Юридичні консультації.

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Re:

Повідомлення Оксаночка » 22 квітня 2018, 19:04

Юля2711 написав:Дякую!)

Будь-ласка.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення hooter75 » 26 квітня 2018, 22:56

Добрий вечір, Оксана. Дуже надіюсь на Вашу відповідь, або хоча б пораду. З квітня 2018 р підприємство переходить на нову систему оплати праці. Суть зводиться до того, що згідно Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників , працюючих розділили на професіоналів та фахівців ( з відповідною різницею в оплаті праці) . Конкретно в моєму випадку : я бухгалтер 1 категорії, стаж роботи за професією 12 років, освіта бакалавр ( закінчила ВУЗ в 2011р). Як Ви розумієте, мене віднесли до фахавців, мотивуючи це тим що в бухгалтера професіонала освіта має бути з дипломом спеціаліста або магістра. "Довідник" яким користується підприємство 1998 року випуску. В інтернеті знайшла такий "Довідник" ,
показала на роботі , не побачили.
http://uazakon.com/document/spart20/inx20247.htm . Підскажи будь ласка мої наступні дії. Наперед вдячна за відповідь.
hooter75
 
Повідомлень: 510
З нами з: 09 грудня 2012, 00:26
Звідки: Рівне, Наташа,0677386834
Репутация: 91

Re:

Повідомлення Оксаночка » 27 квітня 2018, 15:00

hooter75 написав:Добрий вечір, Оксана. Дуже надіюсь на Вашу відповідь, або хоча б пораду. З квітня 2018 р підприємство переходить на нову систему оплати праці. Суть зводиться до того, що згідно Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників , працюючих розділили на професіоналів та фахівців ( з відповідною різницею в оплаті праці) . Конкретно в моєму випадку : я бухгалтер 1 категорії, стаж роботи за професією 12 років, освіта бакалавр ( закінчила ВУЗ в 2011р). Як Ви розумієте, мене віднесли до фахавців, мотивуючи це тим що в бухгалтера професіонала освіта має бути з дипломом спеціаліста або магістра. "Довідник" яким користується підприємство 1998 року випуску. В інтернеті знайшла такий "Довідник" ,
показала на роботі , не побачили.
http://uazakon.com/document/spart20/inx20247.htm . Підскажи будь ласка мої наступні дії. Наперед вдячна за відповідь.

Вибачте, але не можу Вам допомогти, оскільки такими вузькими кадровими питаннями стосовно фахівців та спеціалістів не займаюсь.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення dom135 » 17 травня 2018, 15:33

Доброго дня! Ось і нас, а точніше мою дочку, торкнулася тема матеріального відшкодування... Сьогодні прийшла зі школи з пірваним рюкзаком. Пірвав її однокласник. Хлопчик який не має і не знає міри, інші батьки вже опустили руки, більше не жаліються, не пишуть скарги, а досвід у хлопця ого-го, робить в школі шкоду, то вставляли двері які вибив ногами, то вікно, я вже не говорю про шкоду яку він робить дітям, матеріальну шкоду теж, образи. І саме головне, що все сходить йому з рук. Вчителі теж не мають ніякого впливу, психолог найчастіше ходить до їхнього класу через цього хлопця. Потрібна порада, що я можу зробити щоб в першу чергу захистити своє дитя, щоб вона розуміла, що я її захист і можу допомогти і щоб той хлопчик зрозумів, що це не пройде так як завжди, а будуть наслідки його дій.
Дії психолога, дитячої кімнати міліції ніякої користі не дають, бо його батьки якісь такі нюанси постійно заминають, закінчується написаною скаргою і все. А при розмові з іншими батьками роблять круглі очі, наш таке не міг зробити, і міліція не показник.
Чи можливо при зборі підписів перевести цю дитину хоч в інший клас, або в іншу школу?
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Re:

Повідомлення Оксаночка » 21 травня 2018, 09:10

dom135 написав:Доброго дня! Ось і нас, а точніше мою дочку, торкнулася тема матеріального відшкодування... Сьогодні прийшла зі школи з пірваним рюкзаком. Пірвав її однокласник. Хлопчик який не має і не знає міри, інші батьки вже опустили руки, більше не жаліються, не пишуть скарги, а досвід у хлопця ого-го, робить в школі шкоду, то вставляли двері які вибив ногами, то вікно, я вже не говорю про шкоду яку він робить дітям, матеріальну шкоду теж, образи. І саме головне, що все сходить йому з рук. Вчителі теж не мають ніякого впливу, психолог найчастіше ходить до їхнього класу через цього хлопця. Потрібна порада, що я можу зробити щоб в першу чергу захистити своє дитя, щоб вона розуміла, що я її захист і можу допомогти і щоб той хлопчик зрозумів, що це не пройде так як завжди, а будуть наслідки його дій.
Дії психолога, дитячої кімнати міліції ніякої користі не дають, бо його батьки якісь такі нюанси постійно заминають, закінчується написаною скаргою і все. А при розмові з іншими батьками роблять круглі очі, наш таке не міг зробити, і міліція не показник.
Чи можливо при зборі підписів перевести цю дитину хоч в інший клас, або в іншу школу?

