Юридичні консультації.

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Re:

Повідомлення Оксаночка » 24 липня 2017, 18:31

kyrsash2013 написав:Доброго дня. якщо їдемо через турфірму в Болгарію, у всіх- дитина 4р., я та чоловік є біометр. паспорти , якісь ще документи потрібно брати з собою? чула по свідоцтво про народ, доручення.....

Вибачте, з таких питань не спеціалізуюсь.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення Блакитноока » 26 липня 2017, 15:03

Доброго дня, допоможіть, будь ласка, порадою в такій ситуації: я - мама двох неповнолітніх дітей 4 і 9 років, які мають хронічні захворювання, працюю в державній бюджетній установі. З 17.08 по 28.08 планувала поїхати з дітьми на море, вже взяла квитки. Директор відмовив мені у відпустці, мотивуючи це виробничою необхідністю (багато людей у відпустці, немає кому працювати).У графіку відпусток я записана на серпень-вересень, сказав, підеш у вересні. ЦЕ ЗАКОННО? Від своїх планів відмовлятися не збираюсь. Якщо не зможу домовитись за відпустку, може написати заяву за свій рахунок? Чи директор також має право її не підписати? Дякую.
Блакитноока
 
Повідомлень: 1133
З нами з: 24 травня 2015, 19:13
Репутация: 72

Re:

Повідомлення Оксаночка » 26 липня 2017, 22:36

Блакитноока написав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка, порадою в такій ситуації: я - мама двох неповнолітніх дітей 4 і 9 років, які мають хронічні захворювання, працюю в державній бюджетній установі. З 17.08 по 28.08 планувала поїхати з дітьми на море, вже взяла квитки. Директор відмовив мені у відпустці, мотивуючи це виробничою необхідністю (багато людей у відпустці, немає кому працювати).У графіку відпусток я записана на серпень-вересень, сказав, підеш у вересні. ЦЕ ЗАКОННО? Від своїх планів відмовлятися не збираюсь. Якщо не зможу домовитись за відпустку, може написати заяву за свій рахунок? Чи директор також має право її не підписати? Дякую.

Це незаконно. Вкажіть Вашому роботодавцю, що своїми діями він порушує закон України "Про відпустки", зокрема ст. 10, в якій вказано, що щорічні відпустки за бажанням працівника в зручний для нього час надаютьсяжінкам, які мають двох і більше дітей віком до 15 років або дитину-інваліда. Крім того, я так розумію, що графік відпусток, де вказано, що Ви йдете у відпустку в серпні-вересні, затверджений ним же самим - це не Ваш клопіт, коли він затверджував графік відпустко, то не думав, що в літній період не буде вистачати працівників.
Крім того, Ви маєте право на додаткову відпустку (ст. 19 Закону) тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів, оскільки маєте двох дітей до 15 років. Дану відпустку Ви можете за бажанням приєднати до щорічної основної або взяти окремо.
Повідомте письмово заявою за 2 тижні про своє бажання піти у відпустку і в тексті посилайтесь на графік відпусток, де Вас записано серпень-вересень, а також посилайтесь на ст. 10 (краще її процитувати в заяві). Прослідкуйте, щоб Ваша заява була зареєстрована, а не десь загубилась і після відпустки Ви взнаєте, що Вас хочуть звільнити за прогул.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Re: Re:

Повідомлення Блакитноока » 30 липня 2017, 11:29

Оксаночка написав:
Блакитноока написав:Доброго дня, допоможіть, будь ласка, порадою в такій ситуації: я - мама двох неповнолітніх дітей 4 і 9 років, які мають хронічні захворювання, працюю в державній бюджетній установі. З 17.08 по 28.08 планувала поїхати з дітьми на море, вже взяла квитки. Директор відмовив мені у відпустці, мотивуючи це виробничою необхідністю (багато людей у відпустці, немає кому працювати).У графіку відпусток я записана на серпень-вересень, сказав, підеш у вересні. ЦЕ ЗАКОННО? Від своїх планів відмовлятися не збираюсь. Якщо не зможу домовитись за відпустку, може написати заяву за свій рахунок? Чи директор також має право її не підписати? Дякую.

