Видалення аденоїдів із заг. анастезією чи без? ВІДЕО

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Видалення аденоїдів із заг. анастезією чи без? ВІДЕО

Повідомлення Sigma » 01 травня 2014, 10:32

Відео для людей зі слабкими нервами не дивитися.
Хоча , не вважаю , що воно містить кадри " насильницького характеру" (чи як там пишуть ) , тому що на даний момент в Україні така операція - НОРМА . Кожен день у нас сотні / тисячі дітей проходять через таке .
В Рівному в кожній лікарні таких операцій проводять 3-10 шт. щодня.
Хоча, в Києві, Європі та Америці майже всі подібні операції проводяться під загальним наркозом.

недавно видаляли малому (5 років) аденоїди із загальною анастезією (але без інтубації, тобто, "неглибокий" наркоз) , то багато знайомих радили без наркозу - мовляв , він шкідливий . І ті, чиї діти вже пройшли через таке, казали: : 'все пройшло чудово: винесли чистеньку, без крові offtopic "(клійонкою накрили + витерли)" дитину з операційною, ну поплакав трохи ...' І чомусь нікому особливо не цікаво, що відбувалося в операційній.
До слова, сусідська дівчинка з верхнього поверху після такої операції вже рік боїться навіть зайти в кабінет до звичайного педіатра (вже під кабінетом починаються сльози і тп.).
втішає тільки, що менші дітки (близько 3-х років) часто з часом забувають хід такої операції.

В будь-якому випадку, не забувайте, що, перш за все, багато залежить від батьків, тому збирайте інфу і свідомо обирайте місце, лікаря, спосіб анестезії і т.п.

http://www.youtube.com/watch?v=4XaCjhkVFds

Відео зняте російськими лікарями для американських. Написано, що видалення гланд, реально, скоріше за все, аденоїдів.
Sigma
Модератор

загрузка...

Повідомлення ЛенаЧ » 01 травня 2014, 10:58

ужас :shock:
ЛенаЧ

Повідомлення РУССКИЙ » 01 травня 2014, 11:04

ото ж і я про те. А то кажуть нічого страшного! Я дочці видаляла перший раз в 2 рочки, під загальним наркозом. А в 5 без- то пісятися почала вночі!
я -за НАРКОЗ!
РУССКИЙ

Звідки: «Умение прощать - свойство сильных. Слабые никогда не прощают» М.Ганди

Повідомлення malva » 01 травня 2014, 11:14

Перед тим, як вести свою дитину на видалення аденоїдів, я за місяць до того сама побувала в тій операційній. Мені видалили гланди. Відео, що подано вище, я не дивилася. Але після того, як мені самій видалили гланди, я і вирішила, що можу і дитині видаляти аденоїди без загального наркозу. Бо реально саме видалення відбувається дуже швидко. ЩОб дуже боляче це було, то теж можу запевнити, що ні. І про це можу сказати з упевненістю, тому що рвали гланди мені у віці 27 років. Погано було мені вже потім, ніч здавалося ніколи не закінчиться.... Але то специфіка мого дорослого організму.
Тому побувавши в операційній, побачивши все на власні очі, відчувши все на власній шкірі і далі притримуюся думки, що краще без загального наркозу рвати аденоїди дитині.
А на рахунок боязні лікарів... Мені саме гірше, що робили в лікарні - це ставили крапельницю в 5 років, коли у мене була дизентерія. А лікарні і лікарів я терпіти не можу до цього часу. І так було ще до того, як мені вирвали гланди, це не стрес від цієї операції))))
Ну, але в кожного своя думка. Кажуть, що от діти до цього часу згадують, як їм було страшно, коли їм рвали аденоїди. Ну, да, згадують, бо страшно було. А ті, яким робили наркоз, не згадують, як їм було страшно, коли їм ту всю процедуру проводили? Думаю, що згадують саме це. А я до цього часу згадую, як мені було страшно і як я плакала, лежачи в інфекційному відділенні з дизентерією, коли чула, як по коридору везли крапельницю.
Спорити ні з ким не буду, просто висловила свою думку, підкріплену власним досвідом.
malva

Повідомлення РУССКИЙ » 01 травня 2014, 11:18

Іра, моя думка діаметрально протилежна) але теж я не спорю. Просто також ділюсь власним досвідом.
РУССКИЙ