Нажаль, суттєвої і дієвої поради я Вам не зможу дати, враховуючи той фактор, що особа, яка завдає шкоди, є малолітньою. Звичайно, батьки несуть відповідальність за дії дітей, але відшкодування шкоди, яку завдала дитина іншим лише передбачено цивільним кодексом, тобто за пошкоджену річ Ви можете звертатись до суду про відшкодування і відповідачами в даному випадку будуть батьки, але і тут є багато "але". Вам відомо, що порвав рюкзак хлопчик, але в суді необхідно довести, що зробив це саме він - це можуть бути свідчення дорослих, повнолітніх людей. Є адміністративна та кримінальна відповідальність батьків за неналежне виховання дітей, але вона стосується безпосередньо самої дитини, тобто, коли батьки не піклуються про дитину, є неблагополучними, стоять на обліку в соціальних службах.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення dom135 » 21 травня 2018, 09:21

Присутній був вчитель ( це сталося на уроці, захотілося йому просто встати зі свого місця і кинути рюкзаком через півкласу), який нічогісінько не зробила. І сама суть не у відшкодуванні, а показати дитині, що є захист, а іншій, що така дія не можлива без наслідків
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Re:

Повідомлення Оксаночка » 21 травня 2018, 22:48

dom135 написав:Присутній був вчитель ( це сталося на уроці, захотілося йому просто встати зі свого місця і кинути рюкзаком через півкласу), який нічогісінько не зробила. І сама суть не у відшкодуванні, а показати дитині, що є захист, а іншій, що така дія не можлива без наслідків

Так відшкодування - це і будуть негативні наслідки не безпосередньо для самої дитини, а для сім"ї, якщо зможете довести справу до кінця, бо я сумніваюсь, що вчитель піде щось свідчити на суді.
Пам"ятаю історію про хлопця (бив дітей без причини, бив вчителів, нищив речі дітей) та тата - показували по телевізору. Так в тій ситуації постали всі батьки дітей, вчителі давали інтервью і намагалися притягнути до відповідальності батька хлопця, але, здається, що нічим це не закінчилось. Як я вже писала в попередньому повідомленні, що суттєвої поради, враховуючи законодавство, на даному етапі я не можу дати.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення dom135 » 13 червня 2018, 20:49

Дякую
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Повідомлення rjevskaja » 20 червня 2018, 23:33

УВАГА ШАХРАЙКА!
Це Матвійчук Вікторія Константинівна, яка проживає с.Велика Омеляна. (Моб.номер 0677069992).Обманним шляхом входить в довіру та бере в позику гроші на видуманий бізнес ,під високі відсотки. У результаті не має не коштів не відсотків. Нею обманута не одна людина.



Куди звертатися,щоб повернути гроші? Пілкажіть,будь ласка. У поліцію вже заяву подали. Поки без результатно
rjevskaja
 
Повідомлень: 1470
З нами з: 29 жовтня 2011, 19:19
Звідки: смт.Квасилів
Репутация: 186

Re:

Повідомлення Оксаночка » 21 червня 2018, 20:54

rjevskaja написав:УВАГА ШАХРАЙКА!
Це Матвійчук Вікторія Константинівна, яка проживає с.Велика Омеляна. (Моб.номер 0677069992).Обманним шляхом входить в довіру та бере в позику гроші на видуманий бізнес ,під високі відсотки. У результаті не має не коштів не відсотків. Нею обманута не одна людина.



Куди звертатися,щоб повернути гроші? Пілкажіть,будь ласка. У поліцію вже заяву подали. Поки без результатно

Тільки поліція такими справами займається. Єдина Ваша задача завжди нагадувати про себе поліції. Найкраще найміть адвоката, який буде писати різні клопотання про здійснення слідчих дій, а вже, якщо слідчий не буде їх виконувати - тоді до суду на бездіяльність слідчого.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Re: Re:

Повідомлення rjevskaja » 21 червня 2018, 23:55

Оксаночка написав:
rjevskaja написав:УВАГА ШАХРАЙКА!
Це Матвійчук Вікторія Константинівна, яка проживає с.Велика Омеляна. (Моб.номер 0677069992).Обманним шляхом входить в довіру та бере в позику гроші на видуманий бізнес ,під високі відсотки. У результаті не має не коштів не відсотків. Нею обманута не одна людина.