Це незаконно. Вкажіть Вашому роботодавцю, що своїми діями він порушує закон України "Про відпустки", зокрема ст. 10, в якій вказано, що щорічні відпустки за бажанням працівника в зручний для нього час надаютьсяжінкам, які мають двох і більше дітей віком до 15 років або дитину-інваліда. Крім того, я так розумію, що графік відпусток, де вказано, що Ви йдете у відпустку в серпні-вересні, затверджений ним же самим - це не Ваш клопіт, коли він затверджував графік відпустко, то не думав, що в літній період не буде вистачати працівників.
Крім того, Ви маєте право на додаткову відпустку (ст. 19 Закону) тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів, оскільки маєте двох дітей до 15 років. Дану відпустку Ви можете за бажанням приєднати до щорічної основної або взяти окремо.
Повідомте письмово заявою за 2 тижні про своє бажання піти у відпустку і в тексті посилайтесь на графік відпусток, де Вас записано серпень-вересень, а також посилайтесь на ст. 10 (краще її процитувати в заяві). Прослідкуйте, щоб Ваша заява була зареєстрована, а не десь загубилась і після відпустки Ви взнаєте, що Вас хочуть звільнити за прогул.

Дуже вам дякую, тепер буду впевнено добиватися своєї законної відпустки))
Блакитноока
 
Повідомлень: 1133
З нами з: 24 травня 2015, 19:13
Репутация: 72

Повідомлення me4ta » 06 серпня 2017, 21:40

Добрий вечір!
Чи проблематично виписати людину в судовому порядку?
Який алгоритм дій?
Придбали кв , ЦНАП видав довідку про відсутність приписаних, нотаріус оформив, а при взятті новими власниками адресної карти випливає прописаний чоловік ще з 1997р. Попередні власники нічого не знають, домова чиста....
ЦНАП сказав що в них часто таке буває, бо база не повна.
me4ta
 
Повідомлень: 2349
З нами з: 27 грудня 2008, 23:08
Звідки: Рівне
Репутация: 238

Re:

Повідомлення Оксаночка » 07 серпня 2017, 08:45

me4ta написав:Добрий вечір!
Чи проблематично виписати людину в судовому порядку?
Який алгоритм дій?
Придбали кв , ЦНАП видав довідку про відсутність приписаних, нотаріус оформив, а при взятті новими власниками адресної карти випливає прописаний чоловік ще з 1997р. Попередні власники нічого не знають, домова чиста....
ЦНАП сказав що в них часто таке буває, бо база не повна.

Телефонуйте 0672875618. У Вашому випадку в законодавстві передбачена можливість зняти з місця реєстрації людину, коли право власності на нерухомість перейшло до інших осіб. В будь-якому випадку необхідно ознайомитись з документами і на підставі цього готувати позовну заяву до суду.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення Орхідея22 » 07 серпня 2017, 12:54

Доброго дня. Яка вартість консультації, і де ви приймаєте?чи займаєтесь ви справою по позбавлення батьківсамих прав.?
Орхідея22
 
Повідомлень: 689
З нами з: 27 липня 2016, 19:24
Репутация: 29

Re:

Повідомлення Оксаночка » 07 серпня 2017, 13:55

Орхідея22 написав:Доброго дня. Яка вартість консультації, і де ви приймаєте?чи займаєтесь ви справою по позбавлення батьківсамих прав.?

Телефонуйте 0672875618. Запис по домовленості. Позбавлення батьківських прав займаюсь. Приймаю на Відінській 39-Б
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення Жизневська » 08 серпня 2017, 14:54

закл
Аватар користувача
Жизневська
 
Повідомлень: 2413
З нами з: 08 грудня 2015, 11:09
Репутация: 214

Повідомлення HaTyCiK » 12 серпня 2017, 14:40

Доброго дня! Пікажіть будь ласка! В мене склалася така ситуація я з сином,якому 4 рочки приписані у Рівному у квартирі мами чоловіка. Вже рік як ми там не живем( я і син), хочу виписатися, а мені кажуть, що для виписки потрібна заява від батька, що він не проти виписки, але ні батько, ні його мати такої заяви надавати не хочуть! бо перед тим я оформила субсидію і їм так вигідно! на розлучення в мене коштів нема, бо зараз живу в селі, роботу знайти тяжко! чи можна розлучитися без судового збору і чи після розлучення я зможу виписатися без їх згоди? а ще чоловік ніяк не допомагає у вихованні дитини, я подала на аліменти, але вже минув рік, а аліменти він так і не сплачує! чи можу я получити якусь компенсацію від держави по несплаті аліментів, якщо я ніде не працюю?
HaTyCiK
 
Повідомлень: 316
З нами з: 01 березня 2014, 21:56
Репутация: 17

Re:

Повідомлення Оксаночка » 12 серпня 2017, 18:58

HaTyCiK написав:Доброго дня! Пікажіть будь ласка! В мене склалася така ситуація я з сином,якому 4 рочки приписані у Рівному у квартирі мами чоловіка. Вже рік як ми там не живем( я і син), хочу виписатися, а мені кажуть, що для виписки потрібна заява від батька, що він не проти виписки, але ні батько, ні його мати такої заяви надавати не хочуть! бо перед тим я оформила субсидію і їм так вигідно! на розлучення в мене коштів нема, бо зараз живу в селі, роботу знайти тяжко! чи можна розлучитися без судового збору і чи після розлучення я зможу виписатися без їх згоди? а ще чоловік ніяк не допомагає у вихованні дитини, я подала на аліменти, але вже минув рік, а аліменти він так і не сплачує! чи можу я получити якусь компенсацію від держави по несплаті аліментів, якщо я ніде не працюю?

Якщо відповісти в загальному на Ваші запитання, то скажу, що Ви без суда не обійдетесь.
1. По справі зняття з реєстрації малолітньої дитини без згоди батька - це позов до суду про встановлення місця проживання дитини.
2. Розлучення - можна спробувати просити суд розстрочити сплату судового збору або звільнити від сплати, але скажу одразу, що таких рішень дуже і дуже мало, бо суди йдуть на це неохоче. Є ще варіант все ж таки сплатити судовий збір (він зараз, здається 640,00 грн.), але вже в позовній заяві происити, щоб відповідач (Ваш чоловік) Вам компенсував. У цоьму випадку краще зверніться до юриста або адвоката, щоб позовна заява була максимально розумно складена. Не робіть спроби самому витягнути з інтернету, бо там трішки не так складено, як це має бути.
3. На рахунок аліментів, то держава нічого не компенсує. Єдине, можете звернутись за допомогою, як малозабезпечена сім"я, але і тут може виникнути проблема, бо треба будуть довідки і від чоловіка, а Ви ще в шлюбі. Ще необхідно звертатись до виконавчої служби. Краще телефонуйте мені 0672875618, бо існує багато нюансів по сплаті аліментів.
І ще варіант - позбавити чоловіка батьківських прав, тоді і багато питань може зникнути, крім того, як розлучитесь, то можете розраховувати на допомогу, як мати одиначка.
По соціальних допомогах краще звернутись за консультацією у відповідні органи, бо я не спеціалізуюсь в таких питаннях.
Телефонуйте 0672875618
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення iradasha05 » 29 серпня 2017, 20:36

Доброго дня! Чи не знаєте чи є вже судові рішення по утриманнях аліментів , по нових змінах, які вступили в дію у липні 2017 року (де не менше 50% прожиткового мінімуму на одну дитину) Я отримую аліменти на дочку, але хочу подати в суд на призначення по новому закону. А ви складаєте позовні заяви по таких питаннях?
iradasha05
 
Повідомлень: 1129
З нами з: 21 липня 2017, 16:50
Репутация: 71

Re:

Повідомлення Оксаночка » 30 серпня 2017, 23:45

iradasha05 написав:Доброго дня! Чи не знаєте чи є вже судові рішення по утриманнях аліментів , по нових змінах, які вступили в дію у липні 2017 року (де не менше 50% прожиткового мінімуму на одну дитину) Я отримую аліменти на дочку, але хочу подати в суд на призначення по новому закону. А ви складаєте позовні заяви по таких питаннях?

