Догляд за волоссям

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Повідомлення Танюсік » 18 червня 2017, 10:18

-----------------
Востаннє редагувалось Танюсік в 15 вересня 2017, 09:54, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Танюсік
 
Повідомлень: 3328
З нами з: 08 травня 2010, 16:49
Звідки: 098 91 сім0061
Репутация: 145

Повідомлення КЮП » 17 липня 2017, 16:09

Я теж за кокосове мало. Дуже класно оживило волосся. Навіть стала відрощувати. Масло беру на ніч. Ще користуєсь кристалами Нумеро від посічених кінчиків. Теж подобається. З шампунів спробувала естель отіум без лоурил сульфату зволожуючий. Взяла комплексом шампунь+бальзам. Результатом дуже задоволена.
Ще користуючь часом шампунем-пілінгом для голови Сульсена. Шампунь якісний, волосся промиває гарно. Ефект - здорове, розсипчасте, блискуче волосся + профілактивка перхоті
КЮП
 
Повідомлень: 2143
З нами з: 15 липня 2015, 12:13
Репутация: 221

Повідомлення torysmille » 15 серпня 2017, 17:31

Кокосове масло - одне з найбагатших і найкращих для волосся. Продають у двох варіантах - рафіноване і не рафіноване. Різниця буде у тому, що рафіноване вже без запаху, тобто очищене. Найкраще брати не рафіноване і робити масочки. Також дуже добре маски з сухої гірчиці (але не на довге волосся, бо дуже вимивати незручно). Вникла в народні методи для лікування і догляду за волоссям, почала займатись косметикою власного виробництва, і не маю горя. Перелила Гліс кур в баночку для рідкого мила, аби не пропало - за 2 дні користування руки пересохли аж потріскались, тому тільки своє тепер :)
torysmille
 
Повідомлень: 243
З нами з: 03 вересня 2013, 17:51
Звідки: Рівне, Відінська, 12 школа, Покровський 0993514952 Viber
Репутация: 15

Повідомлення Scarlet » 08 жовтня 2017, 14:16

Привіт)
Підкажіть,який термозахист найкращий для волосся і щоб ціна не сильно кусалась.
І чи взагалі термозахист треба,якщо плойка з титановим корпусом?
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re:

Повідомлення jekawii » 04 листопада 2017, 19:35

torysmille написав:Кокосове масло - одне з найбагатших і найкращих для волосся. Продають у двох варіантах - рафіноване і не рафіноване. Різниця буде у тому, що рафіноване вже без запаху, тобто очищене. Найкраще брати не рафіноване і робити масочки. Також дуже добре маски з сухої гірчиці (але не на довге волосся, бо дуже вимивати незручно). Вникла в народні методи для лікування і догляду за волоссям, почала займатись косметикою власного виробництва, і не маю горя. Перелила Гліс кур в баночку для рідкого мила, аби не пропало - за 2 дні користування руки пересохли аж потріскались, тому тільки своє тепер :)

а воно допомагає при рості волосся?
jekawii
 
Повідомлень: 15
З нами з: 29 червня 2014, 17:49
Репутация: 0

Re: Re:

Повідомлення Snasa » 06 листопада 2017, 11:37

VBekhem написав:
MILENKA написав:А щееее відкрила для себе кокосове масло - для волосся - супер. Гарно зволожує сухе волоссячко і надає блиску. Просто перед миттям голови на ніч наношу по всій довжині, не на коріння. Ну і звичайно для шкіри тіла воно класнюче. Зараз експерементую з марками масла. У кого який досвід?

Кращого кокосового масла ніж з сайту Аромазон для мене нема. Запах сам говорить про якість. Спробуйте. До того ж воно не рафіноване і його можна наносити на шкіру голови.

Теж балдію від цього масла, але мажу ним тіло після душу. Просто супер!
До цього були інші кокосові масла - то все не то.....
Аватар користувача
Snasa
 
Повідомлень: 7474
З нами з: 30 серпня 2010, 10:21
Звідки: Замовлення корейської косметики! дзвоніть/пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp:  ✆ +38 (098) 7-333-912
Репутация: 668

Re: Re:

Повідомлення Vikulya27 » 09 листопада 2017, 13:27

snasa написав:
VBekhem написав:
MILENKA написав:А щееее відкрила для себе кокосове масло - для волосся - супер. Гарно зволожує сухе волоссячко і надає блиску. Просто перед миттям голови на ніч наношу по всій довжині, не на коріння. Ну і звичайно для шкіри тіла воно класнюче. Зараз експерементую з марками масла. У кого який досвід?

Кращого кокосового масла ніж з сайту Аромазон для мене нема. Запах сам говорить про якість. Спробуйте. До того ж воно не рафіноване і його можна наносити на шкіру голови.

Теж балдію від цього масла, але мажу ним тіло після душу. Просто супер!
До цього були інші кокосові масла - то все не то.....

Дайте ссилочку, будь ласка. Дякую ;)
Vikulya27
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 07 грудня 2012, 18:11
Звідки: Віка, Рівне
Репутация: 116

Повідомлення OlyaKotyk9 » 05 січня 2018, 20:19

Привіт дівчатка.Порадьте пшикалку чи щось,що легко наносити і не змивати для волосся (типу бальзам, кондиціонер і т.д) -щоб придати блиску, може підживити, але щоб не жирніло і не придавало важкості волоссю
Волосся не фарбоване,просто кінчики посічені, але через зиму тускле якесь і "не живе "
Аватар користувача
OlyaKotyk9
Комодератор
 
Повідомлень: 14374
З нами з: 29 квітня 2011, 14:33
Звідки: вул. Квашенка 2 (біля Торби на Вербовій) , т.0975129395 (viber)
Репутация: 3796

Повідомлення Перлін » 06 січня 2018, 18:19

Останній раз я пішла в перукарню просто навмання можна сказати. Перукар сказала, що в неі підрівняти волосся дорожче коштує як зазвичай, але волосся сіктися не буде пів року мінімум. І що в цій перукарні вона стриже за 60-70 грн. , а в іншій така ж стрижка буде 350. На що я просто посміхнулася і згодилася. Думала це все казки. Тим більше що я прийшла підрівняти волосся, а не робити якусь стрижку.
Потім перукар сказала, щоб було волосся гарне, потрібно багато зняти посіченого + щоб зберегти об’єм зробити трошки каскад. Я не хотіла робити каскад, але вона сказала що зробить легенький...
я вийшла від неі дуже ростроєнна, вона зрізала мені дуже багато волосся, + все вилазило, нічого заплести не можна було, тільки розпущене волосся. На чи при роботі я завжи заплітаю волосся аби не лізло в очі. А тут приходилося ще куча нівідімок щоб все заколоти.
Але потім волосся стало швиденько відростати. Я стриглася в кінці квітня, в мене зараз ще немає посіченого волосся. Довжина зараз в мене довша, як я тоді приходила до неі. заплатила я тоді 80 грн., а звичайно раніше платила в районі 50 грн. і через півтора-два місяця мусила знову йти до перукаря. Це взагалі халявна ціна за якісну роботу.
Після свят хочу знову сходити до того перукаря підрівняти кінчики. А то вже якось не звично, що давно не ходила))

+купила вітаміни, хочу попити
З пшикалок незнаю що вже купляти. Ніякого ефекту особо немає. Хочу зробити маску в перукарні. Ціна того року 200 грн. була. Ще не робила, але хочу спробувати.
+ купила ромашку в аптеці. Після миття буду полоскати. В подружкі після неі дуже гарне волосся стало блискуче і густе. Сама ж ніяк часу не мала зайнятися.
Аватар користувача
Перлін
 
Повідомлень: 4058
З нами з: 19 вересня 2014, 10:09
Репутация: 366

Повідомлення КЮП » 07 січня 2018, 22:21

З пшикалок мені подобається кондиціонер-спрей Салон, така бутилка довга, червоненька. Що не пробувала, завжди повертаюсь до нього. Він мені ще й добре волосся розплутує після миття. Спробувала вже всі три його види, і термозахист, і для блиску, і для довгого, посіченого волосся. Особливої різниці між ними не бачу, але ефект є. І ціна норм. в районі 55 грн. брала останній раз на мейкапі перед новим роком. Але дивлюсь, вони зараз оновлюють дизайн упаковки і ціну ставлять дорожчу
КЮП
 
Повідомлень: 2143
З нами з: 15 липня 2015, 12:13
Репутация: 221

Повідомлення Перлін » 08 січня 2018, 00:09

На рахунок заплутаного волосся
Я завжди користувалася гліс кур. Але потім почала користуватися гребінцем тангл тізер, єдине ця маленька в руці не дуже мені зручно. І я замовила з амазону з ручкою. Тепер про заплутане волосся я забулася.
І в племінниці довге густе волосся, то мала теж від цієї розчоски не плаче, а якщо іншими тільки з пшикалкою сестра її розчісувала.

Маска нумеро ще мені класна. А от кристали брала кристали їхні, то ефекту не замітила ухти :(
Аватар користувача
Перлін
 
Повідомлень: 4058
З нами з: 19 вересня 2014, 10:09
Репутация: 366

Повідомлення torysmille » 09 січня 2018, 13:09

Пшикалки - то таке, в залежності від складу. Замість пшикалок краще д-пантенол брати. Захищає взагалі класно. І для кінчиків супер. От кокосове масло і олійка д-пантенолу і ніяких пролбем. А також - тільки своїми шампунями твердими користуюсь. То і ні лупи, ні заплутаного волосся :)
torysmille
 
Повідомлень: 243
З нами з: 03 вересня 2013, 17:51
Звідки: Рівне, Відінська, 12 школа, Покровський 0993514952 Viber
Репутация: 15

Повідомлення танік » 09 січня 2018, 15:06

як зрозуміти твердими шампунями?
танік
 
Повідомлень: 498
З нами з: 17 липня 2013, 16:16
Репутация: 26

Re:

Повідомлення khms » 10 січня 2018, 17:16

Перлін написав:Останній раз я пішла в перукарню просто навмання можна сказати. Перукар сказала, що в неі підрівняти волосся дорожче коштує як зазвичай, але волосся сіктися не буде пів року мінімум. І що в цій перукарні вона стриже за 60-70 грн. , а в іншій така ж стрижка буде 350. На що я просто посміхнулася і згодилася. Думала це все казки. Тим більше що я прийшла підрівняти волосся, а не робити якусь стрижку.
Потім перукар сказала, щоб було волосся гарне, потрібно багато зняти посіченого + щоб зберегти об’єм зробити трошки каскад. Я не хотіла робити каскад, але вона сказала що зробить легенький...
я вийшла від неі дуже ростроєнна, вона зрізала мені дуже багато волосся, + все вилазило, нічого заплести не можна було, тільки розпущене волосся. На чи при роботі я завжи заплітаю волосся аби не лізло в очі. А тут приходилося ще куча нівідімок щоб все заколоти.
Але потім волосся стало швиденько відростати. Я стриглася в кінці квітня, в мене зараз ще немає посіченого волосся. Довжина зараз в мене довша, як я тоді приходила до неі. заплатила я тоді 80 грн., а звичайно раніше платила в районі 50 грн. і через півтора-два місяця мусила знову йти до перукаря. Це взагалі халявна ціна за якісну роботу.
Після свят хочу знову сходити до того перукаря підрівняти кінчики. А то вже якось не звично, що давно не ходила))

+купила вітаміни, хочу попити
З пшикалок незнаю що вже купляти. Ніякого ефекту особо немає. Хочу зробити маску в перукарні. Ціна того року 200 грн. була. Ще не робила, але хочу спробувати.
+ купила ромашку в аптеці. Після миття буду полоскати. В подружкі після неі дуже гарне волосся стало блискуче і густе. Сама ж ніяк часу не мала зайнятися.


А ну діліться контактами перукаря:) де приймає?
Аватар користувача
khms
 
Повідомлень: 984
З нами з: 27 березня 2012, 16:15
Звідки: Рівне, тел. 0977053150
Репутация: 70

Повідомлення Амурочка » 14 січня 2018, 01:13

Вчора зробила першу процедурку по відновленню волосся, ефект видно відразу. Волосся після мелірування було сухе і ламке, але при цьому швидко жирніло. Сьогодні ж цілий день хотілось торкатись свого волосся, воно стало живішим, слухняним та свіжим...Буду робити ще ;-) Якщо комусь треба, то дам координати майстра, ціни адекватні) недорого )
Аватар користувача
Амурочка
 
Повідомлень: 622
З нами з: 13 жовтня 2010, 13:10
Звідки: 068-0153340
Репутация: 97

Re:

Повідомлення Викуся1986 » 14 січня 2018, 01:47

Амурочка написав:Вчора зробила першу процедурку по відновленню волосся, ефект видно відразу. Волосся після мелірування було сухе і ламке, але при цьому швидко жирніло. Сьогодні ж цілий день хотілось торкатись свого волосся, воно стало живішим, слухняним та свіжим...Буду робити ще ;-) Якщо комусь треба, то дам координати майстра, ціни адекватні) недорого )

Це типу якісь маски робили чи якусь конкретну процедуру по догляду? Якщо можна, контакти в ПП, дякую
Викуся1986
 
Повідомлень: 1632
З нами з: 13 лютого 2014, 23:52
Репутация: 148

Re: Re:

Повідомлення Амурочка » 14 січня 2018, 11:27

Викуся1986 написав:
Амурочка написав:Вчора зробила першу процедурку по відновленню волосся, ефект видно відразу. Волосся після мелірування було сухе і ламке, але при цьому швидко жирніло. Сьогодні ж цілий день хотілось торкатись свого волосся, воно стало живішим, слухняним та свіжим...Буду робити ще ;-) Якщо комусь треба, то дам координати майстра, ціни адекватні) недорого )

Це типу якісь маски робили чи якусь конкретну процедуру по догляду? Якщо можна, контакти в ПП, дякую

Процедура займає близько 25-30 хв...спочатку очищення, а потім наносили капсулу, їх потрібно зробити хоч би 5 з інтервалом в 2-3 тижні. 097-9228407 Альона
Аватар користувача
Амурочка
 
Повідомлень: 622
З нами з: 13 жовтня 2010, 13:10
Звідки: 068-0153340
Репутация: 97

Повідомлення ylichka » 14 січня 2018, 18:05

Яка ціна процедури?
ylichka
 
Повідомлень: 2710
З нами з: 25 жовтня 2011, 19:09
Звідки: Рівне
Репутация: 119

Re:

Повідомлення Амурочка » 16 січня 2018, 00:44

ylichka написав:Яка ціна процедури?

В мене волосся нижче плечей, то вистачило 1 капсули ....100 грн, якщо треба 2 капсули на довше, то здається 150 грн ;)
Аватар користувача
Амурочка
 
Повідомлень: 622
З нами з: 13 жовтня 2010, 13:10
Звідки: 068-0153340
Репутация: 97

Re: Re:

Повідомлення daragushechka » 24 січня 2018, 16:06

khms написав:
Перлін написав:Останній раз я пішла в перукарню просто навмання можна сказати. Перукар сказала, що в неі підрівняти волосся дорожче коштує як зазвичай, але волосся сіктися не буде пів року мінімум. І що в цій перукарні вона стриже за 60-70 грн. , а в іншій така ж стрижка буде 350. На що я просто посміхнулася і згодилася. Думала це все казки. Тим більше що я прийшла підрівняти волосся, а не робити якусь стрижку.
Потім перукар сказала, щоб було волосся гарне, потрібно багато зняти посіченого + щоб зберегти об’єм зробити трошки каскад. Я не хотіла робити каскад, але вона сказала що зробить легенький...
я вийшла від неі дуже ростроєнна, вона зрізала мені дуже багато волосся, + все вилазило, нічого заплести не можна було, тільки розпущене волосся. На чи при роботі я завжи заплітаю волосся аби не лізло в очі. А тут приходилося ще куча нівідімок щоб все заколоти.
Але потім волосся стало швиденько відростати. Я стриглася в кінці квітня, в мене зараз ще немає посіченого волосся. Довжина зараз в мене довша, як я тоді приходила до неі. заплатила я тоді 80 грн., а звичайно раніше платила в районі 50 грн. і через півтора-два місяця мусила знову йти до перукаря. Це взагалі халявна ціна за якісну роботу.
Після свят хочу знову сходити до того перукаря підрівняти кінчики. А то вже якось не звично, що давно не ходила))

+купила вітаміни, хочу попити
З пшикалок незнаю що вже купляти. Ніякого ефекту особо немає. Хочу зробити маску в перукарні. Ціна того року 200 грн. була. Ще не робила, але хочу спробувати.
+ купила ромашку в аптеці. Після миття буду полоскати. В подружкі після неі дуже гарне волосся стало блискуче і густе. Сама ж ніяк часу не мала зайнятися.


А ну діліться контактами перукаря:) де приймає?


І мене цікавлять контакти перукаря ;)
daragushechka
 
Повідомлень: 3625
З нами з: 24 жовтня 2015, 22:38
Звідки: 0680263327; Покровський
Репутация: 472

Повідомлення Перлін » 25 січня 2018, 13:27

Анжела ‭0988138721‬
Але я як і вище писала стриглася в неі лише 1 раз, вдруге ніяк не можу її застати в цій перукарні. Так як вона в різних працює. Записалася на наступний тиждень. Надіюся вдасться постригтися.
Аватар користувача
Перлін
 
Повідомлень: 4058
З нами з: 19 вересня 2014, 10:09
Репутация: 366

Re:

Повідомлення daragushechka » 25 січня 2018, 15:51

Перлін написав:Анжела ‭0988138721‬
Але я як і вище писала стриглася в неі лише 1 раз, вдруге ніяк не можу її застати в цій перукарні. Так як вона в різних працює. Записалася на наступний тиждень. Надіюся вдасться постригтися.

Дякую! ;)
daragushechka
 
Повідомлень: 3625
З нами з: 24 жовтня 2015, 22:38
Звідки: 0680263327; Покровський
Репутация: 472

Повідомлення kcena » 09 лютого 2018, 18:23

Дівчата, підскажіть, в кого можна пофарбуватися по техніці шатуш, балаяж? Ніколи не фарбувалася, не хочеться розчаровуватися
kcena
 
Повідомлень: 1121
З нами з: 09 травня 2012, 10:52
Звідки: р-н Автовокзал
Репутация: 87

Повідомлення oshvec » 19 лютого 2018, 01:00

Дівчата, може хтось знає як змити хну? Я пофарбувала фарбою на основі хни, але перетримала і вийшло дуже темне, зазвичай фарбувала рудим кольором, а в цей раз взяла коричневий, то стало дуже темне. Тепер не знаю що робити, бо коріння відросло, а яким його тепер фарбувати щоб не бути різнокольоровою?
oshvec
 
Повідомлень: 907
З нами з: 04 листопада 2013, 13:47
Звідки: МЖК 0986515951
Репутация: 67

Re: Re:

Повідомлення olichka911 » 19 лютого 2018, 10:02

Амурочка написав:
Викуся1986 написав:
Амурочка написав:Вчора зробила першу процедурку по відновленню волосся, ефект видно відразу. Волосся після мелірування було сухе і ламке, але при цьому швидко жирніло. Сьогодні ж цілий день хотілось торкатись свого волосся, воно стало живішим, слухняним та свіжим...Буду робити ще ;-) Якщо комусь треба, то дам координати майстра, ціни адекватні) недорого )

Це типу якісь маски робили чи якусь конкретну процедуру по догляду? Якщо можна, контакти в ПП, дякую

Процедура займає близько 25-30 хв...спочатку очищення, а потім наносили капсулу, їх потрібно зробити хоч би 5 з інтервалом в 2-3 тижні. 097-9228407 Альона

можна тел майстра?
дякую
Аватар користувача
olichka911
Рекламодавець
 
Повідомлень: 10315
З нами з: 17 жовтня 2011, 19:29
Звідки: р-н 12 школа-політон****097-333-1861
Репутация: 2053

Повідомлення Аквуля » 19 лютого 2018, 10:55

Хто чим зафарбовує сивину? Маю темне волосся, сивини не багато але на видному місці, ніяк не підберу фарбу яка не просто затонує, а зафарбує нормально.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Re:

Повідомлення Scarlet » 19 лютого 2018, 10:58

oshvec написав:Дівчата, може хтось знає як змити хну? Я пофарбувала фарбою на основі хни, але перетримала і вийшло дуже темне, зазвичай фарбувала рудим кольором, а в цей раз взяла коричневий, то стало дуже темне. Тепер не знаю що робити, бо коріння відросло, а яким його тепер фарбувати щоб не бути різнокольоровою?


промивали водою з оцетом?
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re: Re:

Повідомлення oshvec » 19 лютого 2018, 20:08

Scarlet написав:
oshvec написав:Дівчата, може хтось знає як змити хну? Я пофарбувала фарбою на основі хни, але перетримала і вийшло дуже темне, зазвичай фарбувала рудим кольором, а в цей раз взяла коричневий, то стало дуже темне. Тепер не знаю що робити, бо коріння відросло, а яким його тепер фарбувати щоб не бути різнокольоровою?


промивали водою з оцетом?

Не промивала, вже пройшло трохи багато часу, тому думаю, що оцет не поможе, але треба спробувати.
oshvec
 
Повідомлень: 907
З нами з: 04 листопада 2013, 13:47
Звідки: МЖК 0986515951
Репутация: 67

Повідомлення accordx5 » 27 лютого 2018, 14:46

Дівчата, прошу поради. Перегралась з масками та олійками. Маю жирнющі корінці і таку ж довжину. Волосся дуже тонке. Відмінила всі маски і кондиціонери. Ополіскую водою з оцтом. Чим ще можливо прибрати жирність?
Аватар користувача
accordx5
 
Повідомлень: 2098
З нами з: 02 липня 2011, 10:08
Звідки: Мірющенка
Репутация: 224

Повідомлення КЮП » 27 лютого 2018, 23:41

Моя думка, просто перечекати якийсь час, щоб волосся "відійшло від надмірного догляду" і спробувати якийсь новий шампунь. Маю теж тонке волосся, постійно з ним граюсь. Зараз взяла на пробу в Іри парадокс шампунь Тігі для об'єму, більше нічого додаткового не викоорстовую. Волосся не обтяжене коли підходить шампунь.
КЮП
 
Повідомлень: 2143
З нами з: 15 липня 2015, 12:13
Репутация: 221

Далі

Повернутись до Краса та здоров'я