Куди звертатися,щоб повернути гроші? Пілкажіть,будь ласка. У поліцію вже заяву подали. Поки без результатно

Тільки поліція такими справами займається. Єдина Ваша задача завжди нагадувати про себе поліції. Найкраще найміть адвоката, який буде писати різні клопотання про здійснення слідчих дій, а вже, якщо слідчий не буде їх виконувати - тоді до суду на бездіяльність слідчого.



Дякую
rjevskaja
 
Повідомлень: 1470
З нами з: 29 жовтня 2011, 19:19
Звідки: смт.Квасилів
Репутация: 186

Повідомлення katya1986 » 03 липня 2018, 11:46

Добрий день чи правда що виїзд за кордон дитині одним з батьків.дозвіл. другого не потрібний на термін до 1 місяця?
katya1986
 
Повідомлень: 3556
З нами з: 06 листопада 2012, 20:23
Звідки: Рівне
Репутация: 206

Re:

Повідомлення Оксаночка » 03 липня 2018, 15:30

katya1986 написав:Добрий день чи правда що виїзд за кордон дитині одним з батьків.дозвіл. другого не потрібний на термін до 1 місяця?

Це тільки законопроект. Наразі в Правилах перетинання державного кордону громадянами України такі зміни відсутні.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення katya1986 » 03 липня 2018, 21:05

Дякую,читала що з 26 06 18 р вже не потрібно.
katya1986
 
Повідомлень: 3556
З нами з: 06 листопада 2012, 20:23
Звідки: Рівне
Репутация: 206

Повідомлення yfnfkz1503 » 11 липня 2018, 18:23

Доброго дня. З колишнім чоловіком розлучилась 11 років тому, при розлучені питання розподілу майна не стояло. Зараз він готується подавати позов на розподіл квартири яка була куплена моїми батьками. Зі мною проживає неповнолітній син, колишній чоловік є злісним неплатником аліментів. Які в мене шанси виграти суд ? І чи не пройшов термін давності розподілу майна?
Аватар користувача
yfnfkz1503
 
Повідомлень: 10843
З нами з: 28 жовтня 2010, 19:59
Звідки: р-н Ювілейний 067-911-66-06(вайбер)
Репутация: 1028

Re:

Повідомлення Оксаночка » 11 липня 2018, 19:41

yfnfkz1503 написав:Доброго дня. З колишнім чоловіком розлучилась 11 років тому, при розлучені питання розподілу майна не стояло. Зараз він готується подавати позов на розподіл квартири яка була куплена моїми батьками. Зі мною проживає неповнолітній син, колишній чоловік є злісним неплатником аліментів. Які в мене шанси виграти суд ? І чи не пройшов термін давності розподілу майна?

Відповіла в пп.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення Фрея » 11 липня 2018, 21:07

Доброго дня! Чи по закону України, є обовязковою прописка? Тобто якщо людина виписалась з одного місця чи потрібно одразу прописуватись десь? Тим більше коли вже 2роки проживає за кордоном.
Аватар користувача
Фрея
 
Повідомлень: 2495
З нами з: 30 жовтня 2014, 09:07
Звідки: За кордоном :(
Репутация: 150

Re:

Повідомлення Оксаночка » 12 липня 2018, 20:30

Фрея написав:Доброго дня! Чи по закону України, є обовязковою прописка? Тобто якщо людина виписалась з одного місця чи потрібно одразу прописуватись десь? Тим більше коли вже 2роки проживає за кордоном.

Є адміністративна відповідальність за проживання громадян без реєстрації місця проживання. Спочатку це буде попередження, а потім штраф від 17 до 51 грн.
Якщо людина проживає за кордоном, то в неї буде підтвердження перетину кордону, тому я не думаю, що вона може бути піддана адмін.відповідальності.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Re: Re:

Повідомлення Фрея » 13 липня 2018, 15:00

Оксаночка написав:
Фрея написав:Доброго дня! Чи по закону України, є обовязковою прописка? Тобто якщо людина виписалась з одного місця чи потрібно одразу прописуватись десь? Тим більше коли вже 2роки проживає за кордоном.

Є адміністративна відповідальність за проживання громадян без реєстрації місця проживання. Спочатку це буде попередження, а потім штраф від 17 до 51 грн.
Якщо людина проживає за кордоном, то в неї буде підтвердження перетину кордону, тому я не думаю, що вона може бути піддана адмін.відповідальності.

Дякую!.
Аватар користувача
Фрея
 
Повідомлень: 2495
З нами з: 30 жовтня 2014, 09:07
Звідки: За кордоном :(
Репутация: 150

Повідомлення katya1986 » 19 липня 2018, 23:35

Добрий вечір цікавить питання які податки платить продавець а які покупецьпри купівлі нерухомого майна картири, пропонують навпіл , чи є так? Дякую.
katya1986
 
Повідомлень: 3556
З нами з: 06 листопада 2012, 20:23
Звідки: Рівне
Репутация: 206

Re:

Повідомлення Оксаночка » 21 липня 2018, 22:20

katya1986 написав:Добрий вечір цікавить питання які податки платить продавець а які покупецьпри купівлі нерухомого майна картири, пропонують навпіл , чи є так? Дякую.