Перегляд старих рішень не відбувається. Принаймні така зараз судова практика. Зміни, які були прийняті, поширюються на відносини, які виникли після набрання цих змін чинності. У Вашому випадку можна подавати позовну заяву про збільшення розміру аліментів у звязку з поліпшенням матеріального становища платника аліментів, якщо таке має місце + додатковою підставою буде зміни в законодавство.
Можливо, пройде час і з"явиться нова судова практика (цього виключати не можна). Можете телефонувати 0672875618 - в розмові з клієнтами завжди випливає щось нове, яке їм здається не важливим, а в справі можна використати.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення iradasha05 » 05 січня 2018, 10:42

Дякую за відповідь
iradasha05
 
Повідомлень: 1129
З нами з: 21 липня 2017, 16:50
Репутация: 71

Повідомлення dom135 » 15 січня 2018, 18:17

Доброго дня! Чи можу будучи в шлюбі подати на аліменти (двоє неповнолітніх дітей)?
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Re:

Повідомлення Оксаночка » 15 січня 2018, 22:17

dom135 написав:Доброго дня! Чи можу будучи в шлюбі подати на аліменти (двоє неповнолітніх дітей)?

Можна. Питання призначення аліментів на утримання дітей не залежить від того чи шлюб розірваний, чи подружжя надалі перебуває у зареєстрованому шлюбі.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Re: Re:

Повідомлення dom135 » 15 січня 2018, 23:43

Оксаночка написав:
dom135 написав:Доброго дня! Чи можу будучи в шлюбі подати на аліменти (двоє неповнолітніх дітей)?

Можна. Питання призначення аліментів на утримання дітей не залежить від того чи шлюб розірваний, чи подружжя надалі перебуває у зареєстрованому шлюбі.

Дякую. А що для цього потрібно? ... Просто заява в суд?
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Re: Re:

Повідомлення Оксаночка » 16 січня 2018, 19:11

dom135 написав:
Оксаночка написав:
dom135 написав:Доброго дня! Чи можу будучи в шлюбі подати на аліменти (двоє неповнолітніх дітей)?

Можна. Питання призначення аліментів на утримання дітей не залежить від того чи шлюб розірваний, чи подружжя надалі перебуває у зареєстрованому шлюбі.

Дякую. А що для цього потрібно? ... Просто заява в суд?

Заява про видачу судового наказу.0672875618
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення dom135 » 16 січня 2018, 21:18

Дякую
dom135
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 11 жовтня 2010, 17:37
Звідки: Ювілейний, Леся 0976993210 ставлю "+" після Вас))
Репутация: 129

Re:

Повідомлення Оксаночка » 17 січня 2018, 21:04

dom135 написав:Дякую

Прошу.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення Retro » 17 січня 2018, 21:34

Доброго дня! В мене таке питання. Прийшов лист про те, що необхідно державі повернути кошти по субсидії. Так як в нас була покупка автомобіля.
Дійсно, авто купували, але б/у і в нього вартість була не 50 і вище. Підмкажіть, звідки можуть бути взяті дані про вартість авто? І чи можна це якось оскаржити?
Retro
 
Повідомлень: 1198
З нами з: 23 лютого 2013, 11:04
Репутация: 119

Re:

Повідомлення Оксаночка » 18 січня 2018, 14:38

Retro написав:Доброго дня! В мене таке питання. Прийшов лист про те, що необхідно державі повернути кошти по субсидії. Так як в нас була покупка автомобіля.
Дійсно, авто купували, але б/у і в нього вартість була не 50 і вище. Підмкажіть, звідки можуть бути взяті дані про вартість авто? І чи можна це якось оскаржити?

Вибачте, але питаннями субсидії не займаюсь. Не можу підсказати про те, коли знімається субсидія.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Повідомлення таньча » 23 січня 2018, 00:16

Добрий вечір, ось така ситуація- на підприємстві заборгованість, я написала заяву , на початку жовтня, "про виплату заборгованості по стану здоров'я". Заяву підписав директор-до виплати.До ціх пір нічого. Кормлять, то в аванс, то в зарплату)). На даний момент довідок про заборгованість не надають, тільки через адвоката. Чи можу я вимагати компенсацію чи доплату "до середнього" за те,що заява підписана,а коштів нема, час втрачено. Що в даній ситуації можна отримати крім заборгованої зарплати? Дякую.
таньча
 
Повідомлень: 911
З нами з: 30 червня 2011, 15:37
Репутация: 105

Re:

Повідомлення Оксаночка » 23 січня 2018, 23:14

таньча написав:Добрий вечір, ось така ситуація- на підприємстві заборгованість, я написала заяву , на початку жовтня, "про виплату заборгованості по стану здоров'я". Заяву підписав директор-до виплати.До ціх пір нічого. Кормлять, то в аванс, то в зарплату)). На даний момент довідок про заборгованість не надають, тільки через адвоката. Чи можу я вимагати компенсацію чи доплату "до середнього" за те,що заява підписана,а коштів нема, час втрачено. Що в даній ситуації можна отримати крім заборгованої зарплати? Дякую.

Якщо роботодавець затримує виплату заробітної плати, працівнику слід звернутись з письмовою заявою до працедавця з метою обґрунтування підстав затримки у виплаті коштів. Можна вказати роботодавцю, що це питання може вирішуватись в кримінальному судочинстві, а не цивільному. По-перше, роботодавець не бажає мати справу з правоохоронними органами, тим більше з прокурором (по цих справах досудове слідство провадиться слідчими прокуратури). По-друге, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до її притягнення до відповідальності цією особою здійснено виплату заробітної плати, а, отже, це буде ще одним стимулом для роботодавця виплатити вам належну заробітну плату якомога швидше.
При відмові виплатити заробітну плату або інші виплати, працівнику слід звернутися до прокуратури із заявою про невиплату заробітної плати та притягнення винних осіб до відповідальності.
Також можна звернутися до суду з позовом про стягнення заборгованої заробітної плати та відшкодування завданої її невиплатою шкоди.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Re: Re:

Повідомлення таньча » 24 січня 2018, 13:49

Оксаночка написав:
таньча написав:Добрий вечір, ось така ситуація- на підприємстві заборгованість, я написала заяву , на початку жовтня, "про виплату заборгованості по стану здоров'я". Заяву підписав директор-до виплати.До ціх пір нічого. Кормлять, то в аванс, то в зарплату)). На даний момент довідок про заборгованість не надають, тільки через адвоката. Чи можу я вимагати компенсацію чи доплату "до середнього" за те,що заява підписана,а коштів нема, час втрачено. Що в даній ситуації можна отримати крім заборгованої зарплати? Дякую.

Якщо роботодавець затримує виплату заробітної плати, працівнику слід звернутись з письмовою заявою до працедавця з метою обґрунтування підстав затримки у виплаті коштів. Можна вказати роботодавцю, що це питання може вирішуватись в кримінальному судочинстві, а не цивільному. По-перше, роботодавець не бажає мати справу з правоохоронними органами, тим більше з прокурором (по цих справах досудове слідство провадиться слідчими прокуратури). По-друге, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до її притягнення до відповідальності цією особою здійснено виплату заробітної плати, а, отже, це буде ще одним стимулом для роботодавця виплатити вам належну заробітну плату якомога швидше.
При відмові виплатити заробітну плату або інші виплати, працівнику слід звернутися до прокуратури із заявою про невиплату заробітної плати та притягнення винних осіб до відповідальності.
Також можна звернутися до суду з позовом про стягнення заборгованої заробітної плати та відшкодування завданої її невиплатою шкоди.

Дякую! Зараз багато ідуть і подають на суд,а от про матеріальне відшкодування(чи як правильно) бояться, мабуть, втратити роботу.
таньча
 
Повідомлень: 911
З нами з: 30 червня 2011, 15:37
Репутация: 105

Re: Re:

Повідомлення Pull » 24 січня 2018, 13:59

таньча написав:Дякую! Зараз багато ідуть і подають на суд,а от про матеріальне відшкодування(чи як правильно) бояться, мабуть, втратити роботу.

а що ж толку з такої роботи? ні зарплати нема,ні страхового стажу нема! бо якщо вони боргують зарплату,то навряд чи вони платять страхові внески зараз! ви б пішли в пенсійний та вияснили б чи сплачені внески за період заборгованості по зарплаті і взагалі чи вони платились бо ніякого стажу за той період не буде.
Аватар користувача
Pull
 
Повідомлень: 5827
З нами з: 11 вересня 2009, 10:53
Звідки: "Make love, not war!!!" вайбер/дзвінки: 0979989926 і 0931005729
Репутация: 311

Re: Re:

Повідомлення Оксаночка » 25 січня 2018, 00:42

Pull написав:
таньча написав:Дякую! Зараз багато ідуть і подають на суд,а от про матеріальне відшкодування(чи як правильно) бояться, мабуть, втратити роботу.

а що ж толку з такої роботи? ні зарплати нема,ні страхового стажу нема! бо якщо вони боргують зарплату,то навряд чи вони платять страхові внески зараз! ви б пішли в пенсійний та вияснили б чи сплачені внески за період заборгованості по зарплаті і взагалі чи вони платились бо ніякого стажу за той період не буде.

Вірно. Все ж таки необхідно звертатись в правоохоронні органи та в суд.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Re: Re:

Повідомлення таньча » 01 лютого 2018, 12:23

Pull написав:
таньча написав:Дякую! Зараз багато ідуть і подають на суд,а от про матеріальне відшкодування(чи як правильно) бояться, мабуть, втратити роботу.

а що ж толку з такої роботи? ні зарплати нема,ні страхового стажу нема! бо якщо вони боргують зарплату,то навряд чи вони платять страхові внески зараз! ви б пішли в пенсійний та вияснили б чи сплачені внески за період заборгованості по зарплаті і взагалі чи вони платились бо ніякого стажу за той період не буде.

В пенсійний фонд неплатять близько двох років)) От жіночка буде оформляти, на днях, пенсію, то побачим . Шкода що таке підприємство "загибається", державі непотрібне, мабуть, воно)))
Дякую!
таньча
 
Повідомлень: 911
З нами з: 30 червня 2011, 15:37
Репутация: 105

Повідомлення HellWomen » 25 лютого 2018, 19:24

Потрібна Ваша консультація в такій ситуації: сім'я проживає спільно з батьками, батьки дали дарчу на півбудинку, у їхній частині знаходиться ванна, туалет, кухня, газовий котел? Чи можуть батьки перекрити доступ молодій сім'ї до цих життєво важливих кімнат? Всі двадцять років спільного проживання молода сім'я вкладала свої кошти і працю у ремонт, проведення газу, води, а тепер на мають на це права?
HellWomen
 
Повідомлень: 473
З нами з: 19 жовтня 2014, 17:26
Репутация: 10

Re:

Повідомлення Оксаночка » 27 лютого 2018, 17:16

HellWomen написав:Потрібна Ваша консультація в такій ситуації: сім'я проживає спільно з батьками, батьки дали дарчу на півбудинку, у їхній частині знаходиться ванна, туалет, кухня, газовий котел? Чи можуть батьки перекрити доступ молодій сім'ї до цих життєво важливих кімнат? Всі двадцять років спільного проживання молода сім'я вкладала свої кошти і працю у ремонт, проведення газу, води, а тепер на мають на це права?

Найкраща порада буде тоді, коли я буду бачити документи, але відповім в загальному. При даруванні нерухомості не вказується накштал: "кухня спалня - мені", "туалет, коридор - тобі". В договорах вказується, що дарується якась частина від цілого будинку, тобто при даруванні частина будинку не виділяється в натурі, а це означає, що обдарований хоч і володіє частиною будинку, але вона є абстрактною, тому, коли буде йти заборона на користування певними приміщеннями в будинку, необхідно буде звертатись до суду про виділення майна в натурі.
Оксаночка
 
Повідомлень: 1741
З нами з: 08 листопада 2011, 17:31
Репутация: 106

Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги