Лікарі/список з контактами

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Re: Re:

Повідомлення Maria3003 » 11 квітня 2018, 21:45

innusyk написав:
Maria3003 написав:Привіт, хто знає, чи приймає ще стоматолог Шаблій Ю.М.? По номеру, що на візитці не можу додзвонитися.

Шаблій у відпустці (цей тиждень і наступний). Була у нього перед Паскою, він попередив.

Дякую!
Аватар користувача
Maria3003
 
Повідомлень: 7514
З нами з: 22 лютого 2012, 14:57
Звідки: За містом.
Репутация: 495

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 16:59

дівчатка, ділюсь досвідом))) можливо комусь буде корисним, а може вже хто писав, то повторюсь)))

я раніше до Благодрау відносилась тако собі, але було 2 причини - по яким я туди пішла (1-ша колежанці таки помогли завагітніти :) , 2-га - там працює Колтонюк, він мені дуже подобався як лікар), але пішла я не до нього а до Царук Ірини - так як у мене були проблеми саме з гормонами і т.д. (а помоніторивши соц. мережі по ній були найкращі відгуки з схожими проблемами)

ну про сервіс писати не буду - він на висоті (звичайно ж не безкоштовно),
АЛЕ саме більше, що мене добре здивувало і порадувало - що "навсякий случай" мене не полікували :) - мені все детально пояснили по моїм скаргам, я пройшла комплексне обстеження, і по результатам лікар сказв, що якби стояла проблема неплідності або інші проблеми, які суттєво впливали на моє самопочуття - то лікування було б потрібне, а так як я себе нормально почуваю фізично, і гормональний збій стався за рахунок операції, всі аналізи в межах допустимої норми, тому зовнішнє медикаментозне втручання не потрібно (не було виписано жодного фуфломіцинчика чи БАДу чи антибіотика при наявному хронічному запальному процесі)

ну і ще допомогла мені з вибором оральних контрацептивів, які б допомогли мені стабілізувати гормональний фон крім основної функції (але тут вже вибір за мною чи хочу я їх пити, пояснила всі за і проти)
ну і не забувати за контроль - раз в рік здавати мазки і цитологію, навіть якщо нічого не турбує))))
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення erenim » 17 квітня 2018, 20:34

Маришка написав:дівчатка, ділюсь досвідом))) можливо комусь буде корисним, а може вже хто писав, то повторюсь)))

я раніше до Благодрау відносилась тако собі, але було 2 причини - по яким я туди пішла (1-ша колежанці таки помогли завагітніти :) , 2-га - там працює Колтонюк, він мені дуже подобався як лікар), але пішла я не до нього а до Царук Ірини - так як у мене були проблеми саме з гормонами і т.д. (а помоніторивши соц. мережі по ній були найкращі відгуки з схожими проблемами)

ну про сервіс писати не буду - він на висоті (звичайно ж не безкоштовно),
АЛЕ саме більше, що мене добре здивувало і порадувало - що "навсякий случай" мене не полікували :) - мені все детально пояснили по моїм скаргам, я пройшла комплексне обстеження, і по результатам лікар сказв, що якби стояла проблема неплідності або інші проблеми, які суттєво впливали на моє самопочуття - то лікування було б потрібне, а так як я себе нормально почуваю фізично, і гормональний збій стався за рахунок операції, всі аналізи в межах допустимої норми, тому зовнішнє медикаментозне втручання не потрібно (не було виписано жодного фуфломіцинчика чи БАДу чи антибіотика при наявному хронічному запальному процесі)

ну і ще допомогла мені з вибором оральних контрацептивів, які б допомогли мені стабілізувати гормональний фон крім основної функції (але тут вже вибір за мною чи хочу я їх пити, пояснила всі за і проти)
ну і не забувати за контроль - раз в рік здавати мазки і цитологію, навіть якщо нічого не турбує))))

якщо не секрет, в скільки все обійшлося?
Аватар користувача
erenim
Комодератор
 
Повідомлень: 9232
З нами з: 09 червня 2012, 15:01
Звідки: Ювілейний (Вербова) Таня - о96628о477 , телефонувати з 11 до 19 год!
Репутация: 785

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 23:11

Не секрет, перший огляд з Узі - це 350грн, після аналізів консультація без огляду, по результатам всіх обстежень - 100 грн.
Ну і аналізи - то залежить що здавати, бо я здавала різні гормони в різні дні циклу і гормони щитовидної + Узі в середині циклу, міряли ендометрій - це все до 1 тис
Ну але я задоволена, бо вже перевірила все, що торбувалась))))

П.с. а як згадаю скільки витратила, коли мені виписували непотрібні ліки, то втратила час і грошей так само, як не більше - а результат нульовий
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення Оленкаоленка » 19 квітня 2018, 00:51

Маришка написав:Не секрет, перший огляд з Узі - це 350грн, після аналізів консультація без огляду, по результатам всіх обстежень - 100 грн.
Ну і аналізи - то залежить що здавати, бо я здавала різні гормони в різні дні циклу і гормони щитовидної + Узі в середині циклу, міряли ендометрій - це все до 1 тис
Ну але я задоволена, бо вже перевірила все, що торбувалась))))

П.с. а як згадаю скільки витратила, коли мені виписували непотрібні ліки, то втратила час і грошей так само, як не більше - а результат нульовий

Царук Ірина - то суперлікар! я всім це пишу!. дякую за ваш відгук!
Оленкаоленка
 
Повідомлень: 321
З нами з: 02 березня 2015, 20:52
Репутация: 15

Повідомлення Ksenya111 » 23 квітня 2018, 09:27

дiвчата, хто знае номер тел Мартинюка Романа Леонiдовича, хiрург обл лiкарнi вiд гнiйна хiрургiя, скиньте в пп.
Ksenya111
 
Повідомлень: 326
З нами з: 02 листопада 2015, 10:05
Репутация: 23

Повідомлення Іринааа77 » 23 квітня 2018, 09:32

Хтось видаляв родимки в онкодиспансері ? порадьте лікаря , будь ласка
Аватар користувача
Іринааа77
 
Повідомлень: 6820
З нами з: 30 вересня 2009, 09:46
Репутация: 516

Re:

Повідомлення bistra » 23 квітня 2018, 14:36

Ирина77 написав:Хтось видаляв родимки в онкодиспансері ? порадьте лікаря , будь ласка

І мене цікавить до кого йти, щоб видалити, як взагалі ця процедура відбувається, чи довго, чи якісь аналізи здаються і чи можна при ГВ робити?
Дякую наперед!
bistra
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Re:

Повідомлення Таня83 » 23 квітня 2018, 15:58

Ирина77 написав:Хтось видаляв родимки в онкодиспансері ? порадьте лікаря , будь ласка

Я видаляла у зав.поліклініки(направили з реєстратури),прізвище забула.Видалив в той же день,одразу після огляду.Ліка непоганий,процедура не болюча,кожна родимка видаляється під місцевим знеболенням(по-моєму в маніпуляційному кабінеті,не в операційній то точно),лікар дає список того,що потрібно купити(шприц,спирт,новокаїн,вата,пластир...).Я видаляла спочатку на животі ,через 2 тижні на спині,процедура триває приблизно 20хв,в залежності скільки родимок,потім ,як анастезія перестає діяти,то чуть пече,як після опіку.
Редагую,бо пригадала у кого видаляла.Чишкевич Юрій Володимирович завідуючий поліклінікою.
Востаннє редагувалось Таня83 в 23 квітня 2018, 16:59, всього редагувалось 1 раз.
Таня83
 
Повідомлень: 3603
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Re:

Повідомлення idavors » 23 квітня 2018, 15:59

Ирина77 написав:Хтось видаляв родимки в онкодиспансері ? порадьте лікаря , будь ласка

і мене направил на видалення, теж цікаво шо по чом і як
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Re: Re:

Повідомлення bistra » 23 квітня 2018, 16:09

idavors написав:
Ирина77 написав:Хтось видаляв родимки в онкодиспансері ? порадьте лікаря , будь ласка

і мене направил на видалення, теж цікаво шо по чом і як

А до кого спершу зверталися ?
bistra
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Re: Re:

Повідомлення idavors » 23 квітня 2018, 16:10

bistra написав:А до кого спершу зверталися ?

проходила безкоштовне обстеження в шкірвен, до дня меланоми..
Аватар користувача
idavors
 
Повідомлень: 10691
З нами з: 07 липня 2009, 11:57
Звідки: Іра 0979240сім51 вул. Буковинська
Репутация: 487

Re: Re:

Повідомлення Таня83 » 23 квітня 2018, 16:11

bistra написав:
Ирина77 написав:Хтось видаляв родимки в онкодиспансері ? порадьте лікаря , будь ласка

І мене цікавить до кого йти, щоб видалити, як взагалі ця процедура відбувається, чи довго, чи якісь аналізи здаються і чи можна при ГВ робити?
Дякую наперед!

Аналізи не потрібно здавати,вам,думаю при ГВ повинні підібрати знеболююче сумісне з гв.
Таня83
 
Повідомлень: 3603
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Повідомлення marine2205 » 23 квітня 2018, 16:47

Цікавить хороший алерголог,бажано з ном.моб.
marine2205
 
Повідомлень: 227
З нами з: 06 травня 2015, 15:33
Репутация: 27

Повідомлення Марише4ка » 23 квітня 2018, 19:44

Дівчатка порадьте будь ласка толкового лікаря флеболога. Дякую
Аватар користувача
Марише4ка
 
Повідомлень: 6758
З нами з: 22 липня 2013, 15:32
Репутация: 471

Re: Re:

Повідомлення Gellazxc » 23 квітня 2018, 20:14

bistra написав:
idavors написав:
Ирина77 написав:Хтось видаляв родимки в онкодиспансері ? порадьте лікаря , будь ласка

і мене направил на видалення, теж цікаво шо по чом і як

А до кого спершу зверталися ?

к любому хирургу в поликлинике, у них там поток. Предварительно в регистратуре карточку заведите. Для этого нужен паспорт. Если не хотите долго сидеть, то лучше придти за полчаса до приема. Вылетела из головы фамилия хирурга у которого я удаляла, их в кабинете 2 сидит. Оба хороши. Прием с 9. Кажется с 8 еще принимает женщина-хирург, ее тоже слышала хвалили.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Re:

Повідомлення Willow96 » 23 квітня 2018, 20:26

Ирина77 написав:Хтось видаляв родимки в онкодиспансері ? порадьте лікаря , будь ласка

Теж видаляла зимою в Чишкевича Юрія Володимировича завідуючий поліклінікою, видаляла багато зі швами і без. За операцію платила 120 грн, сама нічого не купувала.
Аватар користувача
Willow96
 
Повідомлень: 7034
З нами з: 05 січня 2012, 16:52
Звідки: Рівне, автовокзал, 12 школа
Репутация: 662

Повідомлення lolafix » 26 квітня 2018, 12:30

Довго шукала хорошого гастроентеролога. Маніковська хоч і приємна, і, здавалося б, уважна, та все ж поставила невірний діагноз, а лікування усугубило стан.
До якого б гастроентеролога ви не йшли, окрім гастроскопії обов‘язково робіть узд черевної порожнини.
З власного досвіду раджу узд на Галицького 1, здається. Ваше здоров‘я. Добре дивиться Житковський. Там же є і гастроентеролог Базюк. Є з чим порівняти. Немає «ще це поп‘єш, і це, і від глистів на всякий випадок...». Все чотко і по суті. Попередній запис і не треба сидіти в черзі. Дуже зручно!
lolafix
 
Повідомлень: 86
З нами з: 03 лютого 2011, 16:57
Репутация: 7

Re:

Повідомлення ludmilets » 26 квітня 2018, 12:41

lolafix написав:Довго шукала хорошого гастроентеролога. Маніковська хоч і приємна, і, здавалося б, уважна, та все ж поставила невірний діагноз, а лікування усугубило стан.
До якого б гастроентеролога ви не йшли, окрім гастроскопії обов‘язково робіть узд черевної порожнини.
З власного досвіду раджу узд на Галицького 1, здається. Ваше здоров‘я. Добре дивиться Житковський. Там же є і гастроентеролог Базюк. Є з чим порівняти. Немає «ще це поп‘єш, і це, і від глистів на всякий випадок...». Все чотко і по суті. Попередній запис і не треба сидіти в черзі. Дуже зручно!



Зи Житковського згідна - дуже ретельно дивиться
ludmilets
 
Повідомлень: 2288
З нами з: 16 листопада 2012, 10:03
Репутация: 339

Повідомлення ksen » 26 квітня 2018, 15:07

Дівчата можливо хто лікував нефроптоз(опускання нирки) порадьте нефролога і чи є результат?
Аватар користувача
ksen
 
Повідомлень: 8088
З нами з: 30 вересня 2011, 16:24
Звідки: Рівне..північний..Шухевича.. 0976076281..Оксана
Репутация: 833

Re:

Повідомлення ludmilets » 26 квітня 2018, 16:25

ksen написав:Дівчата можливо хто лікував нефроптоз(опускання нирки) порадьте нефролога і чи є результат?