На рахунок навпіл - можете домовитись між собою, але всеодно ті податки, які повинен кожен (продавець, покупець) заплатити, будуть сплачуватись від свого імені в бюджет, тобто, як Ви отримаєте кошти, щоб сплатити податки неважливо, головне, щоб продавець сплатив за себе, а покупець - за себе.
На рахунок податків - є податки продавця, бо під час продажу він отримує дохід, є податки покупця - сплачують збір на пенсійне страхування в розмірі 1% від вартості купленого майна. Є ще держмито (адміністративний збір) за реєстрацію угоди (уточніть суму в нотаріуса) і ще витрати - це послуги нотаріуса (індивідуально).
Крім того, витрати на здійснення незалежної оцінки нерухомості - без неї Вам нотаріус не посвідчить угоду.
Є випадки, коли продавець звільняється від сплати податків (має бути в сукупності):
– відчужена нерухомість була у власності строком понад три роки (ця умова не розповсюджується на майно, яке отримане у спадок);
– особа вчинила за звітний рік не більше однієї угоди відчуження майна.
Якщо вищевказаних умов в продавця немає, то він сплачує 5% від суми продажу нерухомості.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення katya1986 » 21 липня 2018, 23:17

Дякую, а хто оплачує військовий збір?
katya1986
 
Повідомлень: 3556
З нами з: 06 листопада 2012, 20:23
Звідки: Рівне
Репутация: 206

Re:

Повідомлення Оксаночка » 21 липня 2018, 23:46

katya1986 написав:Дякую, а хто оплачує військовий збір?

Той, хто отримує дохід - продавець, але, якщо він звільнений від сплати 5% ПДФО по причинам, які я описувала, то від військового збору він також звільняється.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення katya1986 » 22 липня 2018, 00:11

Дякую бо хочу розібратися для себе ,ще хто замовляє оцінку нерухомості і оплачує? я зрозуміла що покупець оплачує тільки песійний фонд, а все остальне продавець,скажіть що це вийшов за закон що оцінюванню відтепер не від мінімального?
katya1986
 
Повідомлень: 3556
З нами з: 06 листопада 2012, 20:23
Звідки: Рівне
Репутация: 206

Re:

Повідомлення Оксаночка » 22 липня 2018, 10:54

katya1986 написав:Дякую бо хочу розібратися для себе ,ще хто замовляє оцінку нерухомості і оплачує? я зрозуміла що покупець оплачує тільки песійний фонд, а все остальне продавець,скажіть що це вийшов за закон що оцінюванню відтепер не від мінімального?

На рахунок незалежної оцінки, як правило, робить продавець.
Стосовно, як робиться оцінка - не мій профіль. Є незалежні оцінщики, які мають відповідний дозвіл на здійснення такої діяльності. Як вони це роблять не можу сказати.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення katya1986 » 22 липня 2018, 13:20

Дякую за відповідь, скажіть ще як покупцю при складання договору які можуть виникнути підводні камні на що ретельно звернути увагу в пп .
katya1986
 
Повідомлень: 3556
З нами з: 06 листопада 2012, 20:23
Звідки: Рівне
Репутация: 206

Повідомлення maestro » 22 липня 2018, 14:04

Добрий день підскажіть будь ласка як правильно написати заяву про порушення будівництва сусідом господарськіх прибудов до мого забору і чи маю я право звертатис в якісь інстанціі дякую
maestro
 
Повідомлень: 1456
З нами з: 10 листопада 2013, 17:03
Репутация: 69

Re:

Повідомлення Оксаночка » 22 липня 2018, 14:22

katya1986 написав:Дякую за відповідь, скажіть ще як покупцю при складання договору які можуть виникнути підводні камні на що ретельно звернути увагу в пп .

В пп.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Re:

Повідомлення Оксаночка » 22 липня 2018, 14:26

maestro написав:Добрий день підскажіть будь ласка як правильно написати заяву про порушення будівництва сусідом господарськіх прибудов до мого забору і чи маю я право звертатис в якісь інстанціі дякую

Вибачте, але такі питання не мій профіль.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1746
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення melnik » 23 липня 2018, 22:54

Підкажіть чи можна зараз виграти суд щоб зробити автономку в квартирі? Підїзд повністю відключений має автономку?
melnik
 
Повідомлень: 831
З нами з: 28 січня 2011, 22:13
Репутация: 28

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги