Лікарі/список з контактами

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Re: Re:

Повідомлення me4ta » 18 листопада 2017, 19:29

Tetiana написав:
Оленкаоленка написав:
ksen написав:Дівчата порадьте лікаря який лікує нормально остеохондроз грудного відділу[/quot
Пілатес ))))

Де? Мені треба вранці на 9.00 ніхто не знає де є?



На 12 школі в Баварії: понеділок, середа, п'ятниця
0967087908 Інна
me4ta
 
Повідомлень: 2349
З нами з: 27 грудня 2008, 23:08
Звідки: Рівне
Репутация: 238

Повідомлення Маришка » 20 листопада 2017, 17:54

дівчатка, Новосьолова в АНІКО так і приймає?
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення Волошка12 » 20 листопада 2017, 18:47

Маришка написав:дівчатка, Новосьолова в АНІКО так і приймає?

так, з 15.30 до 18 год
Аватар користувача
Волошка12
 
Повідомлень: 4333
З нами з: 18 квітня 2013, 10:09
Звідки: Рівне, Радіозавод, 0978414075."+" за "+"
Репутация: 326

Повідомлення Маришка » 21 листопада 2017, 09:07

дякую ))))
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Sol82 » 22 листопада 2017, 00:52

Вирішила сходить до гінеколога.Не маю свого,то пішла де ближче.Клініка 4Д-узд.Раніше були навпроти Діагностичного.Записали до лікаря.Я запитала ціну-250 огляд і 210 мазок.Ну ок.Хай буде.Сьодні прийшла за результатом.Лікар виписала щось там,віддала аналізи,побалакали ще 5 хв.Я пішла на касу записатимь на узд.Прибігла лікар,щось написала і медсестра на рецепшені каже мені: Консультація 150 грн.Я тільки вже потім отямилась,як вийшла.Скажіть мені,то вже зараз є норма-лікарі навіть за озвученя діагнозу після платних аналізів беруть гроші?Я щось відстала від життя ,певно
Sol82
 
Повідомлень: 1353
З нами з: 10 грудня 2010, 21:30
Репутация: 73

Re:

Повідомлення КсеніяNSP » 22 листопада 2017, 09:01

Sol82 написав:Вирішила сходить до гінеколога.Не маю свого,то пішла де ближче.Клініка 4Д-узд.Раніше були навпроти Діагностичного.Записали до лікаря.Я запитала ціну-250 огляд і 210 мазок.Ну ок.Хай буде.Сьодні прийшла за результатом.Лікар виписала щось там,віддала аналізи,побалакали ще 5 хв.Я пішла на касу записатимь на узд.Прибігла лікар,щось написала і медсестра на рецепшені каже мені: Консультація 150 грн.Я тільки вже потім отямилась,як вийшла.Скажіть мені,то вже зараз є норма-лікарі навіть за озвученя діагнозу після платних аналізів беруть гроші?Я щось відстала від життя ,певно

приватна клініка, кожен візит - платний.
Аватар користувача
КсеніяNSP
 
Повідомлень: 28939
З нами з: 07 лютого 2011, 13:22
Звідки: т.097-47-89-330 Торт- как время, его всегда мало)
Репутация: 594

Повідомлення Oleksiuk » 22 листопада 2017, 09:11

Ничего себе!! Это они с Оксфорда пример взяли...жаль((
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 22 листопада 2017, 09:23

КсеніяNSP написав:
Sol82 написав:Вирішила сходить до гінеколога.Не маю свого,то пішла де ближче.Клініка 4Д-узд.Раніше були навпроти Діагностичного.Записали до лікаря.Я запитала ціну-250 огляд і 210 мазок.Ну ок.Хай буде.Сьодні прийшла за результатом.Лікар виписала щось там,віддала аналізи,побалакали ще 5 хв.Я пішла на касу записатимь на узд.Прибігла лікар,щось написала і медсестра на рецепшені каже мені: Консультація 150 грн.Я тільки вже потім отямилась,як вийшла.Скажіть мені,то вже зараз є норма-лікарі навіть за озвученя діагнозу після платних аналізів беруть гроші?Я щось відстала від життя ,певно

приватна клініка, кожен візит - платний.

а я ще десь читала, що в Окфорд медікал здається - то виписують схему лікування теж за окрему плату :shock:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення Жаннулька » 22 листопада 2017, 15:37

Маришка написав:дівчатка, Новосьолова в АНІКО так і приймає?