Звідки: «Умение прощать - свойство сильных. Слабые никогда не прощают» М.Ганди

Повідомлення Parketka » 01 травня 2014, 15:00

Привіт. Напишу, ще я свій відгук: мені видаляли аденоїди в 14 років, попшикали в ніс знеболюючим і ще мама поросила вколоти додатково якийсь укол, не пам"ятаю вже, що саме,і не знаю чого (може від переляку) - в мене ні укол не подіяв, ні знеболююче в носі, і так видаляли мені ті аденоїди по-живому...то я й досі пам"ятаю кожну секунду, все те що там відбувалося, і той біль. Дай Боже, щоб моя дитина такого не відчула на собі.
А на рахунок того, що дитина віком до трьох років може забути про хід такої операції, то теж не знаю. Моєму малому зараз 2,8, то в 1,5 ми ходили до педіатра, якраз малий хворів і лікар оглядала йому горло з ложечкою, то він зараз і досі боїться лікарів, каже: "Не піду до лікаря, бо вона знову буде пхати мені в горло ложечку і мені буде боляче". Запам"ятав((((
Parketka

Звідки: Рівне, центр. ПІДЛОГА - паркет, ламінат, всі види напольних покриттів (096) 6чотири9-два4- 75

Повідомлення blonda76 » 01 травня 2014, 15:17

А я тоже напишу,дочке удаляли аденоиды,лучше я б это делала под маленьким наркозом,стрес меньше,это не правда что крови мало,ее много,потомучто перед дочкой мне пришлось из операционной мальчика 5 лет забирать,его мама осталась в палате,а я могла б то и в операционную забралась ,не получилось,потом забрала дочь,пеленка у лица прижата вся в крови,пошли в палату,ну там ребенка на кровать,сама в обмороке около кравати,ребенка потом 2 недели по кровати ловила,она ночью от ужаса бегала с криками, и уже лет 8 прошло ,а она все помнит,хоть и была крохой,
а недавно у нас во дворе двом сестричкам делали под небольшим наркозом,так это никак на них не отразилось,вот только на тетю что уколы делала сердиты,я только за наркоз.
blonda76

Повідомлення іренн » 01 травня 2014, 15:21

Мені видаляли гланди десь в років 13 . Зробили знеболюючий укол місцево і все, болю не відчувала , але був страх невідомого і крові під час операції . Після операції , коли пройшла дія знеболюючого біль був незначний , але були діти приблизно такого віку , то вони навіть курили в той же день . Стресу не було
іренн

Повідомлення blonda76 » 01 травня 2014, 15:26

А сейчас просмотрела видео и сама рыдала и скажу что врачи .... и не побоюсь,даже не знала что такой ужас перенес мой ребенок,а мне тогда говорили что под наркозом не делают,уроды.
Востаннє редагувалось blonda76 в 09 березня 2017, 23:29, всього редагувалось 1 раз.
blonda76

Повідомлення Stanislava » 01 травня 2014, 15:32

Боже мой))) ужас))) Фу-фу-фу ..... УЖАС)))))))))))))))) Никогда не думала, что это так бывает. Меня тошнит, при том реально. Бедный ребенок))) Это просто жесть. Не дай Бог столкнуться моим детям с этим. Спасибо за то, что открыли глаза мне)))))
Stanislava

Re:

Повідомлення kas » 01 травня 2014, 15:49

РУССКИЙ написав:ото ж і я про те. А то кажуть нічого страшного! Я дочці видаляла перший раз в 2 рочки, під загальним наркозом. А в 5 без- то пісятися почала вночі!
я -за НАРКОЗ!

Ой,я теж старшу після гланд+аденоїди в 4роки мусила тиждень заспокійливим поїть,вдень почала пісяти.Сину в 7 робили гланди+аденоїди переніс "мужньо",а от коли меншій в 2 треба було видаляти все,то я думала "посивію",але в нас було ще одне захворювання при якому не радиться загальний наркоз,тому робили під "місцевим" - перенесла важко,але на психічний стан не вплинуло,як у старшої дочки.Доречі,мені в 5 років видаляли гланди(це 32роки назад) - помню до цих пір і очі,як на відео не закривали,я все бачила...Звичайно,якщо є вибір,тобто немає протипоказів для загального наркозу,то краще робити "загальний".Читала Комаровського - то він пише,що для своєї дитини - краще нехай кричить,ніж бувають наслідки загального наркозу,але це,мабуть,стосується саме нашої держави.
kas

Повідомлення malva » 01 травня 2014, 16:23

Подивилася і я відео... Да, може і краще з наркозом...
Хоча у нашому випадку 7 років назад, не стояв вибір - рвати з наркозом чи без. У нас стояв вибір - рвати чи ні. І я не шкодую, що ми їх вирвали. Бо ці всі 7 років боремося з наслідками, що і так стільки тягнули, лікували ті аденоїди, коли треба було рвати. Але все таки знаю багато випадків, коли після наркозу загального були проблеми і у дітей, і у дорослих... Тому тут кожен вирішує для себе, що краще для його дитини....
malva

Повідомлення Лазулька » 01 травня 2014, 16:36

Не cмотрела видео и не буду. И аденоиды малому удалять не стала, хоть периодически "светилы" наши ровенские предлагали. Да, чаще и продолжительней болели, а теперь переросли, всё в порядке. И очень горжусь собой :D Да, знала все за и против, взвешивала, но перевесить мой мнение на этот счёт могла только последняя стадия аденоидов или осложнения. А если бы... то однозначно, общий наркоз! У меня сын когда кровь сдавал, то в обморок падал, то его рвало. Потом, конечно перерос к 8-9 годам. Представить себе не могу, что бы он пережил в операционной.
Лазулька

Повідомлення tanyayacuk » 01 травня 2014, 17:41

відео не дивилася, та й не буду. Але скажу з власного досвіду - моїй дитині видаляли аденоїди, коли їй було 5 років, вивели її з операційної з істерикою, вона ні до того ні після тої операції ніколи так не плакала, як тоді, і постійно кричала "ненавижу" (представте, дитина 5-ти років). З часом то все забулося, але до цього часу вона згадує як їй привязували руки і тримали голову. Зараз, якби прийшлося робити цю операцію, то робила б під наркозом, але на той час видалення аденоїдів під наркозом робили тільки від Луцьку, а потім почали робити в обласній лікарні, т але дитина реально почала глохнути, тому виходу не було
tanyayacuk

Повідомлення Natochka » 01 травня 2014, 20:31

Дівчата, недавно повернулась з Києва з Охматдиту. Пролежали там майже місяць у лор-відділенні. Там і аденоїди і гланди видаляють тільки з загальним наркозом. Перебування таких діток у лікарні - 1 доба, якщо місцеві, або неподалік від Києва. Якщо з інших міст - можуть покласти раніше. Після операції виписують на другий день, зранку.
Natochka

Повідомлення rfgbnjirf » 01 травня 2014, 20:39

Мені гланди рвали теж у віці дорослому, 24 роки. Чесно? Ну його на хер щоби я на таке дитину кинула! Тільки наркоз! Я чуть н вмерла від болі і в операційній, і після того. Плюс саме відчуття коли тебе вяжуть і силою рвуть.... Жесть. Не дивно що дитина потім боїться відкрити рота!
Хрещенику рвали у тернополі років 7 назад - під загальним. Ні стресу у дитини, ні шоку, ні болю. Я теж за наркоз.
rfgbnjirf

Повідомлення heppi » 21 травня 2014, 20:35

Це жах,я тепер розумію свого брата,якому в 5 років виривали аденоїди і гланди,був на всіх сердитий особливо на маму,яка його дути завела...в Києві в ЛОР інституті роблять під загальним наркозом,цей наркоз дуже короткий і наслідків ніяких немає (головне щоб анастезіолог був хороший),нам робили такий (правда не виривали гланди чи аденоїди,а для КТ І ЕМРТ) дитині було 3 роки (схильний до ацетону)-все було в порядку і не було навіть ацетону...
heppi

Повідомлення Маришка » 22 травня 2014, 15:46

ми видаляли в обласній в 3,5 роки - наркоз був не зовсім загалний, я не знаю як це пояснити - але мені сказали, що колють заспокійливе і наркотичне (бо я там за те кучу бумаг підписала), дитина стала така як сонна (вночі розбудиш - а очі пусті, ото такий стан, навіть сидіти не могла - хилило), але лікар-анастезіолог пояснила - що вони так роблять, щоб дитина могла кров сплюнути
то вона не плакала крепко - більше хникала, а до вечора вже скакала... але все таки перший тиждень вона не хотіла іти до лікаря, казала що не хоче щоб їй ротика заглядували
вже пройшло пів року - вроді все добре, але реально без анестезій я б і сама такого не витримала....
Маришка

Повідомлення kiwi » 22 травня 2014, 17:24

Ми видаляли в обласній 7років тому під загальним наркозом. Лікар (Сліпенький) дуже не хотів, але все ж зробив. Був і анестезіст, і анестезіолог присутні. Дочка лише згадує досі( зараз 12р), як вводили сам наркоз внутрівенно. І все. Після операції відвезли в реанімаційне відділення разом зі мною. Там пробули десь дві години, часто приходив анестезіолог, оглядав. І лише, коли повністю відійшла від наркозу, відвезли в палату.Ні разу не пошкодувала, що вчинила саме так.
kiwi

Повідомлення ananasik » 18 червня 2014, 19:36

Це справа кожного, але малій видалили в 3 роки, зараз їй 6 і вона усе пам'ятає, і дуже просить більше так ніколи не робити, як згадує та плаче.Тому меншенькій я так уже не зроблю, якщо будуть показання то тільки наркоз.
ananasik

Повідомлення Аlla14736 » 18 червня 2014, 22:15

Моей племянице ей 5 лет удаляли аденоиды 7 мес. назад под общим наркозом. Вообще супер ребенок ничего не помнит нет никаких психологических травм. Удаляли в Киеве они просто живут там.
Аlla14736

Повідомлення dimaannet » 18 червня 2014, 23:14

дівчата, підскажіть як можна попасти в обласну, і до кого звертатися, бо завтра вже мали іти робити аналізи і видаляти в міській, але після цього відео :shock:
dimaannet

Re:

Повідомлення Sigma » 18 червня 2014, 23:28

dimaannet написав:дівчата, підскажіть як можна попасти в обласну, і до кого звертатися, бо завтра вже мали іти робити аналізи і видаляти в міській, але після цього відео :shock:

пишу в ПП
Sigma
Модератор

Повідомлення sol84 » 18 червня 2014, 23:58

Доці 4 роки,видаляли в Львові під заг.наркозом.Все пройшло добре,катетор в ручку і все вводили через нього.Нічого не пам'ятає.Але "задоволення" не з дешевих
sol84

Повідомлення mmmmm03 » 21 вересня 2014, 18:38

Підкажіть де краще видаляти аденоїди в міській чи обласній лікарні?
mmmmm03

Повідомлення blonda76 » 21 вересня 2014, 19:18

У нас во дворе ездили в обл. и очень довольны.писала выше.дети кроме укола ничего не помнят.
blonda76

Повідомлення alyon41k » 27 вересня 2014, 21:48

думаю тут дуже індивідуально.
мені в 6 років видаляли гланди і зразу аденоїди. це був далекий 1981 рік, рівненська обласна лікарня, дитяче лор відділення, операцію проводила завідуюча.
гланди під місцевим наркозом, аденоїди - без. трохи боляче було коли кололи анестезію в гланди.
коли рвали аденоїди - було боляче, але дуже недовго - 2 секунди. операції я не боялася, лікарні також, так як з сім’ї медиків і часто бувала там.
думаю тут важливо хто проводить операцію, і психологічний настрій дитини - присутність чи відсутність страху, а також вік, тому що аденоїди були від народження, але лікарі радили видаляти не раніше 6 років, бо існує ймовірність їх "перерости". а загальна анестезія дуже різна, від одної важко відходити, а інша - нормально, тому важко щось радити. а зараз хороша анестезія - недешева.
моїй родичці в 3 роки лікарі "ркомендували" видаляти аденоїди, а інші казали зачекати до 6 років і назначили курс лікування. операція не знадобилася - коли дитина підросла, поліпи "всохли" і тепер не проблема.
alyon41k

Повідомлення тьома » 25 листопада 2014, 12:49

Підскажіть,будь-ласка, може хтось недавно видаляв в обласній,скільки коштів треба на цю операцію з анестезією? Бо ми скоро лягаємо, хочу знати хоч приблизно скільки з собою брати.
тьома

Повідомлення Olen » 25 листопада 2014, 13:36

Мені аденоїди видаляли двічі - у 2 з гаком років і у 7.
Для мене це травма дитинства, я памятаю навіть першу операцію, як мене тримали і як я виривалась до мами. В 7 років зі мною на операцію пішов тато, бо мама пережити цього вдруге не змогла...Той же кошмар, тільки я вже памятаю що в одній операційній паралельно робили операцію жінці на вухо...
Аденоїди знову виросли і дихаю в основному ротом, але на операцію подібного плану ніколи не піду.
Надіюсь що зараз є сучасніші варіанти таких операцій і дітям не доводиться переживати всього того кошмару. :roll:
Olen

Повідомлення nakea » 25 листопада 2014, 15:36

О це так кошмар. Жах.
nakea

Далі

Повернутись до Краса та здоров'я