Дитячі лікарі/список з контактами

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Повідомлення Oleksiuk » 13 квітня 2018, 10:41

Комаровский говорит, что в 99 случаях у детей три вида глистов и они обнаруживаются только калом.
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Повідомлення Катенька » 13 квітня 2018, 12:44

Привіт, підскажіть будь-ласка толкового дерматолога в шкірвендиспансері...
Катенька
 
Повідомлень: 121
З нами з: 23 лютого 2015, 15:19
Репутация: 9

Re:

Повідомлення Афіна2018 » 13 квітня 2018, 12:59

Катенька написав:Привіт, підскажіть будь-ласка толкового дерматолога в шкірвендиспансері...

Завідуюча.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення lisa25 » 16 квітня 2018, 13:03

Дівчата привіт.шукаю дитячого стоматолога,і щоб не дорого.Бо платити за пломбу на молочний зуб 350 щось задорого як на мене.Хоча лікар хороша (
Бачу по відгукам пишуть за Братців. Хто був у неї недавно скажіть які розцінки і де приймає?
lisa25
 
Повідомлень: 2914
З нами з: 17 березня 2012, 20:32
Звідки: Рівне р-н автовокзалу
Репутация: 172

Re:

Повідомлення Onischuk » 16 квітня 2018, 18:11

lisa25 написав:Дівчата привіт.шукаю дитячого стоматолога,і щоб не дорого.Бо платити за пломбу на молочний зуб 350 щось задорого як на мене.Хоча лікар хороша (
Бачу по відгукам пишуть за Братців. Хто був у неї недавно скажіть які розцінки і де приймає?

Я була Як лікар сподобалась і пломба 250.00 грн доросла
Востаннє редагувалось Onischuk в 16 квітня 2018, 21:10, всього редагувалось 1 раз.
Onischuk
 
Повідомлень: 2111
З нами з: 21 березня 2012, 13:56
Репутация: 141

Re: Дитячі лікарі/список з контактами

Повідомлення vikyxa » 16 квітня 2018, 20:19

Дівчатка, хто що може сказати про педіатра Козік з Грушевського?
Аватар користувача
vikyxa
 
Повідомлень: 4513
З нами з: 28 липня 2010, 11:49
Звідки: Північний 0993629703 Манікюр, гель-лак, гель
Репутация: 245

Re: Дитячі лікарі/список з контактами

Повідомлення gamava » 16 квітня 2018, 21:31

vikyxa написав:Дівчатка, хто що може сказати про педіатра Козік з Грушевського?

І мені цікаво, чула за неї дуже різні відгуки.
gamava
 
Повідомлень: 501
З нами з: 25 липня 2013, 21:21
Репутация: 108

Re: Re:

Повідомлення Дариночка92 » 17 квітня 2018, 16:29

АннаП написав:
Дариночка92 написав:Добрий день! Порадьте, будь ласка, хорошого логопеда. І чи є зараз безкоштовні заняття? Дякую!

Шикарні логопеди-дефектологи в будинку дитини на Поповича. І абсолютно безкоштовно!
Але треба зібрати пакет документів, дочекатися черги на заняття і потім водити дитину щодня протягом двох тижнів в назначений час

Звернулася у Будинок дитини!! Малий задоволений, ставлення супер!! Дякую) Багато аналізів треба здати, але воно того варте!!
Дариночка92
 
Повідомлень: 240
З нами з: 16 січня 2016, 23:38
Репутация: 24

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 17:29

Дариночка92, супер! Дуже за вас рада!
Ми теж там зараз)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 18 квітня 2018, 07:41

Замініть будь ласка номер реєстратури дитяча стомат на Лізи чайкіної - 63-50-11
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення odessa145 » 23 квітня 2018, 22:52

Підскажіть, будь-ласка, може хтось знає, де приймає лікар-остеопат(дитячий)?
odessa145
 
Повідомлень: 1745
З нами з: 08 жовтня 2012, 21:21
Репутация: 77

Повідомлення minola » 24 квітня 2018, 23:24

Дівчата хто що може сказати про педіатра Мініч з Грушевського?
minola
 
Повідомлень: 2286
З нами з: 25 листопада 2012, 20:22
Звідки: 0672435524 Віра
Репутация: 164

Re:

Повідомлення lisa25 » 26 квітня 2018, 09:49

minola написав:Дівчата хто що може сказати про педіатра Мініч з Грушевського?