це поширене захворювання
в мене опущення раніше сильне було, то я перевернуті вправи робила і роблю
ще потрібно контролювати вагу і важкого не піднімати, і поменше їздити по бездоріжжю
рекомендували Петручек, обласна лікарня
якраз лікує мого дядька
ludmilets
 
Повідомлень: 2288
З нами з: 16 листопада 2012, 10:03
Репутация: 339

Re:

Повідомлення OlhaOlach » 26 квітня 2018, 16:38

Ирина77 написав:Хтось видаляв родимки в онкодиспансері ? порадьте лікаря , будь ласка

Видаляла кілька років тому у Якимчука. Потім і мама у нього видаляла. Задоволені.
А дядько видаляв років 1,5 тому там в іншого лікаря. Теж задоволений. Якщо потрібно, то запитаю прізвище
OlhaOlach
 
Повідомлень: 2353
З нами з: 03 жовтня 2013, 13:42
Репутация: 91

Повідомлення Kethrin » 26 квітня 2018, 18:00

Порадьте хорошо гінеколога, бо вже де тільки не була: починаючи від пологового на Мірющенка і закінчуючи "Благодар" :D
На Мірющенка зустрічають з таким незадоволеним виразом обличчя, ніби чого я взагалі сюди прийшла, зіпсувала їм весь день. З такою неохотою беруться за огляд, нічого не можна спитати. Не пам'ятаю вже як звали ту жіночку. Виписала мені вітаміни проколоти, які суттєво коштують, і потім через деякий час ветеринар прописує ці самі ж вітаміни моєму псу! Як виявилось, це для імунітету. Можливо, я чогось не розумію, але хіба ерозія лікується вітамінами?!
Потім звернулась до знайомої і вона направила до якогось іншого лікаря, теж з пологового, але по її словам дуже хороша жіночка. Приймати вона мене не схотіла, бо вона на цьому не спеціалізується.
Потім пішла в "Благодар" до Мирослави Войтюк. Враження неоднозначні від неї. Ніби й розуміється в тому що говорить й аналізи деякі я поздавала, але стільки всього наговорила. Заспокоює і в цей же час лякає :D
Назначила ще купу аналізів в "Ділі" на круглу суму. Вже їх не здавала, бо я те й роблю, що одні аналізи здаю, а лікування як такого ще й не пройшла.
Тому прошу порадити якогось толкового, щоб не бігати від одного до другого, і який назначить те, що потрібно, а не все що можна (і аналізи, і ліки).
Аватар користувача
Kethrin
 
Повідомлень: 3165
З нами з: 07 березня 2017, 17:31
Звідки: Колоденка; 12 школа.
Репутация: 260

Re:

Повідомлення ludmilets » 26 квітня 2018, 18:23

Kethrin написав:Порадьте хорошо гінеколога, бо вже де тільки не була: починаючи від пологового на Мірющенка і закінчуючи "Благодар" :D
На Мірющенка зустрічають з таким незадоволеним виразом обличчя, ніби чого я взагалі сюди прийшла, зіпсувала їм весь день. З такою неохотою беруться за огляд, нічого не можна спитати. Не пам'ятаю вже як звали ту жіночку. Виписала мені вітаміни проколоти, які суттєво коштують, і потім через деякий час ветеринар прописує ці самі ж вітаміни моєму псу! Як виявилось, це для імунітету. Можливо, я чогось не розумію, але хіба ерозія лікується вітамінами?!
Потім звернулась до знайомої і вона направила до якогось іншого лікаря, теж з пологового, але по її словам дуже хороша жіночка. Приймати вона мене не схотіла, бо вона на цьому не спеціалізується.
Потім пішла в "Благодар" до Мирослави Войтюк. Враження неоднозначні від неї. Ніби й розуміється в тому що говорить й аналізи деякі я поздавала, але стільки всього наговорила. Заспокоює і в цей же час лякає :D
Назначила ще купу аналізів в "Ділі" на круглу суму. Вже їх не здавала, бо я те й роблю, що одні аналізи здаю, а лікування як такого ще й не пройшла.
Тому прошу порадити якогось толкового, щоб не бігати від одного до другого, і який назначить те, що потрібно, а не все що можна (і аналізи, і ліки).


Я лікуюся (прада, з іншої причини) у Трохимович Руслани Миколаївни, обл лікарня
можете піти до неї у відділення і порадитися, побачите, що скаже
ludmilets
 
Повідомлень: 2288
З нами з: 16 листопада 2012, 10:03
Репутация: 339

Re: Re:

Повідомлення ksen » 26 квітня 2018, 18:34

ludmilets написав:
ksen написав:Дівчата можливо хто лікував нефроптоз(опускання нирки) порадьте нефролога і чи є результат?


це поширене захворювання
в мене опущення раніше сильне було, то я перевернуті вправи робила і роблю
ще потрібно контролювати вагу і важкого не піднімати, і поменше їздити по бездоріжжю
рекомендували Петручек, обласна лікарня
якраз лікує мого дядька

В мене була 1стадія нефроптозу з 2001року,на даний момент 3стадія після вагітності двійнею,абсолютно мене не турбує,але ж всетаки хвилююсь і незнаю до кого нормального звернутись щоб проконсультував з приводу цього
Аватар користувача
ksen
 
Повідомлень: 8088
З нами з: 30 вересня 2011, 16:24
Звідки: Рівне..північний..Шухевича.. 0976076281..Оксана
Репутация: 833

Re: Re:

Повідомлення ludmilets » 26 квітня 2018, 18:38

ksen написав:
ludmilets написав:
ksen написав:Дівчата можливо хто лікував нефроптоз(опускання нирки) порадьте нефролога і чи є результат?


це поширене захворювання
в мене опущення раніше сильне було, то я перевернуті вправи робила і роблю
ще потрібно контролювати вагу і важкого не піднімати, і поменше їздити по бездоріжжю
рекомендували Петручек, обласна лікарня
якраз лікує мого дядька

В мене була 1стадія нефроптозу з 2001року,на даний момент 3стадія після вагітності двійнею,абсолютно мене не турбує,але ж всетаки хвилююсь і незнаю до кого нормального звернутись щоб проконсультував з приводу цього



особисто я в обласній в урології лікувалася в Романишиної, правда, з іншої причини, але мені сподобалася, і лікування допомогло
а за Петручек говорили мені, що толкова і без зайвих понтів
ludmilets
 
Повідомлень: 2288
З нами з: 16 листопада 2012, 10:03
Репутация: 339

Re: Re:

Повідомлення ksen » 26 квітня 2018, 18:41

ludmilets написав:

особисто я в обласній в урології лікувалася в Романишиної, правда, з іншої причини, але мені сподобалася, і лікування допомогло
а за Петручек говорили мені, що толкова і без зайвих понтів

А вам туди давали направлення чи ви самі напряму йшли?
Аватар користувача
ksen
 
Повідомлень: 8088
З нами з: 30 вересня 2011, 16:24
Звідки: Рівне..північний..Шухевича.. 0976076281..Оксана
Репутация: 833

Повідомлення Jarina » 26 квітня 2018, 18:48

А яка з себе та Петручек? Висока , струнка, темненька?
Аватар користувача
Jarina
 
Повідомлень: 21597
З нами з: 07 грудня 2009, 11:17
Звідки: Рівне, ,до мене на "ти") 067*67*553*78
Репутация: 936

Re: Re:

Повідомлення ludmilets » 26 квітня 2018, 18:54

ksen написав:
ludmilets написав:

особисто я в обласній в урології лікувалася в Романишиної, правда, з іншої причини, але мені сподобалася, і лікування допомогло
а за Петручек говорили мені, що толкова і без зайвих понтів

А вам туди давали направлення чи ви самі напряму йшли?


я лежала там в іншому відділенні, були проблеми, то мені порадили до неї
ludmilets
 
Повідомлень: 2288
З нами з: 16 листопада 2012, 10:03
Репутация: 339

Re:

Повідомлення ludmilets » 26 квітня 2018, 18:55

Jarina написав:А яка з себе та Петручек? Висока , струнка, темненька?

сказала тьотя, що світла, волосся до плечей
ludmilets
 
Повідомлень: 2288
З нами з: 16 листопада 2012, 10:03
Репутация: 339

Поперед.Далі

Повернутись до Краса та здоров'я