Вирівнювання зубів

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Повідомлення паволя » 06 грудня 2018, 14:30

Всім привіт! Прочитала Вашу тему і хочу поділитись своїм досвідом про вирівнювання зубів... Моїй сестрі для того щоб привести до ладу декілька передніх зубів на верхній щелепі спилювали власні зуби і ставили коронки ,щоб все було рівно і гарно. Я теж пішла до свого стоматолога на консультацію, з проханням зробити мені так само. Але стоматолог сказав,що є такий вид вирівнювання зубів , як "художня реставрація" і порадив мені зробити саме це. Це такий безкоронковий спосіб вирівнювання зубів, на зубах підпилюють нерівності і якимись спеціальними матеріалами формують рівний зуб, по кольору ніяк не відрізняється від свого. Після цього зуби стали рівненькі , як то в мене такі і були завжди)) Ціна не висока, десь в районі 700гр за зуб ( була в минулому році) .Правда чутливість була деякий час, приносила дискомфорт, але все пройшло. Я дуже задоволена залишилась. Може комусь моя розповідь стане в пригоді)
Аватар користувача
паволя
 
Повідомлень: 7220
З нами з: 12 січня 2013, 12:30
Звідки: Центр( Істамбул)тел.068-847-85-93, 066-364-31-93(Viber) Оля
Репутация: 489

Вирівнювання зубів

Повідомлення TimothyEmigo » 26 лютого 2019, 19:38

Сабж. Порадьте будь ласка хорошу клініку/спеціаліста, де можна б було безболісно і безпечно видалити дуже важкий зуб? Вельми буду вдачний
TimothyEmigo
 
Повідомлень: 1
З нами з: 10 лютого 2019, 07:30
Звідки: Denmark
Репутация: 0

Повідомлення mamabest » 12 серпня 2019, 13:58

Привіт! Хто недавно ставив брекети? Будь ласка порадьте лікаря у Рівному. У 32 норма лікар Шилюк ціна 800 євро+ залежно від складності випадку, у стоматології на Відінській 48 лікар Кочеров ціна 20000 грн.
У кого є досвід? Порадьте де краще поставити? Дякую наперед
mamabest
 
Повідомлень: 216
З нами з: 30 грудня 2014, 20:27
Репутация: 3

Поперед.

Повернутись до Краса та здоров'я



cron