Теж цікавить
lisa25
 
Повідомлень: 2914
З нами з: 17 березня 2012, 20:32
Звідки: Рівне р-н автовокзалу
Репутация: 172

Повідомлення nanika » 07 травня 2018, 10:50

Шукаю хорошого окуліста дівчинці 7місяців, що скажете мамочкі? Дзвоню до Семенюк ні за одним із номерів даних в темі вона не доступна, один не зареєстрований інший належить якомусь чоловікові.Можливо хтось знає новий контактний номер.Буду вдячна
nanika
 
Повідомлень: 1995
З нами з: 16 лютого 2012, 17:11
Звідки: 0970789564 Оксана
Репутация: 213

Re:

Повідомлення Катенька » 07 травня 2018, 13:32

В Діагностичному Ковал Н., приймає також за Еко-маркетом.



nanika написав:Шукаю хорошого окуліста дівчинці 7місяців, що скажете мамочкі? Дзвоню до Семенюк ні за одним із номерів даних в темі вона не доступна, один не зареєстрований інший належить якомусь чоловікові.Можливо хтось знає новий контактний номер.Буду вдячна
Катенька
 
Повідомлень: 121
З нами з: 23 лютого 2015, 15:19
Репутация: 9

Re:

Повідомлення АннаП » 07 травня 2018, 15:13

nanika написав:Шукаю хорошого окуліста дівчинці 7місяців, що скажете мамочкі? Дзвоню до Семенюк ні за одним із номерів даних в темі вона не доступна, один не зареєстрований інший належить якомусь чоловікові.Можливо хтось знає новий контактний номер.Буду вдячна

Семенюк приймає в оптиці на Міцкевича
067 380 8150
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення Mashka93 » 07 травня 2018, 15:41

Катенька написав:В Діагностичному Ковал Н., приймає також за Еко-маркетом.



nanika написав:Шукаю хорошого окуліста дівчинці 7місяців, що скажете мамочкі? Дзвоню до Семенюк ні за одним із номерів даних в темі вона не доступна, один не зареєстрований інший належить якомусь чоловікові.Можливо хтось знає новий контактний номер.Буду вдячна

коваль +++,хороший лікар ,завжди до неї черга
Mashka93
 
Повідомлень: 3996
З нами з: 28 січня 2016, 21:37
Звідки: тел.0968587618,Північний
Репутация: 155

Повідомлення nanika » 07 травня 2018, 17:36

Дякую буду дзвонить
nanika
 
Повідомлень: 1995
З нами з: 16 лютого 2012, 17:11
Звідки: 0970789564 Оксана
Репутация: 213

Повідомлення leesyy » 07 травня 2018, 19:51

Добрий день! Хто мав справу з імунологом-алергологом Гресь, як враження?
Бо ми були на прийомі, то зходу виписала купу дороговартісних обстежень в Сінево. Деякі аналізи ми перед тим здавали в діагностичному(вони в нормі), то чомусь їх треба перездати в Сінево...
Чи краще до Поліщук Світлани з Аніко, її сьогодні порадили
leesyy
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 14 лютого 2015, 12:30
Звідки: Північний, 067-73-76-008
Репутация: 95

Повідомлення Бусинка » 11 травня 2018, 00:11

Дівчата підкажіть маю жировик на руці, де його можуть видалити? Або хтось стикався, до якого лікаря треба йти?
Аватар користувача
Бусинка
 
Повідомлень: 692
З нами з: 18 лютого 2013, 18:09
Звідки: Боярка.Маю маленьку дитину,тому можу вчасно не відповісти.О97-87-23-950
Репутация: 48

Re:

Повідомлення leesyy » 11 травня 2018, 08:46

Бусинка написав:Дівчата підкажіть маю жировик на руці, де його можуть видалити? Або хтось стикався, до якого лікаря треба йти?

