Видалення аденоїдів із заг. анастезією чи без? ВІДЕО

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Повідомлення МарінаМ » 28 липня 2017, 22:58

Ми 27.07 підрізали гланди у Цебрика, в нас було у черзі в операційну 5 чоловік, всім 5-6 років, всіх наркоз брав по різному, але біль відчували всі- кричали теж всі практично одинаково, дуже переживала як після такого дитина буде емоційно спокійна, але після того як попросинались вели себе нормально- кому гланди рвали то більше боліло ніж аденоіди. Моя ще 2 рази після прийому їжі зригувала згусками крові-то така реакція організму....той день пережили, ніч спали чудово, а на наступний день як нівчому не бувало, за операцію і не згадує, дихає зато нормально, ні храпу ні задишки-результатом задоволені. Виходить близько 1115 грн з аналізами і благодійним, в обласній ми рахували 2000 в середньому, але не із- за грошей передумали, а із за лікаря і наркозу
МарінаМ
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 04 листопада 2013, 23:49
Репутация: 163

Повідомлення Волошка12 » 30 серпня 2017, 01:10

Рвали мені аденоїди в 4 чи 5 років. Точно пам"ятаю, що не ходила в школу! Зараз мені 27 і той жах весь стоїть у мене перед очима по цей день. Своїй дитині такого пережити не дам точно, лор сказав, що аденоїди бути можуть. Але якщо не уникнути видалення - однозначно лише наркоз! Щоб не бачити того і не терпіти. Нам тільки капельки в ніс капали. Кому "заморозило", кому - ні. Прив"язують за руки , ноги, голову тримають. Потім ті аденоди кидали мені на коліна на пелюшку, все у крові....
Відео принципово не дивилася - "своє" чудово пам"ятаю. Скажу за психологічну травму. В мене хронічний тонзиліт і не раз поставало питання про видалення гланд. Я досі не наважилася на це, а саме через отой пережитий жах видалення аденоїд в 4 роки...Якщо уже нікуди буде діватись - тільки наркоз!
Аватар користувача
Волошка12
 
Повідомлень: 4333
З нами з: 18 квітня 2013, 10:09
Звідки: Рівне, Радіозавод, 0978414075."+" за "+"
Репутация: 326

Re:

Повідомлення Домна » 15 жовтня 2017, 10:20

МарінаМ написав:Ми 27.07 підрізали гланди у Цебрика, в нас було у черзі в операційну 5 чоловік, всім 5-6 років, всіх наркоз брав по різному, але біль відчували всі- кричали теж всі практично одинаково, дуже переживала як після такого дитина буде емоційно спокійна, але після того як попросинались вели себе нормально- кому гланди рвали то більше боліло ніж аденоіди. Моя ще 2 рази після прийому їжі зригувала згусками крові-то така реакція організму....той день пережили, ніч спали чудово, а на наступний день як нівчому не бувало, за операцію і не згадує, дихає зато нормально, ні храпу ні задишки-результатом задоволені. Виходить близько 1115 грн з аналізами і благодійним, в обласній ми рахували 2000 в середньому, але не із- за грошей передумали, а із за лікаря і наркозу

не 2тис в обласній, не перегинайте. Ми видаляли там. 800грн.
Домна
 
Повідомлень: 22
З нами з: 19 липня 2016, 18:21
Репутация: 1

Повідомлення svettochka » 16 жовтня 2017, 19:54

видаляли у вересні в обласній під загальним наркозом. 400грн операційний пакет з благодійним внеском і миючими + 500-600грн анестезія. операція пройшла швидко, наркоз діяв півгодини десь, відходив годину, потім спав майже до ранку, на другий день відпустили додому.
З нами разом в палаті була дівчинка 5років, яка вже вдруге пішла на видалення аденоїдів. Перший раз в червні ходили вони до Цебрика, робили під місцевим, після операції в дитини відкрилась кровотеча, їй поставили тампон, відпустили додому на другий день. За пару днів мама знов повела її до Цебрика, бо дитя жалілося, що болить горло і з ротика нерпиємно пахло. Виявляється, що в носі лишилося два шматочки вати з тампона, які лікар не помітив і не вийняв перед тим як відпустити і воно все там почало гноїтися. Промивання, антибіотики, спостереження. Через місяць та мама з дитиною пішла на огляд вже в обласну до Сліпенького, то він здивувався і питав хто це так робив операцію, бо аденоїди не вирізали а лише відрізали частину. І мусили дитину знов оперувать. Правда вже в обласній під загальним наркозом, щоб забрать все наверняка. Отака фактично свіжа історія. Правда це єдиний негативний випадок що я чула про Цебрика.
Я довго вагалася куди вести малого на операцію, і під яким наркозом робить. В підсумку пішли до лікаря, яка спостерігала його і лікувала отити, про загальний наркоз теж не шкодую, малий пам"ятає тільки як дивився мультики і потім він прокинувся.
Аватар користувача
svettochka
 
Повідомлень: 4259
З нами з: 17 лютого 2010, 12:39
Звідки: Третя планета від Сонця 0673011609
Репутация: 277

Повідомлення Noti » 01 листопада 2017, 14:58

Для мене у віці 17 років рвали гланди і аденоїди одночасно.. ніяких неприємних спогадів не маю про цю процедуру.. так, обмотували простирадлом, щоб не штовхнула часом лікаря.. так, боліло горло перший день.. зате після цієї процедури хворію дуже рідко.. раніше хворіла регулярно..
минулої зими видаляли аденоїди для синочка.. тоді для нього було 4роки.. обійшлися лише знеболюючим спреєм в ніс.. на загальний наркоз я б не погодилася.. так, плакав він і плакала я в коридорі.. але якихось 5хвилин, не більше.. і я ні про що не шкодую і впевнена, що це було правильне рішення.. синок перестав хворіти.. до операції у нього на другий день нежиті стабільно починався отит.. і так ми мучилися два роки.. перепробували все..
до операції я сина готувала - розповідала про лікаря, про те що він дуже добрий і допоможе одужати.. і все таке.. купили іграшку і передали для лікаря - для того щоб після операції подарував для сина такий подаруночок..
синок жодного разу після цього не згадав..
кожен бачить в цій процедурі щось своє, у кожного свої підходи.. для мене - це допомога дитині, для когось - знущання..
Noti
 
Повідомлень: 140
З нами з: 17 червня 2017, 00:22
Репутация: 2

Повідомлення juliabut » 01 листопада 2017, 16:36

Noti, я вже писала, видялали в 3 роки під місцевим. Дитина уже увечері ходила з щипчиками і мені з чоловіком виривав «погані зукі-агеноїги». Повністю з вами згодна. Ніякого негатива і я рада, що уникли загального наркозу. Не всі діти легко з нього виходять і не всі без наслідків. Он дорослі жінки бояться в нас народжувати з анастезією, зате дітям роблять.
juliabut
 
Повідомлень: 1425
З нами з: 03 грудня 2012, 10:20
Репутация: 77

Повідомлення Ok81 » 29 листопада 2017, 17:33

МИ видаляли аденоїди в обл. лікарні в Сліпенького, через місяць знову виросли , коли прийшли на огляд до лікаря він не повірив , що таке може бути , почав запинатися ,перелякався , а потім сказав що він видалив тільки частину аденоїдів , а частину залишив , а виявляється треба зовсім було видаляти . Хоча перед операцією сказав що видалить повністю . Тепер нам 6 років , малий хропе , трохи не дочуває - і знову треба різати ... і не знаємо що робити , до кого йти.
Ok81
 
Повідомлень: 2194
З нами з: 09 червня 2015, 16:14
Звідки: Рівне
Репутация: 93

Re:

Повідомлення kolodenka » 29 листопада 2017, 19:09

Ok81 написав:МИ видаляли аденоїди в обл. лікарні в Сліпенького, через місяць знову виросли , коли прийшли на огляд до лікаря він не повірив , що таке може бути , почав запинатися ,перелякався , а потім сказав що він видалив тільки частину аденоїдів , а частину залишив , а виявляється треба зовсім було видаляти . Хоча перед операцією сказав що видалить повністю . Тепер нам 6 років , малий хропе , трохи не дочуває - і знову треба різати ... і не знаємо що робити , до кого йти.

Нам видаляв в обласній Кліщ .Він працює ще в клініці Мій Лор.
Зверніться до нього дуже уважний лікар.Операція пройшла успішно.
Йому найкращі рекомендаціі.Операція була в травні дитина вже не хропе і спить нормально.
Обовязково покажіться ,тим більше якщо вже не дочуває.Бо потім почнеться аденоідний тип лиця ,як нам розказував лікар.Тому не затягуйте.Видно Сліпенький не професіонал у своій професіі.Як можна було лишати і для чого???
Аватар користувача
kolodenka
Рекламодавець
 
Повідомлень: 12380
З нами з: 03 грудня 2011, 16:33
Звідки: Колоденка 097-602-3840 Viber Тетяна.
Репутация: 1541

Re: Re:

Повідомлення Sigma » 29 листопада 2017, 19:44

kolodenka написав:
Ok81 написав:МИ видаляли аденоїди в обл. лікарні в Сліпенького, через місяць знову виросли , коли прийшли на огляд до лікаря він не повірив , що таке може бути , почав запинатися ,перелякався , а потім сказав що він видалив тільки частину аденоїдів , а частину залишив , а виявляється треба зовсім було видаляти . Хоча перед операцією сказав що видалить повністю . Тепер нам 6 років , малий хропе , трохи не дочуває - і знову треба різати ... і не знаємо що робити , до кого йти.

Нам видаляв в обласній Кліщ .Він працює ще в клініці Мій Лор.
Зверніться до нього дуже уважний лікар.Операція пройшла успішно.
Йому найкращі рекомендаціі.Операція була в травні дитина вже не хропе і спить нормально.
Обовязково покажіться ,тим більше якщо вже не дочуває.Бо потім почнеться аденоідний тип лиця ,як нам розказував лікар.Тому не затягуйте.Видно Сліпенький не професіонал у своій професіі.Як можна було лишати і для чого???

Видаляє Сліпенький добре. Рука у нього набита. Але як і для чого залишив - не зрозуміло. Гланди, хоч, на місці?)
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Re:

Повідомлення Sigma » 29 листопада 2017, 19:46

Ok81 написав:МИ видаляли аденоїди в обл. лікарні в Сліпенького, через місяць знову виросли , коли прийшли на огляд до лікаря він не повірив , що таке може бути , почав запинатися ,перелякався , а потім сказав що він видалив тільки частину аденоїдів , а частину залишив , а виявляється треба зовсім було видаляти . Хоча перед операцією сказав що видалить повністю . Тепер нам 6 років , малий хропе , трохи не дочуває - і знову треба різати ... і не знаємо що робити , до кого йти.

Це його косяк. Нехай виправляє ситуацію.
Або шукайте іншого лікаря, якщо цьому вже не довіряєте.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Повідомлення Маришка » 30 листопада 2017, 09:34

я знаю, що малим діткам гланди, то підрізають, але щоб аденоїди лишали частково теж не чула....
ми теж видаляли в обл, але через деякий час чую що знов трохи виросли (бо хропе, але так як серйозних проблем типу постійної нежеті чи закладеності чи з вухами щось було - то нічого цього нема), то Сліпенький казав що чекати і спостерігати, буде дитина рости - обличчя стане ширше то має стати лекше (ну бо нам вже 7 то вже маю надію що ті аденоїди більш не збільшуються, бо в нас ще вузькі носові ходи)
короч ждем...

п.с. напишіть як живете з гіпертрофією мигдаликів? бо одні кажуть видаляти, інші - не треба (знову ж таки дитина не хворіє, вони її не турбують), просто великі і стрьомні.... ну і дехто каже, що то буде "очаг інфекцій" :oops:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення olcha » 03 грудня 2017, 22:50

+++
olcha
 
Повідомлень: 655
З нами з: 25 лютого 2012, 22:29
Репутация: 50

Повідомлення ORO » 10 січня 2018, 02:53

І в мене тепер сумніви ((( 21.07.2017р вирвав малому аденоїди під загальним наркозом (зважились, бо лікарі запевняли, що, коли дитина не крутиться, то аденоїди можна акуратно вирізати, нічого не лишивши і тим самим звівши до нуля ймовірність того, що знову виростуть, тим більше, що ще не було 4 роки)...
А сьогодні, ще нема півроку від операції, як грім серед ясного неба, поставлено діагноз гострий риноаденоїдит(((

Відпишусь ще: три лора сказали, що знов є аденоїди як мін.2ст, четвертий - що не бачить нічого страшного, незначні залишки біля слухових ходів, призначив лікування, після чого малий поки що дихає носом, але час від часу закладається. Якось так...
Востаннє редагувалось ORO в 03 березня 2018, 16:28, всього редагувалось 1 раз.
ORO
 
Повідомлень: 3069
З нами з: 24 вересня 2014, 15:51
Репутация: 295

Re:

Повідомлення Маришка » 10 січня 2018, 09:19

ORO написав:І в мене тепер сумніви щодо Сліпенького((( 21.07.2017р вирвав малому аденоїди під загальним наркозом (зважились, бо лікарі запевняли, що, коли дитина не крутиться, то аденоїди можна акуратно вирізати, нічого не лишивши і тим самим звівши до нуля ймовірність того, що знову виростуть, тим більше, що ще не було 4 роки)...
А сьогодні, ще нема півроку від операції, як грім серед ясного неба, поставлено діагноз гострий риноаденоїдит(((


ну і що це означає?
просто мені пояснювали, що під час любого насмарку вся лімфоїдна тканина в носоглотці набрякає :roll: (і в кого є аденоїди, і в кого їх нема, ця тканина всеодно є)
якби вам здоровим поставили що знову аденоїди - ото було б питання чи погано видалили чи знов відросли швидко
видужуйте і сходіть перевіртесь, щоб бути впевненою

п.с.моїй вже майже 8, видаляли в 3, і в неї як насмарк - то вже такий аж хрюкотить, але коли здорова - все ок - то це є результат :roll: бо раніше дитина постійно немогла нормально дихати
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення ORO » 10 січня 2018, 18:19

Та в тому й справа, що кажуть, що госторої хвороби немає, ні температури, ні кашлю, горло норм, а аденоїди є, носом не дихає, ну і нежить.
Знизують плечима, призначили лікування, додаткові аналізи. На скільки я зрозуміла, то ця ситуація лікарів, з якими я спілкувалася (дільничний педіатр, два лора й інфекціоніст), теж дивує...
Пролікуємось, будуть результати аналізів - відпишусь, можливо, дійсно даремно панікую :oops:
ORO
 
Повідомлень: 3069
З нами з: 24 вересня 2014, 15:51
Репутация: 295

Повідомлення kazokcana » 10 січня 2018, 19:10

.....
Востаннє редагувалось kazokcana в 09 лютого 2018, 17:04, всього редагувалось 1 раз.
kazokcana
 
Повідомлень: 813
З нами з: 14 серпня 2016, 14:40
Репутация: 101

Повідомлення НАТАША333 » 27 січня 2018, 10:46

Поділюся і я своєю історією, можливо, комусь допоможе.
Діти хворіли ,постійні простуди,насморк.
Старшому сину (15 років назад )видалили аденоїди.Після того почалися запалення легень часті...
Меншому сину (13 років назад) сказали терміново видаляти аденоїди бо впливають на слух. Записались на операцію...
Але нам знайомі порадили лікувальний центр Яна у м. Луцьк. Спробували...лікували гомеопатією....
Через рік на обстеженні лор лікар сказав , що Вас аденоїди повністю в нормі...операції не потребує....
При лікуванні аденоїдів і взагалі простуд ,має значення вологість повітря в кімнаті де спить дитина. Кладіть мокре полотенце на батарею(якщо в кімнаті сухе повітря).
НАТАША333
 
Повідомлень: 1519
З нами з: 20 червня 2013, 22:30
Репутация: 118

Повідомлення НАТАША333 » 27 січня 2018, 10:58

Для зволоження повітря в нас в сп купила керамічні колби,що вішаються на батарею. В них заливається вода.
Користуюсь ними вже 2 роки. Задоволена.
НАТАША333
 
Повідомлень: 1519
З нами з: 20 червня 2013, 22:30
Репутация: 118

Re:

Повідомлення july22 » 28 січня 2018, 00:26

НАТАША333 написав:Для зволоження повітря в нас в сп купила керамічні колби,що вішаються на батарею. В них заливається вода.
Користуюсь ними вже 2 роки. Задоволена.

дайте ссилку, будь ласка
Аватар користувача
july22
 
Повідомлень: 4137
З нами з: 17 вересня 2009, 10:54
Звідки: центр
Репутация: 355

Повідомлення НАТАША333 » 28 січня 2018, 00:44

Ссилки не знайшла. Можливо хтось пам'ятає...
НАТАША333
 
Повідомлень: 1519
З нами з: 20 червня 2013, 22:30
Репутация: 118

Повідомлення НАТАША333 » 28 січня 2018, 00:51

НАТАША333
 
Повідомлень: 1519
З нами з: 20 червня 2013, 22:30
Репутация: 118

Повідомлення Olga810 » 21 квітня 2018, 12:47

Доброго дня! Шановні батьки робіть будь ласка регулярно чистку ШКТ, крові і лімфи дітям. Корміть імунну систему і зовсім не знадобиться нічого виривати!. Якщо в когось якісь запитання можна в ПП
Olga810
 
Повідомлень: 3081
З нами з: 06 серпня 2015, 14:24
Репутация: 196

Повідомлення Маришка » 21 квітня 2018, 14:02

Як казав мені один лікар, імунна система - дуже складна штука і їй краще взагалі не мішати працювати і тоді все буде добре ))))
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Olga810 » 21 квітня 2018, 15:55

Ви праві, але чомусь людям так подобається щось в організмі відрізати, виривати тільки щоб самому ні в чому не розбиратись і не змінюватись(((
Olga810
 
Повідомлень: 3081
З нами з: 06 серпня 2015, 14:24
Репутация: 196

Повідомлення Sigma » 21 квітня 2018, 18:06

Це з розділу: "а, пагаваріть?".
Якщо це набряк - з ним можна щось робити.
Якщо вегетації - нікуди вони не дінуться. Єдине що дихальні шляхи з ростом дитини можуть збільшитися, а самі мигдалини трохи "всохтися".
Особисто я вважаю, що моїй дитині потрібно було видаляти аденоїди мінімум на рік раніше, ніж ми це зробили.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Повідомлення Маришка » 21 квітня 2018, 19:26

Наталю, Вам не треба не перед ким виправдовуватися)))) думаю Ви зробили все, що потрібно для здоров'я своєї дитини, як і я ;)
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Sigma » 22 квітня 2018, 10:43

Дякую. Я й не виправдовуюсь).
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Повідомлення engedrina » 23 квітня 2018, 22:40

Дівчата порадьте з чого почати цю процедуру по видаленню, йти до толклкового лора, і він направлення дасть на анлізи, самому обстеження робити чи в лікарню лягати? Бачу що треба видаляти, розкажіть про цю всю процедуру.
Аватар користувача
engedrina
 
Повідомлень: 6530
З нами з: 25 серпня 2011, 11:14
Звідки: Рівне Ювілейний
Репутация: 335

Re:

Повідомлення Маришка » 24 квітня 2018, 09:51

engedrina написав:Дівчата порадьте з чого почати цю процедуру по видаленню, йти до толклкового лора, і він направлення дасть на анлізи, самому обстеження робити чи в лікарню лягати? Бачу що треба видаляти, розкажіть про цю всю процедуру.


спочатку проконсультуйтесь в декількох лікарів (і будьте готові, що думки розходяться)
саме головне - дитина не менше місяця повинна бути повністю здорова - щоб не було набряку і тоді оцінювати ступінь
а далі, як зважите всі за і проти - вибираєте лікаря і він вам все скаже (ми домовлялись так, що їдемо зранку не ївши не пивши, готові до процедури з усіма аналізами і кардіограмою на руках здому, дехто лягає на день в лікарню, ми переночували після видалення 1 ніч на всякитй випадок, бо не з Рівного)
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення engedrina » 24 квітня 2018, 10:11

Дякую Маришка)
Аватар користувача
engedrina
 
Повідомлень: 6530
З нами з: 25 серпня 2011, 11:14
Звідки: Рівне Ювілейний
Репутация: 335

Далі

Повернутись до Краса та здоров'я



cron