Літом я в неї з 16.00 була, а зараз не думаю, щоб вона з 15.30, бо в онко якраз операційний період (навіть у пятницю).Коли подзвоните в Аніко, скажуть на який день і час вільно
Жаннулька
 
Повідомлень: 264
З нами з: 16 квітня 2015, 12:21
Репутация: 18

Повідомлення wedo » 22 листопада 2017, 17:22

Дуже потрібен терапевт із досвідом для дорослого.
Хворію вже шосту добу із збиванням жару по 5-3 рази на добу, втомилася! Постановка діагнозу у дільничого лікаря якось дууже повільно.

Підкажіть, може хтось знає толкового терапевта? Та інфу до цього, якщо маєте: де приймає, скільки приблизно за огляд, телефон. Дякую!
wedo
 
Повідомлень: 190
З нами з: 17 червня 2013, 09:27
Звідки: Рівне, р-н залізничного вокзалу
Репутация: 20

Re:

Повідомлення Sol82 » 23 листопада 2017, 00:35

wedo написав:Дуже потрібен терапевт із досвідом для дорослого.
Хворію вже шосту добу із збиванням жару по 5-3 рази на добу, втомилася! Постановка діагнозу у дільничого лікаря якось дууже повільно.

Підкажіть, може хтось знає толкового терапевта? Та інфу до цього, якщо маєте: де приймає, скільки приблизно за огляд, телефон. Дякую!

Ого!А може хоч би на швидку зателефонувать,спитати,що робити?Що взагалі у таких випадках робить?Я якось на Паску захворіла-температура і все.5 діб.То терапевт також :Сходіть туди ,сходіть сюди .А потім і саме пройшло.((Виявилось - спина,щось там защімило і дало запалення.Ну в цілому порадити терапевта не можу,але бажаю видужати якнайшвидше
Sol82
 
Повідомлень: 1353
З нами з: 10 грудня 2010, 21:30
Репутация: 73

Re: Re:

Повідомлення Волошка12 » 23 листопада 2017, 02:15

Маришка написав:
КсеніяNSP написав:
Sol82 написав:Вирішила сходить до гінеколога.Не маю свого,то пішла де ближче.Клініка 4Д-узд.Раніше були навпроти Діагностичного.Записали до лікаря.Я запитала ціну-250 огляд і 210 мазок.Ну ок.Хай буде.Сьодні прийшла за результатом.Лікар виписала щось там,віддала аналізи,побалакали ще 5 хв.Я пішла на касу записатимь на узд.Прибігла лікар,щось написала і медсестра на рецепшені каже мені: Консультація 150 грн.Я тільки вже потім отямилась,як вийшла.Скажіть мені,то вже зараз є норма-лікарі навіть за озвученя діагнозу після платних аналізів беруть гроші?Я щось відстала від життя ,певно

приватна клініка, кожен візит - платний.

а я ще десь читала, що в Окфорд медікал здається - то виписують схему лікування теж за окрему плату :shock:

ще у Валео таке є...50 грн окремо оплачуєш за схему лікування + 180 грн прийом + 30 грн набір + узі (якщо треба) 200 грн і того за "просто сходить на огляд" біля 500 грн треба виложить...
А ще забула написати...схема лікування потягне тисячі на півтори 8-)
Аватар користувача
Волошка12
 
Повідомлень: 4333
З нами з: 18 квітня 2013, 10:09
Звідки: Рівне, Радіозавод, 0978414075."+" за "+"
Репутация: 326

Повідомлення скорпіонка » 23 листопада 2017, 11:17

ну схема лікування навіть у безкоштовного лікаря потягне на 1500,00 тис,це таке.
а в валєо так перший огляд потягне до 500, ну впринципі а як по іншому, все платне. навіть якщо іти в поліклініку, направлять на узі і аналізи в сінево, те саме виходить, тому мені валєо зараз не таке вже і дороге виходить
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39755
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Re:

Повідомлення Nikita4909 » 23 листопада 2017, 17:55

Sol82 написав:Вирішила сходить до гінеколога.Не маю свого,то пішла де ближче.Клініка 4Д-узд.Раніше були навпроти Діагностичного.Записали до лікаря.Я запитала ціну-250 огляд і 210 мазок.Ну ок.Хай буде.Сьодні прийшла за результатом.Лікар виписала щось там,віддала аналізи,побалакали ще 5 хв.Я пішла на касу записатимь на узд.Прибігла лікар,щось написала і медсестра на рецепшені каже мені: Консультація 150 грн.Я тільки вже потім отямилась,як вийшла.Скажіть мені,то вже зараз є норма-лікарі навіть за озвученя діагнозу після платних аналізів беруть гроші?Я щось відстала від життя ,певно

Я певно теж!А лікування після цієі викачки грошей допомогло?П.С.Гінеколога в Рівному так і не знайшла,якому можна довірити здоров'я.
Аватар користувача
Nikita4909
 
Повідомлень: 1399
З нами з: 19 жовтня 2009, 14:07
Звідки: м.Рівне, р-н Ювілейний
Репутация: 192

Повідомлення Маришка » 23 листопада 2017, 17:57

ні, ну просто ми ходили раніше в Аніко - то плата за візит - це включало в себе діагноз і схема лікування, а не просто ось ваш діагноз, а якщо хочете взнати як лікуватись - то доплатіть будь-ласка в касу ще((((
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення wedo » 23 листопада 2017, 18:23

Я в шоці дійсно.

Мамонов сьогодні нарешті побачив на узд двосторонню пневмонію, при чому 4х5 см розміром!! Дуже вдячна йому за це!! Він нас вже не вперше виручив, на цей раз дуже серйозно. Ще раз переконалися, що краще одразу до нього звертатись, ніж до декількох лікарів, які тільки гадають. Він ще передзвонив до пульмонолога в диспансері і вона мені лікування призначила, і опис знімку зробила, і кров аналіз одразу взяли повторно без проблем, бо вчора немогли взяти, кров не текла від такої температури. І картку завели без питань!. Гроші не взяла, а саме узд всього 100 грн!

Бо наша терапевт, Федевич Ольга Михайлівна - то взагалі на знімку нічого не побачила, не знаю, чи взагалі вона очі має: "я не знаю, звідки у вас такий запальний процес, шое 42!" Направила мене куди небудь на узд (увага!) нирок і черевної порожнини. Добре, що Олександр Сергійович легені подивився. Хтось інший б просто зробив би нирок і черевної порожнини і все, вільні. Мамонов сказав, що в нього єдине в Рівному місце, де діагностують пневмонію на узд. І він завжди телефонує до спеціалістів, які можуть подивитись далі. Минулого разу до Корчака дзвонив.

Я вже думала, що вмираю, вже із донькою подумки із сльозами прощалася вчора. Температуру 39 градусів 6 діб збивала німесилом, лікувала то грип, то ангіну, воно вже з годинами прогресувало.
wedo
 
Повідомлень: 190
З нами з: 17 червня 2013, 09:27
Звідки: Рівне, р-н залізничного вокзалу
Репутация: 20

Re: Re:

Повідомлення wedo » 23 листопада 2017, 19:01

Sol82 написав:
wedo написав:Дуже потрібен терапевт із досвідом для дорослого.

Ого!А може хоч би на швидку зателефонувать,спитати,що робити?Що взагалі у таких випадках робить?Я якось на Паску захворіла-температура і все.5 діб.То терапевт також :Сходіть туди ,сходіть сюди .А потім і саме пройшло.((Виявилось - спина,щось там защімило і дало запалення.Ну в цілому порадити терапевта не можу,але бажаю видужати якнайшвидше


ДОсвід у нас із швидкою є, вони не лікують. Швидка вона повинна рятувати життя, вони так і роблять. Весною у чоловіка не збивалось 40 (ротавірус), то вони приїхали, укололи і все, далі ми терапевта визивали.

Восени у мене стався пізно ввечері сильний біль у животі із швидким підвищенням темпператури до 38,5. То швидка мене забрала і тягала по лікарням безрезультатно. Наступного дня самі пішли до Мамонова, він перенаправив до Корчака і той знайшов розрив кісти. (який є нормою і ніяк не лікується).

Дзвонили вчора у швидку, чи можуть вони приїхати зробити укол антибіотику, бо в мене температура 39, а треба було їхати на 18.00, строго по часу і впритик до закриття лікарні, бо укол складний, я такий не можу собі зробити. То вони сказали, що вони щось, призначене кимось, не можуть робити. Вони тільки діють по своєму і везуть вже кудись. Випила німесил і їхали самі на таксі.
wedo
 
Повідомлень: 190
З нами з: 17 червня 2013, 09:27
Звідки: Рівне, р-н залізничного вокзалу
Репутация: 20

Повідомлення Афіна2018 » 23 листопада 2017, 20:09

Я навіть не чула, що по УЗД пневмонію бачать. А чого ніколи при підозрі не направляють робити?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Афіна2018 » 23 листопада 2017, 20:10

І про Мамонова ніколи не чула? Де він приймає?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення МуленРуж » 23 листопада 2017, 20:15

Tetiana написав:Я навіть не чула, що по УЗД пневмонію бачать. А чого ніколи при підозрі не направляють робити?

Того що узд погано бачить повітрянонаповнені органи (щось таке)
Хто мамонов і що він бачить цікаво.
Але аби допомагав.
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10517
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Повідомлення romahska » 23 листопада 2017, 20:19

Мене терапевт направила на ренген легень, бо в мене був сильний кашель і підвищена температура, а в ренгенкабінеті зробили звичайну флюрографію і написали "профогляд", тобто діагноз не підтвердили і не заперечили. Навіщо було мені лишній раз опромінюватися. Ніхто й не думав вибачатися. Лікарняне закрили, кашель є. Поліклініка " Північна". От якось так.
romahska
 
Повідомлень: 1057
З нами з: 18 червня 2012, 21:42
Репутация: 63

Re:

Повідомлення Jarina » 23 листопада 2017, 20:31

Tetiana написав:І про Мамонова ніколи не чула? Де він приймає?

Дуже хороший лікар і людина. Я в нього не раз робила узд. Приймає у відділенні діагностики в тубдиспансері.
Аватар користувача
Jarina
 
Повідомлень: 21597
З нами з: 07 грудня 2009, 11:17
Звідки: Рівне, ,до мене на "ти") 067*67*553*78
Репутация: 936

Re:

Повідомлення МуленРуж » 23 листопада 2017, 22:01

romahska написав:Мене терапевт направила на ренген легень, бо в мене був сильний кашель і підвищена температура, а в ренгенкабінеті зробили звичайну флюрографію і написали "профогляд", тобто діагноз не підтвердили і не заперечили. Навіщо було мені лишній раз опромінюватися. Ніхто й не думав вибачатися. Лікарняне закрили, кашель є. Поліклініка " Північна". От якось так.

Я так розумію, що профогляд, значить все гуд?
Чому ви питання не задавали терапевту?
Чи я не зрозуміла - справа в лікарняному чи в боязні опромінення?
Залишковий кашель може бути до місяця, ніхто з ним на лікарняному не сидить.
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10517
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Повідомлення romahska » 23 листопада 2017, 22:27

Мені сама терапевт сказала, що він зробив не те. Справа не в лікарняному і не в опроміненні ( хоча це для мене важливо, адже кашляю часто, часто пневмонії, безтолкова флюрографія мені не потрібна, адже буває, що потрібно поставити діагноз, а вже не можна буде робити ренген), а справа у безвідповідальності і неуважності ренгенолога. Де гарантія, що людина прийде з туберкульозом, а він так само не уважно огляне або елементарно не прочитає направлення, як у моєму випадку
romahska
 
Повідомлень: 1057
З нами з: 18 червня 2012, 21:42
Репутация: 63

Повідомлення romahska » 23 листопада 2017, 22:30

На лікарняному не люблю сидіти, а це прижало, робота з дітьми, яку дуже люблю
romahska
 
Повідомлень: 1057
З нами з: 18 червня 2012, 21:42
Репутация: 63

Re: Re:

Повідомлення Ilonka » 24 листопада 2017, 15:59

Jarina написав:
Tetiana написав:І про Мамонова ніколи не чула? Де він приймає?

Дуже хороший лікар і людина. Я в нього не раз робила узд. Приймає у відділенні діагностики в тубдиспансері.

Погоджуюсь, і по узд бачать пневмонію, мене направляли, узист бачив, а терапевт, все гостий бронхіт ставила
Аватар користувача
Ilonka
 
Повідомлень: 13509
З нами з: 21 березня 2010, 16:52
Репутация: 522

Re:

Повідомлення Марише4ка » 24 листопада 2017, 16:42

wedo написав:Я в шоці дійсно.

Мамонов сьогодні нарешті побачив на узд двосторонню пневмонію, при чому 4х5 см розміром!! Дуже вдячна йому за це!! Він нас вже не вперше виручив, на цей раз дуже серйозно. Ще раз переконалися, що краще одразу до нього звертатись, ніж до декількох лікарів, які тільки гадають. Він ще передзвонив до пульмонолога в диспансері і вона мені лікування призначила, і опис знімку зробила, і кров аналіз одразу взяли повторно без проблем, бо вчора немогли взяти, кров не текла від такої температури. І картку завели без питань!. Гроші не взяла, а саме узд всього 100 грн!

Бо наша терапевт, Федевич Ольга Михайлівна - то взагалі на знімку нічого не побачила, не знаю, чи взагалі вона очі має: "я не знаю, звідки у вас такий запальний процес, шое 42!" Направила мене куди небудь на узд (увага!) нирок і черевної порожнини. Добре, що Олександр Сергійович легені подивився. Хтось інший б просто зробив би нирок і черевної порожнини і все, вільні. Мамонов сказав, що в нього єдине в Рівному місце, де діагностують пневмонію на узд. І він завжди телефонує до спеціалістів, які можуть подивитись далі. Минулого разу до Корчака дзвонив.

Я вже думала, що вмираю, вже із донькою подумки із сльозами прощалася вчора. Температуру 39 градусів 6 діб збивала німесилом, лікувала то грип, то ангіну, воно вже з годинами прогресувало.

Згідна з Вами,хороший спеціаліст. Сама була в нього на узі, про нього дуже багато хороших відгуків як від людей так і від колег!
Аватар користувача
Марише4ка
 
Повідомлень: 6758
З нами з: 22 липня 2013, 15:32
Репутация: 471

Re:

Повідомлення wedo » 24 листопада 2017, 16:51

Tetiana написав:Я навіть не чула, що по УЗД пневмонію бачать. А чого ніколи при підозрі не направляють робити?


Як сказав Мамонов - він єдиний в місті, хто бачить по узд пневмонію, і при чому розміром від 0,5 см. В них обладнання таке, це ж тубдиспансер, спеціалізований заклад по легенях. Він мені показував її на моніторі, дуже чітко видно.
А на рентгені- терапевт нічого не побачила, легені чисті. А пульманолог побачила (не впевнено) тільки одну сторону, але ж в мене двостороння, й інша сторона не маленька теж.

Ще в нас засада з антибіотиком вийшла.
Федевич призначила такий антибіотик в уколах, не знаючи діагнозу, просто по температурі та шое. Діацеф. Сказала: Уколимо два рази і все пройде, потім вернемось на таблетки. Тепер чоловік ганяє по всьому місту в пошуках цього діацефу, бо треба загалом 20 уколів, а його по 1-2 штуки у деяких аптеках мають. Сьогодні лише 5 доз знайшов, на 2 дні. Він його викупає, а привозять новий не одразу. Це капець!
Пульманолог каже, навішо цей діацеф вам призначили? Можна було інший препарат, в два рази дешевший. Але як почали, то треба вже його колоти весь курс.
wedo
 
Повідомлень: 190
З нами з: 17 червня 2013, 09:27
Звідки: Рівне, р-н залізничного вокзалу
Репутация: 20

Re: Re:

Повідомлення МуленРуж » 24 листопада 2017, 17:06

wedo написав:
Tetiana написав:Я навіть не чула, що по УЗД пневмонію бачать. А чого ніколи при підозрі не направляють робити?


Як сказав Мамонов - він єдиний в місті, хто бачить по узд пневмонію, і при чому розміром від 0,5 см. В них обладнання таке, це ж тубдиспансер, спеціалізований заклад по легенях. Він мені показував її на моніторі, дуже чітко видно.
А на рентгені- терапевт нічого не побачила, легені чисті. А пульманолог побачила (не впевнено) тільки одну сторону, але ж в мене двостороння, й інша сторона не маленька теж.

Ще в нас засада з антибіотиком вийшла.
Федевич призначила такий антибіотик в уколах, не знаючи діагнозу, просто по температурі та шое. Діацеф. Сказала: Уколимо два рази і все пройде, потім вернемось на таблетки. Тепер чоловік ганяє по всьому місту в пошуках цього діацефу, бо треба загалом 20 уколів, а його по 1-2 штуки у деяких аптеках мають. Сьогодні лише 5 доз знайшов, на 2 дні. Він його викупає, а привозять новий не одразу. Це капець!
Пульманолог каже, навішо цей діацеф вам призначили? Можна було інший препарат, в два рази дешевший. Але як почали, то треба вже його колоти весь курс.

Інтернет-аптеки не підходять?
https://tabletki.ua/uk/%D0%94%D0%B8%D0% ... v/?s=price
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10517
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Re: Re:

Повідомлення wedo » 24 листопада 2017, 17:13

МуленРуж написав:Інтернет-аптеки не підходять?
https://tabletki.ua/uk/%D0%94%D0%B8%D0% ... v/?s=price

Дякую, будемо сьогодні щось думати, замовляти чи далі їздити по місту і збирати поштучно(. Треба буде замовляти все ж таки, що б хоча б запас був про всяк випадок.
wedo
 
Повідомлень: 190
З нами з: 17 червня 2013, 09:27
Звідки: Рівне, р-н залізничного вокзалу
Репутация: 20

Поперед.Далі

Повернутись до Краса та здоров'я