тільки до хірурга
leesyy
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 14 лютого 2015, 12:30
Звідки: Північний, 067-73-76-008
Репутация: 95

Повідомлення milaRV » 12 травня 2018, 14:23

Порадьте хорошого психолога для дитини
Аватар користувача
milaRV
 
Повідомлень: 5513
З нами з: 15 червня 2012, 21:12
Звідки: Рівне
Репутация: 221

Повідомлення anetkadimka » 14 травня 2018, 14:56

Дівчата, потрібна консультація дитячого фтизіатра. Може хтось звертався, порадьте, будь ласка.
Дякую.
anetkadimka
 
Повідомлень: 467
З нами з: 17 вересня 2013, 09:37
Репутация: 40

Re:

Повідомлення juliabut » 14 травня 2018, 21:50

leesyy написав:Добрий день! Хто мав справу з імунологом-алергологом Гресь, як враження?
Бо ми були на прийомі, то зходу виписала купу дороговартісних обстежень в Сінево. Деякі аналізи ми перед тим здавали в діагностичному(вони в нормі), то чомусь їх треба перездати в Сінево...
Чи краще до Поліщук Світлани з Аніко, її сьогодні порадили

Доброго дня. Не памятаю чи писала, але лишу відгук. Думаю багатьом він буде корисний. про алергію, лікарів і аналізи. Буде багато букв і помилок.
offtopic "Рівно в 3 роки у сина зявилася висипка (в сімї алергіків немає, на прикорм реакції не було). Великі і маленькі червоні цятки і прищики, які чухалися і роздиралися. Дуже схоже на укуси комарів. Попередні 2 літа сина кусали комарі, спочатку ми вирішили що це те ж саме. Бачимо не проходить, давай по лікарях. Інфекціоністи (в поліклініці і в дитячій інфекції), дерматологи (всіх не згадаю, де тільки можна було, Оксфорд, Божко, Єгерь, поліклініка на Макарова, КожВен), алергологи (Поліщук, Малко), гастроентеролог(у Валео), педіатри (Шермет, Голуб і безліч інших, я вже й не згадаю). Аналізи на тисячі гривень в Діагностичному, Сінево (це я не згадую безплатних в поліклініках). За півтора року безліч діагнозів (від алергії на укуси комарів до мегациталовврус, таксоплазмоз, да да одна хвора на голову так і сказала) непідтверджених жодними анлізами. Безліч аналізів на глисти, 2 узд. (я чи не єдина мама,яка може з впевненістю сказати, що жодного з глистів, які виявляють в Рівному у дитини немає). Характер висипки дещо змінювався, частота висипань теж, ніякі дієти не допомагали, лежали в кожвені. Поки кололи антигітамінні ставало краще. За ці півтора року змінювала пральні порошки неодноразово. Врешті в Сінево лаборантки підсказали змінти всю побутову хімію на еко. Так і зробили, все від порошка до зубної пасти купили нове і сертефіковане (як писало на етикетці). Вже через тиждень пішли перші зміни. Це сталося в той період, коли я намагалася дістати направлення в Охмаддит. і розумію, що в тому ж Охмаддиті нам теж що небудь полікували б.
так от, найстрашніше, що жоден дерматолог-алерголог-інфекціоніст не порадив змініти побутову хімію, і навіть не заїкнувся про пральний порошок чи рідке мило. І якби я міняла аріель на тайд-толку не було би ніякого (ми купували німецькі безфосфатні дорогі, і теж марно).
Так от Поліщук-чудо-чудноє, з порога заявила що у нас глисти і вірус епштейна барра. Хоча вже аналізів наздавалися. Пішли в 10 раз перездавати . Через місяць чи два знову до неї, бо у сина лоб розпух (голова гуманоїда) і вона нас звісно не помнила і знову з порога у вас Епштейна Барра і вам срочно в Діагностичний до (!) хірура, окуліста і дерматолога. моїх слів, що вчора були у дерматолога і це алергічний набряк, бо лоб у дітей часто набрякає і ми шукаєм причину-проігнорувала. Питається, чому не послала в інфекцію? ми поїхали в інфекцію, де нам дали відписку, що то не Барр, і взагалі що за дура, таке ляпнула (там же сказали, що зараз модно ставити такий діагноз. Мода на діагноз? Ідіотизм). Дуже багато хороших відгуків про неї. Моєму сину не помогла. Пару разів на вулиці підходили до мені сердобольні жіночки і радили Поліщук з Аніко. Ну ви розумієте, мою рекцію. А саме цікаве, коли в саду пару разів на рік ставили вітрянку. Вітрянка, Карл, більше року. Якщо є питання-задавайте. У нас вже є досвід і враження про багатьох лікарів. І в першу чергу раджу при алергії винести з хати всю побутову хімію (окрім порошка ще й доместос, пшикалки для дзеркала - це жесть. повірте. ). Я стала краще себе почувати, коли цього позбулася. пройшов мій більше ніж 10 річний кашель з яким я носилася до терапевтів і пульманологів і робила щороку флюрографію.
Можу так само написати чому компютерна діагности фігня повна і розвод на гроші (я була в такому розпачі, що і до бабки повела б)."
juliabut
 
Повідомлень: 1425
З нами з: 03 грудня 2012, 10:20
Репутация: 77

Повідомлення Kota » 15 травня 2018, 12:54

А якими побутовими засобами гігієни ви зараз користуєтеся, якщо не секрет?)
Kota
 
Повідомлень: 856
З нами з: 27 жовтня 2010, 14:32
Репутация: 31

Re:

Повідомлення Vitaminka111 » 15 травня 2018, 14:04

nanika написав:Шукаю хорошого окуліста дівчинці 7місяців, що скажете мамочкі? Дзвоню до Семенюк ні за одним із номерів даних в темі вона не доступна, один не зареєстрований інший належить якомусь чоловікові.Можливо хтось знає новий контактний номер.Буду вдячна

4 дні тому звонила до Семенюк по тел. що вказаний на 1й сторінці
Семенюк Олександра Володимиривна 0503750516
відповіла, все ок.
приймає приватно Коновальця, 3 (біля Скай-ап, приміщення колишньої аптеки)
прийом 100грн., були в суботу.
Аватар користувача
Vitaminka111
 
Повідомлень: 22688
З нами з: 15 березня 2011, 12:47
Звідки: **********
Репутация: 2785

Re:

Повідомлення juliabut » 15 травня 2018, 18:14

Kota написав:А якими побутовими засобами гігієни ви зараз користуєтеся, якщо не секрет?)

Порошок Алмавін, зубна паста Алтерра, на заміну доместосу і таблетки для ПММ Дентмінк. Для миття посуду Сода сан. Пробуємо різне, але порошок не змінюєм, вже 2 упаковки використали. Бо як тільки малий побуде день в гостях, на вечір висипка. Одного разу старими капсулами попрала коврики у ванній і кинула сохнути, малий пару раз сходив в туалет, руки помити і на вечір був обсипаний.
juliabut
 
Повідомлень: 1425
З нами з: 03 грудня 2012, 10:20
Репутация: 77

Re: Re:

Повідомлення leesyy » 15 травня 2018, 22:32

juliabut написав:
leesyy написав:Добрий день! Хто мав справу з імунологом-алергологом Гресь, як враження?
Бо ми були на прийомі, то зходу виписала купу дороговартісних обстежень в Сінево. Деякі аналізи ми перед тим здавали в діагностичному(вони в нормі), то чомусь їх треба перездати в Сінево...
Чи краще до Поліщук Світлани з Аніко, її сьогодні порадили

Доброго дня. Не памятаю чи писала, але лишу відгук. Думаю багатьом він буде корисний. про алергію, лікарів і аналізи. Буде багато букв і помилок.
offtopic "Рівно в 3 роки у сина зявилася висипка (в сімї алергіків немає, на прикорм реакції не було). Великі і маленькі червоні цятки і прищики, які чухалися і роздиралися. Дуже схоже на укуси комарів. Попередні 2 літа сина кусали комарі, спочатку ми вирішили що це те ж саме. Бачимо не проходить, давай по лікарях. Інфекціоністи (в поліклініці і в дитячій інфекції), дерматологи (всіх не згадаю, де тільки можна було, Оксфорд, Божко, Єгерь, поліклініка на Макарова, КожВен), алергологи (Поліщук, Малко), гастроентеролог(у Валео), педіатри (Шермет, Голуб і безліч інших, я вже й не згадаю). Аналізи на тисячі гривень в Діагностичному, Сінево (це я не згадую безплатних в поліклініках). За півтора року безліч діагнозів (від алергії на укуси комарів до мегациталовврус, таксоплазмоз, да да одна хвора на голову так і сказала) непідтверджених жодними анлізами. Безліч аналізів на глисти, 2 узд. (я чи не єдина мама,яка може з впевненістю сказати, що жодного з глистів, які виявляють в Рівному у дитини немає). Характер висипки дещо змінювався, частота висипань теж, ніякі дієти не допомагали, лежали в кожвені. Поки кололи антигітамінні ставало краще. За ці півтора року змінювала пральні порошки неодноразово. Врешті в Сінево лаборантки підсказали змінти всю побутову хімію на еко. Так і зробили, все від порошка до зубної пасти купили нове і сертефіковане (як писало на етикетці). Вже через тиждень пішли перші зміни. Це сталося в той період, коли я намагалася дістати направлення в Охмаддит. і розумію, що в тому ж Охмаддиті нам теж що небудь полікували б.
так от, найстрашніше, що жоден дерматолог-алерголог-інфекціоніст не порадив змініти побутову хімію, і навіть не заїкнувся про пральний порошок чи рідке мило. І якби я міняла аріель на тайд-толку не було би ніякого (ми купували німецькі безфосфатні дорогі, і теж марно).
Так от Поліщук-чудо-чудноє, з порога заявила що у нас глисти і вірус епштейна барра. Хоча вже аналізів наздавалися. Пішли в 10 раз перездавати . Через місяць чи два знову до неї, бо у сина лоб розпух (голова гуманоїда) і вона нас звісно не помнила і знову з порога у вас Епштейна Барра і вам срочно в Діагностичний до (!) хірура, окуліста і дерматолога. моїх слів, що вчора були у дерматолога і це алергічний набряк, бо лоб у дітей часто набрякає і ми шукаєм причину-проігнорувала. Питається, чому не послала в інфекцію? ми поїхали в інфекцію, де нам дали відписку, що то не Барр, і взагалі що за дура, таке ляпнула (там же сказали, що зараз модно ставити такий діагноз. Мода на діагноз? Ідіотизм). Дуже багато хороших відгуків про неї. Моєму сину не помогла. Пару разів на вулиці підходили до мені сердобольні жіночки і радили Поліщук з Аніко. Ну ви розумієте, мою рекцію. А саме цікаве, коли в саду пару разів на рік ставили вітрянку. Вітрянка, Карл, більше року. Якщо є питання-задавайте. У нас вже є досвід і враження про багатьох лікарів. І в першу чергу раджу при алергії винести з хати всю побутову хімію (окрім порошка ще й доместос, пшикалки для дзеркала - це жесть. повірте. ). Я стала краще себе почувати, коли цього позбулася. пройшов мій більше ніж 10 річний кашель з яким я носилася до терапевтів і пульманологів і робила щороку флюрографію.
Можу так само написати чому компютерна діагности фігня повна і розвод на гроші (я була в такому розпачі, що і до бабки повела б)."

Дякую, що поділились досвідом) У нас трохи інша проблема, але почула я від лікаря мабуть слово в слово те що й Ви : "гельмінти, цитомегаловірус, епштейн-барра і т.д." Хіба що в діагностичний відправила не до хірурга, а до генетика.
leesyy
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 14 лютого 2015, 12:30
Звідки: Північний, 067-73-76-008
Репутация: 95

Повідомлення svitla » 17 травня 2018, 14:57

Привіт. Дівчатка, хто знає де у Рівному є апаратне лікування зору, крім Маржиєвської. Можливо ще й з контактами то взагалі було б супер.
Аватар користувача
svitla
 
Повідомлень: 1472
З нами з: 22 березня 2012, 15:22
Звідки: тел 097чотири960нуль63 Ювілейний
Репутация: 238

Повідомлення Mashka93 » 17 травня 2018, 15:15

привіт,перечитала масу інформації,попитаю ще тут куди завезти дитину 2,7 р запломбувати зуб щоб стоматолог справді мав підхід і не налякав дитину,дякую
Mashka93
 
Повідомлень: 3996
З нами з: 28 січня 2016, 21:37
Звідки: тел.0968587618,Північний
Репутация: 155

Поперед.Далі

Повернутись до Краса та здоров'я