо не задумається значить не так сильно любить і цінує вас, відповідно тоді навіщо він вам, щоб просто не відчувати себе винною.
гроші да проблема вагома...тут не поспориш. але якісь заощадження ж є, + безхмарна сумма від держави 800 грн.)))) теж не дасть померти з голоду.
Аватар користувача
Світлана1
 
Повідомлень: 8659
З нами з: 30 липня 2013, 14:00
Репутация: 536

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення Pull » 19 грудня 2017, 04:07

милі мої,цяцькаючись з безвідповідальним алкашом,не забувайте,що ви руйнуєте не лише своє життя,а насамперед психіку і життя своїх дітей!
тому чим раніше тим краще треба кидати і тікати поки не пізно! подавайте на розлучення і обовязково на аліменти і сміливо йдіть вперед до кращого життя без отого ярма на шиї,поки ви ще молоді і здорові! бо гірше ніж існування з алкоголіком буває лише існування з наркоманом.
ще раз скажу: краще без батька,ніж з батьком-пяницею бо якщо у вас син,то в його свідомості може вкорінитися що жінка має на собі все тягти і нею можна помикати, а донька може звикнути до того,що бути жертвою нормально і нормально тягти все життя на горбу свій "важкий хрест"!
няньчитись треба з дітками,а не з дорослими мужиками! так що подумайте про своє майбутнє,про щасливе життя діток і припиніть нарешті бути жертвами і няньками бо ви гідні кращого!
Аватар користувача
Pull
 
Повідомлень: 5827
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: "Make love, not war!!!" вайбер/дзвінки: 0979989926 і 0931005729
Репутация: 311

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення Аквуля » 19 грудня 2017, 10:49

маска написав:такі відчуття бувать і доволі часто. і розуміння того що ти сам на сам зі своїми проблемами. коли ти не хочеш поділитися наболілим навіть із близькими друзями, бо знаєш , що коли покладеш слухавку нічого в твому житті не змінеться. Так, дехто скаже, що все можно змінити! але як?? коли ти цілковито залежиш від чоловіка, який в алкоголному сп"янні нічогісенько не розуміє-повний неадекват! коли у тебе мала дитина, а йти тобі нікуди, бо не має ні житла ні батьків які моглиб прихистити. так, можно піти від нього, забрати дитину,виняйти житло,влаштуватись продавцем на роботу і радіти життю-це так перспективно звучить. Але реалії зовсім інші. з/п однієї мене не вистачить щоб оплатити житло, утримувати дитину і себе. до, речі я не сиджу баз роботи-активно допомогаю чоловіку. чому не йду на роботу, тому що знаю, що черговий запій, який може тривати і тиждень і два, я не зможу ходити на роботу. бо цілодобово він мене тероризує і з синцями під очима від того що ти не спав цілу ніч, а то і дві ти на роботу не вийдеш, а як і вийдеш він діставатиме по телефону, не будеш брати слухавку-припреться сам. от такі пироги)))


Маска, а уявіть що доведеться все життя жити з запоями,побоями, на очах у дитини...Від агресивних алкоголіків треба тікати, бо це може дуже погано закінчитися..Гіршого просто вже нема! Ясно, що в один день спакувати речі і піти не завжди можливо. Відкладайте гроші(як спить витрушуйте його гаманець, нехай думає що пропив), шукайте роботу де платять більше,шукайте хоча б кімнату під зйом і подавайте на розлучення, у вас просто нема іншого вибору.Коли б"є викликайте поліцію і фіксуйте, зараз прийняли закон про сімейне насилля, за це передбачена відповідальність як за кримінальний злочин. І не бійтеся просити про допомогу друзів і родичів! Вони не вирішать ваші проблеми але можливо допоможуть з пошуком роботи чи житла. Можливо вам зараз здається що ви цілком безпорадна, але це не так! Ще не знаю жодної жінки яка б пропала без чоловіка! Удачі вам!
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення Лапушка » 19 грудня 2017, 11:03

Тим більш зараз з 1 грудня мінімальна сумма аліментів 930 гривень.)
Більш ніж держава за дитину платить.
Й взагалі розлучення не страшне.
Я не знаю ні одної жінки, яка б розлучилась по своєму бажанню й жаліла б про це.
Востаннє редагувалось Лапушка в 19 грудня 2017, 14:08, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Повідомлення Афіна2018 » 19 грудня 2017, 11:12

В моєї тьоті чоловік теж пив. Одного разу навіть малій носа розсік, ненароком, бо він впринципі людина добродушна, якби не горілка. То в неї досі шрам залишився. Всяке бувало і міліцію визивали, з хати виганяла, бо житло її було. А потім завела його до нині покійного Лимича і не п'є вже багато років, більше 10 мабуть. Тепер ще й хвалиться який в неї чоловік - гроші заробляє, хазяїн. Добре таки що не вигнала, таки є батько в дитини. А батько він хороший. Ну, не знаю кожен вирішує сам як йому бути, тільки скажу одне якщо чоловік був нормальною людиною до пияцтва, то може й не все втрачено, але якщо він і був нелюдом, то навіть якщо не буде пити, всеодно нелюдом залишиться.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення маска » 19 грудня 2017, 12:33

offtopic "
Аквуля написав:
маска написав:такі відчуття бувать і доволі часто. і розуміння того що ти сам на сам зі своїми проблемами. коли ти не хочеш поділитися наболілим навіть із близькими друзями, бо знаєш , що коли покладеш слухавку нічого в твому житті не змінеться. Так, дехто скаже, що все можно змінити! але як?? коли ти цілковито залежиш від чоловіка, який в алкоголному сп"янні нічогісенько не розуміє-повний неадекват! коли у тебе мала дитина, а йти тобі нікуди, бо не має ні житла ні батьків які моглиб прихистити. так, можно піти від нього, забрати дитину,виняйти житло,влаштуватись продавцем на роботу і радіти життю-це так перспективно звучить. Але реалії зовсім інші. з/п однієї мене не вистачить щоб оплатити житло, утримувати дитину і себе. до, речі я не сиджу баз роботи-активно допомогаю чоловіку. чому не йду на роботу, тому що знаю, що черговий запій, який може тривати і тиждень і два, я не зможу ходити на роботу. бо цілодобово він мене тероризує і з синцями під очима від того що ти не спав цілу ніч, а то і дві ти на роботу не вийдеш, а як і вийдеш він діставатиме по телефону, не будеш брати слухавку-припреться сам. от такі пироги)))


Маска, а уявіть що доведеться все життя жити з запоями,побоями, на очах у дитини...Від агресивних алкоголіків треба тікати, бо це може дуже погано закінчитися..Гіршого просто вже нема! Ясно, що в один день спакувати речі і піти не завжди можливо. Відкладайте гроші(як спить витрушуйте його гаманець, нехай думає що пропив), шукайте роботу де платять більше,шукайте хоча б кімнату під зйом і подавайте на розлучення, у вас просто нема іншого вибору.Коли б"є викликайте поліцію і фіксуйте, зараз прийняли закон про сімейне насилля, за це передбачена відповідальність як за кримінальний злочин. І не бійтеся просити про допомогу друзів і родичів! Вони не вирішать ваші проблеми але можливо допоможуть з пошуком роботи чи житла. Можливо вам зараз здається що ви цілком безпорадна, але це не так! Ще не знаю жодної жінки яка б пропала без чоловіка! Удачі вам!
"

в тому то й справа, що , слава Богу не б"ється, навіть коли п"яний. Я навіть уявити не можу аби мене хтось ударив. цього я б точно не пробачила. Він виносить мозок морально, чекає коли дитя засне і не дає мені спати . його пре на интим,розмови, суперечки,хоча й в агресивній формі ,але не на бійку. звісно, що я під час "місячного затьмарення" його не пиляю і намагаюсь не заперечувати, аби не було скандалу і дитина не прокинулась. але реально це вже задрало. бо може пів року-рік не пити взагалі, а потім яз зірветься то перекреслює все. коли не п"є то можу миритися із його недоліками, але вже як почне пити то зупину не має. для нього стопка, як для акули крапля крові. тому й працюю в тому нарямку аби не вживав взагалі. але ж слідом ходити не будеш. чоловік, який хоче напитися це як жінка, яка хоче зрадити. слідкуй-не слідкуй всеодно не вгледиш-свиня болото знайде. не п"є хороший чоловік, вип"є стає демоном. тому й кажу як би булиб батьки, навіть і в селі десь, пішла б до них не роздумуючи. а так мушу рятувати сі"ю, бо мала його любить і він її. а якби був геть конченим алкашом та драчуном, то звісно пішлаб не роздумуючи.
Скажите, то чого ти плачешся,тож буває і гірше! так , я плачусь, бо вже набридло боротись усе життя за щось. спочатку борешся, аби самій викарабкатись і не пропасти, потім знаходиться половина, і сподіваєшся що нарешті твоїм стражданням прийшов кінець у тебе є сім"я і підтримка, ти комусь потрібний! а не туту то було. Мусиш вже виборювати не лише своє право на існування а й за ціснісність сім"ї.
так, я плачусь! бо звісно, в когось і гірша ситуація,але Я НЕ ХОЧУ рівнятись на тих у кого ГІРШЕ! я ХОЧУ і ЗАСЛУГОВУЮ на краще))) тому,поки що, поборемся за хеппі енд.
всім дякую за поради і за критику!
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re: Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Повідомлення Маришка » 19 грудня 2017, 12:52

маска написав:offtopic "
Аквуля написав:
маска написав:такі відчуття бувать і доволі часто. і розуміння того що ти сам на сам зі своїми проблемами. коли ти не хочеш поділитися наболілим навіть із близькими друзями, бо знаєш , що коли покладеш слухавку нічого в твому житті не змінеться. Так, дехто скаже, що все можно змінити! але як?? коли ти цілковито залежиш від чоловіка, який в алкоголному сп"янні нічогісенько не розуміє-повний неадекват! коли у тебе мала дитина, а йти тобі нікуди, бо не має ні житла ні батьків які моглиб прихистити. так, можно піти від нього, забрати дитину,виняйти житло,влаштуватись продавцем на роботу і радіти життю-це так перспективно звучить. Але реалії зовсім інші. з/п однієї мене не вистачить щоб оплатити житло, утримувати дитину і себе. до, речі я не сиджу баз роботи-активно допомогаю чоловіку. чому не йду на роботу, тому що знаю, що черговий запій, який може тривати і тиждень і два, я не зможу ходити на роботу. бо цілодобово він мене тероризує і з синцями під очима від того що ти не спав цілу ніч, а то і дві ти на роботу не вийдеш, а як і вийдеш він діставатиме по телефону, не будеш брати слухавку-припреться сам. от такі пироги)))


Маска, а уявіть що доведеться все життя жити з запоями,побоями, на очах у дитини...Від агресивних алкоголіків треба тікати, бо це може дуже погано закінчитися..Гіршого просто вже нема! Ясно, що в один день спакувати речі і піти не завжди можливо. Відкладайте гроші(як спить витрушуйте його гаманець, нехай думає що пропив), шукайте роботу де платять більше,шукайте хоча б кімнату під зйом і подавайте на розлучення, у вас просто нема іншого вибору.Коли б"є викликайте поліцію і фіксуйте, зараз прийняли закон про сімейне насилля, за це передбачена відповідальність як за кримінальний злочин. І не бійтеся просити про допомогу друзів і родичів! Вони не вирішать ваші проблеми але можливо допоможуть з пошуком роботи чи житла. Можливо вам зараз здається що ви цілком безпорадна, але це не так! Ще не знаю жодної жінки яка б пропала без чоловіка! Удачі вам!

в тому то й справа, що , слава Богу не б"ється, навіть коли п"яний. Я навіть уявити не можу аби мене хтось ударив. цього я б точно не пробачила. Він виносить мозок морально, чекає коли дитя засне і не дає мені спати . його пре на интим,розмови, суперечки,хоча й в агресивній формі ,але не на бійку. звісно, що я під час "місячного затьмарення" його не пиляю і намагаюсь не заперечувати, аби не було скандалу і дитина не прокинулась. але реально це вже задрало. бо може пів року-рік не пити взагалі, а потім яз зірветься то перекреслює все. коли не п"є то можу миритися із його недоліками, але вже як почне пити то зупину не має. для нього стопка, як для акули крапля крові. тому й працюю в тому нарямку аби не вживав взагалі. але ж слідом ходити не будеш. чоловік, який хоче напитися це як жінка, яка хоче зрадити. слідкуй-не слідкуй всеодно не вгледиш-свиня болото знайде. не п"є хороший чоловік, вип"є стає демоном. тому й кажу як би булиб батьки, навіть і в селі десь, пішла б до них не роздумуючи. а так мушу рятувати сі"ю, бо мала його любить і він її. а якби був геть конченим алкашом та драчуном, то звісно пішлаб не роздумуючи.
Скажите, то чого ти плачешся,тож буває і гірше! так , я плачусь, бо вже набридло боротись усе життя за щось. спочатку борешся, аби самій викарабкатись і не пропасти, потім знаходиться половина, і сподіваєшся що нарешті твоїм стражданням прийшов кінець у тебе є сім"я і підтримка, ти комусь потрібний! а не туту то було. Мусиш вже виборювати не лише своє право на існування а й за ціснісність сім"ї."

так, я плачусь! бо звісно, в когось і гірша ситуація,але Я НЕ ХОЧУ рівнятись на тих у кого ГІРШЕ! я ХОЧУ і ЗАСЛУГОВУЮ на краще))) тому,поки що, поборемся за хеппі енд.
всім дякую за поради і за критику!


прекрасно що Ви це усвідомлюєте - то працюйте над цим
дитина не завжди буде маленькою, ви не завжди сидітимете вдома (є куча професій, яким можна вчитись он-лайн або які дають можливість працювати вдома, чи не повний день) Страх змін завжди є і буде, але...
- Ви не єдина жінка, яка знає що крім неї ніхто нічого робити не буде і за своє треба боротись, так само як не єдина - яка виховує дитину сама і отримує насолоду від життя ;)

п.с. як писла вище Лапушка - я розлучена і щаслива, і ні на мить не шкодую про своє рішення
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення маска » 20 грудня 2017, 20:09

Привіт. Я зовсім одна, в мене є сім'я і друзі. А я самотня. Це депресія? Час від часу думаю що треба розвестись з чоловіком... Подруги з мене сміються: він же тебе не б'є? Гроші заробляє? Донечку любить? А в мене дике відчуття що він мене не сприймає. І каже що любить - а я не вірю... Може хтось порадить нормального психолога?
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Лапушка » 20 грудня 2017, 20:21

Депресія це серйозний діагноз, який ставиться психіатром, й лікується медикаментозно. Основний признак- відсутність бажання існувати, жага до самогубства.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Re:

Повідомлення маска » 21 грудня 2017, 21:43

Лапушка написав:Депресія це серйозний діагноз, який ставиться психіатром, й лікується медикаментозно. Основний признак- відсутність бажання існувати, жага до самогубства.

Дякую, кЭп)
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги